Выбор первого велосипеда

Як правильно вибрати гірський велосипед, де купити дитячий велосипед,
Show
где недорого купить велосипед on-line, как выбрать велосипед подростку, женские велосипеды - чем они отличаются. Где лучше купить велосипед, цены на велосипеды, как купить велосипед б.у. Почему велосипед лучше покупать в специализированном магазине. Какая гарантия на современные велосипеды. Чем отличается шоссейный велосипед от кроссового - ответы на эти и многие другие вопросы вы найдёте в этом форуме

vova42ne
*
Повідомлень: 2
З нами з: 13.5.19 10:21
Стать: чол

Выбор первого велосипеда

Повідомлення vova42ne » 13.5.19 10:51

Доброго времени суток.
Помогите с выбором первого велосипеда.
Это для меня новое (надеюсь) хобби, хотелось бы выбрать недорогой велосипед на 2-3 года
(в будущем если интерес не пропадет, скорее всего перейду и на известные бренды TREK/Cannondale/BMC/Ghost/CUBE/Merida/SCOTT/Lapierre/HEAD).
Lля первого раза бюджет рассчитал ограниченный, чтоб зря не тратится на идею которая может не "выгореть" в будущем.

Цель: прогулки Киеву, 50% - велодорожки/город/асфальт, 50% - парки/грунтовки/песок. Езда не агрессивная, без прыжков и экстрима.
Регулярность: весна-лето-осень, 1-2 раза в неделю
Расстояние: ~10км за заезд
Бюджет: до 8-9к грн. максимум, хотя рассчитываю на 5-7к грн. в идеале.
Дизайн: немаловажный нюанс, это дизайн, потому выбираю именно МТВ, а не гибрид для города с так сказать казуальным дизайном. Тем более надеюсь в дальнейшем (как и писал выше) пересесть на что-то "толковое".
Рост: по таблице рама 19" на 170-180см

На примете вот такие модели:
Formula THOR 2.0 AM DD 27.5" 19" ~5к+ грн.
KINETIC STORM 27,5" 21"или 19" ~6к+ грн.
ARDIS TITAN 29" 19" ~7к+ грн.
TRINX Majestic M116 2019 26" 19" ~7к+ грн.
TRINX Majestic M136 2019 26" 19" ~8к+ грн.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Аватар користувача
ВелоКиїв
*********
Повідомлень: 2985
З нами з: 9.11.06 21:51

Re: Выбор первого велосипеда

Повідомлення ВелоКиїв » 14.5.19 23:50


Дизайн: немаловажный нюанс, это дизайн, потому выбираю именно МТВ, а не гибрид для города с так сказать казуальным дизайном. Тем более надеюсь в дальнейшем (как и писал выше) пересесть на что-то "толковое".
Рост: по таблице рама 19" на 170-180см

19" у 26" коліс і 29" - це різні велосипеди
Ви б краще вказали свій зріст

І без специфікації велосипедів питання марні
Якщо по картинках - то просто вибирайте той, який більше сподобається
Але
Для Ваших потреба більше підходить 28" ...і геометрія тут ні до чого ... 8-)
Зображення

Puente
* * *
Повідомлень: 273
З нами з: 12.7.13 12:58
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Выбор первого велосипеда

Повідомлення Puente » 15.5.19 08:46

Краще дійсно 29 - ну а так подивіться на масу і на вигляд - по суті вони мало в чому будуть різні . Я б на Ардіс подивився в першу чергу ...

Аватар користувача
Роман81
* *
Повідомлень: 129
З нами з: 15.3.16 17:42
Стать: чол

Re: Выбор первого велосипеда

Повідомлення Роман81 » 15.5.19 11:43

Я ездил на б/у Мериде за 165 баксов и был доволен как слон, за 3 года поменял вилку и шатуны и то, не потому что они не работали. Сейчас на нем ездит сын. Велосипед неубиваем, для начала лучше не придумаешь... Какой может быть Ардис?! не травмируйте себе психику)))

Puente
* * *
Повідомлень: 273
З нами з: 12.7.13 12:58
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Выбор первого велосипеда

Повідомлення Puente » 15.5.19 14:50

Так людина зовсім темна в плані велосипедів - що може вибрати задешево з б/в ?
Можна пошукати - може і пощастить . Але не МТБ - хіба міський . Все що бачив МТБ - або убиті , або дорого ...

Аватар користувача
Роман81
* *
Повідомлень: 129
З нами з: 15.3.16 17:42
Стать: чол

Re: Выбор первого велосипеда

Повідомлення Роман81 » 15.5.19 20:51

Так людина зовсім темна в плані велосипедів - що може вибрати задешево з б/в ?
Можна пошукати - може і пощастить . Але не МТБ - хіба міський . Все що бачив МТБ - або убиті , або дорого ...
не знаю, можливо мені пощастило, але враженя саме такі) Але згоден, як для першого велосипеда то можливо і міський варіант буде краще...

zkz
*
Повідомлень: 5
З нами з: 4.12.18 12:41
Стать: чол

Re: Выбор первого велосипеда

Повідомлення zkz » 16.5.19 12:07

У Trinx M136 втулки на промах и локаут в вилке - за эти деньги норм бонус. + рожки-подножка в комплекте - мелочь а приятно.

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Выбор первого велосипеда

Повідомлення lisapedist » 17.5.19 07:04

раджу взяти мтб (не кросс) - просто більш універсальний імх0
додати (не знаю скільки) і взяти нормальний новий вел, а не формули-ардіси.
як хтось вище писав - їздив собі на бу мериді і горя не знав. так от, нові велосипеди (нормальні) - ще кращі
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Hero86
*
Повідомлень: 28
З нами з: 7.9.17 15:43
Стать: чол

Re: Выбор первого велосипеда

Повідомлення Hero86 » 17.5.19 11:43

Ділюсь своїм досвідом.
У мене все почалося з питання власнику команча: а Ардіс за 6000 грн (2017 рік) піде? Отримав відповідь що ні. Ще один знайомий велосипедест мені підтвердив що ні. Та й пошуки в інтернеті підтвердили що вони в чомусь праві. Так був обраний бергамонт з ціної майже в два рази більше, на який не хватило грошей. Прийшлось навіть позичати грошей. В процесі експлуатації стало цілком зрозуміло що він куштує своїх грошей.
Зараз пробіг у ньому за 5000 км. За цей час окрім витратних матеріалів та ТО витрат на нього не було.

Як на мене вам краще виділити час на те щоб пройтись по веломагазинах та проїхатись спочатку на брендованому, потім на ардісі-формулі для того щоб відчути різницю. Як що відчуєте цю різницю задайте собі питання: А чи я готов заплатити за неї?

І не забувайте про таку штуку, як ціна володіння. Це коли береш одну річ за меншу ціну, а супутні витрати на неї виявляються більші чим на дорожчий аналог. Під супутними витратами мається на увазі - гроші, час який витраченно на обслуговування/ремонт, власні емоції.
Так що успіху вам в пошуках.

P.S.: Щодо ардісів-формул немаю нічого особистого. вони теж мають право знайти свого власника.

vova42ne
*
Повідомлень: 2
З нами з: 13.5.19 10:21
Стать: чол

Re: Выбор первого велосипеда

Повідомлення vova42ne » 21.5.19 11:51

Спасибо за отзывы. Они (так же оставлял данный запрос в ФБ) очень помогли, мне как "темному" в этом деле.
Данная ветка скорее всего уже не актуальна.
Б/У не хочу, т.к. из-за своей "темности" в данном вопросе боюсь обмана. Решил чуток повременить, подсобрать денег и взять по скидке что-то из GT/SCOTT/Lapierre/Merida/GHOST/CUBE благо скидки частые и в диапазоне 11-15К (при цене 17-20К) грн можно взять новенький вел начального уровня.
> "І не забувайте про таку штуку, як ціна володіння. Це коли береш одну річ за меншу ціну, а супутні витрати на неї виявляються більші чим на дорожчий аналог. Під супутними витратами мається на увазі - гроші, час який витраченно на обслуговування/ремонт, власні емоції. " вот тут, после прочтения многих комментов, более чем согласен.
Так что после размышлений в будущих планах душа больше лежит и выбор пал на семейства (конкретно модели еще не выбирал) SCOTT Contessa/GT Aggressor /Mangoose Montana (для девушки) и SCOTT Aspect/ Lapierre EDGE/ CUBE AIM PRO (для себя).


Повернутись до “Вибрати велосипед - як купити велосипед: дитячий, гірський, жіночий, міський”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей