Вел для жиробаса

Як правильно вибрати гірський велосипед, де купити дитячий велосипед,
Show
где недорого купить велосипед on-line, как выбрать велосипед подростку, женские велосипеды - чем они отличаются. Где лучше купить велосипед, цены на велосипеды, как купить велосипед б.у. Почему велосипед лучше покупать в специализированном магазине. Какая гарантия на современные велосипеды. Чем отличается шоссейный велосипед от кроссового - ответы на эти и многие другие вопросы вы найдёте в этом форуме

Бронепони
*
Повідомлень: 1
З нами з: 13.12.20 01:25
Стать: чол

Вел для жиробаса

Повідомлення Бронепони » 13.12.20 01:36

Здравствуйте.
Подумалось мне, что нужно поднимать физическую активность с ноля хоть до... чего-то.
Посему - обращаюсь к знающим.
Цель - не похудеть, а просто кардио и покатушки "мордой по сторонам крутить". Дабы легко и ненапряжно, по живописным пейзажам исторического центра Киева - Троещины.
Вес - 130, рост - 178 (да, да, я знаю - всё плохо).
Бюджет - "коплю на ашанбайк, не ем неделями".
А если серьёзно - нужен просто ультрабюджетный вел, который меня выдержит.
Любые рекомендации приветствуются.
Всем заранее спасибо.
Сферическая живность

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3969
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Вел для жиробаса

Повідомлення ВелоДім » 13.12.20 13:03

Бюджет - це завжди цифри.
Тому відштовхуватися треба від цього.

У всіх "ультрабюджетних" є проблемні місця - ободи \ шприхи \ педалі \ сідло ( його кріплення), втулка заднього колеса.

Якщо взяти базову версію велосипеда та поміняти це все - можна буде катати без особливих проблем.

Пишіть нам на пошту бюджет і можливо ми зможемо щось зібрати, або запропонувати "ультрабюджет" ( тільки під Вашу відповідальність )

...якщо будете ганяти ( залежить від Вашого темпераменту), то гальма краще одразу дивитися гідравлічні...

Ще можете спробувати запитати тут - може хтось щось підкаже..
Зображення


Повернутись до “Вибрати велосипед - як купити велосипед: дитячий, гірський, жіночий, міський”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей