Гонка. Ідеї, побажання

Аватар користувача
Foxx
* * *
Повідомлень: 258
З нами з: 17.8.09 20:42
Стать: чол
Звідки: Київ, Борщагівка

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Foxx » 23.5.16 09:26

Гальмівний парашут, а не шолом :(
Зображення
Пам'ятка на майбутнє: не забувати на старті звертати увагу на шоломи учасників.

+пропозиція зупиняти і знімати з траси учасників, в яких щось подібне сталося вже під час заїзду.
з можливістю перестартувати в наступному заїзді, наприклад.
Dixi

Катти
*
Повідомлень: 1
З нами з: 23.5.16 09:06
Стать: жін

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Катти » 23.5.16 09:32

Доброго дня!
Перш за все, хочу подякувати організаторами перегонів! Все зроблено на високому рівні! Обсяг проведеної роботи вражає! Кожного разу ми дуже чекаємо на ці події та із задоволенням приймаємо участь! Дякую вам! :girl_in_love
Проте в мене є зауваження з приводу розподілення учасників: так велосипеди з діаметром коліс 18 та 20 поставили в один заїзд. Тоді як 16 і 18, для прикладу, не ставлять разом. Хоча різниця в 2 дюйма і там і там. Не важко здогадатися, що всі 20 приїхали попереду 18. :(

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 23.5.16 11:03

Катти Якщо б учасники на 18 колесах були близькі до лідерів, відбувалася б боротьба на трасі, повірте, це б розглядалося як заявка на 1-2-3 місця, якщо всі дружно фінішували в кінці, то отримали не призове місце. Порядок фінішу після вирішення кількості призових місць не змінюється (тобто починаючи з 4 місця ми вже не робимо перестановки).

Різниця в 2 дюйми насправді незначна. І чим більші колеса, тим ця різниця має менший вплив. Скоріше за все, справа була в підготовці гонщиків. Маємо приклад, коли гонщик на 20 колесах лідирував серед 24, та прийшов першим в заїзді, на рівних з 24. Маємо багато подібних інших випадків. Якщо в змішаних заїздах гонщики з меншими колесами тримаються лідерів, то їм також призначаються призові місця, і таких випадків було не мало. При обробці результатів я перегляну ще раз Ваш заїзд, можливо ще додам коментар.

Окремо для двох-трьох велосипедистів, які мають інший радіус в категорії, ми не проводимо заїзди, та не розігруємо серед них комплект нагород.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 23.5.16 11:12

Foxx підтримую. Треба знімати з заїзду. Якщо під час заїзду - зупиняти та переставляти на наступний заїзд. Найкраще було б (а проблеми у цього хлопця з шоломом були ще на старті) відсторонити від заїзду. Нажаль, я цього не зробила. Треба проговорити цю ситуацію з маршалами. Вони також можуть не дозволити стартувати. Думаю схема зняття з траси (якщо гонщики стартували) має бути така - маршали повідомляють про проблему на трасіі суддям на фініш. Судді попереджають про зняття учасника - оголошують номер, та (намагаються) зупинити його на лініі фінішу перед виходом на наступне коло. Зупиняти на трасі в крайньому випадку, бо, думаю, маленька дитина може злякатися, коли на трасі її зупиняють невідомо чому (на її думку).

Аватар користувача
tosha
* * * * *
Повідомлень: 1632
З нами з: 4.1.07 17:52
Skype: tosha125
Стать: чол
Звідки: город-герой Киев, Южный квартал

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення tosha » 23.5.16 11:55

Вcе дуже добре, але одне побажання: у перегонах на вибування - обов'язкова роздільна смуга між учасниками, щоб не було зіткнень і підрізань.
Злые собаки нyжны, чтобы отгонять добрых людей..

lavadik
*
Повідомлень: 46
З нами з: 5.6.11 06:37
Стать: чол

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення lavadik » 23.5.16 12:03

Я в суботу ходив-роздивлявся, неначе на виставці все різноманіття досягнень і помилок конструкторів велосипедів.
В мене виникла ідея: якщо існує командний залік в гонці, то чому б не спробувати вивести "рейтинг велосипедів" за брендами-марками?

Звичайно, я розумію, що велосипедист - це основний учасник змагання,
але якби від велосипеда нічого не залежало, то ми бігали б крос, чи не так?

Натомість вже на дитячому рівні цей рейтинг був би дуже показовий і якщо не виробників, то продавців би точно ще й як спонукав до активних дій :)
Від себе можу пообіцяти в майбутніх перегонах взяти на себе задачу статистичної обробки даних,
було би що обробляти - батьки при реєстрації мають вказати на якому саме велосипеді (чи біговелі) поїде дитина.
Вважаю, що буде цікаво.

Аватар користувача
wisewolk
* *
Повідомлень: 199
З нами з: 26.7.06 11:58
Стать: чол
Звідки: Київ, Оболонь

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення wisewolk » 23.5.16 12:08

Гальмівний парашут, а не шолом :(
Пам'ятка на майбутнє: не забувати на старті звертати увагу на шоломи учасників.

+пропозиція зупиняти і знімати з траси учасників, в яких щось подібне сталося вже під час заїзду.
з можливістю перестартувати в наступному заїзді, наприклад.
Увагу звернули. Я підходив і казав про проблему. На старті нічого не можна було зробити. Можно було зняти із заїзду і зіпсувати настрій дитині. Я обрав варіант залишити як є із однієї причини: батьки бачили що шолом не підходить і все одно вивели дитину на старт, це їхня відповідальність. Багатьом учасникам маршали на старті налаштовували шоломи, але ж це не їхня задача! Якщо батькам все одно, чому ми повинні робити їх справу?

Знімати під час заїзду категорично не можна - це може зпровокувати падіння.

Аватар користувача
wisewolk
* *
Повідомлень: 199
З нами з: 26.7.06 11:58
Стать: чол
Звідки: Київ, Оболонь

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення wisewolk » 23.5.16 12:14

Я в суботу ходив-роздивлявся, неначе на виставці все різноманіття досягнень і помилок конструкторів велосипедів.
В мене виникла ідея: якщо існує командний залік в гонці, то чому б не спробувати вивести "рейтинг велосипедів" за брендами-марками?
....
Такий рейтинг був би цікавий для юніорів скоріше. В основних перегонах така інформація буде цікава лише невеликій кількості батьків. Більшість дітей катає на велосипедах "які є". Ненакачані колеса, незмащені ланцюги, неправильна висота сидінь, невміння перемикати передачі - все це показує як сприймають велосипед більшість. А власний рейтинг, я думаю, кожен може скласти сам спостерігаючи хто на чому і як виступає :) Для мене, наприклад, була відкриттям кількість педальних Кокуа, досить недешевих велосипедів.

Аватар користувача
Foxx
* * *
Повідомлень: 258
З нами з: 17.8.09 20:42
Стать: чол
Звідки: Київ, Борщагівка

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Foxx » 23.5.16 13:12

Знімати під час заїзду категорично не можна - це може зпровокувати падіння.
Я не пропоную проводити операцію "зупинити абиякою ціною"). Звичайно, це треба проводити акуратно, не провокуючи всіляких завалів.
Вчора, наприклад, чув по рації команду зняти з траси малого без шолома під час тренувальних заїздів.
Чим вищенаведений випадок відрізняється від випадку, коли шолом взагалі відсутній?
Dixi

Аватар користувача
Kri
*
Повідомлень: 26
З нами з: 29.3.14 14:38
Skype: l.tsimokh
Стать: жін

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Kri » 23.5.16 14:13

...чому б не спробувати вивести "рейтинг велосипедів" за брендами-марками?
Такий рейтинг був би цікавий для юніорів скоріше. ...
Все-таки ідея з рейтингом велосипедів дуже цікава, навіть для батьків найменших учасників! Стовідсотково підтримую! :good: Може декому з батьків ця інформація значно полегшила б вибір наступного велосипеду, та й просто цікаво було б знати на велосипедах яких марок було встановлено рекорди трас 8-)

Дуся
*
Повідомлень: 11
З нами з: 28.4.15 12:04
Стать: жін

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Дуся » 23.5.16 14:56

.... чому б не спробувати вивести "рейтинг велосипедів" за брендами-марками?
Мне кажется, что такая статистика спровоцирует обиды из серии - "ха, мой бы тоже победил на ТАКОМ велике! " ну и как следствие, просьбы делить заезды по "уровню" велосипедов ) по моему скромному мнению ) заинтересованные родители найдут необходимую инфу! а возможность наблюдать заезды и победителей с их великами есть у всех, было бы желание! :)

Аватар користувача
Vampiree
* *
Повідомлень: 144
З нами з: 13.6.09 23:48
Стать: чол

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Vampiree » 23.5.16 15:01

Люди, да не вел в 99% случаев все решает! Хотите что бы ваш ребенок победил? Достаньте вел не в ночь перед гонкой. Смажьте цепь. Накачайте колеса. Отрегулируйте все. Научите ребенка переключать передачи.

Не умеете? Не беда, придите на гонку хотя бы за час и обратитесь к веломеханику.

И в конце концов потренируйте ребенка перед гонкой.

И тогда успех вам обеспечен вне зависимости от марки велосипеда :good: :good: :good:

Вспомните на каких велах побеждала команда из Доманевки (не по состоянию а марки).
Востаннє редагувалось 23.5.16 18:19 користувачем Vampiree, всього редагувалось 1 раз.
Amigos

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 23.5.16 18:14

...Можно було зняти із заїзду і зіпсувати настрій дитині.
Дякую, Ваню, за розбірки та роз'яснення. Згодна, логічно. Зрозуміла тепер, чому не змогла дати команду зупинити дитину в заїзді (хоча згадую, що деякі слова говорила) - він та-ак посміхався і радів, що навіть "рука не піднялася"... лишалося лише тримати кулаки, щоб він доїхав нормально. Хлопчик їхав не в групі та на маленькому веліку з помірною швидкістю, бо якщо таке б трапилося в другій половині дня у більш дорослих гонщиків, то ой-ой-ой...
Тож відпрацювати "зйом" все ж таки варто. Як мінімум "Гонщик за номером ... зменшіть швидкість та з'їдте з траси"

------------------
Щодо статистики з марками, то ми цим займатися не будемо. Кому цікаво, можете попрацювати "лічильником"). Тим більше зараз таке ріномаїття марок, моделей, розмірів, що скласти докупи всю статистику буде дуже складно. (звичайно цікаво мати готові рецепти ти висновки, але за цим стоїть немаленька праця, то ж якщо є потреба - беріться за роботу!)

На мою думку, краще навчити дитину правильно користуватися тим велосипедом, який він має. Підібрати його за розміром та налаштувати під дитину. Зробити те, про що писав Vampiree. На додачу освоїти управління передачами. Будь-якому чоловікові це по силам. Мами, якщо захочуть, розберуться також).
Дійсно, бувають "тугі", повільні велосипеди, але ж це і без детальних досліджень можна зрозуміти...

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 23.5.16 18:19

Вcе дуже добре, але одне побажання: у перегонах на вибування - обов'язкова роздільна смуга між учасниками, щоб не було зіткнень і підрізань.
tosha Чи є думка як її зробити? стрічку не протянеш, бо нема за що зачепити. Прокласти по грунту? чи просипати паперовою нарізкою? чи будуть діти розуміти ці правила?

glk
новичок
новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 24.5.16 07:51
Стать: жін

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення glk » 24.5.16 09:26

Добрый день. Меня зовут Галина и я у вас новичок.Вот пытаюсь найти календарь мероприятий для детей, если такой существует конечно, кто мне поможет? :) Меня интересуют соревнования на велобегах для деток от 2х лет. Заранее спасибо)

Аватар користувача
tosha
* * * * *
Повідомлень: 1632
З нами з: 4.1.07 17:52
Skype: tosha125
Стать: чол
Звідки: город-герой Киев, Южный квартал

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення tosha » 24.5.16 09:29

Вcе дуже добре, але одне побажання: у перегонах на вибування - обов'язкова роздільна смуга між учасниками, щоб не було зіткнень і підрізань.
tosha Чи є думка як її зробити? стрічку не протянеш, бо нема за що зачепити. Прокласти по грунту? чи просипати паперовою нарізкою? чи будуть діти розуміти ці правила?
1. "Лижні палки" повтикати і натягнути стрічку. Траса -пряма лінія, теоритично вистачить 2 дебелих стовбчики перед стартом і після фінішу, реально - ще декілька палок по трасі для підтримки та коригування напрямку стрічки.
2. Помаранчеві конуси, це вже складніше.
3. Навіть шредер підійде. Маленькі не зрозуміють, але самі жорсткі завали у дітей постарше, вони зрозуміють.
Злые собаки нyжны, чтобы отгонять добрых людей..

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 24.5.16 10:43

Добрый день. Меня зовут Галина и я у вас новичок.Вот пытаюсь найти календарь мероприятий для детей, если такой существует конечно, кто мне поможет? :) Меня интересуют соревнования на велобегах для деток от 2х лет. Заранее спасибо)
Анонси на рік тут viewtopic.php?f=76&t=158675. Але це стосується лише перегонів у парку Дубки. Детальніше - слідкуйте за подіями на сторінці у фейсбук

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 24.5.16 10:56

tosha палиці в середині траси, це джерело небезпеки та травм.

Аватар користувача
RODRIGEZ
* *
Повідомлень: 51
З нами з: 25.4.09 22:44
Стать: чол
Звідки: Madrid, Spain, Darnitsa

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення RODRIGEZ » 24.5.16 11:34

Целиком согласен с Ваней, миллион раз писали и про шлемы, и про велики - по тому что видел я - для большинства родителей вел-игрушка на которой можно ездить детям) То что он нуждается в банальном ТО никто наверное особо не думает.
4 колеса везут тело, 2 - душу

"Если ты в говне по уши, это не значит что ты классно ездишь. Это означает только то, что ты в говне по уши" (Gornostai)

lavadik
*
Повідомлень: 46
З нами з: 5.6.11 06:37
Стать: чол

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення lavadik » 24.5.16 12:22

Люди, да не вел в 99% случаев все решает! Хотите что бы ваш ребенок победил? Достаньте вел не в ночь перед гонкой. Смажьте цепь. Накачайте колеса. Отрегулируйте все. Научите ребенка переключать передачи.
...
ну 1% для вела оставлять как-то уж совсем несправедливо, не так ли?
по моему скромному мнению - 70% гонщик и 30% велик - это более точное распределение.
потому и было бы интересно родителям будущих участников - на чем поедет их ребенок.
Мне кажется, что такая статистика спровоцирует обиды из серии - "ха, мой бы тоже победил на ТАКОМ велике! "
ну так и какие проблемы? и что это за родители, если они посадили своего родного ребёнка на какую-то рухлядь? специально, чтобы тот проиграл?
Востаннє редагувалось 24.5.16 13:48 користувачем lavadik, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
Vampiree
* *
Повідомлень: 144
З нами з: 13.6.09 23:48
Стать: чол

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Vampiree » 24.5.16 12:25

ну так и какие проблемы? и что за родитель, если он посадил своего родного ребёнка на какую-то рухлядь? специально, чтобы тот проиграл?
А вот это уже как минимум не корректно. Не каждый родитель может позволить себе купить ребенку велик bmw (а были и такие на гонке). Каждый покупает по своим возможностям. Тем более что сейчас даже на б/у велы цена огого, не говоря уже про новые.
Amigos

lavadik
*
Повідомлень: 46
З нами з: 5.6.11 06:37
Стать: чол

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення lavadik » 24.5.16 12:40

ну почему некорректно? что - разве на велике БМВ ребенок поставил недостижимый рекорд трассы?

а то выходит, что себе хорошему можно взять ауди или мерседес какой-то, а ребенку уже в галошах ходить?
и что требовать от ребенка если он выезжает на трассу на каком-то недоделанном чайнабайке?
а медаль за участие и так каждому положена.

с коляски на беговел, с него на велик и далее в рост по диаметру колес... - нам например на 20" переходить.
и на гонку следующую хочется приехать и быть конкурентоспособным. это логично.
а на каком байке стартовать? - вот и ориентир будет, если будете знать на чем ездят дети, которые занимают призовые места и ставят рекорды.
Востаннє редагувалось 24.5.16 13:56 користувачем lavadik, всього редагувалось 3 разів.

Аватар користувача
Vampiree
* *
Повідомлень: 144
З нами з: 13.6.09 23:48
Стать: чол

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Vampiree » 24.5.16 12:52

Как и писала выше Света, если у Вас есть такая возможность и желание - делайте статистику. А мы потом все вместе поудивляемся когда в выиграшных местах окажутся ашанбайки и им подобные :roll:
Amigos

lavadik
*
Повідомлень: 46
З нами з: 5.6.11 06:37
Стать: чол

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення lavadik » 24.5.16 13:34

Как и писала выше Света, если у Вас есть такая возможность и желание - делайте статистику. А мы потом все вместе поудивляемся когда в выиграшных местах окажутся ашанбайки и им подобные :roll:
давайте попробуем.
я не из Киева - потому не очень помогу в подготовке трассы и маршалом вряд ли получится на целый день, тем паче на два. :(
а поработать неспешно с данными на досуге вполне способен.

на осень от вас только надо подправить в регистрации:
1*. Прізвище Ім'я дитини / Фамилия Имя ребенка - українською та російською мовами, вказуйте повне ім'я, наприклад, не Саша Коваль, а Олександр Коваль.
2*. Повна дата народження - число, місяць і рік народження.
3*. Вікова група (категорія) - на 21.05.16. Для категорій «3 роки», «4 роки», «5 років» додатково вказуйте, якщо біговел.
4*. Марка велосипеда (біговела) та Діаметр коліс...

а дальше будем наполнять базу знаний.
как-то так...

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Гонка. Ідеї, побажання

Повідомлення Sveta » 24.5.16 14:50

от вас только надо подправить в регистрации
:)


Повернутись до “Архив *Мы - чемпионы* 2007-...”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей