Какой цвет рамы практичнее с точки зрения безопасности на трассе?

Будь-які "залізячні" питання
Monsara
новичок
новичок
Повідомлень: 2
З нами з: 4.4.22 19:22

Какой цвет рамы практичнее с точки зрения безопасности на трассе?

Повідомлення Monsara » 4.4.22 19:30

Всем привет.
Выбираю горный велосипед для практического применения.
Планирую использовать для выездов на выходных в из города в село. Ехать нужно будет 30-40 км по Одесской трассе из Киева.
Из этих соображений думаю купить велосипед оранжевого цвета, чтобы лучше был заметен на дороге.
Подскажите, пожалуйста, не является ли данный цвет каким-то агрессивным и вызывающим?
Последний раз ездил на велосипеде больше 20 лет назад. Тогда была Украина. Поэтому не знаю современных веяний в этом вопросе.
Также буду благодарен, за ваши советы в выборе между Specialized ROCKHOPPER SPORT 29 2021 и Cannondale TRAIL 6 29 2022.
Первый только в сером цвете. Второй в оранжевом и сером.

Ссылки ниже:
Specialized:

Cannondal e:

Спасибо!

L.A.N.
*
Повідомлень: 16
З нами з: 30.7.11 22:35
Стать: чол
Звідки: Киев, Позняки

Re: Какой цвет рамы практичнее с точки зрения безопасности на трассе?

Повідомлення L.A.N. » 26.4.22 09:59

Привіт.
Останнім часом на форумі буваю рідко та і катаю не сильно багато. Все що буде написано нижче тільки моя особиста думка.
Яскравий велосипед - ок. Але автомобіліст бачить велосипедиста переважно або зі спини, або спереду. І в цих площинах колір рами практично не видно. В той же час яскравий одяг, шолом, рюкзак, яскраві передній і задній ліхтарі - суттєво додають видимості на дорозі.
Якщо говорити про сутінки і темну пору доби - я б особливу увагу приділив світловідбиваючому одягу, наліпкам на раму і колеса та якісному яскравому передньому і задньому ліхтарям. Також бувать шоломи з ліхтарями, ліхтар можна повісити і на рюкзак. Непогано в темну пору доби увагу привертають яскраве блимаюче світло і світловідбиваючі елементи які рухаються, наприклад світловідбивачі на нижній частині штанів, що рухаються разом з педалями і допомагають водіям швидше ідентифікувати велосипедиста на дорозі


Повернутись до “Технозона”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей