Контактные педали и обычная обувь

(все про шатуни, каретки, педалі, касети, ланцюги, перемикачі, манетки)
Arato
*
Повідомлень: 23
З нами з: 26.7.11 13:25
Стать: чол
Звідки: Київ, Правий берег

Контактные педали и обычная обувь

Повідомлення Arato » 23.2.17 11:00

Подскажите, пожалуйста, по контактным педалям.
Возможно ли на подобных моделях
https://velosiped.com/tovary/komplektuy ... 400lr.html
или похожих по форме, ехать в обычной обуви? Достаточно ли глубоко там утоплено крепление?

Или же, чтобы время от времени ездить без спец обуви нужно брать полуконтакты типа вот таких
https://velosiped.com/tovary/komplektuy ... 01214.html

Pro100stata
* * * *
Повідомлень: 576
З нами з: 17.1.14 12:12
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Контактные педали и обычная обувь

Повідомлення Pro100stata » 23.2.17 11:15

Ехать можно и на осях ) вот только дело насколько это будет комфортно.
Я бы рекомендовал купить нормальные педали и прикупить и будет Вас счастье :good:

Arato
*
Повідомлень: 23
З нами з: 26.7.11 13:25
Стать: чол
Звідки: Київ, Правий берег

Re: Контактные педали и обычная обувь

Повідомлення Arato » 23.2.17 11:36

Спасибо! :)
Не знал о существовании таких адаптеров :)

Аватар користувача
foxman
* * * * *
Повідомлень: 1372
З нами з: 15.10.04 11:48
Стать: чол
Звідки: Киев, Лесной

Re: Контактные педали и обычная обувь

Повідомлення foxman » 23.2.17 11:46

Если есть желание ездить то на том то на другом - я бы таки 2 пары педалей брал. Простые топталки и хорошие контакты.
На адаптерах и двухсторонних не удобно. Пробовал лично

Аватар користувача
d.j.Denver
* * * * *
Повідомлень: 1084
З нами з: 16.9.10 23:34
Стать: чол
Звідки: Київ, Ліко-Град

Re: Контактные педали и обычная обувь

Повідомлення d.j.Denver » 23.2.17 12:24

У мене стоять типу таких
https://velosiped.com/tovary/komplektuy ... da600.html

Мені зручно як у контактному взутті так і звичайних кросівках із сином кататись.

Arato
*
Повідомлень: 23
З нами з: 26.7.11 13:25
Стать: чол
Звідки: Київ, Правий берег

Re: Контактные педали и обычная обувь

Повідомлення Arato » 23.2.17 12:31

Две пары педалей - не подходят :)
Вопрос перехода с контакта на обычную - либо если во время движения отстегнулась нога, а возможности остановиться нет; либо когда в обычной обуви и внезапно куда то срочно нужно мотнуться (банально за хлебом или пивом :) и нет времени или лень переобуваться ради 5 минут поездки.

d.j.Denver - виглядають цікаво. А в звичайних кросівках - на ступню не тиснуть?

Аватар користувача
d.j.Denver
* * * * *
Повідомлень: 1084
З нами з: 16.9.10 23:34
Стать: чол
Звідки: Київ, Ліко-Град

Re: Контактные педали и обычная обувь

Повідомлення d.j.Denver » 23.2.17 12:40

Зараз поміряв розмір платформи: 9х7,3см. Доречі, точна модель у мене SHIMANO PD-A530 SPD
В кросівках без проблем, в кедах буде відчуватись рельєф, але для паркової прогулянки цілком нормальні відчуття.

П.С. Я коли їзджу в контактах по дорогам міста, перед підїздом до перехрестя вистібаюсь із контактної сторони і ставлю ногу на безконтактну - мені так легше готуватись до непередбачуваних маневрів.

Arato
*
Повідомлень: 23
З нами з: 26.7.11 13:25
Стать: чол
Звідки: Київ, Правий берег

Re: Контактные педали и обычная обувь

Повідомлення Arato » 23.2.17 14:09

Ага, дякую. Цікавий варіант.
Покручу їх у руках перед придбанням, але на перший погляд мені подобається :)

Аватар користувача
atigor
* * *
Повідомлень: 408
З нами з: 19.9.12 13:43
Стать: чол
Звідки: Київ, Позняки

Re: Контактные педали и обычная обувь

Повідомлення atigor » 23.2.17 16:43

Якщо дійсно потрібні педалі, що будуть ефективно працювати в режимі duo: clip/flat, раджу розглянути такі варіанти:
1) http://www.ht-components.com/ht_portal/ ... tCname=DUO
2) https://www.crankbrothers.com/product/mallet-3-new
час втрачений із задоволенням не вважається втраченим

Arato
*
Повідомлень: 23
З нами з: 26.7.11 13:25
Стать: чол
Звідки: Київ, Правий берег

Re: Контактные педали и обычная обувь

Повідомлення Arato » 23.2.17 17:58

А в чому їх перевага перед тими ж шимано які мають приблизно таку ж форму? Для звичайного велосипедиста :)
Згідно з оглядами ці моделі заточені під добрячий даунхілл та маунт байкінг.

Відразу скажу - ми з дружиною за сезон +/- 1,5-2,5 тисячі наїзджаємо. Та й жорстким ендуро з даунхілом не займаємося :)

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Контактные педали и обычная обувь

Повідомлення Varyat » 23.2.17 18:32

Оптимальний варіант ось такий.

Звичайні без додаткових наворотів контактні педалі плюс ось такі односторонні адаптери.

Плюси - адаптери повністю відстібаються і на дальняк не тягнеш з собою лишню масу і не чіпляєшся ними за пеньки. За пивом з'їздити (чи навіть 10 км покатати) тих адаптерів цілком вистачить. А на дальші дистанції в них немає сенсу їхати, бо навіщо тоді було на велосипед контактні педалі взагалі вішати? Варіант перевірений особисто, хоча згодом я ті адаптери зняв і віддав дружині - все таки мені на контактах приємніше їздити, навіть за пивом :). На крайняк, можна собі босоніжки з контактною платформою прикупити, дехто в таких навіть в походи їздить.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
atigor
* * *
Повідомлень: 408
З нами з: 19.9.12 13:43
Стать: чол
Звідки: Київ, Позняки

Re: Контактные педали и обычная обувь

Повідомлення atigor » 23.2.17 20:19

А в чому їх перевага перед тими ж шимано які мають приблизно таку ж форму? Для звичайного велосипедиста :)
Згідно з оглядами ці моделі заточені під добрячий даунхілл та маунт байкінг.

Відразу скажу - ми з дружиною за сезон +/- 1,5-2,5 тисячі наїзджаємо. Та й жорстким ендуро з даунхілом не займаємося :)
Перевага в тому, що такі педалі мають плюси як контактних, так і справжніх педалей-платформ. Вони досить популярні в дх/ендуро, тому, що надають можливість у будь-який момент перейти на педалі-платформи, ця можливість критично важлива коли наприклад, байк частково втрачає зчеплення з трейлом й необхідна додаткова точка контакту.
У шимано, аналогічних моделей поки, що не має.
Є педалі платформи, наприклад: http://www.ht-components.com/ht_portal ... name=pedal, є макети педалей-платформ, наприклад: https://velosiped.com/tovary/komplektuy ... 00877.html
Цей адаптер https://velosiped.com/tovary/komplektu ... 98070.html робить із контактних педалей - педалі макети платформ.
А пробіг взагалі, ні про що не говорить...не завжди кількість переходить в якість)
час втрачений із задоволенням не вважається втраченим

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Контактные педали и обычная обувь

Повідомлення Varyat » 23.2.17 21:11

Цей адаптер https://velosiped.com/tovary/komplektu ... 98070.html робить із контактних педалей - педалі макети платформ.
Звісно, адаптер то неповноцінна педаль. Але й не макет. Він витримує навантаження педалювання і не розвалюється при цьому. Макет такого не може. Хоча й далеко з цим адаптером не заїдеш. А що поробиш? Універсальність ніколи не була досконалою. Завжди спеціалізовані девайси будуть кращими. Я б наразі не користувався ні накладкою, ні звичайною педаллю-платформою. Для мене контакти стали настільки звичні, що я їх на платформу нізащо не поміняю. Даунхіл і фрірайд не катаю, а для ХС і покатушок/походів контакти саме те, що треба. Накладка чи інша платформа - це просто часткове розширення функціоналу. Топікстартеру я би взагалі радив не заморачуватися з цими прибамбасами. Контактні педалі це вже стандарт і класика. Навіть в середовищі любителів. Накладка - тимчасове явище, все одно дійдеш до того, що будеш катати виключно на контактах, до цього всі доходять. Накладку просто потім простіше буде зняти, замість замінювати усю педаль. Додаткові примочки, які достатьо не використовуються, тягати з собою не діло, будь то підніжка, крила в суху погоду чи накладки на педалі, а тим більше педалі, які одразу і контакти і платформи. Я не страдаю вейтвіннерством, але робити з велосипеда трактор по вазі то також недоречно. Тим більше, якщо той функціонал використовується лише частково. Оті накладки, по крайній мірі, найлегші з усього і не займають багато місця в рюкзаку, якщо їх відстібнути (або взагалі вдома залишити ;)) без втрати основного функціоналу. Звичайно, моє імхо. Рекомендую те, що пробував і від чого згодом все-одно відмовився. За відсутності абсолютної необхідності. Просто відносно дешевий перехідний етап, який при цьому можна як зняти, так і пристібнути назад за потреби. В цьому зручність накладок. Але повноцінно функціонал платформи може витягнути тільки платформа, функціонал контактних педалей - тільки контактна педаль.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
RealIce
*********
Повідомлень: 2358
З нами з: 3.4.08 11:53
Skype: realicegsm
Стать: чол
Звідки: Киев, Севастопольская пл.

Re: Контактные педали и обычная обувь

Повідомлення RealIce » 26.2.17 02:16

Была мысль адаптеры спроэктировать и напечатать на 3D принтере. Модель стандартных платформ уже есть повсеместно в интернетах.
Современный пластик для печати есть очень крепкий. Укрепленный карбоном полилактат, полиэтилен, поликарбонат. И при использовании как запасного варианта прослужит достаточно долго.
А также можно и в последствии заказать отфрезеровать из аллюминия. Как например
http://newatlas.com/flypedal-adapter-cl ... 3/#p271722
Но так и не дошло до дела за ненадобностью. Даже имеющиеся де то стандартные адаптеры так и не понадобились за 5 лет катания в контактах аж никогда.
И думаю это наиболее типичный случай. Про адаптеры, односторонние контакты и прочую ересь для катания в контактной обуви и обычной спрашивают обычно только собирающиеся купить контакты.
А потом уже эти бесполезные мысли проходят.
Я кстати свои платформы-адаптеры тоже купил с первыми контактными педалями. Даже возил с собой в подседельной сумке. Де то так и валяются.

Аватар користувача
Yuramantic
* * * *
Повідомлень: 712
З нами з: 4.6.11 22:37
Skype: matiukh
Стать: чол
Звідки: Бровари

Re: Контактные педали и обычная обувь

Повідомлення Yuramantic » 26.2.17 03:09

В моєму випадку на 520ті контакти за необхідності ставлю такі адаптери, як вказано вище. Але на кк знімаю, щоб не заважали. На зиму взагалі ставлю топталки, щоб зручно було в зимових черевиках.
UtaClub - велотури, походи та заняття на бігових лижах - www.utaclub.org

Arato
*
Повідомлень: 23
З нами з: 26.7.11 13:25
Стать: чол
Звідки: Київ, Правий берег

Re: Контактные педали и обычная обувь

Повідомлення Arato » 4.3.17 22:37

Дякую всім за поради.
Для початку взяв 530 Shimano.
Доволі зручно на короткі відстані й без контактного взуття.

Аватар користувача
d.j.Denver
* * * * *
Повідомлень: 1084
З нами з: 16.9.10 23:34
Стать: чол
Звідки: Київ, Ліко-Град

Re: Контактные педали и обычная обувь

Повідомлення d.j.Denver » 4.3.17 23:30

Дякую всім за поради.
Для початку взяв 530 Shimano.
Доволі зручно на короткі відстані й без контактного взуття.
Вітаю! Нехай служать довго!
#crazy_pilot

Pro100stata
* * * *
Повідомлень: 576
З нами з: 17.1.14 12:12
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Контактные педали и обычная обувь

Повідомлення Pro100stata » 23.3.17 18:07

Возможно кому то пригодиться, аналог накладок на педали предложных ниже.
Была мысль адаптеры спроэктировать и напечатать на 3D принтере. Модель стандартных платформ уже есть повсеместно в интернетах.
Современный пластик для печати есть очень крепкий. Укрепленный карбоном полилактат, полиэтилен, поликарбонат. И при использовании как запасного варианта прослужит достаточно долго.
А также можно и в последствии заказать отфрезеровать из аллюминия. Как например
http://newatlas.com/flypedal-adapter-cl ... 3/#p271722
Но так и не дошло до дела за ненадобностью. Даже имеющиеся де то стандартные адаптеры так и не понадобились за 5 лет катания в контактах аж никогда.
И думаю это наиболее типичный случай. Про адаптеры, односторонние контакты и прочую ересь для катания в контактной обуви и обычной спрашивают обычно только собирающиеся купить контакты.
А потом уже эти бесполезные мысли проходят.
Я кстати свои платформы-адаптеры тоже купил с первыми контактными педалями. Даже возил с собой в подседельной сумке. Де то так и валяются.


Повернутись до “Трансмісія”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість