Пам'ятка вболівальникам

Діти - наше майбутнє. Міцні діти - впевненість у майбутньому
Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Пам'ятка вболівальникам

Повідомлення Sveta » 7.3.11 16:32


  • Будьте активными болельщиками.
    Вы можете громко кричать, хлопать, и поддерживать родных, знакомых и незнакомых участников.
    Поддерживайте хорошее настроение у детей и друг у друга.
    Не скрывайте своей радости, не стесняйтесь.
    Если Ваши «чемпионы» побеждают – прыгайте и кричите от счастья!
    А главное, старайтесь, чтобы так же поступали и все находящиеся вокруг.
Итак, что можно предложить настоящим болельщикам? :) :Yahoo!:

Если папа рыбак... :)

... колокольчики и бубенчики
Kolokolchik.JPG
Kolokolchik.JPG (7.88 Кіб) Переглянуто 3941 раз
Bubenchik.jpg
Bubenchik.jpg (13.2 Кіб) Переглянуто 3941 раз
Если в семье растет музыкант... :)

... бубенчики, тамбурины, бубны, маракасы и дудочки
Bubenchiki.jpg
Bubenchiki.jpg (22.79 Кіб) Переглянуто 3941 раз
Bubenchiki3.jpg
Bubenchiki3.jpg (14.04 Кіб) Переглянуто 3941 раз
Tambourin.jpg
Tambourin.jpg (22.05 Кіб) Переглянуто 3941 раз
Buben.jpg
Buben.jpg (10.18 Кіб) Переглянуто 3941 раз
Marakasy.jpg
Marakasy.jpg (12.26 Кіб) Переглянуто 3941 раз
Dudki.jpg
Dudki.jpg (32.55 Кіб) Переглянуто 3924 разів
Если мама рукодельница... :)

... помпоны для черлидинга (группы поддержки)
pompon.jpg
pompon.jpg (13.34 Кіб) Переглянуто 3941 раз
Огроменное спасибо за ссылку канапельке с uaua! и сайту Омской Региональной Федерации Черлидинга.

Мастер класс и видео

еще совет от mamantiha с uaua:
"Покупали кулечки-маечки по 75 шт в один, небольшие, потом все складывались ручками и очень плотно обматывались скотчем в этом месте. Потом нарезали оставшуюся часть соломкой и распушивали."

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Памятка болельщикам)

Повідомлення Sveta » 10.3.11 14:42

Еще такая идея... :)
grim2_.jpg
grim2_.jpg (43.2 Кіб) Переглянуто 3916 разів

Аватар користувача
Annettt
* * * * *
Повідомлень: 1112
З нами з: 5.12.06 17:48
Стать: жін
Звідки: Київ - КарДачі

Re: Памятка болельщикам)

Повідомлення Annettt » 11.3.11 16:01

Sveta, ми якраз недавно всім офісом робили своїм колегам-чоловікам на 23 лютого "спектакль" у вигляді нашого танцю як групи черлідінга, і робили собі такі помпони. Трошки поділюсь досвідом (Омський сайт бачили):
1) я не зрозуміла, для чого треба стійке покриття підлоги, якщо все різати ножицями, але буде зручно, якщо підлога буде паркетна або з плиткою - тоді можна ножиці ставити у заглиблення між плитками і так трохи зручніше різати, я різала і на підлозі, і просто на столі, мені на столі краще;
2) треба мати гарні ножиці, інакше порізати два помпона за 1 вечір буде дуже складно, я б радила починати робити їх трохи раніше частинами - порізати частину пакетів вранці, ще частину ввечері, і т.д., інакше можуть бути натертими і боліти пальці, варто залучити когось в допомогу;
3) я робила так: розділила пакети між собою, склала в стопку, і - скріпила їх ниткою - прошила один край через край. Якщо цього не зробити, то може статися так, що середина помпона при маханні ним почне вивалюватися. До того ж, зшиті пакети зручніше потім розрізати - вони скріплені, наче блокнотик, і не розвалюються. Нитки взяти поміцніше і не обрізати - згодяться в п. 6;
4) нарізати краще тонше, ніж на Омському сайті - чим тонше, тим красивіше;
5) після того, як пакети зшиті і згорнуті в трубочку, перед обмоткою скочем - раджу стягнути всю цю трубочку тонкою канцелярсько резинкою чи резинкою з камери - зручніше обгортати скочем;
6) з кінчиків ниток від п. 3 зручно зробити петельку - оскільки може виникнути ситуація, що треба на пару хвилин звільнити обидві руки, а помпони нема куди покласти - тоді їх повісити собі на зап'ястя (або можна взяти навіть шнурки, якщо помпони будуть потрібні частіше, ніж 1 раз в житті).
Ще, дівчата казали, що начебто пачка пакетів-майок зручніша в роботі, ніж пакети в рулонах з двох причин: їх не треба розділяти, і вони начебто самі після розрізання "розпушуються" (хто буде робити - той зрозуміє, про що я). Може в мене були якісь не такі майки, але мені більше сподобалось працювати з рулоннимим пакетами, і такої різниці я не помітила.
Если бы человек мог быть скрещен с котом, это улучшило бы человека, но ухудшило бы кота. (с) Марк Твeн


Повернутись до “Дитяча гонка "Ми - чемпіони"”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей