ITT - 30 km Київська осінь '14

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

ITT - 30 km Київська осінь '14

Повідомлення Vadim Bus » 10.7.14 14:20

Зображення
Положення про змагання.
Орг колектив "Вело-Ліга" за підтримки магазину "Нова Земля", запрошує Вас взяти участь в велосипедній гонці з роздільним стартом на трасі ландшафтного типу, на дистанції 30 км. Траса прокладена мальовничими передмістями Києва, з фінішем на вулиці Метрологічній. На трасі часто тренуються велосипедисти шосейники з метою загального набору висоти.
Ми прагнемо розвитку велосипедної культури в Києві, і аматорського спортивного руху як її частини. Мета проведення заходу: популяризація аматорського шосейного спорту, залучення нових учасників до занять велосипедним спортом, визначення найсильніших. В гонці можуть взяти участь всі хто здатен подолати таку дистанцію з сумарним набором висоти 360 метрів. Також буде відмічено найкращих гірняків на фінішному секторі — підйомі довжиною 1 км. Завітайте до нас як учасник або глядач.
Місце та дата старту: 28 вересня 2014 року . м. Обухів, виїзд з міста в бік Безрадичів початок реєстрації 11.00 початок стартів в 12.00
Категорії учасників:
Категорія спорт. Запрошуються спортсмени любого рівня в категорію “престиж” без обмежень на кваліфікацію, на велосипедах для гонок на час. Пропонується гонка з прихованими сумами ставок. Всі деталі після реєстрації більшості учасників в категорію. Прохання всі перемовини про ставки в категорії, в приват або електронну скриню. Увага! Спортсмени! Не реєструйтеся в категорію до аматорів.. Організатори залишають за собою право перенести Вас в категорію спорт (престиж) навіть якщо у Вас немає спеціалізованого інвентарю, проїдьте в категорії спорт і покажіть свій час, який в любому випадку буде зафіксованим в протоколі.
Категорія чоловіки аматори шосе.
Категорія чоловіки аматори шосе 40 +
Категорія чоловки аматори МТБ
Категорія жінки аматори
Запрошуються всі хто бажає випробувати свої сили і здатен подолати дистанцію 30 км.
Ми відзначаємо гірську першість, останні 1000 метрів дистанції з набором висоти 60 метрів в кожній категорії:
трек траси: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=cjfwyxuhsvdovjem
трек гірського сектору: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=ylvptqwtpnlsoypb
В нижній точці буде хронометрист.
Правила проходження траси: одним з розповсюджених порушень в гонках із стартом гандикапом, є лідирування на колесі одне одного, використовують чужий повітряний потік для заощадження своїх сил, шо викривляє кінцевий результат і не є відображенням чесної спортивної боротьби. Отже, суддя на трасі, вповноважений, спираючись на фотосвідоцтво порушення, на якому видно що між учасниками менше 8-10 метрів і їдуть вони один за одним, - додати учаснику який їхав "на колесі" 10 або 20 секунд до загального результату, в залежності від того який час усчаник користався чужим повітряним потоком.
Для однозначного тлумачення правила обгону більш сильним суперником того кого він доганяє, ми радимо використовувати правило яке застосовується в триатлоні. Той кого обганяють, не прискорюється щоб сісти на колесо а пропускає вперед і дає можливість зявитися відстані 10 метрів. Дозволяється супроводження учасника автомобілем техпідтримки, ззаду на безпечній відстані. Забороняється лідирування за повільно проїжджаючим мимохідь траспортом.
Інвентар: Учасник повинен мати справний інвентар, і обовязково, захисний шолом, без шолому участь не можлива.
категорія спорт (поза конкурсом): волосипеди для гонок на час, без обмеження на екіпірування.
категорія аматори шосе: велосипеди для групових гонок без жодних допоміжни засобів для кермі. Колеса. Заднє колесо спицеве. Шолом для групових стартів "не аєродинамічний"
категорія аматори МТБ: велосипеди МТБ. З колесами 26-29 . Без обмеження на ширину гуми. Лежакі на керммо не допускаються. Шоломи МТБ або групові шосе.
Реєстрація: На VELOKIEV.COM (only) у відповідній темі і тут список зареєстрованих другим повідомленням.
Свої реєстраційні дані надсилайте електронною поштою на velo-liga@ukr.net або приватні повідомлення.
з назвою в темі:
Реєстрація Київська Осінь '14— нік нейм
для зручності переносу в таблицю за такою схемою,
Прізвище та Ім'я з великої літери: Прізвище/Ім'я/Вік/Місто/Команда-Спонсор/Велосипед/Категорія
Інформація про гонку буде поширена в соціальних мережах. Та інших велоресурсах.
Всі інші питання, також по електронці vadim_noskoff@ukr.net або телефоном 068 433 99 46
для зручності переносу в таблицю за такою схемою, Прізвище та Ім'я з великої літери: Прізвище/Ім'я/Вік/Місто/Команда-Спонсор/Велосипед/Категорія
Оновлення списку зареєстрованих учасників будуть публікуватися в нічний час.
Безпека: Безпека руху буде здійснюватися силами регулювальників на злитті доріг та двох зїздах з головної дороги вліво. Повного перекриття руху не буде. Схематично стрілками буде вказано початок перестроєння для зручного проходження траси без зниження темпу. По трасі буде курсувати автомобіль з суддею який буде фіксувати порушення правил обгону одного учасника іншим, та лікарем. Бажано всім зберегти номер (***********буде оголошено на старті) в разі потреби Вашої евакуації вам зможуть допомогти. Це положення не розповсюджується на тих хто вирішав зійти з дистанції , або втомився. Виключно випадкі коли Вам потрбіна технічна або медична допомога.
Стартові внески: 70 грн. категорія спорт без стартових внесків.
Нагородження:
Категорія спорт чоловіки шосе: Є категорією престиж, і нагороджується дипломами та медалями.
Категорія аматори чоловіки шосе до 40 років: нагороджуються грошовою премією (готівкою)
- категорія аматори чоловіки МТБ до 40 років: нагороджуються грошовою премією (готівкою)
- категорія аматори чоловіки шосе 40 +: нагороджуються грошовою премією (готівкою)
- категорія аматори жінки шосе : нагороджуються грошовою премією (готівкою)
Інформація для учасників:
Особисті речі можна буде лишити в суддівському мікроавтобусі.
чай з печивом, в період поки суддівська бригада буде обробляти результати та готуватися до нагородження.
Спонсори. Інформаційні спонсори:
Гонка проводиться за підтримки магазину "Нова -Земля", який традиційно підтримує організаторські проекти направлені на розвиток та популяризацію аматорського спорту.
Інформаційні спонсори : Велокиїв - velokiev.com
Інформація про гонку буде поширена в соціальних мережах. Та інших велоресурсах.
Всі інші питання, також по електронці vadim_noskoff@ukr.net або телефоном 068 433 99 46
Востаннє редагувалось 24.9.14 11:50 користувачем Vadim Bus, всього редагувалось 6 разів.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: ITT - 30 km "Київська осінь" '14

Повідомлення Vadim Bus » 10.7.14 14:40

Список зареєстрованих:

категорія

категорія

категорія

Аватар користувача
Ckopik
*********
Повідомлень: 2744
З нами з: 27.3.07 10:16
Стать: чол

Re: ITT - 30 km "Київська осінь" '14

Повідомлення Ckopik » 10.7.14 21:35

А что это за тема?
Типа, проект на обсуждение?

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: ITT - 30 km "Київська осінь" '14

Повідомлення Vadim Bus » 10.7.14 22:52

Календарна гонка, вже можна набивати реєстрацію. Всі похідні відомі.

Аватар користувача
Lelik
* * * *
Повідомлень: 841
З нами з: 15.9.05 09:17
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: ITT - 30 km "Київська осінь" '14

Повідомлення Lelik » 14.7.14 10:45

Вадиме, це - індивідуальна гонка на час, не гора, холмиста місцевість. Чому знов на групових веліках? У кого є роздільні веліки, рогатки, колеса, шлема, комбези - все це , вважаю, треба застосовувати на свій розсуд ( в тому і цікавість, що хтось поставить тільки рогатку, а хтось риске на важкому диску чи інш... Це цікаво! Тобто прошу розглянути можливість НЕ застосовувати обмеження на інвентар. Дуже дякую.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: ITT - 30 km "Київська осінь" '14

Повідомлення Vadim Bus » 14.7.14 11:19

Шосерів мало. 1.
Велосипедів для гонок на час одиниці. 2.
Траса складна і ландшафтна.3.
Це єдиний варіант зробити цікавими умови для всіх. 4.



Ми займаємось аматорським спортом . Тут все дуже складно, тут ніколи не працювали і не будуть працювати стандарти і вимоги з професійного спорту.
Тут люди не заробляють гроші а показують свої досягнення в тренуваннях, наша задача перенести складність змагань з технічної - в функціональну, і забезпечити безпеку.

Аватар користувача
Ckopik
*********
Повідомлень: 2744
З нами з: 27.3.07 10:16
Стать: чол

Re: ITT - 30 km "Київська осінь" '14

Повідомлення Ckopik » 14.7.14 13:16

А мне нравится вот эта уровняловка. Только колеса zipp не запрещайте, плиз. Если хоть штуку км до того времени накатаю, то обязательно приеду участником

Duran_Iev
* *
Повідомлень: 72
З нами з: 10.10.13 08:56
Стать: чол

Re: ITT - 30 km Київська осінь '14

Повідомлення Duran_Iev » 28.7.14 16:46

Скажите а если я, как бы это точнее выразится, совсем любитель (катаю по 30 км в день и имею старый шоссейный велосипед). Я могу принять участие в это гонке. Если точнее выразится:
какие требования к велосипеду и к велосипедисту?

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: ITT - 30 km Київська осінь '14

Повідомлення Vadim Bus » 28.7.14 19:48

Скажите а если я, как бы это точнее выразится, совсем любитель (катаю по 30 км в день и имею старый шоссейный велосипед). Я могу принять участие в это гонке. Если точнее выразится:
какие требования к велосипеду и к велосипедисту?
Я Вам відповім так..
Ми займаємось гонками вже 3 роки. Я за 3 роки набагато більше змінився сам ніж змінив людей і їх ставлення до спорту.
Раніше мені хотілося яскравого попугайства , щоб аматорські гонки були копією професійних. Зараз, вважаю досягненням якщо в гонці хтось бере участь вперше.
Якби було дуже багато учасників на хвз, та інших кольнагах миб зробили категорію "крокодили"..

Це аматорський спорт, ми його творимо для себе .... UCI-ПНХ

Duran_Iev
* *
Повідомлень: 72
З нами з: 10.10.13 08:56
Стать: чол

Re: ITT - 30 km Київська осінь '14

Повідомлення Duran_Iev » 28.7.14 20:48

Ничего не понял из ответа. Но точно стало понятно что в вашу тусовку лезть не хочется. Ибо вы просто восполняете нехватку профессионального спорта в вашей жизни. В общем будет честны и мне кажется что слово любители это не про вас. Спасибо!

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: ITT - 30 km Київська осінь '14

Повідомлення Vadim Bus » 28.7.14 21:06

Ничего не понял из ответа. Но точно стало понятно что в вашу тусовку лезть не хочется. Ибо вы просто восполняете нехватку профессионального спорта в вашей жизни. В общем будет честны и мне кажется что слово любители это не про вас. Спасибо!
Я ж Вам пояснив, що ми тальки за те щоб нові люди долучалися до аматорського спорту. Зробити окремі категорії для учасників на олд-скулах можна, треба щоб кількісно зібралась категорія.
Брати участь, чи ні, вирішувати Вам. МТБ шники в цьому році поїдуть шосейну дисципліну втретє.

В певному сенсі аматорський спорт стоїть значно вище за професійний, тому що на це треба заробляти гроші, а те що рівень аматорів дуже високий - це не робить його менш аматорським.

FireV
* * *
Повідомлень: 220
З нами з: 17.7.09 15:00
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: ITT - 30 km Київська осінь '14

Повідомлення FireV » 29.7.14 18:24

Ничего не понял из ответа.
Эээ... Ответы Вадима действительно как-то трудночитаемы... Как я понял, Duran_Iev просто интересовался, сможет ли он участвовать, как начинающий любитель на старом шоссере - так вроде как нет никаких проблем сюда "Категорія чоловіки аматори шосе" (в наличии а Вас лежака и других "допоміжни засобів на кермі" я сомневаюсь) . А Вадим решил, что просят отдельную категорию для "крокодилов"?
будет честны и мне кажется что слово любители это не про вас.
Вадим, як справжній українець, використовує слово "аматори". :)

И, как я понял, к МТБ отосится все, что не шоссе? 28 кросс (или гибрид) - МТБ?
"«Сісти б на велосипед і поїхати в Кенію», — подумав я."
Ліна Костенко. Записки українського самашедшого

Аватар користувача
Nowl
* * * * *
Повідомлень: 1933
З нами з: 26.3.10 11:05
Стать: жін
Звідки: Dарниця, Дарницька площа

Re: ITT - 30 km Київська осінь '14

Повідомлення Nowl » 3.8.14 12:41

Ничего не понял из ответа. Но точно стало понятно что в вашу тусовку лезть не хочется. Ибо вы просто восполняете нехватку профессионального спорта в вашей жизни. В общем будет честны и мне кажется что слово любители это не про вас. Спасибо!
на самом деле вам сказали, что можно, велкам ))))
а вы так сразу обижаетесь и на личности... ((
If you wait for perfect conditions, you'll never get anything done

Аватар користувача
babak
* *
Повідомлень: 162
З нами з: 12.8.12 15:53
Стать: чол

Re: ITT - 30 km Київська осінь '14 (ред)

Повідомлення babak » 3.8.14 23:10

а где инфа про регистрацию , условия , дистанцию , место и т д ? сайт какой-то ? или я не внимательный ?)(тогда простите)

Duran_Iev
* *
Повідомлень: 72
З нами з: 10.10.13 08:56
Стать: чол

Re: ITT - 30 km Київська осінь '14

Повідомлення Duran_Iev » 4.8.14 19:40

Ничего не понял из ответа.
Эээ... Ответы Вадима действительно как-то трудночитаемы... Как я понял, Duran_Iev просто интересовался, сможет ли он участвовать, как начинающий любитель на старом шоссере - так вроде как нет никаких проблем сюда "Категорія чоловіки аматори шосе" (в наличии а Вас лежака и других "допоміжни засобів на кермі" я сомневаюсь) . А Вадим решил, что просят отдельную категорию для "крокодилов"?
будет честны и мне кажется что слово любители это не про вас.
Вадим, як справжній українець, використовує слово "аматори". :)

И, как я понял, к МТБ отосится все, что не шоссе? 28 кросс (или гибрид) - МТБ?
Да вопрос был именно за требования к велосипеду ну и соответственно к велосипедисту. А то может какой нибутдь дресс код :robot:

Duran_Iev
* *
Повідомлень: 72
З нами з: 10.10.13 08:56
Стать: чол

Re: ITT - 30 km Київська осінь '14

Повідомлення Duran_Iev » 4.8.14 19:41

Ничего не понял из ответа. Но точно стало понятно что в вашу тусовку лезть не хочется. Ибо вы просто восполняете нехватку профессионального спорта в вашей жизни. В общем будет честны и мне кажется что слово любители это не про вас. Спасибо!
на самом деле вам сказали, что можно, велкам ))))
а вы так сразу обижаетесь и на личности... ((
Да не то чтобы обиделся. Я попытался маскимально четко задать вопрос, чтобы мне стало ясно да или нет. А ответ я получил не понятный, и вот так вышло...

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: ITT - 30 km Київська осінь '14 (ред)

Повідомлення Vadim Bus » 4.8.14 20:09

Народ , змагання аматорські , ВОНИ ПРОВОДЯТЬСЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ , а не для велосипедів. ТОму ми максимально намагаємося об'єднати інтереси певної групи і запалити в ній спортивний інтерес до боротьби. Приїхали на старт, і гей!Змагатися в категорії з викатаними шосерами на старенькому стильному кольнаго або ХВЗ - не цікаво, збирайтеся разом з фіксерами сінглерами і зробимо цікаву категорію "Пітні блайзери"

Аватар користувача
EvgenDe
*
Повідомлень: 41
З нами з: 25.7.11 17:26
Стать: чол
Звідки: Киев, Левый Берег

Re: ITT - 30 km Київська осінь '14 (ред)

Повідомлення EvgenDe » 8.8.14 13:14

Супер! Будем ждать!

Аватар користувача
sergiy-Ch
* * * * *
Повідомлень: 1062
З нами з: 26.8.14 11:03
Skype: an19647
Стать: чол
Звідки: русановка

Re: ITT - 30 km Київська осінь '14 (ред)

Повідомлення sergiy-Ch » 27.8.14 19:17

принял участие в Критикал Масс Киев ...понравилось...но расстояние маленькое ...а 30 км - самое то !!! Хочу

Аватар користувача
Nowl
* * * * *
Повідомлень: 1933
З нами з: 26.3.10 11:05
Стать: жін
Звідки: Dарниця, Дарницька площа

Re: ITT - 30 km Київська осінь '14 (ред)

Повідомлення Nowl » 27.8.14 22:55

Сергей, оно ощущения будут не такие как на KM )))
Но поехать стоит
If you wait for perfect conditions, you'll never get anything done

Аватар користувача
sergiy-Ch
* * * * *
Повідомлень: 1062
З нами з: 26.8.14 11:03
Skype: an19647
Стать: чол
Звідки: русановка

Re: ITT - 30 km Київська осінь '14 (ред)

Повідомлення sergiy-Ch » 28.8.14 07:14

Сергей, оно ощущения будут не такие как на KM )))
Но поехать стоит
верю!!! уже тренируюсь !

Аватар користувача
odzhion
* *
Повідомлень: 196
З нами з: 10.6.13 22:12
Skype: odzhion
Стать: жін
Звідки: Шулявка, Лукьяновка.

Re: ITT - 30 km Київська осінь '14 (ред)

Повідомлення odzhion » 2.9.14 10:25

Девочкам можно с вами? )). В гонках пока не участвовала, хочу попробовать свои силы. Шоссейный велосипед есть, накат есть, парочка коронок в Страве тоже есть ).
Востаннє редагувалось 2.9.14 11:13 користувачем odzhion, всього редагувалось 1 раз.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: ITT - 30 km Київська осінь '14 (ред)

Повідомлення Vadim Bus » 2.9.14 10:28

Девочкам можно с вами? )). В гонках пока не участвовала, хочу попробовать свои силы. Шоссейный велосипед есть, нака есть, парочка коронок в Страве тоже есть ).
Конечно же. За одну шоссейницу-любительницу , трех олипийских призеров дают (в чем не уточняется)..
Велкам. расталкивайте не тесные ряди девочек, и вйо до змагань.

Аватар користувача
Nowl
* * * * *
Повідомлень: 1933
З нами з: 26.3.10 11:05
Стать: жін
Звідки: Dарниця, Дарницька площа

Re: ITT - 30 km Київська осінь '14 (ред)

Повідомлення Nowl » 2.9.14 11:28

Конечно же. За одну шоссейницу-любительницу , трех олипийских призеров дают (в чем не уточняется)
о, а я еще помню, как мы тебя уламывали открыть женскую категорию на первые разделки :molba: :)
Оля, обычно пускают даже без корон )))
If you wait for perfect conditions, you'll never get anything done

Аватар користувача
odzhion
* *
Повідомлень: 196
З нами з: 10.6.13 22:12
Skype: odzhion
Стать: жін
Звідки: Шулявка, Лукьяновка.

Re: ITT - 30 km Київська осінь '14 (ред)

Повідомлення odzhion » 2.9.14 12:48

Конечно же. За одну шоссейницу-любительницу , трех олипийских призеров дают (в чем не уточняется)
о, а я еще помню, как мы тебя уламывали открыть женскую категорию на первые разделки :molba: :)
Оля, обычно пускают даже без корон )))
Тогда я буду ).


Повернутись до “Змагання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей