Yet another one холиварная тема (ашан vs фирма)

Як правильно вибрати гірський велосипед, де купити дитячий велосипед,
Show
где недорого купить велосипед on-line, как выбрать велосипед подростку, женские велосипеды - чем они отличаются. Где лучше купить велосипед, цены на велосипеды, как купить велосипед б.у. Почему велосипед лучше покупать в специализированном магазине. Какая гарантия на современные велосипеды. Чем отличается шоссейный велосипед от кроссового - ответы на эти и многие другие вопросы вы найдёте в этом форуме

Number-nine
*
Повідомлень: 26
З нами з: 14.5.18 13:14
Стать: чол

Yet another one холиварная тема (ашан vs фирма)

Повідомлення Number-nine » 14.5.18 16:21

Простите, не могу удержаться :)

Выбираю себе. Рост ~185 (184-186), вес 80, более-менее пропорциональный :)

В общем имеет ли право на жизнь задумка купить какой-то кетайчег найнер, типа леона nt 80 (или 70) hdd (бюджет в р-не 10-11), покататься на нем до осени, сформировать мысль, что не так, а потом купить более именитую раму и все туда перебросить, параллельно, возможно, проапгрейдив еще какое-то оборудование. Потому как за 10-11 у более именитых брендов все намного попроще, а что б брать б/у шное нет ни опыта, ни правильного друга, который шарит.

По поводу катания: катание с 7-летним ребенком вокруг дома, поездки в выходной на рыбалку к озерам за городом (поле/грунтовки/лесочки) в пределах 20-30 км от дома (это с запасом, не думаю, что я сходу буду готов куда-то дальше урулить). Такой вот режим.

Аватар користувача
www.VELOSIPED.com
Модератор
Повідомлень: 521
З нами з: 21.9.10 09:43
Skype: velosiped.com
Стать: чол
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Yet another one холиварная тема (ашан vs фирма)

Повідомлення www.VELOSIPED.com » 16.5.18 01:07

28" не хочете розглянути?

Перекидувати завжди складно. :no:
Вийде на ті самі гроші, що придбати нормальний..
Зображення
(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11

Number-nine
*
Повідомлень: 26
З нами з: 14.5.18 13:14
Стать: чол

Re: Yet another one холиварная тема (ашан vs фирма)

Повідомлення Number-nine » 16.5.18 08:26

Вийде на ті самі гроші, що придбати нормальний..
Спасибо за ответ!

Ну зато можно растянуть на пару сезонов удовольствие )

Еще рассматриваю варианты:
1) прайд ребел 9.3 2017 (рамы нравится чисто визуально.. ценник там помоему около 10 000). Этот вариант, понятно, тоже типа лайона, насобирать оборудования, а потом перевесить.
2) куб аим про 29. Но тут уже 16 косарей и там еще сразу докупать такие штуки, как подножки и прочее. И еще я не понял, аим про, аим сл и более старшие, типа аналоги, атеншены и т.д. - рамы вроде выглядят одинаково, но одинаковые ли они, и норм ли младшие (аим про) в сравнении с другими. В кубах еще понравилось еще то, что внутренняя укладка трубок чуть ли не у единственных из брендовых. Эстетически это более феншуйно. Хотя почему-то на всех этих велах подороже швы только на самых топовых обрабатывают. Афигенски красиво выглядит рама ЛТД или Эйсид (точно не помню) - такая мощная, квадратная.. но там ценник совсем другой. В общем этот вариант рассматривается как такой, где взять с расчетом, что раму уже не менять потом (в обозримом будущем).
3) На гианты самые простенькие, кэнлндейлы, кейлисы и т.п. смотрел - как -то просто чисто визуально не заходит. Хотя кубы я могу посмотреть в магазе около дома, а эти все - нет, может вживую они лучше, чем на картинках.

Насчет 28 колес - та как бы трудно сказать... А зачем?


PS. И я правильно понял, что на младших кубах вилка без локаута?

Number-nine
*
Повідомлень: 26
З нами з: 14.5.18 13:14
Стать: чол

Re: Yet another one холиварная тема (ашан vs фирма)

Повідомлення Number-nine » 16.5.18 10:17

Так, а еще вопрос - арбеа что из себя представляет? торт/не торт? там просто тоже есть в р-не 16 (MX), только с разными компоновками, как я понял (20/30/40/50).

Number-nine
*
Повідомлень: 26
З нами з: 14.5.18 13:14
Стать: чол

Re: Yet another one холиварная тема (ашан vs фирма)

Повідомлення Number-nine » 16.5.18 17:51

Еще добавлю, нашел пару вариантов.

haibike seet hardnine 1.0 в моем росте 2017 года- 10 тыщ с хвостиком. По начинке там, конечно, сильно так себе, но руль и два колеса есть.

Бергамон ревокс 4.0 2017. За 14. По начинке там все сильно лучше, но ростовка Л - написано типа до 185 роста, 48 см труба между седлом и педалями. Это коротковато? Померять возможности не было.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Yet another one холиварная тема (ашан vs фирма)

Повідомлення Varyat » 16.5.18 19:35

Дам пару простих, незацікавлених порад (я взагалі лікарем працюю і до велобізнесу не маю ніякого стосунку). В бік "ашанів" навіть не дивіться - вони всі занадто важкі і з квадратними підшипниками. Задоволення від їзди Ви від них не отримаєте, навіть навколо дому. Через місяць Вам надоїсть оту гирю без накату тягати під собою і він просто буде займати місце в кладовці, бо продати його комусь вельми проблематично - того гавна на базарах і у всіляких "гастрономах" валом. При тому він Вам все-одно влетить в копійку. Повна фігня. Гроші на вітер. Брати сильно дорогий велосипед для Ваших задач також не має смислу. Хоча бажано таки перевірену фірму. Не обов'язково сильно знамениту - то потягне додаткові розходи за бренд. Оптимальним для першого велосипеда в плані ціна-якість, з моєї точки зору, буде Келліс. Я саме з нього і починав у 2006-му році. То був Келліс Мейджик. Ви можете і з Вайпера починати, потім будете просто плавно по мірі зношування замінювати стокову навіску на навіску більш високого рівня, а рама там достатньої якості, її міняти не прийдеться. Той мій велосипед живий до цих пір, нічого на ньому не зламалося, нічого не прийшлось міняти, окрім планових замін ланцюга, касети і так, по дрібницях. Спеціально поміняв тільки тормоза - і то за власним бажанням, а не за потребою. І поставив контактні педалі, без контактів я вже давно не їзджу. Зараз на ньому катається дружина, я їзджу на іншому, Спеш Епік, але такого рівня велосипед Вам в в якості першого точно не потрібен... Коліс 28 не люблю, хоча їх багато хто хвалить, вважаю їх непропорційними для гірського велосипеда. Але то моє ІМХО, принципового значення при виборі велосипеда розмір коліс не має (а от розмір рами під ваш зріст - дуже велике значення). Зварні шви гладкі і шліфовані нормально зробити можуть тільки серйозні фірми, у нонеймів воно лише веде до ослаблення самого шва і та рама може просто розлізтися в місці зварки при навантаженні. Тут більше важить не естетика, а надійність і безпека.

В ідеалі Вам треба спробувати самому покататися на велосипедах, які Вам сподобались, або хоча би того ж класу. Все відразу стане на місце з розумінням того, що Вам потрібно, а що буде приносити роздратування і відчуття викинутих грошей. Знайти, в кого взяти покататися у своєму районі - думаю не проблема, зараз багато хороших велосипедів катають по Києві, можливо не всі захотять віддавати свою улюблену іграшку незнайомцю, але завжди можна домовитися щось співставиме залишити в якості застави. Успіхів у виборі і приємних покатушок.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.


Повернутись до “Вибрати велосипед - як купити велосипед: дитячий, гірський, жіночий, міський”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей