Вибір велосипеда для високих людей. Клуб 2 метри +

Як правильно вибрати гірський велосипед, де купити дитячий велосипед,
Show
где недорого купить велосипед on-line, как выбрать велосипед подростку, женские велосипеды - чем они отличаются. Где лучше купить велосипед, цены на велосипеды, как купить велосипед б.у. Почему велосипед лучше покупать в специализированном магазине. Какая гарантия на современные велосипеды. Чем отличается шоссейный велосипед от кроссового - ответы на эти и многие другие вопросы вы найдёте в этом форуме

Аватар користувача
Kellys Fan
* * * *
Повідомлень: 748
З нами з: 15.11.13 22:21
Стать: чол

Вибір велосипеда для високих людей. Клуб 2 метри +

Повідомлення Kellys Fan » 6.4.16 09:18

Вибір велосипеда для високих людей. Клуб 2 метри +

Вважається, що високим бути добре - дивитися зверхньо на інших, та й не дарма раніше в елітні військові частини гренадерів брали тільки високих людей. Але мало хто замислювався, що цим самим високим людям жити складніше, ніж більшості середньостатистичним.
Хто не вірить - підіть в найближчий взуттєвий магазин і спробуйте купити взуття 50го розміру, а жіноче?

На жаль з велосипедом для людей нестандартної комплекції також виникає багато проблем. З ними ми зараз і спробуємо трохи розібратися.

Я сам маю цілком середньостатистичні параметри, тому мої пізнання в цій темі тільки теоретичні, висновки із спілкування з високими людьми і читання інших форумів. Якщо ви з цієї категорії, то прохання поділитися досвідом, адже це може допомогти комусь у виборі велосипеда.

Я колись читав статтю про те, що хтось із гравців NBA володіє компанією з виробництва хендмейд велосипедів для високих людей. Клієнти в основному - самі баскетболісти. Але, правда ціна у таких велосипедів зовсім не гуманна - хендмейд ін ЮесЕй коштує дорого.

Що можуть запропонувати веловиробники тим, кого природа обдарувала баскетбольним зростом? На жаль не так і багато - частина виробників не випускає велосипеди більше 21 "-22" ростовки. Деякі випускають 23 "або навіть 24", але до нас такі велосипеди рідко завозять, так як можна продавати їх дуже довго. Тобто, якщо у вас більше 2 метрів, то швидше за все вам доведеться купувати велосипед під замовлення.

Що б я радив брати високим велосипедистам? 29ери - гірські велосипеди з великими (29 дюймів проти традиційних 26) колесами. Найнери беруть в першу чергу через їх ходові якості, але в силу особливостей конструкції вони більш гармонійно виглядають у великих розмірах, та й зазвичай розмірна сітка у них відрізняється від традиційних, і за параметрами трек 4300 на 26 "колесах в 21" розмірі близький до трек ваху на 29 "вже в 19" розмірі. Тобто, якщо трек 4300 в 21 ростовці розрахований на людину ростом 180-190 см (тут і далі всі значення по зростанню дані приблизно, так як у різних людей з однаковим ростом може бути різне співвідношення довжини рук-ніг і велосипед потрібно міряти), то трек ваху вже десь на 185-200. Ну а максимальний розмір рами у того ж ваху дорівнює 23 дюймам і підійде навіть дуже-дуже високим людям. Така ж тенденція є у багатьох інших (хоча не у всіх) виробників.

Зараз підтвердимо вищесказане веселими картинками.

Беремо трек 4300 в "звичайному" 18.5 розмірі. Це приблизно на зріст 170-175 см:

Зображення

Гарний пропорційний велосипед, а тепер давайте поглянемо на цю ж модель, але в максимальному 23,5 розмірі

Зображення

Від пропорційності не залишилося й сліду. Але якби проблема була тільки в зовнішньому вигляді, то це ще півбіди. Але ж при такій короткій базі є ймовірність того, що ви просто будете бити колінами по керму. Ну і стійкість велосипеда з такою висотою і короткою базою буде не суперовою.

Тепер поглянемо на ваху в 17.5 розмірі, який підходить на 175-180 см зросту

Зображення

Що впадає в очі? Загнута передня нижня труба рами і короткий рульовий стакан (частина рами між вилкою і кермом) - особливо це помітно на фоні попереднього зображення, але ще сильніше скошена вниз верхня труба рами. У більш дрібних розмірах вони виглядають майже так само непропроціоно, як і 4300 в 23.5 розмірі.

Чи не здається вам, що тут пропорції вже майже такі ж, як у 4300 в 18 розмірі? А якщо врахувати, як уже вище писалося, що 4300 в 23.5 розмірі приблизно дорівнює за розмірами ваху в 21 ", то виходить, що цей велосипед підійде людям більш високим, і при цьому має цілком нормальні пропорції.

Ще один плюс найнера для високих людей - на них зазвичай ставлять широке кермо, що більш зручно для людей з довгими руками і широкими плечима. Хоча, можливо, вам захочеться поставити ще ширше.
Раніше найнери коштували дуже дорого, але зараз, із зростанням їх популярності, різниця в ціні між велосипедами з 26 "і 29" колесами стає все меншою, але все одно великоколісники коштують трохи дорожче.

Все вищенаписане стосується тільки гірських велосипедів (вони у нас найбільш популярні), так як кросові мають зворотну тенденцію - там зазвичай розмірна сітка зрушена в іншу сторону, і максимальний 23 розмір підходить лише для "скромних" 190 см (теж умовно, адже геометрії бувають різні). Хоча ось виявилося, що трек робить серію фітнесбайків у розмірах аж до 25 ", але їх швидше за все потрібно буде везти під замовлення (хоча у кросових максимальний розмір 22.5"). До того ж високий чоловік зазвичай і важить більше свого нижчого колеги, а гірські велосипеди все-таки мають більший запас міцності, але про вибір велосипеда для важких людей ми поговоримо в іншій статті.

Спеціалізовані ж велосипеди - будь то даунхіл або шосе вимагають більш серйозного поглиблення, але це вже доля спортсменів і виходить за рамки цієї статті.

Що ж робити, якщо ви настільки високі, що навіть в максимальному розмірі велосипед вам малуватий (ну або вам сподобався велосипед, у якого максимальний розмір недостатньо великий, той же крос)?

Якщо велосипед злегка дрібнуватий, то можна його підігнати під себе, скориставшись деякими хитрощами:

1. Підняти підсидільний штир вище, але у всіх є значення, вище якого піднімати його не можна. Зазвичай ставлять штирі довжиною 300-350 мм. Можливо вам доведеться купити довший - штирі довжиною 400 мм не дефіцит, а якщо пошукати, то можна знайти ще довший. Але якщо ви не тільки високі, але ще і важите чимало, то це може спричинити скасування гарантії по раму - раджу обговорити цей момент з продавцями, ну і в разі, якщо штир доводиться піднімати високо і / або ви важите чимало, то ще й брати максимально довгий, щоб більша частина штиря залишалася в підсидільнію трубі.
Це зможе допомогти компенсувати недолік по висоті. Наступні поради допоможуть трохи компенсувати недолік по довжині рами.
2. Підсидільні штирі бувають з офсетом - тобто сідло на них злегка здвинуте назад. Це може дозволити злегка розтягнути посадку.
3. Зазвичай виробники ставлять на великі рами довгі виноси, найчастіше 120 мм. але бувають ще довші - 130. а якщо дуже пошукати, то іноді можна знайти більш довгі. Правда з довгим виносом керованість велосипеда стає гіршою (саме тому довгі виноси рідкісні), але якщо вже зовсім ніяк інакше не можна вирішити проблему, то доведеться хоч так.
До речі, можете звернути увагу, наскільки у треку 4300 в 23.5 розмірі винос керма довший, ніж у всіх інших велосипедів в огляді. Швидше за все там стоїть максимально можливий, і його вже подовжити навряд чи вдасться.
4. Кермо. Чим ширше кермо, тим ми отримуємо більш витягнуту посадку. Раніше на МТВ ставили кермо 600 мм і менше (на кросах досі таке поширене), зараз тенденція робити кермо трохи ширше - аж до 700 мм. Але в екстремальних дисциплінах використовують більш широке кермо (є навіть ширше 915 мм), тобто заміною стандартного 640 на, припустимо, 740 можна виграти ще трохи.

Але всі вищевикладені поради можна використовувати тільки в тому випадку, якщо інакше зовсім ніяк. Так як велосипед з 130 виносом і 810 кермом буде не тільки виглядати не ортодоксально, але і погано керуватися, от і будете чіпляти таким широким кермом все підряд. У щільному міському трафіку або між деревами може бути страшнувато.
Зображення

Аватар користувача
B1olex
*
Повідомлень: 25
З нами з: 18.1.14 12:42
Стать: чол
Звідки: Славянск

Re: Вибір велосипеда для високих людей. Клуб 2 метри +

Повідомлення B1olex » 7.4.16 16:57

фото трека в 23,5 размере не то
Trek 3900 2013 custom)

Аватар користувача
Lurk
*
Повідомлень: 23
З нами з: 9.3.16 17:47
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда для високих людей. Клуб 2 метри +

Повідомлення Lurk » 16.4.16 14:52

Хорошая статья, иногда спрашивают подобное меня...не знал, что конкретно ответить.

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Вибір велосипеда для високих людей. Клуб 2 метри +

Повідомлення Трям » 17.4.16 01:57

Хорошая статья, иногда спрашивают подобное меня...не знал, что конкретно ответить.
Стаття морально застаріла рік тому :?

На жаль

Переклали, але не виправили ще

Скоро виправимось
Зображення

Аватар користувача
Lurk
*
Повідомлень: 23
З нами з: 9.3.16 17:47
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда для високих людей. Клуб 2 метри +

Повідомлення Lurk » 18.4.16 10:25

Дякую, але мені і ця допомогла. Вірніше хорошому товаришу. Звернувся по допомогу, я одразу згадав що десь подібне бачив і читав. ВЗяли в кінці кінців навіть не новий велосипед через олх. Причому при розмові з продавцем сказав про цей форум - він казав, що активно його читає також. Щодо самого вело, то Trek-2013 4300 21.5" підійшов ідеально!

TAIMOS
*
Повідомлень: 7
З нами з: 29.5.16 11:59
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда для високих людей. Клуб 2 метри +

Повідомлення TAIMOS » 29.5.16 12:10

Привіт! Допоможіть будь ласка підібрати велосипед для поїздок по місту, лісах і деколи горах. Судячи по статті вище мабуть потрібна рама від 21.5 і колеса 29?

Ріст - 2м
Тип - MTB hardtail
Бюджет - 1000$
Рік - бажано 15-16

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Вибір велосипеда для високих людей. Клуб 2 метри +

Повідомлення Трям » 29.5.16 15:40

Привіт! Допоможіть будь ласка підібрати велосипед для поїздок по місту, лісах і деколи горах.

Ріст - 2м
Тип - MTB hardtail
Вам 100% потрібна рама XXL"
Я б дивився на два крайніїх справа
Аргумент - вилка ... бо під 100+кг *вилка-пружинка-еластомер* працює дуже умовно :roll:

..на жаль вибір рам такого розміру в Україні дуже малий... :unknown:
Зображення

TAIMOS
*
Повідомлень: 7
З нами з: 29.5.16 11:59
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда для високих людей. Клуб 2 метри +

Повідомлення TAIMOS » 29.5.16 16:34

Дякую за відгук. От якраз також почав придивлятися до trek marlin 7
На скільки я зрозумів в Україні це чи не єдиний бренд який поставляє рами великих розмірів (23). Єдине що мене на данний момент в ньому не влаштовує - це ціна 18000. Я очікую щось тисяч на 10 дорожче але відповідно з кращими характеристиками.

До речі, вага в мене 90 кг.

TAIMOS
*
Повідомлень: 7
З нами з: 29.5.16 11:59
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда для високих людей. Клуб 2 метри +

Повідомлення TAIMOS » 29.5.16 21:54

Єдине що мене на данний момент в ньому не влаштовує - це ціна .
:duma:

Marlin від x-caliber відрізняється рамою
Наразі на цьому x-caliber і зупинився. Шкода, що ніде немає в продажу caliber 9 2016 року який ви вказали в другій лінці. Там кольорова гамма на багато привабливіша + матова рама.

Як ви відноситесь до 10 передач vs звичних 21/24? В мене зараз Mongoose Switchback Expert 2012p на 24 передачі. Важко уявити на скільки суттєва різниця буде на практиці між 24 і 10 передачами.

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Вибір велосипеда для високих людей. Клуб 2 метри +

Повідомлення Трям » 29.5.16 23:34

Шкода, що ніде немає в продажу caliber 9 2016 року який ви вказали в другій лінці. Там кольорова гамма на багато привабливіша + матова рама.
Модель 2016 можна привезти на протязі 10 днів.
( якщо рішення прийняти одразу)
Але він дорожче на 5 000 грн.
..не тому, що нам так захотілося, а тому, що вироблено на іншому заводі ( Німеччина)
...вирішувати Вам....

21 та 24 передачі це вже майже антікваріат :mosking:

нічого страшного в 2х10 нема :friends:
буде більш плавно переключатися.. . :yes
Вкладення
Велосипед  X-Caliber 9 29 2016.jpg
Велосипед X-Caliber 9 29 2016.jpg (41.76 Кіб) Переглянуто 8420 разів
Зображення

TAIMOS
*
Повідомлень: 7
З нами з: 29.5.16 11:59
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда для високих людей. Клуб 2 метри +

Повідомлення TAIMOS » 30.5.16 00:29

Шкода, що ніде немає в продажу caliber 9 2016 року який ви вказали в другій лінці. Там кольорова гамма на багато привабливіша + матова рама.
Модель 2016 можна привезти на протязі 10 днів.
( якщо рішення прийняти одразу)
Але він дорожче на 5 000 грн.
..не тому, що нам так захотілося, а тому, що вироблено на іншому заводі ( Німеччина)
...вирішувати Вам....
А версія 2015-го року де вироблена? 5000 грн - це лише колір і країна-виробник чи є ще якась суттєва різниця? Я знайшов порівняння але на цьому сайті воно дуже не інформативне:
Єдине, що я замітив - це переключатель SRAM X7 vs SRAM X5 i гальма Shimano M395 vs Shimano M447. :roll:

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Вибір велосипеда для високих людей. Клуб 2 метри +

Повідомлення Трям » 30.5.16 00:54



А версія 2015-го року де вироблена?
Тайвань

5000 грн - це лише колір і країна-виробник
Так

Єдине, що я замітив - це переключатель SRAM X7 vs SRAM X5 i гальма Shimano M395 vs Shimano M447. :roll:
Комплектація 2015 на 100% відповідає оригіналу
Комплектацію 2016 дізнаюсь на 100% лише коли приїде
Бо виробник може змінювати без попередження :unknown:

p.s. не можна велосипед вибирати по фото
заїжджайте у веломагазин :friends:
Зображення

TAIMOS
*
Повідомлень: 7
З нами з: 29.5.16 11:59
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда для високих людей. Клуб 2 метри +

Повідомлення TAIMOS » 30.5.16 01:10


p.s. не можна велосипед вибирати по фото
заїжджайте у гості :friends:
Я б з радістю, але я живу у Львові. Розумію, що вибирати велосипед онлайн - це :eek:, але я на 99% впевнений, що навіть якщо я обійду всі наші веломагази, то не знайду жодного з 23 рамою і 29 колесами. От така журбинка.

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Вибір велосипеда для високих людей. Клуб 2 метри +

Повідомлення Трям » 30.5.16 01:27


заїжджайте у гості :friends:


Я б з радістю, але я живу у Львові.
Квітки за наш рахунок :roll:
Зображення

TAIMOS
*
Повідомлень: 7
З нами з: 29.5.16 11:59
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда для високих людей. Клуб 2 метри +

Повідомлення TAIMOS » 30.5.16 01:33

Впринципі як варіант - приїхати поміряти 2015, якщо підійде то замовити доставку поштою 2016 - геометрія рами там однакова судя по всьому :)
Я подумаю.

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Вибір велосипеда для високих людей. Клуб 2 метри +

Повідомлення Трям » 30.5.16 01:41

Впринципі як варіант - приїхати поміряти 2015, якщо підійде то замовити доставку поштою 2016 - геометрія рами там однакова судя по всьому :)
Я подумаю.
Не все так просто
Велосипеди з Німеччини замовляються раз на місяць
Останнє замовлення відправляємо через 8 годин
:unknown:
...точніше коли буде наступне - невідомо ...
Зображення

Аватар користувача
Tuzik
*
Повідомлень: 18
З нами з: 8.4.15 11:19
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда для високих людей. Клуб 2 метри +

Повідомлення Tuzik » 1.6.16 17:18

Проконсультируйте пожалуйста по выбору велосипеда.

Исходные данные:
Рост 203 см,
Вес 110 кг,
Задачи - ездить на работу, плюс загородные покатушки по выходным включая легкое бездорожье.

После предварительного изучения темы, целился на найнер.
Из того что есть на рынке на 29-х колесах и с 23-й рамой понравился Bergamont Revox 4.0.
Но попался недавно на глаза Bergamont Helix 5.0, так же на 23-й раме, но на 28-х колесах.

На некоторых сайтах модель Revox позиционируется как МТВ, горный, гибрид, в то время как Helix пишут что кросс-кантри.
Я к сожалению не спец в велотехнике, помогите разобраться.
На сколько 28 колеса будут уступать 29-м?
В чем различие между гибрид и кросскантри?
Какой из них более подойдет под мои задачи?

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: Вибір велосипеда для високих людей. Клуб 2 метри +

Повідомлення Ul@senko » 1.6.16 17:26

На сколько 28 колеса будут уступать 29-м?
В чем различие между гибрид и кросскантри?
Какой из них более подойдет под мои задачи?
в раму найнера (29" колеса) стануть тонші покришки, що дасть змогу зробити з нього гібрид.
А от в раму гібрида (28" колеса) не стануть ширші покришки.
Я за 29.
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
ВелоКиїв
*********
Повідомлень: 2985
З нами з: 9.11.06 21:51

Re: Вибір велосипеда для високих людей. Клуб 2 метри +

Повідомлення ВелоКиїв » 1.6.16 21:15


На сколько 28 колеса будут уступать 29-м?
В чем различие между гибрид и кросскантри?
Какой из них более подойдет под мои задачи?
Більш ширша гума дає додаткову амортизацію
Що з вашою вагою не буде зайвим
А ще Вам бажано дивитися не на колеса, а на вилку
Ось на таку наприклад
Зображення

Аватар користувача
Vegas182
*
Повідомлень: 20
З нами з: 10.6.16 09:49
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда для високих людей. Клуб 2 метри +

Повідомлення Vegas182 » 29.5.17 12:15

я вижу что к 2017 году все высокие люди перестали кататься на велосипедах или как минимум их покупать :)) поэтому подниму тему я :)

подскажите, пожалуйста, при росте 200-205 см, весе около 90 кг, бюджете в 10-15 тысяч гривен и пожелании в горном велосипеде с 29 колёсами - на какие модели обратить внимание? Катаюсь в основном по городу/ближайшим лесам и паркам, но в скором времени планирую расширять свой круг путешествий :)

В велокиеве мне консультант рекомендовал обратить внимание на велосипеды серии Марлини. Возможно вы сможете подсказать мне какие-то сильные модели и/или какие-то ещё серии велосипедов, на которые стоит обратить внимание?

Аватар користувача
Cr@zy SiMON
Модератор
Повідомлень: 379
З нами з: 28.4.08 18:40
Skype: crzsmn
Стать: чол
Звідки: Україна, Київ (Голосієво)

Re: Вибір велосипеда для високих людей. Клуб 2 метри +

Повідомлення Cr@zy SiMON » 29.5.17 14:40

Спершу варто визначитись з ростовкою, оскільки тут багато залежить від окремих антропометричних даних (довжина ніг та рук) і під ваш зріст може підійти як 21.5" рама так і 23" (скоріш за все буде ближчою). Можливі моделі серед найнерів - тут.
За комплектацією під велику вагу в першу чергу варто звертати увагу на тип гальм (бажано гідравлічні) та на тип кріплення задніх зірок (бажано на касеті).
Якщо ж розглядати потенційне розширення кола мандрів, рекомендував би одразу моделі з двостінними ободами: Marlin 6 2017 / Marlin 7 2016. Серед моделей 2015 року ще в наявності трохи старша модель за комплектацією X-Caliber

Аватар користувача
Vegas182
*
Повідомлень: 20
З нами з: 10.6.16 09:49
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда для високих людей. Клуб 2 метри +

Повідомлення Vegas182 » 29.5.17 17:33

Спершу варто визначитись з ростовкою, оскільки тут багато залежить від окремих антропометричних даних (довжина ніг та рук) і під ваш зріст може підійти як 21.5" рама так і 23" (скоріш за все буде ближчою). Можливі моделі серед найнерів - тут.
За комплектацією під велику вагу в першу чергу варто звертати увагу на тип гальм (бажано гідравлічні) та на тип кріплення задніх зірок (бажано на касеті).
Якщо ж розглядати потенційне розширення кола мандрів, рекомендував би одразу моделі з двостінними ободами: Marlin 6 2017 / Marlin 7 2016. Серед моделей 2015 року ще в наявності трохи старша модель за комплектацією X-Caliber
Велике Вам дякую! Мені ще сподобалась модель Марлін 6 2016 року, проте там на знижці лише рами до 21.5' :( у мене разаз велосипед з рамою 57см, тож я думаю 23 буде цілком круто - руки довгі:)
Ви вважаєте що наведені Вами Марліни/калібер це оптимальні варіанти, щось дешевше шукати не варто? В тому плані що якість цих велосипедів за 15-16 тисяч буде суттєво кращою за якісь моделі найнерів подешевше?

Аватар користувача
Cr@zy SiMON
Модератор
Повідомлень: 379
З нами з: 28.4.08 18:40
Skype: crzsmn
Стать: чол
Звідки: Україна, Київ (Голосієво)

Re: Вибір велосипеда для високих людей. Клуб 2 метри +

Повідомлення Cr@zy SiMON » 31.5.17 14:34

Спершу варто визначитись з ростовкою, оскільки тут багато залежить від окремих антропометричних даних (довжина ніг та рук) і під ваш зріст може підійти як 21.5" рама так і 23" (скоріш за все буде ближчою). Можливі моделі серед найнерів - тут.
За комплектацією під велику вагу в першу чергу варто звертати увагу на тип гальм (бажано гідравлічні) та на тип кріплення задніх зірок (бажано на касеті).
Якщо ж розглядати потенційне розширення кола мандрів, рекомендував би одразу моделі з двостінними ободами: Marlin 6 2017 / Marlin 7 2016. Серед моделей 2015 року ще в наявності трохи старша модель за комплектацією X-Caliber
Велике Вам дякую! Мені ще сподобалась модель Марлін 6 2016 року, проте там на знижці лише рами до 21.5' :( у мене разаз велосипед з рамою 57см, тож я думаю 23 буде цілком круто - руки довгі:)
Ви вважаєте що наведені Вами Марліни/калібер це оптимальні варіанти, щось дешевше шукати не варто? В тому плані що якість цих велосипедів за 15-16 тисяч буде суттєво кращою за якісь моделі найнерів подешевше?
Якість - поняття досить відносне і на нього впливає досить велика кількість факторів, тому не завжди "дешевше" означає "гірше". Однак, якщо розглядати довговічність і якість роботи компонентів старших моделей велосипедів - вона все ж має деяку залежність від ціни. Наприклад, якщо розглядати вилку в моделях Marlin 5 та будь-які старші - в Marlin 5 встановлена вилка Suntour M3030 з діаметром ніг 28 мм, старші ж моделі мають діаметр 30 мм (або більше) - а це в першу чергу впливає на жорсткість системи, а отже і довговічність. Що-до трансмісії, то треба розглядати самі компоненти і якщо на велосипеді, наприклад, встановлені компоненти рівня Acera на 9 швидкостей, вони будуть працювати не гірше (а й навіть краще) за 8-швидкісну Alivio. При тому 8-швидкісний сучасний Tourney став працювати на рівні Alivio. А окрім якості роботи вони також мають і більшу довговічність за рахунок застосування більш жорстких пружин та заміні матеріалів з'єднувальних елементів.

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3962
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Вибір велосипеда для високих людей. Клуб 2 метри +

Повідомлення ВелоДім » 29.7.21 02:13

Час летить.
Модельний ряд та геометрія змінюються.

На сьогодні підібрати велосипед стало значно простіше:

Велосипед Kellys Spider 30 Black XL 29" 2021

Зображення

Характеристики:
Spoiler
Show
Рама: KELLYS Alutec RRC 29 - Race Ready Concept.
Розмір рами: S / M / L / XL.
Вилка: SR SUNTOUR XCE28 (29), 100mm, coil spring.
Рульова колонка: semi-integrated.
Каретка: cartridge (122mm).
Шатуни: SHIMANO TY301 (42x34x24T) - length 170mm (S), 175mm (M - XL).
Манетки: SHIMANO ST-EF510-8 EZ-fire Plus.
Передній перемикач: SHIMANO TY700 (34.9mm).
Задній перемикач: SHIMANO TX800 (direct mount).
Кількість швидкостей: 24.
Касета: SHIMANO CS-HG200-8 (12-32T).
Ланцюг: KMC Z8 (110 links).
Гальма: C-Star CX7 Mechanical Disc.
Ротори: 160mm front / 160mm rear.
Гальмівні ручки: SHIMANO ST-EF510 EZ-fire Plus.
Втулки: KLS Firework Disc (32 holes).
Ободи: KLS Draft Disc 622x21 (32 holes).
Шприхи: steel.
Покришки: IMPAC Ridgepac 54-622 (29x2.10).
Винос: KLS Active - diam 28.6mm / bar bore 31.8mm / 8° / length 75mm (S - M), 90mm (L - XL).
Кермо: KLS Active RiseBar - diam 31.8mm / rise 18mm / width 660mm (S), 680mm (M - XL).
Гріпси: KLS Advancer.
Підседільний штир: KLS Active - diam 30.9mm / length 300mm (S - M), 350mm (L - XL).
Сідло: KLS Sentinel 2.
Педалі: alloy.
Велосипед Trek MARLIN 6 29" (XXL)

Зображення

Trek Trek MARLIN 6 - гірський велосипед прогулянкового рівня від одного з топових веловиробника. Він зібраний на легкій рамі з неповторним дизайном, міцних колесах, і надійних компонентах трансмісії початкового рівня. Підійде для нескладних поїздок по бездоріжжю.
Spoiler
Show
Рама нового Мерліна проведена з перевіреного часом алюмінієвого сплаву. При її виробництві інженери зробили ставку на простоту і міцність. Труби мають однакову товщину, а також мають класичну форму - просто і надійно. Геометрія примітна великою довжиною верхньої труби. Таке рішення дає райдеру більше комфорту над байком в складних позашляхових моментах, особливо на спусках. Велика довжина рами зміщує назад центр ваги наїзника, і це знижує шанс перелетіти через кермо. Внутрішня проводка захищає троси і гідролінії від забруднень, що в перспективі збереже точність роботи перемикання. На рамі також є кріплення для підніжки і багажника.

Амортизаційна вилка SR Suntour XCT 30 володіє ходом в 100 мм. Її робота буде особливо цінна в тих випадках, коли ви з'їжджаєте з рівного асфальту на бездоріжжі і путівець. Сталеві ноги вилки діаметром 30 мм роблять її порівняно легкою. Для катання по рівному асфальту в ній передбачений гідравлічний локаут, який блокує хід підвіски для більш ефективного катання по рівному асфальту. Регулятор преднагрузки пружини допоможе налаштувати її жорсткість під потрібну вагу.

Залежно від розміру рами розмір коліс тут може бути різним. Менші ростовки (XS, S) оснащуються компактним і маневреним стандартом 27,5 дюймів. Всі інші базуються на колесах 29-го діаметру. Всі вони зібрані на міцних ободах Bontrager з двостінними профілем. Вони стійкі до високих навантажень і знижують ймовірність зловити "вісімку". Збірка оснащена покришками Bontrager XR2 Comp c дротовим кордом. Їх ширина 2,2 дюйма і густий невеликий протектор забезпечує хороше зчеплення на грунтових поверхнях і накат на асфальті.

Перемикання передач в розрахунку 2х8 реалізовано за допомогою компонентів Shimano Altus. Це обладнання початкового рівня з досить непоганим терміном служби. Зірки системи 36/22 і діапазон касети 11-34 створює безліч зручних передач для людей з різною підготовкою. Шатуни базуються на витривалою каретці під квадрат, ресурс якої може досягти 10 тис. Км.

Дискові гідравлічні гальма Tektro HD-M276 наводяться в дію легким натисканням вказівного пальця. При цьому досягається потужне гальмівне зусилля.

Trek Trek MARLIN 6 - гарний байк від топового бренду, який розроблений для початківців любителів велосипедних поїздок.
Велосипед Trek MARLIN 5 29" (XXL)

Зображення
Spoiler
Show
Трансмісія налічує 21 передачу. Вона витримана в рамках прогулянкового сегмента навісного обладнання Shimano Tourney і Altus. Це комплектуючі початкового класу, які в режимі ком'ютінга працюватимуть справно багато тисяч кілометрів. А витратні матеріали на таку трансмісію одні з найдоступніших.

Каретка, на якій обертається система шатунів, виконана в форматі необслуговуваного картриджа. Він працює на промислових підшипниках, які мають величезних ресурс.

Гальма у байка дискові гідравлічні Tektro HD-M275. Це проста і надійна гідравліка, яка не потребує частого обслуговування, а зупиняє силою володіє великою. При цьому для зупинки не потрібно буде докладати зусиль, гідравліка сама все зробить.
Якщо ваш велосипед повинен відповідати принципам «на кожен день», то Trek Trek MARLIN 5 - це відмінний вибір. Доступна ціна та використання тільки брендових комплектуючих, а також довічна гарантія на раму - ось ті конкурентні переваги, якими може похвалитися дана модель.

Велосипед Trek MARLIN 7 29" (XXL)

Зображення

rek Trek MARLIN 7 - це золота середина аматорської лінійки гірських велосипедів від американського виробника, чиї байки регулярно беруть участь в топових перегонах планети. Цей марлин по достоїнству оцінять ті, хто хоче отримати байк і для активних покатушек по грунтах, і для поїздок по асфальту.

Модель виробляється в розмірі XXL, який розрахований на райдерів з ростом до 205 см.
Spoiler
Show
Легка рама гірського велосипеда зроблена зі сплаву алюмінію 6061. Даний матеріал дає відмінне співвідношення маси і надійності. До того ж він дозволяє застосовувати складні технологічні рішення для зменшення ваги (баттинг) і досягнення високих показників міцності і торсіонної жорсткості (гідроформінг). Завдяки всьому цьому ми отримали досить конкурентоспроможну вагу (13.77 kg в ростовці M). Троси трансмісії прокладені всередині рами, де вони закриті від бруду та пошкоджень.

Вилка у цього велосипеда встановлена ​​RockShox Judy. Вона пружинно-масляна з ходом в 100 мм. У правій нозі розташовується масляний демпфер TurnKey. Він дозволяє заблокувати амортизаційний хід, що стане в нагоді на гладкому асфальті, та й за активної педалюванні на підйом не буде зайвим. У лівій нозі знаходиться амортизаційна пружина. На корону вилки винесена регулювання її перенавантаження, за допомогою якої можна налаштувати рівень м'якості амортизації.

Міцні подвійні алюмінієві обода Bontrager Connection дозволять не переживати про появу вісімок, хоча на 100% від них і не захистять. Втулки Formula оснащені насипними підшипниками, регулярне обслуговування яких подарує довгий термін експлуатації і відмінний накат. Покришки на байку встановлені Bontrager XR2 Comp шириною 2,2 ". Фіксується вілсет за допомогою ексцентриків.

Трансмісія у нашого хардтейла 10-швидкісна. Вона реалізована синглового системою шатунів FSA Alpha Drive із зіркою на 28 зубців і касети Shimano Deore M4100 з розрахунком 11-46. Задній перемикач Deore M5120 в тандемі з манеткой Deore M4100 гарантують чітке і легке перемикання передач. Це початковий рівень професійного гірничого навісного обладнання. Воно коректно працює навіть при інтенсивній і агресивною експлуатації.

Каретка тут представлена ​​картриджем FSA з довжиною вала 122.5 мм. Підшипники використовуються промислові, тому каретка не вимагає ні обслуговування, ні настройки, а ресурс її знаходиться на позначці в 10 000 км.

Контролювати швидкість даний МТБ дозволяє за допомогою дискових гідравлічних гальм Shimano MT200. Це найпопулярніша дискова гідравліка, яка відноситься до туристичного сегменту навісного обладнання. Гранично надійна і має гарну модуляцією гальмування.
Велосипед POLYGON XTRADA 5 29* ХL сірий 2021

Зображення

Велосипед Polygon - це завжди якісний, легкий і стильний байк. Велосипеди зібрані на рамі з фірмового висококласного полегшеного алюмінієвого сплаву і укомплектовані для катання в будь-яких умовах - від міського асфальту різної якості до походів по помірного бездоріжжю і гірській місцевості.
Spoiler
Show
Рама: Алюмінієва ALX XC SPORT
Вилка: Suntour XCM, 120 мм
Рульова колонка: Інтегрована ZS 44/28.6 | ZS 56/40
Система шатунів: PROWHEEL, VORTEX 551-TT-B 36-22T 10-SPEED
Манетки: SHIMANO Deore
Передній перемикач: SHIMANO Deore
Задній перемикач: SHIMANO Deore
Кількість швидкостей: 20
Касета: SHIMANO, DEORE CS-M4100 11-42T 10-SPEED
Ланцюг: KMC X-10
Гальма: Дискові гідравлічні TEKTRO HD-M275
Гальмівні ручки: TEKTRO HD-M275
Ободи: DOUBLE WALL ALLOY RIMS W/ ALLOY QR BOOST HUBS
Спиці: Сталеві
Покришки: DOUBLE WALL ALLOY RIMS W/ ALLOY QR BOOST HUBS
Винос: ENTITY SPORT, ALLOY E:45MM BB:31.8MM
Кермо: ENTITY SPORT, ALLOY W:760MM R:12MM BB:31.8MM
Підседільний штир: ENTITY SPORT, 15MM OFFSET, 27.2MMX350MM
Сідло: ENTITY VOID
Велосипед POLYGON XTRADA 6 1X11 29* ХL сірий 2021

Зображення

Гірський велосипед Polygon Xtrada 6 2X11. :good:

Розроблений для райдерів, які прагнуть їздити по найрізноманітнішим маршрутам з різним дорожнім покриттям. Міцна алюмінієва рама зі сплаву ALX super light 6061 зі стандартом втулки Boost і конусним стаканом може дозволити собі досить багато, приносячи море позитиву своєму власникові.
Spoiler
Show
Рама: Алюміній, ALX XC 29”
Вилка: SUNTOUR XCM-HLO, 120MM (29”) TRAVEL
Рульова колонка: ZS 44/28.6 | ZS 56/40
Каретка: BSA THREADED
Система шатунів: SHIMANO DEORE FC-MT510-0 32T 11/10-SPEED
Манетки: SHIMANO DEORE SL-M5100 11-SPEED
Задній перемикач: SHIMANO DEORE RD-M5100 11-SPEED
Кількість швидкостей: 11
Касета: SHIMANO DEORE CS-M5100 11-51T 11-SPEEDSHIMANO CS-HG200-8 (11-32T)
Ланцюг: KMC X-11
Гальма: SHIMANO BR-M201 Hydraulic Disc
Ротори: 160мм передній / 160мм задній
Ободи: DOUBLE WALL ALLOY RIMS W/ ALLOY QR BOOST HUBS
Спиці: Сталеві
Покришки: SPYDERBAIT SA-290 29”X2.25”
Винос: ENTITY SPORT, ALLOY E:45MM BB:31.8MM
Кермо: ENTITY SPORT, ALLOY W:760MM R:12MM BB:31.8MM
Підседільний штир: ENTITY SPORT, 15MM OFFSET, 27.2MMX350MM
Сідло: ENTITY VOID


Велосипед FUJI NEVADA 29 1.9 23"

Зображення

Ідеальний гірський велосипед, який чудово підійде як для відпочинку за містом так і для поїздок на роботу. Повністю нова рама з оновленою геометрією на 2021 рік, Nevada забезпечує комфорт та надійність, тоді як задні кріплення крил та кріплення для підніжки роблять цей велосипед справді універсальним.

Легка та міцна алюмінієва рама AS-2L
Вилка ZOOM забезпечує 100 мм ходу
Дискові гальма Tektro в поєднанні з роторами 160 мм забезпечують швидку та керовану зупинку
Колеса WTB / Shimano і шини 29x2.2.5 "WTB Ranger Comp"
Особливості:

Рама та вилка дають можливість встановити крила від більшості виробників і на будь-який смак.
Характеристики:
Spoiler
Show
Розмір: XL (23")
Колір: Satin Gray
Рама: Fuji A2-SL custom-butted alloy front triangle, Fuji A1-SL alloy rear triangle
Вилка: SR Suntour SF20-XCM-RL-DS-29, remote lockout, 100mm
Система шатунів: Prowheel, 42/34/24T
Каретка: Sealed cartridge bearing
Педалі: Resin platform
Передній перемикач: Shimano Tourney
Задній перемикач: Shimano Tourney
Манетки: Shimano EF41, EZ Fire, 3 x 7-speed
Касета: Shimano TZ500 freewheel, 14-34T
Ланцюг: KMC HV500
Ободи: WTB SX19 rimWTB SX19 rims 32H, Formula DC-20 front, DC-31 rear hubs, black spokess 32H, Formula DC-20 front, DC-22 rear hubs, black spokes
Покришки: WTB Ranger Comp, 29" x 2.25", 27tpi
Гальма: Tektro M280, mechanical disc, 160mm rotors
Гальмівні ручки: Shimano EF41
Рульова колонка: 1 1/8" sealed bearings
Руль: Fuji riser bar, alloy, 15mm rise
Винос: Fuji, forged aluminum, +/-6 degree
Обмотка: Fuji Performance Grip
Сідло: Fuji Performance Saddle
Підседільний штир: Fuji, alloy, 30.9mm
Зображення


Повернутись до “Вибрати велосипед - як купити велосипед: дитячий, гірський, жіночий, міський”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей