Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"

Діти - наше майбутнє. Міцні діти - впевненість у майбутньому
Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 18.9.10 20:44

Швидкий перехід до таблиць рекордів:
Сьомі дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 11-12 вересня 2010 року
Восьмі дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 21-22 травня 2011 року
Дев'яті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 10-11 вересня 2011 року
Десяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 19-20 травня 2012 року
Одинадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 8-9 вересня 2012 року
Дванадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 18-19 травня 2013 року
Тринадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 14-15 вересня, 5 жовтня 2013 року
Чотирнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 26 квітня, 17-18 травня 2014 року
П'ятнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 6-7 вересня, 4 жовтня 2014 року
Шістнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 25, 26 квітня, 16-17 травня 2015 року
Сімнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 12-13 вересня, 3, 4 жовтня 2015 року
Вісімнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 23, 24 квітня, 21-22 травня 2016 року
Дев'ятнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 10-11 вересня, 1, 2 жовтня 2016 року
Двадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 22, 23 квітня, 20-21 травня 2017 року
Двадцять перші дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" 9-10 вересня, 30 вересня, 1 жовтня 2017 року

Результати перегонів "Ми - чемпіони!"

-----------------------------

Абсолютні рекорди трас
Четверті - Двадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" весна 2009 року - весна 2017 року
Використані наявні дані протоколів після введення реєстрації діаметрів коліс

Абсолютні рекорди трас

100 (80) м
Біговел 3 роки та молодше, 6"
Олесова Соломія 0:28 23.04.2017
Удовиченко Іван 0:30 23.04.2017
Біговел 3 роки та молодше, 8"
Куркіна Марта 0:28 24.04.2016
Саралiдзе Гiоргi 0:23 24.04.2016
Біговел 3 роки та молодше, 10"
Моркотун Євгенія 0:25 17.05.2014
Гоменюк Ростислав Амігос 0:21 26.04.2015
Чертополох Денис 0:21 24.04.2016
Макарчук Іван 0:21 24.04.2016
Біговел 3 роки та молодше, 12"
Троцко Богдана Вишневе 0:20 04.10.2015
Боденко Дарій 0:17 04.10.2015
Біговел 3 роки та молодше, 14"
Коберська Маргарита 0:26 23.04.2017
Самойленко Олексій 0:21 24.04.2016
Біговел 3 роки та молодше, 16"
Дядюк Єлизавета 0:22:30 06.09.2014
Манзюк Роман 0:21 04.10.2015

Велосипед 3 роки та молодше, 8"
Короченцева Анастасiя 0:43 26.04.2015
Велосипед 3 роки та молодше, 10"
Писарев Родіон Вишневе 0:54:30 26.04.2015
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
Нешта Анастасія Лідер 0:24 06.09.2014
Кулешов Тимур 0:16:30 01.10.2016
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
Рудиченко Ганна 0:29 17.05.2014
Соколов Артем 0:21 01.10.2016
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
Товстик Анна 0:21 23.04.2017
Яцульчак Максим 0:17 24.04.2016
Прихований текстпоказати
100 м (зараз трасу замінено на 80 м)

Біговел 3 роки та молодше, 6"
Новiков Давiд 2:19 14.09.2013
Біговел 3 роки та молодше, 8"
Гусєєва Арина 0:35 14.09.2013
Біговел 3 роки та молодше, 10"
Моркотун Євгенія 0:44 14.09.2013
Жидков Іван 0:39 14.09.2013
Біговел 3 роки та молодше, 12"
Швець Вероніка 0:39 14.09.2013
Добриця Олександр Вишгород 0:28 14.09.2013
Біговел 3 роки та молодше, 14"
Олексенко Каріна 2:00 14.09.2013

Велосипед 3 роки та молодше, 10"
Костенко Єлизавета Порцелян 2:04 14.09.2013
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
Шкребко Дар'я 1:00 14.09.2013
Рябошапка Кирило 0:32 14.09.2013
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
Грипас Анастасія Гостомель 0:42 14.09.2013
Кіпчук Костянтин 0:32 14.09.2013
1x230 м

Біговел 3 роки та молодше, 8"
Частникова Влада 1:37 21.05.2016
Сологуб Марк 1:17 10.09.2016
Біговел 3 роки та молодше, 10"
Єрмак Анна 1:26 21.05.2011
Чертополох Денис 1:10+0:01* 10.09.2016
Біговел 3 роки та молодше, 12"
Классковська Ульяна Мінськ Sportkids 1:08 20.05.2017
Боденко Дарій 1:03 21.05.2016
Біговел 3 роки та молодше, 14"
Тарідонова Катерина 1:18 10.09.2016
Лисенко Даниїл 1:15 20.05.2017

Велосипед 3 роки та молодше, 8"
Кметь Марія 3:19 08.09.2012
Велосипед 3 роки та молодше, 10"
Рибка Софія 2:04 08.09.2012
Павловський Михайло 3:07 10.09.2011
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
Василенко Зореслава 1:10 20.05.2017
Михальчук Олександр 1:00 10.09.2011
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
Гусєєва Марія 1:17 12.09.2009
Чернявський Єгор 1:03 12.09.2009
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
Дмитрієнко Юлія 1:11 12.09.2015
Макаренко Олександр 0:52 19.05.2012
Пуликовський Мірослав 0:52 10.09.2016
Велосипед 3 роки та молодше, 18"
Ільйова Влада 0:58 20.05.2017
Новокщенов Іван 1:31 18.05.2013
Велосипед 3 роки та молодше, 20"
Мальцева Софія SCOTT RC 0:58 06.09.2014
Замковой Ярослав Райдуга 0:54:30 12.09.2015

Біговел 4 роки, 8"
Кругла Поліна Інфопульс 1:36 10.09.2016
Прасол Макар 1:12 20.05.2017
Біговел 4 роки, 10"
Піддубна Ярина 1:15 18.05.2013
Юсім Аріна 1:15 10.09.2016
Чертополох Денис 1:01 20.05.2017
Біговел 4 роки, 12"
Рябенко Єлизавета 0:59 12.09.2015
Мусієнко Дмитро 0:53 21.05.2016
Біговел 4 роки, 14"
Гримайловська Злата 1:08 16.05.2015
Гриценко Артем 1:01 16.05.2015
Біговел 4 роки, 16"
Яроменок Маркіян 1:01 20.05.2017

Біговел 5 років, 10"
Фетисенко Вікторія 1:11 06.09.2014
Майданчук Назарій 1:06 10.09.2016
Біговел 5 років, 12"
Ніколенко Анастасія 1:06:30 21.05.2016
Якименко Дмитро 0:56 21.05.2016
Біговел 5 років, 14"
Стрижов Назар Вишневе 1:06 20.05.2017

Велосипед 4 роки, 10"
Дитковський Єгор Бровари 1:14 14.09.2013
Велосипед 4 роки, 12"
Акішева Кіра 1:04 12.09.2015
Пурхало Кирилл 1:01 18.05.2013
Велосипед 4 роки, 14"
Балицька Анна 1:08 30.05.2009
Моргун Ілля Dream team 0:55 06.09.2014
Кравчинський Еміль 0:55 12.09.2015
Велосипед 4 роки, 16"
Костюк Амалія 0:49 10.09.2016
Кравчук Нікіта 0:45 08.09.2012
Шеронов Олексій 0:45 20.05.2017
Велосипед 4 роки, 18"
Коваленко Вероніка 0:58 21.05.2011
Маренець Єгор 0:51 10.09.2016
Велосипед 4 роки, 20"
Мальцева Софія 0:50 12.09.2015
Пуликовський Мірослав 0:42 20.05.2017

2x230 м

5 років, 12"
Герасименко Наталія 2:00 16.05.2015
Малков Матвій 1:58 20.05.2017
5 років, 14"
Гуз Софія 1:57 16.05.2015
Кочубей Кирило 1:51 10.09.2016
5 років, 16"
Войтішина Поліна 1:33 10.09.2016
Білоконь Данило 1:26 21.05.2011
Сорокін Костянтин Extreme Factory UKR 1:26 10.09.2016
5 років, 18"
Купрієнко Злата Софіївська Борщагівка 1:42 06.09.2014
Саранча Тимофій 1:31:30 12.09.2015
5 років, 20"
Шама Зоряна 1:28 08.09.2012
Кухарчук Аліса 1:28 10.09.2016
Леськів Григорій Українка 1:19 08.09.2012
5 років, 24"
Давидченко Алiна 1:42 17.05.2014
Костюк Клим 1:29 18.05.2013

6 років, 12"
Демчишин Владислав 2:02 22.05.2010
6 років, 14"
Гуз Софія 1:53 12.09.2015
Бєльов Денис 1:48 30.05.2009
6 років, 16"
Кучер Олександра 1:25 12.09.2015
Чайка Євген 1:22 10.09.2016
6 років, 18"
Коваленко Вероніка Боярка 1:31 18.05.2013
Саранча Тимофій 1:21:30 10.09.2016
6 років, 20"
Шекера Анна Молнія 1:17 17.05.2014
Сорокін Костянтин Дідорівка 1:13 20.05.2017
6 років, 22"
Боженко Іванна 2:05 17.05.2014
6 років, 24"
Орлова Поліна 1:19 21.05.2011
Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 1:11 12.09.2015
6 років, 26"
Бородін Нікіта 1:46 30.05.2009

2x400 м

7 років, 14"
Батюшин Євгеній 3:39 22.05.2016
7 років, 16"
Щербакова Єкатерина 3:05 07.09.2014
Мар'єнко Євгеній Амігос 3:04 07.09.2014
7 років, 18"
Соловйова Софія 3:00 21.05.2017
Євсеєв Олег Артеріум 3:03 11.09.2016
7 років, 20"
Сидоренко Анна Вишневе 2:29 19.05.2013
Константинов Михайло Артеріум 2:21 20.05.2012
7 років, 22"
Буравльова Євгенія Артеріум 3:08 17.05.2015
7 років, 24"
Шекера Анна Молнія 2:22 13.09.2015
Ковальов Марк Чайки 2:17 07.09.2014
7 років, 26"
Бегеба Крістіна Молнія 2:31 17.05.2015
Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 2:17 22.05.2016

8 років, 16"
Вишневська Софія 3:48 18.05.2014
Сарафінюк Марк 2:51 21.05.2017
8 років, 18"
Буташ Михайло 3:13 21.05.2017
8 років, 20"
Володимиренко Анна 2:33 11.09.2016
Петін Олексій 2:19 21.05.2017
8 років, 22"
Бондаренко Михайло Артеріум 2:55 17.05.2015
8 років, 24"
Коваленко Анна 2:20 07.09.2014
Кравчук Нікіта 2:10 11.09.2016
8 років, 26"
Шекера Анна ВДНГ Молнія 2:19 11.09.2016
Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 2:05 11.09.2016

Мами, 24"
Плінська Алла 2:19 11.09.2016
Мами, 26"
Заяць Ірина 2:05 11.09.2016
Тата
Шевченко Антон 2:39 15.09.2013

3x400 м

9 років, 20"
Бакай Вероніка 3:39 11.09.2016
Голоднік Володимир 3:38 17.05.2015
9 років, 22"
Бондаренко Михайло Артеріум 4:36 22.05.2016
9 років, 24"
Горностай Марія Амігос 3:23 19.05.2013
Макаренко Максим Біла Церква 3:12 11.09.2016
9 років, 26"
Шекера Анна ВДНГ Молнія 3:27 21.05.2017
Петренко Дмитро 3:10 11.09.2016
9 років, 29"
Заглада Мірон 4:13 11.09.2016

10 років, 18"
Чудаков Олександр 4:39 14.09.2015
10 років, 20"
Ремінна Катерина 4:12 18.05.2014
Іванов Олександр 3:44 20.05.2012
10 років, 22"
Маслякова Анна 7:11 15.09.2013
10 років, 24"
Сидоренко Анна Вишневе 3:15 11.09.2016
Коваленко Євген 3:18 07.09.2014
10 років, 26"
Горностай Марія Амігос 2:58:30 07.09.2014
Захаренко Кирил Молнія 3:07 19.05.2013
10 років, 28"
Чікіта Єлизавета 4:18 22.05.2016
Чікіта Родіон 3:28 22.05.2016
10 років, 29"
Носков Павло 3:01 22.05.2016
Прихований текстпоказати
4x400 м (зараз трасу замінено на 3х650 м)

11-13 років, 24"
Тімонтєєва Маргарита 5:07 22.05.2010
Дюбург Олег 5:40 22.05.2010
11-13 років, 26"
Тімонтєєва Маргарита 4:49 12.09.2010
Михайленко Денис 4:19 22.05.2010

14-15 років, 26"
Сербін Анастасія 4:50 22.05.2010
Мінаєв Єгор 4:18 22.05.2010
3x650 м

11-14 років, 16"
Петровський Петро Ірпінь 5:45 03.10.2015
11-14 років, 20"
Ягельская Анастасия 5:39 20.05.2012
Лавринович Василь 4:38 12.09.2010
11-14 років, 24"
Сидоренко Анна Вишневе 4:57 01.10.2016
Липник Сергій 4:28 20.05.2012
11-14 років, 26"
Юдіна Ульяна Мирний атом 4:20:30+0:01* 01.10.2016
Хоменко Андрій Спринт 3:49 03.10.2015
11-14 років, 27"
Прокіпчук Катерина ВДНГ Молнія 4:46 01.10.2016
Фомічов Андрій PLSU 4:22 22.04.2017
11-14 років, 28"
Архипенко Максим Кривий Ріг 3:48 01.10.2016
11-14 років, 29"
Клименко Назар 3:55 01.10.2016

Зухвалі
Коливай Дмитро 4:13 25.04.2015

2x650 м

Зухвалі, 26"
Рибка Антон Спринт 2:31 23.04.2016

Мами, 24"
Клименчук Тетяна 4:03 22.04.2017
Мами, 26"
Пилипенко Анна 2:53 04.10.2014
Тата, 26"
Щербацький Андрій 2:25 04.10.2014

Студенти, 26"
Пархоменко Анастасія 3:35 23.04.2016
Ошурко Владислав 2:51 23.04.2016

1x650 м

Мами, 26"
Нагорняк Нелля 1:37 01.10.2016

Вітаємо рекордсменів! :volna: Ось такі орієнтири для тих, хто тренується!

Всіх, хто хоч раз був переможцем заїзду, внесено в Список переможців
Прихований текстпоказати
Авдеенко Дмитрий
Авдеенко Иван
Аврутина София
Акишев Никита
Акишева Кира
Алексеенко Марк 
Амбружевич Станислав
Андриец Ева
Андрийченко Данила
Андрияш Мария
Андрусенко Северин
Антоненко Роман
Антонов Иван
Антонов Михаил
Ануфриев Олег
Арламов Михаил
Артюх Владимир
Артюх Мелана
Артюх Сергей
Архипенко Максим
Бабенко Макар
Бабенко Максим
Бабич Александр
Бабич Дмитрий
Бадеха-Корнилов Ярослав
Бакай Вероника
Балицкая Анна
Балицкая Екатерина
Банных Валентин
Баран Владимир
Баранов Тимур
Барахтян Даниил
Баров Никита
Барташук Артём
Басараб Назар
Бахмет-Смоленский Илья
Бевзюк Максим
Бегеба Кристина
Белёв Денис
Белоконь Данил
Березовский Владислав
Бибченко Елисей
Билецкий Евгений
Биляченко Ева
Бирюк Дмитрий
Битная-Шляхта София
Бледная Дария
Бобко Виктор
Боброва Анна
Бобякина Дарья
Богданов Леонид
Богданова Александра
Богданова София
Боденко Дарий
Бойко Денис
Бойко Евгений
Бойчук Мария
Бокань Ева
Бондарчук Даниил
Бондарчук Никита
Бондарь Артём
Бондарь Филипп
Борин Андрей
Борисенко Анна
Борисов Александр
Брык Михаил
Бублей Матвей
Бугацкая Ярина
Будь Владимир
Буканов Михаил
Булдакова Александра
Буравлёва Евгения
Бургонский Велес
Бурим Екатерина
Бутко Григорий
Василенко Зореслава
Васильев Георгий
Васильев Егор
Васильев Назар
Васильев Фёдор
Васильченко Назар
Величко Михаил
Вербицкая София
Вербицкий Иван
Вертай Дмитрий
Весна Ева
Виниченко Алексей
Виниченко Евгений
Вишняк Игорь
Вишняк София
Владимиров Андрей
Владимиров Олег
Владимиров-Лихолет Олег
Владимировский Никита
Вовченко Матвей
Войтишин Никита
Войтишина Полина
Войцович Григорий
Войцович Ксения
Волжина Диана
Володимиренко Анна
Володимиров Андрей
Вольнов Даниил
Воронцов Александр
Гаврилов Роман
Гаврильченко Александр
Гаджимурадов Давид
Гаевой Константин
Гайдай Демьян
Галатин-Павловский Алексей
Гарцилова Ольга
Гелеверя Владимир
Герасименко Назарий
Глебов Иван
Гнатюк Данила
Говенко Лилия
Головань Всеволод
Головенец Артём
Головко Андрей
Головко Анна
Головко Екатерина
Головченко Иван
Голодник Владимир
Гоменюк Ростислав
Гончаренко Анастасия
Гончаренко Назар
Горбатенко Полина
Горбенко Егор
Гордиенко Андрей
Гордиенко Анна
Горенко Антон
Горностай Мария
Горобей Вячеслав
Горобцов Александр
Горобцова Карина
Горпиневич Макар
Грановский Андрей
Гребенюк Иван
Гречный Максим
Григоров Олесь
Григорьева Вероника
Гринёв Богдан
Грипас Анастасия
Грицай Даниил
Гриценко Артём 
Гриценко Максим
Грищенко Антон
Грищенко Кирилл
Грыцкив Павел
Грязнов Светослав
Губа Григорий
Губарева Александра
Губарева Полина
Гуз Андрей
Гуз София
Гуз Юлия
Гузенко Семён
Гулый Катерина
Гультай Богдан
Гундоров Роман
Гусеев Егор
Гусеева Арина
Гусеева Мария
Гуслистый Назар
Гутиев Давид
Давыдченко Алина
Данилевич Денис
Данилкина Татьяна
Данилова Илона
Даценко Тимофей
Дебальчук Максим
Демченко Мария
Демчишин Владислав
Деревьянко Даниил
Дзема Давид
Дзюба Владислав
Дзюбенко Максим
Дидок Дарья
Дидук Михаил
Дитковский Егор
Добрица Александр
Доброван София
Доломанский Александр
Донец Евгений
Дроботун Мария
Дубов Илья
Дуброва Назар
Духовный Андрей
Дыкуха Дмитрий
Дядюк Елизавета
Дякив Кристина
Евлаш Кристина
Евсеев Олег
Евстратенко Александр
Евстратенко Амина
Евтушенко Святослав
Егорова Анастасия
Егорова Дарья
Ерёменко Даниил
Ерёменко Иван
Ерин Даниил
Ермак Анна
Еськов Владислав
Ефремов Максим
Жаглов Иван
Жалнина Дана
Жвакин Евгений
Жержерунова Варвара
Жидков Иван
Жирнов Тимофей
Жукова Антонина
Журавель Галина
Журавлёв Иван
Журинский Александр
Забара Мария
Забродский Юрий
Завадский Максим
Завалишин Яромир
Завалишина Радмила
Завгородний Александр
Завьялов Максим
Загитов Андрей
Закутин Тимофей
Зализнюк Михаил
Зализнюк Фёдор
Замковой Ярослав
Заморский Степан
Засоба Елена
Захаренко Кирилл
Зацепина Елизавета
Заяц Андрей
Згардан Давид
Зеленяк Дмитрий
Зинченко Арсений
Злуницин Валерий
Зубашенко Алексей
Зябченко Илья
Иванов Александр
Иванов Марк
Иванов Сергей
Иванова Юлия
Иванченко Максим
Иванченко Маргарита
Иванюк Назар
Иваськив Ян
Ивашко Никита
Ильченко Мария
Ильченко Никита
Иовенко Тимур
Ионов Андрей
Ищук Нина
Кайтановский Владислав
Калашник Лев
Калина Вероника
Калиниченко Георгий
Калиниченко Максим
Канюк Андрей
Капрал Никита
Карпач Аксения
Картоножкин Светослав
Карук Михаил
Квасницкий Остап
Квиташ Вероника
Кернасовский Орест
Кершкова Глория
Кильдишев Станислав
Кипчук Константин
Кириленко Сергей
Кирич Валерий
Кирич Юрий
Кирчу Николай
Китайчук Иван
Кияшко Артур
Кликун Адриан
Клименко Григорий
Клименко Екатерина
Клименко Иван
Клименчук Гордей
Клименчук Евгений
Климов Николай
Клиндух Александр
Коберская Маргарита
Ковалёв Марк
Коваленко Александр
Коваленко Анна
Коваленко Вероника
Коваленко Глеб
Коваленко Евгений
Коваленко Карина
Коваленко Михаил
Ковальчук Маргарита
Ковпоша Олег
Кожевников Андрей
Коженко Семён
Козачок Евгений
Козачук Святослав
Козинцев Олег
Колесников Данила
Коливай Дмитрий
Колобов Илья
Коломиец Захар
Кольцов Олег
Кондратенко Денис
Кондрашов Алексей
Конишевская Маргарита
Кононенко Егор
Константинов Борис
Константинов Михаил
Копий Ева
Копий Роберт
Копылова Ника
Коренев Владимир
Кореневский Александр
Корниенко Никита
Королёв Кирилл
Коросько Зореслава
Костенко Никита
Косточкина Мария
Костюк Амалия
Костюк Клим
Косяк Игорь
Кошик Тимур
Кравец Владислав
Кравченко Александра
Кравчинский Эмиль
Кравчук Никита
Крамар Дмитрий
Кривенко Иван
Кривченко Полина
Криштофор Доминика
Круковский Глеб
Крюков Никита
Кузнецова Маргарита
Кузьмишин Егор
Кулешов Тимур
Кулида Артур
Кулик Глеб
Кулик Илья
Курташов Кирилл
Кухарчук Алиса
Куц Андрей
Куценко Маргарита
Кучер Александра
Кучеренко Даниил
Кучеренко Никита
Кучерова Марта
Лагода Николь
Лагутин Роман
Латайко Арсений
Лахманец Никита
Левченко Ярослав 
Левшунов Андрей
Лесик Доминика
Лескова Ника
Леськив Григорий
Лещенко Кирилл
Литвиненко Дмитрий
Логин Николай
Логущенко Антон
Лозовой Денис
Лубинов Семён
Лубнин Тихон
Луговец Дмитрий
Лукинюк-Валеева Милана
Лукичёва Светлана
Лукьянов Артём
Луценко Алексей
Луць Денис
Луць Маркиян
Луць Святослав
Лыпник Сергей
Лысак Марк
Лысаков Артур
Лысенко Данила
Магар Александр
Мазуренко Александр
Макаренко Александр
Макаренко Кирилл
Макаренко Максим
Макаренко Николай
Макарчук Іван
Макейчик Мария
Максименко Андрей
Малков Матвей
Мальцева Анастасия
Мальцева София
Малюга Иван
Малюженко Захар
Манзюк Роман
Маренец Егор
Марич Дмитрий
Марич Фёдор
Марусенко Тимофей
Марьенко Евгений
Масленников Егор
Машталир Вероника
Мельник Даниил
Мельник Карина
Мельничук Кирилл
Минаев Егор
Мироненко Иван
Мироненко Роман
Мирошник Дарья
Михайленко Денис
Михальчук Александр
Михальчук Алексей
Михмель Вероника
Михмель Данила
Мнухина Марина
Мовчан Александр
Мойсеенко Артём
Моргун Илья
Моркотун Артём
Моркотун Евгения
Мороз Валерия
Москаленко Дмитрий
Москаленко Полина
Мостовенко Матвей
Мотузный Артём
Мохнач Марта
Моцная Анна
Мошковский Денис
Муравьёв Тимофей
Муравьёва Анастасия
Мусиенко Александра
Мусиенко Денис
Мусиенко Дмитрий
Муха Александр
Мухина Лина
Мысловский Александр
Нагула Ростислав
Нелюбин Никита
Немченко Марк
Нестеренко Артём
Нестеренко Дмитрий
Нестеренко Михаил
Нетребчук Остап
Нечипоренко Назар
Нешта Анастасия
Нешта Денис
Николаев Богдан
Николаев Денис
Николенко Владислав
Николенко Кирилл
Новиков Илья
Новиков Никита
Новицкий Олесь
Новохатский Михаил
Носевич Виктория
Носков Павел
Обухов Дмитрий
Олесов Даниил
Омельченко Дмитрий
Онищенко Кирил
Онуфриенко Владислав
Орищук Егор
Орлов Андрей
Орлов Клим
Орлов Матвей
Орлова Полина
Павленко Данил
Павлюков Иван
Павлюков Михаил
Паламарчук Борис
Палухин Анатолий
Пантелейчук Марк
Пантюхов Никита
Пасальская Полина
Пасечник Глеб
Патлай Илья
Пахомов Егор
Пашковский Илья
Пащенко Андрей
Пекур Валентина
Петин Алексей
Петренко Дмитрий
Петриченко Дмитрий
Петров Михаил
Петрович Николай
Петровский Ярослав
Петрусенко Александра
Пинчук Константин
Писной Илья
Повшедный Иван
Полищук Константин
Полищук Максим
Полищук Роман
Полищук София
Полупан Егор
Полюхович Тарас
Поляков Максим
Постернак Лев
Прасол Екатерина
Присяжнюк Никита
Прокипчук Катерина
Пугач Тихон
Пузырин Дмитрий
Пуликовский Мирослав
Пурхало Кирилл
Пурхало Марк
Пустовойт Артемий
Пустовойт Егор
Радченко Валентин
Ратушная Екатерина
Реминная Екатерина
Реминный Максим
Ренжин Вадим
Рец Владимир
Решетняк Артур
Решетняк Владислав
Розумяк Ангелина
Романенко Роман
Романчук Дмитрий
Романюк Андрей
Романюк Иван
Романюк Татьяна
Романюк Тимофей
Ромась Дамир
Ромашкин Лев
Рочняк Владислав
Рудиченко Анна
Рудый Назарий
Ружинский Артём
Руль Дмитрий
Ручко Аврора
Ручко Илья
Рыбакова Анна-Мария
Рыбин Илья
Рыбка Антон
Рыбка Софья
Рябенко Елизавета
Рябов Степан
Рябошапка Кирилл
Савенчук Мария
Савина София
Садовников Антон
Садовский Глеб
Сайко Илья
Салата Иван
Салихов Назар
Салмай Лев
Самойленко Алексей
Самойленко Тимофей
Сандалов Иван 
Сандалова Диана
Сандул Алексей
Саралидзе Гиорги
Саранча Тимофей
Сафаров Максим
Сашенко Тарас
Свинцов Лев
Святненко Дария
Святненко Никита
Севковский Арсений
Седлачик Иванна
Сельянов Игорь
Семенец Даниил
Семенчёв Тимофей
Семенько Иван
Сёмка Артём
Сёмка Виктор
Сёмка Максим
Сербин Анастасия
Сербин Полина
Сердитко Полина
Сидаш Полина
Сидоренко Анна
Сиренко Лев
Сиунов Александр
Сиунова Елизавета
Скала Эмир
Скомаровский Пётр
Слатвицкий Михаил
Слєпко Владислава
Слизконос Иван
Слуцкий Егор
Слуцкий Тимофей
Слюжинская Элеонора
Смертенко Назар
Смещук Владислав
Сокол Игорь
Соколов Артём
Соколовский Назар
Соловьёв Антон
Сологуб Марк
Сорокин Константин
Сотников Фёдор
Сотникова Мария
Сташкевич Алексей
Сташкевич Андрей
Столяров Лев
Стрижаков Илья
Стрилец Назар
Стужук Дарина
Сулацкова Ульяна
Сурма Мария
Сухонда Сергей
Сухопара Артур
Счастливая Юлия
Тарасенко Алексей
Тарасенко Виктория
Тарасенко Эрика
Телищук Максим
Тенькова Ника
Терещенко Валерия
Терещенко Вера
Тимонтеева Виктория
Тимонтеева Маргарита
Титов Ярослав
Тихонрук Тимофей
Тищук Николай
Ткачук Михаил
Ткачук Пётр
Товстик Артём
Тодчук Тихон
Толкун Ева
Толкун Егор
Толок Алексей
Торубара Богдан
Торубара Дмитрий
Третяк Антон
Тригодько Дмитрий
Трофимов Максим
Трохимчук Дмитрий
Троцко Богдана
Тухами Адам Джамаль
Тютюнник Иван
Улида Анастасия
Унгурьян София
Усик Марк
Усов Даниил
Устименко Кирилл
Федорчук Богдан
Федотов Данил
Федусенко Мария
Федусенко Фёдор
Федчик Сергей
Федяков Сергей
Фетисенко Виктория
Фоминых Илья
Фоминых Тимофей
Фомичёв Андрей
Хаврюченко Полина
Халиво Анастасия
Хальзов Илья
Харипончук Владислав
Харитонова Марина
Хасанов Адриан
Хвалеба Янислав
Химорода Евгений
Хира Андрей
Хлыщёва Елизавета
Холод Михаил
Хоменко Андрей
Хоменко Сергей
Хоменчук Ярослав
Хорошилов Евгений
Хропачёв Иван
Хропачёва Дарья
Цаль Андрей
Цвеленьев Григорий
Цимох Артур
Цыбулько Денис
Чайка Евгений
Чемер Лев
Чепёлкина Вероника
Червинский Илья
Черкас Ангелина
Черный Александр
Чернявский Егор
Чертополох Денис
Чигрин Артём
Чижаковский Александр
Чикита Родион
Чупиков Филипп
Чуян Дмитрий
Шабунин Тимофей
Шабунина Мария
Шама Зоряна
Шама Максим
Шаповал Адриан
Шаповал Тимофей
Шатохин Антон
Швец Вероника
Швец Илья
Швец Надежда
Шевчук Карина
Шевчук Степан
Шевчук Тарас
Шекера Анна
Шекера Артём
Шелест Евгений
Шелест Юрий
Шепель Даниил
Шеронов Алексей
Шимко Александр
Шкарупина Валерия
Шкребко Дарья
Шувалова Марья
Шуткова Елизавета
Шутый Богдан
Щербакова Екатерина
Щербацкий Александр
Щулипенко Андрей
Щур Назар
Эдокова Екатерина
Эдокова София
Юдина Алёна
Юдина Ульяна
Юрченко Валерия
Якименко Дмитрий
Яковлев Ярослав
Яковлева Анастасия
Яковлева Анна
Ярёменко Тимофей
Яремич Ярослав
Яроменок Маркиян
Яроцкая Катерина
Яцук Полина
Яцульчак Максим
Ященко Федор


721! :)

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорды гонки "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 18.9.10 20:57

Седьмая детская велогонка "Мы - чемпионы!" следующая
Рекорды трасс 11-12 сентября 2010 года

1x230 м

Беговел, 3 года и младше, 12”
032 Полюхович Мартын 1:41
008 Хоменко Анна 1:42 <AR>
Беговел, 4 года, 12”
007 Полюхович Тарас 1:18 <AR>
009 Марьяш Александра 1:26 <AR>
3 года и младше, 12”
026 Фоминых Мария 1:20 <AR>
024 Нестеренко Дмитрий 1:27
3 года и младше, 14”
034 Бледная Дария 1:22
3 года и младше, 16”
049 Логин Николай 1:06
038 Короткая Анна 1:52
4 года, 12”
058 Загитов Андрей 1:08 <AR>
056 Кульчинская Соломия 1:40
4 года, 14”
061 Павловский Павел 1:03 <AR>
4 года, 16”
084 Чернявский Егор 0:53
064 Гордиенко Анна 0:58
4 года, 20”
051 Савенко Глеб 0:56

2x230 м

5 лет, 12”
095 Горобцова Карина 3:44 <AR>
094 Ульченко Максим 4:22 <AR>
5 лет, 16”
135 Ткачук Петр 1:32
116 Балицкая Анна 1:42
5 лет, 20”
148 Бахмет-Смоленский Илья 1:25
149 Орлова Полина 1:38 <AR>
020 Тарасенко Виктория 1:38 <AR>

6 лет, 16”
162 Вербицкий Иван 1:35
161 Шевчук Карина 1:44 <AR>
6 лет, 18”
176 Оверчук Дмитрий 1:36 <AR>
6 лет, 20”
194 Толок Алексей 1:19
206 Юдина Ульяна 1:33
6 лет, 24”
222 Третяк Антон 1:24

2x400 м

7-8 лет, 16”
273 16 Полищук Максим 8 2:52 <AR>
7-8 лет, 20”
267 Колесников Данила 2:34 <AR>
226 Егорова Дарья 2:40 <AR>
7-8 лет, 24”
294 Войцович Григорий 2:33
245 Шуткова Елизавета 2:42
7-8 лет, 26”
297 Постернак Лев 2:37

3x400 м

9-10 лет, 20”
303 Скоробагатько Карина 4:55
077 Вербицкий Юрий 4:57
9-10 лет, 24”
334 Полупан Егор 3:42
310 Дубницкая Мария 3:49 <AR>
9-10 лет, 26
347 Колобов Илья 3:30
317 Слюжинская Элеонора 3:47 <AR>

4x400 м

11-13 лет, 24”
349 Довгопол Алена 5:43
11-13 лет, 26”
352 Тимонтеева Маргарита 4:49 <AR>

3x650 м

11-13 лет, 20”
361 Журавель Михаил 5:21 <AR>
11-13 лет, 24”
365 Решетняк Владислав 5:10 <AR>
11-13 лет, 26”
376 Николаев Богдан 4:47 <AR>
14-15 лет, 20”
099 Лавринович Василий 4:38 <AR>
14-15 лет, 26”
035 Ильченко Никита 4:09 <AR>
388 Самойленко Елена 5:12 <AR>

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорды гонки "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 29.5.11 19:38

Восьмая детская велогонка "Мы - чемпионы!" следующая
Рекорды трасс 21-22 мая 2011 года

1x230 м

Беговел, 3 года и младше, 8”
001 Гусеев Гордей 2:10 <AR>
Беговел, 3 года и младше, 10”
002 Ермак Анна 1:26 <AR>
Беговел, 3 года и младше, 12”
016 Стадник Алена 1:30 <AR>
015 Антонов Михаил 1:11 <AR>
Беговел, 3 года и младше, 14”
013 Шимко Александр 1:28 <AR>

Беговел, 4 года, 12”
019 Марьяш Александра 1:20 <AR>
017 Оноприенко Дмитрий 1:16 <AR>

3 года и младше, 12”
043 Щербакова Екатерина 1:23
037 Михальчук Александр 1:22
3 года и младше, 14”
049 Буравлева Евгения 1:55
024 Бледный Егор 2:10
3 года и младше, 16”
057 Федусенко Мария 1:27 <AR>
058 Головко Андрей 1:03

4 года, 12”
069 Шевчук Тарас 1:13
4 года, 14”
074 Вдович Илья 0:59 <AR>
4 года, 16”
100 Гордиенко Анна 0:51 <AR>
095 Евстратенко Александр 0:47 <ARR>
4 года, 18”
118 Коваленко Вероника 0:58 <AR>
4 года, 20”
070 Довгопол Дарина 1:13 <AR>
119 Амбружевич Станислав 0:48 <ARR>

2x230 м

5 лет, 12”
120 Лысак Агния 3:27 <AR>
5 лет, 14”
121 Прилипко Александра 2:26 <AR>
122 Лагур Михаил 2:21 <AR>
5 лет, 16”
128 Коваленко Анна 1:37 <AR>
161 Белоконь Данил 1:26 <AR>
5 лет, 20”
175 Бобякина Дарья 1:43
190 Павленко Данил 1:25

6 лет, 16”
202 Шевчук Карина 1:29 <AR>
237 Бондарчук Даниил 1:34
6 лет, 20”
213 Мороз Валерия 1:21 <AR>
217 Тарасенко Виктория 1:21 <AR>
264 Моркотун Артем 1:18 <AR>
6 лет, 24”
224 Орлова Полина 1:19 <AR>
028 Барахтян Даниил 1:19 <AR>

2x400 м

7-8 лет, 16”
282 Чепёлкина Алиса 3:12
317 Слободян Кирилл 3:30
7-8 лет, 20”
291 Дроботун Мария 2:40 <ARR>
288 Егорова Дарья 2:40 <ARR>
332 Войтишин Никита 2:26 <AR>
7-8 лет, 24”
313 Шуткова Елизавета 2:32 <AR>
393 Козинцев Олег 2:21 <AR>
7-8 лет, 26”
400 Постернак Лев 2:41

Мамы, 26”
208 Уласенко Анна 2:14 <AR>

3x400 м

9-10 лет, 20”
402 Боднар Марта 4:46
425 Бархатов Никита 3:45 <ARR>
9-10 лет, 24”
409 Головко Екатерина 3:42 <AR>
435 Билецкий Евгений 3:36 <AR>
9-10 лет, 26”
415 Жалнина Дана 3:45 <AR>
455 Обухов Дмитрий 3:29 <ARR>

3x650 м

11-13 лет, 24”
358 Мохнач Марта 4:59 <AR>
356 Скок Александр 4:52 <AR>
11-13 лет, 26”
473 Тимонтеева Маргарита 4:58 <AR>
495 Устименко Кирилл 4:22*
497 Федорчук Богдан 4:23 <AR>
11-13 лет, 28”
369 Дзюбенко Максим 4:35 <AR>

14-15 лет, 26”
112 Коломиец Захар 4:49

Поздравляем рекордсменов! Так держать! :smilecolros:

AR - лучшее время (абсолютный рекорд)
ARR - повтор лучшего времени
* - :58:

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорды гонки "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 17.9.11 21:59

Девятая детская велогонка "Мы - чемпионы!" следующая
Рекорды трасс 10-11 сентября 2011 года

1x230 м

Беговел 3 года и младше, 8”
009 Гусеев Гордей 2:10 <ARR>
Беговел 3 года и младше, 12”
018 Стадник Алена 1:56
013 Тухами Адам Джамаль 1:17

Беговел 4 года, 12”
020 Чупиков Филипп Симферополь 1:04 <AR>

3 года и младше, 10”
028 Павловский Михаил 3:07 <AR>
3 года и младше, 12”
046 Богданова София 2:07
045 Михальчук Александр 1:00 <AR>
3 года и младше, 14”
052 Мазуренко Александр 1:45 +0:03
053 Щулипенко Андрей 1:48
3 года и младше, 16”
059 Белоусова Диана 1:59 +0:03
062 Кучеренко Никита 1:02 +0:03
056 Макаренко Александр 1:04

4 года, 12”
066 Фоминых Мария 1:31
063 Хвалеба Янислав 1:16
4 года, 14”
071 Буравлева Евгения Артериум 2:08
073 Бойко Денис 1:01
4 года, 16”
106 Бледная Дария 0:58
103 Логин Николай Хуст 0:48
4 года, 18”
107 Кириенко Богдан Артериум 1:55 <AR>
4 года, 20”
108 Константинов Борис Артериум 0:49

2x230 м

5 лет, 12”
114 Лысак Агния 2:34 <AR>
5 лет, 14”
115 Погребняк Алена 2:37
138 Погребняк Артем 2:27
5 лет, 16”
129 Коваленко Анна 1:33 +0:03 <AR>
153 Мотузный Артем 1:40
167 Сёмка Виктор 1:40
5 лет, 20”
132 Гордиенко Анна Амигос 1:41
171 Щербацкий Александр 1:26
5 лет, 24”
185 Хира Андрей 1:39

6 лет, 16”
189 Говенко Лилия 1:45
208 Голодник Владимир 1:42
6 лет, 20”
199 Мороз Валерия 1:24
253 Константинов Михаил Артериум 1:17 <AR>
6 лет, 24”
259 Садовников Антон 1:25

2x400 м

7-8 лет, 16”
263 Реминная Екатерина 4:02
308 Курган Алексей 3:20
7-8 лет, 20”
283 Шабунина Мария 2:52
338 Войтишин Никита 2:25 <AR>
7-8 лет, 24”
299 Евстратенко Амина 2:32 <ARR>
382 Захаренко Кирилл 2:23
7-8 лет, 26”
306 Сокол Юлия 2:50 <AR>
346 Сандалов Иван 2:34

Мамы
193 Ткаченко Юлия - мама Лизы 2:30

3x400 м

9-10 лет, 20”
399 Кунда Мария 5:16
443 Иванов Александр 3:47
9-10 лет, 24”
416 Головко Екатерина 3:47
430 Крамар Дмитрий 3:51
436 Войцович Григорий 3:51
444 Усов Даниил 3:51
9-10 лет, 26”
424 Сандалова Диана 3:47
237 Колобов Илья 3:30

3x650 м

11-13 лет, 24”
466 Коба Ольга 6:09
481 Лыпник Сергей 4:55
11-13 лет, 26”
476 Тимонтеева Маргарита 4:53 <AR>
508 Николаев Богдан 4:37
11-13 лет, 28”
479 Любарская Мария 5:15 <AR>
516 Чижаковский Александр 4:23

Поздравляем рекордсменов! Так держать! :volna:

AR - лучшее время (абсолютный рекорд)
ARR - повтор лучшего времени
* В таблице абсолютных рекордов штрафное время будет прибавляться к результату

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорды гонки "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 22.5.12 11:09

Десятая детская велогонка "Мы - чемпионы!" следующая
Рекорды трасс 19-20 мая 2012 года

1x230 м

Беговел 3 года и младше, 8"
017 Молотай Мария 2:04 <AR>
028 Вишневский Тимур 1:43 <AR>
Беговел 3 года и младше, 10"
020 Островский Роман 2:07 <AR>
Беговел 3 года и младше, 12"
032 Романюк Татьяна 1:20 <AR>
030 Пашковский Илья 1:17
Беговел 3 года и младше, 14"
033 Гусеев Гордей 1:38

Беговел 4 года, 12"
041 Лазарева София 2:30
036 Владимиров Олег 1:04 <ARR>

3 года и младше, 8"
042 Кузнецова Маргарита 4:11 <AR>
3 года и младше, 10"
051 Рыбка Софья 2:14 <AR>
3 года и младше, 12"
054 Рубиш Мария 2:33
053 Пурхало Кирилл 1:16
3 года и младше, 14"
062 Севковский Арсений 1:35
3 года и младше, 16"
074 Муравьева Анастасия 1:24 <AR>
075 Макаренко Александр 0:52 <AR>

4 года, 12"
089 Щербакова Екатерина 1:05 <AR>
607 Бондарчук Никита 1:06 <AR>
4 года, 14"
096 Буравлева Евгения Артериум 1:17
083 Шимко Александр 1:01
4 года, 16"
122 Федусенко Мария 0:56
117 Михальчук Александр Стрела 0:49
4 года, 20"
134 Иванух Анастасия Артериум 2:14
135 Сёмка Артём 0:49

2x230 м

5 лет, 14"
155 Балаценко Никита 2:01 <AR>
5 лет, 18"
143 Бледная Дария 1:59
169 Кильдишев Станислав Амигос 1:30
5 лет, 18"
146 Коваленко Вероника 1:48 <AR>
5 лет, 20"
149 Гордиенко Анна Амигос 1:29 <AR>
195 Леськив Григорий Украинка 1:23 <AR>
5 лет, 24"
132 Шевченко Мария 1:56 <AR>
211 Гаращенко Никита 1:30 <AR>

6 лет, 16"
226 Говенко Лилия 1:42
256 Лукьянов Артём 1:37
6 лет, 20"
231 Коваленко Анна 1:23
279 Белоконь Данил 1:17 <ARR>
6 лет, 24"
299 Лубинов Семён 1:25

2x400 м

7-8 лет, 16"
316 Уртаева Ева 3:53
345 Костянов Павел 3:18
7-8 лет, 20"
313 Шевчук Карина 2:45
426 Константинов Михаил Артериум 2:21 <AR>
7-8 лет, 24"
337 Егорова Дарья 2:24 <AR>
438 Марусенко Тимофей 2:25
7-8 лет, 26"
342 Сокол Юлия 2:48 <AR>
461 Сандалов Иван 2:27

Мамы
514 Сёмка Оксана 2:22

3x400 м

9-10 лет, 20"
464 Нечваль Евгения 4:14 <AR>
501 Иванов Александр 3:44 <AR>
9-10 лет, 24"
484 Шуткова Елизавета 3:51
506 Коваленко Александр 3:29 <AR>
9-10 лет, 26"
492 Гарцилова Ольга Артериум 3:42 <AR>
542 Билецкий Евгений 3:16 <AR>

3x650 м

11-13 лет, 20"
546 Ягельская Анастасия 5:39 <AR>
11-13 лет, 24"
548 Лукичёва Светлана 5:30
569 Лыпник Сергей 4:28 <AR>
11-13 лет, 26"
560 Тимонтеева Маргарита 4:47 <AR>
595 Федорчук Богдан 4:27

14 лет, 26"
597 Николаев Богдан 4:25
14 лет, 28"
602 Дзюбенко Максим 4:11

Поздравляем рекордсменов! Так держать! :volna:

AR - лучшее время (абсолютный рекорд)
ARR - повтор лучшего времени
* В таблице абсолютных рекордов штрафное время будет прибавляться к результату

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорды гонки "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 19.9.12 18:43

Одиннадцатая детская велогонка "Мы - чемпионы!" следующая
Рекорды трасс 8-9 сентября 2012 года

1x230 м

Беговел 3 года и младше, 8"
015 Гусеева Арина 2:39
005 Шибанов Михаил 3:49
Беговел 3 года и младше, 10"
025 Дитковский Егор Бровары 1:21 <AR>
Беговел 3 года и младше, 12"
001 Копий Ева Забирья 2:38
062 Евтушенко Святослав Симферополь 1:10 <AR>

3 года и младше, 8"
043 Кметь Мария 3:19 <AR>
3 года и младше, 10"
045 Рыбка Софья 2:04 <AR>
3 года и младше, 12"
050 Писная Таисия 2:08
068 Климов Николай 1:18
3 года и младше, 14"
073 Дремлюженко Лев Бровары 2:30
3 года и младше, 16"
080 Куликалова Анна 1:46
071 Сельянов Игорь 1:05

Беговел 4 года, 12"
103 Романюк Татьяна 1:16 <AR>
089 Пашковский Илья 1:14
Беговел 4 года, 14"
097 Гусеев Гордей 1:37 <AR>

4 года, 12"
106 Маркотенко Анастасия 1:25
110 Ружинский Артём 1:05 <AR>
4 года, 14"
117 Бондаренко Маргарита 2:08
118 Дебальчук Максим 0:58 <AR>
4 года, 16"
132 Егорова Анастасия 0:54
135 Кравчук Никита 0:45 <AR>
4 года, 20"
158 Кучеренко Никита 0:46 <AR>

2x230 м

5 лет, 12"
026 Попова Юлия 4:58
157 Ковтуцкий Игорь 3:33 <AR>
5 лет, 14"
160 Цесарская Дарья 2:31
192 Малиновский Антон 1:57 <AR>
5 лет, 16"
162 Ковальчук Маргарита 1:43
207 Бадеха-Корнилов Ярослав 1:35
5 лет, 18"
180 Мойсеенко Елизавета 1:50
227 Кириенко Богдан Артериум 2:18
5 лет, 20"
183 Шама Зоряна 1:28 <AR>
236 Леськив Григорий Украинка 1:19 <AR>
5 лет, 24"
187 Гетманец Мария 1:42 <AR>

6 лет, 14"
271 Балаценко Никита 2:30
6 лет, 16"
246 Моцная Анна 1:55
284 Макаренко Кирилл 1:37
6 лет, 18"
254 Коваленко Вероника 1:43 <AR>
285 Дремлюженко Давид Бровары 2:14
6 лет, 20"
266 Коваленко Анна 1:22
291 Щербацкий Александр 1:17 <ARR>
6 лет, 24"
332 Мироненко Иван 1:17 <AR>

2x400 м

7 лет, 16"
250 Голодник Владимир 3:18 <ARR>
7 лет, 20"
392 Мирошник Дарья 2:43
286 Белоконь Данил 2:32
7 лет, 24"
244 Мельник Карина Амигос 2:29 1 сек штраф - фс <AR>
367 Герасименко Назар 2:36

8 лет, 20"
401 Хлыщёва Елизавета Стрела 2:42 <AR>
439 Трофимов Максим 2:26 <ARR>
8 лет, 24"
416 Горностай Мария Амигос 2:23 <AR>
463 Войтишин Никита 2:22
8 лет, 26"
418 Шелудченко Дарина 2:37 <AR>
475 Сандалов Иван Dream team 2:29

Мамы
471 Цисар Лана - мама Амигос 2:29

3x400 м

9-10 лет, 20"
480 Пекур Валентина 4:16
518 Дядюк Александр 4:24
9-10 лет, 24"
511 Вербицкая София 3:47
532 Захаренко Кирилл 3:31
9-10 лет, 26"
579 Гарцилова Ольга Артериум 3:33 <AR>
577 Виниченко Евгений 3:28

3x650 м

11-13 лет, 20"
631 Петров Михаил 5:21 <ARR>
11-13 лет, 24"
583 Лукичёва Светлана 5:21
602 Гульчук Всеволод 5:22
603 Черевко Иван 5:22
11-13 лет, 26"
593 Мохнач Марта 4:37 <AR>
636 Устименко Кирилл 4:04 <AR>

14 лет, 26"
639 Федорчук Богдан 4:17


Поздравляем рекордсменов! Так держать! :volna:

AR - лучшее время (абсолютный рекорд)
ARR - повтор лучшего времени
* В таблице абсолютных рекордов штрафное время будет прибавляться к результату

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорды гонки "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 1.6.13 17:15

Двенадцатая детская велогонка "Мы - чемпионы!" следующая
Рекорды трасс 18-19 мая 2013 года

Для начала - не совсем рекорды :) Это выборка лучших результатов для каждой трассы. Возраст и пол - учтены, диаметр - нет. Сразу видно, на каком велике удобнее побеждать в том или ином возрасте.

1x230 м

Висоцька Олена 3 12 1:29 (біговел)
Мойсеєнко Артем 3 12 1:04 (велосипед без бокових колес)

Муравйова Анастасія 4 16 0:58 (велосипед)
Рябов Степан 4 16 0:49 (велосипед)

2x230 м

Шекера Ганна 5 20 1:30
Кучеренко Нікіта 5 20 1:25

Гордієнко Анна 6 20 1:27
Новицький Олесь 6 20 1:16
Щербацький Олександр 6 20 1:16

2x400 м

Сидоренко Анна 7 20 2:29
Васильєв Єгор 7 24 2:21

Мельник Каріна 8 24 2:22
Пузирін Дмитро 8 24 2:19

3x400 м

Горностай Марія 9 24 3:23
Третяк Антон 9 26 3:20

Шуткова Єлизавета 10 24 3:42
Захаренко Кирил 10 26 3:07

3x650 м

Гарцилова Ольга 11 26 4:39
Білецький Євгеній 11 26 4:30

Головко Катерина 12 26 4:34
Братко Богдан 12 26 4:44
Черевко Іван 12 26 4:44

Ніколаєв Денис 13 26 4:26+0:01*
Зеленяк Дмитро 13 26 4:27

---------------------

А теперь традиционные рекорды с учетом диаметра

1x230 м

Біговел 3 роки та молодше, 8"
015 Перегуда Мар'яна 1:45 <AR>
014 Шибанов Михайло 1:36 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 10"
031 Толкун Єва 1:43
034 Дитковський Єгор Бровари 1:19 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 12"
064 Висоцька Олена 1:29
062 Сашенко Тарас Проліски 1:13
Біговел 3 роки та молодше, 14"
066 Балицька Катерина 2:08 <AR>

3 роки та молодше, 12"
070 Онуфрієва Аліна 1:54+0:03*
075 Мойсеєнко Артем 1:04
3 роки та молодше, 14"
078 Нестерук Назар Чайки Чайка 3:09
3 роки та молодше, 16"
087 Грипас Анастасія Гостомель 1:57
092 Гончаренко Назар 1:22
3 роки та молодше, 18"
096 Новокщенов Іван 1:31 <AR>

Біговел 4 роки, 10"
098 Піддубна Ярина 1:15 <AR>
Біговел 4 роки, 12"
100 Романюк Тетяна 3:25
103 Коваленко Міхаіл 1:01 <AR>

4 роки, 12"
111 Рибка Софія 1:34
117 Пурхало Кирилл 1:01 <AR>
4 роки, 14"
122 Смирнов Єгор 1:04
4 роки, 16"
164 Муравйова Анастасія Барси 0:58
162 Рябов Степан 0:49
4 роки, 18"
165 Гурчанова Єлизавета Порцелян 1:59

2x230 м

5 років, 12"
185 Дубовий Іван 2:01 <AR>
5 років, 14"
167 Буравльова Євгенія Артеріум 2:24 <AR>
187 Руднєв Євгеній Артеріум 2:04
5 років, 16"
176 Щербакова Єкатерина 1:37
208 Ковальов Марк Чайки 1:29
5 років, 18"
132 Бєльска Зоя 4:35
5 років, 20"
181 Шекера Анна Молнія 1:30
226 Кучеренко Нікіта 1:25
5 років, 24"
237 Костюк Клим 1:29 <AR>

6 років, 16"
246 Блєдна Дарія 1:39
266 Борисов Олександр 1:33
275 Марич Дмитро 1:33
6 років, 18"
248 Коваленко Вероніка Боярка 1:31 <AR>
6 років, 20"
257 Гордієнко Анна Амігос 1:27
245 Новицький Олесь 1:16 <AR>
323 Щербацький Олександр 1:16 <AR>
6 років, 24"
264 Кравченко Ніна 1:31
339 Скала Емір 1:20

2x400 м

7 років, 16"
345 Лесечко Катерина 3:28
365 Косюк Артем 3:26
7 років, 20"
354 Сидоренко Анна Вишневе 2:29 <AR>
371 Лещенко Кирил 2:26
7 років, 24"
363 Горобцова Карина 2:44
435 Васильєв Єгор Молнія 2:21 <AR>

8 років, 20"
439 Головко Анна Барси 2:41 <AR>
8 років, 24"
450 Мельник Каріна Амігос 2:22 <AR>
510 Пузирін Дмитро 2:19 <AR>
8 років, 26"
460 Шевчук Каріна 2:27 <AR>
518 Михальчук Олексій Стріла 2:26

Мами, 26"
240 Горностай Марина - мама Маші 2:15

3x400 м

9-10 років, 20"
533 Ремінна Катерина 4:08 <AR>
585 Романюк Іван 3:53
9-10 років, 24"
544 Горностай Марія Амігос 3:23 <AR>
599 Коваленко Євген 3:25 <AR>
9-10 років, 26"
573 Вишняк Софія Молнія 3:28 <AR>
644 Захаренко Кирил Молнія 3:07 <AR>

3x650 м

11-13 років, 20"
671 Іванов Олександр 4:58 <AR>
11-13 років, 24"
651 Вербицька Софія Барси 5:12
676 Святненко Нікіта 4:49
11-13 років, 26"
665 Головко Катерина Барси 4:34 <AR>
699 Ніколаєв Денис 4:26 +0:01*
700 Зеленяк Дмитро 4:27


Поздравляем рекордсменов! Так держать! :volna:

AR - лучшее время (абсолютный рекорд)
ARR - повтор лучшего времени
* В таблице абсолютных рекордов штрафное время будет прибавляться к результату

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорды гонки "Мы - чемпионы!"

Повідомлення Sveta » 24.9.13 16:06

Тринадцатая детская велогонка "Мы - чемпионы!" следующая
Рекорды трасс 14-15 сентября, 5 октября 2013 года

Эта гонка в связи с погодными условиями не была щедра на рекорды. Трасса тяжелая (особенно во второй день после дождя), вязкая и несколько удлиненная из-за многочисленных объездов луж. Все старались ехать аккуратно, чтобы избежать падений... Тем не менее, один из основных рекордов обновлен! Поздравляем гостя из Беларуси. Остальные рекорды - это новая трасса 100 м и новые диаметры в категории.

100 м

Біговел 3 роки та молодше, 6"
044 Новiков Давiд 2:19 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 8"
008 Гусєєва Арина 0:35 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 10"
004 Моркотун Євгенія 0:44 <AR>
002 Жидков Іван 0:39 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 12"
020 Швець Вероніка 0:39 <AR>
022 Добриця Олександр Вишгород 0:28 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 14"
014 Олексенко Каріна 2:00 <AR>

3 роки та молодше, 10"
040 Костенко Єлизавета Порцелян 2:04 <AR>
3 роки та молодше, 12"
041 Шкребко Дар'я 1:00 <AR>
035 Рябошапка Кирило 0:32 <AR>
3 роки та молодше, 16"
039 Грипас Анастасія Гостомель 0:42 <AR>
032 Кіпчук Костянтин 0:32 <AR>

1х230 м

Біговел 3 роки та молодше, 8"
105 Тищенко Юлія 3:17
Біговел 3 роки та молодше, 10"
096 Макейчик Марія 1:45
094 Кужель Сергій 2:04
Біговел 3 роки та молодше, 12"
074 Сіунова Єлизавета 1:52
093 Шаповал Тимофій 1:13

3 роки та молодше, 12"
125 Онуфрієва Аліна 2:50
110 Марич Федір Форсаж 1:18
3 роки та молодше, 14"
111 Балицька Катерина 1:56
118 Шекера Максим Молния 1:43
3 роки та молодше, 16"
039 Грипас Анастасія Гостомель 1:54
132 Гордієнко Андрій Амігос 1:00

Біговел 4 роки, 10"
124 Фетисенко Вікторія 1:27
Біговел 4 роки, 12"
121 Калина Вероніка 1:21
128 Шустинський Вадим 1:24+0:01
Біговел 4 роки, 14"
204 Лазарєва Софія 1:45

4 роки, 10"
150 Дитковський Єгор Бровари 1:14 <AR>
4 роки, 12"
149 Рибка Софія 1:39
087 Павлюков Михайло Васильків 1:08
4 роки, 14"
171 Бобко Віктор 1:09
4 роки, 16"
158 Давидченко Алiна 1:02+0:01
193 Клімов Микола 0:49
4 роки, 20"
73 Тарасенко Олексій Гомель, Беларусь 0:45 <AR> :good:

2х230 м

5 років, 12"
213 Єрмак Анна 2:39
5 років, 14"
214 Бондаренко Маргарита 4:30
303 Дида Ігор 2:48
5 років, 16"
126 Едокова Єкатерина 2:08
247 Романюк Тимофій Форсаж 1:50
5 років, 18"
233 Волинець Ірина Шалені бджілки 2:02
281 Iжовський Олексiй 2:54 <AR>
5 років, 20"
236 Володимиренко Анна 1:46
119 Шекера Анна Молния 1:46
211 Кравчук Нікіта 1:29

6 років, 16"
311 Терещенко Віра 1:51
339 Зав'ялов Максим 1:42
6 років, 20"
316 Ковальчук Маргарита 1:41
385 Борисов Олександр 1:26
6 років, 24"
174 Біляченко Єва Харків First Bike Club 1:45
228 Акішев Нікіта 1:32

2х400 м

7 років, 16"
403 Мединська Діна 3:54
421 Бондар Філіп 4:49
7 років, 18"
404 Коваленко Вероніка Боярка 4:12 <AR>
7 років, 20"
413 Сидоренко Анна Вишневе 2:42
429 Щербацький Олександр 2:36
7 років, 24"
415 Гордієнко Анна Амігос 2:51
468 Дзюба Владислав 2:41
7 років, 26"
486 Гуз Андрій 3:02

8 років, 20"
497 Тарасенко Вікторія 2:56
518 Голоднік Володимир 2:54
8 років, 24"
510 Квіташ Вероніка Молния 2:32
551 Шекера Артем Молния 2:56
8 років, 26"
581 Чигрин Артем 2:59

Мами
250 Вишняк Юлія - мама Ігоря та Софії 2:43
Тата
668 Шевченко Антон - тато Марії 2:39 <AR>

3х400 м

9 років, 20"
610 Романюк Іван Форсаж 5:13
9 років, 24"
595 Юдіна Ульяна Angara.in.ua 4:59
630 Коваленко Євген 4:45
9 років, 26"
602 Вишняк Софія Молния 4:22+0:01
645 Третяк Антон 4:55

10 років, 20"
670 Аксьонов Данило 5:47
10 років, 22"
652 Маслякова Анна 7:11 <AR>
10 років, 24"
657 Тімонтєєва Вікторія 4:41
683 Коваленко Олександр 4:28
10 років, 26"
666 Горностай Марія Амігос 4:21
693 Захаренко Кирил Молния 4:03
11 років, 24"
659 Юдіна Альона Angara.in.ua 4:56
11 років, 26"
669 Борисенко Анна 4:47

3x650 м

11-14 років, 20"
140 Бааджи Андрій 6:22
11-14 років, 24"
51 Юдіна Ульяна Angara.in.ua 5:26
11-14 років, 26"
61 Мохнач Марта 4:48
62 Устименко Кирило 4:05

2x650 м - вперше

Мами
53 Нєстерова Вікторія 3:07 <AR>
Тата
53 Юдін Руслан 2:37 <AR>

Поздравляем рекордсменов! Так держать! :volna:

AR - лучшее время (абсолютный рекорд)
ARR - повтор лучшего времени
* В таблице абсолютных рекордов штрафное время будет прибавляться к результату

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 21.4.14 20:57

Чотирнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" наступні
Рекорди трас 26 квітня, 17-18 травня 2014 року

Рекорди є! Особливо вагомі - на популярних діаметрах, їх встановити не так й легко! Але декому;) вдалося ще й значно підняти планку рекорду. Вітаємо Горностай Марію (10 26") та її тата за чудову підготовку, неймовірний скачок з 3:42 на 3:04 на трасі 3х400 м! Вітаємо також Щербацького Олександра (8 24"), який поліпшив час на трасі 2х400 м майже на 10 секунд, та його маму й тата, що теж стали рекорсменами в перегонах батьків! Крім того, в деяких категоріях додались рекорди на менш поширених діаметрах. Нажаль не можемо порівняти з попередніми перегонами рекорди на "стометрівці", бо цього разу трасу відміряли дещо коротшу, тому до таблиці абсолютних рекордів кращі результати вноситися не будуть.

80 м

Біговел 3 роки та молодше, 8"
007 Юркова Юлія 2:34
053 Голець Давид 0:48
Біговел 3 роки та молодше, 10"
010 Моркотун Євгенія 0:25
039 Олійник Крістіан 0:32
Біговел 3 роки та молодше, 12"
013 Швець Вероніка 0:23
048 Пустовойт Артемий 0:19
Біговел 3 роки та молодше, 14"
002 Олексенко Каріна HAPPY KIDS 1:13
Біговел 3 роки та молодше, 16"
016 Дядюк Єлизавета 0:27

Велосипед 3 роки та молодше, 12"
051 Акішева Кіра 0:31
060 Говоров Гліб 0:35
велосипед 3 роки та молодше, 14"
619 Рудиченко Ганна 0:29
велосипед 3 роки та молодше, 16"
055 Горбатенко Поліна 0:28
042 Мироненко Антон 0:33

1х230 м

Біговел 3 роки та молодше, 10"
091 Шувалова Мар'я Калита, Київської 1:31
Біговел 3 роки та молодше, 12"
066 Толкун Єва 1:23
086 Кулик Ілля 1:06 <AR>

Велосипед 3 роки та молодше, 12"
89 Мальцева Софія SCOTT RC 1:20 <ARR>
94 Журавльов Іван 1:02
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
97 Кондратенко Денис 1:06
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
92 Тищенко Юлія 2:42
102 Плескун Кирил 1:03

Біговел 4 роки, 10"
079 Фетисенко Вікторія 1:08 <AR>
115 Жидков Іван 1:18 <AR>
Біговел 4 роки, 12"
107 Борса Ольга 1:14 <AR>
134 Шаповал Тимофій 1:02
Біговел 4 роки, 14"
113 Лазарєва Софія 1:23 6 років

Велосипед 4 роки, 12"
160 Онуфрієва Аліна 1:56
169 Горобей Станіслав 1:07
Велосипед 4 роки, 14"
141 Балицька Катерина 1:20
159 Горобцов Олександр 0:56 <AR>
Велосипед 4 роки, 16"
152 Сурма Марія 1:04
174 Гордієнко Андрій Амігос 0:48
Велосипед 4 роки, 18"
193 Сташкевич Андрій 0:57 <AR>
Велосипед 4 роки, 20"
180 Кривенко Іван 0:49

2х230 м

5 років, 12"
205 Стулікова Ема 2:28 <AR>
220 Єгоров Єгор 2:05 біговел!
5 років, 14"
224 Малюженко Захар 1:56 <AR>
5 років, 16"
212 Романюк Тетяна 1:49
235 Васильєв Георгій 1:27
5 років, 18"
267 Павлюков Іван Васильків 1:53:30 <AR>
5 років, 20"
199 Григор'єва Вероніка 1:40
275 Клімов Микола 1:25+0:01*
283 Свінцов Лев 1:26
5 років, 24"
219 Давидченко Алiна 1:42 <AR>
290 Летун Олексій 1:47

6 років, 16"
302 Щербакова Єкатерина 1:32
342 Холод Михайло 1:30 <AR>
6 років, 18"
306 Волинець Ірина Шалені бджілки 1:59
345 Поповиченко Володимир 1:40
6 років, 20"
319 Шекера Анна Молнія 1:17 <AR>
380 Ковальов Марк Чайки 1:18
6 років, 22"
139 Боженко Іванна 2:05 <AR>
6 років, 24"
326 Швець Надія 1:29
394 Кравчук Нікіта 1:16 <AR>

2х400 м

7 років, 16"
405 Терещенко Віра 3:38
434 Якимишен Владислав 3:38
7 років, 20"
420 Мухіна Ліна 3:20
442 Бадеха-Корнілов Ярослав 2:36
7 років, 24"
430 Гордієнко Анна Амігос 2:41
476 Кільдишев Станіслав Амігос 2:27
7 років, 26"
497 Гультай Станіслав 3:11

8 років, 16"
498 Вишневська Софія 3:48 <AR>
8 років, 20"
506 Щаслива Юлія 2:54
531 Вiнiченко Олексiй 2:42
548 Луць Денис 2:42
8 років, 24"
511 Коваленко Анна 2:22 <ARR>
550 Щербацький Олександр 2:16 <AR>
8 років, 26"
324 Пінчук Світлана 3:48
591 Гуз Андрій 2:31

Мами
237 Щербацька Марина 2:31

3х400 м

9 років, 20"
594 Балицька Анна 4:21
623 Горбатенко Владислав 4:05
9 років, 24"
613 Квіташ Вероніка Молнія 3:36
661 Моркотун Артем 3:33
9 років, 26"
615 Мельник Каріна Амігос 3:44
670 Васильєв Федір Дніпропетровськ 3:29

10 років, 20"
684 Ремінна Катерина 4:12 <AR>
704 Шестопалов Дмитро 4:12+0:03*
10 років, 24"
701 Святненко Дарія 3:53+0:01*
728 Тютюнник Іван 3:24 <AR>
10 років, 26"
666 Горностай Марія Амігос 3:04 <AR>
749 Захаренко Кирил Молнія 3:15

3x650 м

11-14 років, 20"
667 Юмина Анна Артеріум 5:54
11-14 років, 24"
696 Тімонтєєва Вікторія 5:25
234 Щербацький Олександр 4:52
11-14 років, 26"
205 Юдіна Ульяна Angara.in.ua 4:50
707 Хоменко Андрій Спринт 4:22

2x650 м

Мами
б/н Локшина Юлія 3:11

Тата
б/н Щербацький Андрій 2:29 <AR>

Вітаємо рекордсменів! Так тримати! :volna:

AR - кращий час (абсолютний рекорд)
ARR - повтор кращого часу
* В таблиці абсолютних рекордів штрафний час буде додаватися до результату

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 18.10.14 15:26

П'ятнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" наступні
Рекорди трас 6-7 версеня, 4 жовтня 2014 року


80 м

Біговел 3 роки та молодше, 10"
027 Копейчикова Єва 0:29
029 Будь Володимир 0:27 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 12"
053 Шишкова Емілія 0:28
052 Слуцький Єгор 0:23
Біговел 3 роки та молодше, 14"
026 Олексенко Каріна HAPPY KіDS 0:40 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 16"
055 Дядюк Єлизавета 0:22:30 <AR>

Велосипед 3 роки та молодше, 8"
057 Черненко Мария Артеріум 1:02 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
060 Нешта Анастасія Лідер 0:24 <AR>
063 Нешта Денис Лідер 0:22:30 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
040 Соколовський Назар 0:26 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
071 Данілова Ілона 0:34
078 Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 0:22 <AR>

1х230 м

Біговел 3 роки та молодше, 10"
081 Розумяк Ангеліна 1:55
104 Щур Назар Горенка, Київської 1:17 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 12"
086 Яроцька Катерина 1:10 <AR>
103 Кирич Юрій 1:07
Біговел 3 роки та молодше, 14"
108 Стойкевич Дмитро 1:18 <AR>

Велосипед 3 роки та молодше, 12"
113 Войтішина Поліна 1:14 <AR>
127 Рец Володимир 1:33
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
117 Шелест Юрій 1:10
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
118 Копій Єва Забір'я, Київської 1:22 <AR>
109 Луценко Олексій 1:01
Велосипед 3 роки та молодше, 20"
128 Мальцева Софія SCOTT RC 0:58 <AR>

Біговел 4 роки, 10"
136 Фетисенко Вікторія 1:11
Біговел 4 роки, 12"
135 Гулий Катерина 1:10 <AR>
140 Владимиров Андрій 1:02
152 Галатін-Павловський Олексій 1:02
Біговел 4 роки, 14"
159 Гриценко Артем 1:07 <AR>

Велосипед 4 роки, 12"
162 Шкребко Дар'я 1:15
198 Жидков Іван 1:06
Велосипед 4 роки, 14"
168 Балицька Катерина 1:16
200 Моргун Ілля Dream team 0:55 <AR>
Велосипед 4 роки, 16"
186 Куценко Маргарита 0:57
232 Гордієнко Андрій Амігос 0:47
Велосипед 4 роки, 18"
236 Сташкевич Андрій 0:57 <ARR>
Велосипед 4 роки, 20"
190 Савіна Софія 0:55 <AR>
239 Шаповал Тимофій 0:48

2х230 м

5 років, 14"
246 Гуз Софія 2:53
262 Лахман Максим Райдуга 2:03
5 років, 16"
251 Губарєва Олександра 1:45
292 Бірюк Дмитро 1:30
5 років, 18"
256 Купрієнко Злата Софіївська Борщагівка, Київської 1:42 <AR>
304 Павлюков Іван Васильків, Київської 1:41 <AR>
5 років, 20"
258 Хаврюченко Поліна 1:37
318 Лубнін Тихон 1:20
5 років, 24"
330 Лукашкін Кирил 1:33

6 років, 16"
151 Едокова Єкатерина 1:42
370 Цаль Андрій 1:28 <AR>
6 років, 18"
342 Волинець Ірина Шалені бджілки 1:37
6 років, 20"
347 Чепьолкіна Вероніка Dream team 1:19
420 Петренко Дмитро 1:18
6 років, 24"
189 Едокова Софія 1:22
425 Костюк Клим Турбо 1:22

2х400 м

7 років, 16"
433 Щербакова Єкатерина 3:05 <AR>
465 Мар'єнко Євгеній Амігос 3:04 <AR>
7 років, 20"
449 Юрченко Валерія 2:45
486 Борисов Олександр 2:28
7 років, 24"
459 Коваленко Карина 2:40
506 Ковальов Марк Чайки, Київської 2:17 <AR>
7 років, 26"
536 Гультай Станіслав 3:08

8 років, 20"
537 Сулацкова Уляна Вишневе, Київської 2:41 <AR>
567 Клименко Григорій Dream team 2:31
570 Авдєєнко Дмитро 2:31
8 років, 24"
554 Коваленко Анна 2:20 <AR>
607 Єфремов Максім 2:23
8 років, 26"
557 Москаленко Софія 2:49
612 Китайчук Іван 2:23 <AR>

Мами
414 Щербацька Марина - мама Саші 2:19

3х400 м

9 років, 20"
617 Засоба Олена 4:05 <AR>
650 Бондарчук Даніїл 3:43 <AR>
9 років, 24"
635 Квіташ Вероніка Молнія 3:32
633 Пасальська Поліна 3:32
652 Щербацький Олександр Мирний атом 3:21 <AR>
9 років, 26"
632 Арістова Анастасія Соколята 3:45
688 Гриньов Богдан 3:30

10 років, 20"
696 Малютіна Олександра 4:57
713 Бойчук Максим 4:14
10 років, 24"
700 Мнухіна Марина 3:42 <ARR>
725 Коваленко Євген 3:18 <AR>
10 років, 26"
666 Горностай Марія Амігос 2:58:30 <AR>
736 Третяк Антон 3:12

3x650 м

11-14 років, 20"
527 Журинський Олександр Доманівка, Миколаївської Славія 5:28
11-14 років, 24"
044 Зацепіна Єлизавета 5:32
595 Святненко Нікіта 4:51
11-14 років, 26"
495 Горностай Марія Амігос 4:32 <AR> (4:21:30 в заїзді "Зухвалі")
733 Коливай Дмитро 4:12

2x650 м

Мами
632 Пилипенко Анна - мама Льоні 2:53 <AR>
Тата
619 Щербацький Андрій - тато Саші 2:25 <AR>


Вітаємо рекордсменів! Так тримати! :volna:

AR - кращий час (абсолютний рекорд)
ARR - повтор кращого часу
* В таблиці абсолютних рекордів штрафний час буде додаватися до результату

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 16.8.15 08:57

ШІстнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" наступні
Рекорди трас 25, 26 квітня, 16-17 травня 2015 року

Цього разу значно оновилася таблиця рекордів у чотирирічних беговелістів. Вітаємо рекорсменів, окремо тих, яким вдалося оновити рекорди на "масових" діаметрах у категорії, тобто там, да завжди є значна конкуренція - Замковой Ярослав, Яроцька Катерина, Володимиров Андрій, Кільдишев Станіслав, Пасальська Поліна.

80 м

Біговел 3 роки та молодше, 6" ці рекорди поставлені за допомогою батьків, тому в таблицю абс.рекордів не вносяться
010 Гречана Софія 0:49
009 Круковський Гліб 1:27
Біговел 3 роки та молодше, 8"
023 Гута Емілія 0:39 <AR>
073 Лозівський Тимофій 0:33 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 10"
075 Юсім Аріна 0:29
084 Гоменюк Ростислав Амігос 0:21 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 12"
113 Бучкова Анна 0:24
100 Манзюк Роман 0:23
115 Мусієнко Дмитро 0:23
Біговел 3 роки та молодше, 14"
129 Костюченко Сабріна 0:28 <AR>
130 Кравчинський Емiль 0:24:30 <AR>

Велосипед 3 роки та молодше, 8"
132 Короченцева Анастасiя 0:43 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 10"
134 Писарев Родіон Вишневе, Київської 0:54:30 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
143 Патлай Поліна 0:31
140 Замковой Ярослав Райдуга 0:21 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
146 Щокова Аліна 0:33
145 Логущенко Антон 0:28

1х230 м

Біговел 3 роки та молодше, 8"
003 Дубова Варвара 2:44
048 Сильченко Назар 2:06
Біговел 3 роки та молодше, 10"
014 Боріна Катерина 2:27
009 Скомаровський Петро 1:24
Біговел 3 роки та молодше, 12"
022 Троцко Богдана 1:20
059 Швець Ілля 1:10

Велосипед 3 роки та молодше, 10"
062 Черненко Марія Артеріум 3:17
Велосипед 3 роки та молодше, 12"
064 Олійник Валерія 2:44
065 Гоменюк Ростислав Амігос 1:34
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
070 Гортопан Олексій Лідер 1:58
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
073 Баліцька Кіра 1:34
072 Поліщук Роман 1:02
Велосипед 3 роки та молодше, 18"
227 Бейко Марія 2:31 <AR>

Біговел 4 роки, 10"
082 Моркотун Євгенія 1:16
084 Горбенко Егор 1:06 <AR>
Біговел 4 роки, 12"
104 Яроцька Катерина 1:05 <AR>
107 Володимиров Андрій 0:55 <AR>
Біговел 4 роки, 14"
290 Гримайловська Злата 1:08 <AR>
121 Гриценко Артем 1:01 <AR>
Біговел 4 роки, 16"
016 Владіміров Ярослав 1:24 <AR>

Велосипед 4 роки, 12"
127 Лахман Еля Райдуга 1:14
122 Нешта Денис Лідер 1:32
Велосипед 4 роки, 14"
136 Рудиченко Ганна 1:26
135 Величко Михайло 0:58
Велосипед 4 роки, 16"
160 Лесик Домініка 0:58
186 Грицків Павло 0:48
Велосипед 4 роки, 20"
202 Мальцева Софія SCOTT RC 0:56
201 Шелест Юрій 0:49

2х230 м

5 років, 12"
208 Герасименко Наталія 2:00 <AR>
5 років, 14"
209 Гуз Софія 1:57 <AR>
249 Лігерко Матвій 2:52
5 років, 16"
231 Кузнєцова Маргарита 1:52
256 Забродський Юрій Олені 1:33
5 років, 18"
205 Дмитрук Катерина 1:49
288 Саранча Тимофій 1:32 <AR>
5 років, 20"
238 Куценко Маргарита 1:47
308 Гордієнко Андрій Амігос 1:30

6 років, 14"
324 Дюденко Варвара Бровари, Київської 1:55 <AR>
6 років, 16"
331 Романюк Тетяна 1:39+0:01
361 Кайтановський Владислав 1:35
6 років, 18"
333 Криштофор Домiнiка 1:49
367 Павлюков Михайло Васильків, Київської 1:42
6 років, 20"
344 Лєскова Ніка 1:34
390 Козачук Святослав Молнія 1:22
6 років, 24"
349 Волжина Діана 1:26
408 Лубнін Тихон 1:14 <AR>

2х400 м

7 років, 16"
454 Холод Михайло 3:16
7 років, 18"
412 Волинець Ірина Шалені бджілки 3:34 <AR>
7 років, 20"
413 Ручко Аврора 2:51
429 Федусенко Марія 2:51
491 Петренко Дмитро 2:36
7 років, 22"
438 Буравльова Євгенія Артеріум 3:08 <AR>
7 років, 24"
446 Шекера Анна Молнія 2:37
524 Ковальов Марк Чайки, Київської 2:23
7 років, 26"
452 Бегеба Крістіна Молнія 2:31 <AR>

8 років, 16"
555 Вдович Ілля 2:57
8 років, 20"
539 Машталір Вероніка Олені 3:01
573 Бондар Філіп 2:37
8 років, 22"
576 Бондаренко Михайло Артеріум 2:55 <AR>
8 років, 24"
549 Гордієнко Анна Амігос 2:22
589 Кільдишев Станіслав Амігос 2:16 <ARR>
8 років, 26"
615 Бабич Олександр Лідер 2:35

Мами, 24"
146 Федоренко Катерина 2:38
Мами, 26"
393 Москаленко Ольга 2:21

3х400 м

9 років, 20"
625 Щаслива Юлія 4:19
655 Голоднік Володимир 3:38 <AR>
9 років, 24"
631 Сидоренко Анна Вишневе, Київської 3:35
657 Щербацький Олександр Мирний атом 3:25
9 років, 26"
639 Моцна Анна 4:08
699 Васильєв Єгор Молнія 3:24

10 років, 20"
717 Горбатенко Владислав 4:05
10 років, 24"
568 Пасальська Поліна 3:38 <AR>
718 Кліменко Іван Молнія 3:34
10 років, 26"
593 Квіташ Вероніка Молнія 3:24
736 Шекера Артем Молнія 3:32

3x650 м

11-14 років, 20"
724 Паламарчук Максим Доманівка, Миколаївської Славія 5:12:30
11-14 років, 24"
702 Зацепіна Елизавета 4:59 <ARR>
715 Гуз Юлія 4:59(?)
722 Щербацький Олександр Мирний атом 4:47
11-14 років, 26"
705 Юдіна Ульяна Angara.іn.ua 4:39
770 Рибка Антон Спринт 4:11
11-14 років, 29"
786 Іванов Сергій Молнія 4:42

1x650 м

Мами, 26"
701 Трунова Тетяна 1:46

2x650 м

Зухвалі, 26"
771 Крамар Дмитро 3:00 <AR>
751 Третяк Антон 3:00 <AR>


Вітаємо рекордсменів! Так тримати! :volna:

AR - кращий час (абсолютний рекорд)
ARR - повтор кращого часу
* В таблиці абсолютних рекордів штрафний час буде додаватися до результату

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 16.1.16 21:19

Сімнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" наступні
Рекорди трас 12-13 вересня, 3, 4 жовтня 2015 року

80 м допустима невелика похибка в абсолютному порівнянні часу між заїздами

Біговел 3 роки та молодше, 6"
006 Міщенко Анастасія 1:51
007 Нетребчук Остап 0:44 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 8"
023 Коберська Маргарита 0:40
010 Клікун Адріан 0:29 <AR>
013 Чертополох Денис 0:29 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 10"
037 Харитонова Марина 0:35
033 Коженко Семен 0:33
Біговел 3 роки та молодше, 12"
089 Троцко Богдана Вишневе, Київської 0:20 <AR>
083 Боденко Дарій 0:17
Біговел 3 роки та молодше, 16"
108 Манзюк Роман 0:21 <AR>

Велосипед 3 роки та молодше, 12"
111 Гречана Софія 1:05
113 Ануфрієв Олег 0:24
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
117 Головань Всеволод 0:25 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
115 Озйолджу Катерина Гізем 0:36
091 Чемер Лев 0:21 <AR>

1х230 м

Біговел 3 роки та молодше, 8"
019 Гречний Максим 1:42
Біговел 3 роки та молодше, 10"
010 Юсім Аріна 1:34
011 Басараб Назар 1:20
Біговел 3 роки та молодше, 12"
042 Копилова Ніка 1:16
048 Маренець Єгор 1:13

Велосипед 3 роки та молодше, 12"
077 Кривенко Дар'я 1:22
079 Іонов Андрій 1:16
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
122 Цвіль Дар'я 1:45 +0:03*
088 Баранов Тимур 1:11
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
090 Дмитрієнко Юлія 1:11 <AR>
098 Поліщук Роман 0:54
Велосипед 3 роки та молодше, 20"
100 Замковой Ярослав Райдуга 0:54:30 <AR>

Біговел 4 роки, 10"
103 Пахомов Андрій 1:19
Біговел 4 роки, 12"
119 Рябенко Єлизавета 0:59 <AR>
113 Швець Ілля 0:59
137 Козачок Євгеній 0:59
Велосипед 4 роки, 12"
142 Акішева Кіра 1:04 <AR>
143 Нешта Денис Лідер 1:09
Велосипед 4 роки, 14"
147 Берест Іванна 1:11
141 Захарченко Анна 1:11
139 Кравчинський Еміль 0:55 <ARR>
Велосипед 4 роки, 16"
183 Лесик Домініка Пісківка, Київської 0:52:30
178 Мельник Данііл Амігос 0:48
192 Федчик Сергій Білогородка, Київської 0:48
Велосипед 4 роки, 18"
206 Бейко Марія 1:32
207 Шевченко Максим 1:07
Велосипед 4 роки, 20"
218 Мальцева Софія SCOTT RC 0:50 <AR>
216 Шелест Юрій 0:49

2х230 м

5 років, 12"
219 Лахман Еля Райдуга 2:06
5 років, 14"
221 Коваль Марія 2:59
263 Карпенко Єгор 1:56 <ARR>
5 років, 16"
251 Дідок Дар'я Гора, Київської 1:40
294 Вишняк Ігор 1:29
5 років, 18"
253 Перевертун Анна Забуччя, Київської 1:44
304 Саранча Тимофій 1:31:30 <AR>
5 років, 20"
258 Куценко Маргарита 1:30
315 Кривенко Іван 1:27
322 Шаповал Тимофій 1:27

6 років, 14"
331 Гуз Софія 1:53 <AR>
6 років, 16"
337 Кучер Олександра Артеріум 1:25 <AR>
138 Ромась Дамир 1:35
370 Бабич Дмитро 1:35
6 років, 18"
340 Криштофор Домініка 1:42
376 Семенець Даніїл 1:30 <AR>
6 років, 20"
351 Ручко Аврора 1:21 + 0:01*
398 Пурхало Кирил 1:17
6 років, 24"
360 Кершкова Глорія 1:25
421 Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 1:11 <AR>

2х400 м

7 років, 16"
295 Данилюк Євген 3:12
7 років, 18"
434 Резніченко Поль Ілларіон 3:09 <AR>
7 років, 20"
104 Романюк Тетяна 2:58
204 Володимиренко Анна 2:58
430 Олєсов Данііл Діти Світла 2:30
7 років, 24"
265 Шекера Анна Молнія 2:22 <AR>
450 Кравчук Нікіта 2:22
7 років, 26"
472 Сонько Єгор Турбо 2:35

8 років, 16"
473 Страковська Маргарита 5:35
504 Петровський Павло Ірпінь, Київської 3:00
8 років, 20"
475 Ковальчук Маргарита 2:45
512 Пінчук Костянтин Райдуга 2:32
8 років, 22"
529 Бондаренко Михайло Артеріум 3:03
8 років, 24"
499 Терещенко Віра 2:31
533 Васильєв Назар Молнія 2:27
531 Капрал Нікіта 2:27
8 років, 26"
569 Ручко Ілля 2:25

Мами, 24"
081 Зюкова Марія - мама Катерини 2:37 <AR>
Мами, 26"
082 Руда Оксана - мама Назарія 2:21

3х400 м

9 років, 20"
576 Гурбенко Марія 5:11
601 Авдєєнко Дмитро 4:04
9 років, 24"
589 Сидоренко Анна Вишневе, Київської 3:39
635 Єфремов Максім 3:28
9 років, 26"
593 Москаленко Софія 4:04
639 Амбружевич Станіслав Софіївська Борщагівка, Київська Артеріум 3:42

10 років, 18"
660 Чудаков Олександр 4:39 <AR>
10 років, 20"
661 Фурман Ілля 4:13
10 років, 24"
649 Терещенко Валерія 3:37 <AR>
665 Онуфрієнко Владислав 3:39
10 років, 26"
659 Квіташ Вероніка Молнія 3:22
684 Шекера Артем Молнія 3:22:30

3x650 м

11-14 років, 16"
729 Петровський Петро Ірпінь, Київської 5:45 <AR>
11-14 років, 20"
701 Кожем'яка Ірина Вишгород, Київської 6:47
11-14 років, 24"
704 Гуз Юлія 5:06
733 Шутий Богдан 4:51
11-14 років, 26"
712 Юдіна Ульяна Angara.іn.ua 4:30 <AR> (в заїзді Зухвалих 4:28)
777 Хоменко Андрій Спринт 3:49 <AR>

2x650 м

Мами, 26"
696 Щербацька Марина - мама Саші 3:18

Тата, 26"
697 Терещенко Віталій - тато Святослава 2:56

Зухвалі, 26"
779 Коливай Дмитро 2:35:30 <AR>

Вітаємо рекордсменів! Так тримати! :volna:

AR - кращий час (абсолютний рекорд)
ARR - повтор кращого часу
* В таблиці абсолютних рекордів штрафний час буде додаватися до результату

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 2.6.16 08:15

Вісімнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" наступні
Рекорди трас 23, 24 квітня, 21-22 травня 2016 року

80 м

Біговел 3 роки та молодше, 6"
068 Слободенюк Поліна Інфопульс 0:40 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 8"
071 Куркіна Марта 0:28 <AR>
073 Саралiдзе Гiоргi 0:23 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 10"
085 Семенець Яна 0:27
076 Чертополох Денис 0:21 <ARR>
087 Макарчук Іван 0:21 <ARR>
Біговел 3 роки та молодше, 12"
122 Петрусенко Олександра 0:22
132 Шеронов Олексій 0:21:30
Біговел 3 роки та молодше, 14"
56 Коберська Маргарита 0:33
138 Самойленко Олексій 0:21 <AR>

Велосипед 3 роки та молодше, 12"
074 Іванова Поліна 0:55
150 Кулешов Тимур 0:19 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
146 Соловйов Микита 0:32
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
147 Швидка Аріна 0:34
148 Яцульчак Максим 0:17 <AR>

1х230 м

Біговел 3 роки та молодше, 8"
002 Частникова Влада 1:37 <AR>
005 Прасол Макар 1:35 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 10"
015 Лопатіна Катерина 1:52
013 Яроменок Маркіян 1:21
Біговел 3 роки та молодше, 12"
317 Тарасенко Еріка 1:14
055 Боденко Дарій 1:03 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 14"
065 Самойленко Олексій 1:17 <AR>

Велосипед 3 роки та молодше, 12"
073 Кривенко Дар'я 1:14
070 Пуликовський Мірослав 2 1:09
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
078 Слободенюк Поліна Інфопульс 3:22
079 Сташкевич Олексій 1:48
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
083 Дмитрієнко Юлія 1:12
059 Сіренко Лев 1:10

Біговел 4 роки, 8"
087 Кругла Поліна Інфопульс 1:42 <AR>
Біговел 4 роки, 10"
088 Юсім Аріна 1:41:30
090 Мусієнко Денис 1:03 <AR>
Біговел 4 роки, 12"
116 Петровська Софія Ірпінь, Київської 1:22
112 Мусієнко Дмитро 0:53 <AR>
Біговел 4 роки, 14"
122 Стрижов Назар Вишневе, Київської 1:16

Біговел 5 років, 12"
127 Ніколенко Анастасія 1:06:30 <AR>
050 Якименко Дмитро 0:56 <AR>

Велосипед 4 роки, 12"
137 Хомякова Ксенія 2:17
136 Іонов Андрій 1:16
Велосипед 4 роки, 14"
146 Медвідь Анастасія 2:25
143 Головань Всеволод 1:01
Велосипед 4 роки, 16"
174 Запорожко Ульяна 0:55
149 Швець Ілля 0:49
Велосипед 4 роки, 18"
182 Маренець Єгор 0:59
Велосипед 4 роки, 20"
187 Замковой Ярослав Райдуга 0:48

2х230 м

5 років, 14"
193 Коваль Марія 2:04
225 Юревич Ярослав 2:07
5 років, 16"
211 Міхмель Вероніка 1:50
251 Сорокін Костянтин Extreme Factory 1:29
5 років, 18"
215 Литвиненко-Коренюк Софія Соколята 2:12
139 Рибачук Анатолій 1:59
5 років, 20"
220 Мальцева Софія SCOTT RC 1:40
293 Кондратенко Денис 1:29

6 років, 14"
337 Кушнір Захар Інфопульс 2:00
6 років, 16"
312 Артюх Мелана 1:45
346 Чайка Євген 1:28 <ARR>
6 років, 18"
359 Сташкевич Андрій 1:27 <AR>
6 років, 20"
329 Дідок Дар'я Гора, Київської 1:25
369 Шепель Данііл Бровари, Київської 1:24
377 Кривенко Іван 1:24
6 років, 24"
150 Доброван Софія 1:42
411 Васильченко Назар Амігос 1:20

2х400 м

7 років, 14"
356 Батюшин Євгеній 3:39 <AR>
7 років, 16"
401 Сідаш Поліна 3:48
454 Текеянов Георгій 3:46
7 років, 18"
254 Чехова Поліна Соколята 3:50
458 Павлюков Іван Васильків, Київської 3:08 <AR>
7 років, 20"
264 Лагода Ніколь 2:51
486 Бірюк Дмитро 2:33
7 років, 24"
442 Ручко Аврора 2:28
517 Теліщук Максим Молнія 2:35
7 років, 26"
452 Картун Іванна 3:15
520 Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 2:17 <AR>

8 років, 16"
292 Шкорин Олександр 3:55
8 років, 20"
536 Бакай Вероніка 2:35 <AR>
569 Олесов Данііл Діти Світла 2:27
8 років, 24"
549 Шекера Анна Молнія 2:28
554 Швець Надія Турбо 2:28
616 Пінчук Костянтин 2:20
8 років, 26"
558 Бегеба Крістіна Молнія 2:22 <AR>
624 Петренко Дмитро 2:22 <AR>

Мами, 24"
419 Плінська Алла - мама Георгія 2:45:30
Мами, 26"
546 Водоп'янова Євгенія - мама Кіріла 2:16

3х400 м

9 років, 20"
627 Фоміних Марія Лісовичі, Київської Стріла 4:36
654 Гайовий Костянтин 3:51
9 років, 22"
659 Бондаренко Михайло Артеріум 4:36 <AR>
9 років, 24"
641 Гордієнко Анна Амігос 3:44
676 Кільдішев Станіслав Амігос 3:34
9 років, 26"
643 Соболєва Євгенія 4:20
699 Новіков Микита Ірпінь, Київської Інфопульс 3:39

10 років, 20"
541 Потерлевич Дар'я 4:17
10 років, 24"
528 Сидоренко Анна Вишневе, Київської 3:27 <AR>
522 Корольов Кирило 3:31
10 років, 26"
640 Сотнікова Марія Молнія 3:18
758 Васильєв Єгор Молнія 3:17
10 років, 28"
580 Чікіта Єлизавета 4:18 <AR>
760 Чікіта Родіон 3:28 <AR>
10 років, 29"
761 Носков Павло 3:01 <AR>

3х650 м

11-14 років, 24"
715 Зацепіна Єлизавета 5:15
736 Костенко Микита Порцелян 4:53
11-14 років, 26"
716 Юдіна Ульяна Angara.іn.ua 4:33
773 Рибка Антон Спринт 4:00
11-14 років, 29"
766 Захаренко Кирил Молнія 4:07 <AR>

2х650 м

Зухвалі, 26"
773 Рибка Антон Спринт 2:31 <AR>

Мами, 26"
769 Погорецька Тетяна 3:51

Тата, 26"
б/н Щербацький Андрій 2:29

Студенти, 26"
735 Пархоменко Анастасія 3:35 <AR>
751 Ошурко Владислав 2:51 <AR>

Вітаємо рекордсменів! Так тримати! :volna:

AR - кращий час (абсолютний рекорд)
ARR - повтор кращого часу
* В таблиці абсолютних рекордів штрафний час буде додаватися до результату

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 7.10.16 14:59

Дев'ятнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" наступні
Рекорди трас 10-11 вересня, 1, 2 жовтня 2016 року

80 м

Біговел 3 роки та молодше, 6"
069 Юдіна Поліна 1:20
028 Жидков Михайло 1:01
Біговел 3 роки та молодше, 8"
091 Погуляйко Ксенія 0:33
097 Лахманець Нікіта 0:26:30
Біговел 3 роки та молодше, 10"
077 Товстик Анна 0:31
104 Чертополох Денис 0:24
Біговел 3 роки та молодше, 12"
126 Дяків Христина 0:27
021 Кулешов Тимур 0:23
141 Духовний Андрій 0:23
Біговел 3 роки та молодше, 14"
58 Пєснєв Платон 0:58

Велосипед 3 роки та молодше, 12"
201 Валевата Надія 0:32
045 Кулешов Тимур 0:16:30 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
298 Соколов Артем 0:21 <AR>
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
435 Харитонова Марина 0:28:30
429 Кернасовський Орест 0:19:30

1х230 м

Біговел 3 роки та молодше, 8"
003 Демчук Поліна Ірпінь 2:15
008 Сологуб Марк 1:17 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 10"
009 Міщенко Анастасія 1:44
010 Ющук Поліна 1:44
017 Чертополох Денис 1:10+0:01* <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 12"
071 Петрусенко Олександра 1:13
068 Бабенко Макар 1:07
Біговел 3 роки та молодше, 14"
075 Тарідонова Катерина 1:18 <AR>

Велосипед 3 роки та молодше, 12"
084 Кучер Євангеліна Артеріум 1:17
341 Шумаєв Платон 1:19
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
089 Дубова Софія 1:48
087 Соколов Артем 1:05
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
094 Зимбицька Катерина Інфопульс 1:43
095 Пуликовський Мірослав 0:52 <ARR>
Велосипед 3 роки та молодше, 18"
096 Городецький Богдан Інфопульс 2:48

Біговел 4 роки, 8"
098 Кругла Поліна Інфопульс 1:36 <AR>
Біговел 4 роки, 10"
100 Юсім Аріна 1:15 <ARR>
101 Малков Матвій 1:04
Біговел 4 роки, 12"
121 Шевцова Злата Харків 1:04
126 Малюга Іван Бровари 1:00
Біговел 4 роки, 14"
132 Стрижов Назар Вишневе 1:12

Біговел 5 років, 10"
134 Майданчук Назарій Макарів 1:06 <ARR>
Біговел 5 років, 12"
021 Місюра Марко 1:05

Велосипед 4 роки, 12"
143 Хомякова Ксенія 2:00
137 Клименчук Гордій 1:09
Велосипед 4 роки, 14"
153 Медвідь Анастасія 1:45
152 Чайковський Михайло 1:04
Велосипед 4 роки, 16"
197 Костюк Амалія Турбо 0:49 <ARR>
195 Поліщук Роман 0:47
Велосипед 4 роки, 18"
200 Шепель Катерина 2:09
198 Маренець Єгор 0:51 <ARR>
Велосипед 4 роки, 20"
202 Кривенко Дар'я 0:55
205 Замковой Ярослав Райдуга 0:47

2х230 м

Велосипед 5 років, 12"
208 Іванова Валентина ВДНГ Молнія 2:35
Велосипед 5 років, 14"
242 Кочубей Кирило 1:51 <AR>
Велосипед 5 років, 16"
223 Войтішина Поліна 1:33 <AR>
278 Сорокін Костянтин Extreme Factory UKR 1:26 <ARR>
Велосипед 5 років, 18"
004 Кривопляс Назар 1:33
Велосипед 5 років, 20"
020 Кухарчук Аліса 1:28 <ARR>
307 Федчик Сергій Білогородка 1:22

Велосипед 6 років, 14"
342 Нестерук Назар Чайки 2:00
Велосипед 6 років, 16"
320 Бойчук Марія 1:40
356 Чайка Євген 1:22 <AR>
Велосипед 6 років, 18"
326 Перевертун Анна Забуччя 1:39
361 Саранча Тимофій 1:21:30 <AR>
360 Попович Святослав Артеріум 1:27
Велосипед 6 років, 20"
334 Жукова Антоніна 1:23
392 Червінський Ілля Васильків 1:19:30
Велосипед 6 років, 24"
413 Пащенко Андрій Глеваха 1:24

2х400 м

Велосипед 7 років, 16"
210 Сердитко Поліна 3:20
416 Тацій Назар 3:33
Велосипед 7 років, 18"
241 Чехова Поліна Соколята 3:30 <AR>
420 Євсеєв Олег Артеріум 3:03 <AR>
Велосипед 7 років, 20"
287 Завалішина Радміла 2:45+0:01*
458 Петін Олексій 2:25
Велосипед 7 років, 24"
406 Весна Ева ВДНГ Молнія 2:31
476 Сотніков Федір ВДНГ Молнія 2:20

Велосипед 8 років, 20"
497 Володимиренко Анна 2:33 <AR>
527 Артюх Володимир 2:24 <AR>
Велосипед 8 років, 24"
510 Іванова Юлія ВДНГ Молнія 2:33
557 Кравчук Нікіта 2:10 <AR>
Велосипед 8 років, 26"
521 Шекера Анна ВДНГ Молнія 2:19 <AR>
581 Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 2:05 <AR>

Мами, 24"
545 Плінська Алла 2:19 <AR>
Мами, 26"
583 Заяць Ірина 2:05 <AR>

3х400 м

Велосипед 9 років, 20"
591 Бакай Вероніка 3:39 <AR>
621 Бондарчук Нікіта 3:42
Велосипед 9 років, 24"
611 Черкас Ангеліна 3:31
651 Макаренко Максим Біла Церква 3:12 <AR>
Велосипед 9 років, 26"
620 Іщук Ніна 4:00
669 Петренко Дмитро 3:10 <AR>
Велосипед 9 років, 29"
681 Заглада Мірон 4:13 <AR>

Велосипед 10 років, 24"
687 Сидоренко Анна Вишневе 3:15 <AR>
706 Петренко Максим Інфопульс 3:35
Велосипед 10 років, 26"
690 Сотнікова Марія ВДНГ Молнія 3:05
588 Хоменчук Ярослав 3:21

3х650 м

Велосипед 11-14 років, 20"
703 Деменюк Софія 7:50
Велосипед 11-14 років, 24"
705 Сидоренко Анна Вишневе 4:57 <AR>
753 Єременко Данило 4:52:30
Велосипед 11-14 років, 26"
737 Юдіна Ульяна Мирний атом 4:20:30+0:01* <AR>
790 Рибка Антон Спринт 3:53:30
Велосипед 11-14 років, 27,5-28"
733 Прокіпчук Катерина ВДНГ Молнія 4:46 <AR>
789 Архипенко Максим Кривий Ріг 3:48 <AR>
Велосипед 11-14 років, 29"
800 Клименко Назар 3:55 <AR>

2х650 м

Зухвалі, 26"
790 Рибка Антон Спринт 2:33:30
Тата, 26"
780 Возняк Андрій 2:35

1х650 м

Мами, 26"
793 Нагорняк Нелля 1:37 <AR>

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 3.6.17 18:03

Двадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" наступні
Рекорди трас 22, 23 квітня, 20-21 травня 2017 року

80 м

Біговел 3 роки та молодше, 6"
089 Олесова Соломія 0:28 <AR>
090 Удовиченко Іван 0:30 <AR>
Біговел 3 роки та молодше, 8"
066 Калюжна Аліса 0:28:30
097 Гаврилов Роман 0:27
Біговел 3 роки та молодше, 10"
020 Клімова Евеліна Вишгород 0:42
105 Гладун Маркіян 0:25
111 Сосєдов Арсенiй 0:25
Біговел 3 роки та молодше, 12"
155 Чайка Крістіна 0:28
122 Андрусенко Северин 0:23
147 Головченко Іван 0:23
152 Клікун Адріан 0:23
157 Пунько Ярослав 0:23
Біговел 3 роки та молодше, 14"
159 Коберська Маргарита 0:26 <AR>
158 Лисенко Даниїл 0:28

Велосипед 3 роки та молодше, 12"
752 Валевата Надія 0:30
745 Фоміних Тимофій Лісовичі Стріла 0:21
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
051 Маслов Ян 0:23
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
069 Товстик Анна 0:21 <AR>
082 Шамборовський Арсеній 0:19

1х230 м

Біговел 3 роки та молодше, 8"
007 Мущиніна Варвара 1:43
006 Слизьконіс Іван Обухів 1:29
Біговел 3 роки та молодше, 10"
012 Синюгін Олег Гатне 1:20
Біговел 3 роки та молодше, 12"
046 Классковська Ульяна Мінськ Sportkids 1:08 <AR>
043 Чибеліс Даниіл 1:09
Біговел 3 роки та молодше, 14"
030 Конішевська Маргарита 2:03
069 Лисенко Даниїл 1:15 <AR>

Велосипед 3 роки та молодше, 12"
075 Василенко Зореслава 1:10 <AR>
071 Хасанов Адріан Буча 1:31
Велосипед 3 роки та молодше, 14"
077 Сапов Дмитрій 1:27
Велосипед 3 роки та молодше, 16"
087 Нарбут Ольга Ірпінь 1:39
084 Гудзь Олександр 0:56
Велосипед 3 роки та молодше, 18"
088 Ільйова Влада 0:58 <AR>

Біговел 4 роки, 8"
089 Прасол Макар 1:12 <AR>
Біговел 4 роки, 10"
090 Міщенко Анастасія Діти Світла 1:29
095 Чертополох Денис 1:01 <AR>
Біговел 4 роки, 12"
126 Тарасенко Еріка 1:02
119 Духовний Андрій 1:00
Біговел 4 роки, 14"
131 Тарідонова Катерина 1:11
130 Печков Єлисей Мінськ Sportkids 1:06
Біговел 4 роки, 16"
132 Яроменок Маркіян 1:01 <AR>

Біговел 5 років, 12"
134 Кругла Поліна Інфопульс 1:16
135 Гнатюк Данило 0:59
Біговел 5 років, 14"
138 Стрижов Назар Вишневе 1:06

Велосипед 4 роки, 12"
151 Дубова Варвара 1:24
147 Делендик Тимофій Інфопульс 1:11
Велосипед 4 роки, 14"
156 Слободенюк Поліна Інфопульс 1:10:30
157 Макарчук Іван 1:04
Велосипед 4 роки, 16"
184 Чуб Злата 0:57
190 Шеронов Олексій 0:45 <ARR>
Велосипед 4 роки, 18"
201 Петрусенко Олександра 1:35
072 Рибалко Артур 0:52:30
Велосипед 4 роки, 20"
208 Кривенко Дар'я 1:13
205 Пуликовський Мірослав 0:42 <AR>

2х230 м

Велосипед 5 років, 12"
236 Малков Матвій 1:58 <AR>
Велосипед 5 років, 14"
212 Нестерук Анна 2:44
239 Чайковський Михайло 1:52
Велосипед 5 років, 16"
224 Патлай Поліна 1:42
182 Спіцин Матвій 1:32
Велосипед 5 років, 18"
226 Бейко Марія 2:45
286 Шкляренко Андрій 1:41
Велосипед 5 років, 20"
231 Мусієнко Олександра 1:33
307 Анніков Артем ВДНГ Молнія 1:27

Велосипед 6 років, 16"
322 Толкун Єва 1:31
366 Кравець Владислав 1:38
Велосипед 6 років, 18"
325 Нічаєнко Анна 1:58
373 Іванець Марк 1:35
Велосипед 6 років, 20"
221 Кийкова Софія 1:25
269 Сорокін Костянтин Дідорівка 1:13 <AR>
Велосипед 6 років, 24"
439 Курташов Кирило 1:20

2х400 м

Велосипед 7 років, 16"
446 Сурма Марія 3:34
479 Морозович Назар Бровари 3:11
Велосипед 7 років, 18"
448 Соловйова Софія 3:00 <AR>
Велосипед 7 років, 20"
455 Жукова Антоніна 2:45
464 Дем'янець Єлізавета 2:45
502 Вишняк Ігор 2:26
Велосипед 7 років, 24"
470 Бєлєтєєва Анна 2:58
542 Васильченко Назар Амігос 2:26
Велосипед 7 років, 26"
547 Данильчук Тимофій 2:25

Велосипед 8 років, 16"
582 Сарафінюк Марк Бориспіль 2:51 <AR>
Велосипед 8 років, 18"
583 Буташ Михайло 3:13 <AR>
Велосипед 8 років, 20"
581 Лагода Ніколь 2:40
591 Петін Олексій 2:19 <AR>
Велосипед 8 років, 24"
578 Дегтяр Ніка 2:30
604 Сухонда Сергій Форсаж 2:22
Велосипед 8 років, 26"
580 Мащенко Марiя 3:28
632 Заяць Андрій 2:16

Мами, 24"
149 Сайковська Тетяна 3:15
Мами, 26"
136 Заяць Іринаа 2:10

3х400 м

Велосипед 9 років, 20"
638 Малкова Майя 3:50
676 Бондарчук Нікіта 3:57
Велосипед 9 років, 24"
660 Швець Надія Турбо 3:48
680 Кравчук Нікіта Вишневе 3:26
Велосипед 9 років, 26"
667 Шекера Анна ВДНГ Молнія 3:27 <AR>
514 Ружинський Артем 3:28 (3:20 ПК)

Велосипед 10 років, 20"
596 Сопілка Максим 4:40
Велосипед 10 років, 24"
480 Міхненко Ангеліна 3:59
544 Бойко Денис 3:28
Велосипед 10 років, 26"
565 Сотнікова Марія ВДНГ Молнія 3:04
646 Павлусь Юлiй 3:27

3х650 м

Велосипед 11-14 років, 20"
725 Шостак Дем'ян 7:24
Велосипед 11-14 років, 24"
703 Бабієнко Ксенія 6:11
763 Костенко Микита Порцелян 4:44
Велосипед 11-14 років, 26"
709 Сидоренко Анна Вишневе 4:52
779 Рибка Антон Спринт 4:14
Велосипед 11-14 років, 27"
711 Прокіпчук Катерина ВДНГ Молнія 5:01
784 Фомічов Андрій PLSU 4:22 <AR>
Велосипед 11-14 років, 29"
757 Носков Павло 4:48

2х650 м

Зухвалі, 26"
779 Рибка Антон Спринт 2:40
Тата, 26"
б/н Возняк Андрій 2:41

Мами, 24"
720 Клименчук Тетяна 4:03
Мами, 26"
721 Плескач Лілія 3:42

---------
Найкращий час на дистанціях:
1х230 м Пуликовський Мірослав 0:42 (велосипед 4 роки 20")
2х230 м Сорокін Костянтин 1:13 (6 років 20")
2х400 м Заяць Андрій 2:16 (8 років 26")
3х400 м Сотнікова Марія ВДНГ Молнія 3:04 (10 років 26")

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 23.9.17 14:51

Двадцять перші дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" наступні
Рекорди трас 9-10 вересня, 30 вересня, 1 жовтня 2017 року

80 м

...

1х230 м

Біговел 3 роки та молодше, 8"
011 Гаврилов Роман 1:14 <AR>

Біговел 3 роки та молодше, 10"
020 Корсанюк Денис Хотів, Київської 1:10 <ARR>

Біговел 3 роки та молодше, 12"
070 Ющук Поліна 1:14:30
067 Чибеліс Даниіл 1:07
075 Заєзжай Назарій Бровари, Київської 1:07

Біговел 3 роки та молодше, 14"
079 Павленко Артем Софіївська Борщагівка, Київської 1:29

Велосипед 3 роки та молодше, 12"
019 Чумак Степан 1:06

Велосипед 3 роки та молодше, 14"
084 Смірнов Борис 1:11

Велосипед 3 роки та молодше, 16"
090 Товстик Анна 0:57 <AR>
095 Стогній Назар 0:52 <ARR>

Велосипед 3 роки та молодше, 18"
098 Ільйова Влада 1:02

Біговел 4 роки, 8"
099 Омельченко Алiса 1:35 <AR>

Біговел 4 роки, 10"
101 Коваленко Софія 1:49

Біговел 4 роки, 12"
113 Чайка Крістіна 1:11
129 Бабенко Макар 0:55

Біговел 4 роки, 14"
134 Тарідонова Катерина 1:04 <AR>
133 Гриценко Максим 1:18

Біговел 5 років, 12"
139 Кругла Поліна Інфопульс 1:04:30 <AR>
140 Гнатюк Данило 0:56 <ARR>

Велосипед 4 роки, 12"
143 Комелькова Анна Буча, Київської 1:25
144 Завалішин Яромир 1:04

Велосипед 4 роки, 14"
150 Дегтярьова Ніка 1:19
147 Марценюк Володимир 0:57

Велосипед 4 роки, 16"
164 Дяків Христина 0:55
189 Сакун Дмитро 0:46

Велосипед 4 роки, 18"
195 Гайнутдінов Георгій 1:13

Велосипед 4 роки, 20"
204 Пуликовський Мірослав 0:40

2х230 м

Велосипед 5 років, 12"
222 Нечушкін Михайло 2:53

Велосипед 5 років, 14"
207 Слободенюк Полiна 2:20
225 Чайковський Михайло 1:42 <AR>

Велосипед 5 років, 16"
209 Чуб Злата 1:44
270 Гром Іван 1:30

Велосипед 5 років, 18"
078 Цуркан Єгор Одеса 1:26 <AR>

Велосипед 5 років, 20"
220 Костюк Амалія Турбо 1:30
298 Іонов Андрій 1:19 <ARR>

Велосипед 6 років, 16"
325 Семко Дар'я 1:38
368 Ключніков Георгій 1:26
375 Щур Назар Горенка, Київської 1:26

Велосипед 6 років, 18"
337 Нічаєнко Анна 1:49
382 Кравчук Іван 1:38

Велосипед 6 років, 20"
353 Швець Вероніка Турбо 1:24
104 Якименко Дмитро 1:15

Велосипед 6 років, 24"
257 Школьний Лука 1:23

2х400 м

Велосипед 7 років, 16"
454 Соловйова Софія 3:01 <AR>
477 Баранівський Ілля 2:59 <AR>

Велосипед 7 років, 18"
456 Литвиненко-Коренюк Софія Соколята 3:38
486 Щербаков Іван 3:01 <AR>

Велосипед 7 років, 20"
468 Сіунова Єлизавета 2:42
519 Вишняк Ігор 2:23

Велосипед 7 років, 24"
472 Бєлєтєєва Анна 2:39
559 Сташкевич Андрій 2:24:30

Велосипед 7 років, 26"
481 Делано Деніел 2:24

Велосипед 8 років, 16"
563 Сурма Марія 3:18 <AR>

Велосипед 8 років, 20"
289 Дем'янець Єлізавета 2:27:30 <AR>
608 Петін Олексій 2:19 <ARR>

Велосипед 8 років, 24"
584 Алєксієнко Марія 2:15 <AR>
631 Сотніков Федір ВДНГ Молнія 2:20

Велосипед 8 років, 26"
293 Городнікова Ольга 2:40
636 Криворучко Нікіта 2:26:30

Велосипед 8 років, 27.5"
637 Грініченко Роман 2:31 <ARN>

Мами, 24"
323 Прасол Юлія 3:28

Мами, 26"
321 Заяць Ірина 2:12

3х400 м

Велосипед 9 років, 18"
639 Литвиненко-Коренюк Анастасія Соколята 4:50 <ARN>

Велосипед 9 років, 20"
638 Лагода Ніколь 4:18:30
657 Волобуєв Михайло 3:40

Велосипед 9 років, 24"
333 Онищенко Каріна 3:56
667 Кравчук Нікіта Вишневе, Київської 3:21

Велосипед 9 років, 26"
653 Шекера Анна ВДНГ Молнія 3:18
689 Ружинський Артем 3:23 (ПК - 3:14)

Велосипед 10 років, 20"
692 Малкова Майя 3:46 <AR>
712 Шостак Дем'ян 4:07

Велосипед 10 років, 24"
695 Швець Надія Турбо 3:41
724 Макаренко Максим Біла Церква, Київської 3:08 <AR>

Велосипед 10 років, 26"
706 Шевченко Марія 3:46:30
741 Нарійчук Олександр 3:14:30

Велосипед 10 років, 29"
743 Петренко Дмитро 3:08

3х650 м

Велосипед 10-14 років, 24"
701 Міхненко Ангеліна 6:03
754 Єременко Данило 4:53:30

Велосипед 10-14 років, 26"
727 Юдіна Ульяна 4:36
786 Шутий Богдан 4:15

Велосипед 10-14 років, 27.5"
714 Прокіпчук Катерина ВДНГ Молнія 4:33 <AR>
787 Фомічов Андрій PLSU 4:16 <AR>

Велосипед 10-14 років, 28"
771 Шиманський Антон 5:30

Велосипед 10-14 років, 29"
716 Сулацкова Уляна Вишневе, Київської 5:09 <ARN>
772 Шекера Артем ВДНГ Молнія 5:32

1х650 м

Мами, 26"
729 Зелінська Ірина - мама Філіпа нд

Мами, 27.5"
782 Сухонда Катерина - мама Сергія та Андрія нд

Тата, 26"
705 Гордієнко Олексій - тато Андрія та Ані 1:22 <ARN>

Тата, 27.5"
787 Фомичов Едуард - тато Андрія 1:28 <ARN>

Тата, 28"
771 Шиманський Олександр - тато Антона 1:27:30 <ARN>

2х650 м

Зухвалі, 26"
786 Шутий Богдан 2:57:30

AR - кращий час (абсолютний рекорд)
ARR - повтор кращого часу
ARN - підкатегорія вперше
* В таблиці абсолютних рекордів штрафний час буде додаватися до результату

---------
Найкращий час на дистанціях:
1х230м Пуликовський Мірослав 0:40 (велосипед 4 роки 20")
2х230м Якименко Дмитро 0:54 (6 років 20")
2х400м Алєксієнко Марія 2:15 (8 років 24")
3х400м Макаренко Максим 3:08 (10 років 24") та Петренко Дмитро (10 років 29")
3х650м Шутий Богдан 4:15 (14 років 26")


Повернутись до “Дитяча гонка "Ми - чемпіони"”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість