Питання від "чайників". Акт третій.

Будь-які "залізячні" питання
Аватар користувача
Cr@zy SiMON
Модератор
Повідомлень: 379
З нами з: 28.4.08 18:40
Skype: crzsmn
Стать: чол
Звідки: Україна, Київ (Голосієво)

Re: Чайниковские вопросы. Акт третий.

Повідомлення Cr@zy SiMON » 29.5.17 13:53

Спасибо!
Мне нужно чтобы штаны не пачкались. Тоненькое пластиковое кольцо.
Есть ли у Вас такое, которое подойдет к SRAM S1000, 36/22 (Trek X-Caliber-8 2017)?
На жаль, захисту зірок для SRAM в наявності немає.
Для захисту штанів досить зручно користуватись світловідбиваючими затискачами на кшталт KLS Shadow / KLS Radiate

Аватар користувача
Uda4nik
*********
Повідомлень: 2578
З нами з: 23.7.09 00:58
Стать: чол
Звідки: Донецк -> Киев, Борщаговка

Re: Чайниковские вопросы. Акт третий.

Повідомлення Uda4nik » 29.5.17 17:53

Для захисту штанів досить зручно користуватись світловідбиваючими затискачами на кшталт KLS Shadow
Перший штани не тримає, навіть легкі спортивні. Злітає та сам губиться, іноді посеред дороги, його краще чіпляти на руку.
Хочете надійності - беріть з липучкою. Або власне липучку з магазину "все для шиття".

Аватар користувача
vktr
*
Повідомлень: 5
З нами з: 17.4.17 21:32
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Чайниковские вопросы. Акт третий.

Повідомлення vktr » 30.5.17 10:18

Привіт! Поясніть за гальма: бюджетний шосер, стоять простенькі кліщі Promax. Наче все влаштовує, але хотілося б більшої гальмівної сили. Чи можливо цього досягти? Я маю на увазі, якщо я заміню промакси на якісь інші кліщі(tektro, shimano, etc), чи побачу я якийсь результат? Якщо-так, то що порадите купити(нове або бу) по співвідношенню ціна/якість? І чим взагалі різні кліщі відрізняються, ну скажем шімано кляріс і наприклад тіагра? Дякую :roll:

Аватар користувача
mr.smith
* * * * *
Повідомлень: 1060
З нами з: 17.8.09 11:03
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Чайниковские вопросы. Акт третий.

Повідомлення mr.smith » 31.5.17 15:49

Привіт! Поясніть за гальма: бюджетний шосер, стоять простенькі кліщі Promax. Наче все влаштовує, але хотілося б більшої гальмівної сили. Чи можливо цього досягти? Я маю на увазі, якщо я заміню промакси на якісь інші кліщі(tektro, shimano, etc), чи побачу я якийсь результат? Якщо-так, то що порадите купити(нове або бу) по співвідношенню ціна/якість? І чим взагалі різні кліщі відрізняються, ну скажем шімано кляріс і наприклад тіагра? Дякую :roll:
разные тормоза отличаются качеством работы.
но особого вау-эффекта при замене бюджетных на "получше" ожидать не стоит, все упирается в грязный обод и крошечное пятно контакта с землей

Аватар користувача
vktr
*
Повідомлень: 5
З нами з: 17.4.17 21:32
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Чайниковские вопросы. Акт третий.

Повідомлення vktr » 31.5.17 18:10

отличаются качеством работы
А в чому це виражається? Можна, будь-ласка, докладніше

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: Чайниковские вопросы. Акт третий.

Повідомлення VooDoo » 31.5.17 21:14

Привіт! Поясніть за гальма: бюджетний шосер, стоять простенькі кліщі Promax. Наче все влаштовує, але хотілося б більшої гальмівної сили. Чи можливо цього досягти? Я маю на увазі, якщо я заміню промакси на якісь інші кліщі(tektro, shimano, etc), чи побачу я якийсь результат? Якщо-так, то що порадите купити(нове або бу) по співвідношенню ціна/якість? І чим взагалі різні кліщі відрізняються, ну скажем шімано кляріс і наприклад тіагра? Дякую :roll:
На шосері для початку спробуй змінити лише гальмівні колодки (звичайно ж при умові що тросики вільно рухаються), вони бувають різними і суттєво впливають на гальмування. Особисто мені ні з чим порівнювати, їздив лише на шимано тіагра, ну вони якось зупиняють, навіть можна "пустити юзом" при необхідності, хоча хотілося б кращого і все досить відносно, наприклад, у порівнянні с дисковою гідравлікою на мтб можна вважати що гальма відсутні... Якось спробув проїхатися на чужому велосипеді з дюра-ейс, ось там хапало так хапало, моя тіагра і близько так не може.

Аватар користувача
Decoherence
* *
Повідомлень: 88
З нами з: 26.5.15 09:43
Стать: чол
Звідки: Київ, Теремки

Re: Чайниковские вопросы. Акт третий.

Повідомлення Decoherence » 6.6.17 10:32

Народ, підкажіть, будь ласка. Хочу поміняти дискові гальма (стерлися колодки ZSC, а знайти такі в Україні - так і не знайшов де). Мені ж можна диски не міняти, вірно? Лишити ті, що були, лише самі гальма і дроти замінити?
Які гальма краще обрати (з точки зору дешевизни у користуванні, зокрема, щоб реально було самостійно їх обслуговувати і можливо було без проблем купити нові колодки). Гідравліка не потрібна.
Диски приблизно так виглядають: http://www.e-trail.ru/_mod_files/ce_ima ... ij-300.jpg
2014: пішки 2300 км (макс.31.2 км/день), вело 780 км (макс.48.5 км/день)
2015: пішки 2600 км (макс.39.9 км/день), вело 970 км (макс.66.1 км/день)
2016: пішки 3350 км (макс.42.8 км/день), вело 930 км (макс.112.4 км/день)
2017: пішки 3600 км (макс.49.2 км/день), вело 0 км.
2018: пішки 3900 км (макс.58.4 км/день), вело 0 км - ніяк не доремонтую...

Аватар користувача
Cr@zy SiMON
Модератор
Повідомлень: 379
З нами з: 28.4.08 18:40
Skype: crzsmn
Стать: чол
Звідки: Україна, Київ (Голосієво)

Re: Чайниковские вопросы. Акт третий.

Повідомлення Cr@zy SiMON » 6.6.17 11:14

Народ, підкажіть, будь ласка. Хочу поміняти дискові гальма (стерлися колодки ZSC, а знайти такі в Україні - так і не знайшов де). Мені ж можна диски не міняти, вірно? Лишити ті, що були, лише самі гальма і дроти замінити?
Які гальма краще обрати (з точки зору дешевизни у користуванні, зокрема, щоб реально було самостійно їх обслуговувати і можливо було без проблем купити нові колодки). Гідравліка не потрібна.
Диски приблизно так виглядають: http://www.e-trail.ru/_mod_files/ce_ima ... ij-300.jpg
Ротори змінювати не обов'язково, однак нові колодки явно мають бути лише з полімерним компаундом (органіка).
Складно сказати, що мати на увазі "дешевизна у користуванні", оскільки всі механічні гальма досить не складно самостійно обслуговувати і, скоріше обслуговування торкається не самого каліпера, скільки колодок, ротора та тросиків. Колодки на різні типи гальм приблизно однакові в ціні.
Від рівня гальм буде залежати гальмівне зусилля з однаковим навантаженням на ручку. Найкращий варіант - AVID BB7. Бюджетний варіант BR-TX805

Аватар користувача
Decoherence
* *
Повідомлень: 88
З нами з: 26.5.15 09:43
Стать: чол
Звідки: Київ, Теремки

Re: Чайниковские вопросы. Акт третий.

Повідомлення Decoherence » 6.6.17 11:26

Найкращий варіант - AVID BB7. Бюджетний варіант BR-TX805
Дякую! Перші коштують ледь не дорожче мого велосипеда, другі, думаю, як раз :)
(зокрема тепер зрозумів термінологію :) Окреме "дякую!" :))
2014: пішки 2300 км (макс.31.2 км/день), вело 780 км (макс.48.5 км/день)
2015: пішки 2600 км (макс.39.9 км/день), вело 970 км (макс.66.1 км/день)
2016: пішки 3350 км (макс.42.8 км/день), вело 930 км (макс.112.4 км/день)
2017: пішки 3600 км (макс.49.2 км/день), вело 0 км.
2018: пішки 3900 км (макс.58.4 км/день), вело 0 км - ніяк не доремонтую...

Аватар користувача
sNapas
* *
Повідомлень: 143
З нами з: 30.1.17 12:28
Skype: snapas13
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Чайниковские вопросы. Акт третий.

Повідомлення sNapas » 18.6.17 10:20

Доброго ранку!

Подскажите такой вопрос.
Покатался после дождя лесу (лужи + песок), велосипед сполоснул под душем. Но всеравно всё хрустит.
Вопрос: неужели те кто катают КК по лесам и пескам после каждой покатухи перебирают и моют узлы велосипеда?
----
GT Avalanche Elite
2017: 802км
2018: 640км
2019: 1005 км

Rost
* *
Повідомлень: 76
З нами з: 17.11.08 02:11

Re: Чайниковские вопросы. Акт третий.

Повідомлення Rost » 18.6.17 11:43

Но всеравно всё хрустит.
так не всё же хрустит, а только цепь.

Аватар користувача
sNapas
* *
Повідомлень: 143
З нами з: 30.1.17 12:28
Skype: snapas13
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Чайниковские вопросы. Акт третий.

Повідомлення sNapas » 18.6.17 12:09

Но всеравно всё хрустит.
так не всё же хрустит, а только цепь.
странно, вчера вроде все хрустело. я поднимал велосипед, крутил колеса (перед/зад) похрустывало. а только что проверил, хрустит таки цепь.
----
GT Avalanche Elite
2017: 802км
2018: 640км
2019: 1005 км

Аватар користувача
Uda4nik
*********
Повідомлень: 2578
З нами з: 23.7.09 00:58
Стать: чол
Звідки: Донецк -> Киев, Борщаговка

Re: Чайниковские вопросы. Акт третий.

Повідомлення Uda4nik » 18.6.17 13:01

Вопрос: неужели те кто катают КК по лесам и пескам после каждой покатухи перебирают и моют узлы велосипеда?
Можу порадити або дуже рідке мастило (для шосе або сухої погоди), яке швидко злізе з ланцюга разом з піском, або парафін, на який пісок просто не липне.
Я не завжди їздив на парафіні ;) На рідкому мастилі мив ланцюг в пляшці з бензином майже після кожного заїзду в піски.

Аватар користувача
Designer
* * *
Повідомлень: 279
З нами з: 19.11.10 09:22
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Чайниковские вопросы. Акт третий.

Повідомлення Designer » 18.6.17 19:27

Вопрос: неужели те кто катают КК по лесам и пескам после каждой покатухи перебирают и моют узлы велосипеда?
Для себя решил проблему смазки цепи (вилки, заднего амортизатора) аэрозольным баллончиком тефлоновой смазки из эпицентра. Наношу перед покатухой и хватает вполне километров на 50 (катаю в основном по грунтам).

Содержимое баллона смесь масла и растворителей с взвесью тефлона. После нанесения легкие фракции быстро испаряются, остается тефлон. На тефлон пыль не садиться. Из недостатков - надо наносить перед каждой покатушкой. Тефлон долго не держиться ни на одной поверхности, без дополнительных мер.
Баллончика хватает на сезон-полтора (кто как катает...)
На цепь наношу вращая педали рукой в обратную сторону, задуваю в районе кассеты в течении 3-4 секунд.
Эту же смазку наношу и на чистые ноги вилки и на шток амортизатора. Несколько раз интенсивно прокачиваю вилку и аморт, после этого вытираю излишки смазки.
Этим методом пользуюсь уже лет пять и вполне доволен.

P.S. Правда мойку цепи все равно пару раз за сезон делаю. Снимаю, бросаю в пластиковую бутылку с посудомоем, интенсивно взбалтываю, вытираю газетой, сушу и после установки задуваю тефлоном.
Востаннє редагувалось 18.6.17 19:38 користувачем Designer, всього редагувалось 1 раз.

konst
*********
Повідомлень: 4118
З нами з: 27.7.11 11:33
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: Чайниковские вопросы. Акт третий.

Повідомлення konst » 18.6.17 19:32

Там скорее всего дисковые тормоза скрипят еще - говнолин набивается на колодки и роторы.
Проезжаешь десять метров с полузажатыми тормозами и это проходит.

Аватар користувача
sNapas
* *
Повідомлень: 143
З нами з: 30.1.17 12:28
Skype: snapas13
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Чайниковские вопросы. Акт третий.

Повідомлення sNapas » 19.6.17 20:06

спс парни за советы!
----
GT Avalanche Elite
2017: 802км
2018: 640км
2019: 1005 км

burduk
*
Повідомлень: 4
З нами з: 19.6.17 21:31
Стать: чол

Re: Питання від "чайників". Акт третій.

Повідомлення burduk » 19.6.17 22:08

Ребята, вопрос по защите для ног.
Девушка только учится кататься, а потому частенько получает педалью по задней стороне ноги ("зона поражения" обозначена на скриншоте фиолетовым цветом).

Зображення

Вопрос: есть ли защита, которая-бы прикрывала (в том числе и) заднюю нижнюю часть ноги?

Буду очень признателен за название фирмы/модели.

Аватар користувача
mel_nic
* * * *
Повідомлень: 780
З нами з: 18.5.09 15:44
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Питання від "чайників". Акт третій.

Повідомлення mel_nic » 20.6.17 16:09

Поставте їй такі педалі :
Зображення
І буде їй щастя
"Все здається неможливим до того моменту, доки це не відбувається" Нельсон Мандела

burduk
*
Повідомлень: 4
З нами з: 19.6.17 21:31
Стать: чол

Re: Питання від "чайників". Акт третій.

Повідомлення burduk » 20.6.17 17:27

Так самые простые и стоят. Всё равно болезненно.
А т.к. каппиляры ещё и близко к коже у неё- имеем 3-4 синяка после покатушек.

Аватар користувача
d.j.Denver
* * * * *
Повідомлень: 1084
З нами з: 16.9.10 23:34
Стать: чол
Звідки: Київ, Ліко-Град

Re: Питання від "чайників". Акт третій.

Повідомлення d.j.Denver » 21.6.17 02:46

Ребята, вопрос по защите для ног.
Девушка только учится кататься, а потому частенько получает педалью по задней стороне ноги ("зона поражения" обозначена на скриншоте фиолетовым цветом).

Вопрос: есть ли защита, которая-бы прикрывала (в том числе и) заднюю нижнюю часть ноги?

Буду очень признателен за название фирмы/модели.
Здається, у "Легкої Ходи" є зимові махрові гольфи - можуть допомогти, або гетри + футбольні щитки.

А взагалі, треба навчити не стрибати перед педалями, а виставляти ногу в сторону і тоді вже нахиляти велосипед і злазити, якщо я правильно зрозумів причину травмувань.

burduk
*
Повідомлень: 4
З нами з: 19.6.17 21:31
Стать: чол

Re: Питання від "чайників". Акт третій.

Повідомлення burduk » 21.6.17 07:41

Вы совершенно правы, d.j.Denver, причина (в основном) именно в спрыгивании перед педалями. Правильно слазить учится, но получается через раз.

Простите, а футбольные щитки разве не переднюю часть голеня закрывают? (в футбол играл только во дворе, посему с матчастью плохо знаком)

Аватар користувача
AVVAKUM
новичок
новичок
Повідомлень: 5880
З нами з: 25.4.07 17:07
Skype: avvakum_v
Стать: чол
Звідки: старая, старая Дарница

Re: Питання від "чайників". Акт третій.

Повідомлення AVVAKUM » 21.6.17 10:51

Поднимите седло. Тогда ногу вбок выставлять будет.
В нижнем положении педали нога должна быть прямая. Новички часто ездят на низком седле, отсюда и повышенная утомляемость и травмы и износ коленного сустава
— В резюме вы указали, что вам не нравятся геи...
— Нет, скорее это я им.
— Вы нам не подходите.
— Вот видите? Я так и написал.

a1s0
*
Повідомлень: 12
З нами з: 23.6.15 15:36
Стать: чол
Звідки: Киев. ЮжБор

Re: Питання від "чайників". Акт третій.

Повідомлення a1s0 » 21.6.17 13:56

Вопрос: есть ли защита, которая-бы прикрывала (в том числе и) заднюю нижнюю часть ноги?
Такая защита (т.н. shin guards) предназначена для защиты голени спереди, с тыльной стороны там зачастую липучки либо одинарный слой неопрена, который больше защищает от разрыва кожи шипами педалей, а не синяков.

Аватар користувача
d.j.Denver
* * * * *
Повідомлень: 1084
З нами з: 16.9.10 23:34
Стать: чол
Звідки: Київ, Ліко-Град

Re: Питання від "чайників". Акт третій.

Повідомлення d.j.Denver » 21.6.17 14:57

Вы совершенно правы, d.j.Denver, причина (в основном) именно в спрыгивании перед педалями. Правильно слазить учится, но получается через раз.

Простите, а футбольные щитки разве не переднюю часть голеня закрывают? (в футбол играл только во дворе, посему с матчастью плохо знаком)
Призначені для захисту передньої. Вам треба задню - розвернете щиток на 180*.
У вас нестандартна проблема, отже і рішення таке ж буде.

burduk
*
Повідомлень: 4
З нами з: 19.6.17 21:31
Стать: чол

Re: Питання від "чайників". Акт третій.

Повідомлення burduk » 26.6.17 07:05

Всем спасибо за ответы!


Повернутись до “Технозона”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей