Велодень 2015.Київ. Враження. Відчуття. Пропозиції.

Аватар користувача
NegretenoK
* * * * *
Повідомлень: 1060
З нами з: 9.5.12 21:52
Skype: negrretenok
Стать: чол

Re: Велодень 2015.Київ. Враження. Відчуття. Пропозиції.

Повідомлення NegretenoK » 30.5.15 17:27

Негретёнок, к оргам вопросов нет, честно. Орги как обычно на высоте и сделали всё что смогли в данной ситуации. Вопросы к нашим дорогим (в плане стоимости их содержания) властям :)
Дело не в дорогах, а в том что нам не дали развернуться на полную.
Трям, от горизонта надо уходить априори. Я знаю что много они делают для ВД, но тем не менее ты сам видел...
UT4UTF слушает!)

Аватар користувача
Streem
* * *
Повідомлень: 208
З нами з: 20.3.05 23:12
Стать: чол
Звідки: Soloma_riders

Re: Велодень 2015.Київ. Враження. Відчуття. Пропозиції.

Повідомлення Streem » 30.5.15 17:29

Сильно был расстроен, что под названием велодня, оказалась покатуха в 1 км, половина из которой была брусчатка.
О какой организации вообще идёт речь? Надутые ворота и чувак с громкоговорителем на старте? А ну и ещё маршалы, без которых бы все и так обошлись, по тому что всё равно все ехали хаотично)
А че такой умный не организовал грамотную работу маршалов? И чего сам не приехал маршалом?
А!!! Так ты просто прокатиться?! Ну так катайся и не возмущайся!!!
_________________________________________________
Сразу отвечаю на все какашки в сторону маршалов: сильно умные? Прийдите покомандуйте и организуйте 40 маршалов на 4-5 тысяч людей. Посмотрю как вы будете это делать
Меня всегда так умилюят цитаты людей - сделай что то сам, если видишь что у других людей получаеться плохо. Это, несомненно, правильно. Но когда речь идет о сравнивании человека с человеком. Вы же тут сравниваете организацию с человеком. Типа велокиев(комманда людей) сделал плохо, ты в лице себя сделай сам лучше. Что за бред.

Аватар користувача
offlego
*
Повідомлень: 15
З нами з: 3.4.15 09:55
Стать: чол

Re: Велодень 2015.Київ. Враження. Відчуття. Пропозиції.

Повідомлення offlego » 30.5.15 17:30

Я вот не пойму, помойму тема создана для того чтобы описывать впечатление, ощущения, предложения.
Я свои мнение написал и всё честно, если никого не интересует мнения, то закройте тему вообще или переименуйте в "Почему я был доволен велоднём?" .

Аватар користувача
NegretenoK
* * * * *
Повідомлень: 1060
З нами з: 9.5.12 21:52
Skype: negrretenok
Стать: чол

Re: Велодень 2015.Київ. Враження. Відчуття. Пропозиції.

Повідомлення NegretenoK » 30.5.15 17:32

Сильно был расстроен, что под названием велодня, оказалась покатуха в 1 км, половина из которой была брусчатка.
О какой организации вообще идёт речь? Надутые ворота и чувак с громкоговорителем на старте? А ну и ещё маршалы, без которых бы все и так обошлись, по тому что всё равно все ехали хаотично)
А че такой умный не организовал грамотную работу маршалов? И чего сам не приехал маршалом?
А!!! Так ты просто прокатиться?! Ну так катайся и не возмущайся!!!
_________________________________________________
Сразу отвечаю на все какашки в сторону маршалов: сильно умные? Прийдите покомандуйте и организуйте 40 маршалов на 4-5 тысяч людей. Посмотрю как вы будете это делать
Меня всегда так умилюят цитаты людей - сделай что то сам, если видишь что у других людей получаеться плохо. Это, несомненно, правильно. Но когда речь идет о сравнивании человека с человеком. Вы же тут сравниваете организацию с человеком. Типа велокиев(комманда людей) сделал плохо, ты в лице себя сделай сам лучше. Что за бред.
Ну так спросите для начала велокиев ли организовывал маршальскую службу :lol:
UT4UTF слушает!)

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Велодень 2015.Київ. Враження. Відчуття. Пропозиції.

Повідомлення Trion » 30.5.15 17:32

Сильно был расстроен, что под названием велодня, оказалась покатуха в 1 км, половина из которой была брусчатка.
А как надо было?

Аватар користувача
RatHat
* *
Повідомлень: 111
З нами з: 28.5.10 16:29
Стать: чол
Звідки: Вишнёвый

Re: Велодень 2015.Київ. Враження. Відчуття. Пропозиції.

Повідомлення RatHat » 30.5.15 17:37

Как показывает практика многих ВелоДней, маршалы ОЧЕНЬ-ОЧЕНЬ нужны на этапе доезда колонн до места сбора. И я за все годы десятки раз наблюдал, как они чуть ли не грудью закрывают колонну от пытающихся вклиниться авто.
Так что не надо обижать маршалов.
Rock hard, ride free!

Аватар користувача
RatHat
* *
Повідомлень: 111
З нами з: 28.5.10 16:29
Стать: чол
Звідки: Вишнёвый

Re: Велодень 2015.Київ. Враження. Відчуття. Пропозиції.

Повідомлення RatHat » 30.5.15 17:39

Дело не в дорогах, а в том что нам не дали развернуться на полную.
Да не в "дорогах" )) А в "дорогих властях" ))
Rock hard, ride free!

Аватар користувача
dimonkyiv
*
Повідомлень: 49
З нами з: 11.4.12 09:44
Skype: dimonkyiv1
Стать: чол

Re: Велодень 2015.Київ. Враження. Відчуття. Пропозиції.

Повідомлення dimonkyiv » 30.5.15 17:44

А ну и ещё маршалы, без которых бы все и так обошлись, по тому что всё равно все ехали хаотично)
Так а маршалы здесь при чем, если??
по тому что всё равно все ехали хаотично)
Ехали бы по 4 человека, допустим, было бы красиво и ровно, ну опять-таки, это не была проблема маршалов!!!

Аватар користувача
107Dante
*
Повідомлень: 37
З нами з: 28.5.14 08:58
Skype: penkovskiy.serg
Стать: чол
Звідки: Вишневе

Re: Велодень 2015.Київ. Враження. Відчуття. Пропозиції.

Повідомлення 107Dante » 30.5.15 17:56

Мне кажется не ребят маршала, организаторов надо ругать. Они делают титанический труд. Довезти велоколоны до точки сбора это очень и очень не просто.
Давайте просто сделаем выводы из дня сегодняшнего и будем смотреть в светлое будущее следующего года:)
Помиляйся, тільки не зупиняйся!

slavunja
*
Повідомлень: 27
З нами з: 12.7.09 11:52
Стать: чол
Звідки: Дарницький район

Re: Велодень 2015.Київ. Враження. Відчуття. Пропозиції.

Повідомлення slavunja » 30.5.15 18:03

Пропозиція: змінити основний маршрут в об'їзд кам'яній бруківці. Впевнений це багатьом сподобається

Аватар користувача
sizif86
* *
Повідомлень: 92
З нами з: 8.7.14 23:21
Стать: чол
Звідки: Солом'янський р-н

Re: Велодень 2015.Київ. Враження. Відчуття. Пропозиції.

Повідомлення sizif86 » 30.5.15 19:09

Чи залишився я задоволений Велоднем-2015? Кажучи відверто, ні. Наслуханий багато позитивного стосовного, цього щорічного свята, вирішив і самому відвідати його у колі друзів, і чесно кажучи пожалкував, що відвідав його, адже очікував від цього "маштабного" дійства, набагато більшого. Що зрештою не сподобалось.
1) Те, що старт, був від Оболонського району, був доволі рано - о 8:40, тоді як сам "Велодень" закінчився о 9:30.
2) Те що рух на Европейській площі не було перекрито, для автомобілістів, внаслідок чого регулювальники колон велосепидистів з різних районів, гримали на велосепедистів, аби ті негайно забрались з дороги і звільнили рух для автомобілістів. Ті ж зі свого боку, те і робили, що обурено бібікали на велосепедистів, який було чесно кажучи не мало. І тоді я подумав, а чого міська влада не додумалась перекрити рух на цій ділянці, адже сьогодні наш день день - велосипедистів?? Короче, довелося, зміщуватись у сторону Українського дому і чекати поки нам дозволять (усім велосипедистам) заїхати на вул. Хрещатик.
3) Реклами, що розповсюджувалась у вигляді листівок, було більше ніж самого часу на поїздку на велосипеді вулицями Києва. - Таке відчуття, що це свято є комерційним і гарний привід для великих компаній (як то Київстар, Магдональдсу, та інших велосипедних брендів) ще раз заявити про себе у ЗМІ та велосипедистам.
4) Маршрут був настільки коротким, що я навіть не повірив, що це реальність, я стояв у кінечній точці маршруту (Европейська площа) і не вірив, що все може скінчитися на стільки швидко :cry: - адже 11 км (відстань від Оболоні - ст.м. Олімнійська- Європейська площа) чи (30 хв.) для такого "славетного свята" як Велодень - це дуже мало (як Альтернатива Критична маса і то робить свої марштури від 20 км - і теж по вулицям міста :good: )
5) Організатори Велодня збирали всіх людей у вказаних місцях у різних районах міста, але коли свято раптово закінчилося, зникли без сліду і навіть позабували позабирати свої прапори ("Велодень-2015") від регулювальників, виданих їм для реклами заходу і надання їм особливого статусу учасника. Отож довелося брати організацію на себе і шляхм самоорганізації збиратися усім знайомим з району і самим вибирати собі шлях повернення додому (через Труханів острів :roll: , де власне змогли випити по філіжанці кави придбаної у місцевих кафешках і посидіти на лавочках обговорюючи означене "Велосвято")
6) І Де обіцяний екскорт - супровід велосепедистів, про які всі говорили - їдучи від оболоні його я не побачив і велосипедисті самі перекривали рух і супроводжували колони учасників
7) Мені не дісталося стрічки :empathy , недивлячись навіть на те, що був на місці старту від Оболоні раніше на 10 хв. зазанченого часу

П.с. Короче ось, що я Вам скажу на останок, незнаю, що ви знаходите захоплюючого у Велодні, але свята я так і не відчув, більше того чомусь після проведення означеного заходу було відчуття, що мене кинули :zopa:
Якщо б мені запропонували відвідати Велодень чи Критичну масу, без вагань вибрав би останній варіант.
Чи буду я брати участь у майбутньому означеному дійстві? :no: Сумніваюсь, ліпше віддам перевагу здоровому сну до 11:00

Аватар користувача
Scott_V10
*
Повідомлень: 35
З нами з: 25.5.15 08:25
Skype: vladlen.rihtgofen
Стать: чол
Звідки: Украина, Киев, Воскресенка

Re: Велодень 2015.Київ. Враження. Відчуття. Пропозиції.

Повідомлення Scott_V10 » 30.5.15 19:20

Ну Вобщем Велодень....очень короткий... Я бы сказал велочас))) но потом троя вырулила))) Труханов собрал лучших))) спасибо ребята за класную компанию))) жду следующих покатух)))
2011 - 7000км. 2012 - 8000км. 2013 - 4700км. 2014 -1300км. 2015 - 1200+ км

kruk
*
Повідомлень: 35
З нами з: 31.3.09 08:36

Re: Велодень 2015.Київ. Враження. Відчуття. Пропозиції.

Повідомлення kruk » 30.5.15 19:35

Честно говоря, ответы в стиле "не нравится -- сделай лучше" раздражают не меньше, чем ежегодная и неуклонная деградация Велодня.
Я бесконечно ценю усилия организаторов (как, думаю, и все остальные участники и сочувствующие), но если у вас нет ресурсов, умения, политического влияния, маршалов, аниматоров и т.д. -- так об этом надо ОРАТЬ как минимум с нового года. Если предполагается вместо праздника (и, чего тут стесняться -- манифестации прав двухколесных) УГ, то лучше показательно отменить велодень -- это встряхнуло бы велообщественность, и все бы зашевелились. по моему скромному мнению. Но импотенция -- худший вариант.

Аватар користувача
NegretenoK
* * * * *
Повідомлень: 1060
З нами з: 9.5.12 21:52
Skype: negrretenok
Стать: чол

Re: Велодень 2015.Київ. Враження. Відчуття. Пропозиції.

Повідомлення NegretenoK » 30.5.15 19:41

От имени оргов скажу - нам говорили одно, а дали сделать совсем другое.
На старте нам просто подошли и сказали сократить маршрут.
Также нам обещали всю европейку - что нам дали сами видите...
Я сам тоже многим не доволен. НО!
Я доволен что мы проехали, что не было больших поломок и всего два падения легких.

Что еще сказать тут... чем богаты, тем и угостили...)
Тут поправлюсь, не от имени оргов, а от имени маршалов.
UT4UTF слушает!)

Аватар користувача
Victor
* * *
Повідомлень: 318
З нами з: 3.2.04 22:36
Стать: чол
Звідки: Переяслав

Re: Велодень 2015.Київ. Враження. Відчуття. Пропозиції.

Повідомлення Victor » 30.5.15 19:51

Після переїзду до Переяслава докладаю зусиль, щоб щороку брати участь у Велодні.
Сьогоднішній ранок почався о 5:55. Душ, байк в авто - і до Києва.
Дуже сподобалася подорож в колоні рідного району! Купа позитиву! Маршали молодчинки: оперативно реагували, гарно контролювали пересування.
А ще запам'яталися ролери: батько з дівчинкою, якій допомагав спуститися з мосту :)
А Європейська площа... сподобалося те що в реверсному напрямку всі учасники побачили один одного :) По бруківці було некомфортно, шкода, що скоротили маршрут.
Але основне - в цій історії не було фіналу: гарний сюжет, розвиток подій... і все, склалося враження, що продовження в наступній серії :p
Фінал дописували власними силами з новими знайомими з колони помаранчевих стрічок :)
Коли буде наступна серія ? ;) :p
Востаннє редагувалось 30.5.15 20:58 користувачем Victor, всього редагувалось 1 раз.
Світлий

Аватар користувача
Алина Зая
*
Повідомлень: 7
З нами з: 23.4.15 21:16
Стать: жін

Re: Велодень 2015.Київ. Враження. Відчуття. Пропозиції.

Повідомлення Алина Зая » 30.5.15 19:58

Була на велодні вперше. Борщагівська колона. Дуже сподобалося дорога до Хрещатика (далі участі не приймала).
Хочу сказати величезне ДЯКУЮ регулювальникам (чи маршалам, вибачте не знаю як правильно називаються). Я катаю дуже погано і слабенько, спочатку було дуже лячно їхати по не по тротуару ,а разом з машинами, але завдяки турботі їхати було дуже приємно. Чекали, допомогали, підказували.
ЩЕ РАЗ ДЯКУЮ!!!!!!! :Rose:

ЗИ
що саме робила машина супроводу ДАЇ загадка - для галочки... машини нахабно їхали, не завертаючи уваги на ДАЇ і лише завдяки праці регулювальників вдавалося перекривати перехрестя.

Аватар користувача
Scott_V10
*
Повідомлень: 35
З нами з: 25.5.15 08:25
Skype: vladlen.rihtgofen
Стать: чол
Звідки: Украина, Киев, Воскресенка

Re: Велодень 2015.Київ. Враження. Відчуття. Пропозиції.

Повідомлення Scott_V10 » 30.5.15 20:04

Була на велодні вперше. Борщагівська колона. Дуже сподобалося дорога до Хрещатика (далі участі не приймала).
Хочу сказати величезне ДЯКУЮ регулювальникам (чи маршалам, вибачте не знаю як правильно називаються). Я катаю дуже погано і слабенько, спочатку було дуже лячно їхати по не по тротуару ,а разом з машинами, але завдяки турботі їхати було дуже приємно. Чекали, допомогали, підказували.
ЩЕ РАЗ ДЯКУЮ!!!!!!! :Rose:

ЗИ
що саме робила машина супроводу ДАЇ загадка - для галочки... машини нахабно їхали, не завертаючи уваги на ДАЇ і лише завдяки праці регулювальників вдавалося перекривати перехрестя.

Алина +1 че делали ДАЙ мне вообще не понятно
2011 - 7000км. 2012 - 8000км. 2013 - 4700км. 2014 -1300км. 2015 - 1200+ км

Аватар користувача
Ruslan Ma
* * *
Повідомлень: 424
З нами з: 8.11.12 22:24
Стать: чол
Звідки: ВДНХ

Re: Велодень 2015.Київ. Враження. Відчуття. Пропозиції.

Повідомлення Ruslan Ma » 30.5.15 20:27

Был первый раз на ВД. Ехал с Голосеевской колонной от ВДНХ. Мне понравилось. Организация нормальная.

Негатив связан именно с отношением властей. Не блокировали Европейскую. Сократили маршрут.

Проблема в том, что у городских властей полное системное неуважение/ презрение к велодвижению, к велосипедистам. Нас не воспринимают как серьезную силу, с которой нужно считаться. Маргиналы, фрики, "спортсмены" - именно так нас видят зажравшиеся мрази из своих джипов. Властям в Киеве наплевать на велодвижение. Мы им мешаем. Мешаем загрязнять воздух столицы, мешаем парковаться на тротуарах, мешаем проезжать в дорогие рестораны и зализанные офисы. Кличко вышел попиариться, пофоткаться. А потом трусливо слился.

Мне кажется, что пришло время объединяться, выезжать и бороться. Не ждать милости чиновников. Не ждать, когда они прозреют и оевропеятся. Не ждать очковтирательства с дорожками и веломаршрутами. Они хотят, чтобы мы заткнемся на год, до следующего ВД. Не доставим им удовольствия. })
"Нельзя добиться коренных изменений без доли безумия" - Томас Санкара

Аватар користувача
RatHat
* *
Повідомлень: 111
З нами з: 28.5.10 16:29
Стать: чол
Звідки: Вишнёвый

Re: Велодень 2015.Київ. Враження. Відчуття. Пропозиції.

Повідомлення RatHat » 30.5.15 20:36

Кстати, хотел уточнить, а детская колонна таки была в голове (как я слышал в канале) или с ней не срослось?
Rock hard, ride free!

Аватар користувача
летучий голландец
*
Повідомлень: 17
З нами з: 1.5.15 19:21
Стать: жін
Звідки: Отрадный-4

Re: Велодень 2015.Київ. Враження. Відчуття. Пропозиції.

Повідомлення летучий голландец » 30.5.15 21:11

В Борщаговской колонне ехать было приятно и комфортно, благодаря слаженной работе парней-регулировщиков, за что вам огромное спасибо! До Европейской домчали без неприятностей, ну а дальше...все быстро закончилось)) как-то скомканно, особенно финиш и - кто куда. Очень жаль, хотелось большего единства в финале, все-таки наш праздник..
А в целом впечатлений много, надеюсь, в будущем (ближайшем) нас ждет веложизнь аналогичная Амстердаму)) всем peace! с Велоднем нас!
мы не катаемся - мы летаем

Аватар користувача
NegretenoK
* * * * *
Повідомлень: 1060
З нами з: 9.5.12 21:52
Skype: negrretenok
Стать: чол

Re: Велодень 2015.Київ. Враження. Відчуття. Пропозиції.

Повідомлення NegretenoK » 30.5.15 21:13

Детская колонна была)
UT4UTF слушает!)

Аватар користувача
NegretenoK
* * * * *
Повідомлень: 1060
З нами з: 9.5.12 21:52
Skype: negrretenok
Стать: чол

Re: Велодень 2015.Київ. Враження. Відчуття. Пропозиції.

Повідомлення NegretenoK » 30.5.15 21:22

Знаете что самое обидное - маршалы фоточек на память не сохранят, ибо их никто не фоткает(((
UT4UTF слушает!)

Аватар користувача
Saxara
* * * *
Повідомлень: 896
З нами з: 19.1.11 11:18
Стать: жін
Звідки: Киев

Re: Велодень 2015.Київ. Враження. Відчуття. Пропозиції.

Повідомлення Saxara » 30.5.15 21:30

Кому ленточек не хватило?
У меня осталась пару штук, оранжевых, напишите адрес - отправлю почтой.

Аватар користувача
offlego
*
Повідомлень: 15
З нами з: 3.4.15 09:55
Стать: чол

Re: Велодень 2015.Київ. Враження. Відчуття. Пропозиції.

Повідомлення offlego » 30.5.15 21:34

А ну и ещё маршалы, без которых бы все и так обошлись, по тому что всё равно все ехали хаотично)
Так а маршалы здесь при чем, если??
по тому что всё равно все ехали хаотично)
Ехали бы по 4 человека, допустим, было бы красиво и ровно, ну опять-таки, это не была проблема маршалов!!!
Я и не сказал, что маршалы виноваты(маршалы молодцы), я к тому что не особо они нужны были, думаю народ бы и без них справился.

Аватар користувача
post-factum
*
Повідомлень: 12
З нами з: 10.6.13 11:10
Стать: чол
Звідки: /cz/brno

Re: Велодень 2015.Київ. Враження. Відчуття. Пропозиції.

Повідомлення post-factum » 30.5.15 21:36

Може, треба розносити велозмагання і проїзд колони якщо не в часі, то хоча б за місцем? Ну проїхали ми пустим огороженим центром. І що?
Linux spock 4.4.0-pf4 #1 SMP PREEMPT Sun Feb 7 13:07:24 UTC 2016 x86_64 GNU/Linux


Повернутись до “Архів старих тем”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей