10.03.2018 (O) На велосипедистів подивитися, байки послухати

Велосипед це не просто засіб пересування. Велотуризм та велопоходи вихідного дня дозволяють нам зміцнити здоров'я і заглянути за обрій ...змінити життя.
Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

10.03.2018 (O) На велосипедистів подивитися, байки послухати

Повідомлення Ul@senko » 27.2.18 23:36

10.03.2018

Маршрут: Вулиця - зала

Місце збору: 10:50 Київський велотрек, Київ, вулиця В'ячеслава Липинського, 15
Старт: 11:00
Час фінішу: 15:00
Місце фінішу: там же, де і старт
Кілометраж: 100 метрів
Брати з собою: друзів, гарний настрій, запитання до учасників
Зв'язок: приват, тема
Слухаємо розповіді, задаємо питання, спілкуємося за чаєм/кавою, беремо участь у міні-перегонах і розіграші призів від ТМ Onride.
Буде цікаво!


Реєстрація

Зареєстровано: 43
Учасники:
  • Myx@ +1 28.02.2018 09:29
  • leto 28.02.2018 12:31
  • Bib 04.03.2018 12:29
  • MAX 04.03.2018 18:25
  • ant_ 06.03.2018 00:35
  • knst 09.03.2018 22:40
Востаннє редагувалось 10.3.18 00:31 користувачем Ul@senko, всього редагувалось 38 разів.
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 10.03.2018 (O) На велосипедистів подивитися, байки послухати

Повідомлення Ul@senko » 27.2.18 23:46

В суботу, 10 березня, відбудеться нагородження переможців Конкурсу велопоходів "Глобус України - 2017"
Зображення

У програмі:
- розповіді учасників Конкурсу про свої пригоди
- чимало корисної інформації щодо підготовки до походів, як Україною, так і країнами Зарубіжжя
- лайфхаки щодо туристичного побуту від досвідчених подорожуючих
- неформальне спілкування з чаєм/кавою/смаколиками
- міні-перегони
- розіграш призів серед присутніх від ТМ Onride

Запрошуйте друзів і приходьте самі! :friends:
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
longwell
* * * *
Повідомлень: 645
З нами з: 8.4.10 11:59
Стать: чол
Звідки: 1 просека

Re: 10.03.2018 (O) На велосипедистів подивитися, байки послухати

Повідомлення longwell » 28.2.18 22:36

А міні перегони на чому?
SUUM CUIQUE PLACET

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 10.03.2018 (O) На велосипедистів подивитися, байки послухати

Повідомлення Ul@senko » 28.2.18 22:43

На велосипедах, звичайно.
А от що то за "коні" будуть - це стане відомо вже у залі :D .
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
AlexGer
* * * * *
Повідомлень: 1681
З нами з: 10.3.13 02:05
Стать: чол
Звідки: Киев, Лівобережна

Re: 10.03.2018 (O) На велосипедистів подивитися, байки послухати

Повідомлення AlexGer » 1.3.18 02:33

delete
Востаннє редагувалось 6.3.18 14:37 користувачем AlexGer, всього редагувалось 1 раз.
Ту должна быть какая-то умная фраза, но будет абыр...

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 10.03.2018 (O) На велосипедистів подивитися, байки послухати

Повідомлення Ul@senko » 6.3.18 13:26

Доки за вікном зима, є час подумати над тим, як провести літо/відпустку/вихідні.
Учасники Конкурсу готові поділитися ідеями, а спонсор заходу - призами!
Приходьте на зустріч :friends:
Зображення
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 10.03.2018 (O) На велосипедистів подивитися, байки послухати

Повідомлення Ul@senko » 9.3.18 18:05

Зустріч вже завтра :Yahoo!: .
Хто загубиться - пишіть/телефонуйте (мій номер у профілі).
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
d.j.Denver
* * * * *
Повідомлень: 1084
З нами з: 16.9.10 23:34
Стать: чол
Звідки: Київ, Ліко-Град

Re: 10.03.2018 (O) На велосипедистів подивитися, байки послухати

Повідомлення d.j.Denver » 10.3.18 02:55

А вхід у велотрек з вулиці Ліпінського чи з Хмельницького?
На своєму велі (якщо погода дозволить) є сенс їхати, чи буде проблема із його парковкою?

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 10.03.2018 (O) На велосипедистів подивитися, байки послухати

Повідомлення Ul@senko » 10.3.18 03:05

Я на жаль там ні разу не була, тому сама шукатиму вхід на місці :D .
Конференц-зала розташована внизу основної будівлі.
Хто не знайде - телефонуйте, буду вас шукати.
Поставити велосипед наче має бути де (але бажано замок взяти).
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
d.j.Denver
* * * * *
Повідомлень: 1084
З нами з: 16.9.10 23:34
Стать: чол
Звідки: Київ, Ліко-Град

Re: 10.03.2018 (O) На велосипедистів подивитися, байки послухати

Повідомлення d.j.Denver » 10.3.18 03:16

Я на жаль там ні разу не була, тому сама шукатиму вхід на місці :D .
Конференц-зала розташована внизу основної будівлі.
Хто не знайде - телефонуйте, буду вас шукати.
Поставити велосипед наче має бути де (але бажано замок взяти).
Дякую за відповідь. Зрозумів. Вел відпадає - замка не маю.
Ще залишилось не забути прокинутись, щоб із сином прийти (самого не пустять) більш менш вчасно.

Аватар користувача
longwell
* * * *
Повідомлень: 645
З нами з: 8.4.10 11:59
Стать: чол
Звідки: 1 просека

Re: 10.03.2018 (O) На велосипедистів подивитися, байки послухати

Повідомлення longwell » 10.3.18 17:10

Ось світлини. https://photos.app.goo.gl/CeWN1SaQf8O0K1U92 виклав усі, тож вибачайте якщо когось зловив у ненайкращий момент. *oops* Посмійтеся та й не скачуйте собі ;)
SUUM CUIQUE PLACET

Аватар користувача
Pa-ha
* * *
Повідомлень: 289
З нами з: 4.3.13 02:38
Стать: чол
Звідки: Вишневое

Re: 10.03.2018 (O) На велосипедистів подивитися, байки послухати

Повідомлення Pa-ha » 10.3.18 20:31

Ось світлини. Посмійтеся та й не скачуйте собі ;)
Дякую за фото) посміявся)
2013 - 2700km
2014 - 2100km
2015 - 3400km
2016 - 3400km

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 10.03.2018 (O) На велосипедистів подивитися, байки послухати

Повідомлення Ul@senko » 10.3.18 21:04

Олеже, знімки прекрасні :ROFL: .

Дякую всім, хто допоміг створити це свято і прикрасив його своєю присутністю :dance2: .
Окрема подяка виступаючим - було весело і цікаво :good: .
Ну і звичайно ж спонсору за призи :Rose: .

Фотозвіт з конкурсу від команди ВелоКиїв:
Галерея Велокиєва: https://velokyiv.com/gallery/velokiev/v ... raini-2018
ФБ: https://www.facebook.com/pg/velokyiv/ph ... 1712636328
Г+: https://photos.app.goo.gl/sHjumLkWzse2qFqo2
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Cheshire Cat
* * *
Повідомлень: 211
З нами з: 28.4.16 16:00
Skype: natka_485
Стать: жін
Звідки: Хмельницкий

Re: 10.03.2018 (O) На велосипедистів подивитися, байки послухати

Повідомлення Cheshire Cat » 11.3.18 00:22

Доброго времени суток, друзья!
Раз все-таки организатором конкурса было предложено высказывать пожелания "на следующий год", я все таки решила озвучить свое мнение.
Данный пост не несет цели кого-то обидеть или задеть, по этому огромная просьба не воспринимать все на свой счет. Просто заметила, что с прошлого года ничего не изменилось. Почему? Почему создатели конкурса не прислушиваются к людям, а потом удивляются снижению активности на форуме и кол-ва участников в конкурсе?

Первое: господа маунтинбайкеры! Я, безусловно, не знаю, кто и по каким критериям оценивает участников...Но почему такое беспричинно предвзятое отношение к шоссерам?
Я не буду сейчас спорить на тему "чье болото краше", потому что это попросту бессмысленно. Как мне казалось, цель проведения конкурса - популяризация вело, путешествий и велотуризма в целом, а не отдельного его подвида, который катает большинство.
А теперь риторический вопрос на "подумать": вы знаете очень много шоссеров, которые занимаются не только спортом, но и целенаправленной организацией и проведением туристический поездок по _шоссе_?
Шоссе у нас и так не сильно популярно по всем известным причинам. Но зачем рубить на корню попытки привить людям любовь к этому виду путешествий?

Второе: я абсолютно не могу понять, почему организатор конкурса со стороны спонсора участвует в конкурсе (который сам же организовывает). Я никоим образом не хочу обидеть девушку, она большая молодец. Но это, как-то, не логично, не правильно и не честно по отношению к другим участников.

Третье: получение одним участником нескольких наград в разных номинациях - без комментариев.

В Киеве множество замечательных ребят, включая и "жителей" этого форума. С которыми всегда приятно пообщаться и поехать куда-то.
Я понимаю что организация конкурсов требует много моральных и временных затрат.
Но простите, так как-то не очень красиво выходит.
I'm not crazy, my reality is just different from yours... (c)

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 10.03.2018 (O) На велосипедистів подивитися, байки послухати

Повідомлення Ul@senko » 11.3.18 00:43

Первое: господа маунтинбайкеры! Я, безусловно, не знаю, кто и по каким критериям оценивает участников...Но почему такое беспричинно предвзятое отношение к шоссерам?
Я не буду сейчас спорить на тему "чье болото краше", потому что это попросту бессмысленно. Как мне казалось, цель проведения конкурса - популяризация вело, путешествий и велотуризма в целом, а не отдельного его подвида, который катает большинство.
А теперь риторический вопрос на "подумать": вы знаете очень много шоссеров, которые занимаются не только спортом, но и целенаправленной организацией и проведением туристический поездок по _шоссе_?
Шоссе у нас и так не сильно популярно по всем известным причинам. Но зачем рубить на корню попытки привить людям любовь к этому виду путешествий?
ніхто нічого не рубав, шкода, що Вам так здалося. Асфальтні маршрути теж отримали призи, просто їх від початку було менше, ніж грунтових/гірських
Show
Категорія Приз глядацьких симпатій
1 місце – vedmedj, похід «Норвегія. 07.07 – 18.07.2017. Гейрангерфіорд. Дорога тролів. Атлантична дорога»
2 місце – Bib, похід «Нідерланди - Бельгія, квітень 2017»
3 місце – VeloPingvin, похід «Греція – країна контрастів і магічних краєвидів (2017)»,


Категорія Зарубіжжя
Номінація «Найкращий звіт» - M.Lis, похід «Дотик до Молдови»
Але проблема є, і ідеї її вирішення на наступний рік теж.
Второе: я абсолютно не могу понять, почему организатор конкурса со стороны спонсора участвует в конкурсе (который сам же организовывает). Я никоим образом не хочу обидеть девушку, она большая молодец. Но это, как-то, не логично, не правильно и не честно по отношению к другим участников.
по-перше, так було завжди (ще до того, як мене запросили суддею), в цьому випадку організатор не судить свій похід.
По-друге, чому Ви вважаєте, що я гірше інших? Адже я так само працюю над маршрутом, збираю групу, веду її, пишу звіт.
Втім не переймайтеся: наступного року моїх звітів не буде (замість цього краще планувати нові).
Натомість сподіваюся побачити хоч щось від учасників таких зустрічей...
Show
єсішо - дєвушка отримала набагато менше, ніж молодий чоловік :D
Третье: получение одним участником нескольких наград в разных номинациях - без комментариев.
і що тут нечесного? Якщо людина проїхала складний маршрут і красиво це описала - вона не може отримати два призи?
Зрештою, чим більше звітів - тим цікавіша і об"єктивніша боротьба.
А оскільки чимало людей лінуються писати - так і виходить, і вини суддів тут немає :unknown: .
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Cheshire Cat
* * *
Повідомлень: 211
З нами з: 28.4.16 16:00
Skype: natka_485
Стать: жін
Звідки: Хмельницкий

Re: 10.03.2018 (O) На велосипедистів подивитися, байки послухати

Повідомлення Cheshire Cat » 11.3.18 01:03

"шкода, що Вам так здалося"

Простите, но что-то Ваша беседа междусобойчиком была не шибко дружелюбной и тихой. Случайно не подслушать не вышло абсолютно никак.
По этому я останусь при своем мнении. Не красиво это. И Вы, как взрослый и опытный человек, сами должны это понимать.

"по-перше, так було завжди"
Раньше было лучше (с) Давайте вернемся в каменный век и будем жить в пещерах, потому что так было всегда? Но зачем?

"чому Ви вважаєте, що я гірше інших?"
А где Вы в моем тексте такое прочитали? И зачем передергивать? Не нужно искать между строчек то, чего там нет. Я написала именно то, что хотела написать.
А именно про участие человека являющегося представителем спонсора в своем же конкурсе. Потому что такого нигде и никогда еще не встречала. И меня это удивляет, в негативном смысле.

"Якщо людина проїхала складний маршрут і красиво це описала"
А где на форуме можно посмотреть объективные критерии оценки сложности и "красоты"? А то что-то найти не могу, хотя очень старалась.
Участников вроде бы тоже не раз-два и обчелся, на самом-то деле.

Большинство людей не "ленится" писать, причина тут немного иная) Вы ведь и сами о ней наверняка догадываетесь и вспоминать я ее не буду, потому что опять спровоцирую срач на политическую тему. Ну да ладно.
Пускай ничьей вины не будет, но к чему в конечном итоге это приведет, если людей становится все меньше? Выводы пускай каждый для себя сам сделает.
I'm not crazy, my reality is just different from yours... (c)

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 10.03.2018 (O) На велосипедистів подивитися, байки послухати

Повідомлення Ul@senko » 11.3.18 01:28

но к чему в конечном итоге это приведет, если людей становится все меньше?
це призведе до того, що виникатиме щось нове натомість застарілого і такого, що втратило актуальність (у народі це називається "розвиток" :good: ).

Щодо підслуханих розмов - це Ваш вибір і Ваші висновки, кожен має на це право :pardon: .

Повторюся: якщо Конкурс і надалі існуватиме, моїх звітів там не буде - саме по причині уникнення таких от з"ясувань відносин: на жаль Ви навіть приблизно не розумієте, скільки сил і часу забирає організація цього заходу, і в мене, і у ще мінімум 6-8 людей.
Пишіть Ви - будемо раді почитати :friends: .
Я беру участь у ньому не заради виграшу, а заради популяризації нашого способу життя: не один і не два маршрути з Конкурсів і не тільки вже були і незабаром будуть повторені, і не раз - а отже пишу ті всі звіти не марно. Для мене це важливіше, ніж виграш.
Вы ведь и сами о ней наверняка догадываетесь и вспоминать я ее не буду, потому что опять спровоцирую срач на политическую тему
на жаль чи на щастя не здогадуюся. А політичні срачі - то точно без мене. Я наразі маю чим цікавішим зайнятися (цим, або цим, і ще тут). Попереду цілий сезон :Yahoo!: .

Якщо маєте конкструктивні зауваження і ідеї - пишіть в приват, не думаю, що варто засмічувати тему з"ясуванням відносин.

П.С. я дуже вдячна Людині, яка особисто підійшла і виказалася слушні зауваження :Rose: .
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Cheshire Cat
* * *
Повідомлень: 211
З нами з: 28.4.16 16:00
Skype: natka_485
Стать: жін
Звідки: Хмельницкий

Re: 10.03.2018 (O) На велосипедистів подивитися, байки послухати

Повідомлення Cheshire Cat » 11.3.18 01:41

на жаль Ви навіть приблизно не розумієте, скільки сил і часу забирає організація цього заходу, і в мене, і у ще мінімум 6-8 людей.

На Вашем месте я бы не делала таких выводов, особенно не зная человека лично. Это не красиво, как минимум.

На выяснение личностных отношений никто не переходил, и с чего такие выводы - мне, опять же, не ясно.
Вы сами говорили о том, что пожелания и предложения можно высказать, а теперь почему-то обижаетесь. Хотя опять же, цели кого-то задеть не было.
Вы можете быть хоть миллион раз не согласны с моим субъективным мнением, но это вовсе не повод обвинять меня в переходе на личности. Этим тут и не пахло.
I'm not crazy, my reality is just different from yours... (c)

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 10.03.2018 (O) На велосипедистів подивитися, байки послухати

Повідомлення Ul@senko » 11.3.18 02:09

Щодо конструктиву:
Перше зауваження щодо шосейних маршрутів були висловлені сьогодні у чудовій формі людиною з підтвердженим досвідом, і, як мені здалося, ми з"ясували причину і шляхи її вирішення :friends: .
Дуже соромно, але в орг.комітеті теж люди, які вчаться, на жаль, у т.ч. на своїх помилках.
Друге сподіваюся я Вас задовольнила.
Третє Ваше зауваження я донесу до орг.комітету (який власне теж читає цю тему), і буде тривати обговорення. Я особисто нічого не вирішую, для цього є група людей.
На Вашем месте я бы не делала таких выводов, особенно не зная человека лично. Это не красиво, как минимум.
на взаєм :friends: .
а теперь почему-то обижаетесь. Хотя опять же, цели кого-то задеть не было.
я ображаюся? Ви щось не так зрозуміли :girl_nea .
Ви виказали незадоволення моєю участю у Конкурсі (хоча участь, наприклад, Андрія чомусь Вас не зачепила, хоча ми обидва у орг.комітеті)
я абсолютно не могу понять, почему организатор конкурса со стороны спонсора участвует в конкурсе (который сам же организовывает). Я никоим образом не хочу обидеть девушку, она большая молодец. Но это, как-то, не логично, не правильно и не честно по отношению к другим участников
втретє: я не до кінця розумію, чому я, організовуючи по кілька десятків поїздок у рік, не можу брати участь у Конкурсі на загальних підставах? Адже свої походи я не оцінюю.
Але проїхали (див. пункт "Друге").
Вы сами говорили о том, что пожелания и предложения можно высказать,
так, круто, коли кажуть "те, те і те погано, можливо краще так", а не "получение одним участником нескольких наград в разных номинациях - без комментариев" :duma: .
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
AlexGer
* * * * *
Повідомлень: 1681
З нами з: 10.3.13 02:05
Стать: чол
Звідки: Киев, Лівобережна

Re: 10.03.2018 (O) На велосипедистів подивитися, байки послухати

Повідомлення AlexGer » 11.3.18 03:29

Це як коменти в інтернетах "все фігня, але чому і як це виправити я вам не скажу, бо не знаю, просто фігня".
Про сам конкурс. Яка б там не була політика партії велопорталу і які б не були у них відносини з іншими, це ЄДИНИЙ такий конкурс у всій Україні, що я знаю.
Це витрати 40 тис. гривень на призи, адмін ресурс, час. Скільки б можна було зробити реклами на ці ресурси? Продажі б точно зросли... Бо реклами серед тих 40-ка присутніх, хто і так про магазин знає майже все - нуль.
Організатори. Вважаю, мають повне право приймати участь разом з усіма, за свої походи не голосують. Організовують величезну к-сть походів, тому і мають досвід оцінювання. Ким їх замінити? - Ніким, а ніхто й не захоче, бо все робиться на ентузіазмі. А потім ще й замість дякую отримують потік неконструктивного лайна.
А орги могли б ввести ще одну важливу номінацію "організація походів", зібрати ще більше призів і вони були б праві. Бо посипалася б значна більшість учасників. Організовувати і проводити похід одній людині, або вдвох із другом/сім'єю зовсім ніяк не порівняється з тим, як вести групу з 5-10-15 людей, ще й іноді не знайомих.
такое беспричинно предвзятое отношение к шоссерам?
тут просто ржу :ROFL: :ROFL: :ROFL:
Де саме і як були ображені шосери саме на офіційному заході? Наша "беседа междусобойчиком" ніяким чином цього не повинна стосуватися, бо це неофіційна розмова, це жарти, в цій бесіді також приймали участь люди, що активно катають шосе, це одвічний холівар наче лижники і сноубордисти, без котрого просто було б сумно жити. Чи вас, як "ШОССЕРА" заділо, бо на ґрунтах і в горах ви не були?) А ось різних людей, котрі катають різні протилежні велосипедні дисципліни це не задіває, а навпаки дає теми для спілкування і веселощів.
А именно про участие человека являющегося представителем спонсора в своем же конкурсе. Потому что такого нигде и никогда еще не встречала.
а ж тут хоба, попередній абзац не вписується в концепцію...
Раньше было лучше (с) Давайте вернемся в каменный век и будем жить в пещерах, потому что так было всегда? Но зачем?
Я дякую і велокиєву і організаторам за цю подію. Десятки людей отримали задоволення, пізнали для себе щось нове та цікаве, гарні призи. І якщо хоча б декілька відсотків з присутніх це надихнуло на нові походи і пригоди, то конкурс вартий продовження наступного року. :good:
Ту должна быть какая-то умная фраза, но будет абыр...

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 10.03.2018 (O) На велосипедистів подивитися, байки послухати

Повідомлення Ul@senko » 11.3.18 03:38

Ще додам від себе подяку всім, хто сьогодні виступав, за промови українською :girl_in_love .
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
longwell
* * * *
Повідомлень: 645
З нами з: 8.4.10 11:59
Стать: чол
Звідки: 1 просека

Re: 10.03.2018 (O) На велосипедистів подивитися, байки послухати

Повідомлення longwell » 11.3.18 10:46

Ще додам від себе подяку всім, хто сьогодні виступав, за промови українською :girl_in_love .
+1

Не знаю як у кого, а у мене після цього заходу, а я вже втретє на такому, з'явилося бажання наступного разу прийняти участь у конкурсі :) Єдине що бентежить - як бути оргом і фотографом одночасно. ;)
SUUM CUIQUE PLACET

Аватар користувача
addonis
* * * * *
Повідомлень: 1244
З нами з: 26.4.11 12:49
Skype: Klimenko Andrew
Стать: чол
Звідки: Киев, Оболонь

Re: 10.03.2018 (O) На велосипедистів подивитися, байки послухати

Повідомлення addonis » 11.3.18 11:43

Ого...які пристрасті вночі

Cheshire Cat, давайте по порядку :
Доброго времени суток, друзья!
Раз все-таки организатором конкурса было предложено высказывать пожелания "на следующий год", я все таки решила озвучить свое мнение.
Просто заметила, что с прошлого года ничего не изменилось. Почему? Почему создатели конкурса не прислушиваются к людям, а потом удивляются снижению активности на форуме и кол-ва участников в конкурсе?
Это плохо, что вы не заметили. Изменилось хотя бы то, что теперь появились номинации - этим мы преследовали идею дать возможность объективно слабее походу, но написанному более интересно или с лучшими фото, получить награду как "лучший в такой-то номинации". Ну и тд. Логика, надеюсь, ясна
Раньше очень сложный и, как следствие, поход с лучшей подготовкой, занимал первое место.
господа маунтинбайкеры! Я, безусловно, не знаю, кто и по каким критериям оценивает участников...Но почему такое беспричинно предвзятое отношение к шоссерам?
Если вы под шоссерами имеете в виду тех, кто ездит по асфальту, то это мягко говоря неправда : мой поход по Татрам на 97 процентов состоит из асфальта. Если вы посмотрите на оценки, например, похода по Европе или Норвегии, то увидите, что у них в некоторых номинациях максимальные 10 баллов. И, наоборот, самый, пожалуй грунтовый поход (Кипр) в некоторых номинациях получил 7.
я абсолютно не могу понять, почему организатор конкурса со стороны спонсора участвует в конкурсе (который сам же организовывает). Я никоим образом не хочу обидеть девушку, она большая молодец. Но это, как-то, не логично, не правильно и не честно по отношению к другим участников.
Этот пункт я вообще не понял. О ком речь ? Об Ане Уласенко? Уже писали много раз, что судья не оценивает свой поход и никаким образом подвинуть его (поход) не может. Нужно жирным это выделить на будущий год в Положении.
А почему Аня всё это организовывает? Да потому что больше некому!! Вы хотите? Вперед! Давайте! Заказать печать сертификатов, предварительно собрав со всех фамилии и имена (даже это непросто ибо не допросишься у всех - надо мосх каждому сношать) Заказать, предварительно найти помещение и договориться об аренде. Придумать программу, найти того, кто будет вести и выступать. Кто хочет заняться? Думаю, Аня с легкостью отдаст эту "прибыльную" работу в чьи-то руки.
получение одним участником нескольких наград в разных номинациях - без комментариев.

В Киеве множество замечательных ребят, включая и "жителей" этого форума. С которыми всегда приятно пообщаться и поехать куда-то.
Я понимаю что организация конкурсов требует много моральных и временных затрат.
Но простите, так как-то не очень красиво выходит.

То есть поход может быть только сложным или с хорошей подготовкой? Так? Красивым, хорошо написанным и сложным - нет? :no:
Давайте проведем параллели с Олимпийскими Играми. Пловец может только участвовать в одном соревновании?? Майкл Фелпс с его 8 медалями за одни Игры сейчас смеется. Он лучший в эстафете, комбинированных, баттерфляе, спине не потому что ЗРАДА, а потому что он лучший.

Про ребят на форуме я вообще не понял. Ну, да есть . К чему это было?

Простите, но что-то Ваша беседа междусобойчиком была не шибко дружелюбной и тихой. Случайно не подслушать не вышло абсолютно никак.
По этому я останусь при своем мнении. Не красиво это. И Вы, как взрослый и опытный человек, сами должны это понимать.

Это вам так показалось - нам друг с другом не о чем спорить. Та и никто не стремился что-то от вас утаивать. О чем мы говорили? Поправьте меня если я сейчас совру.
Говорили, что нужно больше судей, чтоб сделать оценку (априори субъективную максимально объективной, взяв людей с разным стилем и опытом, МТБ, шоссеров, высотников-не высотников )! Я предлагал двум своим друзьям-велосипедистам (и даже не МТВ) участвовать как судьи. И ничего! Ибо это нужно тратить свое время на предварительную вычитку, замечания, затем еще раз вычитку, выставление оценок и тд. В этом году у меня не хватило времени прочитать все отчеты - прочитал только те, которые надо было судить (без зрительских симпатий, например Грецию). Никто не хочет!! Вот проблема. Предложите как решить - будем благодарны!
Другие судьи тоже предлагали своим друзьям.

Я предложил снизить количество необходимых участников, увеличив при этом количество призовых мест. Мы ориентировались на Конкурс 2016, где было больше участников, и мы надеялись, что тенденция сохраниться.
Вроде бы все.
Де зрада?
А где на форуме можно посмотреть объективные критерии оценки сложности и "красоты"? А то что-то найти не могу, хотя очень старалась.
Участников вроде бы тоже не раз-два и обчелся, на самом-то деле.
А где написано, что нужно дышать? Нигде не найдете, но мы же дышим.
Два похода : один на высоте 4-5 км, с наборами , с ветром, палатки, с суровыми условиями , второй - грунт, с такими же наборами, цивил где-то в Карпатах или на равнине Что сложнее?
Большинство людей не "ленится" писать, причина тут немного иная) Вы ведь и сами о ней наверняка догадываетесь и вспоминать я ее не буду, потому что опять спровоцирую срач на политическую тему. Ну да ладно.
ИМЕННО В ЭТОМ ПРОБЛЕМА!! Люди ленятся катать, и писать об этом. Напишите что-то в след году - вы поймете какой это труд. И если бы вы хорошо слушали выступления вчера, то вспомнили бы момент, когда я спросил у Виталия, почему они не закончили писать о своем мегаклассном походе по Гималаям Непала? Ответ Виталия был следующим : "А нам некому писать!"
Повторюся: якщо Конкурс і надалі існуватиме, моїх звітів там не буде - саме по причині уникнення таких от з"ясувань відносин: на жаль Ви навіть приблизно не розумієте, скільки сил і часу забирає організація цього заходу, і в мене, і у ще мінімум 6-8 людей.
Аня, ми цього не учли і не бачили!))
Востаннє редагувалось 11.3.18 11:53 користувачем addonis, всього редагувалось 1 раз.
http://klimenkoam.livejournal.com/

Аватар користувача
addonis
* * * * *
Повідомлень: 1244
З нами з: 26.4.11 12:49
Skype: Klimenko Andrew
Стать: чол
Звідки: Киев, Оболонь

Re: 10.03.2018 (O) На велосипедистів подивитися, байки послухати

Повідомлення addonis » 11.3.18 11:51

на жаль Ви навіть приблизно не розумієте, скільки сил і часу забирає організація цього заходу, і в мене, і у ще мінімум 6-8 людей.

На Вашем месте я бы не делала таких выводов, особенно не зная человека лично. Это не красиво, как минимум.

На выяснение личностных отношений никто не переходил, и с чего такие выводы - мне, опять же, не ясно.
Вы сами говорили о том, что пожелания и предложения можно высказать, а теперь почему-то обижаетесь. Хотя опять же, цели кого-то задеть не было.
Вы можете быть хоть миллион раз не согласны с моим субъективным мнением, но это вовсе не повод обвинять меня в переходе на личности. Этим тут и не пахло.
Cheshire Cat, давайте ваши комментарии, предложения, но не в виде "вы сами догадываетесь" или "без комментариев"
А например так : этот пункт считаю неправильным и нужно его доработать, ибо.... (тут идет ваше пояснение) ибо мы не телепаты и не можем догадаться о чем речь
Затем идет ваше предложение как сделать гунявый пункт лучше и правильным
http://klimenkoam.livejournal.com/

Аватар користувача
Cheshire Cat
* * *
Повідомлень: 211
З нами з: 28.4.16 16:00
Skype: natka_485
Стать: жін
Звідки: Хмельницкий

Re: 10.03.2018 (O) На велосипедистів подивитися, байки послухати

Повідомлення Cheshire Cat » 11.3.18 18:38

"Раньше очень сложный и, как следствие, поход с лучшей подготовкой, занимал первое место."

И это понятное дело был поход Ани. Как и в этом году. Хотя опять же, определенных критериев определения сложности на форуме нет. На что ориентироваться, к чему стремиться? По моему субъективному мнению были и другие достойные варианты. Но как можно оценить верность своих умозаключений? Никак.
А зачем строить догадки и кого-то обижать (пусть и не намеренно)?

"Если вы под шоссерами имеете в виду тех, кто ездит по асфальту"

Под шоссерами я имею в виду шоссеров. По-моему, это логично.
В ином случае я бы написала "люди катающиеся по асфальту".
Абсолютно разные стили, скорости и сроки. Тут же большинство народу МТБшники. Шоссейная ветка форума так и вовсе "мертвая". И мне кажется что как-то неправильно судить шоссеров только опираясь на личные домыслы...Потому что почему-то по мнению большинства шоссейные поездки - ерунда. Хотя это далеко не так.

"О чем мы говорили?"
А Вы таки сменили пол на женский и имя в эту ночь? Речь шла о беседе Анны с одним конкретным человеком. Что, конечно же, из коридора слышалось очень "милой" и "задушевной" беседой. И знаете, я все таки склоняюсь к мнению той второй девушки.

"То есть поход может быть только сложным или с хорошей подготовкой? Так? Красивым, хорошо написанным и сложным - нет?"

А что, красиво написанный, сложный и с хорошей подготовкой может быть только один единственный поход? Другие, по каким-то причинам абсолютно не могут подходить под (хотя бы) один критерий и не достойны того, чтобы их поддержали/вспомнили на эвэнте? Чем плох вариант с вручением одной номинации в одни лапки, но охватить при этом больше походов? Или сделать в определенной номинации несколько мест?
По-моему, так как это было сейчас - как-то не правильно.


"Вы хотите? Вперед!"

Для того чтобы оценить вкусовые качества супа и увидеть в нем плавающую кверху лапками муху - шеф поваром быть не нужно.
Я не говорила чего-то плохого о Анне, и Вашу претензию в мою сторону не понимаю абсолютно.
Я выразила свою позицию: я не понимаю, почему член команды велокиева участвует в конкурсе ним же организовываемом. Если человеку "идея" правда важнее - почему не написать красивый отчет вне конкурса, рассказать о нем на событии, поделиться впечатлениями, тем самым мотивируя людей? Девушка красиво пишет, и думаю, рассказать вышло бы не хуже. Было бы интересно послушать.
Но написать о том что "самдурак, у нас так всегда принято было, ухАди" - проще.

Про людей мало - Вы абсолютно правы. Да, в этом плане люди ленивы. И друзей звать бессмысленно, что на конкурсы, что на помощь в организации событий/соревнований. Потому что за "идею" тратить свое время, силы и нервы согласятся единицы. А чем и как заинтересовать людей - вопрос который волнует очень многих.

"Что сложнее? "

Я бы не стала выбирать, по причине того, что никогда не сидела толком на МТБ, такие дела. По этому в моих глазах шоссейный "поход" всегда будет выигрывать на фоне грунта. И моя оценка объективной не будет.
Что кем-то может быть расценено как предвзятость.

"К чему это было?"
Лирическое отступления.

"но не в виде "вы сами догадываетесь" или "без комментариев""

Бывают в жизни такие моменты, когда ты настолько шокирован, что не знаешь как это вообще воспринимать и что говорить. Намек: это как раз был один из таких моментов.
Если мое мировоззрение с Вашим не сходится - я ничего не смогу с этим сделать. Люди разные, мнения разные и к единому целому прийти не выйдет никогда.
I'm not crazy, my reality is just different from yours... (c)


Повернутись до “Покатушки ( покатеньки)”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей