Вибiр велосипеда 2015 - в пошуках iдеально - оптимального...

Як правильно вибрати гірський велосипед, де купити дитячий велосипед,
Show
где недорого купить велосипед on-line, как выбрать велосипед подростку, женские велосипеды - чем они отличаются. Где лучше купить велосипед, цены на велосипеды, как купить велосипед б.у. Почему велосипед лучше покупать в специализированном магазине. Какая гарантия на современные велосипеды. Чем отличается шоссейный велосипед от кроссового - ответы на эти и многие другие вопросы вы найдёте в этом форуме

SergT
*
Повідомлень: 2
З нами з: 10.9.15 15:07
Стать: чол

Re: Вибiр велосипеда 2015 - в пошуках iдеально - оптимальног

Повідомлення SergT » 11.9.15 20:23

Спасибо большое за помощь.

n_ool
*
Повідомлень: 6
З нами з: 12.6.14 18:47

Re: Вибiр велосипеда 2015 - в пошуках iдеально - оптимальног

Повідомлення n_ool » 12.9.15 01:55

Посоветуйте вел.
Рост 188
Вес 105
Бюджет 400-500 долларов. При надобности есть возможность добавить.
Катаюсь в лесу в основном, не сильно жестко, но и далеко не начальный уровень, иногда зимой)
Заранее спасибо)

Аватар користувача
Kellys Fan
* * * *
Повідомлень: 748
З нами з: 15.11.13 22:21
Стать: чол

Re: Вибiр велосипеда 2015 - в пошуках iдеально - оптимальног

Повідомлення Kellys Fan » 13.9.15 00:33


Рост 188
Вес 105
Бюджет
Найнер
обов"зково гiдравлiчнi гальма
В iдеалi видлиця Rock Shox (але це iнший бюджет)
Ось варiанти
Зображення

n_ool
*
Повідомлень: 6
З нами з: 12.6.14 18:47

Re: Вибiр велосипеда 2015 - в пошуках iдеально - оптимальног

Повідомлення n_ool » 13.9.15 04:44

Найнер
обов"зково гiдравлiчнi гальма
В iдеалi видлиця Rock Shox (але це iнший бюджет)
Ось варiанти
Дуже дякую. А якщо бюджет підвищити, ну, 650 доларів, це мій максимум, яка модель оптимальна, на вашу думку?

Аватар користувача
VelokyiV_4RooM
* * *
Повідомлень: 402
З нами з: 4.2.15 11:26

Re: Вибiр велосипеда 2015 - в пошуках iдеально - оптимальног

Повідомлення VelokyiV_4RooM » 13.9.15 10:08

Дуже дякую. А якщо бюджет підвищити, ну, 650 доларів, це мій максимум, яка модель оптимальна, на вашу думку?
Kellys TNT 50
Зображення
Spoiler
Show
Вилка с локаутом - это полезно
Trek X-Caliber 6
Зображення
Spoiler
Show
Шимановские тормоза мне нравятся больше, чем Тектро (субъективно)
Зображення
(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11

Аватар користувача
blackarrow
* *
Повідомлень: 138
З нами з: 3.5.14 21:39
Стать: чол
Звідки: Киев, Осокорки

Re: Вибiр велосипеда 2015 - в пошуках iдеально - оптимальног

Повідомлення blackarrow » 18.9.15 22:23

Привет, парни!
Прошу Вашего мнения. Товарищ имеет намерение купить вел. Исходные данные: бюджет до 6000 грн. Ну то есть сейчас, сами понимаете, самый-самый минимум, ищем максимальные скидки, здесь важно начать хоть с чего-то. Абсолютный новичек. План эксплуатации вела: город и легкой-умеренной сложности грунты в несложных загородных покатухах и ПВД. Примерно 50-100 км за выходные в сезон. Рост - 173 см, вес - 65 кг. Есть такой вел:
Norco Storm 6.2 (рама 17 дюймов)
Рік: 2013
Вилка: Suntour M3010-AL, 63
Система: Shimano Tourney FC-M131,
Каретка: Shimano
Передній перемикач: Shimano Tourney
Задній перемикач: Shimano Tourney, 7sp
Перемикачі: Shimano Easy-Fire,
Касета: Shimano CS-HG20, 12-32T, 7sp
Ланцюг: KMC Z-50
Обода: Norco,
Покришки: MTB 26x1.95"
Передня втулка: Norco Alloy,
Задня втулка: Norco Alloy,
Передні гальма: Tektro 837AL, V-
Заднє гальмо: Tektro 837AL, V-
Гальмівні ручки: Shimano Easy-Fire,
Кермо: Norco,
Виніс керма: Norco
Гріпси: Norco MTB Comfort
рульова колонка: FSA No. 10P,
Сідло: Norco Sport
Підсідельний штир: Norco,
Вага (кг): 13,6
Розмір коліс в дюймах: 26

Что скажете? )
Лучше выстрелить, перезарядить, и еще раз выстрелить, чем светить фонариком и спрашивать "Кто здесь?"

Аватар користувача
go0dboy
* * * *
Повідомлень: 540
З нами з: 13.8.11 22:52
Стать: чол

Re: Вибiр велосипеда 2015 - в пошуках iдеально - оптимальног

Повідомлення go0dboy » 19.9.15 13:07

надо брать!
Зображення

Svod
*
Повідомлень: 2
З нами з: 25.9.15 12:35
Стать: чол

Re: Вибiр велосипеда 2015 - в пошуках iдеально - оптимальног

Повідомлення Svod » 25.9.15 15:36

Привет! Помогите пожалуйста советом. Хочу гибрид с блокировкой вилки и гидравликой за 12-13тыс грн. Или, на худой конец, найнер. На худой, потому что езжу в основном по асфальту.
Мне по сочетанию цена-обвес понравился гибрид от GT TRANSEO 3.0 Но в сети много отзывов что у гибридов gt сравнительно низко расположена каретка, и в итоге в резких поворотах или на небольших препятствиях педали цепляют землю. Ну куда это годится?
Посмотрел в сторону найнеров. Сразил своей красотой Norco Charger 9.3 При его ценнике порадовало наличие начального рокшокса и аливио шедоу сзади. Но опять же, в сети многие пишут что там педали близко к переднему колесу и на поворотах ноги легко его цепляют. Одно расстройство.

Из гибридов еще нравится Bergamont Helix 4.0 на том же аливио но там вилка - слабое место. Не блокируется. Я до этого вообще катал только на жесткой. Боюсь раскачка не понравится.
Востаннє редагувалось 28.9.15 12:07 користувачем Svod, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Вибiр велосипеда 2015 - в пошуках iдеально - оптимальног

Повідомлення Велопортал » 25.9.15 19:28

Но в сети много отзывов ...
(обычно пишут о необычных ходовых свойствах рамы...)
Но опять же, в сети многие пишут ....

Из гибридов еще нравится Бергамонт на том же аливио но там вилка - слабое место. Не блокируется. Я до этого вообще катал только на жесткой. Боюсь раскачка не понравится.
Все три утверждения весьма условны

Меньше читайте что пишут в сети и берите тот, который нравится 8-) :friends:
Зображення

Svod
*
Повідомлень: 2
З нами з: 25.9.15 12:35
Стать: чол

Re: Вибiр велосипеда 2015 - в пошуках iдеально - оптимальног

Повідомлення Svod » 28.9.15 12:11

Все три утверждения весьма условны. Меньше читайте что пишут в сети и берите тот, который нравится 8-) :friends:
Но там действительно много отзывов реальных владельцев, к примеру:
1) "Расстояние от педали до колеса в повороте 5см!!! В ростовке 17 и 6,5см в ростовке 18,5 то есть в повороте при размере обуви больше 41 вы будете скрести по колесу, с риском улететь. Одним словом вел для езды по прямой"
2) "Кстати говоря у модели 7.1 каретка сильно занижена то есть при езде по лесу все корни ваши. Одним словом эта модель рамы невероятно неудачная, что удивительно для норки"
3) "Проблема всей линейки 9.1 9.2 9.3 а так же чарджеры на ростовках меньше 17 включительно у вас будут нищядно цепляться ноги за переднее колесо в поворотах. Это не лечится даже установкой 160мм шатунов и низкими покрышками. У меня размер ноги 42 если что. Расстояние от шатуна до колеса 9 см и 6,5см от педали соответственно"
4) "Самый главный недостаток, низко расположенные педали, в поворотах легко задеть асфальт/грунт и т.д. Так же надо быть внимательным при проезде по разного рода лежащим полицейским, можно задеть педалями, даже если его почти объехал."
Тут хочешь - не хочешь насторожишься. Посоветуйте пожалуйста хороший гибрид с блокировкой вилки и гидравликой за 12-13тыс грн.

Skrisl
*
Повідомлень: 31
З нами з: 17.1.15 15:40

Re: Вибiр велосипеда 2015 - в пошуках iдеально - оптимальног

Повідомлення Skrisl » 29.9.15 07:16

при размере обуви больше 41 вы будете скрести по колесу, с риском улететь. Одним словом вел для езды по прямой
ну это уже жесть))) какая разница какой размер обуви? Вы же не пятками педали крутите? Вы "педалируете" носком, а сзади педали не важно 15 см или полметра ноги остается... Или у Вас пальцы ног по 10 см ? Должно быть примерно так
ЗображенняЗображення]
И по поводу цепляния педалями за землю при поворотах: За 35 лет катания на веле - еще ни разу не зацепился педалями ни за что. Ни на одном велосипеде начиная от зайчик 2, орленок, Украина до ардиса, а теперь Келлиса. При повороте направо - правая нога ни в коем случае не может быть внизу, она должна быть в верхнем положении на случай:
1. страховки. при необходимости она разгружена и нею можно упереться в землю, оттолкнуться, чтобы не упасть на повороте.. да мало ли...
2. во избежание касания с землей или выступающими поверхностями (бордюр, лежачий полицейский и т.п.)
3. возможно будете смеяться, но это даже смещение центра массы и прижимание вела противоположной ногой к земле, увеличивая сцепление резины с поверхностью, чтоб вел не грохнуться при бОльших углах наклона.
То же самое с точностью до наоборот при повороте налево. Если у вас резкие маневры влево-вправо - ноги/педали примерно на одном уровне, одна нога впрели, другая позади.
Я думал это инстиктивно получается у всех. В принципе вообще об этом никогда не думал, все машинально, на уровне инстинкта. Даже не предполагал, что найдутся люди, поворащивающие, например на право, с правой педалью в нижнем положении... Это же на любом веле можно что-то когда-то поймать. Элементарная техника безопасности...

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: Вибiр велосипеда 2015 - в пошуках iдеально - оптимальног

Повідомлення Ul@senko » 29.9.15 07:25

Посмотрел в сторону найнеров. Сразил своей красотой Norco Charger 9.3 При его ценнике порадовало наличие начального рокшокса и аливио шедоу сзади. Но опять же, в сети многие пишут что там педали близко к переднему колесу и на поворотах ноги легко его цепляют.
а яка довжина рами (ЕТТ)?
В мене найнер на маленькій (15,5") і відносно короткій рамі (ЕТТ 57 см), зачепити колесо можливо, але для цього треба вистебнутися з контакту і поставити ногу вперед. У випадку правильного положення стопи на педалі дістати до гуми нереально.
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

rpdoctor
*
Повідомлень: 2
З нами з: 7.10.15 08:12
Стать: чол

Re: Вибiр велосипеда 2015 - в пошуках iдеально - оптимальног

Повідомлення rpdoctor » 7.10.15 08:19

Доброго дня. Скажіть, будь-ласка, Diamondback 2012 Response Sport 20” LG підійде під ріст 176 см?

ще скажіть, які акції на даний момент діють у магазині.

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Вибiр велосипеда 2015 - в пошуках iдеально - оптимальног

Повідомлення Велопортал » 7.10.15 09:47

Доброго дня. Скажіть, будь-ласка, Diamondback 2012 Response Sport 20” LG підійде під ріст 176 см?

.
Впритул..
Треба мiряти
Залежить вiд довжини нiг


ще скажіть, які акції на даний момент діють у магазині.
:duma:

Деякi знижки додатково на моделi 2015
Зображення

Аватар користувача
VelokyiV_4RooM
* * *
Повідомлень: 402
З нами з: 4.2.15 11:26

Re: Вибiр велосипеда 2015 - в пошуках iдеально - оптимальног

Повідомлення VelokyiV_4RooM » 7.10.15 10:33

Diamondback 2012 Response Sport 20” LG підійде під ріст 176 см?
Краще приїхати та приміряти: моделі, що залишилися на ваш зріст - це 16" та 20" і чи буде вам зручно на них залежить виключно від ваших пропорцій.
ще скажіть, які акції на даний момент діють у магазині.
На сьогодні в магазині діють акційні ціни:
- на велосипеди 2014 року (повний розпродаж залишків)
- велосипеди 2015 року, на які, окрім низької ціни, додатково діє знижка у 1111 грн.
Зображення
(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11

rpdoctor
*
Повідомлень: 2
З нами з: 7.10.15 08:12
Стать: чол

Re: Вибiр велосипеда 2015 - в пошуках iдеально - оптимальног

Повідомлення rpdoctor » 7.10.15 21:21

Diamondback 2012 Response Sport 20” LG підійде під ріст 176 см?
Краще приїхати та приміряти: моделі, що залишилися на ваш зріст - це 16" та 20" і чи буде вам зручно на них залежить виключно від ваших пропорцій.
ще скажіть, які акції на даний момент діють у магазині.
На сьогодні в магазині діють акційні ціни:
- на велосипеди 2014 року (повний розпродаж залишків)
- велосипеди 2015 року, на які, окрім низької ціни, додатково діє знижка у 1111 грн.

У мене є велосипед з 19 рамою і 27 дюймовими колесами. Якраз нормально. А цей же з 26-дюймовими колесами, то може і підійде. Дякую за інформацію. Ще подумаю.

goodme
*
Повідомлень: 5
З нами з: 15.11.15 23:54
Стать: чол

Re: Вибiр велосипеда 2015 - в пошуках iдеально - оптимальног

Повідомлення goodme » 16.11.15 00:11

Підкажіть що краще взяти під такі завдання: переважно катання по грунтовках, лісах, де не завжди ідеальний грунт (є пісок, корені і т.п.). Не швидко, з сім'єю. Км 30 - 40 за день. Але пробіги будуть збільшуватись і за часом і за відстанню і за інтенсивністю катання. Зріст 173, вага 78. З собою майже завжди рюкзак 3 кг. плюс інколи дитина в кріслі (+10-15 кг). Бюджет до 15000 грн. Дякую.

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Вибiр велосипеда 2015 - в пошуках iдеально - оптимальног

Повідомлення Велопортал » 16.11.15 01:26

Підкажіть
Яке мiсто ?

Бо краще вибирати в магазинi

Зображення

Вам треба визначитися з розміром коліс - (26-27,5- 29)
З розміром рами (залежить від розміру коліс)
Гальмами (краще гідравліка)
Колiром :yes

Один з варiантiв
Вкладення
velosiped-trek-2015-marlin-6-175-bilo-chervonij-red-806612.jpeg
Зображення

goodme
*
Повідомлень: 5
З нами з: 15.11.15 23:54
Стать: чол

Re: Вибiр велосипеда 2015 - в пошуках iдеально - оптимальног

Повідомлення goodme » 16.11.15 10:40


Яке мiсто ?

Бо краще вибирати в магазинi

Вам треба визначитися з розміром коліс - (26-27,5- 29)
З розміром рами (залежить від розміру коліс)
Гальмами (краще гідравліка)
м. Суми, тому завітати до вас проблематично. Хоча через пару тижнів буду в Києві, спробую знайти час і зайти. Розмір колес якраз і проблема. Завжди катався на 26. Не проти перейти на інший розмір, але 29 здається будуть занадто великі з моїм ростом. Гальма - гідравліка. Але я більше хотів би зорієнтуватись не в конкретній моделі, а в серіях різних виробників, які підійдуть для моїх потреб. А потім вже з цих серій вибрати конкретну модель. Наприклад, Трек 3500 не підійде, оскільки я цей рівень вже, напевно, переріс і його надійність здається не найкраща. А серія Екскалібур мені здається не потрібна, оскільки я зі своїм рівнем катання не зможу відчути всі її переваги. То навіщо сплачувати більше. Але це мої припущення, можливо я помиляюсь?
Ви запропонувади Марлін. В описі написано, що там обладнання початкового рівня. Що це означає, початковий рівень? Що мені доведеться його замінювати через пару сезонів? Чи вистачить на 5 років, а то і більше? Тобто який рівень техніки мені потрібен під мої задачі щоб не мати проблем з ремонтом і не міняти велік через пару років, але і не викинути на вітер зайві гроші за обладнання, яке я не зможу оцінити. Багато написав, але пояснював як міг :)) Дякую за відповіді.

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Вибiр велосипеда 2015 - в пошуках iдеально - оптимальног

Повідомлення Трям » 16.11.15 11:08

. То навіщо сплачувати більше. Але це мої припущення, можливо я помиляюсь?
То ви майже все правильно написали :p :friends:
I про зрiст i про бюджет
я б дивився Kellys Viper або Trek 3900
Зараз у розмiрi 17" купа варiантiв ...
ось наприклад
Зображення

goodme
*
Повідомлень: 5
З нами з: 15.11.15 23:54
Стать: чол

Re: Вибiр велосипеда 2015 - в пошуках iдеально - оптимальног

Повідомлення goodme » 16.11.15 12:16

. То навіщо сплачувати більше. Але це мої припущення, можливо я помиляюсь?
То ви майже все правильно написали :p :friends:
I про зрiст i про бюджет
я б дивився Kellys Viper або Trek 3900
Зараз у розмiрi 17" купа варiантiв ...
ось наприклад
Тобто краще не дивитсь на 29 колеса? А рама 17 для мене не замала? Дивився рекомендації, з моїм ростом 173 підходить 18 дюймів.

Аватар користувача
go0dboy
* * * *
Повідомлень: 540
З нами з: 13.8.11 22:52
Стать: чол

Re: Вибiр велосипеда 2015 - в пошуках iдеально - оптимальног

Повідомлення go0dboy » 16.11.15 12:29


Яке мiсто ?

Бо краще вибирати в магазинi

Вам треба визначитися з розміром коліс - (26-27,5- 29)
З розміром рами (залежить від розміру коліс)
Гальмами (краще гідравліка)
м. Суми, тому завітати до вас проблематично. Хоча через пару тижнів буду в Києві, спробую знайти час і зайти. Розмір колес якраз і проблема. Завжди катався на 26. Не проти перейти на інший розмір, але 29 здається будуть занадто великі з моїм ростом. Гальма - гідравліка. Але я більше хотів би зорієнтуватись не в конкретній моделі, а в серіях різних виробників, які підійдуть для моїх потреб. А потім вже з цих серій вибрати конкретну модель. Наприклад, Трек 3500 не підійде, оскільки я цей рівень вже, напевно, переріс і його надійність здається не найкраща. А серія Екскалібур мені здається не потрібна, оскільки я зі своїм рівнем катання не зможу відчути всі її переваги. То навіщо сплачувати більше. Але це мої припущення, можливо я помиляюсь?
Ви запропонувади Марлін. В описі написано, що там обладнання початкового рівня. Що це означає, початковий рівень? Що мені доведеться його замінювати через пару сезонів? Чи вистачить на 5 років, а то і більше? Тобто який рівень техніки мені потрібен під мої задачі щоб не мати проблем з ремонтом і не міняти велік через пару років, але і не викинути на вітер зайві гроші за обладнання, яке я не зможу оцінити. Багато написав, але пояснював як міг :)) Дякую за відповіді.
серія марлін є початковою по відношенню до каліберів, але сама розділяється на три моделі в лінійці -5, 6 та 7, от вам як раз я раджу марлін 7. тут вже і 27 швидкостей, гідравлічні гальма, система більш-менш непогана, а з огляду на те, що ви вже маєте досвід на рівні 3500 моделі, це буде великий крок вперед. Що стосується колеса, то 26 це вже вмираючий вид, а переважна більшість тих, кого я знаю, хто пробував 29, казали, що на 26 вже не повернуться, тому 29 це нові враженння, нові відчуття та якщо ви вже мали досвід 26 колес, саме спробувати щось нове
Зображення

goodme
*
Повідомлень: 5
З нами з: 15.11.15 23:54
Стать: чол

Re: Вибiр велосипеда 2015 - в пошуках iдеально - оптимальног

Повідомлення goodme » 16.11.15 21:50

саме спробувати щось нове
Дякую, але спроба може бути дорогою. Спробую знайти такий екземпляр, проїхатися.

goodme
*
Повідомлень: 5
З нами з: 15.11.15 23:54
Стать: чол

Re: Вибiр велосипеда 2015 - в пошуках iдеально - оптимальног

Повідомлення goodme » 16.11.15 23:30

Ще є питання. Чому така велика різниця між моделями 2014 і 2015 років. Наприклад, екскалібур 7 2014 коштує 14000, а 2015 року - майже 19000. Це ціна лише за рік випуску чи моделі по рокам різні за компонентами? І ще одне питання: що зараз є аналогом Трек 4300 (не лише серед Треків, а і в інших виробників)? Я на такому катався, мені дуже сподобався.

Аватар користувача
VelokyiV_4RooM
* * *
Повідомлень: 402
З нами з: 4.2.15 11:26

Re: Вибiр велосипеда 2015 - в пошуках iдеально - оптимальног

Повідомлення VelokyiV_4RooM » 17.11.15 12:28

Наприклад, екскалібур 7 2014 коштує 14000, а 2015 року - майже 19000
Нажаль, Екс-Калібери 2014 року в нашому магазині скінчилися, тому обговорення, як на мене, вже неактуальне.
http://velosiped.com/search.html?search=X-Caliber+7

Але на той час, коли всі ці велосипеди були в наявності, моделі 2014 року були в категорії "остаточний розпродаж" (ціна була відповідною).
Зображення
(044) 227–33–55 (095) 626–68–85 (096) 721–42–11


Повернутись до “Вибрати велосипед - як купити велосипед: дитячий, гірський, жіночий, міський”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей