Велопрокати України

Аватар користувача
ВелоКиїв
*********
Повідомлень: 2985
З нами з: 9.11.06 21:51

Велопрокати України

Повідомлення ВелоКиїв » 20.7.10 17:59

Небольшие изменения в правилах игры ( касаются исключительно владельцев прокатов, пользователям можно не читать)
Spoiler
Show
редакция от 3.04.2013
Поскольку прокаты становятся всё более популярными
А наши бренды Kellys \ Trek всегда старались дружить с велопрокатами, то мы в основном поддерживали те прокаты, которые с нами сотрудничали
но времена меняются
мы решили попробовать снять все ограничения
почти все запреты снимаются до 01.08
почти - потому что модераторы оставляют за собой право удалять посты без уведомления причин


http://www.veloride.com.ua
Зображення

Аватар користувача
Meganom
*
Повідомлень: 36
З нами з: 17.8.04 21:09
Стать: чол
Звідки: Крым, п. Научный

Re: Велопрокаты Украины

Повідомлення Meganom » 1.2.11 16:09

Велопрокат на турбазе "КОЛЕСО" в с. Баштановка (7 км от Бахчисарая). Велосипеды Kelly`s, Merida, Bergamont, а так же шлемы, палатки, спальники, коврики и пр.

http://www.meganom.info/prokat-velosipe ... eniya.html
или
http://www.velosipeda.net/prokat-velosi ... iya-2.html

Вы можете остановиться у нас на турбазе, взять напрокат велосипед и колесить по окрестностям. Благо место для этого - одно из самых ярких и удобных для покатушек. Ведь нас окружает масса пещерных городов, долин и горных озер!

mob. +38 (067) 3067318
mob. +38 (095) 5287232
Марат Павленко

Зображення
Зображення
Марат Павленко
Велотуры, велотурбаза "КОЛЕСО" и велопрокат в Крыму.
http://meganom.info

Аватар користувача
veloride
* *
Повідомлень: 102
З нами з: 20.7.10 12:20
Skype: fnawaja
Стать: чол
Звідки: киев

Велопрокат в карпатах

Повідомлення veloride » 15.2.11 20:50

Внимание !
Велопрокат Велорайд Запускает Новые Велотуры по Карпатам !
Стартуем на майские !
каждую суботу начинаются наши велотуры

Наши новые туы:

1) Гуцул райд - радиальний велотур
http://veloride.com.ua/biketour-05-ru.html

2) Карпатскими вершинами (радиальний авто – велотур)
http://veloride.com.ua/biketour-06-ru.html

3) От Прута до Черемоша (кольцевой велопоход с машиной сопровождения)
http://veloride.com.ua/biketour-07-ru.html

4) Солнечное Закарпатье (велопоход с машиной сопровождения)
http://veloride.com.ua/biketour-08-ru.html

Связатся с нами можно по следующим телефонам:
+38 050-221-99-44, +38 096-304-97-59 Денис, (Инструктор) или по почте: denys_t { a } mail.ru

Зображення

Записаться на туры можно по следующим телефонам:
+38 050-221-99-44, +38 096-304-97-59 Денис, (Инструктор) или по почте: denys_t { a } mail.ru
Востаннє редагувалось 17.4.13 00:05 користувачем veloride, всього редагувалось 3 разів.
Велотур в Карпаты www.veloride.com.ua

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Велопрокаты Украины

Повідомлення Varyat » 16.2.11 09:14

Вот телефон ребят, у которых брал напрокат в Форосе:
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
RMB
*
Повідомлень: 8
З нами з: 17.3.11 08:32
Skype: m.psyshine
Стать: чол
Звідки: Kiev? Boyarka

Re: Велопрокаты Украины

Повідомлення RMB » 17.3.11 08:38

Приветствую Всех!

Долго пестили и лелеяли идею создания сервиса по организации досуга на базе велопроката в Боярке ... и наконец-то Мы запускаемся!
Spoiler
Show
Не секрет, что Боярка наделена природными рекреационными ресурсами, которые могут порадовать даже самых требовательных натуралистов. Леса, поля, реки и озера - этого у нас хоть отбавляй! А расстояние в 10 км от черты столицы до нашего скромного поселения - на сегодняшний день не расстояние вообще.
Велобаза насчитывает 10-ок новеньких байков, производства ТРЕК и Келлис. Женские рамы, а так же выбор размеров от 16" до 21".
Услуги вело-гида, подбор веломаршрута под уровень подготовки.
Доступные цены, включающие в себя комплектование каждого велосипедиста каской, перчатками, сумкой, насосом, ремкомплектом, задней мигалкой и яркой, светоотражающей жилеткой.
Индивидуальный подход к групповым заказам. Велы на вывоз с доставкой.
И много еще чего, еще не придуманного!

Пишите, высказывайтесь, ценим каждое адекватное замечание и пожелание!

(пока что еще в процессе доводки. Поисковиками не ищется.)
Экотуризм. Прокат велосипедов в Боярке. Велопрогулки.
rmb.kiev.ua

Аватар користувача
ЯбайкеR
* *
Повідомлень: 167
З нами з: 28.4.08 10:17
Стать: чол
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Велопрокаты Украины

Повідомлення ЯбайкеR » 20.6.11 19:14

Прокат велосипедов на Оболонской набережной в киеве.При прокате также есть мастерская.тел 063 6785581.
Станция метро Минская,прокат находится возле строящегося храма на площади.
Адресс:пр.Героев Сталинграда 24.тел 063 678 55 81.
Вкладення
Копия PICT0008.jpg

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Велопрокаты Украины

Повідомлення Трям » 25.1.12 09:08

Велопрокат в Феодосии
Зображення

Аватар користувача
kva
* * * *
Повідомлень: 750
З нами з: 7.6.04 18:28
Стать: чол
Звідки: Киев, оболонь

Re: Велопрокаты Украины

Повідомлення kva » 12.4.12 11:11

А есть где-то прокат на левом берегу Киева?
Желательно Лесной, Дарница, Воскресенка....

*Урсула*
*
Повідомлень: 15
З нами з: 17.4.12 14:17
Skype: magdalena_ic_ecosystem
Стать: жін
Звідки: Киев

Re: Велопрокаты Украины

Повідомлення *Урсула* » 17.4.12 14:45

Уважаемые службы проката велосипедов!
Скажите, пожалуйста, есть ли в прокате в Киеве велосипеды 29" (найнеры)?

krawa
*
Повідомлень: 5
З нами з: 2.6.11 11:52
Стать: чол

Re: Велопрокаты Украины

Повідомлення krawa » 19.4.12 14:50

А есть где-то прокат на левом берегу Киева?
....
Вот есть велопрокат на Позняках, Осокорки, Харьковская http://bikerent.com.ua/

Аватар користувача
WildJar
* *
Повідомлень: 56
З нами з: 2.9.11 16:50
Стать: чол
Звідки: Голосеево

Re: Велопрокаты Украины

Повідомлення WildJar » 23.4.12 08:22

Велопрокат в г. Киеве на м.Васильковская (Голосеево, ВДНХ, Пирогово, Феофания, Китаево)
Самая быстрая связь со мной: ICQ - 557-855-520

login
*
Повідомлень: 11
З нами з: 27.7.10 11:51
Стать: чол

Re: Велопрокаты Украины

Повідомлення login » 30.4.12 17:27

Велопрокат в г.Хуст, Закарпатской обл. http://www.loginsportlife.com/%D0%B2%D0 ... %B0%D1%82/
Есть возможность доставки велосипедов к ж.д вокзалу в Мукачево, Свалява, Воловец по предварительной договоренности.

Аватар користувача
Velo100
*
Повідомлень: 19
З нами з: 6.4.12 21:59
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Велопрокаты Украины

Повідомлення Velo100 » 19.6.12 01:12

Всем доброго дня!

Киев. Велопрокат возле станций метро Нивки, Святошин, Берестейская - http://velo100.kiev.ua
+ услуги велоСТО

Совсем рядом несколько парков - Нивки, Сырецкий, Дубки.
Подальше - Урочище Совки, Бабий Яр, Орлятко, Отрадный, им. А.С.Пушкина и др.
удобно выехать за Киев в направлении Житомира, Гостомеля
Востаннє редагувалось 31.3.14 11:27 користувачем Velo100, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
Meganom
*
Повідомлень: 36
З нами з: 17.8.04 21:09
Стать: чол
Звідки: Крым, п. Научный

Велопрокат в Бахчисарае "Веломагия"

Повідомлення Meganom » 30.6.12 11:09

В Бахчисарае открылся велопрокат "ВЕЛОМАГИЯ". Находится на территории привокзального рынка. Павильон № 74.
Велосипеды TREK, KELLYS.
Продажа запчастей, ремонтная мастерская



Подробная информация: http://meganom.info/

Зображення
Марат Павленко
Велотуры, велотурбаза "КОЛЕСО" и велопрокат в Крыму.
http://meganom.info

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Велопрокаты Украины

Повідомлення Трям » 17.8.12 18:13

Прокат велосипедов в Коктебеле

(осторожно - на сайте музыка ) :p

Прокат велосипедов в Киеве
Зображення

СЕРГЕЙ07
*
Повідомлень: 2
З нами з: 5.9.12 20:03
Стать: чол

Re: Велопрокаты Украины

Повідомлення СЕРГЕЙ07 » 6.9.12 17:28

Добрый день,
очень необходим тандем для съемки 09 сентября.Спасибо.0503878225 Сергей

Аватар користувача
Meganom
*
Повідомлень: 36
З нами з: 17.8.04 21:09
Стать: чол
Звідки: Крым, п. Научный

Re: Велопрокаты Украины

Повідомлення Meganom » 30.11.12 14:20

Открылся новый велопрокат и веломагазин в Бахчисарае!
Велопрокат находится в магазине "Веломагия" . Здесь же работает Веломастерская и продажа вело запчастей.
Найти несложно:
Станьте спиной к вокзалу на остановке маршруток. Посмотрите в сторону жд рынка. Над крышами павильона вы увидите баннер "ВЕЛОМАГИЯ".
Далее по стрелкам-указателям . Веломагазин находится на территории рынка в центре.
Вкладення
2.jpg
велопрокат бахчисарай жд вокзал
2.jpg (63.15 Кіб) Переглянуто 10619 разів
_ready2m.jpg
велопрокат в Бахчисарае
_ready2m.jpg (45.29 Кіб) Переглянуто 10619 разів
Марат Павленко
Велотуры, велотурбаза "КОЛЕСО" и велопрокат в Крыму.
http://meganom.info

dondi-d
*
Повідомлень: 24
З нами з: 4.12.11 11:11
Стать: чол

Велопрокат в Парке партизанской славы

Повідомлення dondi-d » 16.4.13 11:31

Велоаренда - Прокат велосипедов Киев и услуги ремонта велосипедов.
Велосипеды можно взять напрокат по следующим адресам :


1. Парк "Партизанской славы" Наша точка в Парке Партизанской Славы расположена возле летней площадки ресторана «Мисливський двiр»..
В непосредственной близости : Тропа здоровья парка, Дарницкий и Броварской лес, Карьерное озеро в Бортничах, озеро Тягле
Парк партизанской славы входит в top-5 мест для катания в Киеве по версии печатных изданий

Режим работы в выходные и празничные дни — с 10 до 19
Цены на прокат в сезоне 2016г. от 50 гривен/час. от 100гривен за пол-дня.
Сезон проката 2016 открываеться 9 апреля (суббота)

Прокат осуществляеться по документам.
Смотрите полные условия проката, наши велосипеды и цены на нашем сайте :
"Прокатись с нами"
Востаннє редагувалось 5.4.16 12:03 користувачем dondi-d, всього редагувалось 8 разів.

Аватар користувача
Gornostai
Велопузiк
Повідомлень: 5021
З нами з: 5.11.08 20:32
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Велопрокаты Украины

Повідомлення Gornostai » 15.8.13 12:50

Подскажите АДЕКВАТНЫЙ прокат велосипедов в районе Голосеево/ВДНХ
Прокат нужен на 13е сентября.
ПРОКАТ ВЕЛОСИПЕДОВ В ГОЛОСЕЕВСКОМ ПАРКЕ КИЕВА
это пипец...
спрашиваю: "Какие у вас велосипеды в прокате?"
ответ: "незнаю, какие-то все нерусские. Написано кросс, келис, гиант"
- а размеры какие есть?
-А какие надо?

:dash2: :dash2: :dash2:
при этом 100 грн в день :o
-Вы бандеровец и националист!
-Я? Таки да, у нас вся синагога такая!

Аватар користувача
velo-cat
*********
Повідомлень: 2144
З нами з: 23.3.08 20:24
Стать: чол
Звідки: Luhgansk, Kyiiv, Wrocław

Re: Велопрокаты Украины

Повідомлення velo-cat » 15.8.13 13:47

Подскажите АДЕКВАТНЫЙ прокат велосипедов в районе Голосеево/ВДНХ
это пипец...
Увы. Я свой прокат в этом году уже закрыл и практически распродал. (остался 1 велосипед)
Мне стало жалко давать на убой хорошие велосипеды Trek. Люди обращаются с прокатным имуществом как с хламом.
Люди думают, что если заплатили 80грн, то можно прислонить велосипед к свежепокрашенной лавочке, кувыркнувшись через руль, поцарапав оба комбоблока, порвав седло, порвав грипсу, ответить при возврате - все-ли в порядке с велосипедом - все в порядке :dash2: И это на велосипеде, который был в прокате 2 раза!

А давать в прокат "Ашаны" или убитые/необслуженные велосипеды мне не позволяет карма :p

Аватар користувача
Инесса
*
Повідомлень: 19
З нами з: 9.7.13 18:50
Стать: жін
Звідки: г.Киев.Виноградарь

Re: Велопрокаты Украины

Повідомлення Инесса » 7.10.13 17:42

А, где в Киеве, тандем напрокат взять? Veliki.Kiev --телефоны "неправильные". А, Google чепуху выдаёт...

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Велопрокаты Украины

Повідомлення Велопортал » 8.7.14 16:24

Велопрокат на Подоле
Зображення

Аватар користувача
Apricot_Girl
*
Повідомлень: 27
З нами з: 4.8.15 22:00
Стать: жін
Звідки: Вишгород

Re: Велопрокаты Украины

Повідомлення Apricot_Girl » 7.8.15 00:20

велопрокат на початку набережної у м.Вишгород
тел.066 724 81 15
55 грн/год
в заставу беруть водійські права або паспорт закордонний
працює цілодобово, бо коли працівник велопрокату уходить, договори про прокат оформлюють у кафе "здибанка" поруч, яке працює день і ніч

сьогодні в мене був вечір прекрасний і дурацкій водночас) до мене у вишгород приїхала з лівого берега Києва кататися по набережній на веліках подружка, яка востаннє сиділа на веліку років 7 тому. я ніч не спала сьогодні, але переносити зустріч не стала, бо як таке перенесеш, якшо людина їде кататися через півміста і третину життя :friends:

коротше, за годину до її приїзду в мене під час 10-хвилинного (!) виїзду в центр вишгорода спускає заднє колесо. я плюнула і вирішила теж, як і подружка, взяти велік на прокат - не кидати ж огуречіка саму на набережній з дітьми на роликах і собаками з бірками у вухах #crazy_pilot

до речі, кататися подружка приїхала до мене у вишгород тому, що біля неї прокат веліка в парку партизанської слави коштує 150 грн/год (не знаю, сама не бачила, з її слів - невже правда?? :help: ), а у нас на набережній - 55 грн/год. заплатила і я теж, значить, ці гроші, і давай ми вибирати велік. а вибору-то якраз і нема! стоять всі, як на підбір, лежачі веліки, які я не переварюю (на яких майже лежиш, коли їдеш), та ще й всі з рамою! а я у сукні короткій прийшла (ну я казала, що ніч попередню не спала, да?) :gerl:

коротше, добре, хоч огуречіку знайшовся нормальний велік, без рами, сидячий, а не лежачий, і сідло широке-м"яке. красота. їй після довгої перерви інший, я думаю, протипоказаний взагалі. а я, значить, вибрала навмання з тих, що залишилися, бо вони все одно всі майже однакові були.

поїхали по набережній. огуречік нормально їде, не падає, не завалюється, взагалі красота - правду кажуть, якшо вже вивчився кататися на веліку, то вже скільки не роби перерву, а все одно не розучишся! їде, тільки руль судомно трохи стискає і біля собак пригальмовує, хоча вони вони в наш бік і не дивляться) але це нормальна, стандартна симптоматика після довгої паузи з веліком. а я на своєму каманчі ледве за нею встигаю, швидкість чогось, як у черепахи, а не як у веліка нормального, коліна ледь не біля вух (я казала, що в короткій сукні була, да?), та ще й виявилося, що гальма з одного боку неробочі!! тепер ясно, чого ціна за прокат така дешева в них. промучилась на ньому хвилин 20 і вирішила поміняти на інший.

вибрала інший, теж з рамою і лежачий (інших не було, як я вже казала, окрім того, що огуречік взяла собі), рушаємо, і я знову відстаю від неї! думаю, та шо ж таке, такі круті вели, не міські ж, як у мене, шо ж такоє! і тут чую звук характерний неприємний ззаду. і розумію, що в нього заднє колесо спущене!!! вечір вдався))) і шо ви думаєте, я на ньому ще пару заїздів по набережній зробила до пляжа "крим" і назад (я знаю, що не можна їздити на спущеному колесі, бо резина стирається, але хіба можна давати в прокат кататися такі веліки? :help у велосипедистів від них, може, настрій стирається!) але в мене ні, не стерся, набережна дуже гарна у вишгороді виявилася, я на ній ще ніколи не гуляла нормально і не бачила, тільки на початку самому була раніше один раз. таке київське море гарнюще, а з іншого боку набережної - пагорби і озеро, а біля нього лавочки, а на них закохані з веліками сидять, красота! і головне, шо так багато велосипедистів на набережній катається і людей на роликах, і я навіть нікого не збила ні разу на своєму горе-веліку, дивина :friends:

не витримала я, і відвела на точку проката і цей велік. поки відводила, подзвонила власнику, розказала, які в нього веліки чудові, один кращий за інший, він сказав, шо підійде подивиться теж. а на місці тимчасом якийсь інший хлопчик так незадоволено мені ще каже: "знову шось треба, як ви вибирали? напевно, взяли, бо біленький, гарний?" нормальні такі питання, я ж кажу, вечір прекрасний був :roll: вибрав він мені, коротше, сам третій велік (попередні два я з дівчинкою-офіціанткою з бару вибирала, який оформлює договори на велопрокаті, коли господар чи працівник велопрокату додому уходить спати). вибрав він мені, значить, велік. але мені після тих двох уже нічого не страшно було))) тільки поїхала - мене в ногу така судома схопила чогось, шо я ледве їхала, але я ж кажу вечір чудовий. і шо б ви думали, судома пройшла, а велік виявився робочим! і гальма працювали, і колеса накачані, і навіть швидкість нарешті нормальна була - так шо ми з огуречіком в одній струї нарешті почали літати! але поки я всі веліки в них пробувала, наша година прокату дійшла вже кінця потихеньку. і ми здали цей утіль назад і пішли з набережної. а чого сумувати - вечір, я ж кажу, гарний був дуже і дурацкій! :unknown:

п.с. власник велопрокату чи хто він там (Олександр), до речі, так і не підійшов, до кінця наших покатушок)) думала, може солодку вату попросити як компенсацію за моральну шкоду :D
Востаннє редагувалось 7.8.15 11:41 користувачем Apricot_Girl, всього редагувалось 1 раз.
«Велосипед — это дьявольская машина! Она развращает молодежь и обольщает ее на то, чтобы кататься по дорогам каждую ночь и по воскресеньям. Отцы и мужчины больше не знают, где их дети и прислуга. Они едут за версты на гулянье и танцы, напиваются и становятся надменными через свой велосипед. ...А дамы — даже замужние и родившие детей,— сидят верхом и выгибаются, в то время как их юбки развеваются далеко за всякими пределами приличия» (с)

Аватар користувача
Ляльвер
* * * *
Повідомлень: 804
З нами з: 7.1.13 10:17
Стать: чол
Звідки: Киев/Голосеево

Re: Велопрокаты Украины

Повідомлення Ляльвер » 7.8.15 08:43

Оце так відгук!
На стіну їм.

dondi-d
*
Повідомлень: 24
З нами з: 4.12.11 11:11
Стать: чол

Re: Велопрокаты Украины

Повідомлення dondi-d » 23.10.15 23:08

Милая девушка , В следующем сезоне берите у нас , в Парке Партизанской славы , сделаем специально для Вас дешевле чем 150 грн за час -). Контакты чуть выше. И Огурэчика захватите. А на спущенном колесе действительно не нужно ездить , ставяться очень неприятные восьмерки на колеса , особенно если вес ездока не маленький.


Повернутись до “Архів старих тем”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 30 гостей