Вибір другого велосипеда типу "турінг"

Як правильно вибрати гірський велосипед, де купити дитячий велосипед,
Show
где недорого купить велосипед on-line, как выбрать велосипед подростку, женские велосипеды - чем они отличаются. Где лучше купить велосипед, цены на велосипеды, как купить велосипед б.у. Почему велосипед лучше покупать в специализированном магазине. Какая гарантия на современные велосипеды. Чем отличается шоссейный велосипед от кроссового - ответы на эти и многие другие вопросы вы найдёте в этом форуме

max911
* *
Повідомлень: 75
З нами з: 12.5.11 14:33
Стать: чол

Вибір другого велосипеда типу "турінг"

Повідомлення max911 » 25.4.18 21:44

Всім доброго вечора. Давно маю Спеш на 26 колесах, який використовую 95% по асфальту. Катаюсь на роботу та на вихідні роблю міні мандрівки по 50-80-100 км день. Для цього змінив в минулому році гуму на більше асфальтну Марафон плюс, встановив багажник та інше... Але чим більше катаюсь тим більше розумію, що себе не обдуриш:).
Зріст 187 вага 97, хочу більше швидкості, та велосипед на якому можна буде їздити і на роботу і в Одесу наприклад:). Отже, визначився, що хочу колеса 28, жорстку вилку, можливість встановлення багажника та бризговиків, руль баран чи прямий ще не визначився остаточно.
Дивився на циклокросси, але потрохи видхиляю цей варіант так, як багажник на них не стає... А багажник вкрай необхідний так, як планую в цьому році підключати меншого сина до міні подорожей з ночівлею в наметі.
Поки підбирав варіанти попався мені на очі голандський велосипед фірми Koga, модель F3 5.0. з 60-ю ростовкою. Комплеутація ніби те, що мені потрібно, навісне Shimano Deore SLX 3*10, тормоза гідравліка. Що скажете? Або підскажіть на які моделі ще слід звернути увагу. Дивлюсь на легке б.у, бюджет до 1000 у.о. Спеш нікуди не діну, поставлю на нього злу гуму та буду використовувати для бездору. Завчасно дякую за відповіді.

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Вибір другого велосипеда типу "турінг"

Повідомлення lisapedist » 26.4.18 05:35

За вашим описом, схоже на гревел байк: 28 колеса з можливістю ставити 29 покри до певної широти + баран + багажник .
За 1000 уо ви новий і навіть спешик гадаю зможете взяти.
Пошукайте у інтернеті, варіантів досить багато. У Києві такі я вже теж бачив, скоріше за все хтось їх вже завозить.
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

max911
* *
Повідомлень: 75
З нами з: 12.5.11 14:33
Стать: чол

Re: Вибір другого велосипеда типу "турінг"

Повідомлення max911 » 26.4.18 08:56

Дякую. Так я коли почав думати про 28 колеса та розбиратись з класифікацією велосипедів то дивився на гравел путаючи його з циклокроссом бо там різниця мінімальна. А у гравела рама довша за цикло, багажник встановити є можливість? Думаю, поїду гляну на Спеш Діверж, може стане до душі:). Що скажете?

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Вибір другого велосипеда типу "турінг"

Повідомлення lisapedist » 26.4.18 09:31

Скажу чесно - по моделях я не приходився бо взагалі не мій формат. Але у цілому гревел якраз має бути під багажник. Почитайте котовського http://kotovski.net/chto-takoe-gravel-bayk/, він досить просто все розписує.
Ну а далі, коли у вас вже є досить пристойний досвід їзди, шукайте моделі і дивіться по характеристиках.
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

max911
* *
Повідомлень: 75
З нами з: 12.5.11 14:33
Стать: чол

Re: Вибір другого велосипеда типу "турінг"

Повідомлення max911 » 26.4.18 10:47

Дякую. Котовського читав, але тоді ще більше запутався :). Прочитав ще раз:). Телефонував та замовив на тест драйв Діверж з 58 рамою, багажник на нього стає. Буду визначатись:)

Аватар користувача
d.j.Denver
* * * * *
Повідомлень: 1084
З нами з: 16.9.10 23:34
Стать: чол
Звідки: Київ, Ліко-Град

Re: Вибір другого велосипеда типу "турінг"

Повідомлення d.j.Denver » 26.4.18 10:54

Ще Pride цього року викотив свою версію турінгового велосипеда. Можете глянути для різноманітності.

max911
* *
Повідомлень: 75
З нами з: 12.5.11 14:33
Стать: чол

Re: Вибір другого велосипеда типу "турінг"

Повідомлення max911 » 26.4.18 14:25

Прайд дивився в магазині на 40-ліття. Коштує 20000 грн. Якщо трішки почекати то можна взяти щось легке б.в, але більш імените та з кращим навісним:).
Їздив катався на Кogi. Все ніби супер, але амортизатор передньої вилки все портить, коли стаєш на педалі. Да, байк достойний, навісне працює чітко, гідравліка супер, всі провода всередині. Але не відчув я такої великої різниці від мого старого Спеша на 26 колесах... Посадка більше пряма, але у мене теж досить комфортно. Катався хвилин 20-ть, і в різних режимах. Вгору- з гори. Висновок, як на мою думку це більше міський вел для неспішної комфортної їзди. Я хочу, щоб була відчутна різниця від мого. Отже, чекаю як збируть Діверж та поїду тестити:)

Аватар користувача
ppau
* * *
Повідомлень: 463
З нами з: 9.4.10 16:06
Стать: чол
Звідки: Київ, Солом'янка

Re: Вибір другого велосипеда типу "турінг"

Повідомлення ppau » 26.4.18 18:47

Якщо розглядається варіант зібрати велосипед самотужки (або у якогось майстра) придивіться до рам SURLY. Вони як раз вписуються в половину вашого бюджету.
Ой на Горі та й женці жнуть
А попід Горою яром-долиною Козаки йдуть
Гей долиною гей широкою Козаки йдуть!

max911
* *
Повідомлень: 75
З нами з: 12.5.11 14:33
Стать: чол

Re: Вибір другого велосипеда типу "турінг"

Повідомлення max911 » 26.4.18 19:36

Не розглядав...., але це супер! Люблю щось замутити неординарне:). Дякую! А де раму шукати не дасте наводку?... Та майстра толкового:)

Аватар користувача
Kabhaal
* * * *
Повідомлень: 977
З нами з: 23.7.12 10:35
Стать: чол
Звідки: Київ, Солом'янка

Re: Вибір другого велосипеда типу "турінг"

Повідомлення Kabhaal » 26.4.18 20:23

Всім доброго вечора. Давно маю Спеш на 26 колесах, який використовую 95% по асфальту. Катаюсь на роботу та на вихідні роблю міні мандрівки по 50-80-100 км день. Для цього змінив в минулому році гуму на більше асфальтну Марафон плюс, встановив багажник та інше... Але чим більше катаюсь тим більше розумію, що себе не обдуриш:).
Зріст 187 вага 97, хочу більше швидкості, та велосипед на якому можна буде їздити і на роботу і в Одесу наприклад:). Отже, визначився, що хочу колеса 28, жорстку вилку, можливість встановлення багажника та бризговиків, руль баран чи прямий ще не визначився остаточно.
Дивився на циклокросси, але потрохи видхиляю цей варіант так, як багажник на них не стає... А багажник вкрай необхідний так, як планую в цьому році підключати меншого сина до міні подорожей з ночівлею в наметі.
Поки підбирав варіанти попався мені на очі голандський велосипед фірми Koga, модель F3 5.0. з 60-ю ростовкою. Комплеутація ніби те, що мені потрібно, навісне Shimano Deore SLX 3*10, тормоза гідравліка. Що скажете? Або підскажіть на які моделі ще слід звернути увагу. Дивлюсь на легке б.у, бюджет до 1000 у.о. Спеш нікуди не діну, поставлю на нього злу гуму та буду використовувати для бездору. Завчасно дякую за відповіді.
Pride ROCX Tour
Вітчизняний бренд, модель класичний турінг на хромолі 4130, колеса 28 (стає резина від 28мм до 2,1"), жорстка вилка, є можливість встановлення багажника та бризговиків, руль турінговий баран. Дуже гнучка трансмісія у стилі євротурінгів. Найнижча ціна, якщо брати нові хромолєві турінги.
Show
Зображення

Зображення

Зображення
Kyiv Bicycle Club
Слава нам, 3.14здець ворогам! ©

Аватар користувача
ppau
* * *
Повідомлень: 463
З нами з: 9.4.10 16:06
Стать: чол
Звідки: Київ, Солом'янка

Re: Вибір другого велосипеда типу "турінг"

Повідомлення ppau » 26.4.18 21:55

Не розглядав...., але це супер! Люблю щось замутити неординарне:). Дякую! А де раму шукати не дасте наводку?... Та майстра толкового:)
відповів в приват
Ой на Горі та й женці жнуть
А попід Горою яром-долиною Козаки йдуть
Гей долиною гей широкою Козаки йдуть!

max911
* *
Повідомлень: 75
З нами з: 12.5.11 14:33
Стать: чол

Re: Вибір другого велосипеда типу "турінг"

Повідомлення max911 » 29.4.18 18:54

Дивився, катався по магазину:) на "Дівержі". Руль баран, посадка, коротка база - вел супер!
Як на мене, хоча висновки після катання по магазину робити діло не благодарне, але байк по типу авто-паркетник для наших доріг. Мінуси для мене: база короткувата та багажник туди не стає...
Отже поки на роздоріжжі. Варіантів вже бачу декілька:
1. Брати Діверж, чи щось подібне, чисто на кожен день та покатушок без великого груза та залишити Спеш на 26 для подорожей з наметом. Поїхати на ньому в Одесу, та зрозуміти потрібен мені туринг чи ні?...
2. Купити готовий туринг типу Секвої та тощо, 26 теж залишається, але в ролі другого байка для поганих доріг.
3. Купити раму типу "Сурлі" та зробити байк для душі та на всі випадки життя.
Р.s. розумію, що мені в принципі два велика не потрібні, є ще мот, Гусь для подорожів, хто в курсі. Але давно хочу якісний велосипед на хороших компонентах. От і шукаю золоту середину:)

max911
* *
Повідомлень: 75
З нами з: 12.5.11 14:33
Стать: чол

Re: Вибір другого велосипеда типу "турінг"

Повідомлення max911 » 30.4.18 14:02

Зранку поїхав в Драйв спорт глянути туринговий велосипед на хромолієвій рамі (назву забув:)), але у них була рама 54 см, а мені ніби потрібна 58... Сів на 54 і зрозумів, що це не шоссер з короткою рамою і не гравел типу Діверж і мені може підійти 56 рама так, як на 54 мені було досить зручно.
Отже, домовився глянути Секвою з 56 рамою, яка продавалась у нас на форумі. Ціна краща за той що в Драйв спортіі, велосипед офіційний в стані нового(куплений в 2017).
Результат:
ЗображенняЗображення
Фото з мого гаражу. Ввечері тест драйв! Всим дякую за допомогу в виборі! Буду готоватись до першої подорожі в Одесу:)

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Вибір другого велосипеда типу "турінг"

Повідомлення Велопортал » 30.4.18 22:30

Вітаємо!! :friends: :Rose:
Зображення

max911
* *
Повідомлень: 75
З нами з: 12.5.11 14:33
Стать: чол

Re: Вибір другого велосипеда типу "турінг"

Повідомлення max911 » 1.5.18 07:03

Дякую! Впринципі вибір зроблено, темку можна закрити:)

max911
* *
Повідомлень: 75
З нами з: 12.5.11 14:33
Стать: чол

Re: Вибір другого велосипеда типу "турінг"

Повідомлення max911 » 5.5.18 12:35

При першому виїзді, не проїхав і 500 метрів перестала працювати права манетка. Напевно через чур сильно хотів поміняти велосипед:).
Жду манетку, на байку ще так і не катався. Надіюсь, що перший блін комом, а далі все буде гуд:).
Отже б.у хоча і дешевше, але за все потім приходиться платити:)


Повернутись до “Вибрати велосипед - як купити велосипед: дитячий, гірський, жіночий, міський”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей