Складной или не складной, вот в чем вопрос

Як правильно вибрати гірський велосипед, де купити дитячий велосипед,
Show
где недорого купить велосипед on-line, как выбрать велосипед подростку, женские велосипеды - чем они отличаются. Где лучше купить велосипед, цены на велосипеды, как купить велосипед б.у. Почему велосипед лучше покупать в специализированном магазине. Какая гарантия на современные велосипеды. Чем отличается шоссейный велосипед от кроссового - ответы на эти и многие другие вопросы вы найдёте в этом форуме

_Mitya_
*
Повідомлень: 14
З нами з: 26.10.15 09:28
Стать: чол

Складной или не складной, вот в чем вопрос

Повідомлення _Mitya_ » 31.12.18 10:29

Добрый день, уважаемые сообщество. Пишет вам абсолютно не велосипедист. Ну точнее как - лет 15 назад был у меня двухподвесный ашанбайк, но после инцидента с собачкой и перелётом через руль как-то кататься перестал.

В прошлом году купил электросамокат Xiaomi - так себе выбор с учётом наших дорог, по Кирилловской большую часть тянешь в руках, да и на Подольский спуск не тянет с моим весом. И вот решил я обзавестись велосипедом, может даже двумя чтобы с женой начать так сказать активный образ жизни :)

Рост 177, вес 105 +-, не малый в общем вес. Обычные велосипеды смущают рамой точнее верхней "трубой" - есть какой-то патологический страх во время резкой остановки слететь самым ценным с седла на раму. Цель - по городу иногда кататься, на учёбу/работу добираться, ну и просто как тренажёр для тела, наверное. Задумался о складном велосипеде - его и на работе удобно будет оставить около стола, да и вообще нравится мне такой формат - по крайней мере визуально, в живую ещё не пробовал. В начале думал про Brompton, но почитав чуть больше понял, что он все же для катаний не особо подходит, больше для гибридного перемещения по городу. Теперь вот думаю за Dahon, вроде тоже хорошая и надёжная фирма, не ноунейм и колеса побольше, конструкция надёжнее.

Создал тему чтобы спросить у вас совета, стоит ли брать складной велосипед? Если да, то какой, если нет - то что посмотреть взамен? Заранее спасибо всем за ответы. С наступающим всех.

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3962
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Складной или не складной, вот в чем вопрос

Повідомлення ВелоДім » 31.12.18 12:43

Якщо і брати розкладний, то тільки з гідравлічними гальмами.
Бо колись захочеться розігнатися. А потім виникне необхідність зупинитися.
Звісно, якщо Ви плануєте пересуватися дууже повільно ( у тому числі на спусках) то ця порада для Вас зайва :)

А взагалі радимо позбутися страхів. :roll: #crazy_pilot
Або просто придбати "жіночу" раму. - https://velosiped.com/tovary/velosipedi ... 0%B9%D0%BB
Замінити сідло.
І катати собі...довго та щасливо ..
Зображення

_Mitya_
*
Повідомлень: 14
З нами з: 26.10.15 09:28
Стать: чол

Re: Складной или не складной, вот в чем вопрос

Повідомлення _Mitya_ » 31.12.18 13:43

Якщо і брати розкладний, то тільки з гідравлічними гальмами.
Бо колись захочеться розігнатися. А потім виникне необхідність зупинитися.
Звісно, якщо Ви плануєте пересуватися дууже повільно ( у тому числі на спусках) то ця порада для Вас зайва :)

А взагалі радимо позбутися страхів. :roll: #crazy_pilot
Або просто придбати "жіночу" раму. - https://velosiped.com/tovary/velosipedi ... 0%B9%D0%BB
Замінити сідло.
І катати собі...довго та щасливо ..
Насчет Лангту - по цене дороже Дахона (рассматриваю варианты покупки б/у велосипеда/ов) , качество под вопросом (гугл говорит, что фирма даже геймерские клавиатуры выпускает) плюс у Лангту материал алюминий, а у Дахон - сталь. Скорость большая не нужна, не люблю это дело на автомобиле, вряд ли полюблю на велосипеде. Женская рама - на такое пойтить не готов :)

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Складной или не складной, вот в чем вопрос

Повідомлення Трям » 2.1.19 02:38

плюс у Лангту материал алюминий, а у Дахон - сталь.

:duma:
У Дахона є два варіанти
4130 Cro Mo та Hi-Ten Steel
Переваги і першої і другої сумнівні.
Ну у другого варіанта вартість менше.
Не випадково у Дахона лише 5 сталевих і 17 алюмінь.
Крім того Дахон - це вже вчорашній день. Фірма вже років п'ять занепадає.


Б.в. у Вашому випадку не самий кращий варіант.
Тому що вузли - це саме слабе місце. І якщо до Вас покаталися добряче ( а Ви про це дізнаєтеся не раніше, ніж через пару тижнів)

Лангту - за два роки не було ніяких особливих нарікань ( в мене їх два і обидва катаються без зупинки)
p.s. 90 кг :roll: з "фірмових" в мене було три Tern - тому я можу стверджувати :robot:
Вкладення
Langtu.jpg
Зображення

_Mitya_
*
Повідомлень: 14
З нами з: 26.10.15 09:28
Стать: чол

Re: Складной или не складной, вот в чем вопрос

Повідомлення _Mitya_ » 2.1.19 16:18

Отлично, два ответа и оба от интернет магазинов. И внезапно оба за китайскую фирму о которой вообще никто кроме русских и украинских магазинов не знает. И Дахон (один из двух самых известных брендов, которые специализируются на складных велосипедах во всем мире) внезапно "занепадае". И брать б/у не надо (а как же, лучше принеси денег в наш магазин, чем ищи на олксе и форумах). И ни слова про Tern, B'twin, Montague, Sundeal, конечно лучше же Langtu.
Все также жду каких-нибудь не рекламных советов

Аватар користувача
Cr@zy SiMON
Модератор
Повідомлень: 379
З нами з: 28.4.08 18:40
Skype: crzsmn
Стать: чол
Звідки: Україна, Київ (Голосієво)

Re: Складной или не складной, вот в чем вопрос

Повідомлення Cr@zy SiMON » 2.1.19 17:12

Отлично, два ответа и оба от интернет магазинов. И внезапно оба за китайскую фирму о которой вообще никто кроме русских и украинских магазинов не знает. И Дахон (один из двух самых известных брендов, которые специализируются на складных велосипедах во всем мире) внезапно "занепадае". И брать б/у не надо (а как же, лучше принеси денег в наш магазин, чем ищи на олксе и форумах). И ни слова про Tern, B'twin, Montague, Sundeal, конечно лучше же Langtu.
Все также жду каких-нибудь не рекламных советов
Якось не дуже зрозуміло, де ви побачили рекламу і звідки одразу така недовіра до слів реальних користувачів.

Якщо ви вже познайомились з класними відгуками про Дахон, можете почитати і про негатив, який як на мене - куди важливіший за втішні відгуки. Читати тут: http://kotovski.net/pechalka-ot-dahona/

На додачу цитати з декількох позитивних відгуків (відгуки з форуму velomania), покупець вагою 80 кг:
"Хотя и получил небольшие восьмёрки в первую же поездку - это не омрачило радость покупки."
"Одинарные обода и малое количество спиц, особенно в переднем колесе"

_Mitya_
*
Повідомлень: 14
З нами з: 26.10.15 09:28
Стать: чол

Re: Складной или не складной, вот в чем вопрос

Повідомлення _Mitya_ » 2.1.19 19:09

Отлично, два ответа и оба от интернет магазинов. И внезапно оба за китайскую фирму о которой вообще никто кроме русских и украинских магазинов не знает. И Дахон (один из двух самых известных брендов, которые специализируются на складных велосипедах во всем мире) внезапно "занепадае". И брать б/у не надо (а как же, лучше принеси денег в наш магазин, чем ищи на олксе и форумах). И ни слова про Tern, B'twin, Montague, Sundeal, конечно лучше же Langtu.
Все также жду каких-нибудь не рекламных советов
Якось не дуже зрозуміло, де ви побачили рекламу і звідки одразу така недовіра до слів реальних користувачів.

Якщо ви вже познайомились з класними відгуками про Дахон, можете почитати і про негатив, який як на мене - куди важливіший за втішні відгуки. Читати тут: http://kotovski.net/pechalka-ot-dahona/

На додачу цитати з декількох позитивних відгуків (відгуки з форуму velomania), покупець вагою 80 кг:
"Хотя и получил небольшие восьмёрки в первую же поездку - это не омрачило радость покупки."
"Одинарные обода и малое количество спиц, особенно в переднем колесе"
Первый же ответ и две ссылки на ваши магазины - не реклама? Расхваливание фирмы у которой даже денег на сайт нету - не реклама? Лангту это вообще кто? Есть такая фирма Sigma - типа украинские защищённые телефоны делает. По факту в Китае на телефоны Oinom клеется шильдик Sigma, цена выростает на 50-100% и вуаля, народный телефон готов. А про дахоны - сравним количество продаж с количеством негативных отзывов? Этот показатель куда важнее, чем то, что единица мог попасться брак.

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Складной или не складной, вот в чем вопрос

Повідомлення Трям » 2.1.19 19:35

Тю

Вам ніхто нічого не намагається продати. :no:

Я Вам писав з точки зору користувача. 8-)

А ще в мене є репутація продавця. :gerl: - покажіть мені в Києві магазин, де більше 5 моделей розкладних велосипедів... :robot:

От Вам фото мого велосипеда.
Три місяці експлуатації - два місяці ремонту у офіційного представника і в кінці кінців велосипед робив Дабрік. :lol:

Ще раз - в мене було три TERNa і три Langtu.
Зображення
Тільки тому я наважився дати посилання :p

Дахон "занепадає", тому що розвалилася сім'я - розпався бізнес.
Тепер ті ж самі люди роблять TERN.
Все банально і просто

А Ви одразу підозрюєте, що у Вас хтось хоче відняти гроші.
Хочете наступити на граблі - ВПЕРДЕ!
...я завжди говорю, що кожен сам має на свої наступати..щоб зберігалася рівновага у всесвіті ;)

p.s. Sigma - рідкісне лайно :( я не повірив відгукам ( бо в горах і на воді потрібно було щось саме таке). Акамулятор вздувся через 3-4 місяці... :dash2:

p.p.s. всі фото власні, а не з інету *oops*
Вкладення
LANGTU.jpg
LANGTU.jpg (280.79 Кіб) Переглянуто 5079 разів
Зображення

Аватар користувача
Lurk
*
Повідомлень: 23
З нами з: 9.3.16 17:47
Стать: чол

Re: Складной или не складной, вот в чем вопрос

Повідомлення Lurk » 3.1.19 14:12

Надо будет присмотреться. Сам даже не задумывался никогда о таком.

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Складной или не складной, вот в чем вопрос

Повідомлення Трям » 4.1.19 03:52

Надо будет присмотреться. Сам даже не задумывался никогда о таком.
Зручно в ліфт заходити
Зручно в багажнику возити ( доїхав до парковки, кинув і далі велосипедом)
Зручно, бо маневрений ( по тротуару, між пішоходами)

Мінус - не варто випробувати на міцність, розганяючись на спусках.
Мені треба було змінити швидкість руху по життю - тому як раз "складнічок" дуже зайшов...
А от "тестування" одного з Лангту :roll:
Я сам не сподівався, що він на таке здатний. :mosking:
...тому і дивує ствердження людей, які роблять висновки не на підставі слів користувачів ( бо бачать лише бажання щось продати) а на підставі власних аналітичних пошуків у гуглі :duma:
...не всі йогурти продавці однаково шкідливі ... :p
Зображення

Аватар користувача
Lurk
*
Повідомлень: 23
З нами з: 9.3.16 17:47
Стать: чол

Re: Складной или не складной, вот в чем вопрос

Повідомлення Lurk » 4.1.19 14:20

Вот как раз описанные вами удобности и будят во мне интерес) Но цена пока не очень-то и радует, если на то пошло. Но если подумать о б/у и исключительно как о втором велосипеде для себя, который бы выручал в каких-то поездках, то почему нет?! Смотрю тут Formula Hummer 26 колеса можно взять за 4800 гривен. Это ещё куда ни шло.
Востаннє редагувалось 8.1.19 11:12 користувачем Lurk, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: Складной или не складной, вот в чем вопрос

Повідомлення Ul@senko » 4.1.19 15:14

Маю невеликий, але все ж досвід на Langtu
Show
Зображення
На початках дічь, адже посадка там відрізняється від мтб. Але за 10 хвилин адаптуєшся і можна жечь #crazy_pilot .
По асфальту, грунтяшкам йде нірм, ба навіть по мокрому щебню і глиняних калюжах валить дуже ок.
Аби мала потребу їздити містом - однозначно складнічок рулить.
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Triz
* * * * *
Повідомлень: 1053
З нами з: 26.5.04 10:47
Стать: чол
Звідки: бомж

Re: Складной или не складной, вот в чем вопрос

Повідомлення Triz » 5.1.19 11:12

Також маю трохи досвіду. В мене роверик Leon Jazz 20".
-місто
-декілька напівгрунтових покатеньок
-грунтовий марафон 200 км "навкруги Десни"
-відомий маршрут з набором висоти від 1700м "Південні пагорби"
Всюди їде та їде непогано. Впевнений, що проїхав би і в горах.
Тому складний раджу без сумнівів.
то тільки з гідравлічними гальмами.
Згоден частково. Гальма важливі. Але вистачить і механічних дискових для економії бюджету.
На початках дічь, адже посадка там відрізняється від мтб
В моєму можна підняти сідло вище керма. Тому посадка не дуже відрізняється, лише трохи закоротка.

Langtu на мою думку має завищену ціну.
Український виробник Ardis в минулі роки робив непогані бюджетні складні ровери Crossride.
А нещодавно вони зробили дуже гарну новинку, я був приємно здивований якістю та стилем їх нового City Foldind :good:
Герої не вмирають!

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: Складной или не складной, вот в чем вопрос

Повідомлення Ul@senko » 5.1.19 18:45

В моєму можна підняти сідло вище керма. Тому посадка не дуже відрізняється, лише трохи закоротка.
але тоді центр ваги буде височенько о_0.
По дитячому вєліку пам"ятаю, як воно страшно (але можливо то лише мої таргани).
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Складной или не складной, вот в чем вопрос

Повідомлення Трям » 6.1.19 04:45


Langtu на мою думку має завищену ціну.
Коли Ардіс почне платити податки, як це робить Велопортал - тоді давайте і поговоримо про те, хто має "завищену ціну" 8-)
Зображення

Аватар користувача
Lurk
*
Повідомлень: 23
З нами з: 9.3.16 17:47
Стать: чол

Re: Складной или не складной, вот в чем вопрос

Повідомлення Lurk » 24.4.19 14:00

У хорошего знакомого с недавнего, кстати, Ардис. Вот если уйти от ценообразования, он им доволен.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Складной или не складной, вот в чем вопрос

Повідомлення Varyat » 25.4.19 11:24

если уйти от ценообразования, он им доволен
Якщо не відштовхуватись від ціноутворення і, при цьому, не мати з чим порівняти, то таки да.
Але надійніше порівнювати не просто в одній ціновій категорії, як це зазвичай прийнято робити, а оцінювати, що ми отримаєм за ці гроші. Грубо кажучи - ціна має відповідати якості, а не просто бути найнижчою ціною.

Колись читав вумну статтю по маркетингу. Суть така: покупець (клієнт) насправді НЕ згоден отримати шопопало, зате за маленькі гроші. Він хоче отримати достатньої якості продукт/товар за "чесною" ціною. Питання лише в тому, яку ціну він вважає чесною. І робота маркетолога чи продавця - дати йому обгрунтування адекватності тієї ціни.

Після осмислення я внутрішньо погодився з цим твердженнями. Я також не згоден платити за шопопало і викидати гроші на вітер. Завжди існує нижня планка по якості, нижче якої я стараюсь не опускаюся, незалежно від ціни і моєї зарплати. Це стосується мене як в якості покупця, так і в якості спеціаліста (бо в якості продавця я ніяк не можу виступати, моя робота - сфера послуг, я ж насправді пломби і коронки не продаю "на развєс" - пацієнт оплачує мою роботу, а не вартість матеріалу, а власне собівартість того матеріалу уже автоматично включена в роботу). Я ніколи не пропоную пацієнтам пломби з матеріалу, які би я собі особисто НЕ поставив в рот (просто якість матеріалу недостатня для того, щоб ця робота вважалася адекватною - то є гроші, викинуті на вітер).

Це просто мої роздуми з позиції як отримувача, так і надавача комерційних послуг, а ви можете вважати по-іншому. Дискусію завжди можна відкрити, але в іншій темі, бо оця вся філософія зовсім не про розкладні велосипеди...
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Кожан
*
Повідомлень: 9
З нами з: 13.10.17 13:01
Стать: чол

Re: Складной или не складной, вот в чем вопрос

Повідомлення Кожан » 29.4.19 14:14

У хорошего знакомого с недавнего, кстати, Ардис. Вот если уйти от ценообразования, он им доволен.
Як на мене, то нічого страшного там нема. Сам бачив у знайомого ARDIS МТВ 24 Т. За свої гроші, судячи з прайсів , може бути, чого ні. Тим більше, що серед велосипедів, які можна знайти дешевше конкретно цієї моделі серед інших марок, я не знайшов нічого цікавого для себе. Тож ARDIS я б навіть сам взяв, якби була нагальна потреба зараз в такому велосипеді.

Olehger
*
Повідомлень: 3
З нами з: 22.3.20 19:22
Стать: чол

Re: Складной или не складной, вот в чем вопрос

Повідомлення Olehger » 24.3.20 15:14

Lang KA9 или KY028? Что лучше?

Аватар користувача
Cr@zy SiMON
Модератор
Повідомлень: 379
З нами з: 28.4.08 18:40
Skype: crzsmn
Стать: чол
Звідки: Україна, Київ (Голосієво)

Re: Складной или не складной, вот в чем вопрос

Повідомлення Cr@zy SiMON » 24.3.20 16:35

Lang KA9 или KY028? Что лучше?
Langtu KA9 кращий оскільки, в першу чергу, має більші колеса (а це досить важливо з нашими дорогами та і пішоходними зонами, які ніколи не ремонтують), потужніші гальма, більш високорівнева трансмісія з більшою кількістю передаткових співвідношень. Про характеристики рам сказати складно, скоріше за все, вони не мають великої різниці.


Повернутись до “Вибрати велосипед - як купити велосипед: дитячий, гірський, жіночий, міський”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей