Велосипед для туризма (нужен совет!)

Як правильно вибрати гірський велосипед, де купити дитячий велосипед,
Show
где недорого купить велосипед on-line, как выбрать велосипед подростку, женские велосипеды - чем они отличаются. Где лучше купить велосипед, цены на велосипеды, как купить велосипед б.у. Почему велосипед лучше покупать в специализированном магазине. Какая гарантия на современные велосипеды. Чем отличается шоссейный велосипед от кроссового - ответы на эти и многие другие вопросы вы найдёте в этом форуме

Аватар користувача
Enzo
*
Повідомлень: 20
З нами з: 18.5.16 11:27
Стать: чол
Звідки: Бердянск

Велосипед для туризма (нужен совет!)

Повідомлення Enzo » 18.5.16 11:41

Друзья, подскажите!

Хочу велосипед для поездок на 400-500 км. Заказал в интернете б/у велосипед Bikespace BS 28 (ниже фото). Я его еще не видел, но меня уже жутко мучают сомнения, подойдёт ли такой вел для туризма. В частности, меня смущает такая городская посадка и округлый руль. Руль-то в принципе можно заменить, но посадка все равно останется городской, ибо рама так устроена. Если взять к примеру тот же Bulls Sharptail Street, то там угол рамы меньше и посадка ниже - по идее удобнее будет ездить большие расстояния + накат лучше.

Потенциально, хочу доработать велосипед для максимального комфорта.

Вопросы:
1. Правильно ли я рассуждаю?
2. Подойдёт ли мой Bikespace для туризма или лучше сразу отказаться?
3. Или я вообще не в ту сторону смотрю, и было бы проще купить Merida Whitewater, поставить багажник и гонять на ней?
Вкладення
DPP_0026-800x600.JPG
DPP_0026-800x600.JPG (60.42 Кіб) Переглянуто 2882 разів
DPP_0023-800x600.JPG
DPP_0023-800x600.JPG (47.57 Кіб) Переглянуто 2882 разів
DPP_0020-800x600.JPG
DPP_0020-800x600.JPG (107.86 Кіб) Переглянуто 2882 разів
DPP_0040-560x420.JPG
DPP_0040-560x420.JPG (57.12 Кіб) Переглянуто 2882 разів

Аватар користувача
ВелоКиїв
*********
Повідомлень: 2985
З нами з: 9.11.06 21:51

Re: Велосипед для туризма (нужен совет!)

Повідомлення ВелоКиїв » 18.5.16 16:51

Друзья, подскажите!

Хочу велосипед для поездок на 400-500 км. Заказал в интернете б/у велосипед Bikespace BS 28 (ниже фото). Я его еще не видел, но меня уже жутко мучают сомнения,
Бюджет?
Те, що ви замовили - бюджетний німецький *ашанбайк*
Дешеве сідло
Дешева рама
Втулка-генератор на передньому колесі
Під поїздки на 400км ЦЕ ніяк не підходить....це велосипед для міста, для пенсіонерів...
...якщо ви не мали на увазі 400 км в місяць... :roll:
Зображення

Аватар користувача
Enzo
*
Повідомлень: 20
З нами з: 18.5.16 11:27
Стать: чол
Звідки: Бердянск

Re: Велосипед для туризма (нужен совет!)

Повідомлення Enzo » 18.5.16 17:39

Друзья, подскажите!

Хочу велосипед для поездок на 400-500 км. Заказал в интернете б/у велосипед Bikespace BS 28 (ниже фото). Я его еще не видел, но меня уже жутко мучают сомнения,
Бюджет?
Те, що ви замовили - бюджетний німецький *ашанбайк*
Дешеве сідло
Дешева рама
Втулка-генератор на передньому колесі
Під поїздки на 400км ЦЕ ніяк не підходить....це велосипед для міста, для пенсіонерів...
...якщо ви не мали на увазі 400 км в місяць... :roll:
Бюджет - 10 000 грн. А что вы думаете, про Bulls, который на самом последнем фото? И вообще, что бы вы лично посоветовали?
Я еще смотрел в сторону б/у Гари Фишера (на фото ниже).

Спасибо вам!
Вкладення
cc068-1248x832.jpg
cc068-1248x832.jpg (124.4 Кіб) Переглянуто 2862 разів
cc070-1248x832.jpg
cc070-1248x832.jpg (120.13 Кіб) Переглянуто 2862 разів
cc064-960x640.jpg

Аватар користувача
ВелоКиїв
*********
Повідомлень: 2985
З нами з: 9.11.06 21:51

Re: Велосипед для туризма (нужен совет!)

Повідомлення ВелоКиїв » 18.5.16 17:48



Спасибо вам!
поки нема за що :unknown:

З якого ви міста?
Який у вас ріст?
Зображення

Аватар користувача
Enzo
*
Повідомлень: 20
З нами з: 18.5.16 11:27
Стать: чол
Звідки: Бердянск

Re: Велосипед для туризма (нужен совет!)

Повідомлення Enzo » 18.5.16 18:02



Спасибо вам!
поки нема за що :unknown:

З якого ви міста?
Який у вас ріст?
Город Бердянск (Запорожская область). Рост 180.

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24322
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Велосипед для туризма (нужен совет!)

Повідомлення Трям » 18.5.16 20:26


Бюджет - 10 000 грн. А что вы думаете, про Bulls, который на самом последнем фото? И вообще, что бы вы лично посоветовали?
Я еще смотрел в сторону б/у Гари Фишера (на фото ниже).
Фішер - антікваріат
1 - незрозумілий розмір. 2 - колеса 26" 3.- невідомо скільки рама відбігала. 4 - скоріш за все вилку доведеться реставрувати, а це не буде дешево.

Буллс не для бреветів. ( та й рама 17")

З ростом 180 якщо брати колеса 28-29, то Вам треба раму 19"
І на 10 000 можна взяти новий 8-)
Якщо ви готові придбати через інет б.у. в невідомому стані ( бо рівень трупності компонентів по фото не видно), то чому не замовити через інет ? :duma:

p.s. я зацікавлена особа і мене не можна рахувати беспристрастним. Але те, що ви збираєтеся придбати...воно того не варте... :no:
Зображення

Аватар користувача
Enzo
*
Повідомлень: 20
З нами з: 18.5.16 11:27
Стать: чол
Звідки: Бердянск

Re: Велосипед для туризма (нужен совет!)

Повідомлення Enzo » 18.5.16 20:36

Якщо ви готові придбати через інет б.у. в невідомому стані ( бо рівень трупності компонентів по фото не видно), то чому не замовити через інет ? :duma:
Я только через интернет и собираюсь заказывать, ибо в городе бу велосипедов не более 10 штук в продаже, а новые только 2016 года с большими наценками.

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Велосипед для туризма (нужен совет!)

Повідомлення lisapedist » 19.5.16 09:54

Насправді мандрувати теоретично можно на будь-чому.
Прикладов цього багато, десь раніше я викладав статтю про пару, яка проїхала 10к+ км на зовсім не топових велах.
Але є й "але".

Як вже вище писалося, Ви зараз (буллс і перший вел) розглядаєте варіанти т.з. "ашанбайків", які відомі своєю ламкістю та ненадійністю.
Стосовно старого Гарі фішера зауваження щодо покупки бв вела в інтернеті теж справедливі.

Тому, я б порадив Вам купити майже будь-який (звісно, з урахованням Вашого зросту) велосипед нормального бренду, а якщо в інеті, то бажано новий і в нормальному магазині.
Хоч колеса 26, хоч 28-28 - це імхо не так важливо (я давно вже їжджу на 26-х колесах і ніяких проблем; їздив і на 28-х і суттєвих покращень не помітив). І можете на етапі купівлі уточнити у продавця щодо передбаченої можливості встановлювати багажник на вел.

Все інше (імхо) - це рекомендації, враховувати які або ні - вирішувати Вам в залежності від ціни, наявності та інш.
Всі ці рекомендації не критичні (як на мене), але ось вони:

1. Все ж вважається що більші колеса пріоритетні. З ними начебто легше їхати з постійною швидкістю, вони дають трохи більше комфорту бо менше реагують на дрібні перешкоди.

2. Бажано щоб задні пір"я були довгими. Це дозволить вам закріплювати багаж і не чипляти його потім п"ятками (хоча я на звичайному МТБ ніколи і не чипляв)

3. Ще кажуть що для мандрівок краще підходить стальна рама бо вона теж гасить дрібні вібрації від нерівностей дороги. Не пробував, але мені і на люміні завжди достатньо комфортно було.

Але знов-таки все це рекомендації і вони некритичні (окрім надійності та зручності посадки).


Щодо посадки, то вона може бути будь-якою, аби тільки Вам було зручно. На МТБ я іздив більше з нахилом вперед і було нормально (так і їжджу зараз), на 28-му гібріді посадка була більш пряма - і теж достатньо нормально.

А взагалі, можете також почитати цю статтю, там теж про туринг:
http://kotovski.net/kakim-dolzhen-byit- ... iy-turing/
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Аватар користувача
Enzo
*
Повідомлень: 20
З нами з: 18.5.16 11:27
Стать: чол
Звідки: Бердянск

Re: Велосипед для туризма (нужен совет!)

Повідомлення Enzo » 19.5.16 20:55

А взагалі, можете також почитати цю статтю, там теж про туринг:http://kotovski.net/kakim-dolzhen-byit- ... iy-turing/
Я как раз за день до этого её прочитал)) Недолюбливаю Котовского за его мажористые высказывания, но в целом статья понравилась.

Спасибо вам, Лисапедист, за мнение!

Вот буду целый целый месяц сидеть думать и выбирать.
А от Bikespace, кстати, решил отказаться.


Повернутись до “Вибрати велосипед - як купити велосипед: дитячий, гірський, жіночий, міський”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей