Velo-rollers Open Air '09 (думки на тему...)

Чи потрбна нам така вечірка?

ТАК! Мене зацікавило, прийду. Готовий заплатити 40 грн.
3
13%
ТАК! Мене зацікавило, прийду. Готовий заплатити 50 грн.
7
30%
ТАК! Мене зацікавило, прийду. Готовий заплатити і більше.
3
13%
НІ, не треба, краще піду в клуб.
1
4%
Не цікавлюся клубною культурою ы музикою.
5
22%
"Люблю постучать таранькой по столу" (ушел за пивом..)
4
17%
 
Всього голосів: 23

Аватар користувача
Kayot
* *
Повідомлень: 83
З нами з: 9.4.08 17:42
Стать: чол
Звідки: Kiev

Velo-rollers Open Air '09 (думки на тему...)

Повідомлення Kayot » 26.6.09 23:52

Вступ: Так, пані і панове, веллери і роллери.. Десь далеко в голові крутилася ось така думка, думка вона штука така, ось вона є, от з'явилось щось нове і ти знову відкладаєш її на потім, потім.. і так даліє.. А ось на ДР Портала Джаз.. підкинув ідейку, і в моїй голові щось там згадалося...

Роздуми на тему: Наші тусовки вже доволі великі ,як байкерів так і роллерів, як впринципі зрозуміло всі дружні і всім класно проводити час разом.. То чомуб один з вечорів і всю ніч цього літа не провести десь на березі Дніпра на танцполі ?? На танц полі саме серед своїх. Така собі закрита туса вело-роллерів і всіляких наших і ваших друзів. :) ) Усміхнені обличча, старі друзі, нові знаоймі, потужний звук і заряд підпитки від якогось енерго-носія по типу Burn'a. Засмаглі дівчата і спортивні хлопці... Ну думаю напрямок моїх думок вам зрозумілий.. :anti: 8) :anti:


Розмови з приводу..: зрозуміло, що якщо цей захід буде робитися, він не буде мега-масштабним, це скоріш закрита VIP-Party для людей на колесах. Зрозуміло, що вхід на таку вечірку не може бути безкоштовним (оренда апаратури, можлвиво самого танц-полу і елементарно енергетики для DJ). Ідея є. Я як орг відповідно повинен спробувати її реалізувати. А чи відбудеться вона чи ні, і якщо так - то у якому форматі - залежитиме від вас. Почути там можна буде будь-що з клубної музики.. Це організаційне питання, скоріш за все стабільно Trance і D&B //
Чи відбудеться перша подія клубного життя вело-роллерів столиці і що для цього потрібно? Потрібно, щоб я за пару - трійку тижнів побачив ваше бажання у відповідних голосуваннях в темі і потім можна буде зробити відповідний висновок.
А далі... далі десь кінець серпня, щоб всі були вже в Києві, одна з ночей, Енна кількість Ват чи Кіловат звуку, DJ, MC ніч, пиво і заведена до неможливості аудиторія. :)
Все можна спробувати організувати. На якому рівні - звісно хотілосяб на класному, але ... Короче кажучи - для 20-30 людей цього робит иніхто не буде, берем себе, друзів знайомих і відписуємося чи голосуємо в темі, а потім ми побачимо чи вартий захід того, чи таких як Джаз замало і не всі ще потребують подібних вечірок.

Всі хто конкретно знає, що він хоче чи не хоче відвідати данний захід - голосуємо в голосуванні. (Дивитися буду саме по ньому, по кількості голосів у "ТАК! Мене зацікавило, прийду." і у готовності заплатити.)

Сподіваюсь ідея прижеветься і захід відбудеться, так як він зацікавив мене, як орга, а подібні штуки намагаюся доводити до кінця :)

UP^Прохання паралельно на двох сайтах не голосувати. Це для тих хто зареєстрований на порталі. Якщо будете голосуваи і там і там, то ви просто підведете мене як орга, бо я маю бачити реальну картину. :)
RSG Група безпеки роллерів/

Аватар користувача
Posh
новичок
новичок
Повідомлень: 5622
З нами з: 25.3.07 03:31
Звідки: Киеff. троещина

Re: Velo-rollers Open Air '09 (думки на тему...)

Повідомлення Posh » 27.6.09 00:49

УГ... =)
Такс, идея то хороша. но я не в формате клубняка..... Варианты СКА не расматриваютьса?
А идея попрыгать после покаталке- тру...... главное под что... бо по моему скромному мнению, Дискатека далееко не так клева пошла на др как хотелось...
"Досвід не дає тобі нічого, він, скоріше,чогось тебе позбавляє, скажімо, ілюзій.
Люди багато говорять про свої почуття, проте в більшості випадків навіть не знають, якого кольору очі в того, з ким вони сплять” (с)

Аватар користувача
Kayot
* *
Повідомлень: 83
З нами з: 9.4.08 17:42
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Velo-rollers Open Air '09 (думки на тему...)

Повідомлення Kayot » 27.6.09 00:52

На ДР взагалі фігня вишла....
Шашлик і Драм поняття не сумісні, цього я не врахував))))))

"Варианты СКА не расматриваютьса?" - поясни..?

Це не буде о 5 ранку починатися.. тому "А идея попрыгать после покаталке- тру" не кататить :)
RSG Група безпеки роллерів/

Аватар користувача
J A Z Z
* * * * *
Повідомлень: 1986
З нами з: 31.7.06 08:41
Стать: чол
Звідки: Киев, центр...тупо центр

Re: Velo-rollers Open Air '09 (думки на тему...)

Повідомлення J A Z Z » 27.6.09 01:01

можно играть фанк-фьюжн - он всем нравиться. а перед этим попить пивка - тогда совсем все равно будет что играет)))
вы все просто тупо завидуете что я тренируюсь а вы нет!
"Будьте чуточку оригинальнее при выборе аватарки"©
кто не возвращался с "Голубых озер"© в субботу в 16:30 после "Ночных велороллерских"© - тот не матраснег

Аватар користувача
Posh
новичок
новичок
Повідомлень: 5622
З нами з: 25.3.07 03:31
Звідки: Киеff. троещина

Re: Velo-rollers Open Air '09 (думки на тему...)

Повідомлення Posh » 27.6.09 01:15

Ска- Веселенькая Музычка под которую нада прыгать и беситьса... особенность в том.что под ска могут прыгать все не в зависимости от муз принадлежности... И Поясняю, мну любит танцевать под СКА а не под РэндВ,ДэндВ, и другое синтетическое звучание..... Танцевать под тоже регге как прикольно ...=)
Но на вкус и цвет фломастеры разные.... =)
Посему идеальный вариант дибо делать колесную вечеринку в заявленом формате ( думаю народа на клубняке хватает) либо заморочитьса и зделать чтото компромисное и веселое....
Но я так поняла что у вас направленость именно на электроншину..( не шарю)
че есть фанк-фьюжн???
"Досвід не дає тобі нічого, він, скоріше,чогось тебе позбавляє, скажімо, ілюзій.
Люди багато говорять про свої почуття, проте в більшості випадків навіть не знають, якого кольору очі в того, з ким вони сплять” (с)

Аватар користувача
Kayot
* *
Повідомлень: 83
З нами з: 9.4.08 17:42
Стать: чол
Звідки: Kiev

Re: Velo-rollers Open Air '09 (думки на тему...)

Повідомлення Kayot » 27.6.09 18:04

Подумаю і про СКА, якщо на ДР Портала звучали треки спецом для Джаза, то можна і про СКА спецом подумати :^:
RSG Група безпеки роллерів/

Лунаход
* *
Повідомлень: 188
З нами з: 22.8.08 12:31
Стать: чол

Re: Velo-rollers Open Air '09 (думки на тему...)

Повідомлення Лунаход » 1.7.09 11:36

о! поддерживаю!

Не цікавлюся клубною культурою ы музикою. и "Люблю постучать таранькой по столу" (ушел за пивом..), но тем не менее ТАК! Мене зацікавило, прийду. Готовий заплатити і більше.

только почему-то в последнее время аббревиатура "V.I.P." ассоциируется со словом "быдло". "закрытая вечеринка", ребята, просто "закрытая вечеринка" ;)

Аватар користувача
shapirus
*********
Повідомлень: 4596
З нами з: 7.5.06 10:03
Стать: чол

Re: Velo-rollers Open Air '09 (думки на тему...)

Повідомлення shapirus » 1.7.09 11:43

и можно вообще не пить алкоголь. зло это.


Повернутись до “Вело - Роллерский”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей