Результати. Переможці та призери перегонів "Ми - чемпіони!"

Діти - наше майбутнє. Міцні діти - впевненість у майбутньому
Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результати. Переможці та призери перегонів "Ми - чемпіон

Повідомлення Sveta » 4.5.15 21:23

Юніорські велоперегони "Ми - чемпіони!" (квітень) 2015 наступне

25 квітня 2015 року у перегонах взяли участь 56 юних гонщиків.
Змагання тривали с 12:00 до 15:00. Розіграли 8 комплектів медалей у 8 заїздах.
Додатково проведені 3 заїзда: заїзд мам та 2 різновікові "зухвалих".

Результати
25 квітня 2015 року

Для учасників що стартують самостійно фальстарт штрафується +0:01 (1 сек). Штраф за небезпечне підрізування та перешкоди іншим учасникам +0:03 (3 сек).

11-14 років - дівчата
3 круги по 650 метрів, 2 заїзди, 10 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 702 Зацепіна Елизавета (12) 24 4:59
2 715 Гуз Юлія (11) 24 4:59 - уточнити
1 712 Кравченко Олександра (12) 26 5:06
3 703 Дубовенко Юліана Артеріум (12) 24 5:17
2 709 Ремінна Катерина (11) 26 6:41

2 заїзд
1 705 Юдіна Ульяна Angara.іn.ua (11) 26 4:39
2 710 Любарська Софія (12) 26 4:46 +0:01* ф/с
3 711 Юдіна Альона Angara.іn.ua (12) 26 5:10
4 714 Романченко Катерина (13) 26 5:45
5 713 Чернишова Анастасія Форсаж (13) 26 6:15
11-14 років - хлопці
3 круги по 650 метрів, 6 заїздів, 47 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 725 Сіунов Олександр (11) 24 5:05[/color]
2 730 Журинський Олександр Доманівка, Миколаївської Славія (11) 24 5:05:30
3 724 Паламарчук Максим Доманівка, Миколаївської Славія (11) 20 5:12:30
4 726 Костенко Микита Порцелян (11) 24 5:13
5 727 Коваленко Євген (11) 24 5:23
6 706 Лиштва Анастасія (11) 26 5:49
7 728 Нікогосян Аршавір Доманівка, Миколаївської Славія (11) 24 5:52
8 723 Трофименко Олександр Доманівка, Миколаївської Славія (10) 24 6:17

2 заїзд
1 722 Щербацький Олександр Мирний атом (8) 24 4:47
2 737 Шутий Богдан (12) 24 4:48
3 738 Фомічов Андрій (12) 24 4:54
4 727 Коваленко Євген (11) 24 5:24
5 733 Зарицький Кирило (11) 24 5:46
6 731 Житинський Олександр (11) 24 5:52
7 743 Мелащенко Ігор (10) 26 5:59
8 732 Дембік Віталій Райдуга (11) 24 6:15
9 740 Костінов Олексій (14) 24 6:17
10 734 Восколуп Євген (12) 24 7:16

3 заїзд
1 751 Третяк Антон (11) 26 4:32
2 750 Топоровський Андрій Спринт (11) 26 4:57
3 747 Марусенко Тимофій (11) 26 4:59
4 753 Стасовський Богдан (11) 26 5:16
5 746 Четверик Євген Канів, Черкаської (11) 26 5:18:30
6 748 Бережанський Вадим Доманівка, Миколаївської Славія (11) 26 5:19

4 заїзд
1 756 Максименко Андрій (11) 26 4:48
2 754 Романюк Іван Форсаж (11) 26 4:51
3 760 Руль Дмитро Коцюбинське, Київської Артеріум (11) 26 5:07
4 761 Федотов Данило (11) 26 5:09
5 757 Діденко Дмитро (11) 26 5:27
6 755 Шкребко Артем (11) 26 5:47

5 заїзд
1 770 Рибка Антон Спринт (12) 26 4:11
2 765 Захаренко Кирил Молнія (11) 26 4:15
3 768 Архипенко Максим Кривий Ріг (12) 26 4:15:30
4 771 Крамар Дмитро (12) 26 4:33
5 767 Коваленко Олександр (12) 26 4:59
6 766 Рочняк Владислав Спринт (12) 26 4:59:30
7 773 Авдєєнко Іван (12) 26 5:05
8 769 Коросько Владислав Хильки, Черкаської (12) 26 5:19

6 заїзд
ПК 785 Дубовенко Лев Артеріум (15) 26 4:33 поза конкурсом
1 786 Іванов Сергій Молнія (13) 29 4:42
2 778 Грищук Андрій Вишневе, Київської (13) 26 4:51
2 779 Гвоздік Андрій (13) 26 4:51
3 775 Богданов Сергій (13) 26 4:57
4 776 Микитюк Максим (13) 26 5:02
5 783 Обухов Дмитро Молнія (13) 26 5:31
6 774 Ан Данило (13) 26 6:39
НФ 777 Островський Дмитро Амігос (13) 26 НФ
Мами
1 круг по 650 метрів, 1 заїзд, 6 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 701 Трунова Тетяна 1:46
2 737 Титенкова Наталія 1:57
3 704 Чепелюк Ірина 2:09
4 766 Грицак Олена 2:09:30
5 б/н Романюк Марія Форсаж 2:10
6 б/н Рибка Олена 2:12
Зухвалі
2 круги по 650 метрів, 2 заїзди, 15 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 751 Третяк Антон (11) 26 3:00
2 708 Юдіна Ульяна Angara.іn.ua (11) 26 3:02
3 722 Щербацький Олександр Мирний атом (8) 24 3:13
4 710 Любарська Софія (12) 26 3:18
5 711 Юдіна Альона Angara.іn.ua (12) 26 3:19
6 769 Коросько Владислав Хильки, Черкаської (12) 26 3:32
6 703 Дубовенко Юліана Артеріум (12) 24 3:32
7 б/н Пінчук Костянтин (7) 20 3:38
8 б/н Коваленко Міхаіл (6) 20 3:54

2 заїзд
1 771 Крамар Дмитро (12) 26 3:00
2 779 Гвоздік Андрій (13) 26 3:03
3 708 Юдіна Ульяна Angara.іn.ua (11) 26 3:05 повторно
4 710 Любарська Софія (12) 26 3:06 повторно
5 767 Коваленко Олександр (12) 26 3:15
6 737 Шутий Богдан (12) 24 3:26
7 711 Юдіна Альона Angara.іn.ua (12) 26 3:28 повторно
8 б/н Дехтяренко Гліб (8) 26 3:50
9 774 Ан Данило (13) 26 3:56
Загальний залік 25 квітня
Прихований текстпоказати
3х650 м

11-14 років, 20"
хлопці
1 724 Паламарчук Максим 20 5:12:30

11-14 років, 24"
дівчата
1 702 Зацепіна Елизавета 4:59
1 715 Гуз Юлія 4:59
2 703 Дубовенко Юліана 5:17
хлопці
1 722 Щербацький Олександр 4:47
2 737 Шутий Богдан 4:48
3 738 Фомічов Андрій 4:54
4 725 Сіунов Олександр 5:05
5 730 Журинський Олександр 5:05:30
6 726 Костенко Микита 5:13
7 727 Коваленко Євген 5:23
8 727 Коваленко Євген 5:24
9 733 Зарицький Кирило 5:46
10 728 Нікогосян Аршавір 5:52
10 731 Житинський Олександр 5:52
11 732 Дембік Віталій 6:15
12 723 Трофименко Олександр 6:17
12 740 Костінов Олексій 6:17
13 734 Восколуп Євген 7:16

11-14 років, 26"
дівчата
1 705 Юдіна Ульяна 4:39
2 710 Любарська Софія 4:46 +0:01
3 712 Кравченко Олександра 5:06
4 711 Юдіна Альона 5:10
5 714 Романченко Катерина 5:45
6 706 Лиштва Анастасія 5:49
7 713 Чернишова Анастасія 6:15
8 709 Ремінна Катерина 6:41
хлопці
1 770 Рибка Антон 4:11
2 765 Захаренко Кирил 4:15
3 768 Архипенко Максим 4:15:30
4 751 Третяк Антон 4:32
5 771 Крамар Дмитро 4:33
5 785 Дубовенко Лев 4:33
6 756 Максименко Андрій 4:48
7 754 Романюк Іван 4:51
7 778 Грищук Андрій 4:51
7 779 Гвоздік Андрій 4:51
8 750 Топоровський Андрій 4:57
8 775 Богданов Сергій 4:57
9 747 Марусенко Тимофій 4:59
9 767 Коваленко Олександр 4:59
10 766 Рочняк Владислав 4:59:30
11 776 Микитюк Максим 5:02
12 773 Авдєєнко Іван 5:05
13 760 Руль Дмитро 5:07
14 761 Федотов Данило 5:09
15 753 Стасовський Богдан 5:16
16 746 Четверик Євген 5:18:30
17 748 Бережанський Вадим 5:19
17 769 Коросько Владислав 5:19
18 757 Діденко Дмитро 5:27
19 783 Обухов Дмитро 5:31
20 755 Шкребко Артем 5:47
21 743 Мелащенко Ігор 5:59
22 774 Ан Данило 6:39
НФ 777 Островський Дмитро НФ

11-14 років, 29"
хлопці
1 786 Іванов Сергій 4:42
Результати юніорів на bikeportal
Фото 1-2-3_2.PNG
Фото 1-2-3_2.PNG (69.91 Кіб) Переглянуто 7785 разів

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результати. Переможці та призери перегонів "Ми - чемпіон

Повідомлення Sveta » 4.5.15 22:17

Велоперегони для малюків "Котигорошки" (квітень) 2015 наступне

Сонячно та тепло. Перші окремі перегони для малюків. Організовано та спокійно, але не вручили медалі в перших заїздах - виправимо помилку на змаганнях у травні!

26 квітня 2015 року у перегонах взяли участь 123 малюка від 1,5 до 3 років. Змагання тривали з 10:30 до 13:30. Проведено 24 заїзди.

Результати
26 квітня 2015 року

Штраф +0:03 (3 сек) призначається через неправильні дії батьків, а саме за сильне виштовхування зі старту, силове протягування по трасі, старт завчасно (фальстарт), перешкоди іншим учасникам. Для учасників що стартують самостійно без допомоги батьків фальстарт штрафується +0:01 (1 сек).

Біговел 3 роки - 100 м
відміряли вже традиційну пряму від дерева до дерева 80 метрів, 21 заїзд, 111 учасників, старти з 10:30
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 009 Круковський Гліб (2) 6 1:27
2 005 Міщенко Анастасія (2) 6 1:28
3 003 Баранець Данило (2) 6 2:44
4 006 Дегтярьова Ніка (2.4) 6 2:57
5 001 Мущиніна Варвара (1.5) 6 3:02
Примітка. В цьому заїзді самостійно фінішував один учасник, Мущиніна Варвара. Деякі учасники злякалися ведмедя Ескімоску на фіниші і тому за поважних причин фінішували на руках у батьків. Ось така ситуація.

2 заїзд
1 014 Чертополох Денис (2.5) 8 0:44
2 010 Гречана Софія (2.1) 6 0:49
3 012 Смаков Павло (2.2) 8 0:59
4 013 Капрал Іван (2.4) 8 1:05
5 008 Слободенюк Полiна (2.8 ) 6 1:31
НФ 016 Грабовська Олеся (2.3) 8 НФ

3 заїзд
1 024 Мостовенко Матвiй (2.11) 10 0:27
2 022 Лопатіна Катерина (2.9) 10 0:34
3 023 Гута Емілія (2.10) 8 0:39
4 015 Лисаков Артур (2.3) 10 0:41
5 017 Духовний Андрій (2.4) 10 0:44
6 019 Мироненко Михайло (2.4) 10 0:47
7 018 Шишка Нікіта Чабани, Київської (2.2) 8 2:10

4 заїзд
1 032 Тодчук Тихон (2.4) 12 0:32
2 025 Герус Ольга (1.10) 12 0:39
3 030 Водоп'ян Іван (2.3) 12 0:46
4 028 Коваленко Андрей Райдуга (2.3) 12 0:51
5 026 Романюк Андрій (2) 12 1:36

5 заїзд
1 038 Стрілець Назар (2.6) 12 0:28
2 036 Кулешов Тимур (2.5) 12 0:30
3 037 Нікітан Зоряна Ірпінь, Київської (2.6) 12 0:32
4 035 Лозова Варвара (2.5) 12 0:51
5 034 Пуликовський Мірослав (2.4) 12 1:30

6 заїзд
1 041 Мироненко Роман Бровари, Київської (2.6) 12 0:31
2 039 Зубашенко Олексій (2.6) 12 0:38
3 040 Бутолін Микита (2.6) 12 0:41
4 043 Тихоступ Артем (2.7) 12 1:16
5 042 Калугін Дамір (2.7) 12 1:32

7 заїзд
1 048 Єськов Владислав (2.8 ) 12 0:28
2 044 Шаповал Ярослав Форсаж (2.8 ) 12 0:32
3 045 Шаповал Ерік Форсаж (2.8 ) 12 0:35
4 046 Кудашев Всеволод (2.8 ) 12 0:39
5 047 Юзьків Богдан (2.3) 12 1:39

8 заїзд
1 050 Боденко Дарій (2.8 ) 12 0:26
2 049 Заяць Роман (2.8 ) 12 0:29
3 054 Тішаєв Андрій (2.9) 12 0:31
4 052 Мунтян Альбіна (2.9) 12 0:39
5 053 Пашківський Антон (2.9) 12 0:55

9 заїзд
1 056 Магар Олександр (2.9) 12 0:27
2 057 Магар Дмитро (2.9) 12 0:28
3 060 Дмитрієнко Юлія (2.10) 12 0:29
4 059 Сташкевич Артем (2.10) 12 0:38
5 058 Коренєв Володимир (2.7) 12 0:49

10 заїзд
1 063 Сташкевич Олексій (2.10) 12 0:32
2 065 Кузнецов Ростислав Буча, Київської (2.11) 12 0:33
3 061 Крамар Ірина (2.10) 12 0:37
4 062 Кудлай Марія (2.10) 12 0:42
5 064 Халапсус Марина (2.11) 12 0:48
6 055 Сіренко Лев (2.9) 12 1:38

11 заїзд
1 067 Грязнов Светослав (2.11) 12 0:28
2 069 Копилова Ніка (2.11) 12 0:31
3 068 Ануфрiєв Олег (2.11) 12 0:36
4 071 Тіліженко Олександр (2.11) 12 0:43
5 072 Шпак Михайло HAPPY KіDS (2.11) 12 0:47
6 066 Чугай Тимур Боярка, Київської (2.11) 12 1:22

12 заїзд
1 077 Харипончук Владислав (2.10) 10 0:28
2 075 Юсім Аріна (3) 10 0:29
3 070 Кисельов Микита (2.11) 12 0:31
4 073 Лозівський Тимофій (3) 8 0:33
5 074 Дримарецька Евгенія Петрівське, Київської (3) 10 0:42

13 заїзд
1 084 Гоменюк Ростислав Амігос (3) 10 0:21
2 080 Бінецький Михайло Буча, Київської (3) 10 0:26
3 081 Малков Матвій (3) 10 0:27
4 082 Шкодіч Михайло (3) 10 0:31
5 083 Кузьменко Павло (3) 10 0:33
6 078 Харитонова Марина (3) 10 0:33:30

14 заїзд
1 087 Яцук Поліна (3) 12 0:27:30
2 085 Скомаровський Петро (3) 10 0:27
3 090 Олексенко Каріна HAPPY KіDS (3) 12 0:33
4 089 Федоренко Макар (3) 12 0:35
5 091 Синенький Артем (2.7) 12 0:37
6 079 Погорілий Светослав (2.5) 12 0:45

15 заїзд
1 094 Слуцький Тимофій (3) 12 0:28
2 093 Аніщенко Олексій (3) 12 0:28:30
3 092 Маренець Єгор (3) 12 0:31
4 097 Усенко Катерина (3) 12 0:43
5 131 Присяжнюк Семен (2.11) 12 0:49
6 099 Кадиров Михайло (3) 12 0:55

16 заїзд
1 100 Манзюк Роман (3) 12 0:23
2 105 Єрьоменко Іван (3) 12 0:24
3 102 Скрипка Тімур (3) 12 0:30
4 104 Коваленко Антон (3) 12 0:32
5 106 Плескач Владислав (3) 12 0:33

17 заїзд
1 110 Іванченко Максим (3) 12 0:25:30
2 107 Ботвін Сергій (3) 12 0:34:30
3 108 Адамюк Артем HAPPY KіDS (3) 12 0:35
4 101 Прибитько Варвара (3) 12 1:13
5 109 Маноха Сергій (3) 12 2:08

18 заїзд
1 115 Мусієнко Дмитро (3) 12 0:23
2 113 Бучкова Анна (3) 12 0:24
3 114 Гнатюк Данило (3) 12 0:26
4 112 Гвоздік Артєм (3) 12 0:28
5 111 Тітаренко Софія Біла Церква, Київської (3) 12 0:30
6 002 Міщенко Ілля (1.6) 6 0:56 з батьками

19 заїзд
1 117 Алексєєнко Марк (3) 12 0:26
2 118 Нестерова Валерія (3) 12 0:28
3 120 Четверик Іван Ірпінь, Київської (3) 12 0:29
4 119 Куцаченко Анна Angara.іn.ua (3) 12 0:34
5 116 Смірнов Денис (3) 12 0:38

20 заїзд
1 123 Гундоров Роман (3) 12 0:24:30
2 126 Коваленко Гліб (3) 12 0:25
3 124 Дзема Давід (3) 12 0:25:30
4 122 Носенко Андрій (3) 12 0:34

21 заїзд
1 130 Кравчинський Емiль (3) 14 0:24:30
2 129 Костюченко Сабріна (3) 14 0:28
3 128 Царенко Михайло (3) 14 0:33
Велосипед 3 роки - 100 м
пряма 80 метрів, 3 заїзди, 13 учасників, старти з 13:00
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 136 Чуян Дмитро (2.10) 12 0:40
2 125 Пасальський Олексій (3) 12 0:40:30
3 132 Короченцева Анастасiя (2.11) 8 0:43
4 137 Колесник Лев (2.10) 12 0:46
5 134 Писарев Родіон Вишневе, Київської (3) 10 0:54:30
6 135 Кулешов Тимур (2.5) 12 0:55 2-й старт

2 заїзд
1 140 Замковой Ярослав Райдуга (3) 12 0:21
2 139 Скидан Артем HAPPY KіDS (3) 12 0:26 +0:03* виштовх
3 143 Патлай Поліна (3) 12 0:31
4 135 Кулешов Тимур (2.5) 12 0:40 повторно
5 144 Безсмертний Семен (3) 12 0:45
6 141 Озйолджу Катерина Гізем (3) 12 1:18

3 заїзд
1 145 Логущенко Антон (3) 16 0:28
2 146 Щокова Аліна (3) 16 0:33
Загальний залік 26 квітня
Прихований текстпоказати
80 м

Біговел 3 роки, 6"
дівчата
1* 010 Гречана Софія 0:49
2* 005 Міщенко Анастасія 1:28
3* 008 Слободенюк Полiна 1:31
4* 006 Дегтярьова Ніка 2:57
5 001 Мущиніна Варвара 3:02 (самостійно)
хлопці
1* 002 Міщенко Ілля 0:56
2* 009 Круковський Гліб 1:27
3* 003 Баранець Данило 2:44
* фінішували за допомогою батьків

Біговел 3 роки, 8"
дівчата
1 023 Гута Емілія 0:39
2 016 Грабовська Олеся НФ
хлопці
1 073 Лозівський Тимофій 0:33
2 014 Чертополох Денис 0:44
3 012 Смаков Павло 0:59
4 013 Капрал Іван 1:05
5 018 Шишка Нікіта 2:10

Біговел 3 роки, 10"
дівчата
1 075 Юсім Аріна 0:29
2 078 Харитонова Марина 0:33:30
3 022 Лопатіна Катерина 0:34
4 074 Дримарецька Евгенія 0:42
хлопці
1 084 Гоменюк Ростислав 0:21
2 080 Бінецький Михайло 0:26
3 024 Мостовенко Матвiй 0:27
3 081 Малков Матвій 0:27
3 085 Скомаровський Петро 0:27
4 077 Харипончук Владислав 0:28
5 082 Шкодіч Михайло 0:31
6 083 Кузьменко Павло 0:33
7 015 Лисаков Артур 0:41
8 017 Духовний Андрій 0:44
9 019 Мироненко Михайло 0:47

Біговел 3 роки, 12"
дівчата
1 113 Бучкова Анна 0:24
2 087 Яцук Поліна 0:27:30
3 118 Нестерова Валерія 0:28
4 060 Дмитрієнко Юлія 0:29
5 111 Тітаренко Софія 0:30
6 069 Копилова Ніка 0:31
7 037 Нікітан Зоряна 0:32
8 090 Олексенко Каріна 0:33
9 119 Куцаченко Анна 0:34
10 061 Крамар Ірина 0:37
11 025 Герус Ольга 0:39
11 052 Мунтян Альбіна 0:39
12 062 Кудлай Марія 0:42
13 097 Усенко Катерина 0:43
14 064 Халапсус Марина 0:48
15 035 Лозова Варвара 0:51
16 101 Прибитько Варвара 1:13
хлопці
1 100 Манзюк Роман 0:23
1 115 Мусієнко Дмитро 0:23
2 105 Єрьоменко Іван 0:24
3 123 Гундоров Роман 0:24:30
4 126 Коваленко Гліб 0:25
5 110 Іванченко Максим 0:25:30
5 124 Дзема Давід 0:25:30
6 050 Боденко Дарій 0:26
6 114 Гнатюк Данило 0:26
6 117 Алексєєнко Марк 0:26
7 056 Магар Олександр 0:27
8 038 Стрілець Назар 0:28
8 048 Єськов Владислав 0:28
8 057 Магар Дмитро 0:28
8 067 Грязнов Светослав 0:28
8 094 Слуцький Тимофій 0:28
8 112 Гвоздік Артєм 0:28
9 093 Аніщенко Олексій 0:28:30
10 049 Заяць Роман 0:29
10 120 Четверик Іван 0:29
11 036 Кулешов Тимур 0:30
11 102 Скрипка Тімур 0:30
12 041 Мироненко Роман 0:31
12 054 Тішаєв Андрій 0:31
12 070 Кисельов Микита 0:31
12 092 Маренець Єгор 0:31
13 032 Тодчук Тихон 0:32
13 044 Шаповал Ярослав 0:32
13 063 Сташкевич Олексій 0:32
13 104 Коваленко Антон 0:32
14 065 Кузнецов Ростислав 0:33
14 106 Плескач Владислав 0:33
15 122 Носенко Андрій 0:34
16 107 Ботвін Сергій 0:34:30
17 045 Шаповал Ерік 0:35
17 089 Федоренко Макар 0:35
17 108 Адамюк Артем 0:35
18 068 Ануфрiєв Олег 0:36
19 091 Синенький Артем 0:37
20 039 Зубашенко Олексій 0:38
20 059 Сташкевич Артем 0:38
20 116 Смірнов Денис 0:38
21 046 Кудашев Всеволод 0:39
22 040 Бутолін Микита 0:41
23 071 Тіліженко Олександр 0:43
24 079 Погорілий Светослав 0:45
25 030 Водоп'ян Іван 0:46
26 072 Шпак Михайло 0:47
27 058 Коренєв Володимир 0:49
27 131 Присяжнюк Семен 0:49
28 028 Коваленко Андрей 0:51
29 053 Пашківський Антон 0:55
29 099 Кадиров Михайло 0:55
30 043 Тихоступ Артем 1:16
31 066 Чугай Тимур 1:22
32 034 Пуликовський Мірослав 1:30
33 042 Калугін Дамір 1:32
34 026 Романюк Андрій 1:36
35 055 Сіренко Лев 1:38
36 047 Юзьків Богдан 1:39
37 109 Маноха Сергій 2:08

Біговел 3 роки, 14"
дівчата
1 129 Костюченко Сабріна 0:28
хлопці
1 130 Кравчинський Емiль 0:24:30
2 128 Царенко Михайло 0:33

Велосипед 3 роки, 8"
дівчата
1 132 Короченцева Анастасiя 0:43

Велосипед 3 роки, 10"
хлопці
1 134 Писарев Родіон 0:54:30

Велосипед 3 роки, 12"
дівчата
1 143 Патлай Поліна 0:31
2 141 Озйолджу Катерина Гізем 1:18
хлопці
1 140 Замковой Ярослав 0:21
2 139 Скидан Артем 0:26
3 136 Чуян Дмитро 0:40
3 135 Кулешов Тимур 0:40
4 125 Пасальський Олексій 0:40:30
5 144 Безсмертний Семен 0:45
6 137 Колесник Лев 0:46
7 135 Кулешов Тимур 0:55

Велосипед 3 роки, 16"
дівчата
1 146 Щокова Аліна 0:33
хлопці
1 145 Логущенко Антон 0:28

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результати. Переможці та призери перегонів "Ми - чемпіон

Повідомлення Sveta » 24.5.15 17:05

Шістнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" (травень) 2015 наступне

В суботу почали трохи емоційно, бо першими виступали новачки, батьки яких ще не призвичаїлися до наших правил. Але далі вирівнялися і працювали організовано. Батьки прислухались до наших правил, діти прагнули самостійності - і це добре! Було трохи холоднувато. Сонечко світило, вчорашня злива пішла геть, але вона гарно змочила нам трасу і врятувала від куряви. Дякуємо всім, хто долучився до волонтерських ініціатив! У неділю тепла погода без дощику не створювала проблем. Величезним зарядом для організаторів, таким необхідним на другу половину дня, був заїзд мам. Дуже цікавими цього разу в організації були перегони на вибування, які з весни 2012 року проводить Ілля Кулініч. Дякуємо всім, хто прийняв участь в організації змагань та долучився в проведенні різноманітних навчань та майстер-класів. Низький уклін маршалам! Всім небайдужим та добрим серцям, дорослим та дитячим, вдячні за допомогу волонтерам, в плетінні маскувальних сіток для наших воїнів.

16 травня 2015 року у перегонах взяли участь 368 учасників віком від 3 до 6 років в 43 заїздах.

17 травня 2015 року у перегонах взяли участь 306 учасників віком від 7 до 10 років в 37 заїздах. Стартував 1 заїзд мам.

Подробиці змагань, звіт за чотири дні перегонів, дитячі, юніорські, для малюків :kolobok:

Зареєстровано всього 1154 учасників (в т.ч. без попередньої реєстрації 38), відмова 3, неявка 299 (в т.ч. попередели заздалегідь 50, попередили напередодні та в дні перегонів 138). Неявка загальна 24%, знижена за рахунок попереджень про відмову до 10%. Явка без попередньої реєстрації 3,5%.

Вийшли на старти перегонів 828 юних гонщиків,
- в т.ч. 673 в Дитячих велоперегонах «Ми - чемпіони!» 16-17 травня 2015 (368 в суботу, 306 в неділю),
- в т.ч. 56 в Юніорських велоперегонах «Ми - чемпіони!» 25 квітня 2015
- в т.ч. 124 в Велоперегонах для малюків «Котигорошки» 26 квітня 2015,
- в т.ч. 336 новачків,
- в т.ч. 237 дівчат та 591 хлопець.
24 учасники стартували в двох змаганнях, 1 учасник - у двох категоріях; 17 учасників стартували двічі.
Наймасовіші категорії "7 років" - 118 учасників, "Біговел 3 роки - 100 м" - 111 учасників, "6 років" - 98 учасників.
Наймолодший учасник - 1 рік 5 міс, найстарший - 15 років.

Міста та селища (крім Києва):
Біла Церква (1), Бориспіль (1), Боярка (9), Бровари (3), Буча (4), Васильків (2), Вишгород (2), Вишневе (4), Глеваха (2), Гореничі (1), Горенка (1), Доманівка Миколаївської (5), Ірпінь (6), Канів Черкаської (1), Кіровоград (1), Княжичі (1), Коростень Житомирської (1), Коцюбинське (2), Кривий Ріг (1), Ніжин Чернігівської (1), Обухів (2), Петрівське (1), Петропавлівська Борщагівка (1), Пісківка (1), Проліски (1), Софіївська Борщагівка (1), Українка (1), Фастів (1), Хильки Черкаської (1), Чабани (1), Чайки (2).

Команди:
Angara.in.ua (4), Dream team (1), HAPPY KIDS (5), SCOTT RC (6), Амігос (16), Артеріум (18), Барси (2), Діти Світла (9), Лідер (10), Мирний атом (2), Молнія (18), Олені (8), Порцелян (4), Райдуга (7), Славія (5), Сокіл (4), Соколята (13), Спринт (3), Турбо (8), Форсаж (9), Шалені бджілки (2).

На Дитячих велоперегонах в суботу 16 травня проведено 43 заїзда, в неділю 17 травня - 37 заїздів та 1 заїзд мам (12 учасниць). На Юніорських велоперегонах 25 квітня проведено 8 заїздів, 1 заїзд мам (6 учасниць) та 2 заїзди Зухвалих (15 учасників). На Велоперегонах для малюків 26 квітня проведено 24 заїзди.

Командний залік
2015 весна Медальний залік.png
2015 весна Медальний залік.png (15.3 Кіб) Переглянуто 7587 разів
2015 весна Діаграма.PNG
Результати
16 травня 2015 року

Штраф +0:03 (3 сек) призначається через неправильні дії батьків, а саме за сильне виштовхування зі старту, силове протягування по трасі, старт завчасно (фальстарт), перешкоди іншим учасникам. Для учасників що стартують самостійно без допомоги батьків фальстарт штрафується +0:01 (1 сек).

Біговел 3 роки - 230 м
1 круг 230 метрів, 6 заїздів, 57 учасників, старти з 10:50
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 009 Скомаровський Петро 3 10 1:24
2 010 Лещенко Нікіта 3 10 1:32 +0:03* прот
3 007 Стасюк Павло 3 10 1:35
4 008 Колесник Олексій 3 10 1:53
5 004 Лисаков Артур 2.4 10 2:06
6 005 Ануфрiєв Олег 2.11 10 2:13
7 003 Дубова Варвара 2.8 8 2:44
НФ 001 В'язовченко Данило 1.6 6 НФ

2 заїзд
1 019 Боденко Дарій 2.9 12 1:37
2 015 Кулешов Тимур 2.6 12 1:43
3 011 Ставицький Святослав 1.9 12 1:48
4 012 Ситникова Надія 2.2 12 1:54
5 018 Заяць Роман 2.9 12 2:01
6 239 Дмитрук Максим 2.5 10 2:09
7 014 Боріна Катерина 2.5 10 2:27
8 017 Дерев'янко Даніїл Ірпінь, Київської 2.8 12 2:36
9 013 Водоп'ян Іван 2.4 12 2:39
10 006 Дуброва Назар 3 10 3:33

3 заїзд
1 022 Троцко Богдана 2.11 12 1:20
2 026 Кучерова Марта 3 12 1:29
3 028 Сергієнко Данило 3 12 1:34
4 027 Камінський Гліб 3 12 1:36
5 024 Олексенко Каріна HAPPY KіDS 3 12 1:56
6 025 Лісовий Гордій 3 12 2:06
7 023 Шпак Михайло HAPPY KіDS 3 12 2:19
8 030 Усенко Катерина 3 12 2:37

4 заїзд
1 041 Артюх Сергій 3 12 1:24
2 039 Куманський Любомир 3 12 1:26
3 036 Маслов Олександр 3 12 1:27
2 037 Іванченко Максим 3 12 1:29
4 040 Гнатюк Данило 3 12 1:33
5 034 Мірошніченко Мартін 3 12 1:42
6 031 Брагіда Ярослав 3 12 1:43
7 035 Поліщук Глєб 3 12 1:52
8 033 Адамюк Артем HAPPY KіDS 3 12 2:04
9 289 Самуйленко-Ільніцький Олексій ФГТК 3 12 нд

5 заїзд
1 060 Петровський Ярослав 3 12 1:15
2 045 Корнієнко Микита 3 12 1:17
3 042 Мусієнко Дмитро 3 12 1:20
4 043 Сидорович Кіра 3 12 1:26
5 047 Нестерова Валерія 3 12 1:31
6 038 Гвоздік Артєм 3 12 1:32
7 032 Пєструіл Кирил 3 12 1:33
7 050 Четверик Іван Ірпінь, Київської 3 12 1:33
7 044 Смірнов Денис 3 12 1:33
8 049 Салацька Олександра 3 12 1:35
9 048 Сильченко Назар 3 8 2:06

6 заїзд
1 059 Швець Ілля 3 12 1:10
2 053 Сайко Ілля 3 12 1:11
3 057 Коваленко Платон 3 12 1:15
4 056 Шевченко Максим 3 12 1:20
5 051 Гундоров Роман 3 12 1:21
6 058 Кирильчук Тимофій 3 12 1:22
7 061 Ніколенко Анастасія 3 12 1:25
8 189 Коровіна Аліса 3 12 1:39
9 055 Розумяк Ангеліна 3 12 1:40
10 052 Байда Назар 3 12 1:47
Велосипед 3 роки - 230 м
1 круг 230 метрів, 3 заїзди, 18 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 065 Гоменюк Ростислав Амігос 3 12 1:34
2 226 Кулешов Тимур 2.6 12 1:56
3 070 Гортопан Олексій Лідер 3 14 1:58
4 002 Горох Леонід 2.101 12 2:30
5 064 Олійник Валерія 3 12 2:44
6 067 Петровський Мирослав 3 12 3:07
7 062 Черненко Марія Артеріум 3 10 3:17

2 заїзд
1 072 Поліщук Роман 3 16 1:02
2 076 Сухомовський Максим 3 16 1:32
3 073 Баліцька Кіра 3 16 1:34
4 071 Щокова Аліна 3 сек штраф - протаск 3 16 1:37
5 075 Запорожко Ульяна 3 16 1:43
6 074 Карпінський Стефан 3 16 2:07

3 заїзд
1 078 Паламарчук Борис 3 16 1:09
2 077 Цімох Артур Пісківка, Київської 3 16 1:10
3 080 Куницька Варвара 3 16 1:22
4 079 Власюк Анна 3 16 1:49
5 227 Бейко Марія 3 18 2:31
Біговел 4 роки
1 круг 230 метрів, 4 заїзди, 39 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 084 Горбенко Егор 4 10 1:06
2 092 Маркотенко Денис Діти Світла 4 12 1:10
3 087 Рябенко Єлизавета 4 12 1:15
4 088 Коваленко Гліб 4 12 1:16
4 082 Моркотун Євгенія 4 10 1:16
5 081 Коженко Данило 4 10 1:17
6 091 Кулик Макар 4 12 1:20
7 090 Абрамов Макар 4 12 1:22
8 086 Заяц Марічка 4 12 1:23
9 085 Мар'єнко Данило 4 12 1:25
10 083 Восколуп Софія 4 10 1:39

2 заїзд
1 094 Слуцький Єгор 4 12 1:10
2 096 Дерев'янко Єгор Ірпінь, Київської 4 12 1:16
3 097 Шостак Кирил 4 12 1:18
4 102 Ярова Злата 4 12 1:19
5 101 Шевченко Тимофій 4 12 1:20
6 099 Філіпенко Дмитро 4 12 1:21
7 098 Кравцова Олександра 4 12 1:23
8 095 Пушкарук Дана Олені 4 12 1:27
9 093 Сомова Марія 4 12 1:36
10 100 Голець Давид 4 12 1:51

3 заїзд
1 107 Володимиров Андрій 4 12 0:55
2 106 Козачок Євгеній 4 12 1:01
3 104 Яроцька Катерина 4 12 1:05
4 103 Куркін Нікіта 4 12 1:08
5 110 Толкун Єва 4 12 1:09
6 105 Шаповалов Нікіта 4 12 1:12
7 109 Осадча Єва 4 12 1:14
8 111 Лобко Зоя 4 12 1:16
9 108 Геннінг Александер 4 12 2:22

4 заїзд
1 121 Гриценко Артем 4 14 1:01
2 119 Чумак Артем Амігос 5 12 1:03
3 115 Салацький Олексій 4 12 1:04
4 112 Кулик Ілля 4 12 1:05
5 113 Щербаков Микита 4 12 1:09
6 290 Гримайловська Злата 4 14 1:08
7 114 Коваль Марія 4 12 1:19
8 016 Владіміров Ярослав 4 16 1:24
9 120 Петренко Ганна 4 14 2:45
Велосипед 4 роки
1 круг 230 метрів, 8 заїздів, 79 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 135 Величко Михайло 4 14 0:58
2 134 Моргун Ілля Dream team 4 14 0:59
3 133 Товстик Артем 4 14 1:07
4 127 Лахман Еля Райдуга 4 12 1:14
5 136 Рудиченко Ганна 4 14 1:26
6 124 Гаврільченко Віра 4 12 1:29
6 125 Кайтановська Аліна 4 12 1:29
7 122 Нешта Денис Лідер 4 12 1:32
8 128 Євдошенко Кіріл 4 14 1:45
8 131 Загородній Кирил 4 14 1:45
9 129 Міхненко Володимир 4 14 2:16

2 заїзд
1 148 Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 4 16 0:53
2 141 Рец Володимир 4 16 1:02
3 149 Дубина Андрій Коцюбинське, Київської 4 16 1:06
4 126 Додонов Ерік 4 16 1:17
5 147 Свистун Даниїл Фастів, Київської 4 16 1:51
6 138 Шамшур Роман Лідер 4 16 2:05
7 140 Головченко Борис 4 16 2:12
8 139 Скуратівський Радомир 4 16 2:17
9 143 Лисюк Олександр 4 16 2:23
10 137 Нечай Єва Лідер 4 16 2:24

3 заїзд
1 160 Лесик Домініка 4 16 0:58
2 150 Барташук Артем 4 16 1:02
3 157 Соломаха Владислав 4 16 1:09
4 154 Лепеха Назар 4 16 1:09:30
5 153 Мельник Данііл Амігос 4 16 1:10
6 155 Панченко Микола 4 16 1:11
7 151 Тищенко Юлія 4 16 1:18:30
8 158 Нешта Анастасія Лідер 4 16 1:19
9 156 Дуброва Сергей 4 16 1:26
10 152 Побережець Павло 4 16 1:27

4 заїзд
1 168 Луценко Олексій 4 16 0:59
2 165 Поляков Роман 4 16 1:01
3 166 Щур Назар Горенка, Київської 4 16 1:01:30
4 161 Рагоза Костянтин 4 16 1:10
5 163 Ісічко Платон 4 16 1:11
6 167 Капрал Єгор 4 16 1:14
7 021 Курна Дар'я 4 16 1:19
8 162 Рагоза Тимур 4 16 1:21
9 046 Петровець Матвій 4 16 1:22
10 164 Петрович Анастасія 4 16 2:22

5 заїзд
1 171 Сорокін Костянтин 4 16 0:52
2 176 Пантюхов Нікіта 4 16 0:55
3 173 Дмитрук Максим 4 16 1:02
4 169 Лукаш Михайло 4 16 1:04
5 175 Марчук Анастасія 4 16 1:08
6 178 Вергун Андрій 4 16 1:15
7 174 Мироненко Антон 4 16 1:19
8 170 Кустовський Артем Глеваха, Київської 4 16 1:20
9 172 Швець Вероніка Турбо 4 16 1:22
10 020 Черняєв Олег 4 16 1:24

6 заїзд
1 186 Грицків Павло 4 16 0:48
2 181 Кондратенко Денис 4 16 0:49
3 185 Толкун Єгор 4 16 0:55
4 177 Швидкий Тимур 4 16 0:56
5 029 Казмірчук Платон 4 16 0:59
6 180 Назарчук Назар 4 16 1:00
7 179 Гриньов Ярослав 4 16 1:01
8 182 Кравець Владислав 4 16 1:02
9 184 Марченко Антон Боярка, Київської 4 16 1:05
10 183 Вакулін Євген Райдуга 4 16 1:24
11 063 Луцький Михайло 4 16 2:11

7 заїзд
1 188 Пустовойт Артемій 4 16 0:57
2 192 Пєструіл Максим 4 16 1:06
3 195 Руденко Олександр 4 16 1:18
4 187 Міхмель Вероніка 4 16 1:24
5 190 Горбатенко Поліна 4 16 1:32
6 197 Лисицький Максім 4 16 1:36
7 194 Губарева Поліна Соколята 4 16 1:38
8 191 Рябчун Анастасия 4 16 1:59
9 196 Лесечко Єлізавета 4 16 2:14
10 193 Федченко Дмитро Амігос 4 16 2:24
11 054 Симончук Арсеній 4 16 2:30

8 заїзд
1 201 Шелест Юрій 4 20 0:49
2 204 Сухопара Артур 4 20 0:51
3 200 Шелест Євген 4 20 0:52
4 202 Мальцева Софія SCOTT RC 4 20 0:56
5 192 Пєструіл Максим 4 16 1:02 повторно
6 199 Калініченко Максим 4 20 1:03
7 198 Навроцький Іван 4 20 1:04
Велосипед 5 років - дівчата
2 круги 230 метрів, 4 заїзди, 31 учасник
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 209 Гуз Софія 5 14 1:57
2 215 Жукова Антоніна 5 16 1:57:30
3 211 Балицька Катерина 5 16 2:03
4 214 Макейчик Марія 5 16 2:10
5 213 Лукінюк-Валєєва Мілана 5 16 2:16
6 207 Франчук Євгенія 5 12 2:39
7 206 Шкребко Дар'я 5 12 2:40
8 210 Хранівська Ясна 5 16 2:43
9 216 Несин Мирослава Соколята 5 16 3:27

2 заїзд
1 222 Сіунова Єлизавета 5 16 1:58
2 223 Коба Єлизавета 5 16 2:00
3 217 Бойчук Марія 5 16 2:17
4 218 Юкало Надія 5 16 2:18
5 220 Нестеренко Віра Діти Світла 5 16 2:20
6 221 Носевич Софія 5 16 2:22
7 219 Присяжнюк Дарія 5 16 2:30

3 заїзд
1 231 Кузнєцова Маргарита 5 16 1:52
2 225 Мордовіна Софія 5 16 2:02
3 224 Енеді Лусія 5 16 2:05
4 228 Окрент Карина 5 16 2:10
5 230 Гулий Катерина 5 16 2:12
6 212 Дацюк Марія 5 16 3:19
7 229 Полонська Анна 5 16 3:38

4 заїзд
1 238 Куценко Маргарита 5 20 1:47
1 205 Дмитрук Катерина 5 18 1:49
2 208 Герасименко Наталія 5 12 2:00
3 233 Кравчук Юлія 5 16 2:02
4 234 Висоцька Олена Олені 5 16 2:11
5 235 Сурма Марія 5 16 2:13
6 232 Долинна Аліса 5 16 2:42
НФ 236 Лисенко Марія 5 16 НФ
Велосипед 5 років - хлопці
2 круги 230 метрів, 8 заїздів, 64 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 246 Шепель Данііл 5 16 1:39
2 251 Науменко Даніїл 5 16 1:48
3 248 Ворушило Олександр Чайки, Київської Чайка 5 16 1:50
4 243 Іванов Лука 5 16 2:03
5 245 Мельниченко Матвій 5 16 2:04
6 244 Мельник Дмитро 5 16 2:05
7 250 Максименко Даніїл 5 16 2:07
8 247 Медведєв Артем 5 16 2:15
9 249 Лігерко Матвій 5 14 2:52

2 заїзд
1 256 Забродський Юрій Олені 5 16 1:33
2 258 Вишняк Ігор 5 16 1:35
3 257 Савченко Тимофій 5 16 1:46
4 260 Марич Федір Форсаж 5 16 1:49
5 261 Корнієнко Олександр 5 16 1:58
6 253 Круковський Михайло 5 16 2:03
7 262 Лукашевич Данило Буча, Київської 5 16 2:04
8 236 Лисенко Марія 5 16 2:10 повторно
НФ 255 Жидков Іван 5 16 НФ

3 заїзд
1 266 Слатвицький Михайло Олені 5 16 1:44
2 272 Шостаковський Мирон 5 16 1:45
3 270 Галiтовський Владислав 5 16 1:56
4 267 Балашкевич Даніїл 5 16 2:00
5 271 Маципура Олександр 5 16 2:01
6 255 Жидков Іван 5 16 2:03 повторно
7 269 Розумяк Нікіта 5 16 2:44
8 265 Стрєлов Гліб 5 16 3:00
НФ 263 Пащенко Андрій Глеваха, Київської 5 16 НФ

4 заїзд
1 281 Канюк Андрій 5 16 1:43
2 263 Пащенко Андрій Глеваха, Київської 5 16 1:45 повторно
3 282 Слободенюк Ілля 5 16 1:46
4 278 Камбулов Єгор 5 16 1:47
5 279 Кононенко Єгор 5 16 1:48
6 297 Батюшин Євгеній 5 16 1:54
7 273 Самедінов Селім Порцелян 5 16 1:56
8 280 Прокопенко Михайло 5 16 2:21

5 заїзд
1 288 Саранча Тимофій 5 18 1:32
2 291 Грініченко Роман 5 18 1:39
3 287 Попович Святослав Артеріум 5 18 1:43
1 285 Васильченко Назар Амігос 5 16 1:44
2 264 Матлак Владислав Артеріум 5 16 1:50
3 286 Іванченко Георгій 5 16 1:52
4 284 Горобцов Олександр 5 16 1:57
5 292 Новокщенов Іван 5 18 2:15
6 283 Висоцький Леонід Олені 5 16 2:34

6 заїзд
1 299 Кривенко Іван 5 20 1:34
2 294 Рожков Тимур Соколята 5 20 1:36
3 276 Горобей В'ячеслав 5 16 1:42
4 295 Косенко Максим 5 20 1:58
5 302 Остапенко Мілан 5 20 1:59
6 293 Шекера Максим Молнія 5 20 2:01
7 300 Галатін-Павловський Олексій 5 20 2:02
8 305 Токайчук Нікіта SCOTT RC 5 16 2:08
9 301 Шекера Костянтин 5 20 2:12

7 заїзд
1 308 Гордієнко Андрій Амігос 5 20 1:30
2 307 Шаповал Тимофій 5 20 1:34
3 296 Кіпчук Костянтин 5 20 1:35
4 304 В'ялий Володимир 5 20 1:35:30
5 313 Іваськів Ян Вишгород, Київської 5 20 1:41
6 311 Шпитко Аскольд 5 20 1:45
7 303 Орлов Клим Олені 5 20 1:56
8 310 Бражніков Тимофій 5 20 1:56:30
9 306 Токайчук Данило SCOTT RC 5 20 2:02

8 заїзд
1 316 Заморський Степан 5 20 1:33
2 318 Сашенко Тарас Проліски, Київської 5 20 1:33:30
3 320 Бобко Віктор 5 20 1:34
4 322 Горобченко Дмитро Бориспіль, Київської 5 20 1:40
5 323 Какіашвілі Михайло 5 20 1:47
6 315 Сергієнко Ігор 5 20 1:47:30
7 319 Бойчук Кирил 5 20 1:51
8 321 Квітченко Іван 5 20 2:07
Велосипед 6 років - дівчата
2 круги 230 метрів, 3 заїзди, 24 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 331 Романюк Тетяна 6 16 1:39 +0:01* - ф/с
2 328 Кучер Олександра Артеріум 6 16 1:47
3 324 Дюденко Варвара Бровари, Київської 6 14 1:55
4 329 Бугай Аліна Артеріум 6 16 2:04
5 325 Міхмель Аріна 6 16 2:13
6 330 Сікорська Златослава 6 16 2:13:30
7 325 Фетисенко Вікторія 6 16 2:38

2 заїзд
1 339 Губарєва Олександра 6 20 1:36
2 332 Крупнікова Надія 6 20 1:39
3 335 Калина Вероніка 6 20 1:43
4 333 Криштофор Домiнiка 6 18 1:49
5 334 Криштофор Меланiя 6 18 1:50
6 337 Токар Катерина 6 20 1:50:30
7 340 Кармолітова Єлизавета SCOTT RC 6 20 1:57
8 338 Даньшина Ульяна 6 20 1:58
9 347 Тюшкевич Дар'я 6 20 1:59

3 заїзд
1 349 Волжина Діана 6 24 1:26
1 344 Лєскова Ніка 6 20 1:34
2 343 Кузьменко Діана Молнія 6 20 1:36
3 342 Хаврюченко Поліна 6 20 1:36:30
4 68 Бунько Поліна 6 20 1:51
5 341 Євстіфєєва Єлизавета 6 20 1:55
6 348 Муравйова Анастасія Барси 6 20 1:59
НФ 345 Лісовська Вероніка 6 20 НФ
Велосипед 6 років - хлопці
2 круги 230 метрів, 7 заїздів, 54 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 354 Гутієв Давід 6 16 1:38
2 357 Гермашев Олександр 6 16 1:45
3 352 Бабич Дмитро 6 16 1:52
4 355 Мірошніченко Гавриїл 6 16 1:59
5 351 Васильєв Олександр 6 16 2:02
6 356 Салацький Віктор 6 16 2:16
7 353 Заглада Тіхон 6 16 2:18

2 заїзд
1 361 Кайтановський Владислав 6 16 1:35
2 363 Гресько Володимир 6 16 1:37
3 360 Метлицький Георгій 6 16 1:45
4 359 Чорний Степан Angara.іn.ua 6 16 1:51
5 380 Васильїв Семен Форсаж 6 16 1:52
6 364 Клімчук Арсеній 6 16 2:15
7 365 Лобачов Матвій 6 16 2:37

3 заїзд
1 375 Пурхало Кирилл 6 20 1:27
2 370 Єрін Даніїл Вишгород, Київської 6 20 1:33
3 373 Торубара Богдан 6 20 1:35
4 367 Павлюков Михайло Васильків, Київської 6 18 1:42
5 369 Латайко Арсеній 6 20 1:43
6 371 Паливода-Пасічний Радіон 6 20 1:45
7 366 Павлюков Іван Васильків, Київської 6 18 1:50
8 368 Євсеєв Олег Артеріум 6 18 1:55

4 заїзд
1 378 Левшунов Андрій Українка, Київської 6 20 1:25
2 376 Пурхало Марк 6 20 1:25:30
3 374 Коваленко Міхаіл 6 20 1:26
4 382 Пустовойт Єгор Обухів, Київської 6 20 1:29
5 389 Нешта Георгій 5 20 1:31
6 377 Чугай Северин Боярка, Київської 6 20 1:34
7 379 Євдошенко Матвiй 6 20 1:34:30
8 384 Бочок Даніл 6 20 1:40

5 заїзд
1 390 Козачук Святослав Молнія 6 20 1:22
2 396 Артюх Володимир 6 20 1:29
3 386 Бірюк Дмитро 6 20 1:30
4 394 Пушкарук Роман Олені 6 20 1:34
5 383 Гальченко Ігор 6 20 1:35
6 385 Сотніков Федір Молнія 6 20 1:35:30
7 395 Яворський Олександр 6 20 1:38
8 387 Куберський Іван 6 20 1:46
9 392 Авер'янов Iлля 6 20 1:52
10 274 Тимощук Андрій 6 16 2:00

6 заїзд
1 400 Заяць Андрій 6 20 1:26
2 397 Кулик Нікіта 6 20 1:33
3 403 Родіонов Микола 6 20 1:36
4 398 Романюк Тимофій Форсаж 6 20 1:43
5 399 Злуніцин Валерій 6 20 1:44
6 401 Микитюк Михайло 6 20 1:46
7 404 Палухін Анатолій 6 20 1:56
8 402 Сухонда Сергій 6 20 1:58
9 284 Горобцов Олександр 5 16 2:01 ПК повторно

7 заїзд
1 408 Лубнін Тихон 6 24 1:14
2 407 Лахман Максим Райдуга 6 24 1:36
3 410 Рижов Максим Турбо 6 24 1:38
4 409 Донець Арсеній 6 24 1:39
5 405 Ясько Ярослав 6 24 1:46
17 травня 2015 року

Для учасників що стартують самостійно без допомоги батьків фальстарт штрафується +0:01 (1 сек). Штраф за небезпечне підрізування інших учасників +0:03 (3 сек).

7 років - дівчата
2 круги 400 метрів, 5 заїздів, 40 учасників, старти з 10:30
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 413 Ручко Аврора 6 20 2:51
2 416 Єгорова Анастасія 7 20 2:54
3 418 Брандибура Христина 7 20 3:10:30
4 417 Едокова Єкатерина 7 20 3:11
5 419 Блоцька Марія 7 20 3:18
6 414 Шкляр Марія 6 20 3:32
7 412 Волинець Ірина Шалені бджілки 7 18 3:34
8 411 Мірталібова Вероніка 5 16 5:15

2 заїзд
1 423 Володимиренко Анна 7 20 2:56
2 427 Пахольчук Вікторія Молнія 7 20 3:00
3 424 Пономаренко Анастасія 7 20 3:03
4 421 Маркотенко Анастасія Діти Світла 7 20 3:10
5 422 Федоренко Віра Форсаж 7 20 3:25
6 420 Кутняхова Уляна 7 20 3:42
7 415 Варивода Соломія Діти Світла 7 20 3:47
8 426 Лазарєва Софія 7 20 4:59

3 заїзд
1 429 Федусенко Марія 7 20 2:51
2 430 Ковальчук Маргарита 7 20 2:52
3 425 Богданова Софія Княжичі, Київської 7 20 2:59
4 432 Захарова Маргарита Турбо 7 20 3:00
5 434 Лозова Степаніда Діти Світла 7 20 3:01
6 435 Журавська Вероніка Амігос 7 20 3:02
7 436 Малкова Майя 7 20 3:03
8 431 Крищенко Поліна Амігос 7 20 3:11
9 433 Федченко Надія Амігос 7 20 3:23
10 437 Гайшук Амелі 7 20 3:46

4 заїзд
1 438 Буравльова Євгенія Артеріум 7 22 3:08
2 440 Данилюк Олександра 7 24 3:11:30
3 441 Закарлюка Лілія 7 24 3:12
4 444 Мальцева Анастасія SCOTT RC 7 24 3:14
5 443 Едокова Софія 7 24 3:14:30
6 442 Столяр Вероніка 7 24 3:23
7 439 Рибка Софія 6 24 3:39

5 заїзд
1 452 Бегеба Крістіна Молнія 7 26 2:31
1 446 Шекера Анна Молнія 7 24 2:37
2 449 Швець Надія Турбо 7 24 2:50
3 450 Щербакова Єкатерина 7 24 2:51
4 451 Москаленко Поліна 7 24 2:52
5 447 Кічата Софія 7 24 2:54
6 448 Резніченко Діана Артеріум 7 24 2:55
7 років - хлопці
2 круги 400 метрів, 8 заїздів, 74 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 460 Шевчук Степан 7 20 2:43
2 457 Перепелиця Максим 7 20 2:53 +0:01* фс
3 456 Жовтоножук Арсеній 7 20 2:55
4 428 Корнієнко Михайло 5 20 2:56
5 463 Корчук Максим 7 20 2:59
6 459 Волобуєв Михайло 7 20 3:08
7 462 Майзелев Максим 7 20 3:16
8 461 Мельник Артем 7 20 4:00
9 458 Пугач Ілля 7 20 5:09

2 заїзд
1 466 Залізнюк Михайло Боярка, Київської 7 20 2:40
2 472 Бібченко Єлисей 7 20 2:41
3 470 Сонько Єгор Турбо 7 20 2:42
4 471 Гуслистий Назар Турбо 7 20 2:44
5 465 Володимиров Олег 7 20 2:50
6 469 Гладкий Владислав Боярка, Київської 7 20 2:51
7 464 Ігнатов Євгеній 7 20 2:56
8 468 Цаль Андрій 7 20 2:57
9 506 Шуман Олексій 7 20 3:09
10 467 Чигарєв Олег 7 20 3:23

3 заїзд
1 481 Романенко Роман Молнія 7 20 2:39
2 477 Олєсов Данііл Діти Світла 7 20 2:43
3 474 Нестеренко Михайло Діти Світла 7 20 2:43:30
4 480 Голоднік Леонід 7 20 2:50
5 478 Корнієць Володимир 7 20 2:50:30 +0:01* фс
6 473 Чекулаєв Роман Боярка, Київської 7 20 2:59
7 482 Шевчук Данило 7 20 3:00
8 476 Курбашнов Арсеній 7 20 3:01
9 479 Самойлов Роман 7 20 3:02
10 475 Кудінов Костянтин Ірпінь, Київської 7 20 3:48

4 заїзд
1 491 Петренко Дмитро 7 20 2:36
2 485 Євпат Євгеній 7 20 2:49
3 492 Бондарчук Нікіта 7 20 2:51
4 488 Ручко Олексій 7 20 2:54
5 487 Антонов Михайло 7 20 3:06
6 494 Медведенко Ілля 7 20 3:10
7 486 Міщенко Михайло Діти Світла 7 20 3:10:30
8 489 Муха Юрій 7 20 3:17
НФ 490 Мірталібов Дамір 7 20 НФ

5 заїзд
1 483 Баров Микита Молнія 7 20 2:38
1 496 Капрал Нікіта 7 20 2:38
2 500 Дубовий Іван 7 20 2:55
3 535 Стасовський Марк 7 20 3:03
4 499 Головко Андрiй Барсы 7 20 3:05
5 495 Китайчук Олександр 7 20 3:06
6 502 Петренко Іван 7 20 3:07
7 497 Руднєв Євгеній Артеріум 7 20 3:09
8 503 Яценко Назар Діти Світла 7 20 3:14
9 454 Холод Михайло 7 16 3:16
10 490 Мірталібов Дамір 7 20 3:24 повторно
11 501 Гуз Михайло 7 20 3:27

6 заїзд
1 507 Кравчук Нікіта 7 24 2:26
2 510 Дебальчук Максим 7 24 2:44
3 508 Костюк Клим Турбо 7 24 2:46
4 511 Дубовой Артем 7 24 2:48
5 512 Лукаш Іван 7 24 2:49
6 504 Шульга Богдан 7 24 2:51
7 509 Поважнюк Максим Турбо 7 24 2:54
8 505 Потетнєв Олександр Вишневе, Київської 7 24 2:55
9 513 Муравщик Дмитро 7 24 2:58

7 заїзд
1 524 Ковальов Марк Чайки, Київської 7 24 2:23
2 517 Рудий Назарій Боярка, Київської 7 24 2:27
3 523 Васильєв Назар Молнія 7 24 2:31
4 521 Рябчун Дмитро 7 24 2:37
5 519 Дида Ігор 7 24 2:39
6 515 Оніщенко Владислав 7 24 2:42
7 522 Зав'ялов Максим 7 24 2:51
8 518 Симоновський Ігнат 7 24 3:01
9 514 Гурський Михайло 7 24 3:19

8 заїзд
1 529 Присяжнюк Нікіта 7 24 2:45
2 525 Гуназа Михайло Бровари, Київської 7 24 2:47
3 526 Корнієнко Єгор 7 24 2:57
4 531 Заглада Мірон 7 24 2:59
5 532 Поповіченко Володимир 7 24 3:00
6 493 Штойко Ігор 7 24 3:02
7 528 Бойко Данило 7 24 3:04
8 533 Золотарьов Євген 7 24 3:04:30
8 років - дівчата
2 круги 400 метрів, 2 заїзда, 15 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 539 Машталір Вероніка Олені 8 20 3:01
2 541 Паладій Катерина Ірпінь, Київської Порцелян 8 20 3:10
3 540 Пасальська Влада 8 20 3:13
4 538 Абрамович Вероніка Кіровоград HAPPY KіDS 8 20 4:09

2 заїзд
1 549 Гордієнко Анна Амігос 8 24 2:22
2 554 Сотнікова Марія Молнія 8 24 2:23
3 543 Єгорова Любов 8 24 2:42
4 548 Цимбалюк Валерія 8 24 2:47
5 551 Коннорова Ольга Боярка, Київської 8 24 2:52
6 552 Коваленко Вероніка Боярка, Київської 8 24 2:58
7 546 Чигрина Поліна 8 24 2:59
8 547 Стебліна Валерія 8 24 3:00
9 544 Міхненко Ангеліна 8 24 3:04
10 553 Крючкова Богдана 8 24 4:02
НФ 545 Пономарьова Домініка Соколята 8 24 НФ
8 років - хлопці
2 круги 400 метрів, 6 заїзда, 57 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 563 Бадеха-Корнілов Ярослав 8 20 2:39
2 567 Никітін Олександр Лідер 8 20 2:48
3 558 Кирильчук Нікіта 7 20 2:54
4 565 Поліщук Артем Соколята 8 20 3:01
5 560 Хранівський Владислав 8 20 3:06
6 559 Кириєнко Богдан Артеріум 8 20 3:14
7 562 Сидоренко Артем 8 20 3:15
8 520 Шеремет Тимур 7 24 3:26
9 556 Чабала Любомир 8 16 3:45

2 заїзд
1 573 Бондар Філіп 8 20 2:37
2 445 Гайовий Костянтин 8 20 2:44:30
3 569 Ремінний Максим 8 20 2:45
4 577 Лисицький Владіслав 8 20 2:45:30
5 555 Вдович Ілля 8 16 2:57
6 572 Демчук Станіслав 8 20 3:07
7 453 Горобей Михайло 7 20 3:13
8 570 Юдін Єгор 8 20 3:28
9 571 Алексійчук Сергій Лідер 8 20 3:31
10 574 Солодовніков Олег 8 20 4:49

3 заїзд
1 579 Куц Андрій 8 24 2:43
2 584 Москаленко Дмитро 8 24 2:43:30
3 580 Таборських Іван 8 24 2:48
4 578 Логущенко Ігор Петропавлівська Борщагівка 8 24 2:48:30
5 527 Топехін Дмитро Амігос 7 24 2:49
6 576 Бондаренко Михайло Артеріум 8 22 2:55
7 581 Шамшур Дмитро Лідер 8 24 2:56
8 582 Сипко Микита Артеріум 8 24 3:06
9 585 Онопрієнко Дмитро 8 24 3:49

4 заїзд
1 589 Кільдишев Станіслав Амігос 8 24 2:16
2 594 Мухин Артем 8 24 2:34
3 587 Бойко Денис 8 24 2:37
4 588 Марич Дмитро Форсаж 8 24 2:39
5 586 Пахомов Антон Лідер 8 24 2:39:30
6 591 Іванко Микола 8 24 2:40
7 595 Шевчук Тарас 8 24 2:40:30
8 575 Яворський Максим 8 24 2:47
9 596 Дятлов Дмитро Артеріум 8 24 3:02
10 592 Копанєв Денис 8 24 3:45

5 заїзд
1 610 Шаповал Адріан 8 24 2:23
2 604 Богданов Леонід 8 24 2:31
3 608 Тищук Микола Мирний атом 8 24 2:33
4 599 Акішев Нікіта 8 24 2:37
5 606 Костильов Іван Артеріум 8 24 2:38
6 601 Ханас Тарас Артеріум 8 24 2:51
7 607 Калиновський Захар Райдуга 8 24 2:52
8 602 Борік Олександр 8 24 2:55
9 597 Вєтров Ярослав 8 24 3:49

6 заїзд
1 615 Бабич Олександр Лідер 8 26 2:35
2 620 Свергунов Назар 8 26 2:38
3 613 Ручко Ілля 8 26 2:40
4 614 Васильченко Максим Амігос 8 26 2:42
5 612 Жілік Кирил 8 26 2:42:30
6 618 Шмигельський Владислав Софіївська Борщагівка 8 26 2:44
7 616 Мар'єнко Євгеній Амігос 8 26 2:52
8 159 Водяніков Микола 8 24 3:01
9 617 Арістов Тимофій Соколята 8 26 3:02
10 619 Гультай Станіслав 8 26 3:16
Мами
2 круги 400 метрів, 1 заїзд, 12 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 393 Москаленко Ольга - мама Софії, і ..., і ... 26 2:21
2 142 Зелінська Ірина - мама Філіпа 26 2:22
3 372 Руда Оксана - мама Назарія 26 2:26
4 406 Алексійчук Тетяна - мама Сергія 26 2:37
5 146 Федоренко Катерина - мама ... 24 2:38
6 388 Пахомова Юлія - мама Антона 26 2:38:30
7 309 Китайчук Олена - мама Івана та Саші 26 2:39
8 358 Катрич Тетяна - мама ... 26 2:41
9 362 Топєхина Олена - мама Борі та Діми 24 2:55
10 381 Бабич Наталія - мама Саші 26 2:55:30
11 130 Рибка Олена - мама Антона, Кирила і Соні 24 2:35
12 391 Шамшур Лідія - мама Діми та Романа 24 2:38
9 років - дівчата
3 круги 400 метрів, 2 заїзда, 14 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 631 Сидоренко Анна Вишневе, Київської 9 24 3:35
2 630 Коваленко Анна 9 24 3:48
3 632 Бобякіна Дар'я 9 24 4:01
4 633 Петрушенко Богдана 9 24 4:02
5 625 Щаслива Юлія 9 20 4:19
6 624 Романюк Ірина 9 20 5:03
7 629 Баранець Дар'я 9 24 5:07

2 заїзд
1 627 Рибакова Анна 9 24 4:04
2 639 Моцна Анна 9 26 4:08
3 635 Говенко Лілія 9 24 4:13
4 636 Лесечко Катерина 9 24 4:22
5 640 Москаленко Софія 9 26 4:24
6 638 Голядинець Вікторія Соколята 9 24 4:42
7 637 Чернічкіна Злата Соколята 9 24 4:53
9 років - хлопці
3 круги 400 метрів, 6 заїздів, 50 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 655 Голоднік Володимир 9 20 3:38
2 650 Вініченко Олексій 9 20 3:50
3 643 Кірчу Микола 9 20 3:59
4 656 Білецький Дмитро 9 20 4:03
5 649 Авдєєнко Дмитро 9 20 4:05
6 651 Петренко Максим 9 20 4:15
7 653 Чепілко Федір 9 20 4:16
8 641 Соловйов Антон Шалені бджілки 7 20 4:23
9 642 Скакун Георгiй 9 20 5:43

2 заїзд
1 662 Хіморода Евгєн 9 24 3:53
2 312 Таборов Ян 9 24 3:57
3 663 Осадчий Артем 9 24 4:07
4 664 Батічков В'ячеслав 9 24 4:23
5 679 Горний Вадим 9 24 4:24
6 660 Приходько Данило 9 24 4:39
7 661 Карапина Вадим Ніжин, Чернігівської 9 24 4:40
8 665 Ковпоша Олег 9 24 4:57
НФ 666 Стасюк Євгеній 9 24 НФ

3 заїзд
1 657 Щербацький Олександр Мирний атом 8 24 3:25
2 671 Малик Микита 9 24 3:58
3 667 Логінов Андрій 9 24 4:03
4 670 Юрін Роман 9 24 4:08
5 672 Лісовський Артур 9 24 4:15
6 668 Донець Евгеній 9 24 4:15:30
7 669 Рибка Кирило 9 24 4:16
8 350 Хаустов Іван 9 24 4:17
9 645 Дем'яненко Денис 9 20 5:35

4 заїзд
1 682 Герасименко Назарій 9 24 3:31
2 676 Єфремов Максім 9 24 3:34
3 683 Онуфрієнко Владислав 9 24 3:43
4 675 Буняк Михаїл 9 24 4:14
5 680 Долинний Микита 9 24 4:14:30
6 677 Чернявський Артем Порцелян 9 24 4:29
7 673 Красовський Ілля 9 24 4:31
8 666 Стасюк Євгеній 9 24 4:33 повторно

5 заїзд
1 687 Буканов Михайло 9 24 3:41
2 689 Топехін Борис Амігос 9 24 3:51
3 623 Бевзюк Максим 9 24 3:52
4 561 Шумбасов Тимофій 9 24 3:58
5 685 Бережний Артем 9 24 3:59
6 686 Панасюк Єгор 9 24 3:59:30
7 684 Нікітін Лев 9 24 4:25

6 заїзд
1 699 Васильєв Єгор Молнія 9 26 3:24
2 695 Китайчук Іван 9 26 3:57
3 498 Рудзіт Ерік 9 26 3:58
4 698 Сербін Олексій Буча, Київської 9 26 3:59
5 690 Шевченко Максим Соколята 9 24 4:01
6 697 Гуз Андрій 9 26 4:02
7 694 Мальцев Богдан SCOTT RC 9 26 4:25
8 692 Куличенко Тимур 9 26 4:26
НФ 696 Дубов Ілля 9 26 НФ
10 років - дівчата
3 круги 400 метрів, 3 заїзда, 19 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 568 Пасальська Поліна 10 24 3:38
2 537 Коротка Ксенія Соколята 10 24 4:01
3 600 Сидоренко Вероніка 10 24 4:03
4 346 Сапон Марія Соколята 10 24 4:25
5 116 Шелепова Дар'я 10 24 4:27
6 557 Дейнега Кристіна 10 24 4:49
7 700 Васильєва Арина 10 24 5:11

2 заїзд
1 634 Засоба Олена 9 24 4:11
2 789 Катрич Валерія 10 24 4:16
3 583 Короткова-Калітенко Дар'я 10 24 4:48
4 455 Приходько Марія 9 24 4:57
5 609 Стасюк Анна 9 24 5:43

3 заїзд
1 327 Шевчук Каріна 10 26 3:34
2 550 Хропачова Дар'я 10 26 3:39
3 145 Арістова Анастасія Соколята 10 26 3:40
4 716 Савенок Вікторія 10 26 4:13
5 590 Петрух Анастасія 11 26 4:42
6 336 Літовкіна Єкатерина 10 26 4:46
НФ 593 Квіташ Вероніка Молнія 10 26 НФ
10 років - хлопці
3 круги 400 метрів, 5 заїздів, 36 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 593 Квіташ Вероніка Молнія 10 26 3:24 повторно
1 718 Кліменко Іван Молнія 10 24 3:34
2 611 Бабенко Максим 10 24 3:42
3 605 Єременко Данило 10 24 3:45
4 725 Пугач Тихон 10 24 3:46
5 720 Борін Андрій 10 24 3:52
6 598 Фабуляк Дмитро 10 24 4:00
7 564 Тєрєхов Максим 10 24 4:01
8 717 Горбатенко Владислав 10 20 4:05
9 719 Муха Олександр 10 24 4:25

2 заїзд
1 622 Клименчук Євгеній 10 24 3:36
2 735 Іванюк Назар 10 24 3:54
3 626 Юрій Тарас 10 24 4:00
4 144 Грохольський Богдан 10 24 4:01
5 534 Ястребов Кирило 10 24 4:15
6 530 Салата Іван 10 24 4:18
7 678 Шкарупілий Орест 9 24 4:34
НФ 729 Пустовойт Андрій 10 24 НФ
НФ 603 Тєрєхов Олександр 10 24 НФ
НФ 542 Нарійчук Володимир 10 24 НФ

3 заїзд
1 736 Шекера Артем Молнія 10 26 3:32
2 516 Гриньов Богдан 10 26 3:43
3 566 Бойчук Максим 10 26 3:44
4 621 Кольцов Олег 10 26 3:59
5 729 Пустовойт Андрій 10 24 4:03 повторно
6 530 Салата Іван 10 24 4:13 повторно
7 696 Дубов Ілля 9 26 4:18 повторно

4 заїзд
1 742 Бондарчук Даніїл 10 26 3:44
2 744 Поліщук Дмитро Гореничі, Київської Соколята 10 26 3:44:30
3 747 Васильєв Володимир 10 26 3:46
4 741 Цвєлєньєв Григорій 10 26 4:00
5 743 Северинчик Олександр 10 26 4:11
6 748 Цибулько Артем 10 26 3:11:30
НФ 745 Корнієнко Андрій 10 26 НФ

5 заїзд
1 741 Цвєлєньєв Григорій 10 26 3:39 повторно
2 628 Шарак Володимир 10 26 3:55
3 749 Цибулько Денис 10 26 3:58
3 516 Нарійчук Володимир 10 26 3:58 повторно, інш.номер
4 317 Вдович Олексій 10 26 4:10
5 484 Олещенко Ілля 10 26 4:14
6 69 Белобаба Александр 10 26 4:16
7 745 Корнієнко Андрій 10 26 4:19 повторно
8 536 Мартиненко Нікіта 12 26 4:41

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результати. Переможці та призери перегонів "Ми - чемпіон

Повідомлення Sveta » 1.6.15 13:44

Шістнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" - загальний залік наступне

Загальний залік 16 травняя
Прихований текстпоказати
1х230 м

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 6"
хлопці
НФ 001 В'язовченко Данило НФ

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 8"
дівчата
1 003 Дубова Варвара 2:44
хлопці
1 048 Сильченко Назар 2:06

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 10"
дівчата
1 014 Боріна Катерина 2:27
хлопці
1 009 Скомаровський Петро 1:24
2 010 Лещенко Нікіта 3 сек штраф - протаск 1:32
3 007 Стасюк Павло 1:35
4 008 Колесник Олексій 1:53
5 004 Лисаков Артур 2:06
6 239 Дмитрук Максим 2:09
7 005 Ануфрiєв Олег 2:13
8 006 Дуброва Назар 3:33

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 12"
дівчата
1 022 Троцко Богдана 1:20
2 061 Ніколенко Анастасія 1:25
3 043 Сидорович Кіра 1:26
4 026 Кучерова Марта 1:29
5 047 Нестерова Валерія 1:31
6 049 Салацька Олександра 1:35
7 189 Коровіна Аліса 1:39
8 055 Розумяк Ангеліна 1:40
9 012 Ситникова Надія 1:54
10 024 Олексенко Каріна HAPPY KіDS 1:56
11 030 Усенко Катерина 2:37
хлопці
1 059 Швець Ілля 1:10
2 053 Сайко Ілля 1:11
3 060 Петровський Ярослав 1:15
3 057 Коваленко Платон 1:15
4 045 Корнієнко Микита 1:17
5 042 Мусієнко Дмитро 1:20
5 056 Шевченко Максим 1:20
6 051 Гундоров Роман 1:21
7 058 Кирильчук Тимофій 1:22
8 041 Артюх Сергій 1:24
9 039 Куманський Любомир 1:26
10 036 Маслов Олександр 1:27
11 037 Іванченко Максим 1:29
12 038 Гвоздік Артєм 1:32
13 040 Гнатюк Данило 1:33
13 032 Пєструіл Кирил 1:33
13 050 Четверик Іван Ірпінь, Київської 1:33
13 044 Смірнов Денис 1:33
14 028 Сергієнко Данило 1:34
15 027 Камінський Гліб 1:36
16 019 Боденко Дарій 1:37
17 034 Мірошніченко Мартін 1:42
18 015 Кулешов Тимур 1:43
18 031 Брагіда Ярослав 1:43
19 052 Байда Назар 1:47
20 011 Ставицький Святослав 1:48
21 035 Поліщук Глєб 1:52
22 018 Заяць Роман 2:01
23 033 Адамюк Артем HAPPY KіDS 2:04
24 025 Лісовий Гордій 2:06
25 023 Шпак Михайло HAPPY KіDS 2:19
26 017 Дерев'янко Даніїл Ірпінь, Київської 2:36
27 013 Водоп'ян Іван 2:39
нд 289 Самуйленко-Ільніцький Олексій ФГТК нд

Велосипед 3 роки та молодше - 230 м, 10"
дівчата
1 062 Черненко Марія Артеріум 3:17

Велосипед 3 роки та молодше - 230 м, 12"
дівчата
1 064 Олійник Валерія 2:44
хлопці
1 065 Гоменюк Ростислав Амігос 1:34
2 226 Кулешов Тимур 1:56
3 002 Горох Леонід 2:30
4 067 Петровський Мирослав 3:07

Велосипед 3 роки та молодше - 230 м, 14"
хлопці
1 070 Гортопан Олексій Лідер 1:58

Велосипед 3 роки та молодше - 230 м, 16"
дівчата
1 073 Баліцька Кіра 1:34
2 071 Щокова Аліна 1:37 +0:03* штраф - протаск
3 075 Запорожко Ульяна 1:43
4 079 Власюк Анна 1:49
хлопці
1 072 Поліщук Роман 1:02
2 078 Паламарчук Борис 1:09
3 077 Цімох Артур Пісківка, Київської 1:10
4 076 Сухомовський Максим 1:32
5 074 Карпінський Стефан 2:07

Велосипед 3 роки та молодше - 230 м, 18"
дівчата
1 227 Бейко Марія 2:31

Біговел 4 роки, 10"
дівчата
1 082 Моркотун Євгенія 1:16
2 083 Восколуп Софія :39
хлопці
1 084 Горбенко Егор 1:06
2 081 Коженко Данило 1:17

Біговел 4 роки, 12"
дівчата
1 104 Яроцька Катерина 1:05
2 110 Толкун Єва 1:09
3 109 Осадча Єва 1:14
4 087 Рябенко Єлизавета 1:15
5 111 Лобко Зоя 1:16
6 102 Ярова Злата 1:19
6 114 Коваль Марія 1:19
7 086 Заяц Марічка 1:23
7 098 Кравцова Олександра 1:23
8 095 Пушкарук Дана Олені 1:27
9 093 Сомова Марія 1:36
хлопці
1 107 Володимиров Андрій 0:55
2 106 Козачок Євгеній 1:01
3 119 Чумак Артем Амігос 1:03
4 115 Салацький Олексій 1:04
5 112 Кулик Ілля 1:05
6 103 Куркін Нікіта 1:08
7 113 Щербаков Микита 1:09
8 092 Маркотенко Денис Діти Світла 1:10
8 094 Слуцький Єгор 1:10
9 105 Шаповалов Нікіта 1:12
10 088 Коваленко Гліб 1:16
10 096 Дерев'янко Єгор Ірпінь, Київської 1:16
11 097 Шостак Кирил 1:18
12 091 Кулик Макар 1:20
12 101 Шевченко Тимофій 1:20
13 099 Філіпенко Дмитро 1:21
14 090 Абрамов Макар 1:22
15 085 Мар'єнко Данило 1:25
16 100 Голець Давид 1:51
17 108 Геннінг Александер 2:22

Біговел 4 роки, 14"
дівчата
1 290 Гримайловська Злата 1:08
2 120 Петренко Ганна 2:45
хлопці
1 121 Гриценко Артем 1:01

Біговел 4 роки, 16"
хлопці
1 016 Владіміров Ярослав 1:24

Велосипед 4 роки, 12"
дівчата
1 127 Лахман Еля Райдуга 1:14
2 124 Гаврільченко Віра 1:29
3 125 Кайтановська Аліна 1:29
хлопці
1 122 Нешта Денис Лідер 1:32

Велосипед 4 роки, 14"
дівчата
1 136 Рудиченко Ганна 1:26
хлопці
1 135 Величко Михайло 0:58
2 134 Моргун Ілля Dream team 0:59
3 133 Товстик Артем 1:07
4 128 Євдошенко Кіріл 1:45
4 131 Загородній Кирил 1:45
5 129 Міхненко Володимир 2:16

Велосипед 4 роки, 16"
дівчата
1 160 Лесик Домініка 0:58
2 175 Марчук Анастасія 1:08
3 151 Тищенко Юлія 1:18:30
4 158 Нешта Анастасія Лідер 1:19
4 021 Курна Дар'я 1:19
5 172 Швець Вероніка Турбо 1:22
5 080 Куницька Варвара 1:22
6 187 Міхмель Вероніка 1:24
7 190 Горбатенко Поліна 1:32
8 194 Губарева Поліна Соколята 1:38
9 191 Рябчун Анастасия 1:59
10 196 Лесечко Єлізавета 2:14
11 164 Петрович Анастасія 2:22
12 137 Нечай Єва Лідер 2:24
хлопці
1 186 Грицків Павло 0:48
2 181 Кондратенко Денис 0:49
3 171 Сорокін Костянтин 0:52
4 148 Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 0:53
5 176 Пантюхов Нікіта 0:55
5 185 Толкун Єгор 0:55
6 177 Швидкий Тимур 0:56
7 188 Пустовойт Артемій 0:57
8 168 Луценко Олексій 0:59
8 029 Казмірчук Платон 0:59
9 180 Назарчук Назар 1:00
10 165 Поляков Роман 1:01
10 179 Гриньов Ярослав 1:01
11 166 Щур Назар Горенка, Київської 1:01:30
12 141 Рец Володимир 1:02
12 150 Барташук Артем 1:02
12 173 Дмитрук Максим 1:02
12 182 Кравець Владислав 1:02
12 192 Пєструіл Максим 1:02
13 169 Лукаш Михайло 1:04
14 184 Марченко Антон Боярка, Київської 1:05
15 149 Дубина Андрій Коцюбинське, Київської 1:06
15 192 Пєструіл Максим 1:06
16 157 Соломаха Владислав 1:09
17 154 Лепеха Назар 1:09:30
18 153 Мельник Данііл Амігос 1:10
18 161 Рагоза Костянтин 1:10
19 155 Панченко Микола 1:11
19 163 Ісічко Платон 1:11
20 167 Капрал Єгор 1:14
21 178 Вергун Андрій 1:15
22 126 Додонов Ерік 1:17
23 195 Руденко Олександр 1:18
24 174 Мироненко Антон 1:19
25 170 Кустовський Артем Глеваха, Київської 1:20
26 162 Рагоза Тимур 1:21
27 046 Петровець Матвій 1:22
28 020 Черняєв Олег 1:24
28 183 Вакулін Євген Райдуга 1:24
29 156 Дуброва Сергей 1:26
30 152 Побережець Павло 1:27
31 197 Лисицький Максім 1:36
32 147 Свистун Даниїл Фастів, Київської 1:51
33 138 Шамшур Роман Лідер 2:05
34 063 Луцький Михайло 2:11
35 140 Головченко Борис 2:12
36 139 Скуратівський Радомир 2:17
37 143 Лисюк Олександр 2:23
38 193 Федченко Дмитро Амігос 2:24
39 054 Симончук Арсеній 2:30

Велосипед 4 роки, 20"
дівчата
1 202 Мальцева Софія SCOTT RC 0:56
хлопці
1 201 Шелест Юрій 0:49
2 204 Сухопара Артур 0:51
3 200 Шелест Євген 0:52
4 199 Калініченко Максим 1:03
5 198 Навроцький Іван 1:04

2х230 м

5 років, 12"
дівчата
1 208 Герасименко Наталія 2:00
2 207 Франчук Євгенія 2:39
3 206 Шкребко Дар'я 2:40

5 років, 14"
дівчата
1 209 Гуз Софія 1:57
хлопці
1 249 Лігерко Матвій 2:52

5 років, 16"
дівчата
1 231 Кузнєцова Маргарита 1:52
2 215 Жукова Антоніна 1:57:30
3 222 Сіунова Єлизавета 1:58
4 223 Коба Єлизавета 2:00
5 225 Мордовіна Софія 2:02
5 233 Кравчук Юлія 2:02
6 211 Балицька Катерина 2:03
7 224 Енеді Лусія 2:05
8 214 Макейчик Марія 2:10
8 228 Окрент Карина 2:10
8 236 Лисенко Марія 2:10
9 234 Висоцька Олена Олені 2:11
10 230 Гулий Катерина 2:12
11 235 Сурма Марія 2:13
12 213 Лукінюк-Валєєва Мілана 2:16
13 217 Бойчук Марія 2:17
14 218 Юкало Надія 2:18
15 220 Нестеренко Віра Діти Світла 2:20
16 221 Носевич Софія 2:22
17 219 Присяжнюк Дарія 2:30
18 232 Долинна Аліса 2:42
19 210 Хранівська Ясна 2:43
20 212 Дацюк Марія 3:19
21 216 Несин Мирослава Соколята 3:27
22 229 Полонська Анна 3:38
хлопці
1 256 Забродський Юрій Олені 1:33
2 258 Вишняк Ігор 1:35
3 246 Шепель Данііл 1:39
4 276 Горобей В'ячеслав 1:42
5 281 Канюк Андрій 1:43
6 266 Слатвицький Михайло Олені 1:44
6 285 Васильченко Назар Амігос 1:44
7 272 Шостаковський Мирон 1:45
7 263 Пащенко Андрій Глеваха, Київської 1:45
8 257 Савченко Тимофій 1:46
8 282 Слободенюк Ілля 1:46
9 278 Камбулов Єгор 1:47
10 251 Науменко Даніїл 1:48
10 279 Кононенко Єгор 1:48
11 260 Марич Федір Форсаж 1:49
12 248 Ворушило Олександр Чайки, Київської Чайка 1:50
13 264 Матлак Владислав Артеріум 1:50
14 286 Іванченко Георгій 1:52
15 297 Батюшин Євгеній 1:54
16 270 Галiтовський Владислав 1:56
16 273 Самедінов Селім Порцелян 1:56
17 284 Горобцов Олександр 1:57
18 261 Корнієнко Олександр 1:58
19 267 Балашкевич Даніїл 2:00
20 271 Маципура Олександр 2:01
21 243 Іванов Лука 2:03
21 253 Круковський Михайло 2:03
21 255 Жидков Іван 2:03
22 245 Мельниченко Матвій 2:04
22 262 Лукашевич Данило Буча, Київської 2:04
23 244 Мельник Дмитро 2:05
24 250 Максименко Даніїл 2:07
25 305 Токайчук Нікіта SCOTT RC 2:08
26 247 Медведєв Артем 2:15
27 280 Прокопенко Михайло 2:21
28 283 Висоцький Леонід Олені 2:34
29 269 Розумяк Нікіта 2:44
30 265 Стрєлов Гліб 3:00

5 років, 18"
дівчата
1 205 Дмитрук Катерина 1:49
хлопці
1 288 Саранча Тимофій 1:32
2 291 Грініченко Роман 1:39
3 287 Попович Святослав Артеріум 1:43
4 292 Новокщенов Іван 2:15

5 років, 20"
дівчата
1 238 Куценко Маргарита 1:47
хлопці
1 308 Гордієнко Андрій Амігос 1:30
2 316 Заморський Степан 1:33
3 318 Сашенко Тарас Проліски, Київської 1:33:30
4 299 Кривенко Іван 1:34
4 307 Шаповал Тимофій 1:34
4 320 Бобко Віктор 1:34
5 296 Кіпчук Костянтин 1:35
6 304 В'ялий Володимир 1:35:30
7 294 Рожков Тимур Соколята 1:36
8 322 Горобченко Дмитро Бориспіль, Київської 1:40
9 313 Іваськів Ян Вишгород, Київської 1:41
10 311 Шпитко Аскольд 1:45
11 323 Какіашвілі Михайло 1:47
12 315 Сергієнко Ігор 1:47:30
13 319 Бойчук Кирил 1:51
14 303 Орлов Клим Олені 1:56
15 310 Бражніков Тимофій 1:56:30
16 295 Косенко Максим 1:58
17 302 Остапенко Мілан 1:59
18 293 Шекера Максим Молнія 2:01
19 300 Галатін-Павловський Олексій 2:02
19 306 Токайчук Данило SCOTT RC 2:02
20 321 Квітченко Іван 2:07
21 301 Шекера Костянтин 2:12

6 років, 14"
дівчата
1 324 Дюденко Варвара Бровари, Київської 1:55

6 років, 16"
дівчата
1 331 Романюк Тетяна 1:39 +0:01* штраф - ф/с
2 328 Кучер Олександра Артеріум 1:47
3 329 Бугай Аліна Артеріум 2:04
4 325 Міхмель Аріна 2:13
5 330 Сікорська Златослава 2:13:30
6 325 Фетисенко Вікторія 2:38
хлопці
1 361 Кайтановський Владислав 1:35
2 363 Гресько Володимир 1:37
3 354 Гутієв Давід 1:38
4 357 Гермашев Олександр 1:45
4 360 Метлицький Георгій 1:45
5 359 Чорний Степан Angara.іn.ua 1:51
6 352 Бабич Дмитро 1:52
6 380 Васильїв Семен Форсаж 1:52
7 355 Мірошніченко Гавриїл 1:59
8 274 Тимощук Андрій 2:00
9 351 Васильєв Олександр 2:02
10 364 Клімчук Арсеній 2:15
11 356 Салацький Віктор 2:16
12 353 Заглада Тіхон 2:18
13 365 Лобачов Матвій 2:37

6 років, 18"
дівчата
1 333 Криштофор Домiнiка 1:49
2 334 Криштофор Меланiя 1:50
хлопці
1 367 Павлюков Михайло Васильків, Київської 1:42
2 366 Павлюков Іван Васильків, Київської 1:50
3 368 Євсеєв Олег Артеріум 1:55

6 років, 20"
дівчата
1 344 Лєскова Ніка 1:34
2 339 Губарєва Олександра 1:36
2 343 Кузьменко Діана Молнія 1:36
3 342 Хаврюченко Поліна 1:36:30
4 332 Крупнікова Надія 1:39
5 335 Калина Вероніка 1:43
6 337 Токар Катерина 1:50:30
7 068 Бунько Поліна 1:51
8 341 Євстіфєєва Єлизавета 1:55
9 340 Кармолітова Єлизавета SCOTT RC 1:57
10 338 Даньшина Ульяна 1:58
11 347 Тюшкевич Дар'я 1:59
11 348 Муравйова Анастасія Барси 1:59
12 345 Лісовська Вероніка НФ
хлопці
1 390 Козачук Святослав Молнія 1:22
2 378 Левшунов Андрій Українка, Київської 1:25
3 376 Пурхало Марк 1:25:30
4 374 Коваленко Міхаіл 1:26
4 400 Заяць Андрій 1:26
5 375 Пурхало Кирилл 1:27
6 382 Пустовойт Єгор Обухів, Київської 1:29
6 396 Артюх Володимир 1:29
7 386 Бірюк Дмитро 1:30
8 389 Нешта Георгій 1:31
9 370 Єрін Даніїл Вишгород, Київської 1:33
9 397 Кулик Нікіта 1:33
10 377 Чугай Северин Боярка, Київської 1:34
10 394 Пушкарук Роман Олені 1:34
11 379 Євдошенко Матвiй 1:34:30
12 373 Торубара Богдан 1:35
12 383 Гальченко Ігор 1:35
13 385 Сотніков Федір Молнія 1:35:30
14 403 Родіонов Микола 1:36
15 395 Яворський Олександр 1:38
16 384 Бочок Даніл 1:40
17 369 Латайко Арсеній 1:43
17 398 Романюк Тимофій Форсаж 1:43
18 399 Злуніцин Валерій 1:44
19 371 Паливода-Пасічний Радіон 1:45
20 387 Куберський Іван 1:46
20 401 Микитюк Михайло 1:46
21 392 Авер'янов Iлля 1:52
22 404 Палухін Анатолій 1:56
23 402 Сухонда Сергій 1:58

6 років, 24"
дівчата
1 349 Волжина Діана 1:26
хлопці
1 408 Лубнін Тихон 1:14
2 407 Лахман Максим Райдуга 1:36
3 410 Рижов Максим Турбо 1:38
4 409 Донець Арсеній 1:39
5 405 Ясько Ярослав 1:46
Загальний залік 17 травняя
Прихований текстпоказати
2х400 м

7 років, 16"
дівчата
1 411 Мірталібова Вероніка 5:15 (5 років)
хлопці
1 454 Холод Михайло 3:16

7 років, 18"
дівчата
1 412 Волинець Ірина Шалені бджілки 3:34

7 років, 20"
дівчата
1 413 Ручко Аврора 2:51 (6 років)
1 429 Федусенко Марія 2:51
2 430 Ковальчук Маргарита 2:52
3 416 Єгорова Анастасія 2:54
4 423 Володимиренко Анна 2:56
5 425 Богданова Софія Княжичі, Київської 2:59
6 427 Пахольчук Вікторія Молнія 3:00
6 432 Захарова Маргарита Турбо 3:00
7 434 Лозова Степаніда Діти Світла 3:01
8 435 Журавська Вероніка Амігос 3:02
9 424 Пономаренко Анастасія 3:03
9 436 Малкова Майя 3:03
10 421 Маркотенко Анастасія Діти Світла 3:10
11 418 Брандибура Христина 3:10:30
12 417 Едокова Єкатерина 3:11
12 431 Крищенко Поліна Амігос 3:11
13 419 Блоцька Марія 3:18
14 433 Федченко Надія Амігос 3:23
15 422 Федоренко Віра Форсаж 3:25
16 414 Шкляр Марія 3:32 (6 років)
17 420 Кутняхова Уляна 3:42
18 437 Гайшук Амелі 3:46
19 415 Варивода Соломія Діти Світла 3:47
20 426 Лазарєва Софія 4:59
хлопці
1 491 Петренко Дмитро 2:36
2 483 Баров Микита Молнія 2:38
2 496 Капрал Нікіта 2:38
3 481 Романенко Роман Молнія 2:39
4 466 Залізнюк Михайло Боярка, Київської 2:40
5 472 Бібченко Єлисей 2:41
6 470 Сонько Єгор Турбо 2:42
7 460 Шевчук Степан 2:43
7 477 Олєсов Данііл Діти Світла 2:43
8 474 Нестеренко Михайло Діти Світла 2:43:30
9 471 Гуслистий Назар Турбо 2:44
10 485 Євпат Євгеній 2:49
11 465 Володимиров Олег 2:50
11 480 Голоднік Леонід 2:50
12 469 Гладкий Владислав Боярка, Київської 2:51
12 492 Бондарчук Нікіта 2:51
13 478 Корнієць Володимир 2:50:30 +0:01* штраф - ф/с
14 457 Перепелиця Максим 2:53 +0:01* штраф - ф/с
14 488 Ручко Олексій 2:54
14 558 Кирильчук Нікіта 2:54
15 456 Жовтоножук Арсеній 2:55
15 500 Дубовий Іван 2:55
16 428 Корнієнко Михайло 2:56 (5 років)
16 464 Ігнатов Євгеній 2:56
17 468 Цаль Андрій 2:57
18 463 Корчук Максим 2:59
18 473 Чекулаєв Роман Боярка, Київської 2:59
19 482 Шевчук Данило 3:00
20 476 Курбашнов Арсеній 3:01
21 479 Самойлов Роман 3:02
22 535 Стасовський Марк 3:03
23 499 Головко Андрiй Барсы 3:05
24 487 Антонов Михайло 3:06
24 495 Китайчук Олександр 3:06
25 502 Петренко Іван 3:07
26 459 Волобуєв Михайло 3:08
27 506 Шуман Олексій 3:09
27 497 Руднєв Євгеній Артеріум 3:09
28 494 Медведенко Ілля 3:10
29 486 Міщенко Михайло Діти Світла 3:10:30
30 503 Яценко Назар Діти Світла 3:14
31 462 Майзелев Максим 3:16
32 489 Муха Юрій 3:17
33 467 Чигарєв Олег 3:23
34 490 Мірталібов Дамір 3:24
35 501 Гуз Михайло 3:27
36 475 Кудінов Костянтин Ірпінь, Київської 3:48
37 461 Мельник Артем 4:00
39 458 Пугач Ілля 5:09

7 років, 22"
дівчата
1 438 Буравльова Євгенія Артеріум 3:08

7 років, 24"
дівчата
1 446 Шекера Анна Молнія 2:37
2 449 Швець Надія Турбо 2:50
3 450 Щербакова Єкатерина 2:51
4 451 Москаленко Поліна 2:52
5 447 Кічата Софія 2:54
6 448 Резніченко Діана Артеріум 2:55
7 440 Данилюк Олександра 3:11:30
8 441 Закарлюка Лілія 3:12
9 444 Мальцева Анастасія SCOTT RC 3:14
10 443 Едокова Софія 3:14:30
11 442 Столяр Вероніка 3:23
12 439 Рибка Софія 3:39 (6 років)
хлопці
1 524 Ковальов Марк Чайки, Київської 2:23
2 507 Кравчук Нікіта 2:26
3 517 Рудий Назарій Боярка, Київської 2:27
4 523 Васильєв Назар Молнія 2:31
6 5 521 Рябчун Дмитро 2:37
7 519 Дида Ігор 2:39
8 515 Оніщенко Владислав 2:42
9 510 Дебальчук Максим 2:44
10 529 Присяжнюк Нікіта 2:45
11 508 Костюк Клим Турбо 2:46
12 525 Гуназа Михайло Бровари, Київської 2:47
13 511 Дубовой Артем 2:48
14 512 Лукаш Іван 2:49
14 527 Топехін Дмитро Амігос 2:49
15 504 Шульга Богдан 2:51
15 522 Зав'ялов Максим 2:51
16 509 Поважнюк Максим Турбо 2:54
17 505 Потетнєв Олександр Вишневе, Київської 2:55
18 526 Корнієнко Єгор 2:57
19 513 Муравщик Дмитро 2:58
20 531 Заглада Мірон 2:59
21 532 Поповіченко Володимир 3:00
22 518 Симоновський Ігнат 3:01
23 493 Штойко Ігор 3:02
24 528 Бойко Данило 3:04
25 533 Золотарьов Євген 3:04:30
26 514 Гурський Михайло 3:19
27 520 Шеремет Тимур 3:26

7 років, 26"
дівчата
1 452 Бегеба Крістіна Молнія 2:31

8 років, 16"
хлопці
1 555 Вдович Ілля 2:57
2 556 Чабала Любомир 3:45

8 років, 20"
дівчата
1 539 Машталір Вероніка Олені 3:01
2 541 Паладій Катерина Ірпінь, Київської Порцелян 3:10
3 540 Пасальська Влада 3:13
4 538 Абрамович Вероніка Кіровоград HAPPY KіDS 4:09
хлопці
1 573 Бондар Філіп 2:37
2 563 Бадеха-Корнілов Ярослав 2:39
3 445 Гайовий Костянтин 2:44:30
4 569 Ремінний Максим 2:45
5 577 Лисицький Владіслав 2:45:30
6 567 Никітін Олександр Лідер 2:48
7 565 Поліщук Артем Соколята 3:01
8 560 Хранівський Владислав 3:06
9 572 Демчук Станіслав 3:07
10 453 Горобей Михайло 3:13 (7 років)
11 559 Кириєнко Богдан Артеріум 3:14
12 562 Сидоренко Артем 3:15
13 570 Юдін Єгор 3:28
14 571 Алексійчук Сергій Лідер 3:31
15 574 Солодовніков Олег 4:49

8 років, 22"
хлопці
1 576 Бондаренко Михайло Артеріум 2:55

8 років, 24"
дівчата
1 549 Гордієнко Анна Амігос 2:22
2 554 Сотнікова Марія Молнія 2:23
3 543 Єгорова Любов 2:42
4 548 Цимбалюк Валерія 2:47
5 551 Коннорова Ольга Боярка, Київської 2:52
6 552 Коваленко Вероніка Боярка, Київської 2:58
7 546 Чигрина Поліна 2:59
8 547 Стебліна Валерія 3:00
9 544 Міхненко Ангеліна 3:04
10 553 Крючкова Богдана 4:02
11 545 Пономарьова Домініка Соколята НФ
хлопці
1 589 Кільдишев Станіслав Амігос 2:16
2 610 Шаповал Адріан 2:23
3 604 Богданов Леонід 2:31
4 608 Тищук Микола Мирний атом 2:33
5 594 Мухин Артем 2:34
6 587 Бойко Денис 2:37
6 599 Акішев Нікіта 2:37
7 606 Костильов Іван Артеріум 2:38
8 588 Марич Дмитро Форсаж 2:39
9 586 Пахомов Антон Лідер 2:39:30
10 591 Іванко Микола 2:40
11 595 Шевчук Тарас 2:40:30
12 579 Куц Андрій 2:43
13 584 Москаленко Дмитро 2:43:30
14 575 Яворський Максим 2:47
15 580 Таборських Іван 2:48
16 578 Логущенко Ігор Петропавлівська Борщагівка 2:48:30
17 601 Ханас Тарас Артеріум 2:51
18 607 Калиновський Захар Райдуга 2:52
19 602 Борік Олександр 2:55
20 581 Шамшур Дмитро Лідер 2:56
21 159 Водяніков Микола 3:01
22 596 Дятлов Дмитро Артеріум 3:02
23 582 Сипко Микита Артеріум 3:06
24 592 Копанєв Денис 3:45
25 585 Онопрієнко Дмитро 3:49
25 597 Вєтров Ярослав 3:49

8 років, 26"
хлопці
1 615 Бабич Олександр Лідер 2:35
2 620 Свергунов Назар 2:38
3 613 Ручко Ілля 2:40
4 614 Васильченко Максим Амігос 2:42
5 612 Жілік Кирил 2:42:30
6 618 Шмигельський Владислав Софіївська Борщагівка 2:44
7 616 Мар'єнко Євгеній Амігос 2:52
8 617 Арістов Тимофій Соколята 3:02
9 619 Гультай Станіслав 3:16

3х400 м

9 років, 20"
дівчата
1 625 Щаслива Юлія 9 20 4:19
2 624 Романюк Ірина 9 20 5:03
хлопці
1 655 Голоднік Володимир 3:38
2 650 Вініченко Олексій 3:50
3 643 Кірчу Микола 3:59
4 656 Білецький Дмитро 4:03
5 649 Авдєєнко Дмитро 4:05
6 651 Петренко Максим 4:15
7 653 Чепілко Федір 4:16
8 641 Соловйов Антон Шалені бджілки 4:23 (7 років)
9 645 Дем'яненко Денис 5:35
10 642 Скакун Георгiй 5:43

9 років, 24"
дівчата
1 631 Сидоренко Анна Вишневе, Київської 3:35
2 630 Коваленко Анна 3:48
3 632 Бобякіна Дар'я 4:01
4 633 Петрушенко Богдана 4:02
5 627 Рибакова Анна 4:04
6 635 Говенко Лілія 4:13
7 636 Лесечко Катерина 4:22
8 638 Голядинець Вікторія Соколята 4:42
9 637 Чернічкіна Злата Соколята 4:53
10 629 Баранець Дар'я 5:07
хлопці
1 657 Щербацький Олександр Мирний атом 3:25
2 682 Герасименко Назарій 3:31
3 676 Єфремов Максім 3:34
4 687 Буканов Михайло 3:41
5 683 Онуфрієнко Владислав 3:43
6 689 Топехін Борис Амігос 3:51
7 623 Бевзюк Максим 3:52
8 662 Хіморода Евгєн 3:53
9 312 Таборов Ян 3:57
10 671 Малик Микита 3:58
10 561 Шумбасов Тимофій 3:58
11 685 Бережний Артем 3:59
12 686 Панасюк Єгор 3:59:30
13 690 Шевченко Максим Соколята 4:01
14 667 Логінов Андрій 4:03
15 663 Осадчий Артем 4:07
16 670 Юрін Роман 4:08
17 675 Буняк Михаїл 4:14
18 680 Долинний Микита 4:14:30
19 672 Лісовський Артур 4:15
20 668 Донець Евгеній 4:15:30
21 669 Рибка Кирило 4:16
22 350 Хаустов Іван 4:17
23 664 Батічков В'ячеслав 4:23
24 679 Горний Вадим 4:24
25 684 Нікітін Лев 4:25
26 677 Чернявський Артем Порцелян 4:29
27 673 Красовський Ілля 4:31
28 666 Стасюк Євгеній 4:33
29 678 Шкарупілий Орест 4:34
30 660 Приходько Данило 4:39
31 661 Карапина Вадим Ніжин, Чернігівської 4:40
32 665 Ковпоша Олег 4:57

9 років, 26"
дівчата
1 639 Моцна Анна 4:08
2 640 Москаленко Софія 4:24
хлопці
1 699 Васильєв Єгор Молнія 3:24
2 695 Китайчук Іван 3:57
3 498 Рудзіт Ерік 3:58
4 698 Сербін Олексій Буча, Київської 3:59
5 697 Гуз Андрій 4:02
6 696 Дубов Ілля 4:18
7 694 Мальцев Богдан SCOTT RC 4:25
8 692 Куличенко Тимур 4:26

10 років, 20"
хлопці
1 717 Горбатенко Владислав 4:05

10 років, 24"
дівчата
1 568 Пасальська Поліна 3:38
2 537 Коротка Ксенія Соколята 4:01
3 600 Сидоренко Вероніка 4:03
4 634 Засоба Олена 4:11 (9 років)
5 789 Катрич Валерія 4:16
6 346 Сапон Марія Соколята 4:25
7 116 Шелепова Дар'я 4:27
8 583 Короткова-Калітенко Дар'я 4:48
9 557 Дейнега Кристіна 4:49
10 455 Приходько Марія 4:57 (9 років)
11 700 Васильєва Арина 5:11
12 609 Стасюк Анна 5:43 (9 років)
хлопці
1 718 Кліменко Іван Молнія 3:34
2 622 Клименчук Євгеній 3:36
3 611 Бабенко Максим 3:42
4 605 Єременко Данило 3:45
5 725 Пугач Тихон 3:46
6 720 Борін Андрій 3:52
7 735 Іванюк Назар 3:54
8 598 Фабуляк Дмитро 4:00
8 626 Юрій Тарас 4:00
9 564 Тєрєхов Максим 4:01
9 144 Грохольський Богдан 4:01
10 729 Пустовойт Андрій 4:03
11 530 Салата Іван 4:13
12 534 Ястребов Кирило 4:15
13 530 Салата Іван 4:18
14 719 Муха Олександр 4:25

10 років, 26"
дівчата
1 593 Квіташ Вероніка Молнія 3:24
2 327 Шевчук Каріна 3:34
3 550 Хропачова Дар'я 3:39
4 145 Арістова Анастасія Соколята 3:40
5 716 Савенок Вікторія 4:13
6 590 Петрух Анастасія 4:42
7 336 Літовкіна Єкатерина 4:46
хлопці
1 736 Шекера Артем Молнія 3:32
2 741 Цвєлєньєв Григорій 3:39
3 516 Гриньов Богдан 3:43
4 566 Бойчук Максим 3:44
4 742 Бондарчук Даніїл 3:44
5 744 Поліщук Дмитро Гореничі, Київської Соколята 3:44:30
6 747 Васильєв Володимир 3:46
7 628 Шарак Володимир 3:55
8 749 Цибулько Денис 3:58
8 516 Нарійчук Володимир 3:58
9 621 Кольцов Олег 3:59
10 741 Цвєлєньєв Григорій 4:00
11 317 Вдович Олексій 4:10
12 743 Северинчик Олександр 4:11
13 748 Цибулько Артем 4:11:30
14 484 Олещенко Ілля 4:14
15 69 Белобаба Александр 4:16
16 745 Корнієнко Андрій 4:19
17 536 Мартиненко Нікіта 4:41

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результати. Переможці та призери перегонів "Ми - чемпіон

Повідомлення Sveta » 24.9.15 21:18

Сімнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" (вересень) 2015 наступне


12 вересня 2015 року у перегонах взяли участь 357 учасників віком від 3 до 6 років в 46 заїздах.

13 вересня 2015 року у перегонах взяли участь 252 учасників віком від 7 до 10 років в 36 заїздах. Стартував 1 заїзд мам - 9 учасниць.

Подробиці змагань, звіт за чотири дні перегонів, дитячі, юніорські, для малюків :kolobok:

Зареєстровано всього 1131 учасників (в т.ч. без попередньої реєстрації 34), відмова 0, неявка 356 (в т.ч. попередели заздалегідь 57, попередили напередодні та в дні перегонів 164). Неявка загальна 31,4%, знижена за рахунок попереджень про відмову до 12%. Явка без попередньої реєстрації 3%.

Вийшли на старти перегонів 775 юних гонщиків,
- в т.ч. 609 в Дитячих велоперегонах «Ми - чемпіони!» 12-13 вересня 2015 (357 в суботу, 252 в неділю),
- в т.ч. 63 в Юніорських велоперегонах «Ми - чемпіони!» 3 жовтня 2015,
- в т.ч. 105 в Велоперегонах для малюків «Котигорошки» 4 жовтня 2015,
- в т.ч. 279 новачків,
- в т.ч. 226 дівчат та 551 хлопець.
19 учасників стартували в двох змаганнях, 2 учасники - у двох категоріях; 23 учасників стартували двічі.
Наймасовіші категорії "5 років" - 92 учасників, "Біговел 3 роки - 100 м" - 89 учасників, "8 років" - 85 учасників.
Наймолодший учасник - 1 рік 2 міс, найстарший - 15 років.

Міста та селища (крім Києва):
Білогородка (1), Бориспіль (1), Боярка (3), Бровари (13), Васильків (3), Вишгород (2), Вишневе (5), Глеваха (2), Гомель Білорусь (1), Гора (2), Гореничі (1), Горенка (1), Донецьк (1), Забуччя (1), Ірпінь (11), Кіровоград (1), Колонщина (1), Коростень Житомирської (1), Коростишів Житомирської (1), Коцюбинське (1), Кривий Ріг (1), Ніжин Чернігівської (1), Обухів (1), Одеса (1), Переяслав-Хмельницький (1), Петрівське (3), Петропавлівська Борщагівка (1), Пісківка (2), Полтава (1), Проліски (1), Софіївська Борщагівка (1), Умань (3), Фастів (1).

Команди:
Angara.in.ua (2), Extreme Factory UKR (1), HAPPY KIDS (5), PRO (1), SCOTT RC (8), Амігос (15), Артеріум (12), Барси (1), Діти Світла (7), Лідер (6), Мирний атом (1), Молнія (16), Олені (2), Порцелян (3), Райдуга (7), Соколята (13), Спринт (6), Турбо (7), Форсаж (8), Шалені бджілки (1).

На Дитячих велоперегонах в суботу 12 вересня проведено 46 заїздів, в неділю 13 вересня - 36 заїздів та 1 заїзд мам (9 учасниць). На Юніорських велоперегонах 3 жовтня проведено 10 заїздів, 1 заїзд мам (8 учасниць), 1 заїзд тат (5 учасників) та 2 заїзди Зухвалих (16 учасників). На Велоперегонах для малюків 4 жовтня проведено 22 заїзди.

Командний залік
2015 осінь Медальний залік.PNG
2015 осінь Медальний залік.PNG (16.01 Кіб) Переглянуто 6753 разів
2015 осінь Діаграма.PNG
Результати
12 вересня 2015 року

Штраф +0:03 (3 сек) призначається через неправильні дії батьків, а саме за сильне виштовхування зі старту, силове протягування по трасі, старт завчасно (фальстарт), перешкоди іншим учасникам. Для учасників що стартують самостійно без допомоги батьків фальстарт штрафується +0:01 (1 сек).

Біговел 3 роки - 230 м
1 круг 230 метрів, 6 заїздів, 59 учасників, старти з 10:50
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 011 Басараб Назар 3 10 1:20
2 013 Стасюк Павло 3 10 1:28
3 010 Юсім Аріна 3 10 1:34
4 003 Духовний Андрій 2.9 10 1:36
5 008 Прасол Макар 3 10 1:38
6 019 Гречний Максим 3 8 1:42
7 006 Мінаєв Дмитро 2.10 10 1:49
8 009 Дримарецька Евгенія Петрівське, Київської 3 10 1:58

2 заїзд
1 001 Кондрашов Олексій SCOTT RC 3 12 1:26
2 021 Шугайло Тимур 2.101 12 1:32
3 015 Ставицький Святослав 2.11 12 1:47
4 020 Саліхов Назар HAPPY KіDS 2.8 12 1:48
5 023 Кучер Євангеліна Артеріум 2.101 12 1:48:30
6 065 Хавін Матвій 2.9 12 1:51
7 022 Погорілий Святослав Амігос 2.101 12 2:02
8 018 Ситникова Надія 2.6 12 2:04
9 017 Сидоренко Гліб 2.5 12 2:24

3 заїзд
1 029 Боденко Дарій 3 12 1:17
2 031 Красюк Святослав 3 12 1:31
3 027 Яковлев Тимофій 3 12 1:33
4 026 Коляда Макар 3 12 1:34
5 028 Заяць Роман 3 12 1:35
6 030 Сташкевич Артем 3 12 1:48
7 024 Дерев'янко Даніїл Ірпінь, Київської 3 12 1:56
8 002 Чикулай Іліан 2.4 12 2:00
9 025 Харченко Святослав 3 12 2:04
10 036 Хавін Гліб 2.9 12 2:10

4 заїзд
1 042 Копилова Ніка 3 12 1:16
2 034 Сіренко Лев 3 12 1:17
3 033 Тішаєв Андрій 3 12 1:27
4 035 Сташкевич Олексій 3 12 1:30
5 039 Качкачішвілі Ніколоз 3 12 1:32
6 041 Чуян Дмитро Петрівське, Київської 3 12 1:34
7 043 Тіліженко Олександр 3 12 1:37
8 106 Збишко Тимофій 3 12 1:46
9 037 Бібченко Лія 3 12 1:48
10 032 Мунтян Альбіна 3 12 2:00

5 заїзд
1 048 Маренець Єгор 3 12 1:13
2 057 Єрьоменко Іван 3 12 1:17
3 047 Кучерова Марта 3 12 1:18
4 056 Севастьянов Єгор 3 12 1:20
5 050 Слуцький Тимофій 3 12 1:28
6 049 Камінський Гліб 3 12 1:39
7 004 Нелюбін Нікіта Ірпінь, Київської 2.1 12 1:53
8 044 Шпак Михайло HAPPY KіDS 3 12 1:55
9 053 Усенко Катерина 3 12 1:56
10 052 Алєнєва Анна 3 12 2:05

6 заїзд
1 068 Гнатюк Данило 3 12 1:15
2 066 Куманський Любомир 3 12 1:19
3 063 Маслов Олександр 3 12 1:20
4 061 Шецкін Олександр 3 12 1:20:30
5 064 Іванченко Максим 3 12 1:24
6 051 Федорець Дмитрій 3 12 1:25
7 067 Гвоздік Артєм 3 12 1:29
8 069 Артюх Сергій 3 12 1:29:30
9 060 Мірошніченко Мартін 3 12 1:35
10 0114 Флис Кирил 3 12 1:36
11 062 Поліщук Глєб 3 12 1:37
12 059 Адамюк Артем HAPPY KіDS 3 12 1:45
Велосипед 3 роки - 230 м
1 круг 230 метрів, 4 заїзди, 24 учасники
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 079 Іонов Андрій 3 12 1:16
2 074 Пуликовський Мірослав 2.9 12 1:19
3 077 Кривенко Дар'я 3 12 1:22
4 072 Кулешов Тимур 2.101 12 1:30:30
5 080 Хорошилов Євгеній 3 12 1:31
6 078 Федоренко Макар 3 12 1:40
7 007 Врублевський Станіслав 3 12 2:22
8 058 Пєструіл Кирил 3 12 2:28

2 заїзд
1 088 Баранов Тимур 3 14 1:11
2 087 Головань Всеволод 3 14 1:47
3 122 Цвіль Дар'я 3 14 1:45 + 0:03 протаск
4 086 Лубнін Нікіта Артеріум 3 14 1:53

3 заїзд
1 096 Корнієнко Микита 3 16 1:06
2 093 Остаповський Євгеній 3 16 1:07
3 090 Дмитрієнко Юлія 3 16 1:11
4 094 Зюков Іван 3 16 1:46
5 095 Плескач Владислав 3 16 2:03
6 091 Сипко Марія Артеріум 3 16 2:45

4 заїзд
1 098 Поліщук Роман 3 16 0:54
2 100 Замковой Ярослав Райдуга 3 20 0:54:30
3 097 Гоменюк Ростислав Амігос 3 16 0:57
4 099 Костюк Амалія Турбо 3 16 1:34
5 012 Охріменко Олександр 2.5 16 1:40
6 005 Жаглов Іван 3 16 2:06
Біговел 4 роки
1 круг 230 метрів, 3 заїзди, 31 учасник
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 107 Сайко Ілля 4 12 1:05
2 109 Коваленко Платон 4 12 1:11
3 040 Дубов Данило 3 12 1:16:30
4 071 Алексєєнко Марк 3 12 1:17
5 103 Пахомов Андрій 4 10 1:19
6 102 Лещенко Нікіта 4 10 1:24
7 105 Носенко Андрій 4 12 1:26
8 016 Нестерова Валерія 3 12 1:30
9 101 Скомаровський Петро 3 10 1:31
10 038 Корнієнко Тихон 3 12 1:45

2 заїзд
1 113 Швець ілля 4 12 0:59
1 119 Рябенко Єлизавета 4 12 0:59
2 115 Ніколенко Анастасія 4 12 1:13
3 124 Дерев'янко Єгор Ірпінь, Київської 4 12 1:14
4 123 Колченогов Кирило 4 12 1:15
5 118 Заяц Марічка 4 12 1:17
6 110 Прокопчук Антон 4 12 1:18
7 116 Знайченко Тимофій 4 12 1:24
8 111 Кирильчук Тимофій 4 12 1:24:30
9 117 Алексєєнко Віра 4 12 1:39

3 заїзд
1 137 Козачок Євгеній 5 12 0:59
2 133 Куркін Нікіта 4 12 1:01
3 127 Ященко Федір 4 12 1:03
4 132 Ярова Злата 4 12 1:06
4 125 Слуцький Єгор 4 12 1:06
5 135 Нестеренко Михайло 4 12 1:12
6 131 Кошовий Олександр 4 12 1:14
7 128 Кравцова Олександра 4 12 1:16
8 136 Глоба Марк 4 12 1:17
9 130 Голець Давид 4 12 1:28
10 129 Видиш Лев 4 12 1:39
Велосипед 4 роки
1 круг 230 метрів, 9 заїздів, 68 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 142 Акішева Кіра 4 12 1:04
2 143 Нешта Денис Лідер 4 12 1:09
3 147 Берест іванна 4 14 1:11
4 140 Патлай Поліна 4 12 1:20
5 144 Мусієнко Олександра 4 14 1:21
6 146 Гортопан Олексій Лідер 4 14 1:31

2 заїзд
1 139 Кравчинський Еміль 4 14 0:55
2 148 Ключніков Георгій 4 14 0:56
3 141 Захарченко Анна 4 14 1:11
4 150 Соколовський Назар 4 14 1:12
5 169 Шатін Влас Райдуга 4 14 1:15
6 172 Хазаров Артур 4 14 1:30

3 заїзд
1 162 Демченко Марія Молнія 4 16 0:53
2 157 Паламарчук Борис 4 16 0:58
3 156 Цімох Артур Пісківка, Київської 4 16 1:02
4 159 Семенов Дмитро Одеса 4 16 1:05
5 160 Знахаренко Марк 4 16 1:08
6 151 Баліцька Кіра 4 16 1:09
7 163 Шамшур Роман Лідер 4 16 1:09:30
8 161 Коженко Данило 4 16 1:31
9 155 Ахматова Анастасія 4 16 1:55

4 заїзд
1 178 Мельник Данііл Амігос 4 16 0:48
2 171 Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 4 16 0:49
3 153 Савічев Степан Молнія 4 16 0:56
4 168 Рец Володимир 4 16 0:59
5 175 Дубина Андрій Коцюбинське, Київської 4 16 1:02
6 173 Моркотун Євгенія 4 16 1:10
7 177 Кондратьєв Ян 4 16 1:11
8 174 Хрещик Іван 4 16 1:12
9 167 Крамаренко Борис 4 16 1:14
10 170 Свистун Даниїл Фастів, Київської 4 16 1:18

5 заїзд
1 183 Лесик Домініка Пісківка, Київської 4 16 0:52:30
2 184 Сулима Марк 4 16 0:53
3 187 Ісічко Платон 4 16 1:00
4 186 Рагоза Тимур 4 16 1:02
5 180 Гаврільченко Віра 4 16 1:02:30
6 179 Лепеха Назар 4 16 1:04
7 182 Нешта Анастасія Лідер 4 16 1:10
НФ 185 Рагоза Костянтин 4 16 НФ

6 заїзд
1 192 Федчик Сергій Білогородка, Київської 4 16 0:48
2 188 Щур Назар Горенка, Київської 4 16 0:53
3 194 Луценко Олексій 4 16 0:54
4 190 Головенець Артем 4 16 0:56
5 195 Лукаш Михайло 4 16 0:56:30
6 145 Кононцов Дмитро 4 16 1:07
7 193 Семенюк Михайло 4 16 1:13
8 191 Андріященко Назар 4 16 1:22
9 189 Петрович Анастасія 4 16 1:26

7 заїзд
1 197 Сорокін Костянтин Extreme Factory UKR 4 16 0:49
2 046 Хаустова Марія 4 16 1:02
3 198 Швець Вероніка Турбо 4 16 1:02:30
4 202 Яковенко Єгор 4 16 1:06
5 201 Сакун Катерина 4 16 1:13
6 196 Кустовський Артем Глеваха, Київської 4 16 1:20
7 200 Сандул Володимир 4 16 1:21
8 199 Гордієнко Поліна Амігос 4 16 1:36
9 108 Дмитрієнко Тимофій Бровари, Київської 4 12 1:50 (біговел)

8 заїзд
1 218 Мальцева Софія SCOTT RC 4 20 0:50
2 207 Шевченко Максим 4 18 1:07
3 208 Кравчук Іван 4 18 1:21
4 206 Бейко Марія 4 18 1:32

9 заїзд
1 216 Шелест Юрій 4 20 0:49
2 215 Шелест Євген 4 20 0:49:30
3 213 Товстик Артем 4 20 0:51
4 211 Калініченко Максим 4 20 1:00
5 210 Навроцький Іван 4 20 1:01
6 214 Капрал Єгор 4 20 1:05
7 217 Кравченко Михайло 4 20 1:09
Велосипед 5 років - дівчата
2 круги 230 метрів, 4 заїзди, 32 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 225 Толкун Єва 5 16 1:52
2 226 Міхмель Вероніка 5 16 1:53
3 219 Лахман Еля Райдуга 5 12 2:06
4 224 Марчук Анастасія 4 16 2:07
5 228 Горбатенко Поліна 5 16 2:08
6 227 Бєлєтєєва Анна 5 16 2:24
7 221 Коваль Марія 5 14 2:59
7 220 Горюшкіна Вероніка 5 12 2:59
8 45 Молодченко Марія 4 14 3:00

2 заїзд
1 232 Губарева Поліна Соколята 5 16 1:53
2 237 Макейчик Марія 5 16 2:00
3 234 Хранівська Ясна 5 16 2:02
4 236 Шкребко Дар'я 5 16 2:06
5 240 Бойчук Марія 5 16 2:09
6 231 Рябчун Анастасія 5 16 2:16
7 229 Бугара Аліса 5 16 2:19
8 233 Лесечко Єлізавета 5 16 3:54
НФ 235 Балицька Катерина 5 16 НФ

3 заїзд
1 251 Дідок Дар'я Гора, Київської 5 16 1:40
2 248 Сіунова Єлизавета 5 16 1:48
3 246 Нестеренко Віра Діти Світла 5 16 1:52
4 247 Артюх Мелана 5 16 1:52:30
5 252 Герлянд Катерина 5 16 1:58
6 249 Слотвінська Олександра 5 16 1:58:30
7 235 Балицька Катерина 5 16 1:59 (повторно)
8 241 Юкало Надія 5 16 2:11
9 244 Веремієва Милана 5 16 2:29
10 245 Лещук Єва 5 16 2:30

4 заїзд
1 258 Куценко Маргарита 5 20 1:30
2 257 Жукова Антоніна 5 20 1:41
3 253 Перевертун Анна Забуччя, Київської 5 18 1:44
4 256 Осадча Єва 5 20 1:46
5 255 Литвиненко-Коренюк Софія 5 18 2:13
Велосипед 5 років - хлопці
2 круги 230 метрів, 8 заїздів, 60 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 267 Пантюхов Нікіта 5 16 1:52
2 263 Карпенко Єгор 5 14 1:56
3 269 Горбенко Єгор 5 16 1:56:30
4 268 Швидкий Тімур 5 16 1:58
5 270 Гриньов Ярослав 5 16 1:58:30
6 262 Величко Михайло 5 14 1:59
7 266 Поляков Роман 4 16 2:00
8 261 Громико Александер 5 14 2:06
9 264 Антонов Юрій 5 14 2:08

2 заїзд
1 273 Грицків Павло 5 16 1:33
2 274 Курташов Кирило 5 16 1:40
3 272 Толкун Єгор 5 16 1:50
4 266 Поляков Роман 4 16 1:50:30 (повторно)
5 275 Златін Данило 5 16 1:51
6 276 Пєструіл Максим 5 16 1:56
7 277 Руденко Олександр 5 16 2:00
8 285 Севрюк Роман 5 16 2:03
9 260 Губа Григорій Умань, Черкаської 5 16 2:21

3 заїзд
1 286 Зябченко Ілля 5 16 1:37
2 283 Мельниченко Матвій 5 16 1:40
3 279 Данилевич Денис 5 16 1:44
4 278 Рябошапка Кирило 5 16 1:44:30
5 282 Сидоренко Олексій 5 16 1:57
6 284 Медведєв Артем 5 16 2:05
7 280 Фесенко Микита 5 16 2:35
8 291 Кузьменко Олег 5 16 2:41

4 заїзд
1 294 Вишняк Ігор 5 16 1:29
2 293 Савченко Тимофій 5 16 1:30
3 292 Москалик Нікіта 5 16 1:42
ПК 171 Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 4 16 1:42:30 (повторно)
4 290 Круковський Михайло 5 16 1:44
5 287 Максименко Даніїл 5 16 2:03
6 288 Науменко Даніїл 5 16 2:09

5 заїзд
1 296 Пащенко Андрій Глеваха, Київської 5 16 1:35
2 281 Гнедой Владислав 5 16 1:41
3 300 Шостаковський Мирон 5 16 1:43
4 299 Галітовський Владислав 5 16 1:46
5 301 Хандожко Артем 5 16 1:48
6 298 Балашкевич Даніїл 5 16 1:57
7 324 Єрьоменко Ілля 5 16 1:58
8 297 Стрєлов Гліб 5 16 2:10

6 заїзд
1 308 Сухопара Артур 5 20 1:31
1 304 Саранча Тимофій 5 18 1:31:30
2 306 Сташкевич Андрій 5 18 1:38
3 311 Рожков Тимур Соколята 5 20 1:38:30
4 307 Гриценко Артем 5 20 1:42
5 310 Шекера Максим Молнія 5 20 1:43
6 305 Прокоп'єв Давид Бровари, Київської 5 18 1:55

7 заїзд
1 315 Кривенко Іван 5 20 1:27
2 313 Шепель Данііл Бровари, Київської 5 20 1:27:30
3 365 Данильчук Тимофій 5 20 1:32
4 303 Попович Святослав Артеріум 5 18 1:35
5 314 Перев'язко Дмитро 5 20 1:38
6 312 Захаров Андрій Турбо 5 20 1:40
7 316 Галатін-Павловський Олексій 5 20 1:45

8 заїзд
1 322 Шаповал Тимофій 5 20 1:27
2 326 Горобей В'ячеслав 5 20 1:28
3 318 Корнієнко Михайло 5 20 1:36
4 321 Нетребчук Макар 5 20 1:38
5 325 Бражніков Тимофій 5 20 1:54
6 317 Шекера Костянтин 5 20 2:00
7 323 Гордієнко Андрій Амігос 5 20 2:01
Велосипед 6 років - дівчата
2 круги 230 метрів, 5 заїздів, 34 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 337 Кучер Олександра Артеріум 6 16 1:25
2 125 Гречна Еліна 6 16 1:45
3 330 Сурма Марія 6 16 1:47
4 331 Гуз Софія 6 14 1:53
5 329 Висоцька Олена Олені 6 16 1:54
6 126 Крилова Анастасія 6 16 2:16
7 327 Долинна Аліса 6 16 2:19
НФ 336 Христан Ольга 6 14 НФ

2 заїзд
1 340 Криштофор Домініка 6 18 1:42
2 353 Севрюк Тетяна 7 18 1:44
3 341 Криштофор Меланія 6 18 1:45
4 339 Ющенко Катерина 6 18 1:55
5 328 Кравчук Юлія 6 16 1:57

3 заїзд
1 344 Тенькова Ніка 6 20 1:30
2 349 Завалішина Радміла 6 20 1:33
3 351 Ручко Аврора 6 20 1:33:30
4 343 Дерев'янко Анастасія 6 20 1:35
5 335 Рейнгардт Єва-Вікторія 6 20 1:50
6 350 Даньшина Ульяна 6 20 2:03
7 346 Кріксунова Кіра 6 20 2:05
8 345 Фетісенко Вікторія 6 20 2:18

4 заїзд
1 351 Ручко Аврора 6 20 1:21 +0:01* ф/с (повторно)
2 354 Лєскова Ніка 6 20 1:25
3 358 Весна Ева Молнія 6 20 1:37
4 121 Крупнікова Надія 6 20 1:38
5 391 Гушта Кароліна 6 20 1:46
6 355 Лісовська Вероніка 6 20 1:48
7 352 Кармолітова Єлизавета SCOTT RC 6 20 1:51
8 414 Тарасенко Єлизавета 6 20 2:00
9 357 Войтенко Дар'я 6 20 2:01

5 заїзд
1 360 Кершкова Глорія 6 24 1:25
2 359 Овечко Софія 6 24 1:25:30
3 386 Пригородова Анастасія 6 24 1:32
4 361 Анісімова Анастасія 6 24 1:58
5 152 Зубенко Анастасія 5 18 2:35
Велосипед 6 років - хлопці
2 круги 230 метрів, 7 заїздів, 47 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 138 Ромась Дамир 6 16 1:35
2 363 Канюк Андрій 6 16 1:36
3 368 Вертай Дмитро 6 16 1:37
4 366 Горобцов Олександр 6 16 1:38
5 364 Висоцький Леонід Олені 6 16 1:56
6 367 Радчук Артем 6 16 2:00

2 заїзд
1 370 Бабич Дмитро 6 16 1:35
2 373 Гермашев Олександр 6 16 1:43
3 371 Барабанов Валерій 6 16 1:50
4 384 Меть Єгор 6 16 1:55
5 375 Лобачов Матвій 6 16 2:24

3 заїзд
1 376 Семенець Даніїл 5 18 1:30
2 382 Євсеєв Олег Артеріум 6 18 1:31
2 378 Грініченко Роман 6 18 1:31
3 380 Павлюков Іван Васильків, Київської 6 18 1:34
4 381 Павлюков Михайло Васильків, Київської 6 18 1:41
5 377 Борисов Максим 6 18 1:52
6 383 Баштовий Нікіта 6 18 1:52:30

4 заїзд
1 388 Сашенко Тарас Проліски, Київської 6 20 1:28
2 390 Васильченко Назар Амігос 6 20 1:29
3 393 Бочок Данило 6 20 1:38
4 394 Козирський Владислав 6 20 1:41
5 385 Шпитко Аскольд 6 20 1:42
6 415 Малютін Іван 6 20 1:48
7 389 Тимченко Костянтин 6 20 1:53

5 заїзд
1 398 Пурхало Кирил 6 20 1:17
2 401 Клімов Микола 6 20 1:21
3 395 Сухонда Сергій Форсаж 6 20 1:26
4 396 Коваленко Міхаіл 6 20 1:35
5 404 Шатін Святослав Райдуга 6 20 1:36
6 405 Кондратенко Андрій Преяслав-Хмельницький, Київської області 6 20 1:37
7 397 Суддя Володимир 6 20 1:52

6 заїзд
1 399 Пурхало Марк 6 20 1:19
2 407 Гальченко Ігор 6 20 1:22
3 412 Пономар Ярослав 6 20 1:25
4 413 Палухін Анатолій 6 20 1:26
5 411 Іваненко Семен 6 20 1:33
6 134 Рафаловський Максим 6 20 1:53

7 заїзд
1 421 Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 6 24 1:11
2 424 Лубнін Тихон 6 24 1:14
3 423 Лахман Максим Райдуга 6 24 1:24
4 406 Уваров Михайло 6 24 1:31
5 419 Слободенюк Ілля 6 24 1:31:30
6 418 Нижник Іван 6 24 1:32
7 416 Назаренко Тимофій 6 24 1:41
8 422 Мірошніченко Гавриїл 6 24 1:42
9 417 Зюков Павло 6 24 1:45
13 вересня 2015 року

Для учасників що стартують самостійно без допомоги батьків фальстарт штрафується +0:01 (1 сек). Штраф за небезпечне підрізування інших учасників +0:03 (3 сек).

7 років - дівчата
2 круги 400 метрів, 4 заїзди, 25 учасників, старти з 10:30
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 104 Романюк Тетяна 7 20 2:58
2 085 Бокань Єва 7 20 3:11
3 209 Кузьменко Діана Молнія 6 20 3:26
4 084 Іщенко Олександра 7 20 3:26:30
5 092 Паламарчук Мілана 7 20 3:29
6 089 Дюденко Варвара Бровари, Київської 7 20 4:03

2 заїзд
1 204 Володимиренко Анна 7 20 2:58
2 205 Пономаренко Анастасія 7 20 3:06
3 165 Брандибура Христина 7 20 3:08
4 203 Федоренко Віра Форсаж 7 20 3:29
5 154 Муравйова Анастасія Барси 7 20 3:30
6 112 Литвиненко-Коренюк Анастасія 7 20 4:48
7 181 Ламаєва Ярослава 7 20 6:23

3 заїзд
1 238 Прасол Катерина 7 24 2:29*
2 239 Єгорова Анастасія 7 24 2:44
3 212 Рибка Софія 6 24 2:48
4 230 Дегтяр Ніка 7 24 2:55
5 223 Чернецька Ольга SCOTT RC 7 20 3:04
6 176 Маркотенко Анастасія Діти Світла 7 20 3:08

4 заїзд
1 265 Шекера Анна Молнія 7 24 2:22
2 259 Мальцева Анастасія SCOTT RC 7 24 2:50
3 243 Столяр Вероніка 7 24 2:54
4 254 Іванова Юлія Молнія 7 24 2:54:30
5 452 Кутняхова Уляна 7 20 3:36
НФ 242 Данилюк Олександра 7 24 НФ
7 років - хлопці
2 круги 400 метрів, 7 заїздів, 60 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 334 Артюх Володимир 7 20 2:43
2 309 Петін Олексій 6 20 2:44
3 332 Севковський Арсеній 7 20 2:51
2 434 Резніченко Поль Ілларіон 7 18 3:09
3 295 Данилюк Євген 7 16 3:12
4 488 Тимощук Андрій 6 20 3:33
5 333 Оміди Арман 7 20 3:48
6 271 Мельник Артем 7 16 5:19

2 заїзд
1 348 Заяць Андрій 7 20 2:48
2 369 Родіонов Микола 7 20 2:57
3 342 Прохоров Петро 7 20 3:01
4 319 Козачук Святослав Молнія 7 20 3:01:30
5 338 Романюк Тимофій Форсаж 7 20 3:03
6 70 Криворучко Нікіта 6 20 3:13
7 372 Осталецький Григорій 7 20 3:18
8 347 Коляда Іван 7 20 3:30
9 356 Микитюк Михайло 7 20 3:30:30

3 заїзд
1 420 Нестеренко Михайло Діти Світла 7 20 2:37
2 431 Кирильчук Нікіта 7 20 2:37:30
3 409 Бібченко Єлисей 7 20 2:38
4 432 Корнієць Володимир 7 20 2:38:30
5 400 Залізнюк Михайло Боярка, Київської 7 20 2:40
6 402 Масенков Микита 7 20 2:42
7 408 Цаль Андрій 7 20 2:44
8 379 Перепелиця Максим 7 20 2:49
9 427 Андрієнко Денис 7 20 2:55

4 заїзд
1 430 Олєсов Данііл Діти Світла 7 20 2:30
2 435 Євпат Євгеній 7 20 2:39:30
3 438 Антонов Михайло 7 20 2:40
4 437 Лукаш Іван 7 20 2:40:30
5 439 Ручко Олексій 7 20 2:41
6 433 Самойлов Роман 7 20 2:57
7 441 Чернявський Михайло Діти Світла 7 20 3:03
8 440 Муха Юрій 7 20 3:03:30
9 436 Міщенко Михайло Діти Світла 7 20 3:04

5 заїзд
1 444 Злуніцин Валерій 7 24 2:38
2 461 Кондрашов Олександр SCOTT RC 7 24 2:48
3 442 Донець Арсеній 7 24 2:54
4 447 Потетнєв Олександр Вишневе, Київської 7 24 2:59
5 449 Шуман Олексій 7 20 3:07:30
6 302 Матвійчук Тимофій 7 24 3:08
7 075 Яремко Владислав 7 20 3:10
8 446 Гресько Володимир 7 24 3:11

6 заїзд
1 450 Кравчук Нікіта 7 24 2:22
2 457 Романенко Роман Молнія 7 24 2:25
3 467 Дида Ігор 7 24 2:36
4 453 Кравченко Юрій 7 24 2:56
5 460 Моцний Антон Васильків, Київської 7 24 2:59
6 456 Дубовой Артем 7 24 3:01
7 451 Оверченко Нікіта 7 24 3:11
8 459 Гурський Михайло 7 24 3:41
НФ 458 Кошовий Андрій 7 24 НФ

7 заїзд
1 463 Рудий Назарій Боярка, Київської 7 24 2:24
2 466 Баров Нікіта Молнія 7 24 2:31
3 468 Рябчун Дмитро 7 24 2:34:30
4 472 Сонько Єгор Турбо 7 26 2:35
5 462 Водоп'янов Кіріл 7 24 2:39
6 465 Симоновський Ігнат 7 24 2:40
7 469 Іонов Антон 7 24 2:51
8 458 Кошовий Андрій 7 24 3:05 (повторно)
9 470 Летун Олексій 7 26 3:11
8 років - дівчата
2 круги 400 метрів, 4 заїзди, 25 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 475 Ковальчук Маргарита 8 20 2:45
2 477 Бакай Вероніка 8 20 2:45:30
3 476 Крищенко Поліна Амігос 8 20 3:01
4 474 Федусенко Марія 8 20 3:07
5 428 Тимощук Тетяна 8 20 3:08
6 452 Кутняхова Уляна 7 20 3:27 (повторно)
7 473 Страковська Маргарита 8 16 5:35

2 заїзд
1 485 Черкас Ангеліна 8 20 2:52
2 483 Юрченко Валерія 8 20 2:54
3 480 Лозова Степаніда Діти Світла 8 20 3:00
4 478 Губа Поліна Умань, Черкаської 8 20 3:19
5 484 Абрамович Вероніка Кіровоград HAPPY KіDS 8 20 3:25
6 486 Паладій Катерина Ірпінь, Київської Порцелян 8 20 3:27
7 487 Ренчка Дарина Соколята 8 20 3:30

3 заїзд
1 492 Москаленко Поліна 8 24 2:35
2 490 Захарова Маргарита Турбо 8 24 2:42
3 497 Зюкова Катерина 8 24 2:49
4 489 Резніченко Діана Артеріум 8 24 2:54
5 494 Вовк-Мельник Анастасія 8 24 3:02
6 491 Лазарева Інна Соколята 8 24 4:00

4 заїзд
1 499 Терещенко Віра 8 24 2:31
2 498 Коваленко Карина 8 24 2:41
3 495 Швець Надія Турбо 8 24 2:57
4 502 Ігнатушенко Софія 8 24 3:04
5 500 Буренок Марія 8 24 3:06
6 501 Кладієнко Вероніка 8 24 3:07
8 років - хлопці
2 круги 400 метрів, 8 заїздів, 61 учасник
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 505 Петренко Дмитро 8 20 2:33
2 506 Бондарчук Нікіта 8 20 2:34
3 508 Китайчук Олександр 8 20 2:59
2 504 Петровський Павло Ірпінь, Київської 8 16 3:00
3 526 Кочерга Дмитро 6 16 3:07
4 507 Медведенко Ілля 8 20 3:10
5 76 Чабала Любомир 8 16 3:46
6 503 Страковський Даніїл 8 16 4:58

2 заїзд
1 512 Пінчук Костянтин Райдуга 8 20 2:32
2 515 Дубовий Іван 8 20 2:36
3 509 Пугач Євгеній Вишневе, Київської 8 20 2:48
4 514 Соловйов Антон Шалені бджілки 8 20 2:50 +0:01*ф/с
5 513 Кочерга Павло 8 20 2:59
6 511 Руднєв Євгеній Артеріум 8 20 3:03
7 510 Щаблевський Гліб Бориспіль, Київської 8 20 3:03:30

3 заїзд
1 525 Гайовий Костянтин 8 20 2:33
2 527 Сандул Олексій 8 20 2:38
3 522 Андрієць Філіп Бровари, Київської 8 20 2:43
3 519 Хранівський Владислав 8 20 2:43
4 524 Ремінний Максим 8 20 3:03
5 518 Кириєнко Богдан Артеріум 8 20 3:18
6 516 Гуз Михайло 8 20 3:19

4 заїзд
1 533 Васильєв Назар Молнія 8 24 2:27
1 531 Капрал Нікіта 8 24 2:27
2 535 Корнієнко Єгор 8 24 2:30
3 536 Топехін Дмитро Амігос 8 24 2:31
4 534 Гуназа Михайло Бровари, Київської 8 24 2:40
5 529 Бондаренко Михайло Артеріум 8 22 3:03
6 556 Осадчий Тимофій 8 20 3:06
7 537 Лукічов Максим 8 24 3:07
8 538 Таращенко Микола Ірпінь, Київської 8 24 3:09

5 заїзд
1 543 Кошик Тимур 8 24 2:32
2 544 Корольов Артем 8 24 2:39
3 541 Будяк Олександр 8 24 2:40
4 542 Логущенко Ігор Петропавлівська Борщагівка 8 24 2:46
5 540 Золотарьов Євгеній 8 24 2:47
6 545 Поєнко Вадим 8 24 2:47:30
7 546 Куц Андрій 8 24 2:49
8 539 Мирошніченко Богдан 8 24 3:49

6 заїзд
1 555 Марич Дмитро Форсаж 8 24 2:32:30
2 559 Сологубов Олексій 8 24 2:33
3 553 Москаленко Дмитро 8 24 2:43
4 552 Поліщук Артем Соколята 8 24 2:47
5 549 Шамшур Дмитро Лідер 8 24 3:06
6 550 Сипко Микита Артеріум 8 24 3:15
7 547 Таборських Іван 8 24 3:19
8 548 Ковтуцький Ігор Соколята 8 24 3:44

7 заїзд
1 565 Акішев Нікіта 8 24 2:30
2 557 Горобей Михайло 8 24 2:31
3 563 Мухин Артем 8 24 2:33
4 546 Куц Андрій 8 24 2:42 (повторно)
5 560 Іванко Микола 8 24 2:50
6 547 Таборських Іван 8 24 2:51 (повторно)
7 561 Якимишен Владислав 8 24 3:12
8 562 Копанєв Денис 8 24 3:15
9 222 Штурпачук Трофим 8 20 3:43

8 заїзд
1 569 Ручко Ілля 8 26 2:25
2 571 Бабич Олександр Лідер 8 26 2:26
3 566 Чуйкін Максим Бровари, Київської 8 26 2:34
4 572 Мар'єнко Євгеній Амігос 8 26 2:38
5 574 Арістов Тимофій Соколята 8 26 2:39
6 570 Васильченко Максим Амігос 8 26 2:40
НФ 568 Жілік Кирил 8 26 НФ
Мами
2 круги 400 метрів, 1 заїзд, 9 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 82 Руда Оксана - мама Назарія 26 2:21
2 81 Зюкова Марія - мама Катерини 24 2:37
3 55 Ручко Анна - мама … 26 2:42
4 73 Гресько Ніна - мама Володимира 24 2:54
5 358 Чернявська Жанна - мама Артема 26 2:54:30
6 673 Іванко Світлана - мама Михайла та Миколи 24 2:57
7 83 Топехина Олена - мама Борі та Діми 24 2:58
8 587 Баранець Галина - мама Дар'ї і Данила 24 3:10
9 158 Рибка Олена - мама Антона, Кирила і Соні 24 3:14
9 років - дівчата
3 круги 400 метрів, 2 заїзди, 13 учасників, невеликий дощ
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 579 Гордієнко Анна Амігос 9 24 3:56
2 586 Прокіпчук Катерина Молнія 9 24 3:56:30
3 581 Синюгіна Соломія SCOTT RC 9 24 4:24
4 583 Приходько Марія 9 24 4:50
5 576 Гурбенко Марія 9 20 5:11
НФ 582 Ткаченко Марія 9 24 НФ
НФ 585 Рибакова Анна-Марія 9 24 НФ

2 заїзд
1 589 Сидоренко Анна Вишневе, Київської 9 24 3:39
2 593 Москаленко Софія 9 26 4:04
3 592 Романюк Ірина 9 26 4:05
4 591 Соболєва Євгенія 9 26 4:31
5 585 Рибакова Анна-Марія 9 24 4:33 (повторно)
6 587 Баранець Дар'я 9 24 5:11
9 років - хлопці
3 круги 400 метрів, 6 заїздів, 36 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 604 Бондар Філіп 9 24 3:46
1 584 Богданова Олександра 9 24 3:59
1 601 Авдєєнко Дмитро 9 20 4:04
2 599 Антонов Іван 9 20 4:12
3 607 Курбатов Данило 9 24 4:13
4 603 Примаченко Захар Амігос 9 24 4:14
5 600 Песиголовець Нікіта 9 20 4:14:30
6 598 Ігонченков Максим 9 20 5:05

2 заїзд
1 609 Шаповал Адріан 9 24 3:42
2 613 Таборов Ян 9 24 3:48
3 616 Демьяненко Денис Молнія 9 24 4:14
4 614 Ігнатенко Віктор 9 24 4:18
5 608 Скала Емір 9 24 4:54
6 612 Яблонський Марк 9 24 5:23
7 610 Цирук Нікіта 9 24 6:07

3 заїзд
1 617 Іовенко Тимур 9 24 3:56
2 622 Корнейчук Максим 9 24 3:58
3 626 Донець Евгеній 9 24 3:59
4 620 Говоров Антоній 9 24 4:11
5 623 Ільницький Костянтин 9 24 4:16
6 621 Чернявський Артем Порцелян 9 24 4:25
7 619 Батічков В'ячеслав 9 24 4:43

4 заїзд
1 635 Єфремов Максім 9 24 3:28
2 521 Рибка Кирило 9 24 3:56*
3 632 Федорченко Тимур 9 24 3:56:30
4 631 Петренко Максим 9 24 4:02
5 633 Буняк Михаїл 9 24 4:05
6 629 Шарий Олександр 9 24 4:18
7 630 Лісовський Артур 9 24 4:25:30
8 615 Карапина Вадим Ніжин, Чернігівської 9 24 4:26
9 628 Таращенко Михайло Ірпінь, Київської 9 24 4:28

5 заїзд
1 639 Амбружевич Станіслав Софіївська Борщагівка, Київська Артеріум 9 26 3:42
2 638 Свергунов Назар 9 26 3:42:30
3 642 Китайчук Іван 9 26 3:49
4 640 Пересунько Даніїл 9 26 4:38

6 заїзд
ПК 635 Єфремов Максім 9 24 нд
1 643 Дубов Ілля 9 26 нд
2 641 Мальцев Богдан SCOTT RC 9 26 нд
ПК 622 Корнейчук Максим 9 24 нд
ПК 673 Іванко Михайло 10 24 нд
ПК б/н (дівчинка) нд
ПК б/н (тато) нд
10 років - дівчата
3 круги 400 метрів, 2 заїзди, 13 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 649 Терещенко Валерія 10 24 3:37
2 652 Юрченко Єлизавета 10 24 3:58
3 646 Бобякіна Дар'я 10 24 4:20
4 645 Щаслива Юлія 10 24 4:21
5 647 Лесечко Катерина 10 24 4:39
6 650 Дейнега Кристіна 10 24 4:39:30

2 заїзд
1 659 Квіташ Вероніка Молнія 10 26 3:22
2 655 Хропачова Дар'я 10 26 3:41
3 656 Арістова Анастасія Соколята 10 26 3:53
4 658 Сидоренко Вероніка 10 26 4:03
5 653 Чернічкіна Злата Соколята 10 26 4:26
6 532 Мовчан Марія 10 26 4:45
7 654 Коротка Ксенія Соколята 10 26 5:11
10 років - хлопці
3 круги 400 метрів, 3 заїзди, 21 учасник
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 665 Онуфрієнко Владислав 10 24 3:39
2 668 Топехін Борис Амігос 10 24 3:46
3 662 Пастухов Лев 10 24 3:47
4 667 Соколов Максим 10 24 3:49
5 663 Долинний Микита 10 24 3:49:30
6 661 Фурман Ілля 10 20 4:13
7 660 Чудаков Олександр 10 18 4:39

2 заїзд
1 648 Бабенко Максим 10 24 3:43
2 671 Фабуляк Дмитро 10 24 3:47
3 675 Єременко Данило 10 24 3:47:30
4 670 Чуковенко Максим 10 24 3:48
5 669 Муха Олександр 10 24 4:17
6 673 Іванко Михайло 10 24 4:21
7 679 Губа Іван Умань, Черкаської 10 24 4:33

3 заїзд
1 684 Шекера Артем Молнія 10 26 3:22:30
2 681 Васильєв Єгор Молнія 10 26 3:23
2 685 Гриньов Богдан 10 26 3:23
3 687 Дідук Михайло 10 26 3:47
4 688 Поліщук Дмитро Гореничі, Київської Соколята 10 26 3:47:30
5 680 Поліщук Ярослав Соколята 10 26 4:37
6 683 Шевченко Максим Соколята 10 26 7:34

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результати. Переможці та призери перегонів "Ми - чемпіон

Повідомлення Sveta » 27.9.15 18:44

Сімнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" - загальний залік наступне

Загальний залік 12 вересня
Прихований текстпоказати
1х230 м

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 8"
хлопці
1 019 Гречний Максим 1:42

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 10"
дівчата
1 010 Юсім Аріна 1:34
2 009 Дримарецька Евгенія Петрівське, Київської 1:58
хлопці
1 011 Басараб Назар 1:20
2 013 Стасюк Павло 1:28
3 003 Духовний Андрій 1:36
4 008 Прасол Макар 1:38
5 006 Мінаєв Дмитро 1:49

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 12"
дівчата
1 042 Копилова Ніка 1:16
2 047 Кучерова Марта 1:18
3 016 Нестерова Валерія 1:30
4 037 Бібченко Лія 1:48
5 023 Кучер Євангеліна Артеріум 1:48:30
6 053 Усенко Катерина 1:56
7 032 Мунтян Альбіна 2:00
8 018 Ситникова Надія 2:04
9 052 Алєнєва Анна 2:05
хлопці
1 048 Маренець Єгор 1:13
2 068 Гнатюк Данило 1:15
3 040 Дубов Данило 1:16:30
4 029 Боденко Дарій 1:17
4 034 Сіренко Лев 1:17
4 057 Єрьоменко Іван 1:17
4 071 Алексєєнко Марк 1:17
5 066 Куманський Любомир 1:19
6 056 Севастьянов Єгор 1:20
6 063 Маслов Олександр 1:20
7 061 Шецкін Олександр 1:20:30
8 064 Іванченко Максим 1:24
9 051 Федорець Дмитрій 1:25
10 001 Кондрашов Олексій SCOTT RC 1:26
11 033 Тішаєв Андрій 1:27
12 050 Слуцький Тимофій 1:28
13 067 Гвоздік Артєм 1:29
14 069 Артюх Сергій 1:29:30
15 035 Сташкевич Олексій 1:30
16 031 Красюк Святослав 1:31
16 101 Скомаровський Петро 1:31
17 021 Шугайло Тимур 1:32
17 039 Качкачішвілі Ніколоз 1:32
18 027 Яковлев Тимофій 1:33
19 026 Коляда Макар 1:34
19 041 Чуян Дмитро Петрівське, Київської 1:34
20 028 Заяць Роман 1:35
20 060 Мірошніченко Мартін 1:35
21 114 Флис Кирил 1:36
22 043 Тіліженко Олександр 1:37
22 062 Поліщук Глєб 1:37
23 049 Камінський Гліб 1:39
24 059 Адамюк Артем HAPPY KіDS 1:45
24 038 Корнієнко Тихон 1:45
25 106 Збишко Тимофій 1:46
26 015 Ставицький Святослав 1:47
27 020 Саліхов Назар HAPPY KіDS 1:48
27 030 Сташкевич Артем 1:48
28 065 Хавін Матвій 1:51
29 004 Нелюбін Нікіта Ірпінь, Київської 1:53
30 044 Шпак Михайло HAPPY KіDS 1:55
31 024 Дерев'янко Даніїл Ірпінь, Київської 1:56
32 002 Чикулай Іліан 2:00
33 022 Погорілий Святослав Амігос 2:02
34 025 Харченко Святослав 2:04
35 036 Хавін Гліб 2:10
36 017 Сидоренко Гліб 2:24

Велосипед 3 роки та молодше - 230 м, 12"
дівчата
1 077 Кривенко Дар'я 1:22
хлопці
1 079 Іонов Андрій 1:16
2 074 Пуликовський Мірослав 1:19
3 072 Кулешов Тимур 1:30:30
4 080 Хорошилов Євгеній 1:31
5 078 Федоренко Макар 1:40
6 007 Врублевський Станіслав 2:22
7 058 Пєструіл Кирил 2:28

Велосипед 3 роки та молодше - 230 м, 14"
дівчата
1 122 Цвіль Дар'я 1:45 +0:03* протаск
хлопці
1 088 Баранов Тимур 1:11
2 087 Головань Всеволод 1:47
3 086 Лубнін Нікіта Артеріум 1:53

Велосипед 3 роки та молодше - 230 м, 16"
дівчата
1 090 Дмитрієнко Юлія 1:11
2 099 Костюк Амалія Турбо 1:34
3 091 Сипко Марія Артеріум 2:45
хлопці
1 098 Поліщук Роман 0:54
2 097 Гоменюк Ростислав Амігос 0:57
3 096 Корнієнко Микита 1:06
4 093 Остаповський Євгеній 1:07
5 012 Охріменко Олександр 1:40
6 094 Зюков Іван 1:46
7 095 Плескач Владислав 2:03
8 005 Жаглов Іван 2:06

Велосипед 3 роки та молодше - 230 м, 20"
хлопці
1 100 Замковой Ярослав Райдуга 0:54:30

Біговел 4 роки, 10"
хлопці
1 103 Пахомов Андрій 1:19
2 102 Лещенко Нікіта 1:24

Біговел 4 роки, 12"
дівчата
1 119 Рябенко Єлизавета 0:59
2 132 Ярова Злата 1:06
3 115 Ніколенко Анастасія 1:13
4 128 Кравцова Олександра 1:16
5 118 Заяц Марічка 1:17
6 117 Алексєєнко Віра 1:39
хлопці
1 113 Швець ілля 0:59
1 137 Козачок Євгеній 0:59
2 133 Куркін Нікіта 1:01
3 127 Ященко Федір 1:03
4 107 Сайко Ілля 1:05
5 120 Слуцький Єгор 1:06
6 109 Коваленко Платон 1:11
7 135 Нестеренко Михайло 1:12
8 124 Дерев'янко Єгор Ірпінь, Київської 1:14
8 131 Кошовий Олександр 1:14
9 123 Колченогов Кирило 1:15
10 136 Глоба Марк 1:17
11 110 Прокопчук Антон 1:18
12 116 Знайченко Тимофій 1:24
13 111 Кирильчук Тимофій 1:24:30
14 105 Носенко Андрій 1:26
15 130 Голець Давид 1:28
16 129 Видиш Лев 1:39
17 108 Дмитрієнко Тимофій Бровари, Київської 1:50

Біговел 4 роки, 14"
хлопці
1 139 Кравчинський Еміль 0:55

Велосипед 4 роки, 12"
дівчата
1 142 Акішева Кіра 1:04
2 140 Патлай Поліна 1:20
хлопці
1 143 Нешта Денис Лідер 1:09

Велосипед 4 роки, 14"
дівчата
1 147 Берест іванна 1:11
1 141 Захарченко Анна 1:11
2 144 Мусієнко Олександра 1:21
3 045 Молодченко Марія 3:00
хлопці
1 148 Ключніков Георгій 0:56
2 150 Соколовський Назар 1:12
3 169 Шатін Влас Райдуга 1:15
4 172 Хазаров Артур 1:30
5 146 Гортопан Олексій Лідер 1:31

Велосипед 4 роки, 16"
дівчата
1 183 Лесик Домініка Пісківка, Київської 0:52:30
2 162 Демченко Марія Молнія 0:53
3 046 Хаустова Марія 1:02
4 180 Гаврільченко Віра 1:02:30
4 198 Швець Вероніка Турбо 1:02:30
5 151 Баліцька Кіра 1:09
6 173 Моркотун Євгенія 1:10
6 182 Нешта Анастасія Лідер 1:10
7 201 Сакун Катерина 1:13
8 189 Петрович Анастасія 1:26
9 199 Гордієнко Поліна Амігос 1:36
10 155 Ахматова Анастасія 1:55
хлопці
1 178 Мельник Данііл Амігос 0:48
1 192 Федчик Сергій Білогородка, Київської 0:48
2 171 Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 0:49
2 197 Сорокін Костянтин Extreme Factory UKR 0:49
3 184 Сулима Марк 0:53
3 188 Щур Назар Горенка, Київської 0:53
4 194 Луценко Олексій 0:54
5 153 Савічев Степан Молнія 0:56
5 190 Головенець Артем 0:56
6 195 Лукаш Михайло 0:56:30
7 157 Паламарчук Борис 0:58
8 168 Рец Володимир 0:59
9 187 Ісічко Платон 1:00
10 156 Цімох Артур Пісківка, Київської 1:02
10 175 Дубина Андрій Коцюбинське, Київської 1:02
10 186 Рагоза Тимур 1:02
11 179 Лепеха Назар 1:04
12 159 Семенов Дмитро Одеса 1:05
13 202 Яковенко Єгор 1:06
14 145 Кононцов Дмитро 1:07
15 160 Знахаренко Марк 1:08
16 163 Шамшур Роман Лідер 1:09:30
17 177 Кондратьєв Ян 1:11
18 174 Хрещик Іван 1:12
19 193 Семенюк Михайло 1:13
20 167 Крамаренко Борис 1:14
21 170 Свистун Даниїл Фастів, Київської 1:18
22 196 Кустовський Артем Глеваха, Київської 1:20
23 200 Сандул Володимир 1:21
24 191 Андріященко Назар 1:22
25 161 Коженко Данило 1:31
26 185 Рагоза Костянтин НФ

Велосипед 4 роки, 18"
дівчата
1 206 Бейко Марія 1:32
хлопці
1 207 Шевченко Максим 1:07
2 208 Кравчук Іван 1:21

Велосипед 4 роки, 20"
дівчата
1 218 Мальцева Софія SCOTT RC 0:50
хлопці
1 216 Шелест Юрій 0:49
3 215 Шелест Євген 0:49:30
4 213 Товстик Артем 0:51
5 211 Калініченко Максим 1:00
6 210 Навроцький Іван 1:01
7 214 Капрал Єгор 1:05
8 217 Кравченко Михайло 1:09

2х230 м

5 років, 12"
дівчата
1 219 Лахман Еля Райдуга 2:06
2 220 Горюшкіна Вероніка 2:59

5 років, 14"
дівчата
1 221 Коваль Марія 2:59
хлопці
1 263 Карпенко Єгор 1:56
2 262 Величко Михайло 1:59
3 261 Громико Александер 2:06
4 264 Антонов Юрій 2:08

5 років, 16"
дівчата
1 251 Дідок Дар'я Гора, Київської 1:40
2 248 Сіунова Єлизавета 1:48
3 225 Толкун Єва 1:52
3 246 Нестеренко Віра Діти Світла 1:52
4 247 Артюх Мелана 1:52:30
5 226 Міхмель Вероніка 1:53
5 232 Губарева Поліна Соколята 1:53
6 252 Герлянд Катерина 1:58
7 249 Слотвінська Олександра 1:58:30
8 235 Балицька Катерина 1:59
9 237 Макейчик Марія 2:00
10 234 Хранівська Ясна 2:02
11 236 Шкребко Дар'я 2:06
12 224 Марчук Анастасія 2:07
13 228 Горбатенко Поліна 2:08
14 240 Бойчук Марія 2:09
15 241 Юкало Надія 2:11
16 231 Рябчун Анастасія 2:16
17 229 Бугара Аліса 2:19
18 227 Бєлєтєєва Анна 2:24
19 244 Веремієва Милана 2:29
20 245 Лещук Єва 2:30
21 233 Лесечко Єлізавета 3:54
хлопці
1 294 Вишняк Ігор 1:29
2 293 Савченко Тимофій 1:30
3 273 Грицків Павло 1:33
4 296 Пащенко Андрій Глеваха, Київської 1:35
5 286 Зябченко Ілля 1:37
6 274 Курташов Кирило 1:40
6 283 Мельниченко Матвій 1:40
7 281 Гнедой Владислав 1:41
8 292 Москалик Нікіта 1:42
9 300 Шостаковський Мирон 1:43
10 279 Данилевич Денис 1:44
10 290 Круковський Михайло 1:44
11 278 Рябошапка Кирило 1:44:30
12 299 Галітовський Владислав 1:46
13 301 Хандожко Артем 1:48
14 272 Толкун Єгор 1:50
15 266 Поляков Роман 1:50:30
16 275 Златін Данило 1:51
17 267 Пантюхов Нікіта 1:52
18 276 Пєструіл Максим 1:56
19 269 Горбенко Єгор 1:56:30
20 282 Сидоренко Олексій 1:57
20 298 Балашкевич Даніїл 1:57
21 268 Швидкий Тімур 1:58
21 324 Єрьоменко Ілля 1:58
22 270 Гриньов Ярослав 1:58:30
23 277 Руденко Олександр 2:00
24 285 Севрюк Роман 2:03
24 287 Максименко Даніїл 2:03
25 284 Медведєв Артем 2:05
26 288 Науменко Даніїл 2:09
27 297 Стрєлов Гліб 2:10
28 260 Губа Григорій Умань, Черкаської 2:21
29 280 Фесенко Микита 2:35
30 291 Кузьменко Олег 2:41

5 років, 18"
дівчата
1 253 Перевертун Анна Забуччя, Київської 1:44
2 255 Литвиненко-Коренюк Софія 2:13
3 152 Зубенко Анастасія 2:35
хлопці
1 304 Саранча Тимофій 1:31:30
2 303 Попович Святослав Артеріум 1:35
3 306 Сташкевич Андрій 1:38
4 305 Прокоп'єв Давид Бровари, Київської 1:55

5 років, 20"
дівчата
1 258 Куценко Маргарита 1:30
2 257 Жукова Антоніна 1:41
3 256 Осадча Єва 1:46
хлопці
1 315 Кривенко Іван 1:27
1 322 Шаповал Тимофій 1:27
2 313 Шепель Данііл Бровари, Київської 1:27:30
3 326 Горобей В'ячеслав 1:28
4 308 Сухопара Артур 1:31
5 365 Данильчук Тимофій 1:32
6 318 Корнієнко Михайло 1:36
7 314 Перев'язко Дмитро 1:38
7 321 Нетребчук Макар 1:38
8 311 Рожков Тимур Соколята 1:38:30
9 312 Захаров Андрій Турбо 1:40
10 307 Гриценко Артем 1:42
11 310 Шекера Максим Молнія 1:43
12 316 Галатін-Павловський Олексій 1:45
13 325 Бражніков Тимофій 1:54
14 317 Шекера Костянтин 2:00
15 323 Гордієнко Андрій Амігос 2:01

6 років, 14"
дівчата
1 331 Гуз Софія 1:53
2 336 Христан Ольга НФ

6 років, 16"
дівчата
1 337 Кучер Олександра Артеріум 1:25
2 125 Гречна Еліна 1:45
3 330 Сурма Марія 1:47
4 329 Висоцька Олена Олені 1:54
5 328 Кравчук Юлія 1:57
6 126 Крилова Анастасія 2:16
7 327 Долинна Аліса 2:19
хлопці
1 138 Ромась Дамир 1:35
1 370 Бабич Дмитро 1:35
2 363 Канюк Андрій 1:36
3 368 Вертай Дмитро 1:37
4 366 Горобцов Олександр 1:38
5 373 Гермашев Олександр 1:43
6 371 Барабанов Валерій 1:50
7 384 Меть Єгор 1:55
8 364 Висоцький Леонід Олені 1:56
9 367 Радчук Артем 2:00
10 375 Лобачов Матвій 2:24

6 років, 18"
дівчата
1 340 Криштофор Домініка 1:42
2 353 Севрюк Тетяна 1:44
3 341 Криштофор Меланія 1:45
4 339 Ющенко Катерина 1:55
хлопці
1 376 Семенець Даніїл 1:30
2 382 Євсеєв Олег Артеріум 1:31
2 378 Грініченко Роман 1:31
3 380 Павлюков Іван Васильків, Київської 1:34
4 381 Павлюков Михайло Васильків, Київської 1:41
5 377 Борисов Максим 1:52
6 383 Баштовий Нікіта 1:52:30

6 років, 20"
дівчата
1 351 Ручко Аврора 1:21 + 0:01* ф/с
2 354 Лєскова Ніка 1:25
3 344 Тенькова Ніка 1:30
4 349 Завалішина Радміла 1:33
5 343 Дерев'янко Анастасія 1:35
6 358 Весна Ева Молнія 1:37
7 121 Крупнікова Надія 1:38
8 391 Гушта Кароліна 1:46
9 355 Лісовська Вероніка 1:48
10 335 Рейнгардт Єва-Вікторія 1:50
11 352 Кармолітова Єлизавета SCOTT RC 1:51
12 414 Тарасенко Єлизавета 2:00
13 357 Войтенко Дар'я 2:01
14 350 Даньшина Ульяна 2:03
15 346 Кріксунова Кіра 2:05
16 345 Фетісенко Вікторія 2:18
хлопці
1 398 Пурхало Кирил 1:17
2 399 Пурхало Марк 1:19
3 401 Клімов Микола 1:21
4 407 Гальченко Ігор 1:22
5 412 Пономар Ярослав 1:25
6 395 Сухонда Сергій Форсаж 1:26
6 413 Палухін Анатолій 1:26
7 388 Сашенко Тарас Проліски, Київської 1:28
8 390 Васильченко Назар Амігос 1:29
9 411 Іваненко Семен 1:33
10 396 Коваленко Міхаіл 1:35
11 404 Шатін Святослав Райдуга 1:36
12 405 Кондратенко Андрій Преяслав-Хмельницький, Київської області 1:37
13 393 Бочок Данило 1:38
14 394 Козирський Владислав 1:41
15 385 Шпитко Аскольд 1:42
16 415 Малютін Іван 1:48
17 397 Суддя Володимир 1:52
18 389 Тимченко Костянтин 1:53
18 134 Рафаловський Максим 1:53

6 років, 24"
дівчата
1 360 Кершкова Глорія 1:25
2 359 Овечко Софія 1:25:30
3 386 Пригородова Анастасія 1:32
4 361 Анісімова Анастасія 1:58
хлопці
1 421 Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 1:11
2 424 Лубнін Тихон 1:14
3 423 Лахман Максим Райдуга 1:24
4 406 Уваров Михайло 1:31
5 419 Слободенюк Ілля 1:31:30
6 418 Нижник Іван 1:32
7 416 Назаренко Тимофій 1:41
8 422 Мірошніченко Гавриїл 1:42
9 417 Зюков Павло 1:45
Загальний залік 13 вересня
Прихований текстпоказати
2х400 м

7 років, 16"
хлопці
1 526 Кочерга Дмитро 3:07
2 295 Данилюк Євген 3:12
3 271 Мельник Артем 5:19

7 років, 18"
хлопці
1 434 Резніченко Поль Ілларіон 3:09

7 років, 20"
дівчата
1 104 Романюк Тетяна 2:58
1 204 Володимиренко Анна 2:58
2 223 Чернецька Ольга SCOTT RC 3:04
3 205 Пономаренко Анастасія 3:06
4 165 Брандибура Христина 3:08
4 176 Маркотенко Анастасія Діти Світла 3:08
5 085 Бокань Єва 3:11
6 209 Кузьменко Діана Молнія 3:26
7 084 Іщенко Олександра 3:26:30
8 452 Кутняхова Уляна 3:27
9 092 Паламарчук Мілана 3:29
9 203 Федоренко Віра Форсаж 3:29
10 154 Муравйова Анастасія Барси 3:30
11 089 Дюденко Варвара Бровари, Київської 4:03
12 112 Литвиненко-Коренюк Анастасія 4:48
13 181 Ламаєва Ярослава 6:23
хлопці
1 430 Олєсов Данііл Діти Світла 2:30
2 420 Нестеренко Михайло Діти Світла 2:37
3 431 Кирильчук Нікіта 2:37:30
4 409 Бібченко Єлисей 2:38
5 432 Корнієць Володимир 2:38:30
6 435 Євпат Євгеній 2:39:30
7 400 Залізнюк Михайло Боярка, Київської 2:40
7 438 Антонов Михайло 2:40
8 437 Лукаш Іван 2:40:30
9 439 Ручко Олексій 2:41
10 402 Масенков Микита 2:42
11 334 Артюх Володимир 2:43
12 309 Петін Олексій 2:44
12 408 Цаль Андрій 2:44
13 348 Заяць Андрій 2:48
14 379 Перепелиця Максим 2:49
15 332 Севковський Арсеній 2:51
16 427 Андрієнко Денис 2:55
17 369 Родіонов Микола 2:57
17 433 Самойлов Роман 2:57
18 342 Прохоров Петро 3:01
19 319 Козачук Святослав Молнія 3:01:30
20 338 Романюк Тимофій Форсаж 3:03
20 441 Чернявський Михайло Діти Світла 3:03
21 440 Муха Юрій 3:03:30
22 436 Міщенко Михайло Діти Світла 3:04
23 449 Шуман Олексій 3:07:30
24 075 Яремко Владислав 3:10
25 070 Криворучко Нікіта 3:13
26 372 Осталецький Григорій 3:18
27 347 Коляда Іван 3:30
28 356 Микитюк Михайло 3:30:30
29 488 Тимощук Андрій 3:33
30 333 Оміди Арман 3:48

7 років, 24"
дівчата
1 265 Шекера Анна Молнія 2:22
2 238 Прасол Катерина 2:29
3 239 Єгорова Анастасія 2:44
4 212 Рибка Софія 2:48
5 259 Мальцева Анастасія SCOTT RC 2:50
6 243 Столяр Вероніка 2:54
7 254 Іванова Юлія Молнія 2:54:30
8 230 Дегтяр Ніка 2:55
9 242 Данилюк Олександра НФ
хлопці
1 450 Кравчук Нікіта 2:22
2 463 Рудий Назарій Боярка, Київської 2:24
3 457 Романенко Роман Молнія 2:25
4 466 Баров Нікіта Молнія 2:31
5 468 Рябчун Дмитро 2:34:30
6 467 Дида Ігор 2:36
7 444 Злуніцин Валерій 2:38
8 462 Водоп'янов Кіріл 2:39
9 465 Симоновський Ігнат 2:40
10 461 Кондрашов Олександр SCOTT RC 2:48
11 469 Іонов Антон 2:51
12 442 Донець Арсеній 2:54
13 453 Кравченко Юрій 2:56
14 447 Потетнєв Олександр Вишневе, Київської 2:59
14 460 Моцний Антон Васильків, Київської 2:59
15 456 Дубовой Артем 3:01
16 458 Кошовий Андрій 3:05
17 302 Матвійчук Тимофій 3:08
18 446 Гресько Володимир 3:11
18 451 Оверченко Нікіта 3:11
19 459 Гурський Михайло 3:41

7 років, 26"
хлопці
1 472 Сонько Єгор Турбо 2:35
2 470 Летун Олексій 3:11

8 років, 16"
дівчата
1 473 Страковська Маргарита 5:35
хлопці
1 504 Петровський Павло Ірпінь, Київської 3:00
2 076 Чабала Любомир 3:46
3 503 Страковський Даніїл 4:58

8 років, 20"
дівчата
1 475 Ковальчук Маргарита 2:45
2 477 Бакай Вероніка 2:45:30
3 485 Черкас Ангеліна 2:52
4 483 Юрченко Валерія 2:54
5 480 Лозова Степаніда Діти Світла 3:00
6 476 Крищенко Поліна Амігос 3:01
7 474 Федусенко Марія 3:07
8 428 Тимощук Тетяна 3:08
9 478 Губа Поліна Умань, Черкаської 3:19
10 484 Абрамович Вероніка Кіровоград HAPPY KіDS 3:25
11 486 Паладій Катерина Ірпінь, Київської Порцелян 3:27
12 487 Ренчка Дарина Соколята 3:30
хлопці
1 512 Пінчук Костянтин Райдуга 2:32
2 505 Петренко Дмитро 2:33
2 525 Гайовий Костянтин 2:33
3 506 Бондарчук Нікіта 2:34
4 515 Дубовий Іван 2:36
5 527 Сандул Олексій 2:38
6 522 Андрієць Філіп Бровари, Київської 2:43
6 519 Хранівський Владислав 2:43
7 509 Пугач Євгеній Вишневе, Київської 2:48
8 514 Соловйов Антон Шалені бджілки 2:50 +0:01* ф/с
9 508 Китайчук Олександр 2:59
9 513 Кочерга Павло 2:59
10 511 Руднєв Євгеній Артеріум 3:03
10 524 Ремінний Максим 3:03
11 510 Щаблевський Гліб Бориспіль, Київської 3:03:30
12 556 Осадчий Тимофій 3:06
13 507 Медведенко Ілля 3:10
14 518 Кириєнко Богдан Артеріум 3:18
15 516 Гуз Михайло 3:19
16 222 Штурпачук Трофим 3:43

8 років, 22"
хлопці
1 529 Бондаренко Михайло Артеріум 3:03

8 років, 24"
дівчата
1 499 Терещенко Віра 2:31
2 492 Москаленко Поліна 2:35
3 498 Коваленко Карина 2:41
4 490 Захарова Маргарита Турбо 2:42
5 497 Зюкова Катерина 2:49
6 489 Резніченко Діана Артеріум 2:54
7 495 Швець Надія Турбо 2:57
8 494 Вовк-Мельник Анастасія 3:02
9 502 Ігнатушенко Софія 3:04
10 500 Буренок Марія 3:06
11 501 Кладієнко Вероніка 3:07
12 491 Лазарева Інна Соколята 4:00
хлопці
1 533 Васильєв Назар Молнія 2:27
1 531 Капрал Нікіта 2:27
2 535 Корнієнко Єгор 2:30
2 565 Акішев Нікіта 2:30
3 536 Топехін Дмитро Амігос 2:31
3 557 Горобей Михайло 2:31
4 543 Кошик Тимур 2:32
5 555 Марич Дмитро Форсаж 2:32:30
6 559 Сологубов Олексій 2:33
6 563 Мухин Артем 2:33
7 544 Корольов Артем 2:39
8 534 Гуназа Михайло Бровари, Київської 2:40
8 541 Будяк Олександр 2:40
9 546 Куц Андрій 2:42
10 553 Москаленко Дмитро 2:43
11 542 Логущенко Ігор Петропавлівська Борщагівка 2:46
12 540 Золотарьов Євгеній 2:47
12 552 Поліщук Артем Соколята 2:47
13 545 Поєнко Вадим 2:47:30
14 560 Іванко Микола 2:50
15 547 Таборських Іван 2:51
16 549 Шамшур Дмитро Лідер 3:06
17 537 Лукічов Максим 3:07
18 538 Таращенко Микола Ірпінь, Київської 3:09
19 561 Якимишен Владислав 3:12
20 550 Сипко Микита Артеріум 3:15
20 562 Копанєв Денис 3:15
21 548 Ковтуцький Ігор Соколята 3:44
22 539 Мирошніченко Богдан 3:49

8 років, 26"
хлопці
1 569 Ручко Ілля 2:25
2 571 Бабич Олександр Лідер 2:26
3 066 Чуйкін Максим Бровари, Київської 2:34
4 572 Мар'єнко Євгеній Амігос 2:38
5 574 Арістов Тимофій Соколята 2:39
6 570 Васильченко Максим Амігос 2:40
7 568 Жілік Кирил НФ

3х400 м

9 років, 20"
дівчата
1 576 Гурбенко Марія 5:11
хлопці
1 601 Авдєєнко Дмитро 4:04
2 599 Антонов Іван 4:12
3 600 Песиголовець Нікіта 4:14:30
4 598 Ігонченков Максим 5:05

9 років, 24"
дівчата
1 589 Сидоренко Анна Вишневе, Київської 3:39
2 579 Гордієнко Анна Амігос 3:56
3 586 Прокіпчук Катерина Молнія 3:56:30
4 584 Богданова Олександра 3:59
5 581 Синюгіна Соломія SCOTT RC 4:24
6 585 Рибакова Анна-Марія 4:33
7 583 Приходько Марія 4:50
8 587 Баранець Дар'я 5:11
9 582 Ткаченко Марія НФ
хлопці
1 635 Єфремов Максім 3:28
2 609 Шаповал Адріан 3:42
3 604 Бондар Філіп 3:46
4 613 Таборов Ян 3:48
5 617 Іовенко Тимур 3:56
5 521 Рибка Кирило 3:56
6 632 Федорченко Тимур 3:56:30
7 622 Корнейчук Максим 3:58
8 626 Донець Евгеній 3:59
9 631 Петренко Максим 4:02
10 633 Буняк Михаїл 4:05
11 620 Говоров Антоній 4:11
12 607 Курбатов Данило 4:13
13 603 Примаченко Захар Амігос 4:14
13 616 Демьяненко Денис Молнія 4:14
14 623 Ільницький Костянтин 4:16
15 614 Ігнатенко Віктор 4:18
15 629 Шарий Олександр 4:18
16 621 Чернявський Артем Порцелян 4:25
17 630 Лісовський Артур 4:25:30
18 615 Карапина Вадим Ніжин, Чернігівської 4:26
19 628 Таращенко Михайло Ірпінь, Київської 4:28
20 619 Батічков В'ячеслав 4:43
21 608 Скала Емір 4:54
22 612 Яблонський Марк 5:23
23 610 Цирук Нікіта 6:07

9 років, 26"
дівчата
1 593 Москаленко Софія 4:04
2 592 Романюк Ірина 4:05
3 591 Соболєва Євгенія 4:31
хлопці
1 639 Амбружевич Станіслав Софіївська Борщагівка, Київська Артеріум 3:42
2 638 Свергунов Назар 3:42:30
3 642 Китайчук Іван 3:49
4 640 Пересунько Даніїл 4:38
.. 643 Дубов Ілля нд
.. 641 Мальцев Богдан SCOTT RC нд

10 років, 18"
хлопці
1 660 Чудаков Олександр 4:39

10 років, 20"
хлопці
1 661 Фурман Ілля 4:13

10 років, 24"
дівчата
1 649 Терещенко Валерія 3:37
2 652 Юрченко Єлизавета 3:58
3 646 Бобякіна Дар'я 4:20
4 645 Щаслива Юлія 4:21
5 647 Лесечко Катерина 4:39
6 650 Дейнега Кристіна 4:39:30
хлопці
1 665 Онуфрієнко Владислав 3:39
2 648 Бабенко Максим 3:43
3 668 Топехін Борис Амігос 3:46
4 662 Пастухов Лев 3:47
4 671 Фабуляк Дмитро 3:47
5 675 Єременко Данило 3:47:30
6 670 Чуковенко Максим 3:48
7 667 Соколов Максим 3:49
8 663 Долинний Микита 3:49:30
9 669 Муха Олександр 4:17
10 673 Іванко Михайло 4:21
11 679 Губа Іван Умань, Черкаської 4:33

10 років, 26"
дівчата
1 659 Квіташ Вероніка Молнія 3:22
2 655 Хропачова Дар'я 3:41
3 656 Арістова Анастасія Соколята 3:53
4 658 Сидоренко Вероніка 4:03
5 653 Чернічкіна Злата Соколята 4:26
6 532 Мовчан Марія 4:45
7 654 Коротка Ксенія Соколята 5:11
хлопці
1 684 Шекера Артем Молнія 3:22:30
2 681 Васильєв Єгор Молнія 3:23
2 685 Гриньов Богдан 3:23
3 687 Дідук Михайло 3:47
4 688 Поліщук Дмитро Гореничі, Київської Соколята 3:47:30
5 680 Поліщук Ярослав Соколята 4:37
6 683 Шевченко Максим Соколята 7:34

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результати. Переможці та призери перегонів "Ми - чемпіон

Повідомлення Sveta » 7.10.15 16:53

Юніорські велоперегони "Ми - чемпіони!" (жовтень) 2015 наступне

3 жовтня 2015 року у перегонах взяли участь 63 юних гонщиків.
Змагання тривали с 12:00 до 16:00. Розіграли 10 комплектів медалей у 10 заїздах.
Додатково проведені 4 заїзди: заїзд мам, заїзд тат та 2 різновікові заїзди "зухвалих".

Результати
3 жовтня 2015 року

Для учасників що стартують самостійно фальстарт штрафується +0:01 (1 сек). Штраф за небезпечне підрізування та перешкоди іншим учасникам +0:03 (3 сек).

11-14 років - дівчата
3 круги по 650 метрів, 3 заїзди, 15 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 704 Гуз Юлія 11 24 5:06
2 703 Катрич Валерія 11 24 6:27
3 705 Вознюк Валерія 12 24 6:42
4 701 Кожем'яка Ірина Вишгород, Київської 10 20 6:47
5 702 Короткова-Калітенко Дар'я 11 24 7:01

2 заїзд
1 712 Юдіна Ульяна Angara.іn.ua 11 26 4:30
2 711 Мнухіна Марина 11 26 5:12
3 708 Божук Дар'я 10 26 5:50
3 709 Сидоренко Вероніка 11 26 5:50
4 707 Журавель Катерина 10 26 5:51
5 715 Онопрієнко Анна 10 26 6:22
6 713 Комбарова Дар'я 11 26 6:45

3 заїзд
1 719 Андрієць Єва Бровари, Київської 14 26 5:06
2 716 Юдіна Альона Angara.іn.ua 13 26 5:06:30
3 717 Кравченко Олександра 13 26 5:42
11-14 років - хлопці
3 круги по 650 метрів, 7 заїздів, 48 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 726 Костенко Микита Порцелян 11 24 5:13:30
2 720 Пінчук Костянтин Райдуга 8 24 5:14
3 721 Левченко Ярослав 10 24 5:15
4 723 Білоус Микита 11 24 5:33
5 746 Бондаренко Артур Спринт 9 24 5:34 +0:01* ф/с
6 729 Петровський Петро Ірпінь, Київської 12 16 5:45
7 722 Муравейник Олександр 7 24 6:24

2 заїзд
1 733 Шутий Богдан 12 24 4:51
2 732 Дідок Данило Гора, Київської 12 24 5:06:30
3 724 Сіунов Олександр 11 24 5:07
4 735 Костінов Олексій 15* 24 5:18
5 734 Фомічов Андрій 12 24 5:24
6 744 Лучкевич Степан Петрівське, Київської 11 24 7:34
НФ 731 Залізнюк Федір Боярка, Київської 12 24 НФ

*) 15 років учаснику виповнилося за 5 днів до змагань

3 заїзд
1 736 Щербацький Олександр Мирний атом 9 26 4:23
ПК 712 Юдіна Ульяна Angara.іn.ua 11 26 4:28
2 737 Васильєв Єгор Молнія 10 26 4:48
3 738 Шекера Артем Молнія 10 26 4:56
4 727 Власюк Олександр 10 26 5:14
5 739 Примаченко Ілля 10 26 6:31

4 заїзд
1 747 Третяк Антон 11 26 4:30
2 751 Романюк Іван Форсаж 11 26 4:36
3 750 Сухонда Андрій Форсаж 11 26 4:42
4 749 Войтішин Нікіта 11 27.5 4:44
5 753 Максименко Андрій 11 26 4:45
6 745 Марусенко Тимофій 11 26 4:48
7 731 Залізнюк Федір Боярка, Київської 12 24 5:06 (повторно)
8 741 Шмаков Денис 11 26 5:18

5 заїзд
1 763 Архипенко Максим Кривий Ріг 12 26 4:07
2 759 Рочняк Владислав Спринт 12 26 4:53
3 754 Шульгин Микита 12 26 4:59
4 756 Федотов Данило 12 26 5:01
5 761 Дудник Євгеній 12 26 5:25
НФ 758 Захаренко Кирил Молнія 12 26 НФ

6 заїзд
1 758 Захаренко Кирил Молнія 12 26 4:20
2 764 Рибка Антон Спринт 12 26 4:29
3 773 Гвоздік Андрій 13 26 4:37
4 768 Прохоров Данило 13 26 4:46
5 770 Богданов Сергій 13 26 4:59
6 772 Грищук Андрій Вишневе, Київської 13 26 5:00 +0:03* підріз
7 766 Зеленяк Іван 13 26 5:11
8 771 Микитюк Максим 13 26 5:28
9 769 Нікітін Микита 13 26 5:51
НФ 765 Крамар Дмитро 13 26 НФ

7 заїзд
1 777 Хоменко Андрій Спринт 14 26 3:49
2 779 Коливай Дмитро 14 26 3:49:30
3 775 Білецький Євгеній 14 26 4:15**
3 774 Примаченко Максим Амігос 14 26 4:33
4 776 Левкович Єгор Бровари, Київської 14 26 4:44
5 728 Мартинюк Володимир 14 26 5:07
6 778 Загороднюк Олег 14 26 5:43

**) Учасник їхав у попередньому заїзді без виклику, місце призначене за рішенням суддів.
Мами
2 круги по 650 метрів, 1 заїзд, 8 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 696 Щербацька Марина - мама Саші 26 3:18
2 699 Зеленяк Олена - мама Діми та Вані 26 3:18:30
3 693 Сухонда Катерина - мама Сергія та Андрія 26 3:45
4 692 Прохорова Ольга - мама Данила та Петра 26 3:47
5 695 Петровська Анна - мама Петра 26 4:11
6 588 Рибка Олена - мама Антона, Кирила і Соні 26 4:12
7 694 Романюк Марія - мама Тимофія і Вані Форсаж 26 4:21
8 698 Гречко Світлана - мама Аліни 26 4:41
Тата
2 круги по 650 метрів, 1 заїзд, 5 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 697 Терещенко Віталій - тато Святослава 26 2:56
2 б/н Прохоров Павло - тато Данила та Петра 26 2:56:30
3 580 Рябошапка Володимир - тато Кирила 26 3:02
4 б/н Лютко Олесь 26 3:09
5 694 Циганенко Михайло 26 3:26
Зухвалі
2 круги по 650 метрів, 2 заїзди, 16 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 736 Щербацький Олександр Мирний атом 9 26 2:51
2 747 Третяк Антон 11 26 2:52
3 712 Юдіна Ульяна Angara.іn.ua 11 26 2:58
4 751 Романюк Іван Форсаж 11 26 3:02
5 693 Сухонда Андрій Форсаж 11 26 3:13
6 719 Андрієць Єва Бровари, Київської 14 26 3:20
7 716 Юдіна Альона Angara.іn.ua 13 26 3:21
8 590 Терещенко Віра 8 24 3:48
9 715 Онопрієнко Анна 10 26 4:15
10 б/н Андрієць Філіп Бровари, Київської 8 20 4:21
11 698 Гречко Аліна 11 26 4:23

2 заїзд
1 779 Коливай Дмитро 14 26 2:35:30
2 777 Хоменко Андрій Спринт 14 26 2:36
3 764 Рибка Антон Спринт 12 26 2:37
4 775 Білецький Євгеній 14 26 2:39
5 759 Рочняк Владислав Спринт 12 26 3:21
Загальний залік 3 жовтня
Прихований текстпоказати
3х650 м

11-14 років, 16"
хлопці
1 729 Петровський Петро Ірпінь, Київської 5:45

11-14 років, 20"
дівчата
1 701 Кожем'яка Ірина Вишгород, Київської 6:47

11-14 років, 24"
дівчата
1 704 Гуз Юлія 5:06
2 703 Катрич Валерія 6:27
3 705 Вознюк Валерія 6:42
4 702 Короткова-Калітенко Дар'я 7:01
хлопці
1 733 Шутий Богдан 4:51
2 731 Залізнюк Федір Боярка, Київської 5:06
3 732 Дідок Данило Гора, Київської 5:06:30
4 724 Сіунов Олександр 5:07
5 726 Костенко Микита Порцелян 5:13:30
6 720 Пінчук Костянтин Райдуга 5:14
7 721 Левченко Ярослав 5:15
8 735 Костінов Олексій 5:18
9 734 Фомічов Андрій 5:24
10 723 Білоус Микита 5:33
11 746 Бондаренко Артур 1 сек штраф - ф/с Спринт 5:34
12 722 Муравейник Олександр 6:24
13 744 Лучкевич Степан Петрівське, Київської 7:34

11-14 років, 26"
дівчата
1 712 Юдіна Ульяна Angara.іn.ua 4:30 (4:28 - повторний заїзд ПК)
2 719 Андрієць Єва Бровари, Київської 5:06
3 716 Юдіна Альона Angara.іn.ua 5:06:30
4 711 Мнухіна Марина 5:12
5 717 Кравченко Олександра 5:42
6 708 Божук Дар'я 5:50
6 709 Сидоренко Вероніка 5:50
7 707 Журавель Катерина 5:51
8 715 Онопрієнко Анна 6:22
9 713 Комбарова Дар'я 6:45
хлопці
1 777 Хоменко Андрій Спринт 3:49
2 779 Коливай Дмитро 3:49:30
3 763 Архипенко Максим Кривий Ріг 4:07
4 775 Білецький Євгеній 4:15
5 758 Захаренко Кирил Молнія 4:20
6 736 Щербацький Олександр Мирний атом 4:23
7 764 Рибка Антон Спринт 4:29
8 747 Третяк Антон 4:30
9 774 Примаченко Максим Амігос 4:33
10 751 Романюк Іван Форсаж 4:36
11 773 Гвоздік Андрій 4:37
12 750 Сухонда Андрій Форсаж 4:42
13 776 Левкович Єгор Бровари, Київської 4:44
14 753 Максименко Андрій 4:45
15 768 Прохоров Данило 4:46
16 737 Васильєв Єгор Молнія 4:48
16 745 Марусенко Тимофій 4:48
17 759 Рочняк Владислав Спринт 4:53
18 738 Шекера Артем Молнія 4:56
19 754 Шульгин Микита 4:59
19 770 Богданов Сергій 4:59
20 756 Федотов Данило 5:01
21 772 Грищук Андрій Вишневе, Київської 5:00+0:03* підріз
22 728 Мартинюк Володимир 5:07
23 766 Зеленяк Іван 5:11
24 727 Власюк Олександр 5:14
25 741 Шмаков Денис 5:18
26 761 Дудник Євгеній 5:25
27 771 Микитюк Максим 5:28
28 778 Загороднюк Олег 5:43
29 769 Нікітін Микита 5:51
30 739 Примаченко Ілля 6:31
НФ 765 Крамар Дмитро НФ

11-14 років, 27.5"
хлопці
1 749 Войтішин Нікіта 4:44 (серед 26" це 13-й результат)
Результати юніорів на bikeportal
Фото 1-2-3o15.PNG
Фото 1-2-3o15.PNG (98.54 Кіб) Переглянуто 7116 разів
Віртуальний загальний залік bikeportal

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результати. Переможці та призери перегонів "Ми - чемпіон

Повідомлення Sveta » 8.10.15 20:27

Велоперегони для малюків "Котигорошки" (жовтень) 2015 наступне

Сонячно, напрочуд тепло, але сухо та пильно. Вдруге окремі перегони для малюків. Затримка, що виникла після першого заїзду, пов'язана з плутаниною 8" та 10" колес при реєстрації. Виправлялися на місці. Дякую тим батькам, які підтримували та підбадьорювали не тільки своїх дітей, але й нас організаторів. З 12" все налагодилося, стартували без затримок!

4 жовтня 2015 року на перегони прийшли 105 малюків віком від 1 рік 2 місяці до 3 років. Двое найменших дівчат так і не наважились стартувати, та двоє хлопців прийняли участь у двох категоріях. Змагання тривали з 10:30 до 13:00. Проведено 22 заїзди.

Результати
4 жовтня 2015 року

Штраф +0:03 (3 сек) призначається через неправильні дії батьків, а саме за сильне виштовхування зі старту, силове протягування по трасі, старт завчасно (фальстарт), перешкоди іншим учасникам. Для учасників що стартують самостійно без допомоги батьків фальстарт штрафується +0:01 (1 сек).
Пояснення: * - див.примітки, НФ - не фінішував, НС - не стартував, ПК - поза конкурсом, нд - немає даних по часу

Біговел 3 роки - 80 м
пряма 80 метрів, 18 заїздів, 89 учасників, старти з 10:30
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 007 Нетребчук Остап 2.7 6 0:44
2 006 Міщенко Анастасія 2.6 6 1:51*
3 003 Мущиніна Варвара 1.101 6 3:41
4 001 Гоменюк Іван Амігос 1.2 6 4:45
*) допомога батьків

2 заїзд
1 010 Клікун Адріан 2.3 8 0:29
2 026 Комар Дмитро Полтава 2.2 8 0:30
3 023 Коберська Маргарита 2.1 8 0:40
4 011 Пунько Ярослав 2.5 8 1:19
5 018 Ковальов Іван 1.10 8 2:43*
*) допомога батьків

3 заїзд
1 013 Чертополох Денис 2.7 8 0:29
2 019 Чернов Михайло Колонщина, Київської 2 8 0:47
3 028 Куркіна Марта 2.7 8 0:49
4 024 Валевата Надія 2.2 8 1:03
5 012 Мотузенко Олена 2.6 8 2:27

4 заїзд
1 015 Гречний Максим 3.4 8 0:36
2 036 Тихоступ Артем 3.0 8 0:38
3 014 Пічкур Іван Бровари, Київської 2.8 8 0:46
4 034 Лазор Олександр 2.10 8 0:47
НФ 030 Сухінін Деніc 2.9 8 НФ

5 заїзд
1 033 Коженко Семен 2.101 10 0:33
2 016 Грігорьев Олександр 3 8 0:38
3 009 Киченко Станіслав 2.2 10 0:39
4 035 Мазурик Дмитро 2.101 10 0:40

6 заїзд
1 037 Харитонова Марина 3.8 10 0:35
2 031 Зуєв Омелян Донецьк PRO 2.9 10 0:37
НС 029 Лабяк Сергій 2.8 10 НС
НС 008 Юрченко Кристина 2.9 6 НС

7 заїзд
1 040 Нелюбін Нікіта Ірпінь, Київської 2.2 12 0:35
2 038 Лисенко Данила 1.101 12 0:54
3 020 Лісковський Родіон 2.1 12 1:08
4 022 Видиш Володимир 2.1 12 1:22*
5 041 Гільчук Марія 2.2 12 2:39
*) допомога батьків

8 заїзд
1 046 Завалішин Яромир 2.4 12 0:35
2 044 Марценюк Володимир 2.2 12 0:37
3 043 Кравчук Сергій Коростишів, Житомирської 2.2 12 0:44
4 029 Лабяк Сергій 2.8 10 0:47 (повторно)
5 045 Мішустіна Олександра 2.3 12 1:07
6 027 Нечай Владислав 2.5 10 1:17
7 042 Нарбут Ольга Ірпінь, Київської 2.2 12 1:34

9 заїзд
1 032 Духовний Андрій 2.9 12 0:19
2 049 Романюк Андрій 2.6 12 0:25
3 050 Соколов Артем 2.6 12 0:30
НФ 025 Гуслистий Гордій Турбо 2.2 10 НФ
НС 047 Пустовойт Катерина Обухів, Київської 2.5 12 НС

10 заїзд
1 057 Ніколенко Кирил 2.8 12 0:27
2 058 Лисаков Артур 2.8 12 0:31
3 056 Мартинюк Іван 2.8 12 0:35
4 047 Пустовойт Катерина Обухів, Київської 2.5 12 0:40 (повторно)
5 053 Вакулін Геннадій Райдуга 2.6 12 0:41
6 055 Кузьменков Владислав 2.7 12 нд

11 заїзд
1 069 Кулешов Тимур 2.101 12 0:35
2 066 Капрал Іван 2.9 12 0:37
3 063 Саліхов Назар HAPPY KіDS 2.9 12 0:41
4 059 Склабинський Григорій 2.8 12 0:42
5 067 Хавін Гліб 2.101 12 0:44
6 060 Хаврюта Макар Бровари, Київської 2.8 12 0:45
НФ 065 Дегтярьова Ніка 2.9 12 НФ

12 заїзд
1 070 Зубашенко Олексій 2.11 12 нд
2 072 Горпиневич Макар 2.11 12 нд
3 074 Воропай Іван Вишгород, Київської 3 12 нд
4 073 Хавін Матвій 2.101 12 нд
5 071 Нікітан Зоряна Ірпінь, Київської 2.11 12 нд
ПК 040 Нелюбін Нікіта Ірпінь, Київської 2.2 12 ПК

13 заїзд
1 076 Коренєв Володимир 3 12 0:27
2 062 Пикарчук Софія 3 12 0:29
3 079 Шаповал Ярослав Форсаж 3 12 0:30
4 080 Шаповал Ерік Форсаж 3 12 0:31
5 077 Головченко Артем 3 12 0:32

14 заїзд
1 083 Боденко Дарій 3 12 0:17
2 084 Біляков Іван 3 12 0:21
3 082 Заяць Роман 3 12 0:23
4 086 Хареба Нікіта 3 12 0:26
НС 085 Тітов Ярослав 3 12 НС

15 заїзд
1 085 Тітов Ярослав 3 12 0:18 (повторно)
2 089 Троцко Богдана Вишневе, Київської 3 12 0:20
3 090 Ніколенко Давид 3 12 0:23
4 093 Шпак Михайло HAPPY KіDS 3 12 0:24
5 096 Хіміна Ганна 3 12 0:27
6 092 Тащилін Степан 3 12 0:28

16 заїзд
1 098 Кучерова Марта 3 12 0:27
2 095 Гриценко Алла 3 12 0:29
3 097 Лісовий Гордій 3 12 0:31
4 100 Муж Марк 3 12 0:33
5 101 Усенко Катерина 3 12 0:35
6 099 Чепелева Таїсія 3 12 0:46

17 заїзд
1 108 Манзюк Роман 3 16* 0:21
1 102 Бондар Артем 3 12 0:23
2 103 Божук Євген 3 12 0:24
3 017 Куцак Михайло 3 12 0:25
4 104 Іванченко Максим 3 12 0:27
5 106 Гдуля Яна 3 12 0:31
*) окремий залік

18 заїзд
1 81 Носевич Вікторія 3 12 1:03
ПК 37 Харитонова Марина 3 10 нд (повторно, за компанію)
ПК 70 Зубашенко Олексій 2.11 12 нд (повторно, за компанію)
ПК 82 Заяць Роман 3 12 нд (повторно, за компанію)
ПК 84 Біляков Іван 3 12 нд (повторно, за компанію)
НС 5 Молодченко Аліса 2.1 6 НС
Велосипед 3 роки - 80 м
пряма 80 метрів, 4 заїзда, 16 учасників, старти з 12:30
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 002 Іванченко Максим 3 12 0:54
2 111 Гречана Софія 2.6 12 1:05
3 114 Колесник Лев 3 12 1:10
4 110 Іванова Поліна 2.6 12 2:12

2 заїзд
1 113 Ануфрієв Олег 3 12* 0:24
2 117 Головань Всеволод 3 14* 0:25
2 118 Владимиров Ілля 3 14 0:26
3 122 Кулешов Тимур 2.101 12* 0:30
3 116 Сілантьєв Артем 3 14 0:31
*) - без бічних колес, окремий залік

3 заїзд
1 119 Яцульчак Максим 3 16 0:26
2 115 Озйолджу Катерина Гізем 3 16 0:36
3 121 Хіміченко Домініка 3 16 0:59

4 заїзд
1 91 Чемер Лев 3 16* 0:21
1 124 Жаглов Іван 3 16 0:40
2 120 Скидан Артем HAPPY KіDS 3 16* 0:41
2 123 Бєлкін Ілля 3 16 0:45
*) - без бічних колес, окремий залік

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результати. Переможці та призери перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 24.4.16 07:13

Юніорські велоперегони "Ми - чемпіони!" (квітень) 2016 наступне

23 квітня 2016 року у перегонах взяли участь 59 юних гонщиків.
Змагання тривали с 12:00 до 16:40. Розіграли 13 комплектів медалей у 10 заїздах.
Додатково проведені 2 заїзди: заїзд мам, заїзд "зухвалих", та 3 заїзди Етапу студентської спартакіади - 15 учасників (6 дівчат та 9 хлопців з навчальних закладів Шевченківського району)

Результати
23 квітня 2016 року

Для учасників що стартують самостійно фальстарт штрафується +0:01 (1 сек). Штраф за небезпечне підрізування та перешкоди іншим учасникам +0:03 (3 сек).

11-14 років - дівчата
3 круги по 650 метрів, 3 заїзди, 15 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 703 Прокіпчук Катерина Молнія 10 26 5:10
2 702 Сотнікова Марія Молнія 9 26 5:28
3 706 Терещенко Валерія 11 26 5:41
4 704 Журавель Катерина Спринт 10 26 6:18
5 705 Онопрієнко Анна Спринт 10 26 6:18:30

2 заїзд
1 711 Квіташ Вероніка Молнія 11 26 4:47
2 708 Хропачова Дар'я 11 26 5:10
3 710 Сидоренко Вероніка 11 26 5:25
4 709 Арістова Анастасія Соколята 11 26 5:25:30
5 707 Коротка Ксенія Соколята 11 26 5:44

3 заїзд
1 716 Юдіна Ульяна Angara.іn.ua 12 26 4:33
2 717 Булгакова Каріна 12 26 5:14
1 715 Зацепіна Єлизавета 13 24 5:15
3 722 Чуркіна Лучана 14 26 5:19
2 714 Полюлях Анастасія 13 24 5:29
11-14 років - хлопці
3 круги по 650 метрів, 7 заїздів, 44 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 728 Корольов Кирило 10 24 5:11
2 723 Пінчук Костянтин Райдуга 8 24 5:30
3 730 Муха Олександр 10 24 5:32
4 729 Петренко Максим 10 24 5:43
5 727 Чернявський Роман 10 24 6:05
6 726 Лагур Михайло 9 24 6:38

2 заїзд
1 734 Єременко Данило 11 24 5:23
2 741 Дідок Данило Гора, Київської 13 24 5:23:30
3 738 Петренко Олександр 12 24 5:56
4 731 Крайник Олег 11 24 6:33
5 732 Фурман Ілля 11 24 6:34
НФ 740 Семенов Ілля 12 24 НФ

3 заїзд
1 748 Поляков Максим 11 26 4:44
1 736 Костенко Микита Порцелян 12 24 4:53
2 745 Васильєв Єгор Молнія 10 26 4:56
3 746 Шекера Артем Молнія 10 26 4:58
4 750 Бабенко Максим 11 26 5:13
3 733 Пугач Тихон 11 24 5:28
4 743 Зубченко Дмитро Переяслав-Хмельницький, Київської 10 26 7:11

4 заїзд
1 752 Трохимчук Дмитро Спринт 10 26 5:00
2 757 Марусенко Тимофій 12 26 5:00:30
3 754 Сидоренко Віктор Молнія 11 26 5:03
4 756 Фролов Євгеній Спринт 11 26 5:06
5 747 Бондаренко Артур Спринт 10 29 5:21
6 755 Бойчук Максим 11 26 5:28
7 744 Шумбасов Тимофій Спринт 10 26 5:42:30
8 753 Поліщук Дмитро Гореничі, Київської Соколята 11 26 5:43

5 заїзд
1 766 Захаренко Кирил Молнія 12 29 4:07
2 742 Щербацький Олександр Мирний атом 9 26 4:18
3 763 Грищенко Ярослав Спринт 12 26 4:31
4 758 Топоровський Андрій Спринт 12 26 4:40
5 759 Сухонда Андрій Форсаж 12 26 4:42
6 762 Шкребко Артем 12 26 5:35

6 заїзд
1 768 Рочняк Владислав Спринт 13 26 4:23
2 771 Фомічов Андрій 13 27 4:25
3 770 Шутий Богдан 13 26 4:38
4 767 Гур'янов Артем Спринт 12 26 4:44
5 701 Савченко Олексій 13 26 4:57
6 769 Рігг Деніел 13 26 5:29

7 заїзд
1 773 Рибка Антон Спринт 13 26 4:00
2 772 Архипенко Максим Кривий Ріг 13 26 4:01
3 777 Богданов Сергій 14 26 4:54
4 775 Дудкін Костянтин Спринт 13 26 5:30
НФ 779 Білецький Євгеній 14 26 НФ
Мами
2 круги по 650 метрів, 1 заїзд, 5 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 769 Погорецька Тетяна 26 3:51
2 710 Данилено Анна 26 3:59
3 б/н Юдіна Тетяна - мама Альони та Ульяни 26 4:00
4 б/н Бондаренко Ольга - мама Артура 26 4:07
5 713 Чернявська Ірина - мама Романа 26 4:45
Зухвалі/Тата
2 круги по 650 метрів, 1 заїзд, 9 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 б/н Щербацький Андрій 26 2:29
2 773 Рибка Антон Спринт 13 26 2:31
3 б/н Хоменко Андрій Спринт 15 26 2:31:30
4 718 Возняк Андрій 26 2:33
5 742 Щербацький Олександр Мирний атом 9 26 2:44
6 716 Юдіна Ульяна Angara.іn.ua 12 26 2:50
7 759 Сухонда Андрій Форсаж 12 26 3:22
8 710 Сидоренко Вероніка 11 26 3:34
НФ 717 Булгакова Каріна 12 26 НФ
Етап студентської спартакіади
2 круги по 650 метрів, 3 заїзди, 15 учасників (6 дівчат та 9 хлопців)
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 735 Пархоменко Анастасія 26 3:35
2 724 Заїка Інна 26 3:36
3 737 Пашковська Вероніка 26 4:00
4 725 Кошелева Анна 26 4:03
5 739 Мацкевіч Юлія 26 4:24

2 заїзд
1 751 Ошурко Владислав 26 2:51
2 749 Вітюк Ярослав 26 2:50
3 760 Глотко Вадим 26 3:00
4 761 Захарук Владислав 26 3:03
5 765 Івз Джон 26 3:30
6 764 Лущикевич Богдан 26 3:32
1 б/н Заруцька Вероніка 26 4:00

3 заїзд
1 720 Колибинський Вадим 26 2:49
2 719 Хехньов Олександр 26 3:13
3 721 Пономаренко Віталій 26 3:14

Можуть бути помилки в прізвищах. Вибачте.
Загальний залік 23 квітня
Прихований текстпоказати
3х650 м

11-14 років, 24"
дівчата
1 715 Зацепіна Єлизавета 5:15
2 714 Полюлях Анастасія 5:29
хлопці
1 736 Костенко Микита Порцелян 4:53
2 728 Корольов Кирило 5:11
3 734 Єременко Данило 5:23
4 741 Дідок Данило Гора, Київської 5:23:30
5 733 Пугач Тихон 5:28
6 723 Пінчук Костянтин Райдуга 5:30
7 730 Муха Олександр 5:32
8 729 Петренко Максим 5:43
9 738 Петренко Олександр 5:56
10 727 Чернявський Роман 6:05
11 731 Крайник Олег 6:33
12 732 Фурман Ілля 6:34
13 726 Лагур Михайло 6:38
НФ 740 Семенов Ілля НФ

11-14 років, 26"
дівчата
1 716 Юдіна Ульяна Angara.іn.ua 4:33
2 711 Квіташ Вероніка Молнія 4:47
3 703 Прокіпчук Катерина Молнія 5:10
3 708 Хропачова Дар'я 5:10
4 717 Булгакова Каріна 5:14
5 722 Чуркіна Лучана 5:19
6 710 Сидоренко Вероніка 5:25
7 709 Арістова Анастасія Соколята 5:25:30
8 702 Сотнікова Марія Молнія 5:28
9 706 Терещенко Валерія 5:41
10 707 Коротка Ксенія Соколята 5:44
11 704 Журавель Катерина Спринт 6:18
12 705 Онопрієнко Анна Спринт 6:18:30
хлопці
1 773 Рибка Антон Спринт 4:00
2 772 Архипенко Максим Кривий Ріг 4:01
3 742 Щербацький Олександр Мирний атом 4:18
4 768 Рочняк Владислав Спринт 4:23
5 771 Фомічов Андрій 4:25
6 763 Грищенко Ярослав Спринт 4:31
7 770 Шутий Богдан 4:38
8 758 Топоровський Андрій Спринт 4:40
9 759 Сухонда Андрій Форсаж 4:42
10 748 Поляков Максим 4:44
10 767 Гур'янов Артем Спринт 4:44
11 777 Богданов Сергій 4:54
12 745 Васильєв Єгор Молнія 4:56
13 701 Савченко Олексій 4:57
14 746 Шекера Артем Молнія 4:58
15 752 Трохимчук Дмитро Спринт 5:00
16 757 Марусенко Тимофій 5:00:30
17 754 Сидоренко Віктор Молнія 5:03
18 756 Фролов Євгеній Спринт 5:06
19 750 Бабенко Максим 5:13
20 755 Бойчук Максим 5:28
21 769 Рігг Деніел 5:29
22 775 Дудкін Костянтин Спринт 5:30
23 762 Шкребко Артем 5:35
24 744 Шумбасов Тимофій Спринт 5:42:30
25 753 Поліщук Дмитро Гореничі, Київської Соколята 5:43
26 743 Зубченко Дмитро Переяслав-Хмельницький, Київської 7:11
НФ 779 Білецький Євгеній НФ

11-14 років, 29"
хлопці
1 766 Захаренко Кирил Молнія 4:07 (3-й серед 26")
2 747 Бондаренко Артур Спринт 5:21
Результати юніорів на bikeportal
Фото 1-2-3_весна 2016.PNG
Фото 1-2-3_весна 2016.PNG (110.47 Кіб) Переглянуто 6420 разів
Віртуальний загальний залік bikeportal

Хочемо привітати команду Молнія за вдалий виступ на змаганнях. На їх рахунку 3 перших (Прокіпчук, Квіташ, Захаренко), 2 других (Сотнікова, Васильєв) та 2 третіх місця (Шекера, Сидоренко).

Вдало виступила команда Спринт (Андрій Возняк). На їх рахунку 3 перших місця (Трохимчук, Рочняк, Рибка), 1 третє місце (Грищенко) та 5 "бойових" четвертих місць!

Близька до власного рекорду (4:30) була Юдіна Ульяна (4:33). До швидкого рекорду осінніх змагань (Хоменко Андрій 3:49), наблизилися Рибка Антон (4:00) та Архипенко Максим (4:01), які "побили" попередній рекорд траси (4:04) що тримався з 2012 року.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результати. Переможці та призери перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 25.4.16 15:48

Велоперегони для малюків "Котигорошки" (квітень) 2016 наступне

З діаметрами колес все більш-менш) Особливість стартів малюків - дехто не готовий їхати в свій час у своєму заїзді, в таких випадках переносимо у наступні заїзди; дехто відмовляється стартувати, бо не в настрої, тож є шанс виправитися в наступних перегонах). Навпроти прізвищ в такому випадку стоїть стандартне НС - не стартував. Нажаль не вдалося записати час учасників в перших заїздах на початку змагань. Якщо є зауваження, пишіть. Штрафів не призначали. Батьки - молодці!

24 квітня 2016 року на перегони прийшли 140 малюків віком від 1 рік 6 місяців до 3 років 11 місяців. Змагання тривали з 10:30 до 13:30. Проведено 28 заїздів.

Результати
24 квітня 2016 року

Штраф +0:03 (3 сек) призначається через неправильні дії батьків, а саме за сильне виштовхування зі старту, силове протягування по трасі, старт завчасно (фальстарт), перешкоди іншим учасникам. Для учасників що стартують самостійно без допомоги батьків фальстарт штрафується +0:01 (1 сек).
Пояснення: * - див.примітки, НФ - не фінішував, НС - не стартував, ПК - поза конкурсом, нд - немає даних по часу

Біговел 2 роки - 80 м
пряма 80 метрів, 12 заїздів, 63 учасника, старти з 10:30
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 012 Слєпко Владислава 2.3 6 нд
2 004 Скорецький Захар 1.11 10 нд
3 010 Кучма Катерина 2 6 нд
4 001 Головань Зоряна 1.8 6 нд
5 005 Делендик Данило Інфопульс 1.6 6 нд
НС 002 Гоменюк Іван Амігос 1.9 6 НС

2 заїзд
1 009 Новохатський Михайло Happy kids 1.101 12 нд
2 008 Ступницький Тiмур 1.9 12 нд
3 007 Сорокін Єгор 1.9 12 нд
4 014 Филипенко Єгор 2.1 12 нд
5 006 Маркуц Михайло 1.8 12 нд

3 заїзд
1 034 Мовчан Олександр 2.1 12 нд
1 051 Гайдай Дем'ян 2.3 12 нд
2 016 Нестеровський Михайло 2.2 12 нд
3 057 Барановський Тарас 2.4 8 нд
4 015 Поліщук Катерина 2.1 12 нд
5 003 Новосьолова Єлизавета 1.11 6 нд

4 заїзд
1 017 Слизьконіс Іван Обухів, Київської 2.4 8 нд
2 022 Гаврилов Роман 2.6 8 нд
3 019 Чибеліс Даниіл 2.5 8 нд
4 018 Мущиніна Варвара 2.5 8 нд
5 020 Шолудченко Дар'я 2.5 8 нд
НС 011 Ковальов Іван 2.4 8 НС

5 заїзд
1 025 Гузенко Семен Погреби, Київської 2.6 10 0:25
2 027 Поліщук Максим 2.4 12 0:48
3 026 Снаговська Тамара 2.4 12 0:59
4 024 Колотушкіна Валентина 2.5 8 1:09
НС 028 Швець Роман 2.4 12 НС

6 заїзд
1 030 Лисенко Данила 2.5 12 0:37
2 021 Русанов Гліб 2.5 12 0:39
3 029 Тиндик Гліб 2.4 12 0:46
4 031 Кондрашевський Олександр 2.6 12 0:55

7 заїзд
1 038 Унгур'ян Софія 2.8 8 0:32
2 036 Руденко Олексій 2.8 8 0:35
3 039 Валевата Надія 2.8 8 0:37
4 033 Погуляйко Ксенія 2.7 8 1:05
5 090 Конішевська Маргарита 2 8 1:16

8 заїзд
1 072 Кернасовський Орест 2.11 8 0:27
1 041 Сологуб Марк 2.11 8 0:27
2 040 Клікун Адріан 2.101 8 нд
3 043 Юн Марія Бровари, Київської 2.7 10 0:48
4 078 Сльонкiн Тимофiй 2.9 8 0:56

9 заїзд
1 049 Глебов Іван Чайки, Київської 2.11 10 0:25
2 042 Круковський Гліб 2.11 8 0:29
3 046 Осіпчук Ілля 2.8 10 0:30
4 045 Васильєв Михайло 2.7 10 0:54
5 044 Кузуб Єлизавета 2.7 10 0:58
НФ 047 Здоренко Марія 2.9 10 НФ

10 заїзд
1 056 Коберська Маргарита 2.8 14 0:33
2 054 Мусієнко Владислав Бровари, Київської 2.7 12 0:34
3 055 Шувалов Мирон Калита, Київської 2.8 12 0:43
4 052 Рубан Гліб 2.7 12 0:44
НС 050 Яцюк Ростислав 2.7 12 НС

11 заїзд
1 080 Головченко Іван 2.9 12 0:27
2 059 Сторож Давид 2.9 12 нд
3 088 Ігнатов Тимофій 2.101 12 нд
4 058 Гільчук Марія 2.9 12 нд
5 060 Мішустіна Олександра 2.101 12 нд

12 заїзд
1 062 Жирнов Тимофій 2.11 12 0:25
2 061 Умен Іван Інфопульс 2.101 12 0:31
3 065 Ніколаєв Ярослав 2.11 12 0:33
4 063 Носов Григорій 2.11 12 0:34
5 066 Дзядевич Іван 2.11 12 0:47
Біговел 3 роки - 80 м
пряма 80 метрів, 13 заїздів, 66 учасників, старти з 11:50
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 073 Саралiдзе Гiоргi 3 8 0:23
2 075 Гречний Максим 3 8 0:27
3 071 Куркіна Марта 3 8 0:28
4 070 Мотузенко Олена 3 8 0:29
5 069 Міщенко Анастасія 3 8 0:31
6 068 Слободенюк Поліна Інфопульс 3 6 0:40

2 заїзд
1 076 Чертополох Денис 3 10 0:21
2 064 Завалішин Яромир 2.11 12 0:27
3 083 Мазурик Дмитро 3 10 0:28
3 082 Коженко Семен 3 10 0:28

3 заїзд
1 087 Макарчук Іван 3 10 0:21
2 013 Шелевер Юрій 3 10 0:23
3 085 Семенець Яна 3 10 0:27
4 120 Крижанівська Тетяна 2.101 10 0:31
5 032 Пастельга Кирило 3 8 0:36

4 заїзд
1 107 Дяків Христина 3 12 0:26
2 136 Скорик Марк 3 12 0:27
3 094 Пунько Ярослав 3 12 0:28
4 053 Лісковський Родіон 2.7 12 0:29
5 092 Нечай Владислав 3 12 0:31
6 089 Пустовойт Катерина Обухів, Київської 3 12 0:32

5 заїзд
1 097 Соколов Артем 3 12 0:27
2 084 Доловських Артем 3 10 0:28
2 095 Романюк Андрій 3 12 0:28
3 099 Бено Адам 3 12 0:29
4 096 Присняк Захар Фастів, Київської 3 12 0:30

6 заїзд
1 104 Лисаков Артур 3 12 0:25
2 100 Ситникова Надія 3 12 0:26
3 101 Кузьменков Владислав 3 12 0:29
4 117 Делендик Тимофій Інфопульс 3 12 0:30
5 023 Ларсен Віктор 3 12 0:32
6 103 Чайка Крістіна 3 12 0:34

7 заїзд
1 110 Саліхов Назар HAPPY KіDS 3 12 0:24
2 105 Хаврюта Макар Бровари, Київської 3 12 0:27
3 102 Мартинюк Іван 3 12 0:29
4 106 Водоп'ян Іван 3 12 0:30
5 108 Буров Ярослав 3 12 0:32
НФ 109 Сухінін Деніc 3 12 НФ

8 заїзд
1 114 Духовний Андрій 3 12 0:22
2 113 Капрал Іван 3 12 0:23
3 115 Гайдаєнко Нікіта 3 12 0:27
4 112 Тодчук Тихон 3 12 0:29
5 111 Дегтярьова Ніка 3 12 0:39

9 заїзд
1 118 Горпіневич Макар Вишневе, Київської 3 12 0:23
2 037 Зубашенко Олексій 3 12 0:24
3 119 Воропай Іван Вишгород, Київської 3 12 0:26
4 116 Дзюба Амелі 3 12 0:29

10 заїзд
1 122 Петрусенко Олександра 3 12 0:22
1 126 Ткачук Михайло 3 12 0:22
2 123 Зузак Іван 3 12 0:24
3 125 Рудик Степан 3 12 0:26
4 124 Дерев'янко Даніїл Ірпінь, Київської 3 12 0:26:30

11 заїзд
1 132 Шеронов Олексій 3 12 0:21:30
2 130 Боденко Дарій 3 12 0:22
3 077 Чикулай Іліан 2.11 12 0:25
4 129 Заяць Роман 3 12 0:26
5 128 Медвідь Мирон 3 12 0:29

12 заїзд
1 048 Троцко Богдана Вишневе, Київської 3 12 0:23
2 134 Чернявська Мирослава 3 12 0:25
3 035 Склабинський Григорій 3 12 0:26
4 135 Шпак Михайло HAPPY KіDS 3 12 0:27

13 заїзд
1 138 Самойленко Олексій 3 14 0:21
2 137 Денисенко Гліб 3 12 0:22
ПК 123 Зузак Іван 3 12 0:23 (повторно)
3 050 Кулешов Тимур 3 12 0:28
4 098 Ботвиновський Іван 3 12 0:43
5 079 Пантюхов Владислав 3 12 1:02
Велосипед 2-3 роки - 80 м
пряма 80 метрів, 3 заїзди, 13 учасників, старти з 13:15
Прихований текстпоказати
1 заїзд - бічні колеса чи триколісні
1 139 Калiнiченко Георгiй 2.5 12 0:35
2 067 Кононцов Юрій 2.11 12 0:42
3 143 Освальд Мартін 3 12 0:45
4 140 Шамборовський Арсеній 2.9 12 0:52
5 074 Іванова Поліна 3 12 0:55

2 заїзд - бічні колеса
1 149 Фоміних Тимофій Лісовичі, Київської 2.101 12 0:26
2 144 Чураков Мирон 3 12 0:27
3 146 Соловйов Микита 3 14 0:32
4 145 Ляшенко Олександр Інфопульс 3 12 0:33
5 147 Швидка Аріна 2.8 16 0:34

3 заїзд - без бічних колес
1 148 Яцульчак Максим 3 16 0:17
2 150 Кулешов Тимур 3 12 0:19
3 151 Груздо Максим Інфопульс 3 12 0:27
Загальний залік 24 квітня
Прихований текстпоказати
Примітка Залік складений без урахування діаметрів коліс та віку, для "інтересу". У деяких гонщиків час не зафіксовано - приносимо вибачення!

Біговел
0:21 (Чертополох Денис, Макарчук Іван, Самойленко Олексій)
0:21,5 (Шеронов Олексій)
0:22 (Духовний Андрій, Петрусенко Олександра, Ткачук Михайло, Боденко Дарій, Денисенко Гліб)
0:23 (Саралiдзе Гiоргi, Шелевер Юрій, Капрал Іван, Горпіневич Макар, Троцко Богдана, Зузак Іван-ПК)
0:24 (Саліхов Назар, Зубашенко Олексій, Зузак Іван)
0:25 (Гузенко Семен, Глебов Іван, Жирнов Тимофій, Лисаков Артур, Чикулай Іліан, Чернявська Мирослава)
0:26 (Дяків Христина, Ситникова Надія, Воропай Іван, Рудик Степан, Заяць Роман, Склабинський Григорій)
0:26,5 (Дерев'янко Даніїл)
0:27 (Кернасовський Орест, Сологуб Марк, Головченко Іван, Гречний Максим, Завалішин Яромир, Семенець Яна, Скорик Марк, Соколов Артем, Хаврюта Макар, Гайдаєнко Нікіта, Шпак Михайло)
0:28 (Куркіна Марта, Мазурик Дмитро, Коженко Семен, Пунько Ярослав, Доловських Артем, Романюк Андрій, Кулешов Тимур)
0:29 (Круковський Гліб, Мотузенко Олена, Лісковський Родіон, Бено Адам, Кузьменков Владислав, Мартинюк Іван, Тодчук Тихон, Дзюба Амелі, Медвідь Мирон)
0:30 (Осіпчук Ілля, Присняк Захар, Делендик Тимофій, Водоп'ян Іван)
0:31 (Умен Іван, Міщенко Анастасія, Крижанівська Тетяна, Нечай Владислав)
0:32 (Унгур'ян Софія, Пустовойт Катерина, Ларсен Віктор, Буров Ярослав)
0:33 (Коберська Маргарита, Ніколаєв Ярослав)
0:34 (Мусієнко Владислав, Носов Григорій, Чайка Крістіна)
0:35 (Руденко Олексій)
0:36 (Пастельга Кирило)
0:37 (Лисенко Данила, Валевата Надія)
0:38
0:39 (Русанов Гліб, Дегтярьова Ніка)
0:40 (Слободенюк Поліна)
0:41
0:42
0:43 (Шувалов Мирон, Ботвиновський Іван)
0:44 (Рубан Гліб)
0:45
0:46 (Тиндик Гліб)
0:47 (Дзядевич Іван)
0:48 (Поліщук Максим, Юн Марія)
0:49
0:54 та більше (Васильєв Михайло, Кондрашевський Олександр, Сльонкiн Тимофiй, Кузуб Єлизавета, Снаговська Тамара, Пантюхов Владислав, Погуляйко Ксенія, Колотушкіна Валентина, Конішевська Маргарита)

нд (Слєпко Владислава, Скорецький Захар, Кучма Катерина, Головань Зоряна, Делендик Данило, Новохатський Михайло, Ступницький Тiмур, Сорокін Єгор, Филипенко Єгор, Маркуц Михайло, Мовчан Олександр, Гайдай Дем'ян, Нестеровський Михайло, Барановський Тарас, Поліщук Катерина, Новосьолова Єлизавета, Слизьконіс Іван, Гаврилов Роман, Чибеліс Даниіл, Мущиніна Варвара, Шолудченко Дар'я, Клікун Адріан, Сторож Давид, Ігнатов Тимофій, Гільчук Марія, Мішустіна Олександра)

НС або НФ (Гоменюк Іван, Ковальов Іван, Швець Роман, Яцюк Ростислав, Здоренко Марія, Сухінін Деніc)

Велосипед
0:17 (Яцульчак Максим - без бічних колес)
0:19 (Кулешов Тимур - без бічних колес)
0:26 (Фоміних Тимофій)
0:27 (Чураков Мирон, Груздо Максим - без бічних колес)
0:32 (Соловйов Микита)
0:33 (Ляшенко Олександр)
0:34 (Швидка Аріна)
0:35 (Калiнiченко Георгiй)
0:42 (Кононцов Юрій)
0:45 (Освальд Мартін)
0:52 (Шамборовський Арсеній)
0:55 (Іванова Поліна)
Звіт по реєстрації
Зареєстровано всього 198 учасників (в т.ч. без попередньої реєстрації 6), попередили про зняття зі змагань 32, не прийшли без попередження 25 (з них 11 резервісти, ще 10 новачки). В підсумку 141 учасник прийшов на змагання. Загальна неявка 28%, за рахунок попереджень 15%.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результати. Переможці та призери перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 25.5.16 21:22

Вісімнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" (травень) 2016 наступне


21 травня 2016 року у перегонах взяли участь 383 учасника віком від 3 до 6 років в 48 заїздах.

22 травня 2016 року у перегонах взяли участь 313 учасників віком від 7 до 10 років в 42 заїздах. Стартував 1 заїзд мам - 12 учасниць.

Подробиці змагань, звіт за чотири дні перегонів, дитячі, юніорські, для малюків :kolobok:

Зареєстровано всього 1263 учасників (в т.ч. без попередньої реєстрації 36), відмова 4, неявка 357 (в т.ч. попередели заздалегідь 57, попередили напередодні та в дні перегонів 164). Неявка загальна 28,3%, знижена за рахунок попереджень про відмову до 12%. Явка без попередньої реєстрації 2,5%.

Вийшли на старти перегонів 901 юних гонщиків,
- в т.ч. 701 в Дитячих велоперегонах «Ми - чемпіони!» 21-22 травня 2015 (385 в суботу, 316 в неділю),
- в т.ч. 59 в Юніорських велоперегонах «Ми - чемпіони!» 23 квітня 2016,
- в т.ч. 141 в Велоперегонах для малюків «Котигорошки» 24 квітня 2016,
- в т.ч. 279 новачків,
- в т.ч. 226 дівчат та 551 хлопець.
31 учасник стартував в двох змаганнях, 4 учасники - у двох категоріях; 16 учасників стартували двічі (повторна спроба).
Наймасовіші категорії "Біговел 3 роки - 100 м" - 128 учасників, "7 років" - 110 учасників, "6 років" - 103 учасника.
Наймолодший учасник - 1 рік 6 міс, найстарший - 15 років.

Міста та селища (крім Києва):
Білогородка (1), Бориспіль (2), Боярка (3), Бровари (13), Васильків (3), Вишгород (2), Вишневе (10), Глеваха (2), Гомель Білорусь (1), Гора (2), Гореничі (1), Горенка (1), Донецьк (1), Забуччя (2), Ірпінь (9), Калита (2), Княжичі (2), Колонщина (1), Коростень Житомирської (1), Коростишів Житомирської (1), Коцюбинське (1), Кривий Ріг (1), Лісовичі (3), Мотижин (2), Ніжин Чернігівської (1), Обухів (3), Переяслав-Хмельницький (4), Петрівське (1), Пісківка (3), Погреби (1), Проліски (1), Софіївська Борщагівка (2), Українка (1), Умань (2), Фастів (1), Чайки (3).

Команди:
Angara.in.ua (2), Extreme Factory UKR (1), HAPPY KIDS (5), PRO (1), SCOTT RC (8), Амігос (15), Артеріум (12), Барси (1), Діти Світла (7), Лідер (6), Мирний атом (1), Молнія (16), Олені (2), Порцелян (3), Райдуга (7), Соколята (13), Спринт (6), Турбо (7), Форсаж (8), Шалені бджілки (1).

На Дитячих велоперегонах в суботу 21 травня проведено 48 заїздів, в неділю 22 травня - 42 заїздів та 1 заїзд мам (11 учасниць). На Юніорських велоперегонах 23 квітня проведено 10 заїздів, 1 заїзд мам (5 учасниць), 1 заїзд Зухвалих та Тат (9 учасників) та 3 заїзди Студентів (15 учасників). На Велоперегонах для малюків 24 квітня проведено 28 заїздів.

З осені 2007 року 3074 дітини стали учасниками дитячих велоперегонів "Ми - чемпіони!", середня кількість змагань на дитину 2,63.

Командний залік
2016 весна Медальний залік.PNG
2016 весна Медальний залік.PNG (14.79 Кіб) Переглянуто 5510 разів
2016 весна Діаграма.PNG
2016 весна Діаграма.PNG (11.71 Кіб) Переглянуто 4934 разів
Хочемо привітати команди, які зібрали найбільшу кількість 1-2-3 місць - це команда Молнія, абсолютний лідер у командному заліку - 28 місць, команди Амігос та Інфопульс - по 7 залікових місць. Додатково хочеться відзначити команду "новачків" Інфопульс, яка в першому командному "бою" виборола таку велику кількість нагород. Командна боротьба надихає на підтримку один одного, вболівання та відчуття партнерства. Тож вітаємо всі команди, незалежно від зайнятого місця - Ви молодці! Так тримати!

Результати
21 травня 2016 року

Штраф +0:03 (3 сек) призначається через неправильні дії батьків, а саме за сильне виштовхування зі старту, силове протягування по трасі, старт завчасно (фальстарт), перешкоди іншим учасникам. Для учасників що стартують самостійно без допомоги батьків фальстарт штрафується +0:01 (1 сек).
Пояснення: НФ - не фінішував, НС - не стартував, ПК - поза конкурсом, нд - немає даних по часу

Біговел 3 роки - 230 м
1 круг 230 метрів, 7 заїздів, 67 учасників, старти з 10:50
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 003 Саралідзе Гіоргі 3 10 1:24
2 005 Прасол Макар 3 8 1:35
3 002 Частникова Влада 3 8 1:37
4 097 Кернасовський Орест 3 8 1:39
5 007 Гречний Максим 3 8 1:41
6 006 Глоба Марія 3 8 1:42
7 001 Куркіна Марта 3 8 2:36

2 заїзд
1 013 Яроменок Маркіян 3 10 1:21
2 016 Чертополох Денис 3 10 1:29
3 009 Зуєв Омелян Донецьк PRO 3 10 1:32
4 010 Нога Максим 3 10 1:39
5 012 Сокур Олег Інфопульс 3 10 1:40
6 014 Даниленко Нікіта Вишневе, Київської 3 10 1:45
7 008 Глебов Іван Чайки, Київської 3 10 1:53

3 заїзд
1 020 Міхмель Данило 3 12 1:24
2 004 Коломійченко Роман Вишневе, Київської 3 12 1:27
3 024 Пунько Ярослав 3 12 1:31
4 025 Романюк Андрій 3 12 1:32
5 026 Сидоренко Гліб 3 12 1:33
6 027 Любенко Тимофій 3 12 1:41
7 018 Кравчук Сергій Коростишів, Житомирської 2.101 12 1:44
8 022 Дзядевич Іван 3 12 2:00

4 заїзд
1 037 Жержерунова Варвара 3 12 1:17
2 034 Лисаков Артур 3 12 1:25
3 031 Ситникова Надія 3 12 1:26
4 033 Ніколенко Кирило 3 12 1:27
5 028 Сеньків Семен 3 12 1:33
6 035 Водоп'ян Іван 3 12 1:37
7 029 Іванова Поліна 3 12 2:03
8 038 Харченко Кайрос 3 12 2:04
9 030 Пантюхов Владислав 3 12 2:14
10 032 Пічкур Іван Бровари, Київської 3 12 2:55

5 заїзд
1 042 Духовний Андрій 3 12 1:17
2 043 Шелевер Захар 3 12 1:26
3 096 Кулешов Тимур 3 12 1:28
4 039 Саліхов Назар HAPPY KіDS 3 12 1:29
5 023 Поліщук Вероніка 3 12 1:34
6 036 Гайдаєнко Нікіта 3 12 1:35
7 044 Хом'як Серафіма 3 12 1:35:30
8 040 Фоменко Владислав 3 12 1:42
8 140 Гончаренко Федір 3 12 1:42
9 015 Лопатіна Катерина 3 10 1:52
10 045 Бєлєтєєв Дмитро 3 12 1:53
11 041 Дегтярьова Ніка 3 12 1:54

6 заїзд
1 055 Боденко Дарій 3 12 1:03
2 056 Шеронов Олексій 3 12 1:14
3 052 Ставицький Святослав 3 12 1:18
4 046 Горпіневич Макар Вишневе, Київської 3 12 1:21
5 047 Пекарчук Софія 3 12 1:22
6 057 Тішаєв Андрій 3 12 1:25
6 054 Заяць Роман 3 12 1:25
7 053 Яковлев Тимофій 3 12 1:38
8 335 Журба Ілля 3 12 2:01
9 051 Абдуллах Сафія Софіївська Борщагівка, Київської Інфопульс 3 12 2:07

7 заїзд
1 059 Сіренко Лев 3 12 1:14
1 317 Тарасенко Еріка 3 12 1:14
2 065 Самойленко Олексій 3 14 1:17
3 063 Качкачішвілі Ніколоз 3 12 1:23
4 064 Троцько Богдана Вишневе, Київської 3 12 1:24
5 062 Чернявська Мирослава 3 12 1:25+0:01*
6 017 Кримець Вероніка 3 12 1:34
7 060 Бібченко Лія 3 12 1:43
8 061 Лубніна Аліса 3 12 2:10
9 233 Чикулай Іліан 3 12 2:47
10 066 Гейченко Мю 3 8 3:11
11 021 Ніколаєв Ярослав 3 12 3:19
12 341 Якименко Андрій 2.101 12 НФ
Велосипед 3 роки - 230 м
1 круг 230 метрів, 3 заїзди, 21 учасник
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 070 Пуликовський Мірослав 3 12 1:09
2 073 Кривенко Дар'я 3 12 1:14
3 096 Кулешов Тимур 3 12 1:21
4 074 Сташкевич Артем 3 12 1:34
5 071 Кучер Євангеліна Артеріум 3 12 1:42
6 019 Василенко Зореслава 3 12 1:44
7 105 Полінков Олександр 3 12 2:03
8 067 Перевертун Катерина Забуччя, Київської 3 12 3:11
9 068 Гречана Софія 3 12 3:41

2 заїзд
1 079 Сташкевич Олексій 3 14 1:48
2 233 Чикулай Іліан 3 14 2:15
3 076 Соколов Артем 3 14 2:26
4 075 Конотоп Олексій Вишневе, Київської 3 14 2:42
5 078 Слободенюк Поліна Інфопульс 3 14 3:22
6 077 Лубнін Нікіта Артеріум 3 14 4:05

3 заїзд
1 059 Сіренко Лев 3 16 1:10
2 083 Дмитрієнко Юлія 3 16 1:12
3 081 Лесик Дмитро Пісківка, Київської 3 16 1:32
4 080 Зимбицька Катерина Інфопульс 3 16 1:55
5 082 Чуб Злата 3 16 1:57
6 084 Сипко Марія Артеріум 3 16 3:00
Біговел 4 роки
1 круг 230 метрів, 4 заїзди, 35 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 090 Мусієнко Денис 4 10 1:03
2 091 Малков Матвій 4 10 1:07
3 089 Басараб Назар 4 10 1:09
4 092 Скомаровський Петро 4 10 1:15
5 094 Лещенко Нікіта 4 10 1:22
6 093 Гриньков Марк 4 10 1:22:30
7 341 Якименко Андрій 2.101 12 1:34 (повторно)
8 088 Юсім Аріна 4 10 1:41:30
9 087 Кругла Поліна Інфопульс 4 8 1:42

2 заїзд
1 101 Бублей Матвiй 4 12 1:04
2 098 Шпак Михайло HAPPY KіDS 4 12 1:17
3 095 Чуян Дмитро Петрівське, Київської 4 12 1:21
4 103 Усенко Катерина Інфопульс 4 12 1:29
5 106 Брагіда Ярослав 4 12 1:30
6 099 Верлан Михаїл 4 12 1:31
7 102 Сергієнко Данило 4 12 1:32
8 104 Бондар Артем 4 12 1:34
8 123 Камінський Гліб 4 12 1:34

3 заїзд
1 112 Мусієнко Дмитро 4 12 0:53
2 108 Маслов Олександр 4 12 1:09
3 011 Литвиненко Дмитро 4 12 1:10
4 110 Куманський Любомир 4 12 1:13
5 113 Кривошей Андрій 4 12 1:14
6 111 Гнатюк Данило 4 12 1:17
7 107 Севастьянов Єгор Княжичі, Київської 4 12 1:18
8 116 Петровська Софія Ірпінь, Київської 4 12 1:22
9 114 Куцак Михайло 4 12 1:26

4 заїзд
1 119 Сайко Ілля 4 12 1:02
2 117 Осипенко Костянтин Бровари, Київської 4 12 1:11
3 122 Стрижов Назар Вишневе, Київської 4 14 1:16
4 121 Расько Ян 4 12 1:22
5 118 Носенко Андрій 4 12 1:32
6 48 Смірнов Денис 4 12 1:50
7 120 Євдокименко Володимир Інфопульс 4 12 1:51
8 124 Коваленко Антон 4 12 2:17
Біговел 5 роки
1 круг 230 метрів, 1 заїзд, 9 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 50 Якименко Дмитро 5 12 0:56
2 132 Куркін Нікіта 5 12 1:00
3 129 Голець Давид 5 12 1:06
4 127 Ніколенко Анастасія 5 12 1:06:30
5 134 Шаповалов Нікіта 5 12 1:09
6 133 Глоба Марк 5 12 1:09+0:01* ф/с
7 130 Владіміров Ярослав 5 12 1:12
8 128 Кравцова Олександра 5 12 1:21
9 131 Кучма Олександр 5 12 1:34
Велосипед 4 роки
1 круг 230 метрів, 6 заїздів, 53 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 149 Швець Ілля 4 16 0:49
1 143 Головань Всеволод 4 14 1:01
2 144 Пузанков Іван Інфопульс 4 14 1:05
3 145 Чайковський Михайло 4 14 1:08
3 136 Іонов Андрій 4 12 1:16
4 148 Гортопан Олексій Лідер - Чемпіони 4 14 1:18
5 137 Хомякова Ксенія 4 12 2:17
6 146 Медвідь Анастасія 4 14 2:25
7 135 Грініченко Олексій 4 12 2:27
8 147 Валеватий Василь 4 14 2:29
9 138 Золотар Софія 4 12 2:46

2 заїзд
1 159 Хорошилов Євгеній 4 16 1:01
2 154 Чікіта Тимур 4 16 1:08
3 156 Остаповський Євгеній 4 16 1:08:30
4 164 Олексенко Каріна HAPPY KіDS 4 16 1:14
5 158 Манзюк Роман 4 16 1:22
5 153 Денисов Олексій Молнія 4 16 1:25
6 161 Зюков Іван 4 16 1:25:30
7 100 Лівшиць Тамара 4 16 1:58
8 157 Хіміченко Домініка 4 16 2:13
9 160 Кириленко Мілана 4 16 2:13:30
9 155 Ісічко Лев 4 16 2:13:30

3 заїзд
1 169 Поліщук Роман 4 16 0:50
2 167 Гоменюк Ростислав Амігос 4 16 1:04
3 125 Мірошніченко Мартін 4 16 1:21
4 126 Розумяк Ангеліна 4 16 1:22
5 142 Федоренко Макар 4 16 1:26
5 170 Костюк Амалія Турбо 4 16 1:27
6 162 Адамюк Артем HAPPY KіDS 4 16 1:30
7 171 Четверик Іван Ірпінь, Київської 4 16 1:33
8 163 Іванченко Максим 4 16 2:11

4 заїзд
1 177 Цімох Артур Пісківка, Київської 4 16 0:54:30
2 174 Запорожко Ульяна 4 16 0:55
3 175 Півторак Олексій 4 16 0:55:30
4 179 Паламарчук Борис 4 16 0:56
5 165 Завірюха Андрій Софіївська Борщагівка, Київської 4 16 0:59
6 173 Карпінський Стефан 4 16 1:00
7 176 Сухомовський Максим 4 16 1:01
8 85 Мозган Ярослав 4 16 1:08

5 заїзд
1 69 Іванченко Маргарита 4 16 0:58
2 185 Шевченко Максим 4 18 1:01
3 373 Консевич Іван 4 16 1:07
4 178 Хом'як Захар 4 16 1:13
5 172 Мусієнко Олександра 4 16 1:35
6 181 Мельник Роман 4 16 1:38

6 заїзд
1 187 Замковой Ярослав Райдуга 4 20 0:48
2 190 Кравчинський Еміль 4 20 0:53
3 191 Старченко Іван Інфопульс 4 20 0:54
4 182 Маренець Єгор 4 18 0:59
5 186 Чемер Лев 4 20 1:02
6 183 Величко Назарій Інфопульс 4 18 1:09
7 184 Анніков Артем Молнія 4 18 1:12
8 188 Колесник Олексій 4 20 1:14

Примітка. В 5-6 заїздах - ідеально №185 мав їхати в 6-му заїзді. В 6 заїзді мали "підтягнути" №182 до 3-го місця.
5 років - дівчата
2 круги 230 метрів, 3 заїзди, 24 учасниці
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 203 Лесик Домініка Пісківка, Київської 5 16 1:54
2 196 Демченко Марія Молнія 5 16 2:02
2 193 Коваль Марія 5 14 2:04
3 205 Хаустова Марія 5 16 2:04:30
4 197 Рябенко Єлизавета 5 16 2:09
5 202 Нешта Анастасія Лідер - Чемпіони 5 16 2:11
6 192 Лахман Еля Райдуга 5 14 2:26
7 199 Моркотун Євгенія 5 16 2:32

2 заїзд
1 204 Шувалова Мар'я Калита, Київської 5 16 1:51
2 210 Толкун Єва 5 16 1:53
3 207 Сакун Катерина 5 16 1:55
4 206 Швець Вероніка Турбо 5 16 2:01
5 200 Макарчук Вероніка 5 16 2:11
6 208 Молодченко Марія 5 16 2:19
7 212 Бєлєтєєва Анна 5 16 2:29+0:01* ф/с
8 201 Сятненко Поліна 5 16 4:27
9 214 Лесечко Єлізавета 5 16 4:37

3 заїзд
1 220 Мальцева Софія SCOTT RC 5 20 1:40
2 216 Берест Іванна 5 20 1:42
3 218 Подкоритова Єва Молнія 5 20 1:45
4 217 Зеленська Людмила 5 20 1:49
ПК 188 Колесник Олексій 4 20 1:51 (хлопець) (повторно)
5 219 Фоміних Вікторія Лісовичі, Київської Стріла 5 20 2:00
6 215 Литвиненко-Коренюк Софія Соколята 5 18 2:12
7 213 Горбатенко Поліна 5 16 2:13
5 років - хлопці
2 круги 230 метрів, 9 заїздів, 73 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 229 Рец Володимир 5 16 1:49
2 230 Петровець Матвій 5 16 1:50
3 224 Ключніков Георгій 5 16 1:51
4 231 Шатін Влас Райдуга 5 16 1:54
5 228 Самочерних Святослав 5 16 2:03
6 225 Юревич Ярослав 5 14 2:07
7 227 Шамшур Роман Лідер - Чемпіони 5 16 2:09
8 226 Знахаренко Марк 5 16 2:14

2 заїзд
1 234 Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 5 16 1:32
2 241 Кохан Михайло 5 16 1:56
3 239 Побережець Павло 5 16 1:58
4 240 Нешта Денис Лідер - Чемпіони 5 16 2:02
5 238 Кирпа Матвій 5 16 2:03
6 232 Кулик Макар 5 16 2:08
7 236 Корчук Євген 5 16 2:17
8 237 Кондратьєв Ян 5 16 2:33

3 заїзд
1 248 Головенець Артем 5 16 1:41
2 246 Щур Назар Горенка, Київської 5 16 1:41:30
3 244 Сулима Марк 5 16 1:49
4 242 Дуброва Сергей 5 16 1:49:30
5 243 Соломаха Владислав 5 16 1:56
6 245 Ісічко Платон 5 16 2:11
7 247 Кононцов Дмитро 5 16 2:21
8 109 Соколи Артем 5 16 2:24

4 заїзд
1 251 Сорокін Костянтин Extreme Factory UKR 5 16 1:29
2 255 Пантюхов Нікіта 5 16 1:46
3 250 Кустовський Артем Глеваха, Київської 5 16 1:49
4 257 Казмірчук Платон 5 16 1:50
5 249 Лукаш Михайло 5 16 1:54
6 252 Сандул Володимир 5 16 2:02
7 253 Яковенко Єгор 5 16 2:16
8 86 Бачинський Денис 5 16 2:53

5 заїзд
1 260 Грицків Павло 5 16 1:33
2 261 Курташов Кирило 5 16 1:40
3 259 Толкун Єгор 5 16 1:50
4 266 Попович Артем Стріла 5 16 1:57
5 139 Рибачук Анатолій 5 18 1:59
6 263 Волокітін Ілля Молнія 5 16 2:02
7 268 Ялинний Володимир 5 18 2:10
8 267 Кравчук Іван 5 18 2:27

6 заїзд
1 276 Барташук Артем 5 20 1:35
2 269 Воронін Ілля Молнія 5 20 1:41
3 272 Євдошенко Кіріл 5 20 1:45
4 274 Маркотенко Денис Діти Світла 5 20 1:49
5 275 Ященко Федір 5 20 1:52
6 271 Онищенко Кирило 5 20 1:53
7 277 Лепеха Назар 5 20 1:54
8 270 Лєсков Даніл 5 20 1:58
9 273 Міхненко Володимир 5 20 2:03

7 заїзд
1 281 Товстик Артем 5 20 1:30
2 283 Шелест Євген 5 20 1:35
3 278 Панченко Микола 5 20 1:39
4 279 Калініченко Максим 5 20 1:43
5 258 Кравець Владислав 5 16 1:45:30
6 282 Капрал Єгор 5 20 1:46
7 280 Поляков Роман 5 20 1:56
8 256 Швидкий Тимур 5 16 2:05

8 заїзд
1 290 Луць Маркіян 5 20 1:32
2 288 Козачок Євгеній 5 20 1:35
3 285 Федчик Сергій Білогородка, Київської 5 20 1:35:30
4 287 Конотоп Михайло Вишневе, Київської 5 20 1:37
5 279 Калініченко Максим 5 20 1:38 (повторно)
6 289 Шелест Юрій 5 20 1:38:30
7 58 Литовченко Яків 5 20 1:46
8 286 Бойко Андрій 5 20 1:48
9 284 Хазаров Артур 5 20 1:55

9 заїзд
1 293 Кондратенко Денис 5 20 1:29
2 294 Володимиров-Лихоліт Андрій 5 20 1:30
3 295 Гриценко Артем 5 20 1:38
4 300 Руденко Олександр 5 20 1:41
5 296 Губа Григорій Умань, Черкаської 5 20 1:43
6 299 Лівшиць Леонід 5 20 1:53
7 291 Вергун Андрій 5 20 1:55
8 298 Цимбалюк Назар Інфопульс 5 20 4:30
6 років - дівчата
2 круги 230 метрів, 5 заїздів, 32 учасниці
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 211 Міхмель Вероніка 5 16 1:50
2 306 Макейчик Марія 6 16 1:52
3 305 Дацюк Марія 6 16 1:54
4 302 Губарєва Поліна Соколята 6 16 2:00
5 303 Хранівська Ясна 6 16 2:08
6 313 Баліцька Кіра 4 16 2:13
7 307 Несин Мирослава Соколята 6 16 2:14

2 заїзд
1 312 Артюх Мелана 6 16 1:45
2 316 Сердитко Поліна 6 16 1:54
3 318 Сурма Марія 6 16 1:58
4 314 Окрент Каріна 6 16 2:08
5 311 Ісупова Катерина 6 16 2:18
6 310 Лещук Єва 6 16 2:30

3 заїзд
1 326 Шкарупіна Валерія Переяслав-Хмельницький, Київської області 6 20 1:32
2 322 Жукова Антоніна 6 20 1:33+0:01* ф/с
3 327 Герасименко Наталія 6 20 1:34
4 325 Сіунова Єлизавета 6 20 1:40
5 323 Перевертун Анна Забуччя, Київської 6 20 1:47
6 324 Нестеренко Віра Діти Світла 6 20 1:51
7 321 Чуб Валерiя 6 20 2:01

4 заїзд
1 329 Дідок Дар'я Гора, Київської 6 20 1:25
2 333 Гуз Софія 6 20 1:50
3 328 Слотвінська Олександра 6 20 2:00
4 330 Кузнєцова Маргарита 6 20 2:03
5 332 Кравчук Юлія 6 20 2:03:30
НФ 331 Кудінова Марія Ірпінь, Київської 6 20 НФ

5 заїзд
1 150 Доброван Софія 6 24 1:42
1 166 Василенко Маргарита 6. 20 1:42:30
2 072 Литовченко Софія 6. 20 1:47:30
3 189 Любарська Софія 6 24 1:48
3 331 Кудінова Марія Ірпінь, Київської 6 20 1:55
4 336 Долинна Аліса 6 24 1:57
5 334 Фетісенко Вікторія 6. 20 1:58
6 років - хлопці
2 круги 230 метрів, 10 заїздів, 72 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 346 Чайка Євген 6 16 1:28
2 344 Ворушило Олександр Чайки, Київської 6 16 1:38
3 345 Круковський Михайло 6 16 1:41
4 343 Самойлов Захар 6 16 1:45
5 339 Рябошапка Кирило 6 16 1:46
6 347 Савченко Тимофій 6 16 1:56
7 337 Кушнір Захар Інфопульс 6 14 2:00
8 338 Півторак Микита 6 14 2:11

2 заїзд
1 355 Вертай Дмитро 6 16 1:38
2 180 Бондаренко Данiiл 6 16 1:40
3 349 Марич Федір Форсаж 6 16 1:41
4 352 Шостаковський Мирон 6 16 1:41:30
5 353 Морозович Назар Бровари, Київської 6 16 1:42
6 342 Мельниченко Матвій 6 16 1:42:30
7 351 Галiтовський Владислав 6 16 1:43
8 350 Стрєлов Гліб 6 16 1:58
9 115 Заноз Клим 6 16 2:03
10 168 Коваль Олексій Бровари, Київської 6 16 2:13

3 заїзд
1 359 Сташкевич Андрій 6 18 1:27
2 358 Попович Святослав Артеріум 6 18 1:31
2 194 Саранча Тимофій 6 18 1:31
3 361 Грініченко Роман 6 18 1:36
4 360 Кононенко Єгор 6 18 1:42
5 198 Яковенко Захар 6 18 1:58

4 заїзд
1 369 Шепель Данііл Бровари, Київської 6 20 1:24
2 363 Шекера Максим Молнія 6 20 1:33
3 364 Рожков Тимур Соколята 6 20 1:36
4 366 Косенко Максим 6 20 1:36:30
5 362 Оленченко Єгор 6 20 1:39
6 365 Левченко Святослав 6 20 1:48
7 386 Розумяк Нікіта 6 16 1:50
8 368 Захаров Андрій Турбо 6 20 1:50:30
НФ 367 Сидоренко Олексій 6 20 НФ

5 заїзд
1 377 Кривенко Іван 6 20 1:24
2 379 Галатін-Павловський Олексій 6 20 1:29
3 195 Червінський Ілля Васильків, Київської 6 20 1:29:30
4 376 Максименко Даніїл 6 20 1:33
5 370 Орнатський Єгор 6 20 1:53
6 209 Жовтун Данило 5 20 2:10
7 372 Горбаченко Антон 6 20 2:12
НФ 374 Зябченко Ілля 6 20 НФ

6 заїзд
1 385 Новіков Лев Ірпінь, Київської Інфопульс 6 20 1:30
2 049 Литвинов Давид 6 20 1:41
3 382 Баліцький Данило 6 20 1:44
4 387 Горобей В'ячеслав 6 20 1:49
5 141 Пересунько Денис 6 20 1:50
6 378 Жидков Іван 6 20 2:01
7 380 Антонов Юрій 6 20 2:29
НФ 384 Кохан Ігор 6 20 НФ

7 заїзд
1 387 Горобей В'ячеслав 6 20 1:30
2 390 Гордієнко Андрій Амігос 6 20 1:33
3 221 Iващенко Владислав 6 20 1:35
4* 388 Шаповал Тимофій 6 20 нд
4 389 Єрмаков Ярослав Бровари, Київської 6 20 1:37
5 384 Кохан Ігор 6 20 1:38
6 393 Кривов Данило 6 20 2:01
7 367 Сидоренко Олексій 6 20 2:06
Примітка. *Підіння на фініші призначено 4 місце.

8 заїзд
1 398 Сашенко Тарас Проліски, Київської 6 20 1:26
2 397 Бакшеєв Микола Молнія 6 20 1:29
3 400 Канюк Андрій 6 20 1:32
4 402 Горобцов Олександр 6 20 1:38
5 399 Шиманський Андрій 6 20 1:45
6 396 Балашов Матвій Мотижин, Київської 6 20 2:21

9 заїзд
1 404 Бобко Віктор 6 20 1:27
2 403 Янковський Вадим 6 20 1:30
3 406 Горобченко Дмитро Бориспіль, Київської 6 20 1:30:30
4 222 Біляченко Ілля 6 20 1:33
5 405 Квітченко Іван 6 20 1:34

10 заїзд
1 411 Васильченко Назар Амігос 6 24 1:20
2 412 Кондратський Євген Молнія 6 24 1:25
3 408 Пащенко Андрій Глеваха, Київської 6 24 1:27
4 413 Іванченко Георгій 6 24 1:33:30
5 410 Уваров Михайло 6 24 1:34
6 407 Мельник Дмитро 6 24 1:34:30
7 409 Матлак Владислав Артеріум 6 24 1:36
Результати
22 травня 2016 року

Штраф +0:03 (3 сек) призначається через неправильні дії батьків, а саме за сильне виштовхування зі старту, силове протягування по трасі, старт завчасно (фальстарт), перешкоди іншим учасникам. Для учасників що стартують самостійно без допомоги батьків фальстарт штрафується +0:01 (1 сек). Штраф за небезпечне підрізування та перешкоди іншим учасникам +0:03 (3 сек).
Пояснення: НФ - не фінішував, НС - не стартував, ПК - поза конкурсом, нд - немає даних по часу

7 років - дівчата
2 круги 400 метрів, 5 заїздів, 39 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 401 Сідаш Поліна 7 16 3:48
2 254 Чехова Поліна Соколята 7 18 3:50
3 420 Литвиненко-Коренюк Анастасія Соколята 7 18 3:53
4 223 Катрук Катерина Соколята 7 16 4:24
НФ 414 Назаренко Анна 7 16 НФ

2 заїзд
1 422 Калина Вероніка 7 20 2:59
2 424 Денисова Марія Молнія 7 20 3:17
3 425 Міхмель Аріна 7 20 3:34
4 423 Рейнгардт Єва-Вікторія 7 20 3:33+0:03*
5 416 Ляшенко Софія Інфопульс 7 20 3:51
6 421 Базиленко Мар'яна Соколята 6 20 4:01
НФ 414 Назаренко Анна 7 16 НФ (повторно)

3 заїзд
1 426 Завалішина Радміла 7 20 3:03
2 265 Крупнікова Надія 7 20 3:04
3 235 Александрова Анна Соколята 7 20 3:09
4 297 Городнікова Ольга 7 20 3:11
5 430 Лісовська Вероніка 7 20 3:23:30
6 262 Деркач Анна Соколята 7 20 3:24
7 427 Даньшина Ульяна 7 20 3:45
НФ 429 Гушта Кароліна 7 24 НФ

4 заїзд
1 264 Лагода Ніколь 7 20 2:51
2 436 Бокань Єва 7 20 2:56
3 439 Романюк Тетяна 7 20 3:11
4 433 Іщенко Олександра 7 20 3:14
5 435 Ружицька Ольга 7 20 3:17
6 438 Паламарчук Мілана 7 20 3:34
7 437 Дюденко Варвара Бровари, Київської 7 20 3:44
8 432 Войтенко Дар'я Соколята 7 20 3:50

5 заїзд
1 442 Ручко Аврора 7 24 2:28
2 441 Рибка Софія 7 24 2:55
3 440 Муравйова Анастасія Барси 7 24 2:57
4 429 Гушта Кароліна 7 24 3:02 (повторно)
5 444 Кучер Олександра Артеріум 7 24 3:02:30
6 445 Лєскова Ніка 7 24 3:07
7 443 Овечко Софія 7 24 3:15
7 років - хлопці
2 круги 400 метрів, 9 заїздів, 70 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 458 Павлюков Іван Васильків, Київської 7 18 3:08
2 354 Мартиновський Марк Бориспіль, Київської 7 18 3:13
3 460 Євсеєв Олег Артеріум 7 18 3:27
4 459 Павлюков Михайло Васильків, Київської 7 18 3:29
5 356 Батюшин Євгеній 7 14 3:39
6 454 Текеянов Георгій 7 16 3:46
7 455 Васильев Олександр 7 16 3:59
8 457 Золотарський Ілларіон 7 16 4:00
9 456 Золотарський Родіон 7 16 4:41
Примітка. 16-ті не "піднімали" до призових через велику різницю в результатах. Переможці на рівні 3:16, Рекорд 3:04.

2 заїзд
1 469 Сухонда Сергій Форсаж 7 20 2:36
2 465 Грігорович Олександр Молнія 7 20 2:42
3 467 Луць Святослав 7 20 2:48
4 463 Латайко Арсеній 7 20 2:58
5 464 Єрін Даніїл Вишгород, Київської 7 20 2:58:30
6 462 Бочок Данило 7 20 3:02
7 466 Бабич Дмитро 7 20 3:06
8 371 Лук'янець Яромир 7 20 3:13
НФ 468 Гутієв Давід 7 20 НФ

3 заїзд
1 476 Левшунов Андрій Українка, Київської 7 20 2:36
2 474 Пурхало Кирил 7 20 2:36:30
3 470 Барабанов Валерій 7 20 2:42
4 319 Нагорнюк Олександр 7 20 2:52
5 472 Коваленко Міхаіл 7 20 2:54
6 471 Школа Денис 7 20 2:54:30
7 479 Кондратенко Андрій Переяслав-Хмельницький, Київської області 7 20 2:58
8 468 Гутієв Давід 7 20 3:03 (повторно)
9 475 Сайковський Кирил 7 20 3:06
10 478 Шатін Святослав Райдуга 7 20 3:08

4 заїзд
1 486 Бірюк Дмитро 7 20 2:33
2 484 Сотніков Федір Молнія 7 20 2:33:30
3 482 Пустовойт Єгор Обухів, Київської 7 20 2:48
4 481 Костенко Артем 7 20 2:57
5 483 Гальченко Ігор 7 20 3:07+0:01* ф/с
6 487 Василенко Дмитро 7 20 3:18:30
7 381 Криворучко Нікіта 7 20 3:19
8 485 Мусієнко Нікіта 7 20 3:21
НФ 480 Пурхало Марк 7 20 НФ

5 заїзд
1 488 Севковський Арсеній 7 20 2:37
2 480 Пурхало Марк 7 20 2:38 (повторно)
3 493 Заяць Андрій 7 20 2:41
4 491 Коляда Іван 7 20 3:06
5 492 Яренко Владислав 7 20 3:09
5 494 Микитюк Михайло 7 20 3:09
6 348 Корольов Ігор 7 20 3:13
7 489 Авер'янов Iлля 7 20 3:16

6 заїзд
1 501 Клімов Микола 7 24 2:37
2 503 Гермашев Олександр 7 24 2:45
3 505 Бобрусь Олексій Райдуга 7 24 3:06
4 502 Євдошенко Матвiй 7 24 3:07
5 497 Мірошніченко Гавриїл 7 24 3:09
6 504 Мостицький Артур 7 24 3:40
НФ 477 Соколи Владислав 7 24 НФ
НФ 498 Лахман Максим Райдуга 7 24 НФ
НФ 309 Школьний Артем 7 24 НФ

7 заїзд
1 508 Карук Михайло 7 24 2:41
2 511 Донець Арсеній 7 24 2:52
3 510 Чорний Степан Angara.іn.ua 7 24 3:06
4 506 Назаренко Тимофій 7 24 3:09
5 519 Гресько Володимир 7 24 3:10
6 509 Меть Єгор 7 24 3:18
7 507 Шевчук Микита Райдуга 7 24 3:25

8 заїзд
1 517 Теліщук Максим Молнія 7 24 2:35
2 513 Чернявський Данііл Інфопульс 7 24 2:36:30
3 514 Метлицький Георгій 7 24 2:37
4 512 Злуніцин Валерій 7 24 2:47
5 516 Кулик Нікіта 7 24 3:10
6 309 Школьний Артем 7 24 3:11 (повторно)

9 заїзд
1 520 Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 7 26 2:17
2 461 Случанський Андрій 7 24 2:39
3 308 Осіпов Артем 7 24 2:44
4 521 Аубекеров Борис Бровари, Київської 7 26 3:03
5 375 Хобта Іван 7 24 3:17
6 518 Лазарев Нікіта Соколята 7 24 3:30
8 років - дівчата
2 круги 400 метрів, 4 заїзди, 33 учасниці
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 530 Богданова Софія Княжичі, Київської 8 20 2:53
2 557 Максимчук Ксенія 8 20 3:04
3 526 Блоцька Марія 8 20 3:08
4 529 Пономаренко Анастасія 8 20 3:09
5 525 Соколова Мілана 8 20 3:34
6 524 Кириленко Лілія 8 20 3:34:30
7 315 Медведєва Дар'я 8 20 3:39
8 523 Варивода Соломія Діти Світла 8 20 3:51
9 527 Ламаєва Ярослава 8 20 5:13

2 заїзд
1 536 Бакай Вероніка 8 20 2:35
2 538 Малкова Майя 8 20 2:42
3 534 Ковальчук Маргарита 8 20 2:55
4 535 Крищенко Поліна Амігос 8 20 3:01
5 537 Лапшова Анна 8 20 3:24
6 533 Кострицька Марія 8 20 4:20
7 531 Лазарєва Софія 8 20 4:50
8 418 Шепель Катерина 4 18 4:53 (час 1 кола)

3 заїзд
1 549 Шекера Анна Молнія 8 24 2:28
2 540 Єгорова Анастасія 8 24 3:34
3 547 Захарова Маргарита Турбо 8 24 3:35
4 542 Столяр Вероніка 8 24 3:49
5 544 Маркотенко Анастасія Діти Світла 8 24 3:51:30
6 340 Кутняхова Уляна 8 24 3:52
7 539 Буравльова Євгенія Артеріум 8 24 3:03
8 545 Іванова Юлія Молнія 8 24 3:04

4 заїзд
1 558 Бегеба Крістіна Молнія 8 26 2:22
1 554 Швець Надія Турбо 8 24 2:28
2 560 Губа Поліна Умань, Черкаської 8 26 2:37
2 550 Пахольчук Вікторія Молнія 8 24 2:38
3 553 Добушевська Маргарита 8 24 2:59
4 551 Кічата Софія 8 24 3:03
5 559 Федоренко Віра Форсаж 8 26 3:17
6 556 Лазарева Інна Соколята 8 24 3:21
8 років - хлопці
2 круги 400 метрів, 7 заїздів, 59 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 569 Олесов Данііл Діти Світла 8 20 2:27
2 567 Бібченко Єлисей 8 20 2:33
3 565 Залізнюк Михайло Боярка, Київської 8 20 2:35
4 564 Волобуєв Михайло 8 20 2:41
5 566 Приймаченко Микита 8 20 2:52
6 568 Кудінов Костянтин Ірпінь, Київської 8 20 3:23
7 292 Шкорин Олександр 7 16 3:55
8 562 Конашков Олексiй 8 16 4:09
9 561 Конашков Антон 8 16 4:31

2 заїзд
1 578 Бондарчук Нікіта 8 20 2:38
2 572 Шевчук Данило 8 20 2:42
2 570 Лукаш Іван 8 20 2:42
3 581 Руднєв Євгеній Артеріум 8 20 2:55
4 575 Антонов Михайло 8 20 2:55:30
5 577 Чернявський Михаїл Діти Світла 8 20 3:01
6 571 Самойлов Роман 8 20 3:01:30
7 574 Міщенко Михайло Діти Світла 8 20 3:13
8 573 Гаврилець Володимир 8 20 3:45

3 заїзд
1 588 Кравчук Нікіта 8 24 2:26
2 585 Потетнєв Олександр Вишневе, Київської 8 24 2:39
3 500 Лубнін Тихон 7 24 2:50
4 587 Корчук Максим 8 24 2:52
5 583 Пугач Ілля 8 24 2:56
6 582 Євплов Даніл Форсаж 8 24 2:59
7 591 Ісупов Єгор 8 24 3:12
8 584 Гаврилей Іван 8 24 3:25
9 586 Шуман Олексій 8 24 3:54

4 заїзд
1 600 Романенко Роман Молнія 8 24 2:28
2 594 Костюк Клим Турбо 8 24 2:32
3 597 Нестеренко Михайло Діти Світла 8 24 2:33
4 592 Мальований Роман 8 24 2:44
5 593 Гуслистий Назар Турбо 8 24 2:50
6 596 Чекулаєв Роман Боярка, Київської 8 24 3:00
7 595 Дебальчук Максим 8 24 3:12
НФ 599 Дубовой Артем 8 24 НФ

5 заїзд
1 602 Баров Нікіта Молнія 8 24 2:24
2 603 Водоп'янов Кіріл 8 24 2:30
3 610 Корнієнко Єгор 8 24 2:34:30
4 417 Доброван Кирило 8 24 2:35
5 606 Рябчун Дмитро 8 24 2:37
6 608 Яковенко Данило 8 24 2:48
7 604 Дида Ігор 8 24 2:49
8 607 Осадчий Тимофій 8 24 2:51:30
9 605 Муха Юрій 8 24 2:52

6 заїзд
1 616 Пінчук Костянтин Ра 8 24 2:20
2 609 Васильєв Назар Молнія 8 24 2:26
3 611 Топехін Дмитро Амігос 8 24 2:42
4 615 Кравченко Юрій Ра 8 24 2:46
5 618 Заглада Мірон 8 24 2:46:30
6 599 Дубовой Артем 8 24 2:53 (повторно)
7 614 Матвійчук Тимофій Ра 8 24 2:54
8 612 Таращенко Микола Ірпінь, Київської 8 24 2:55
9 619 Гуз Михайло 8 24 3:00
10 613 Ганічев Євген Ра 8 24 3:45

7 заїзд
1 624 Петренко Дмитро 8 26 2:22
2 623 Ручко Олексій 8 26 2:35
3 625 Чуйкін Максим Бровари, Київської 8 26 2:35:30
4 622 Оніщенко Владислав 8 26 2:46
5 620 Сонько Єгор Турбо 8 26 3:11
6 619 Гуз Михайло 8 24 3:20 (повторно)
НФ 621 Корнієць Володимир 8 26 НФ
Мами
2 круги 400 метрів, 1 заїзд, 11 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 546 Водоп'янова Євгенія - мама Кіріла 26 2:16
2 490 Плотнікова Наталія - мама Марії 26 2:27
3 394 Сідаш Ольга - мама Поліни 26 2:33
4 563 Ручко Анна - мама Альоші 26 2:34
5 391 Красонтович Євгенія - мама Єви та Іллі 26 2:41
6 383 Строкач Ірина 26 2:41:30
7 431 Кролевецька Єкатерина - мама Марії 26 2:43
8 392 Таращенко Світлана - мама Колі та Міші 26 2:45
9 419 Плінська Алла - мама Георгія 24 2:45:30
10 434 Андрієць Олена - мама Філіпа 26 2:49
11 473 Осадча Тетяна - мама Тимофія 24 3:40
9 років - дівчата
3 круги 400 метрів, 2 заїзди, 19 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 635 Черкас Ангеліна 9 24 3:48
2 633 Єгорова Любов 9 24 3:51
3 495 Лапчинська Мілана 9 24 4:07
4 632 Москаленко Поліна 9 24 4:07:30
5 634 Міхненко Ангеліна 9 24 4:08
6 631 Журавська Вероніка Амігос 8 24 4:12
7 627 Фоміних Марія Лісовичі, Київської Стріла 9 20 4:36
8 626 Школа Кароліна 9 20 4:46
9 628 Паладій Катерина Ірпінь, Київської Порцелян 9 20 4:47
10 630 Фантич Марія 9 20 4:52

2 заїзд
1 641 Гордієнко Анна Амігос 9 24 3:44
2 637 Коваленко Карина 9 24 4:00
3 643 Соболєва Євгенія 9 26 4:20
4 639 Кладієнко Вероніка 9 24 4:23
5 636 Зюкова Катерина 9 24 4:32
6 428 Тафічук Євгенія 9 24 4:33
7 642 Ялинна Валерія 9 24 4:54
8 638 Стебліна Валерія 9 24 4:55
9 395 Бабіна Марія 9 24 5:07
9 років - хлопці
3 круги 400 метрів, 6 заїздів, 44 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 654 Гайовий Костянтин 9 20 3:51
2 649 Андрієць Філіп Бровари, Київської 9 20 4:13
3 656 Демчук Станіслав 9 20 4:14
4 646 Хранівський Владислав 9 20 4:41
5 655 Алексійчук Сергій Лідер - Чемпіони 9 20 4:50
НФ 648 Хомяков Кирил 9 20 НФ

2 заїзд
1 589 Володимиров-Лихоліт Олег 8 24 3:53
2 662 Куц Андрій 9 24 3:59
3 453 Довгич Євген 9 24 4:08
4 664 Шамшур Дмитро Лідер - Чемпіони 9 24 4:17
5 661 Корольов Артем 9 24 4:19
6 665 Гук Тарас 9 24 4:39
7 644 Чабала Любомир 9 25 4:39:30
8 663 Ковтуцький Ігор Соколята 9 24 5:24

3 заїзд
1 673 Бойко Денис 9 24 3:38
2 617 Корх Ерік 8 24 3:42
3 675 Горобей Михайло 9 24 3:45
4 668 Поліщук Артем Соколята 9 24 3:56
5 671 Пахомов Антон Лідер - Чемпіони 9 24 4:14
6 669 Москаленко Дмитро 9 24 4:14:30
7 674 Марич Дмитро Форсаж 9 24 4:16
8 670 Онопрієнко Дмитро 9 24 4:39

4 заїзд
1 676 Кільдішев Станіслав Амігос 9 24 3:34
2 685 Акішев Нікіта 9 24 3:37
3 686 Павлусь Юлiй 9 24 3:40
4 660 Гушта Мар'ян 9 24 3:51
5 679 Карлишев Роман 9 24 3:58
6 678 Іванко Микола 9 24 4:00
7 684 Коцюба Едуард Райдуга 9 24 4:29
8 659 Бондаренко Михайло Артеріум 9 22 4:36

5 заїзд
1 690 Бондар Філіп 9 24 3:39
2 688 Богданов Леонід 9 24 3:42
3 691 Петриченко Дмитро 9 24 3:47
4 689 Носан Максим 9 24 3:57
5 693 Кокот Андрій Соколята 9 24 3:58
6 687 Примаченко Захар Амігос 9 24 4:10
7 598 Петрушенко Климентiй 9 24 4:49

6 заїзд
1 699 Новіков Микита Ірпінь, Київської Інфопульс 9 26 3:39
2 357 Тетеря Денис 9 26 3:59
3 301 Вергуненко Данііл 9 26 4:00
4 694 Ручко Ілля 9 26 4:14
5 700 Юдін Єгор 9 26 4:28
6 696 Васильченко Максим Амігос 9 26 4:29
НФ 543 Свергунов Назар 9 26 НФ
10 років - дівчата
3 круги 400 метрів, 3 заїзди, 15 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 528 Сидоренко Анна Вишневе, Київської 10 24 3:27
2 552 Коваленко Анна 10 24 3:32
3 576 Лесечко Катерина 10 24 4:13
4 541 Потерлевич Дар'я 10 20 4:17
5 532 Гурбенко Марія 10 24 4:55

2 заїзд
1 629 Прокіпчук Катерина Молнія 10 26 3:30
2 555 Моцна Анна 10 26 3:58
3 800 Романюк Ірина 10 26 4:04
4 590 Москаленко Софія 10 26 4:14
5 499 Бобякіна Дар'я 10 26 4:14:30

3 заїзд
1 640 Сотнікова Марія Молнія 10 26 3:18
2 515 Бакшеєва Дар'я Молнія 10 26 3:50
3 645 Баранець Дар'я 10 26 4:02
4 580 Чікіта Єлизавета 9 28 4:18
5 647 Бережна Марія 10 26 4:45
10 років - хлопці
3 круги 400 метрів, 5 заїздів, 37 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 799 Кірчу Микола 10 20 нд
1 496 Таборов Ян 10 24 нд
2 796 Химорода Євгеній 10 24 нд
3 304 Тменов Даниїл Райдуга 10 24 нд
3 579 Батічков В'ячеслав 10 24 нд
4 601 Приходько Данило 10 24 нд
5 657 Карапина Вадим Ніжин, Чернігівської 10 24 нд
6 548 Балашов Лев Мотижин, Київської 10 24 нд

2 заїзд
1 522 Корольов Кирило 10 24 3:31
2 415 Донець Евгеній 10 24 3:44
3 677 Юрін Роман 10 24 3:48
4 797 Рибка Кирило 10 24 3:55:30
5 738 Петренко Максим Інфопульс 10 24 3:56
6 447 Таращенко Михайло Ірпінь, Київської 10 24 3:56:30
7 792 Хаустов Іван 10 24 4:18

3 заїзд
1 744 Онуфрієнко Владислав 10 24 3:40
2 747 Топехін Борис Амігос 10 24 3:51
3 745 Соколов Максим 10 24 3:53
4 740 Федорченко Тимур Боярка, Київської 10 24 3:53:30
5 746 Поліщук Ярослав Соколята 10 24 3:55
6 741 Буняк Михаїл 10 24 4:05
7 750 Мартиненко Богдан 10 24 4:22
8 742 Чернявський Артем Порцелян 10 24 4:23
9 798 Бойко Ярослав 10 24 5:06

4 заїзд
1 753 Бевзюк Максим 10 26 3:30
2 755 Гуз Андрій 10 26 3:52
3 749 Іовенко Тимур 10 26 3:58
4 754 Антонов Іван 10 26 3:59
5 748 Зелінський Юрій Переяслав-Хмельницький, Київської області 10 26 4:01
6 756 Долинний Микита 10 26 4:05
7 751 Мальцев Богдан SCOTT RC 10 26 4:12

5 заїзд
1 761 Носков Павло 10 29 3:01
2 758 Васильєв Єгор Молнія 10 26 3:17
3 760 Чікіта Родіон 10 28 3:28
4 757 Афанасьєв Євген 10 26 3:50
5 752 Дубов Ілля 10 26 3:53
6 795 Пересунько Даніїл 10 26 4:43

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результати. Переможці та призери перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 1.6.16 08:05

Вісімнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" - загальний залік наступне

Загальний залік 21 травня
Прихований текстпоказати
1х230 м

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 8"
дівчата
1 002 Частникова Влада 1:37
2 006 Глоба Марія 1:42
3 001 Куркіна Марта 2:36
4 066 Гейченко Мю 3:11
хлопці
1 005 Прасол Макар 1:35
2 097 Кернасовський Орест 1:39
3 007 Гречний Максим 1:41

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 10"
дівчата
1 015 Лопатіна Катерина 1:52
хлопці
1 013 Яроменок Маркіян 1:21
2 003 Саралідзе Гіоргі 1:24
3 016 Чертополох Денис 1:29
4 009 Зуєв Омелян Донецьк PRO 1:32
5 010 Нога Максим 1:39
6 012 Сокур Олег Інфопульс 1:40
7 014 Даниленко Нікіта Вишневе, Київської 1:45
8 008 Глебов Іван Чайки, Київської 1:53

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 12"
дівчата
1 317 Тарасенко Еріка 1:14
2 037 Жержерунова Варвара 1:17
3 047 Пекарчук Софія 1:22
4 064 Троцько Богдана Вишневе, Київської 1:24
5 062 Чернявська Мирослава 1:25+0:01*
5 031 Ситникова Надія 1:26
6 023 Поліщук Вероніка 1:34
6 017 Кримець Вероніка 1:34
7 044 Хом'як Серафіма 1:35:30
8 060 Бібченко Лія 1:43
9 041 Дегтярьова Ніка 1:54
10 029 Іванова Поліна 2:03
11 051 Абдуллах Сафія Софіївська Борщагівка, Київської Інфопульс 2:07
12 061 Лубніна Аліса 2:10
хлопці
1 055 Боденко Дарій 1:03
2 056 Шеронов Олексій 1:14
3 059 Сіренко Лев 1:14
4 042 Духовний Андрій 1:17
5 052 Ставицький Святослав 1:18
6 046 Горпіневич Макар Вишневе, Київської 1:21
7 063 Качкачішвілі Ніколоз 1:23
8 020 Міхмель Данило 1:24
9 034 Лисаков Артур 1:25
9 057 Тішаєв Андрій 1:25
9 054 Заяць Роман 1:25
10 043 Шелевер Захар 1:26
11 004 Коломійченко Роман Вишневе, Київської 1:27
11 033 Ніколенко Кирило 1:27
12 096 Кулешов Тимур 1:28
13 039 Саліхов Назар HAPPY KіDS 1:29
14 024 Пунько Ярослав 1:31
15 025 Романюк Андрій 1:32
16 026 Сидоренко Гліб 1:33
16 028 Сеньків Семен 1:33
17 341 Якименко Андрій 1:34
18 036 Гайдаєнко Нікіта 1:35
19 035 Водоп'ян Іван 1:37
20 053 Яковлев Тимофій 1:38
21 027 Любенко Тимофій 1:41
22 040 Фоменко Владислав 1:42
22 140 Гончаренко Федір 1:42
23 018 Кравчук Сергій Коростишів, Житомирської 1:44
24 045 Бєлєтєєв Дмитро 1:53
25 022 Дзядевич Іван 2:00
26 335 Журба Ілля 2:01
27 038 Харченко Кайрос 2:04
28 030 Пантюхов Владислав 2:14
29 233 Чикулай Іліан 2:47
30 032 Пічкур Іван Бровари, Київської 2:55
31 021 Ніколаєв Ярослав 3:19

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 14"
хлопці
1 065 Самойленко Олексій 1:17

Велосипед 3 роки та молодше - 230 м, 12"
дівчата
1 073 Кривенко Дар'я 1:14
2 071 Кучер Євангеліна Артеріум 1:42
3 019 Василенко Зореслава 1:44
4 067 Перевертун Катерина Забуччя, Київської 3:11
5 068 Гречана Софія 3:41
хлопці
1 070 Пуликовський Мірослав 1:09
2 096 Кулешов Тимур 1:21
3 074 Сташкевич Артем 1:34
4 105 Полінков Олександр 2:03

Велосипед 3 роки та молодше - 230 м, 14"
дівчата
1 078 Слободенюк Поліна Інфопульс 3:22
хлопці
1 079 Сташкевич Олексій 1:48
2 233 Чикулай Іліан 2:15
3 076 Соколов Артем 2:26
4 075 Конотоп Олексій Вишневе, Київської 2:42
5 077 Лубнін Нікіта Артеріум 4:05

Велосипед 3 роки та молодше - 230 м, 16"
дівчата
1 083 Дмитрієнко Юлія 1:12
2 080 Зимбицька Катерина Інфопульс 1:55
3 082 Чуб Злата 1:57
4 084 Сипко Марія Артеріум 3:00
хлопці
1 059 Сіренко Лев 1:10
2 081 Лесик Дмитро Пісківка, Київської 1:32

Біговел 4 роки, 8"
дівчата
1 087 Кругла Поліна Інфопульс 1:42

Біговел 4 роки, 10"
дівчата
1 088 Юсім Аріна 1:41:30
хлопці
1 090 Мусієнко Денис 1:03
2 091 Малков Матвій 1:07
3 089 Басараб Назар 1:09
4 092 Скомаровський Петро 1:15
5 094 Лещенко Нікіта 1:22
6 093 Гриньков Марк 1:22:30

Біговел 4 роки, 12"
дівчата
1 116 Петровська Софія Ірпінь, Київської 1:22
2 103 Усенко Катерина Інфопульс 1:29
хлопці
1 112 Мусієнко Дмитро 0:53
2 119 Сайко Ілля 1:02
3 101 Бублей Матвiй 1:04
4 108 Маслов Олександр 1:09
5 011 Литвиненко Дмитро 1:10
6 117 Осипенко Костянтин Бровари, Київської 1:11
7 110 Куманський Любомир 1:13
8 113 Кривошей Андрій 1:14
9 098 Шпак Михайло HAPPY KіDS 1:17
9 111 Гнатюк Данило 1:17
10 107 Севастьянов Єгор Княжичі, Київської 1:18
11 095 Чуян Дмитро Петрівське, Київської 1:21
12 121 Расько Ян 1:22
13 114 Куцак Михайло 1:26
14 106 Брагіда Ярослав 1:30
15 099 Верлан Михаїл 1:31
16 102 Сергієнко Данило 1:32
16 118 Носенко Андрій 1:32
17 104 Бондар Артем 1:34
17 123 Камінський Гліб 1:34
18 048 Смірнов Денис 1:50
19 120 Євдокименко Володимир Інфопульс 1:51
20 124 Коваленко Антон 2:17

Біговел 4 роки, 14"
хлопці
1 122 Стрижов Назар Вишневе, Київської 1:16

Біговел 5 роки, 12"
дівчата
1 127 Ніколенко Анастасія 1:06:30
2 128 Кравцова Олександра 1:21
хлопці
1 050 Якименко Дмитро 0:56
2 132 Куркін Нікіта 1:00
3 129 Голець Давид 1:06
4 134 Шаповалов Нікіта 1:09
5 133 Глоба Марк 1:09+0:01*
6 130 Владіміров Ярослав 1:12
7 131 Кучма Олександр 1:34

Велосипед 4 роки, 12"
дівчата
1 137 Хомякова Ксенія 2:17
2 138 Золотар Софія 2:46
хлопці
1 136 Іонов Андрій 1:16
2 135 Грініченко Олексій 2:27

Велосипед 4 роки, 14"
дівчата
1 146 Медвідь Анастасія 2:25
хлопці
1 143 Головань Всеволод 1:01
2 144 Пузанков Іван Інфопульс 1:05
3 145 Чайковський Михайло 1:08
4 148 Гортопан Олексій Лідер - Чемпіони 1:18
5 147 Валеватий Василь 2:29

Велосипед 4 роки, 16"
дівчата
1 174 Запорожко Ульяна 0:55
2 069 Іванченко Маргарита 0:58
3 164 Олексенко Каріна HAPPY KіDS 1:14
4 126 Розумяк Ангеліна 1:22
5 170 Костюк Амалія Турбо 1:27
6 172 Мусієнко Олександра 1:35
7 100 Лівшиць Тамара 1:58
8 157 Хіміченко Домініка 2:13
9 160 Кириленко Мілана 2:13:30
хлопці
1 149 Швець Ілля 0:49
2 169 Поліщук Роман 0:50
3 177 Цімох Артур Пісківка, Київської 0:54:30
4 175 Півторак Олексій 0:55:30
5 179 Паламарчук Борис 0:56
6 165 Завірюха Андрій Софіївська Борщагівка, Київської 0:59
7 173 Карпінський Стефан 1:00
8 159 Хорошилов Євгеній 1:01
8 176 Сухомовський Максим 1:01
9 167 Гоменюк Ростислав Амігос 1:04
10 373 Консевич Іван 1:07
11 154 Чікіта Тимур 1:08
11 085 Мозган Ярослав 1:08
12 156 Остаповський Євгеній 1:08:30
13 178 Хом'як Захар 1:13
14 125 Мірошніченко Мартін 1:21
15 158 Манзюк Роман 1:22
16 153 Денисов Олексій Молнія 1:25
17 161 Зюков Іван 1:25:30
18 142 Федоренко Макар 1:26
19 162 Адамюк Артем HAPPY KіDS 1:30
20 171 Четверик Іван Ірпінь, Київської 1:33
21 181 Мельник Роман 1:38
22 163 Іванченко Максим 2:11
23 155 Ісічко Лев 2:13:30

Велосипед 4 роки, 18"
хлопці
1 182 Маренець Єгор 18 0:59
2 185 Шевченко Максим 1:01
3 183 Величко Назарій Інфопульс 1:09
4 184 Анніков Артем Молнія 1:12

Велосипед 4 роки, 20"
хлопці
1 187 Замковой Ярослав 20 Райдуга 0:48
2 190 Кравчинський Еміль 0:53
3 191 Старченко Іван Інфопульс 0:54
4 186 Чемер Лев 1:02
5 188 Колесник Олексій 1:14

2х230 м

5 років, 14"
дівчата
1 193 Коваль Марія 2:04
2 192 Лахман Еля Райдуга 2:26
хлопці
1 225 Юревич Ярослав 2:07

5 років, 16"
дівчата
1 211 Міхмель Вероніка 1:50
2 204 Шувалова Мар'я Калита, Київської 1:51
3 210 Толкун Єва 1:53
4 203 Лесик Домініка Пісківка, Київської 1:54
5 207 Сакун Катерина 1:55
6 206 Швець Вероніка Турбо 2:01
7 196 Демченко Марія Молнія 2:02
8 205 Хаустова Марія 2:04:30
9 197 Рябенко Єлизавета 2:09
10 202 Нешта Анастасія Лідер - Чемпіони 2:11
10 200 Макарчук Вероніка 2:11
11 213 Горбатенко Поліна 2:13
12 208 Молодченко Марія 2:19
13 212 Бєлєтєєва Анна 2:29+0:01*
14 199 Моркотун Євгенія 2:32
15 201 Сятненко Поліна 4:27
16 214 Лесечко Єлізавета 4:37
хлопці
1 251 Сорокін Костянтин Extreme Factory UKR 1:29
2 234 Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 1:32
3 260 Грицків Павло 1:33
4 261 Курташов Кирило 1:40
5 248 Головенець Артем 1:41
6 246 Щур Назар Горенка, Київської 1:41:30
7 258 Кравець Владислав 1:45:30
8 255 Пантюхов Нікіта 1:46
9 229 Рец Володимир 1:49
9 244 Сулима Марк 1:49
9 250 Кустовський Артем Глеваха, Київської 1:49
10 242 Дуброва Сергей 1:49:30
11 230 Петровець Матвій 1:50
11 257 Казмірчук Платон 1:50
11 259 Толкун Єгор 1:50
12 224 Ключніков Георгій 1:51
13 231 Шатін Влас Райдуга 1:54
13 249 Лукаш Михайло 1:54
14 241 Кохан Михайло 1:56
14 243 Соломаха Владислав 1:56
15 266 Попович Артем Стріла 1:57
16 239 Побережець Павло 1:58
17 240 Нешта Денис Лідер - Чемпіони 2:02
17 252 Сандул Володимир 2:02
17 263 Волокітін Ілля Молнія 2:02
18 228 Самочерних Святослав 2:03
18 238 Кирпа Матвій 2:03
19 256 Швидкий Тимур 2:05
20 232 Кулик Макар 2:08
21 227 Шамшур Роман Лідер - Чемпіони 2:09
22 245 Ісічко Платон 2:11
23 226 Знахаренко Марк 2:14
24 253 Яковенко Єгор 2:16
25 236 Корчук Євген 2:17
26 247 Кононцов Дмитро 2:21
27 109 Соколи Артем 2:24
28 237 Кондратьєв Ян 2:33
29 086 Бачинський Денис 2:53

5 років, 18"
дівчата
1 215 Литвиненко-Коренюк Софія Соколята 2:12
хлопці
1 139 Рибачук Анатолій 1:59
2 268 Ялинний Володимир 2:10
3 267 Кравчук Іван 2:27

5 років, 20"
дівчата
1 220 Мальцева Софія SCOTT RC 1:40
2 216 Берест Іванна 1:42
3 218 Подкоритова Єва Молнія 1:45
4 217 Зеленська Людмила 1:49
5 219 Фоміних Вікторія Лісовичі, Київської Стріла 2:00
хлопці
1 293 Кондратенко Денис 1:29
2 281 Товстик Артем 1:30
2 294 Володимиров-Лихоліт Андрій 1:30
3 290 Луць Маркіян 1:32
4 276 Барташук Артем 1:35
5 283 Шелест Євген 1:35
5 288 Козачок Євгеній 1:35
6 285 Федчик Сергій Білогородка, Київської 1:35:30
7 287 Конотоп Михайло Вишневе, Київської 1:37
8 279 Калініченко Максим 1:38
8 295 Гриценко Артем 1:38
9 289 Шелест Юрій 1:38:30
10 278 Панченко Микола 1:39
11 269 Воронін Ілля Молнія 1:41
11 300 Руденко Олександр 1:41
12 296 Губа Григорій Умань, Черкаської 1:43
13 272 Євдошенко Кіріл 1:45
14 282 Капрал Єгор 1:46
14 058 Литовченко Яків 1:46
15 286 Бойко Андрій 1:48
16 274 Маркотенко Денис Діти Світла 1:49
17 275 Ященко Федір 1:52
18 271 Онищенко Кирило 1:53
18 299 Лівшиць Леонід 1:53
19 277 Лепеха Назар 1:54
20 284 Хазаров Артур 1:55
20 291 Вергун Андрій 1:55
21 280 Поляков Роман 1:56
22 270 Лєсков Даніл 1:58
23 273 Міхненко Володимир 2:03
24 298 Цимбалюк Назар Інфопульс 4:30

6 років, 14"
хлопці
1 337 Кушнір Захар Інфопульс 2:00
2 338 Півторак Микита 2:11

6 років, 16"
дівчата
1 312 Артюх Мелана 1:45
2 306 Макейчик Марія 1:52
3 305 Дацюк Марія 1:54
3 316 Сердитко Поліна 1:54
4 318 Сурма Марія 1:58
5 302 Губарєва Поліна Соколята 2:00
6 303 Хранівська Ясна 2:08
6 314 Окрент Каріна 2:08
7 313 Баліцька Кіра 2:13
8 307 Несин Мирослава Соколята 2:14
9 311 Ісупова Катерина 2:18
10 310 Лещук Єва 2:30
хлопці
1 346 Чайка Євген 1:28
2 344 Ворушило Олександр Чайки, Київської 1:38
2 355 Вертай Дмитро 1:38
3 180 Бондаренко Данiiл 1:40
4 345 Круковський Михайло 1:41
4 349 Марич Федір Форсаж 1:41
5 352 Шостаковський Мирон 1:41:30
6 353 Морозович Назар Бровари, Київської 1:42
7 342 Мельниченко Матвій 1:42:30
8 351 Галiтовський Владислав 1:43
9 343 Самойлов Захар 1:45
10 339 Рябошапка Кирило 1:46
11 386 Розумяк Нікіта 1:50
12 347 Савченко Тимофій 1:56
13 350 Стрєлов Гліб 1:58
14 115 Заноз Клим 2:03
15 168 Коваль Олексій Бровари, Київської 2:13
16 359 Сташкевич Андрій 1:27
17 358 Попович Святослав Артеріум 1:31
17 194 Саранча Тимофій 1:31
18 361 Грініченко Роман 1:36
19 360 Кононенко Єгор 1:42
20 198 Яковенко Захар 1:58

6 років, 20"
дівчата
1 329 Дідок Дар'я Гора, Київської 1:25
2 326 Шкарупіна Валерія Переяслав-Хмельницький, Київської області 1:32
3 322 Жукова Антоніна 1:33+0:01*
3 327 Герасименко Наталія 1:34
4 325 Сіунова Єлизавета 1:40
5 166 Василенко Маргарита 1:42:30
6 323 Перевертун Анна Забуччя, Київської 1:47
7 072 Литовченко Софія 1:47:30
8 333 Гуз Софія 1:50
9 324 Нестеренко Віра Діти Світла 1:51
10 331 Кудінова Марія Ірпінь, Київської 1:55
11 334 Фетісенко Вікторія 1:58
12 328 Слотвінська Олександра 2:00
13 321 Чуб Валерiя 2:01
14 330 Кузнєцова Маргарита 2:03
15 332 Кравчук Юлія 2:03:30
НФ 331 Кудінова Марія Ірпінь, Київської НФ
хлопці
1 369 Шепель Данііл Бровари, Київської 1:24
1 377 Кривенко Іван 1:24
2 398 Сашенко Тарас Проліски, Київської 1:26
3 404 Бобко Віктор 1:27
4 379 Галатін-Павловський Олексій 1:29
4 397 Бакшеєв Микола Молнія 1:29
5 195 Червінський Ілля Васильків, Київської 1:29:30
6 385 Новіков Лев Ірпінь, Київської Інфопульс 1:30
6 387 Горобей В'ячеслав 1:30
6 403 Янковський Вадим 1:30
7 406 Горобченко Дмитро Бориспіль, Київської 1:30:30
8 400 Канюк Андрій 1:32
9 363 Шекера Максим Молнія 1:33
9 376 Максименко Даніїл 1:33
9 390 Гордієнко Андрій Амігос 1:33
9 222 Біляченко Ілля 1:33
10 405 Квітченко Іван 1:34
11 221 Iващенко Владислав 1:35
12 364 Рожков Тимур Соколята 1:36
13 366 Косенко Максим 1:36:30
14 389 Єрмаков Ярослав Бровари, Київської 1:37
15 384 Кохан Ігор 1:38
15 402 Горобцов Олександр 1:38
16 362 Оленченко Єгор 1:39
17 49 Литвинов Давид 1:41
18 382 Баліцький Данило 1:44
19 399 Шиманський Андрій 1:45
20 365 Левченко Святослав 1:48
21 141 Пересунько Денис 1:50
22 368 Захаров Андрій Турбо 1:50:30
23 370 Орнатський Єгор 1:53
24 378 Жидков Іван 2:01
24 393 Кривов Данило 2:01
25 367 Сидоренко Олексій 2:06
26 209 Жовтун Данило 2:10
27 372 Горбаченко Антон 2:12
28 396 Балашов Матвій Мотижин, Київської 2:21
29 380 Антонов Юрій 2:29
нд 388 Шаповал Тимофій нд
НФ 374 Зябченко Ілля НФ

6 років, 24"
дівчата
1 150 Доброван Софія 1:42
2 189 Любарська Софія 1:48
3 336 Долинна Аліса 1:57
хлопці
1 411 Васильченко Назар Амігос 1:20
2 412 Кондратський Євген Молнія 1:25
3 408 Пащенко Андрій Глеваха, Київської 1:27
4 413 Іванченко Георгій 1:33:30
5 410 Уваров Михайло 1:34
6 407 Мельник Дмитро 1:34:30
7 409 Матлак Владислав Артеріум 1:36
Загальний залік 22 травня
Прихований текстпоказати
2х400 м

7 років, 14"
хлопці
1 356 Батюшин Євгеній 3:39

7 років, 16"
дівчата
1 401 Сідаш Поліна 3:48
2 223 Катрук Катерина Соколята 4:24
3 414 Назаренко Анна НФ
хлопці
1 454 Текеянов Георгій 3:46
2 455 Васильев Олександр 3:59
3 457 Золотарський Ілларіон 4:00
4 456 Золотарський Родіон 4:41

7 років, 18"
дівчата
1 254 Чехова Поліна Соколята 3:50
2 420 Литвиненко-Коренюк Анастасія Соколята 3:53
хлопці
1 458 Павлюков Іван Васильків, Київської 3:08
2 354 Мартиновський Марк Бориспіль, Київської 3:13
3 460 Євсеєв Олег Артеріум 3:27
4 459 Павлюков Михайло Васильків, Київської 3:29

7 років, 20"
дівчата
1 264 Лагода Ніколь 2:51
2 436 Бокань Єва 2:56
3 422 Калина Вероніка 2:59
4 426 Завалішина Радміла 3:03
5 265 Крупнікова Надія 3:04
6 235 Александрова Анна Соколята 3:09
7 297 Городнікова Ольга 3:11
7 439 Романюк Тетяна 3:11
8 433 Іщенко Олександра 3:14
9 424 Денисова Марія Молнія 3:17
9 435 Ружицька Ольга 3:17
10 430 Лісовська Вероніка 3:23:30
11 262 Деркач Анна Соколята 3:24
12 425 Міхмель Аріна 3:34
12 438 Паламарчук Мілана 3:34
13 423 Рейнгардт Єва-Вікторія 3:33+0:03*
14 437 Дюденко Варвара Бровари, Київської 3:44
15 427 Даньшина Ульяна 3:45
16 432 Войтенко Дар'я Соколята 3:50
17 416 Ляшенко Софія Інфопульс 3:51
18 421 Базиленко Мар'яна Соколята 4:01
хлопці
1 486 Бірюк Дмитро 2:33
2 484 Сотніков Федір Молнія 2:33:30
3 469 Сухонда Сергій Форсаж 2:36
3 476 Левшунов Андрій Українка, Київської 2:36
4 474 Пурхало Кирил 2:36:30
5 488 Севковський Арсеній 2:37
6 480 Пурхало Марк 2:38
7 493 Заяць Андрій 2:41
8 465 Грігорович Олександр Молнія 2:42
8 470 Барабанов Валерій 2:42
9 467 Луць Святослав 2:48
9 482 Пустовойт Єгор Обухів, Київської 2:48
10 319 Нагорнюк Олександр 2:52
11 472 Коваленко Міхаіл 2:54
12 471 Школа Денис 2:54:30
13 481 Костенко Артем 2:57
14 463 Латайко Арсеній 2:58
14 479 Кондратенко Андрій Переяслав-Хмельницький, Київської області 2:58
15 464 Єрін Даніїл Вишгород, Київської 2:58:30
16 462 Бочок Данило 3:02
17 468 Гутієв Давід 3:03
18 466 Бабич Дмитро 3:06
18 475 Сайковський Кирил 3:06
18 491 Коляда Іван 3:06
19 483 Гальченко Ігор 3:07+0:01*
19 478 Шатін Святослав Райдуга 3:08
20 492 Яренко Владислав 3:09
20 494 Микитюк Михайло 3:09
21 371 Лук'янець Яромир 3:13
21 348 Корольов Ігор 3:13
22 489 Авер'янов Iлля 3:16
23 487 Василенко Дмитро 3:18:30
24 381 Криворучко Нікіта 3:19
25 485 Мусієнко Нікіта 3:21

7 років, 24"
дівчата
1 442 Ручко Аврора 2:28
2 451 Прасол Катерина 2:40
3 448 Весна Ева Молнія 2:41
4 441 Рибка Софія 2:55
5 440 Муравйова Анастасія Барси 2:57
5 446 Демченко Софія Молнія 2:57
6 429 Гушта Кароліна 3:02
7 444 Кучер Олександра Артеріум 3:02:30
8 445 Лєскова Ніка 3:07
9 443 Овечко Софія 3:15
10 449 Саморай Валерія 3:20
11 450 Нечипоренко Єва Інфопульс 3:47
хлопці
1 517 Теліщук Максим Молнія 2:35
2 513 Чернявський Данііл Інфопульс 2:36:30
3 501 Клімов Микола 2:37
3 514 Метлицький Георгій 2:37
4 461 Случанський Андрій 2:39
5 508 Карук Михайло 2:41
6 308 Осіпов Артем 2:44
7 503 Гермашев Олександр 2:45
8 512 Злуніцин Валерій 2:47
9 500 Лубнін Тихон 2:50
10 511 Донець Арсеній 2:52
11 505 Бобрусь Олексій Райдуга 3:06
11 510 Чорний Степан Angara.іn.ua 3:06
12 502 Євдошенко Матвiй 3:07
13 497 Мірошніченко Гавриїл 3:09
13 506 Назаренко Тимофій 3:09
14 519 Гресько Володимир 3:10
14 516 Кулик Нікіта 3:10
15 309 Школьний Артем 3:11
16 375 Хобта Іван 3:17
17 509 Меть Єгор 3:18
18 507 Шевчук Микита Райдуга 3:25
19 518 Лазарев Нікіта Соколята 3:30
20 504 Мостицький Артур 3:40
НФ 477 Соколи Владислав НФ
НФ 498 Лахман Максим Райдуга НФ

7 років, 26"
дівчата
1 452 Картун Іванна 3:15
хлопці
1 520 Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 2:17
2 521 Аубекеров Борис Бровари, Київської 3:03

8 років, 16"
хлопці
1 292 Шкорин Олександр 3:55
2 562 Конашков Олексiй 4:09
3 561 Конашков Антон 4:31

8 років, 18"
дівчата
1 418 Шепель Катерина 4:53 (4 роки - 1 коло)

8 років, 20"
дівчата
1 536 Бакай Вероніка 2:35
2 538 Малкова Майя 2:42
3 530 Богданова Софія Княжичі, Київської 2:53
4 534 Ковальчук Маргарита 2:55
5 535 Крищенко Поліна Амігос 3:01
6 557 Максимчук Ксенія 3:04
7 526 Блоцька Марія 3:08
8 529 Пономаренко Анастасія 3:09
9 537 Лапшова Анна 3:24
10 525 Соколова Мілана 3:34
11 524 Кириленко Лілія 3:34:30
12 315 Медведєва Дар'я 3:39
13 523 Варивода Соломія Діти Світла 3:51
14 533 Кострицька Марія 4:20
15 531 Лазарєва Софія 4:50
16 527 Ламаєва Ярослава 5:13
хлопці
1 569 Олесов Данііл Діти Світла 2:27
2 567 Бібченко Єлисей 2:33
3 565 Залізнюк Михайло Боярка, Київської 2:35
4 578 Бондарчук Нікіта 2:38
5 564 Волобуєв Михайло 2:41
6 572 Шевчук Данило 2:42
6 570 Лукаш Іван 2:42
7 566 Приймаченко Микита 2:52
8 581 Руднєв Євгеній Артеріум 2:55
9 575 Антонов Михайло 2:55:30
10 577 Чернявський Михаїл Діти Світла 3:01
11 571 Самойлов Роман 3:01:30
12 574 Міщенко Михайло Діти Світла 3:13
13 568 Кудінов Костянтин Ірпінь, Київської 3:23
14 573 Гаврилець Володимир 3:45

8 років, 24"
дівчата
1 549 Шекера Анна Молнія 2:28
1 554 Швець Надія Турбо 2:28
2 550 Пахольчук Вікторія Молнія 2:38
3 553 Добушевська Маргарита 2:59
4 539 Буравльова Євгенія Артеріум 3:03
4 551 Кічата Софія 3:03
5 545 Іванова Юлія Молнія 3:04
6 556 Лазарева Інна Соколята 3:21
7 540 Єгорова Анастасія 3:34
8 547 Захарова Маргарита Турбо 3:35
9 542 Столяр Вероніка 3:49
10 544 Маркотенко Анастасія Діти Світла 3:51:30
11 340 Кутняхова Уляна 3:52
хлопці
1 616 Пінчук Костянтин Ра 2:20
2 602 Баров Нікіта Молнія 2:24
3 588 Кравчук Нікіта 2:26
3 609 Васильєв Назар Молнія 2:26
4 600 Романенко Роман Молнія 2:28
5 603 Водоп'янов Кіріл 2:30
6 594 Костюк Клим Турбо 2:32
7 597 Нестеренко Михайло Діти Світла 2:33
8 610 Корнієнко Єгор 2:34:30
9 417 Доброван Кирило 2:35
10 606 Рябчун Дмитро 2:37
11 585 Потетнєв Олександр Вишневе, Київської 2:39
12 611 Топехін Дмитро Амігос 2:42
13 592 Мальований Роман 2:44
14 615 Кравченко Юрій Ра 2:46
15 618 Заглада Мірон 2:46:30
16 608 Яковенко Данило 2:48
17 604 Дида Ігор 2:49
18 593 Гуслистий Назар Турбо 2:50
19 607 Осадчий Тимофій 2:51:30
20 587 Корчук Максим 2:52
20 605 Муха Юрій 2:52
21 599 Дубовой Артем 2:53
22 614 Матвійчук Тимофій Ра 2:54
23 612 Таращенко Микола Ірпінь, Київської 2:55
24 583 Пугач Ілля 2:56
25 582 Євплов Даніл Форсаж 2:59
26 596 Чекулаєв Роман Боярка, Київської 3:00
26 619 Гуз Михайло 3:00
27 591 Ісупов Єгор 3:12
27 595 Дебальчук Максим 3:12
28 584 Гаврилей Іван 3:25
29 613 Ганічев Євген Ра 3:45
30 586 Шуман Олексій 3:54

8 років, 26"
дівчата
1 558 Бегеба Крістіна Молнія 2:22
2 560 Губа Поліна Умань, Черкаської 2:37
3 559 Федоренко Віра Форсаж 3:17
хлопці
1 624 Петренко Дмитро 2:22
2 623 Ручко Олексій 2:35
3 625 Чуйкін Максим Бровари, Київської 2:35:30
4 622 Оніщенко Владислав 2:46
5 620 Сонько Єгор Турбо 3:11
НФ 621 Корнієць Володимир НФ

Мами, 24"
1 419 Плінська Алла - мама Георгія 2:45:30
2 473 Осадча Тетяна - мама Тимофія 3:40

Мами, 26"
1 546 Водоп'янова Євгенія - мама Кіріла 2:16
2 490 Плотнікова Наталія - мама Марії 2:27
3 394 Сідаш Ольга - мама Поліни 2:33
4 563 Ручко Анна - мама Альоші 2:34
5 391 Красонтович Євгенія - мама Єви та Іллі 2:41
6 383 Строкач Ірина 2:41:30
7 431 Кролевецька Єкатерина - мама Марії 2:43
8 392 Таращенко Світлана - мама Колі та Міші 2:45
9 434 Андрієць Олена - мама Філіпа 2:49

3х400 м

9 років, 20"
дівчата
1 627 Фоміних Марія Лісовичі, Київської Стріла 4:36
2 626 Школа Кароліна 4:46
3 628 Паладій Катерина Ірпінь, Київської Порцелян 4:47
4 630 Фантич Марія 4:52
хлопці
1 654 Гайовий Костянтин 3:51
2 649 Андрієць Філіп Бровари, Київської 4:13
3 656 Демчук Станіслав 4:14
4 646 Хранівський Владислав 4:41
5 655 Алексійчук Сергій Лідер - Чемпіони 4:50
НФ 648 Хомяков Кирил НФ

9 років, 22"
хлопці
1 659 Бондаренко Михайло Артеріум 4:36

9 років, 24"
дівчата
1 641 Гордієнко Анна Амігос 3:44
2 635 Черкас Ангеліна 3:48
3 633 Єгорова Любов 3:51
4 637 Коваленко Карина 4:00
5 495 Лапчинська Мілана 4:07
6 632 Москаленко Поліна 4:07:30
7 634 Міхненко Ангеліна 4:08
8 631 Журавська Вероніка Амігос 4:12
9 639 Кладієнко Вероніка 4:23
10 636 Зюкова Катерина 4:32
11 428 Тафічук Євгенія 4:33
12 642 Ялинна Валерія 4:54
13 638 Стебліна Валерія 4:55
14 395 Бабіна Марія 5:07
хлопці
1 676 Кільдішев Станіслав Амігос 3:34
2 685 Акішев Нікіта 3:37
3 673 Бойко Денис 3:38
4 690 Бондар Філіп 3:39
5 686 Павлусь Юлiй 3:40
6 617 Корх Ерік 3:42
6 688 Богданов Леонід 3:42
7 8675 Горобей Михайло 3:45
8 691 Петриченко Дмитро 3:47
9 660 Гушта Мар'ян 3:51
10 589 Володимиров-Лихоліт Олег 3:53
11 668 Поліщук Артем Соколята 3:56
12 689 Носан Максим 3:57
13 679 Карлишев Роман 3:58
13 693 Кокот Андрій Соколята 3:58
14 662 Куц Андрій 3:59
15 678 Іванко Микола 4:00
16 453 Довгич Євген 4:08
17 687 Примаченко Захар Амігос 4:10
18 671 Пахомов Антон Лідер - Чемпіони 4:14
19 669 Москаленко Дмитро 4:14:30
20 674 Марич Дмитро Форсаж 4:16
21 664 Шамшур Дмитро Лідер - Чемпіони 4:17
22 661 Корольов Артем 4:19
23 684 Коцюба Едуард Райдуга 4:29
24 665 Гук Тарас 4:39
24 670 Онопрієнко Дмитро 4:39
25 598 Петрушенко Климентiй 4:49
26 644 Чабала Любомир 4:39:30
27 663 Ковтуцький Ігор Соколята 5:24

9 років, 26"
дівчата
1 643 Соболєва Євгенія 4:20
хлопці
1 699 Новіков Микита Ірпінь, Київської Інфопульс 3:39
2 357 Тетеря Денис 3:59
3 301 Вергуненко Данііл 4:00
4 694 Ручко Ілля 4:14
5 700 Юдін Єгор 4:28
6 696 Васильченко Максим Амігос 4:29
НФ 543 Свергунов Назар НФ

10 років, 20"
дівчата
1 541 Потерлевич Дар'я 4:17
хлопці
1 799 Кірчу Микола нд

10 років, 24"
дівчата
1 528 Сидоренко Анна Вишневе, Київської 3:27
2 552 Коваленко Анна 3:32
3 576 Лесечко Катерина 4:13
4 532 Гурбенко Марія 4:55
хлопці
1 522 Корольов Кирило 3:31
2 744 Онуфрієнко Владислав 3:40
3 415 Донець Евгеній 3:44
4 677 Юрін Роман 3:48
5 747 Топехін Борис Амігос 3:51
6 745 Соколов Максим 3:53
7 740 Федорченко Тимур Боярка, Київської 3:53:30
8 746 Поліщук Ярослав Соколята 3:55
9 797 Рибка Кирило 3:55:30
10 738 Петренко Максим Інфопульс 3:56
11 447 Таращенко Михайло Ірпінь, Київської 3:56:30
12 741 Буняк Михаїл 4:05
13 792 Хаустов Іван 4:18
14 750 Мартиненко Богдан 4:22
15 742 Чернявський Артем Порцелян 4:23
16 798 Бойко Ярослав 5:06
нд 496 Таборов Ян нд
нд 796 Химорода Євгеній нд
нд 304 Тменов Даниїл Райдуга нд
нд 579 Батічков В'ячеслав нд
нд 601 Приходько Данило нд
нд 657 Карапина Вадим Ніжин, Чернігівської нд
нд 548 Балашов Лев Мотижин, Київської нд

10 років, 26"
дівчата
1 640 Сотнікова Марія Молнія 3:18
2 629 Прокіпчук Катерина Молнія 3:30
3 515 Бакшеєва Дар'я Молнія 3:50
4 555 Моцна Анна 3:58
5 645 Баранець Дар'я 4:02
6 800 Романюк Ірина 4:04
7 590 Москаленко Софія 4:14
8 499 Бобякіна Дар'я 4:14:30
9 647 Бережна Марія 4:45
хлопці
1 758 Васильєв Єгор Молнія 3:17
2 753 Бевзюк Максим 3:30
3 757 Афанасьєв Євген 3:50
4 755 Гуз Андрій 3:52
5 752 Дубов Ілля 3:53
6 749 Іовенко Тимур 3:58
7 754 Антонов Іван 3:59
8 748 Зелінський Юрій Переяслав-Хмельницький, Київської області 4:01
9 756 Долинний Микита 4:05
10 751 Мальцев Богдан SCOTT RC 4:12
11 795 Пересунько Даніїл 4:43

10 років, 28"
дівчата
1 580 Чікіта Єлизавета 9 28 4:18
хлопці
1 760 Чікіта Родіон 10 28 3:28

10 років, 29"
хлопці
1 761 Носков Павло 10 29 3:01
Вітаємо всіх рекордсменів, які поновили рекорди! Рекорди трас тут. Окремо відзначимо тих, хто покращив рекордні результати в стартах на найбільш поширених в категорії діаметрах, чи показав рекордний час трас - це Боденко Дарій, Мусієнко Дмитро, Тарасенко Олексій, Бакай Вероніка, Бегеба Крістіна, Петренко Дмитро, Сидоренко Анна, Носков Павло, Захаренко Кирил (юніори), Рибка Антон (юніори).
----------------------------------------------
ВПЕРШЕ (за мотивами bp) #crazy_pilot

Віртуальний загальний залік 21-22 травня

Біговел 1х230 м
Прихований текстпоказати
1 112 Мусієнко Дмитро 4 12 0:53
2 050 Якименко Дмитро 5 12 0:56
3 132 Куркін Нікіта 5 12 1:00
4 119 Сайко Ілля 4 12 1:02
5 055 Боденко Дарій 3 12 1:03
5 090 Мусієнко Денис 4 10 1:03
6 101 Бублей Матвiй 4 12 1:04
7 129 Голець Давид 5 12 1:06
8 127 Ніколенко Анастасія 5 12 1:06:30
9 091 Малков Матвій 4 10 1:07
10 089 Басараб Назар 4 10 1:09
10 108 Маслов Олександр 4 12 1:09
10 134 Шаповалов Нікіта 5 12 1:09
11 133 Глоба Марк 5 12 1:09+0:01*
11 011 Литвиненко Дмитро 4 12 1:10
12 117 Осипенко Костянтин Бровари, Київської 4 12 1:11
13 130 Владіміров Ярослав 5 12 1:12
14 110 Куманський Любомир 4 12 1:13
15 317 Тарасенко Еріка 3 12 1:14
15 056 Шеронов Олексій 3 12 1:14
15 059 Сіренко Лев 3 12 1:14
15 113 Кривошей Андрій 4 12 1:14
16 092 Скомаровський Петро 4 10 1:15
17 122 Стрижов Назар Вишневе, Київської 4 14 1:16
18 037 Жержерунова Варвара 3 12 1:17
18 042 Духовний Андрій 3 12 1:17
18 065 Самойленко Олексій 3 14 1:17
18 098 Шпак Михайло HAPPY KіDS 4 12 1:17
18 111 Гнатюк Данило 4 12 1:17
19 052 Ставицький Святослав 3 12 1:18
19 107 Севастьянов Єгор Княжичі, Київської 4 12 1:18
20 013 Яроменок Маркіян 3 10 1:21
20 046 Горпіневич Макар Вишневе, Київської 3 12 1:21
20 095 Чуян Дмитро Петрівське, Київської 4 12 1:21
20 128 Кравцова Олександра 5 12 1:21
21 047 Пекарчук Софія 3 12 1:22
21 094 Лещенко Нікіта 4 10 1:22
21 116 Петровська Софія Ірпінь, Київської 4 12 1:22
21 121 Расько Ян 4 12 1:22
22 093 Гриньков Марк 4 10 1:22:30
23 063 Качкачішвілі Ніколоз 3 12 1:23
24 003 Саралідзе Гіоргі 3 10 1:24
24 064 Троцько Богдана Вишневе, Київської 3 12 1:24
24 020 Міхмель Данило 3 12 1:24
25 034 Лисаков Артур 3 12 1:25
25 057 Тішаєв Андрій 3 12 1:25
25 054 Заяць Роман 3 12 1:25
26 062 Чернявська Мирослава 1 сек штраф - фс 3 12 1:25
26 031 Ситникова Надія 3 12 1:26
26 043 Шелевер Захар 3 12 1:26
26 114 Куцак Михайло 4 12 1:26
27 004 Коломійченко Роман Вишневе, Київської 3 12 1:27
27 033 Ніколенко Кирило 3 12 1:27
28 096 Кулешов Тимур 3 12 1:28
29 016 Чертополох Денис 3 10 1:29
29 039 Саліхов Назар HAPPY KіDS 3 12 1:29
29 103 Усенко Катерина Інфопульс 4 12 1:29
30 106 Брагіда Ярослав 4 12 1:30
31 024 Пунько Ярослав 3 12 1:31
31 099 Верлан Михаїл 4 12 1:31
32 009 Зуєв Омелян Донецьк PRO 3 10 1:32
32 025 Романюк Андрій 3 12 1:32
32 102 Сергієнко Данило 4 12 1:32
32 118 Носенко Андрій 4 12 1:32
33 026 Сидоренко Гліб 3 12 1:33
33 028 Сеньків Семен 3 12 1:33
34 023 Поліщук Вероніка 3 12 1:34
34 017 Кримець Вероніка 3 12 1:34
34 341 Якименко Андрій 2.101 12 1:34
34 104 Бондар Артем 4 12 1:34
34 123 Камінський Гліб 4 12 1:34
34 131 Кучма Олександр 5 12 1:34
35 005 Прасол Макар 3 8 1:35
35 036 Гайдаєнко Нікіта 3 12 1:35
36 044 Хом'як Серафіма 3 12 1:35:30
37 002 Частникова Влада 3 8 1:37
37 035 Водоп'ян Іван 3 12 1:37
38 053 Яковлев Тимофій 3 12 1:38
39 097 Кернасовський Орест 3 8 1:39
39 010 Нога Максим 3 10 1:39
40 012 Сокур Олег Інфопульс 3 10 1:40
41 007 Гречний Максим 3 8 1:41
41 027 Любенко Тимофій 3 12 1:41
42 088 Юсім Аріна 4 10 1:41:30
43 06 Глоба Марія 3 8 1:42
43 040 Фоменко Владислав 3 12 1:42
43 140 Гончаренко Федір 3 12 1:42
43 087 Кругла Поліна Інфопульс 4 8 1:42
44 060 Бібченко Лія 3 12 1:43
45 018 Кравчук Сергій Коростишів, Житомирської 2.10 12 1:44
46 014 Даниленко Нікіта Вишневе, Київської 3 10 1:45
47 048 Смірнов Денис 4 12 1:50
48 120 Євдокименко Володимир Інфопульс 4 12 1:51
49 015 Лопатіна Катерина 3 10 1:52
50 008 Глебов Іван Чайки, Київської 3 10 1:53
50 045 Бєлєтєєв Дмитро 3 12 1:53
51 041 Дегтярьова Ніка 3 12 1:54
52 022 Дзядевич Іван 3 12 2:00
53 335 Журба Ілля 3 12 2:01
54 029 Іванова Поліна 3 12 2:03
55 038 Харченко Кайрос 3 12 2:04
56 051 Абдуллах Сафія Софіївська Борщагівка, Київської Інфопульс 3 12 2:07
57 061 Лубніна Аліса 3 12 2:10
58 030 Пантюхов Владислав 3 12 2:14
59 124 Коваленко Антон 4 12 2:17
60 001 Куркіна Марта 3 8 2:36
61 233 Чикулай Іліан 3 12 2:47
62 032 Пічкур Іван Бровари, Київської 3 12 2:55
63 066 Гейченко Мю 3 8 3:11
64 021 Ніколаєв Ярослав 3 12 3:19
Велосипед 1х230 м
Прихований текстпоказати
1 187 Замковой Ярослав 20 Райдуга 4 20 0:48
2 149 Швець Ілля 4 16 0:49
3 169 Поліщук Роман 4 16 0:50
4 190 Кравчинський Еміль 4 20 0:53
5 191 Старченко Іван Інфопульс 4 20 0:54
6 177 Цімох Артур Пісківка, Київської 4 16 0:54:30
7 174 Запорожко Ульяна 4 16 0:55
8 175 Півторак Олексій 4 16 0:55:30
9 179 Паламарчук Борис 4 16 0:56
10 069 Іванченко Маргарита 4 16 0:58
11 165 Завірюха Андрій Софіївська Борщагівка, Київської 4 16 0:59
11 182 Маренець Єгор 18 4 18 0:59
12 173 Карпінський Стефан 4 16 1:00
13 143 Головань Всеволод 4 14 1:01
13 159 Хорошилов Євгеній 4 16 1:01
13 176 Сухомовський Максим 4 16 1:01
13 185 Шевченко Максим 4 18 1:01
14 186 Чемер Лев 4 20 1:02
15 167 Гоменюк Ростислав Амігос 4 16 1:04
16 144 Пузанков Іван Інфопульс 4 14 1:05
17 373 Консевич Іван 4 16 1:07
18 145 Чайковський Михайло 4 14 1:08
18 154 Чікіта Тимур 4 16 1:08
18 085 Мозган Ярослав 4 16 1:08
19 156 Остаповський Євгеній 4 16 1:08:30
20 070 Пуликовський Мірослав 3 12 1:09
20 183 Величко Назарій Інфопульс 4 18 1:09
21 059 Сіренко Лев 3 16 1:10
22 083 Дмитрієнко Юлія 3 16 1:12
22 184 Анніков Артем Молнія 4 18 1:12
23 178 Хом'як Захар 4 16 1:13
24 073 Кривенко Дар'я 3 12 1:14
24 164 Олексенко Каріна HAPPY KіDS 4 16 1:14
24 188 Колесник Олексій 4 20 1:14
25 136 Іонов Андрій 4 12 1:16
26 148 Гортопан Олексій Лідер - Чемпіони 4 14 1:18
27 096 Кулешов Тимур 3 12 1:21
27 125 Мірошніченко Мартін 4 16 1:21
28 126 Розумяк Ангеліна 4 16 1:22
28 158 Манзюк Роман 4 16 1:22
29 153 Денисов Олексій Молнія 4 16 1:25
30 161 Зюков Іван 4 16 1:25:30
31 142 Федоренко Макар 4 16 1:26
32 170 Костюк Амалія Турбо 4 16 1:27
33 162 Адамюк Артем HAPPY KіDS 4 16 1:30
34 081 Лесик Дмитро Пісківка, Київської 3 16 1:32
35 171 Четверик Іван Ірпінь, Київської 4 16 1:33
36 074 Сташкевич Артем 3 12 1:34
37 172 Мусієнко Олександра 4 16 1:35
38 181 Мельник Роман 4 16 1:38
39 071 Кучер Євангеліна Артеріум 3 12 1:42
40 019 Василенко Зореслава 3 12 1:44
41 079 Сташкевич Олексій 3 14 1:48
42 080 Зимбицька Катерина Інфопульс 3 16 1:55
43 082 Чуб Злата 3 16 1:57
44 100 Лівшиць Тамара 4 16 1:58
45 105 Полінков Олександр 3 12 2:03
46 163 Іванченко Максим 4 16 2:11
47 157 Хіміченко Домініка 4 16 2:13
48 160 Кириленко Мілана 4 16 2:13:30
48 155 Ісічко Лев 4 16 2:13:30
49 233 Чикулай Іліан 3 14 2:15
50 137 Хомякова Ксенія 4 12 2:17
51 146 Медвідь Анастасія 4 14 2:25
52 076 Соколов Артем 3 14 2:26
53 135 Грініченко Олексій 4 12 2:27
54 147 Валеватий Василь 4 14 2:29
55 075 Конотоп Олексій Вишневе, Київської 3 14 2:42
56 138 Золотар Софія 4 12 2:46
57 084 Сипко Марія Артеріум 3 16 3:00
58 067 Перевертун Катерина Забуччя, Київської 3 12 3:11
59 078 Слободенюк Поліна Інфопульс 3 14 3:22
60 068 Гречана Софія 3 12 3:41
61 077 Лубнін Нікіта Артеріум 3 14 4:05
2х230 м
Прихований текстпоказати
1 411 Васильченко Назар Амігос 6 24 1:20
2 369 Шепель Данііл Бровари, Київської 6 20 1:24
2 377 Кривенко Іван 6 20 1:24
3 329 Дідок Дар'я Гора, Київської 6 20 1:25
3 412 Кондратський Євген Молнія 6 24 1:25
4 398 Сашенко Тарас Проліски, Київської 6 20 1:26
5 359 Сташкевич Андрій 6 18 1:27
5 404 Бобко Віктор 6 20 1:27
5 408 Пащенко Андрій Глеваха, Київської 6 24 1:27
6 346 Чайка Євген 6 16 1:28
7 251 Сорокін Костянтин Extreme Factory UKR 5 16 1:29
7 293 Кондратенко Денис 5 20 1:29
7 379 Галатін-Павловський Олексій 6 20 1:29
7 397 Бакшеєв Микола Молнія 6 20 1:29
8 195 Червінський Ілля Васильків, Київської 6 20 1:29:30
9 281 Товстик Артем 5 20 1:30
9 294 Володимиров-Лихоліт Андрій 5 20 1:30
9 385 Новіков Лев Ірпінь, Київської Інфопульс 6 20 1:30
9 387 Горобей В'ячеслав 6 20 1:30
9 403 Янковський Вадим 6 20 1:30
10 406 Горобченко Дмитро Бориспіль, Київської 6 20 1:30:30
11 358 Попович Святослав Артеріум 6 18 1:31
11 194 Саранча Тимофій 6 18 1:31
12 234 Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 5 16 1:32
12 290 Луць Маркіян 5 20 1:32
12 326 Шкарупіна Валерія Переяслав-Хмельницький, Київської області 6 20 1:32
12 400 Канюк Андрій 6 20 1:32
13 260 Грицків Павло 5 16 1:33
13 363 Шекера Максим Молнія 6 20 1:33
13 376 Максименко Даніїл 6 20 1:33
13 390 Гордієнко Андрій Амігос 6 20 1:33
13 222 Біляченко Ілля 6 20 1:33
14 413 Іванченко Георгій 6 24 1:33:30
15 322 Жукова Антоніна 6 20 1:33+0:01*
16 327 Герасименко Наталія 6 20 1:34
16 405 Квітченко Іван 6 20 1:34
16 410 Уваров Михайло 6 24 1:34
17 407 Мельник Дмитро 6 24 1:34:30
18 276 Барташук Артем 5 20 1:35
18 283 Шелест Євген 5 20 1:35
18 288 Козачок Євгеній 5 20 1:35
18 221 Iващенко Владислав 6 20 1:35
19 285 Федчик Сергій Білогородка, Київської 5 20 1:35:30
20 361 Грініченко Роман 6 18 1:36
20 364 Рожков Тимур Соколята 6 20 1:36
20 409 Матлак Владислав Артеріум 6 24 1:36
21 366 Косенко Максим 6 20 1:36:30
22 287 Конотоп Михайло Вишневе, Київської 5 20 1:37
22 389 Єрмаков Ярослав Бровари, Київської 6 20 1:37
23 279 Калініченко Максим 5 20 1:38
23 295 Гриценко Артем 5 20 1:38
23 344 Ворушило Олександр Чайки, Київської 6 16 1:38
23 355 Вертай Дмитро 6 16 1:38
23 384 Кохан Ігор 6 20 1:38
23 402 Горобцов Олександр 6 20 1:38
24 289 Шелест Юрій 5 20 1:38:30
25 278 Панченко Микола 5 20 1:39
25 362 Оленченко Єгор 6 20 1:39
26 261 Курташов Кирило 5 16 1:40
26 220 Мальцева Софія SCOTT RC 5 20 1:40
26 180 Бондаренко Данiiл 6 16 1:40
26 325 Сіунова Єлизавета 6 20 1:40
27 248 Головенець Артем 5 16 1:41
27 269 Воронін Ілля Молнія 5 20 1:41
27 300 Руденко Олександр 5 20 1:41
27 345 Круковський Михайло 6 16 1:41
27 349 Марич Федір Форсаж 6 16 1:41
27 049 Литвинов Давид 6 20 1:41
28 246 Щур Назар Горенка, Київської 5 16 1:41:30
28 352 Шостаковський Мирон 6 16 1:41:30
29 216 Берест Іванна 5 20 1:42
29 353 Морозович Назар Бровари, Київської 6 16 1:42
29 360 Кононенко Єгор 6 18 1:42
29 150 Доброван Софія 6 24 1:42
30 342 Мельниченко Матвій 6 16 1:42:30
30 166 Василенко Маргарита 6 20 1:42:30
31 296 Губа Григорій Умань, Черкаської 5 20 1:43
31 351 Галiтовський Владислав 6 16 1:43
32 382 Баліцький Данило 6 20 1:44
33 218 Подкоритова Єва Молнія 5 20 1:45
33 272 Євдошенко Кіріл 5 20 1:45
33 312 Артюх Мелана 6 16 1:45
33 343 Самойлов Захар 6 16 1:45
33 399 Шиманський Андрій 6 20 1:45
34 258 Кравець Владислав 5 16 1:45:30
35 255 Пантюхов Нікіта 5 16 1:46
35 282 Капрал Єгор 5 20 1:46
35 058 Литовченко Яків 5 20 1:46
35 339 Рябошапка Кирило 6 16 1:46
36 323 Перевертун Анна Забуччя, Київської 6 20 1:47
37 072 Литовченко Софія 6 20 1:47:30
38 286 Бойко Андрій 5 20 1:48
38 365 Левченко Святослав 6 20 1:48
38 189 Любарська Софія 6 24 1:48
39 229 Рец Володимир 5 16 1:49
39 244 Сулима Марк 5 16 1:49
39 250 Кустовський Артем Глеваха, Київської 5 16 1:49
39 217 Зеленська Людмила 5 20 1:49
39 274 Маркотенко Денис Діти Світла 5 20 1:49
40 242 Дуброва Сергей 5 16 1:49:30
41 211 Міхмель Вероніка 5 16 1:50
41 230 Петровець Матвій 5 16 1:50
41 257 Казмірчук Платон 5 16 1:50
41 259 Толкун Єгор 5 16 1:50
41 386 Розумяк Нікіта 6 16 1:50
41 333 Гуз Софія 6 20 1:50
41 141 Пересунько Денис 6 20 1:50
42 368 Захаров Андрій Турбо 6 20 1:50:30
43 204 Шувалова Мар'я Калита, Київської 5 16 1:51
43 224 Ключніков Георгій 5 16 1:51
43 324 Нестеренко Віра Діти Світла 6 20 1:51
44 275 Ященко Федір 5 20 1:52
44 306 Макейчик Марія 6 16 1:52
45 210 Толкун Єва 5 16 1:53
45 271 Онищенко Кирило 5 20 1:53
45 299 Лівшиць Леонід 5 20 1:53
45 370 Орнатський Єгор 6 20 1:53
46 203 Лесик Домініка Пісківка, Київської 5 16 1:54
46 231 Шатін Влас Райдуга 5 16 1:54
46 249 Лукаш Михайло 5 16 1:54
46 277 Лепеха Назар 5 20 1:54
46 305 Дацюк Марія 6 16 1:54
46 316 Сердитко Поліна 6 16 1:54
47 207 Сакун Катерина 5 16 1:55
47 284 Хазаров Артур 5 20 1:55
47 291 Вергун Андрій 5 20 1:55
47 331 Кудінова Марія Ірпінь, Київської 6 20 1:55
48 241 Кохан Михайло 5 16 1:56
48 243 Соломаха Владислав 5 16 1:56
48 280 Поляков Роман 5 20 1:56
48 347 Савченко Тимофій 6 16 1:56
49 266 Попович Артем Стріла 5 16 1:57
49 336 Долинна Аліса 6 24 1:57
50 239 Побережець Павло 5 16 1:58
50 270 Лєсков Даніл 5 20 1:58
50 318 Сурма Марія 6 16 1:58
50 350 Стрєлов Гліб 6 16 1:58
50 198 Яковенко Захар 6 18 1:58
50 334 Фетісенко Вікторія 6 20 1:58
51 139 Рибачук Анатолій 5 18 1:59
52 219 Фоміних Вікторія Лісовичі, Київської Стріла 5 20 2:00
52 337 Кушнір Захар Інфопульс 6 14 2:00
52 302 Губарєва Поліна Соколята 6 16 2:00
52 328 Слотвінська Олександра 6 20 2:00
53 206 Швець Вероніка Турбо 5 16 2:01
53 321 Чуб Валерiя 6 20 2:01
53 378 Жидков Іван 6 20 2:01
53 393 Кривов Данило 6 20 2:01
54 196 Демченко Марія Молнія 5 16 2:02
54 240 Нешта Денис Лідер - Чемпіони 5 16 2:02
54 252 Сандул Володимир 5 16 2:02
54 263 Волокітін Ілля Молнія 5 16 2:02
55 228 Самочерних Святослав 5 16 2:03
55 238 Кирпа Матвій 5 16 2:03
55 273 Міхненко Володимир 5 20 2:03
55 115 Заноз Клим 6 16 2:03
55 330 Кузнєцова Маргарита 6 20 2:03
56 332 Кравчук Юлія 6 20 2:03:30
57 193 Коваль Марія 5 14 2:04
58 205 Хаустова Марія 5 16 2:04:30
59 256 Швидкий Тимур 5 16 2:05
60 367 Сидоренко Олексій 6 20 2:06
61 225 Юревич Ярослав 5 14 2:07
62 232 Кулик Макар 5 16 2:08
62 303 Хранівська Ясна 6 16 2:08
62 314 Окрент Каріна 6 16 2:08
63 197 Рябенко Єлизавета 5 16 2:09
63 227 Шамшур Роман Лідер - Чемпіони 5 16 2:09
64 268 Ялинний Володимир 5 18 2:10
64 209 Жовтун Данило 5 20 2:10
65 202 Нешта Анастасія Лідер - Чемпіони 5 16 2:11
65 200 Макарчук Вероніка 5 16 2:11
65 245 Ісічко Платон 5 16 2:11
65 338 Півторак Микита 6 14 2:11
66 215 Литвиненко-Коренюк Софія Соколята 5 18 2:12
66 372 Горбаченко Антон 6 20 2:12
67 213 Горбатенко Поліна 5 16 2:13
67 313 Баліцька Кіра 4 16 2:13
67 168 Коваль Олексій Бровари, Київської 6 16 2:13
68 226 Знахаренко Марк 5 16 2:14
68 307 Несин Мирослава Соколята 6 16 2:14
69 253 Яковенко Єгор 5 16 2:16
70 236 Корчук Євген 5 16 2:17
71 311 Ісупова Катерина 6 16 2:18
72 208 Молодченко Марія 5 16 2:19
73 247 Кононцов Дмитро 5 16 2:21
73 396 Балашов Матвій Мотижин, Київської 6 20 2:21
74 109 Соколи Артем 5 16 2:24
75 192 Лахман Еля Райдуга 5 14 2:26
76 267 Кравчук Іван 5 18 2:27
77 380 Антонов Юрій 6 20 2:29
78 212 Бєлєтєєва Анна 5 16 2:29+0:01*
78 310 Лещук Єва 6 16 2:30
79 199 Моркотун Євгенія 5 16 2:32
80 237 Кондратьєв Ян 5 16 2:33
81 086 Бачинський Денис 5 16 2:53
82 201 Сятненко Поліна 5 16 4:27
83 298 Цимбалюк Назар Інфопульс 5 20 4:30
84 214 Лесечко Єлізавета 5 16 4:37
нд 388 Шаповал Тимофій 6 20 нд
НФ 374 Зябченко Ілля 6 20 НФ
2х400 м
Прихований текстпоказати
1 520 Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 7 26 2:17
2 616 Пінчук Костянтин Ра 8 24 2:20
3 558 Бегеба Крістіна Молнія 8 26 2:22
3 624 Петренко Дмитро 8 26 2:22
4 602 Баров Нікіта Молнія 8 24 2:24
5 588 Кравчук Нікіта 8 24 2:26
5 609 Васильєв Назар Молнія 8 24 2:26
6 569 Олесов Данііл Діти Світла 8 20 2:27
7 442 Ручко Аврора 7 24 2:28
7 549 Шекера Анна Молнія 8 24 2:28
7 554 Швець Надія Турбо 8 24 2:28
7 600 Романенко Роман Молнія 8 24 2:28
8 603 Водоп'янов Кіріл 8 24 2:30
9 594 Костюк Клим Турбо 8 24 2:32
10 486 Бірюк Дмитро 7 20 2:33
10 567 Бібченко Єлисей 8 20 2:33
10 597 Нестеренко Михайло Діти Світла 8 24 2:33
11 484 Сотніков Федір Молнія 7 20 2:33:30
12 610 Корнієнко Єгор 8 24 2:34:30
13 517 Теліщук Максим Молнія 7 24 2:35
13 536 Бакай Вероніка 8 20 2:35
13 565 Залізнюк Михайло Боярка, Київської 8 20 2:35
13 417 Доброван Кирило 8 24 2:35
13 623 Ручко Олексій 8 26 2:35
14 625 Чуйкін Максим Бровари, Київської 8 26 2:35:30
15 469 Сухонда Сергій Форсаж 7 20 2:36
15 476 Левшунов Андрій Українка, Київської 7 20 2:36
16 474 Пурхало Кирил 7 20 2:36:30
16 513 Чернявський Данііл Інфопульс 7 24 2:36:30
17 488 Севковський Арсеній 7 20 2:37
17 501 Клімов Микола 7 24 2:37
17 514 Метлицький Георгій 7 24 2:37
17 606 Рябчун Дмитро 8 24 2:37
17 560 Губа Поліна Умань, Черкаської 8 26 2:37
18 480 Пурхало Марк 7 20 2:38
18 578 Бондарчук Нікіта 8 20 2:38
18 550 Пахольчук Вікторія Молнія 8 24 2:38
19 461 Случанський Андрій 7 24 2:39
19 585 Потетнєв Олександр Вишневе, Київської 8 24 2:39
20 451 Прасол Катерина 7 24 2:40
21 493 Заяць Андрій 7 20 2:41
21 448 Весна Ева Молнія 7 24 2:41
21 508 Карук Михайло 7 24 2:41
21 564 Волобуєв Михайло 8 20 2:41
22 465 Грігорович Олександр Молнія 7 20 2:42
22 470 Барабанов Валерій 7 20 2:42
22 538 Малкова Майя 8 20 2:42
22 572 Шевчук Данило 8 20 2:42
22 570 Лукаш Іван 8 20 2:42
22 611 Топехін Дмитро Амігос 8 24 2:42
23 308 Осіпов Артем 7 24 2:44
23 592 Мальований Роман 8 24 2:44
24 503 Гермашев Олександр 7 24 2:45
25 615 Кравченко Юрій Ра 8 24 2:46
25 622 Оніщенко Владислав 8 26 2:46
26 618 Заглада Мірон 8 24 2:46:30
27 512 Злуніцин Валерій 7 24 2:47
28 467 Луць Святослав 7 20 2:48
28 482 Пустовойт Єгор Обухів, Київської 7 20 2:48
28 608 Яковенко Данило 8 24 2:48
29 604 Дида Ігор 8 24 2:49
30 500 Лубнін Тихон 7 24 2:50
30 593 Гуслистий Назар Турбо 8 24 2:50
31 264 Лагода Ніколь 7 20 2:51
32 607 Осадчий Тимофій 8 24 2:51:30
33 319 Нагорнюк Олександр 7 20 2:52
33 511 Донець Арсеній 7 24 2:52
33 566 Приймаченко Микита 8 20 2:52
33 587 Корчук Максим 8 24 2:52
33 605 Муха Юрій 8 24 2:52
34 530 Богданова Софія Княжичі, Київської 8 20 2:53
34 599 Дубовой Артем 8 24 2:53
35 472 Коваленко Міхаіл 7 20 2:54
35 614 Матвійчук Тимофій Ра 8 24 2:54
36 471 Школа Денис 7 20 2:54:30
37 441 Рибка Софія 7 24 2:55
37 534 Ковальчук Маргарита 8 20 2:55
37 581 Руднєв Євгеній Артеріум 8 20 2:55
37 612 Таращенко Микола Ірпінь, Київської 8 24 2:55
38 575 Антонов Михайло 8 20 2:55:30
39 436 Бокань Єва 7 20 2:56
39 583 Пугач Ілля 8 24 2:56
40 481 Костенко Артем 7 20 2:57
40 440 Муравйова Анастасія Барси 7 24 2:57
40 446 Демченко Софія Молнія 7 24 2:57
41 463 Латайко Арсеній 7 20 2:58
41 479 Кондратенко Андрій Переяслав-Хмельницький, Київської області 7 20 2:58
42 464 Єрін Даніїл Вишгород, Київської 7 20 2:58:30
43 422 Калина Вероніка 7 20 2:59
43 553 Добушевська Маргарита 8 24 2:59
43 582 Євплов Даніл Форсаж 8 24 2:59
44 596 Чекулаєв Роман Боярка, Київської 8 24 3:00
44 619 Гуз Михайло 8 24 3:00
45 535 Крищенко Поліна Амігос 8 20 3:01
45 577 Чернявський Михаїл Діти Світла 8 20 3:01
46 571 Самойлов Роман 8 20 3:01:30
47 462 Бочок Данило 7 20 3:02
47 429 Гушта Кароліна 7 24 3:02
48 444 Кучер Олександра Артеріум 7 24 3:02:30
49 426 Завалішина Радміла 7 20 3:03
49 468 Гутієв Давід 7 20 3:03
49 521 Аубекеров Борис Бровари, Київської 7 26 3:03
49 539 Буравльова Євгенія Артеріум 8 24 3:03
49 551 Кічата Софія 8 24 3:03
50 265 Крупнікова Надія 7 20 3:04
50 557 Максимчук Ксенія 8 20 3:04
50 545 Іванова Юлія Молнія 8 24 3:04
51 466 Бабич Дмитро 7 20 3:06
51 475 Сайковський Кирил 7 20 3:06
51 491 Коляда Іван 7 20 3:06
51 505 Бобрусь Олексій Райдуга 7 24 3:06
51 510 Чорний Степан Angara.іn.ua 7 24 3:06
52 445 Лєскова Ніка 7 24 3:07
52 502 Євдошенко Матвiй 7 24 3:07
53 483 Гальченко Ігор 1 сек штраф - фс 7 20 3:07
53 458 Павлюков Іван Васильків, Київської 7 18 3:08
53 478 Шатін Святослав Райдуга 7 20 3:08
53 526 Блоцька Марія 8 20 3:08
54 235 Александрова Анна Соколята 7 20 3:09
54 492 Яренко Владислав 7 20 3:09
54 494 Микитюк Михайло 7 20 3:09
54 497 Мірошніченко Гавриїл 7 24 3:09
54 506 Назаренко Тимофій 7 24 3:09
54 529 Пономаренко Анастасія 8 20 3:09
55 519 Гресько Володимир 7 24 3:10
55 516 Кулик Нікіта 7 24 3:10
56 297 Городнікова Ольга 7 20 3:11
56 439 Романюк Тетяна 7 20 3:11
56 309 Школьний Артем 7 24 3:11
56 620 Сонько Єгор Турбо 8 26 3:11
57 591 Ісупов Єгор 8 24 3:12
57 595 Дебальчук Максим 8 24 3:12
58 354 Мартиновський Марк Бориспіль, Київської 7 18 3:13
58 371 Лук'янець Яромир 7 20 3:13
58 348 Корольов Ігор 7 20 3:13
58 574 Міщенко Михайло Діти Світла 8 20 3:13
59 433 Іщенко Олександра 7 20 3:14
60 443 Овечко Софія 7 24 3:15
60 452 Картун Іванна 7 26 3:15
61 489 Авер'янов Iлля 7 20 3:16
62 424 Денисова Марія Молнія 7 20 3:17
62 435 Ружицька Ольга 7 20 3:17
62 375 Хобта Іван 7 24 3:17
62 559 Федоренко Віра Форсаж 8 26 3:17
63 509 Меть Єгор 7 24 3:18
64 487 Василенко Дмитро 7 20 3:18:30
65 381 Криворучко Нікіта 7 20 3:19
66 449 Саморай Валерія 7 24 3:20
67 485 Мусієнко Нікіта 7 20 3:21
67 556 Лазарева Інна Соколята 8 24 3:21
68 568 Кудінов Костянтин Ірпінь, Київської 8 20 3:23
69 430 Лісовська Вероніка 7 20 3:23:30
70 262 Деркач Анна Соколята 7 20 3:24
70 537 Лапшова Анна 8 20 3:24
71 507 Шевчук Микита Райдуга 7 24 3:25
71 584 Гаврилей Іван 8 24 3:25
72 460 Євсеєв Олег Артеріум 7 18 3:27
73 459 Павлюков Михайло Васильків, Київської 7 18 3:29
74 518 Лазарев Нікіта Соколята 7 24 3:30
75 425 Міхмель Аріна 7 20 3:34
75 438 Паламарчук Мілана 7 20 3:34
75 525 Соколова Мілана 8 20 3:34
75 540 Єгорова Анастасія 8 24 3:34
76 524 Кириленко Лілія 8 20 3:34:30
77 547 Захарова Маргарита Турбо 8 24 3:35
75 423 Рейнгардт Єва-Вікторія 3 сек штраф - ? 7 20 3:33
78 356 Батюшин Євгеній 7 14 3:39
79 315 Медведєва Дар'я 8 20 3:39
80 504 Мостицький Артур 7 24 3:40
81 437 Дюденко Варвара Бровари, Київської 7 20 3:44
82 427 Даньшина Ульяна 7 20 3:45
82 573 Гаврилець Володимир 8 20 3:45
82 613 Ганічев Євген Ра 8 24 3:45
83 454 Текеянов Георгій 7 16 3:46
84 450 Нечипоренко Єва Інфопульс 7 24 3:47
85 401 Сідаш Поліна 7 16 3:48
86 542 Столяр Вероніка 8 24 3:49
87 254 Чехова Поліна Соколята 7 18 3:50
87 432 Войтенко Дар'я Соколята 7 20 3:50
88 416 Ляшенко Софія Інфопульс 7 20 3:51
88 523 Варивода Соломія Діти Світла 8 20 3:51
89 544 Маркотенко Анастасія Діти Світла 8 24 3:51:30
90 340 Кутняхова Уляна 8 24 3:52
91 420 Литвиненко-Коренюк Анастасія Соколята 7 18 3:53
92 586 Шуман Олексій 8 24 3:54
93 292 Шкорин Олександр 7 16 3:55
94 455 Васильев Олександр 7 16 3:59
95 457 Золотарський Ілларіон 7 16 4:00
96 421 Базиленко Мар'яна Соколята 6 20 4:01
97 562 Конашков Олексiй 8 16 4:09
98 533 Кострицька Марія 8 20 4:20
99 223 Катрук Катерина Соколята 7 16 4:24
100 561 Конашков Антон 8 16 4:31
101 456 Золотарський Родіон 7 16 4:41
102 531 Лазарєва Софія 8 20 4:50
103 418 Шепель Катерина 4 18 4:53
104 527 Ламаєва Ярослава 8 20 5:13
105 414 Назаренко Анна 7 16 НФ
106 477 Соколи Владислав 7 24 НФ
107 498 Лахман Максим Райдуга 7 24 НФ
108 621 Корнієць Володимир 8 26 НФ
3х400 м
Прихований текстпоказати
1 761 Носков Павло 10 29 3:01
2 758 Васильєв Єгор Молнія 10 26 3:17
3 640 Сотнікова Марія Молнія 10 26 3:18
4 528 Сидоренко Анна Вишневе, Київської 10 24 3:27
5 760 Чікіта Родіон 10 28 3:28
6 629 Прокіпчук Катерина Молнія 10 26 3:30
6 753 Бевзюк Максим 10 26 3:30
7 522 Корольов Кирило 10 24 3:31
8 552 Коваленко Анна 10 24 3:32
9 676 Кільдішев Станіслав Амігос 9 24 3:34
10 685 Акішев Нікіта 9 24 3:37
11 673 Бойко Денис 9 24 3:38
12 690 Бондар Філіп 9 24 3:39
12 699 Новіков Микита Ірпінь, Київської Інфопульс 9 26 3:39
13 686 Павлусь Юлiй 9 24 3:40
13 744 Онуфрієнко Владислав 10 24 3:40
14 617 Корх Ерік 8 24 3:42
14 688 Богданов Леонід 9 24 3:42
15 641 Гордієнко Анна Амігос 9 24 3:44
15 415 Донець Евгеній 10 24 3:44
16 675 Горобей Михайло 9 24 3:45
17 691 Петриченко Дмитро 9 24 3:47
18 635 Черкас Ангеліна 9 24 3:48
18 677 Юрін Роман 10 24 3:48
19 515 Бакшеєва Дар'я Молнія 10 26 3:50
19 757 Афанасьєв Євген 10 26 3:50
20 654 Гайовий Костянтин 9 20 3:51
20 633 Єгорова Любов 9 24 3:51
20 660 Гушта Мар'ян 9 24 3:51
20 747 Топехін Борис Амігос 10 24 3:51
21 755 Гуз Андрій 10 26 3:52
22 589 Володимиров-Лихоліт Олег 8 24 3:53
22 745 Соколов Максим 10 24 3:53
22 752 Дубов Ілля 10 26 3:53
23 740 Федорченко Тимур Боярка, Київської 10 24 3:53:30
24 746 Поліщук Ярослав Соколята 10 24 3:55
25 797 Рибка Кирило 10 24 3:55:30
26 668 Поліщук Артем Соколята 9 24 3:56
26 738 Петренко Максим Інфопульс 10 24 3:56
27 447 Таращенко Михайло Ірпінь, Київської 10 24 3:56:30
28 689 Носан Максим 9 24 3:57
29 679 Карлишев Роман 9 24 3:58
29 693 Кокот Андрій Соколята 9 24 3:58
29 555 Моцна Анна 10 26 3:58
29 749 Іовенко Тимур 10 26 3:58
30 662 Куц Андрій 9 24 3:59
30 357 Тетеря Денис 9 26 3:59
30 754 Антонов Іван 10 26 3:59
31 637 Коваленко Карина 9 24 4:00
31 678 Іванко Микола 9 24 4:00
31 301 Вергуненко Данііл 9 26 4:00
32 748 Зелінський Юрій Переяслав-Хмельницький, Київської області 10 26 4:01
33 645 Баранець Дар'я 10 26 4:02
34 800 Романюк Ірина 10 26 4:04
35 741 Буняк Михаїл 10 24 4:05
35 756 Долинний Микита 10 26 4:05
36 495 Лапчинська Мілана 9 24 4:07
37 632 Москаленко Поліна 9 24 4:07:30
38 634 Міхненко Ангеліна 9 24 4:08
38 453 Довгич Євген 9 24 4:08
39 687 Примаченко Захар Амігос 9 24 4:10
40 631 Журавська Вероніка Амігос 8 24 4:12
40 751 Мальцев Богдан SCOTT RC 10 26 4:12
41 649 Андрієць Філіп Бровари, Київської 9 20 4:13
41 576 Лесечко Катерина 10 24 4:13
42 656 Демчук Станіслав 9 20 4:14
42 671 Пахомов Антон Лідер - Чемпіони 9 24 4:14
42 694 Ручко Ілля 9 26 4:14
42 590 Москаленко Софія 10 26 4:14
43 669 Москаленко Дмитро 9 24 4:14:30
43 499 Бобякіна Дар'я 10 26 4:14:30
44 674 Марич Дмитро Форсаж 9 24 4:16
45 664 Шамшур Дмитро Лідер - Чемпіони 9 24 4:17
45 541 Потерлевич Дар'я 10 20 4:17
46 792 Хаустов Іван 10 24 4:18
46 580 Чікіта Єлизавета 9 28 4:18
47 661 Корольов Артем 9 24 4:19
48 643 Соболєва Євгенія 9 26 4:20
49 750 Мартиненко Богдан 10 24 4:22
50 639 Кладієнко Вероніка 9 24 4:23
50 742 Чернявський Артем Порцелян 10 24 4:23
51 700 Юдін Єгор 9 26 4:28
52 684 Коцюба Едуард Райдуга 9 24 4:29
52 696 Васильченко Максим Амігос 9 26 4:29
53 636 Зюкова Катерина 9 24 4:32
54 428 Тафічук Євгенія 9 24 4:33
55 627 Фоміних Марія Лісовичі, Київської Стріла 9 20 4:36
55 659 Бондаренко Михайло Артеріум 9 22 4:36
56 665 Гук Тарас 9 24 4:39
56 670 Онопрієнко Дмитро 9 24 4:39
57 644 Чабала Любомир 9 24 4:39:30
58 646 Хранівський Владислав 9 20 4:41
59 795 Пересунько Даніїл 10 26 4:43
60 647 Бережна Марія 10 26 4:45
61 626 Школа Кароліна 9 20 4:46
62 628 Паладій Катерина Ірпінь, Київської Порцелян 9 20 4:47
63 598 Петрушенко Климентiй 9 24 4:49
64 655 Алексійчук Сергій Лідер - Чемпіони 9 20 4:50
65 630 Фантич Марія 9 20 4:52
66 642 Ялинна Валерія 9 24 4:54
67 638 Стебліна Валерія 9 24 4:55
67 532 Гурбенко Марія 10 24 4:55
68 798 Бойко Ярослав 10 24 5:06
69 395 Бабіна Марія 9 24 5:07
70 663 Ковтуцький Ігор Соколята 9 24 5:24
нд 799 Кірчу Микола 10 20 нд
нд 496 Таборов Ян 10 24 нд
нд 796 Химорода Євгеній 10 24 нд
нд 304 Тменов Даниїл Райдуга 10 24 нд
нд 579 Батічков В'ячеслав 10 24 нд
нд 601 Приходько Данило 10 24 нд
нд 657 Карапина Вадим Ніжин, Чернігівської 10 24 нд
нд 548 Балашов Лев Мотижин, Київської 10 24 нд
НФ 648 Хомяков Кирил 9 20 НФ
НФ 543 Свергунов Назар 9 26 НФ

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результати. Переможці та призери перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 17.9.16 20:40

Дев'ятнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" (вересень) 2016 наступне


10 вересня 2016 року у перегонах взяли участь 362 учасника віком від 3 до 6 років в 49 заїздах.

11 вересня 2016 року у перегонах взяли участь 283 учасників віком від 7 до 10 років в 42 заїздах. Стартував 1 заїзд мам - 10 учасниць.

Подробиці змагань, звіт за чотири дні перегонів, дитячі, юніорські, для малюків :kolobok:

Зареєстровано всього 1160 учасників (в т.ч. без попередньої реєстрації 25), відмова 6, неявка 336 (в т.ч. попередели заздалегідь 63, попередили напередодні та в дні перегонів 139). Неявка загальна 29,2%, знижена за рахунок попереджень про відмову до 11,5%. Явка без попередньої реєстрації 2,2%.

Вийшли на старти перегонів 822 юних гонщиків,
- в т.ч. 645 в Дитячих велоперегонах «Ми - чемпіони!» 10-11 вересня 2016 (385 в суботу, 316 в неділю),
- в т.ч. 57 в Юніорських велоперегонах «Ми - чемпіони!» 1 жовтня 2016,
- в т.ч. 120 в Велоперегонах для малюків «Котигорошки» 2 жовтня 2016,
- в т.ч. 241 новачок,
- в т.ч. 244 дівчини та 578 хлопців.
30 учасників стартував в двох змаганнях, 6 учасників - у двох категоріях; 22 учасника стартували двічі (повторна спроба).
Наймасовіші категорії "Біговел 3 роки - 100 м" - 106 учасників, "6 років" - 96 учасників, "7 років" - 90 учасників.
Наймолодший учасник - 1 рік 5 міс, найстарший - 15 років.

Міста та селища (крім Києва):
Біла Церква (1), Білогородка (1), Боярка (3), Бровари (10), Буча (2), Васильків (3), Вишгород (1), Вишневе (9), Вінниця (2), Глеваха (2), Гомель Білорусь (1), Гора (1), Горенка (1), Забуччя (1), Ірпінь (5), Калита (2), Княжичі (1), Колонщина (2), Коростень Житомирської (1), Коростишів Житомирської (1), Коцюбинське (1), Кривий Ріг (1), Макарів (1), Мар'янівка (1), Міла (1), Мукачеве Закарпатської (1), Немішаєве (1), Нові Петрівці (2), Обухів (3), Переяслав-Хмельницький (1), Пісківка (1), Проліски (1), Софіївська Борщагівка (2), Українка (1), Фастів (1), Харків (1), Хотів (1), Хотянівка (1), Чайки (3).

Команди:
3Б (11), Angara.in.ua (1), Cherry Sport Club (1), Extreme Factory UKR (1), HAPPY KIDS (7), SCOTT RC (4), Амігос (12), Артеріум (11), Барси (1), Біговел (1), Діти Світла (7), Лідер (7), Мирний атом (2), Молнія - ВДНГ (26), Олені (2), Райдуга (11), Соколята (15), Спринт (7), Турбо (5), Форсаж (2).

На Дитячих велоперегонах в суботу 10 вересня проведено 49 заїздів, в неділю 11 вересня - 42 заїзди та 1 заїзд мам (10 учасниць). На Юніорських велоперегонах 1 жовтня проведено 10 заїздів, 1 заїзд мам (7 учасниць), 3 заїзда Зухвалих (23 учасника). На Велоперегонах для малюків 2 жовтня проведено 27 заїздів.

Командний залік
2016 осінь Медальний залік.PNG
2016 осінь Медальний залік.PNG (15.96 Кіб) Переглянуто 2510 разів
2016 осінь Діаграма.PNG
2016 осінь Діаграма.PNG (11.65 Кіб) Переглянуто 2510 разів

Результати
10 вересня 2016 року

Штраф +0:03 (3 сек) призначається через неправильні дії батьків, а саме за сильне виштовхування зі старту, силове протягування по трасі, старт завчасно (фальстарт), перешкоди іншим учасникам. Для учасників що стартують самостійно без допомоги батьків фальстарт штрафується +0:01 (1 сек).
Пояснення: НФ - не фінішував, НС - не стартував, ПК - поза конкурсом, нд - немає даних по часу

Біговел 3 роки - 230 м
1 круг 230 метрів, 8 заїздів, 58 учасників, старти з 10:30
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 008 Сологуб Марк 3 8 1:17
2 006 Повшедний Ілля 3 8 1:27
3 005 Сосєдов Арсенiй 3 10 1:28
4 001 Слизьконіс Іван Обухів, Київської 2.9 8 1:32
5 007 Клікун Адріан 3 8 1:33
6 004 Чернов Михайло Колонщина, Київської 2.11 8 1:46

2 заїзд
1 017 Чертополох Денис 3 10 1:10+0:01*
2 018 Яроменок Маркіян 3 10 1:29
3 009 Міщенко Анастасія 3 10 1:44
3 010 Ющук Поліна 2.10 10 1:44
4 011 Щирба Захар 2.11 10 2:05
5 019 Леоненко Дмитро 3 10 3:04
НФ 015 Саралідзе Гіоргі 3 10 НФ

3 заїзд
1 015 Саралідзе Гіоргі 3 10 1:16 (повторно)
2 026 Вакулін Геннадій Райдуга 3 12 1:18
3 079 Дамірлі Рафаель 3 12 1:24
4 013 Гудзь Олександр 3 12 1:26
5 022 Чибеліс Даниіл 2.10 12 1:34
6 029 Сторож Давид 3 12 1:39
7 016 Прокопенюк Богдан 3 12 1:41
8 024 Русанов Гліб 2.10 12 2:06

4 заїзд
1 030 Гриценко Максим 3 12 1:16
2 037 Завалішин Яромир 3 12 1:18
3 035 Жирнов Тимофій 3 12 1:21
4 034 Малишенко Дмитро 3 12 1:22
5 033 Умен Іван Інфопульс 3 12 1:25
6 102 Гончаренко Захар 3 12 1:32
7 038 Ніколаєв Ярослав HAPPY KіDS 3 12 1:33
8 039 Нечай Владислав 3 12 1:36
9 032 Бевзицький Артем Інфопульс 3 12 2:06

5 заїзд
1 043 Романюк Андрій 3 12 1:11
2 045 Сидоренко Гліб 3 12 1:14
3 041 Заворотній Іван 3 12 1:14:30
4 051 Гончаренко Федір 3 12 1:19
5 040 Пунько Ярослав 3 12 1:21
6 050 Аврутіна Ольга 3 12 1:24
7 048 Пантюхов Владислав 3 12 1:49
8 031 Ігнатов Тимофій 3 12 1:56
НС 046 Любенко Тимофій 3 12 НС

6 заїзд
1 061 Духовний Андрій 3 12 1:08
2 053 Лисаков Артур 3 12 1:19
3 054 Хаврюта Макар Бровари, Київської 3 12 1:27
4 046 Любенко Тимофій 3 12 1:27:30 (повторно)
5 056 Пелехань Артем Бровари, Київської 3 12 1:30
6 031 Ігнатов Тимофій 3 12 1:31 (повторно)
7 057 Поліщук Вероніка 3 12 1:32
7 059 Фоменко Владислав 3 12 1:32
8 044 Мотузенко Олена 3 12 1:48
НФ 049 Куркіна Марта 3 12 НФ

7 заїзд
1 067 Кулешов Тимур 3 12 1:18
2 064 Хавін Матвій 3 12 1:25
3 063 Хавін Гліб 3 12 1:26
4 058 Саліхов Назар HAPPY KіDS 3 12 1:33
5 060 Дегтярьова Ніка 3 12 1:39
6 049 Куркіна Марта 3 12 2:08 (повторно)
7 003 Демчук Поліна Ірпінь, Київської 2.11 8 2:15

8 заїзд
1 068 Бабенко Макар 3 12 1:07
2 071 Петрусенко Олександра 3 12 1:13
3 075 Тарідонова Катерина 3 14 1:18
4 066 Бєлєтєєв Дмитро 3 12 1:20
5 074 Коберська Маргарита 3 14 1:32
6 072 Уртаєв Остап 3 12 1:44
Велосипед 3 роки - 230 м
1 круг 230 метрів, 3 заїзди, 20 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 078 Василенко Зореслава 3 12 1:18
2 341 Шумаєв Платон 3 12 1:19
3 082 Тарасенко Назар Боярка, Київської 3 12 1:27
4 083 Самойленко Арiна 3 12 2:01
5 081 Мозоль Марія Колонщина, Київської 3 12 2:06
6 077 Шамборовський Арсеній 3 12 2:26
НФ 076 Френкель Михайло 3 12 НФ

2 заїзд
1 087 Соколов Артем 3 14 1:05
2 053 Лисаков Артур 3 14 1:13
3 084 Кучер Євангеліна Артеріум 3 12 1:17
4 088 Соловйов Микита 3 14 1:22
5 085 Полінков Олександр 3 12 1:46
6 089 Дубова Софія 3 14 1:48
7 086 Конотоп Олексій Вишневе, Київської 3 14 1:51
НС 076 Френкель Михайло 3 12 НС (повторно)

3 заїзд
1 095 Пуликовський Мірослав 3 16 0:52
2 067 Кулешов Тимур 3 16 0:58
3 092 Кернасовський Орест 3 16 1:00
4 093 Чикулай Іліан 3 16 1:27
5 094 Зимбицька Катерина Інфопульс 3 16 1:43
6 096 Городецький Богдан Інфопульс 3 18 2:48
Біговел 4 роки
1 круг 230 метрів, 4 заїзди, 35 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 101 Малков Матвій 4 10 1:04
2 002 Платонов Фiлiп 4 12 1:04:30
3 107 Красюк Святослав 4 12 1:07
4 106 Чумаш Кирило 4 12 1:12
5 103 Ткачук Михайло 4 12 1:12:30
6 100 Юсім Аріна 4 10 1:15
7 0027 Алексєєнко Тимофій 3 12 1:19
8 105 Журба Ілля 4 12 1:24
9 098 Кругла Поліна Інфопульс 4 8 1:36
10 012 Слободенюк Поліна Інфопульс 4 12 2:09

2 заїзд
1 014 Яременко Тимофій 4 12 1:03
2 116 Копилова Ніка 4 12 1:06
3 110 Тітов Ярослав 4 12 1:09
4 109 Тішаєв Андрій 4 12 1:13
5 113 Бібченко Лія HAPPY KіDS 4 12 1:26
6 117 Ніколенко Давид 4 12 1:28
7 114 Лубніна Аліса 4 12 1:47
НФ 115 Качкачішвілі Ніколоз 4 12 НФ

3 заїзд
1 123 Литвиненко Дмитро 4 12 1:01
2 127 Гнатюк Данило 4 12 1:03
3 121 Шевцова Злата Харків 4 12 1:04
4 125 Куманський Любомир 4 12 1:12
5 119 Солімчук Олександр 4 12 1:16
6 124 Олійник Валерія 4 12 1:22
7 120 Усенко Катерина Інфопульс 4 12 1:45

4 заїзд
1 126 Малюга Іван Бровари, Київської 4 12 1:00
2 21 Місюра Марко 5 12 1:05
3 134 Майданчук Назарій Макарів, Київської 5 10 1:06
2 132 Стрижов Назар Вишневе, Київської 4 14 1:12
3 122 Коваленко Антон Немішаєве, Київської 4 12 1:15
4 130 Смірнов Денис 4 12 1:17
5 131 Гречний Максим 4 14 1:27
6 135 Євдокименко Володимир Інфопульс 5 12 1:31
7 129 Саманцова Єва 4 12 1:32
НФ 136 Кучма Олександр 5 12 НФ
Велосипед 4 роки
1 круг 230 метрів, 8 заїздів, 65 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 137 Клименчук Гордій 4 12 1:09
2 140 Пашківський Антон 4 12 1:11
3 142 Чуян Дмитро Хотов, Київської 4 12 1:15
4 141 Сташкевич Артем 4 12 1:16
5 144 Алексєєнко Марк 4 12 1:18
6 136 Кучма Олександр 5 12 1:49 (повторно, біговел)
7 143 Хомякова Ксенія 4 12 2:00

2 заїзд
1 149 Сташкевич Олексій 4 14 1:06
2 154 Валеватий Василь 4 14 1:07
3 150 Самойленко Олексій 4 14 1:10
4 146 Нагорняк Марк 4 14 1:11
5 147 Лубнін Нікіта Артеріум 4 14 1:19
6 148 Макарчук Іван 4 14 1:20
7 153 Медвідь Анастасія 4 14 1:45

3 заїзд
1 139 Пахомов Єгор Лідер 4 16 0:52
2 161 Яцульчак Максим 4 16 0:53
3 160 Сілкін Олексій 4 16 0:58
4 156 Клюєва Ярослава SCOTT RC 4 16 1:00
5 80 Горох Леонід 4 16 1:01
6 159 Дмитрієнко Юлія HAPPY KіDS 4 16 1:03
7 170 Заяць Роман 4 16 1:04
8 157 Чуб Злата 4 16 1:08
9 162 Сипко Марія Артеріум 4 16 2:19

4 заїзд
1 168 Іонов Андрій 4 16 0:50
2 158 Сіренко Лев 4 16 0:52
3 163 Шостак Михайло 4 16 0:55
4 173 Головань Всеволод 4 16 0:55:30
5 175 Остаповський Євгеній 4 16 0:58
6 172 Ковальов Мірон Чайки, Київської 4 16 1:00
7 167 Олексенко Каріна HAPPY KіDS 4 16 1:03
8 171 Денисов Олексій ВДНГ Молнія 4 16 1:04
9 164 Шпак Михайло HAPPY KіDS 4 16 1:16
10 174 Метлицький Савелій 4 16 1:38

5 заїзд
1 182 Сафаров Максим 4 16 0:55
2 178 Манзюк Роман 4 16 0:57
3 185 Владимиров Ілля 4 16 1:02
4 180 Зюков Іван 4 16 1:04
5 184 Столяр Іванна 4 16 1:07
6 183 Іщук Геннадій 4 16 1:08
7 181 Плескач Владислав 4 16 1:09
8 112 Кримець Вероніка 4 12 1:27 (біговел)
9 177 Хіміченко Домініка 4 16 1:46
10 186 Дутчак Софія Інфопульс 4 16 1:48

6 заїзд
1 195 Поліщук Роман 4 16 0:47
2 194 Гром Іван 4 16 0:53
3 192 Слободяник Анатолій 4 16 0:56
4 193 Артюх Сергій 4 16 0:58
5 191 Лісовий Владислав 4 16 0:59
6 188 Січкаренко Дарина 4 16 1:01
7 187 Мірошніченко Мартін 4 16 1:03
8 152 Чайковський Михайло 4 14 1:04
9 196 Мельник Роман 4 16 1:25
НФ 169 Петренко Роман 4 16 НФ

7 заїзд
1 197 Костюк Амалія Турбо 4 16 0:49
2 198 Маренець Єгор 4 18 0:51
3 199 Рудік Назарій 4 18 0:55
4 189 Завірюха Андрій Софіївська Борщагівка, Київської 4 16 0:57
5 001 Концевич Іван 4 16 1:06
6 200 Шепель Катерина 4 18 2:09
7 108 Тарковська Олександра 4 16 2:20

8 заїзд
1 205 Замковой Ярослав Райдуга 4 20 0:47
2 207 Корнієнко Микита 4 20 0:50
3 203 Сергієнко Данило 4 20 0:53
4 206 Колесник Олексій 4 20 0:54:30
5 202 Кривенко Дар'я 4 20 0:55
6 204 Кривошеєв Леонід 4 20 0:57
5 років - дівчата
2 круга по 230 метрів, 4 заїзда, 26 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 209 Мусієнко Олександра 5 16 1:46
2 216 Кравцова Олександра 5 16 1:53+0:01*
3 215 Рябенко Єлизавета 5 16 1:56
4 211 Тептюк Емілія 5 16 1:59
5 213 Ніколенко Анастасія 5 16 2:07
6 002 Ветох Софія Артеріум 5 16 2:09
7 212 Розумяк Ангеліна 5 16 2:13
8 208 Іванова Валентина ВДНГ Молнія 5 12 2:35

2 заїзд
1 223 Войтішина Поліна 5 16 1:33
2 217 Макарчук Вероніка 5 16 1:48
3 218 Демченко Марія ВДНГ Молнія 5 16 1:48:30+0:01*
4 220 Нешта Анастасія Лідер 5 16 1:49
5 221 Хаустова Марія 5 16 1:52
6 219 Шишкова Емілія 5 16 1:53
7 222 Лазун Катерина 5 16 1:56

3 заїзд
1 20 Кухарчук Аліса 5 20 1:28
2 003 Хмара Олеся 5 20 1:37
3 225 Берест Іванна 5 20 1:40
4 228 Моркотун Євгенія 5 20 1:41
5 224 Щербакова Аріна ВДНГ Молнія 5 20 1:53
НФ 227 Захараш Таісія ВДНГ Молнія 5 20 НФ

4 заїзд
1 234 Мальцева Софія SCOTT RC 5 20 1:30
2 233 Швець Вероніка Турбо 5 20 1:31
3 229 Зеленська Людмила 5 20 1:35
4 227 Захараш Таісія ВДНГ Молнія 5 20 1:48
5 230 Святненко Поліна 5 20 2:42
НФ 232 Шувалова Мар'я Калита, Київської 5 20 НФ+0:01*
5 років - хлопці
2 круга по 230 метрів, 9 заїздів, 62 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 257 Ренжин Вадим Мукачево, Закарпатської 5 16 1:35
2 244 Четверик Іван Ірпінь, Київської 5 16 1:51
2 242 Кочубей Кирило 5 14 1:51
3 238 Гортопан Олексій Лідер 5 14 2:04
4 236 Расько Ян 5 14 2:05
5 243 Шеронов Олексій 4 16 2:09
6 239 Смирнов Назар Діти Світла 5 14 2:28
7 190 Іванченко Максим 4 16 2:42

2 заїзд
1 249 Цімох Артур Пісківка, Київської 5 16 1:44
2 256 Куліков Павел 5 16 1:45
3 254 Шамшур Роман Лідер 5 16 1:47
4 250 Сумленний Нікіта 5 16 1:48
5 246 Півторак Олексій 5 16 1:49
6 247 Сайко Ілля 5 16 2:05
7 251 Пахомов Андрій 5 16 2:31

3 заїзд
1 263 Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 5 16 1:27
2 259 Рец Володимир 5 16 1:34
3 266 Керея Юрій 5 16 1:38
4 007 Андросович Кирило 5 16 1:46
5 267 Філіпенко Дмитро 5 16 1:48+0:01*
6 261 Леонов Тимур 5 16 1:54
7 262 Свистун Даниїл Фастів, Київської 5 16 2:07

4 заїзд
1 270 Нешта Денис Лідер 5 16 1:38
2 272 Соломаха Владислав 5 16 1:39
3 271 Дуброва Сергій 5 16 1:40
4 273 Щур Назар Горенка, Київської 5 16 1:41
5 005 Федоренко Глєб 5 16 1:45
6 275 Андріященко Назар 5 16 1:53
7 268 Голець Давид 5 16 2:20

5 заїзд
1 278 Сорокін Костянтин Extreme Factory UKR 5 16 1:26
2 004 Кривопляс Назар 5 18 1:33
2 276 Куркін Нікіта 5 16 1:37
3 277 Кустовський Артем Глеваха, Київської 5 16 1:42
4 281 Розгон-Фаррем Фредерік 5 18 1:48
5 280 Вайданіч Максим 3-Б 5 16 1:56

6 заїзд
1 288 Онищенко Кирило 5 20 1:29
1 232 Шувалова Мар'я Калита, Київської 5 20 1:30 (повторно, дівчата)
2 286 Воронін Ілля ВДНГ Молнія 5 20 1:30:30
3 285 Кравчинський Еміль 5 20 1:31
4 284 Старченко Іван Інфопульс 5 20 1:32
5 282 Болтовський Данило 5 20 1:35
6 289 Євдошенко Кіріл 5 20 1:37
7 290 Міхненко Володимир 5 20 1:48

7 заїзд
1 274 Головенець Артем 5 16 1:29
2 296 Барташук Артем 5 20 1:34
3 291 Шатін Влас Райдуга 5 20 1:34:30
4 293 Маркотенко Денис Діти Світла 5 20 1:35
5 297 Загородній Кирил 5 20 1:43
6 294 Ященко Федір 5 20 1:48
7 295 Олiйник Крiстiан 5 20 2:24

8 заїзд
1 299 Шелест Євген 5 20 1:28
1 009 Мельник Данііл Амігос 5 20 1:28
2 300 Маліновський Павло 5 20 1:31
3 302 Шульга Аркадій 5 20 1:35
4 008 Шкаленко Олександр 5 20 1:42
5 301 Юревич Ярослав 5 20 1:43
6 303 Гулеватий Тимофій 5 20 2:45

9 заїзд
1 307 Федчик Сергій Білогородка, Київської 5 20 1:22
2 306 Шелест Юрій 5 20 1:24+0:01*
3 305 Товстик Артем 5 20 1:25
4 304 Поляков Роман 5 20 1:34
5 308 Голубенко Леонід Вишневе, Київської Cherry Sport Club 5 20 1:42
6 309 Конотоп Михайло Вишневе, Київської 5 20 1:57
6 років - дівчата
2 круга по 230 метрів, 4 заїзда, 31 учасниця
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 311 Толкун Єва 6 16 1:45
2 317 Макейчик Марія 6 16 1:52
3 316 Дацюк Марія 6 16 1:53
4 312 Бєлєтєєва Анна 6 16 1:55
5 314 Губарєва Поліна Соколята 6 16 1:56
5 315 Шкребко Дар'я 6 16 1:56
6 313 Чернишенко Міранда 6 16 2:14
7 318 Кропотко Поліна 6 16 2:16

2 заїзд
1 320 Бойчук Марія 6 16 1:40
2 324 Герлянд Катерина 6 16 1:43
3 322 Лещук Єва 6 16 1:44
4 325 Литвиненко-Коренюк Софія Соколята 6 18 1:47
5 319 Несин Мирослава Соколята 6 16 1:49
6 321 Присяжнюк Дарія 6 16 1:55
7 323 Залужна Єва 6 16 1:58
8 011 Веремієва Милана 6 16 2:03

3 заїзд
1 328 Бурим Катерина Інфопульс 6 20 1:34
2 329 Лахман Еля Райдуга 6 20 1:35
3 326 Перевертун Анна Забуччя, Київської 6 18 1:39
4 333 Оверчук Зоряна 6 20 1:40
5 332 Чуб Валерiя 6 20 1:41
6 330 Осадча Єва 6 20 1:45
7 331 Куницька Варвара 6 20 2:01

4 заїзд
1 334 Жукова Антоніна 6 20 1:23
2 340 Куценко Маргарита 6 20 1:34
3 335 Юкало Надія 6 20 1:37
4 336 Нестеренко Віра Діти Світла 6 20 1:38
5 338 Сіунова Єлизавета 6 20 1:42
6 231 Коваленко Катерина 5 20 1:42:30
7 337 Тептюк Олександра 6 20 1:56
8 006 Майструк Аліна 6 20 1:56:30
6 років - хлопці
2 круга по 230 метрів, 9 заїздів, 65 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 348 Курташов Кирило 6 16 1:25
2 346 Толкун Єгор 6 16 1:37+0:01*
3 012 Сімонов Микита 6 16 1:47
4 342 Нестерук Назар Чайки, Київської Чайка 6 14 2:00
5 347 Плотников Данило 6 16 2:03
6 343 Зеленов Ростислав Артеріум 6 16 2:08

2 заїзд
1 352 Данилевич Денис Буча, Київської 6 16 1:25
2 354 Науменко Данііл 6 16 1:31
3 351 Рябошапка Кирило 6 16 1:33
4 353 Самойлов Захар 6 16 1:48
5 350 Попович Артем Стріла 6 16 1:49
6 142 Тупичка Денис 6 16 2:20

3 заїзд
1 361 Саранча Тимофій 6 18 1:21:30
1 356 Чайка Євген 6 16 1:22
2 360 Попович Святослав Артеріум 6 18 1:27
2 358 Морозович Назар Бровари, Київської 6 16 1:31
3 355 Круковський Михайло 6 16 1:36
4 357 Кирлан Юрій 6 16 1:43
5 359 Юхновський Микола 6 18 1:46

4 заїзд
1 368 Кондратенко Денис 6 20 1:25
2 364 Ахундов Арсен 6 20 1:26
3 362 Сташкевич Андрій 6 20 1:28
4 366 Горбенко Єгор 6 20 1:28:30
5 367 Гриньов Ярослав 6 20 1:30
6 369 Володимиров-Лихоліт Андрій 6 20 1:33
7 365 Пантюхов Нікіта 6 20 1:38
НФ 363 Козачок Євгеній 6 20 НФ
НФ 345 Марченко Антон Боярка, Київської 6 20 НФ

5 заїзд
1 378 Завадський Максим 6 20 1:23
2 370 Гриценко Артем 6 20 1:30
3 363 Козачок Євгеній 6 20 1:30:30 (повторно)
4 345 Марченко Антон Боярка, Київської 6 20 1:31 (повторно)
5 374 Василенко Олександр 6 20 1:36
6 372 Громико Александер 6 20 1:39
7 376 Зінченко Олексій 6 20 1:40
8 371 Ющук Богдан 6 20 1:50
НФ 373 Луць Маркіян 6 20 НФ

6 заїзд
1 388 Шепель Данііл Бровари, Київської 6 20 1:21
2 144 Заболоцький Максим 6 20 1:22
3 401 Шекера Максим ВДНГ Молнія 6 20 1:32
4 380 Оленченко Єгор 6 20 1:33
5 377 Руденко Олександр 6 20 1:34
6 143 Заболоцький Микита 6 20 1:36
7 375 Волокітін Ілля ВДНГ Молнія 6 20 1:43
8 385 Сидоренко Олексій 6 20 1:50
9 381 Рожков Тимур Соколята 6 20 2:00

7 заїзд
1 392 Червінський Ілля Васильків, Київської 6 20 1:19:30
2 393 Кривенко Іван 6 20 1:20
3 389 Кіпчук Костянтин 6 20 1:22
4 396 Галатін-Павловський Олексій 6 20 1:24
5 390 Горбаченко Антон 6 20 1:26
6 395 Жидков Іван 6 20 1:30
7 381 Рожков Тимур Соколята 6 20 1:35 (повторно)
8 394 Пересунько Денис 6 20 1:44

8 заїзд
1 10 Повшедний Іван 6 20 1:20
2 398 Савченко Тимофій 6 20 1:21
3 399 Вишняк Ігор 6 20 1:21:30
4 405 Яковенко Захар 6 20 1:26
5 404 Новіков Лев Ірпінь, Київської Інфопульс 6 20 1:33
6 384 Шекера Костянтин Вишневе, Київської 6 20 1:35
7 397 Антонов Юрій 6 20 1:41

9 заїзд
1 408 Горобей В'ячеслав 6 20 1:21
2 410 Гордієнко Андрій Амігос 6 20 1:22
3 413 Пащенко Андрій Глеваха, Київської 6 24 1:24
4 412 Мельник Дмитро 6 24 1:28
3 409 Литвинов Давид 6 20 1:36
5 411 Помєшкін Антон 6 24 1:37
6 407 Розумяк Нікіта 6 20 1:40
Результати
11 вересня 2016 року

Штраф +0:03 (3 сек) призначається через неправильні дії батьків, а саме за сильне виштовхування зі старту, силове протягування по трасі, старт завчасно (фальстарт), перешкоди іншим учасникам. Для учасників що стартують самостійно без допомоги батьків фальстарт штрафується +0:01 (1 сек). Штраф за небезпечне підрізування та перешкоди іншим учасникам +0:03 (3 сек).
Пояснення: НФ - не фінішував, НС - не стартував, ПК - поза конкурсом, нд - немає даних по часу

7 років - дівчата
2 круги 400 метрів, 4 заїзда, 32 учасниці
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 210 Сердитко Поліна 7 16 3:20
2 241 Чехова Поліна Соколята 7 18 3:30
3 226 Сурма Марія 7 16 3:37
4 240 Сідаш Поліна 7 16 3:41
5 214 Висоцька Олена Олені 7 16 3:45
6 235 Посітко Дарина Інфопульс 7 18 3:46
НФ 245 Катрук Катерина Соколята 7 18 НФ

2 заїзд
1 248 Дідок Дар'я Гора, Київської 6 20 2:55:30
2 269 Денисова Марія ВДНГ Молнія 7 20 2:56
3 279 Александрова Анна Соколята 7 20 2:56:30
4 264 Рейнгардт Єва-Вікторія 7 20 3:03
5 265 Калина Вероніка 7 20 3:04
6 255 Кравчук Юлія 7 20 3:41
7 258 Базиленко Мар'яна Соколята 7 20 4:21
8 260 Ільєнко Аліса 7 20 5:00

3 заїзд
1 287 Завалішина Радміла 7 20 2:45+0:01*
2 25 Крупнікова Надія 7 20 2:56
3 339 Коваленко Марія 7 20 2:59
3 344 Городнікова Ольга 7 20 2:59
4 310 Гавриловська Олександра 7 20 3:00
5 349 Тарасенко Єлизавета 7 20 3:12
6 292 Дзюбко Лідія Соколята 7 20 3:19
7 379 Войтенко Дар'я Соколята 7 20 3:28

4 заїзд
1 406 Весна Ева ВДНГ Молнія 7 24 2:31
2 403 Волжина Діана 7 24 2:38
3 402 Демченко Софія ВДНГ Молнія 7 24 2:49
4 400 Кучер Олександра Артеріум 7 24 2:54
5 391 Білецька Олександра 7 24 2:55
6 382 Власова Наталія 7 24 2:59
7 387 Рибка Софія 7 24 3:03
8 383 Доброван Софія 7 24 3:04
9 386 Лісова Діана 7 24 3:10
7 років - хлопці
2 круги 400 метрів, 8 заїздів, 59 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 420 Євсеєв Олег Артеріум 7 18 3:03
2 421 Буташ Михайло 7 18 3:05
3 417 Грініченко Роман 7 18 3:06
4 419 Павлюков Михайло Васильків, Київської 7 18 3:09
5 418 Павлюков Іван Васильків, Київської 7 18 3:14
3 416 Тацій Назар 7 16 3:33
6 415 Висоцький Леонід Олені 7 16 3:49
7 414 Вакулін Євген Райдуга 6 16 3:58

2 заїзд
1 425 Іваськів Ян Вишгород, Київської 7 20 2:46
2 427 Сашенко Тарас Проліски, Київської 7 20 2:49
3 426 Бакшеєв Микола ВДНГ Молнія 7 20 2:52
4 432 Горобцов Олександр 7 20 2:55
5 428 Ромась Дамир 7 20 2:59
6 422 Шостаковський Мирон 6 20 3:07
7 431 Мотузенко Максим 7 20 3:08
8 423 Кривов Данило 7 20 3:53

3 заїзд
1 441 Луць Святослав 7 20 2:46
2 436 Латайко Арсеній 7 20 2:47
3 434 Вертай Дмитро 7 20 2:48
4 442 Криворог Георгій 7 20 2:55
5 438 Бабіч Дмитро 7 20 2:56
6 440 Бойцов Дмитро 7 20 3:05
НФ 437 Григорович Олександр ВДНГ Молнія 7 20 НФ
НФ 433 Лагнюк Сергій 7 20 НФ

4 заїзд
1 444 Сухонда Сергій Форсаж 7 20 2:29
2 451 Шатін Святослав Райдуга 7 20 2:40:30
3 443 Карпенко Антон 7 20 2:41
4 445 Барабанов Валерій 7 20 2:44
5 446 Школа Денис 7 20 2:47
6 449 Левшунов Андрій Українка, Київської 7 20 2:48
7 448 Пурхало Кирил 7 20 2:57
8 447 Смирнов Єгор Діти Світла 7 20 3:00

5 заїзд
1 458 Петін Олексій 7 20 2:25
2 456 Пурхало Марк 7 20 2:28
3 457 Гальченко Ігор 7 20 2:41
3 455 Пустовойт Єгор Обухів, Київської 7 20 2:41
4 454 Костенко Артем 7 20 2:48
5 453 Кондратенко Андрій Переяслав-Хмельницький, Київської області 7 20 2:55
6 433 Лагнюк Сергій 7 20 2:59
НФ 437 Григорович Олександр ВДНГ Молнія 7 20 НФ (повторно)

6 заїзд
1 459 Бірюк Дмитро 7 20 2:27
2 462 Артюх Ніколай Вінниця 7 20 2:45
ПК 410 Гордієнко Андрій Амігос 6 20 2:46 (поза конкурсом)
3 460 Криворучко Нікіта 7 20 3:03
НФ 461 Муха Аскольд 7 20 НФ

7 заїзд
1 471 Лубнін Тихон 7 24 2:25
2 465 Васильченко Назар Амігос 7 24 2:29
3 470 Лахман Максим Райдуга 7 24 2:38
4 463 Уваров Михайло 7 24 2:45
5 468 Мірошніченко Гавриїл 7 24 2:46
6 464 Зюков Павло 7 24 2:53
7 467 Козирський Владислав 7 24 3:05
8 466 Заглада Тіхон 7 24 3:06

8 заїзд
1 476 Сотніков Федір ВДНГ Молнія 7 24 2:20
2 480 Осіпов Артем 7 24 2:30
3 474 Бобрусь Олексій Райдуга 7 24 2:45
4 472 Євдошенко Матвiй 7 24 2:46
5 479 Карук Міхаіл 7 24 2:47
6 478 Меть Єгор 7 24 2:53
7 475 Назаренко Тимофій 7 24 3:03
8 481 Савельєв Костянтин Соколята 7 24 3:43
8 років - дівчата
2 круги 400 метрів, 5 заїздів, 31 учасниця
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 490 Аврутіна Софія 8 20 2:36
2 493 Максимчук Ксенія 3-Б 8 20 2:39
3 487 Лагода Ніколь 8 20 2:40
4 488 Романюк Тетяна 8 20 2:57
5 485 Дюденко Варвара Бровари, Київської 8 20 3:18
6 489 Литвиненко-Коренюк Анастасія Соколята 8 20 3:22

2 заїзд
1 497 Володимиренко Анна 8 20 2:33
2 500 Богданова Софія Княжичі, Київської 8 20 2:34
3 499 Пономаренко Анастасія 8 20 2:41:30
4 495 Мазій Вероніка 8 20 2:42
5 496 Медведєва Дар'я 8 20 3:07

3 заїзд
1 505 Єгорова Анастасія 8 24 2:35
2 503 Дегтяр Ніка 8 24 2:39
3 504 Муравйова Анастасія Барси 8 24 2:48:30
4 484 Чернецька Ольга SCOTT RC 8 24 2:49
5 501 Москаленко Юлiя 8 24 2:54
6 502 Нечипоренко Єва Інфопульс 8 24 3:23
НФ 506 Данилюк Олександра 8 24 НФ

4 заїзд
1 510 Іванова Юлія ВДНГ Молнія 8 24 2:33
2 511 Пахольчук Вікторія ВДНГ Молнія 8 24 2:39
3 515 Каленіча Анастасія 3-Б 8 24 2:42
4 514 Новохатня Крістіна 3-Б 8 24 2:44
5 509 Столяр Вероніка 8 24 2:45
6 516 Ткачук Тетяна 3-Б 8 24 3:07
7 498 Літвінцева Юлія 8 24 3:14

5 заїзд
1 521 Шекера Анна ВДНГ Молнія 8 26 2:19
2 520 Бегеба Крістіна ВДНГ Молнія 8 26 2:23
1 028 Едокова Софія 8 24 2:36
2 518 Мальцева Анастасія SCOTT RC 8 24 2:41
3 517 Полінкова Катерина 8 24 3:05
4 512 Маркотенко Анастасія Діти Світла 8 24 3:09
8 років - хлопці
2 круги 400 метрів, 7 заїздів, 50 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 527 Артюх Володимир 8 20 2:24
2 531 Волобуєв Михайло 8 20 2:37
3 532 Долінський Михайло Інфопульс 8 20 2:47
4 524 Авер'янов Iлля 8 20 2:52
5 526 Оміді Арман 8 20 2:54
6 461 Муха Аскольд 7 20 3:14 (повторно)
7 522 Сотниченко Ілля 8 16 3:15

2 заїзд
1 533 Бібченко Єлисей HAPPY KіDS 8 20 2:28
2 535 Самойлов Роман 8 20 2:37
3 536 Альошин Іван 3-Б 8 20 2:46
4 541 Чернявський Михаїл Діти Світла 8 20 2:47
5 537 Савранський Християн 3-Б 8 20 2:59
6 534 Ремез Владислав Райдуга 8 20 3:51

3 заїзд
1 549 Теліщук Максим ВДНГ Молнія 8 24 2:27
2 545 Метлицький Георгій 8 24 2:27:30
3 542 Чорний Степан Angara.іn.ua 8 24 2:34
4 543 Донець Арсеній 8 24 2:35
5 544 Аубекеров Борис Бровари, Київської 8 24 2:42
6 547 Злуніцин Валерій 8 24 2:43
6 551 Микитюк Михайло 8 24 2:43
7 548 Каюк Тимофій 8 24 2:56

4 заїзд
1 557 Кравчук Нікіта 8 24 2:10
2 558 Макаров Олексiй 8 24 2:24
3 562 Деуль Володимир 8 24 2:28
4 564 Мальований Роман 8 24 2:28:30
5 556 Потетнєв Олександр Вишневе, Київської 8 24 2:29
6 554 Клімчук Арсеній 8 24 2:38
7 555 Пугач Ілля 8 24 2:48
8 552 Гресько Володимир 8 24 2:55

5 заїзд
1 570 Романенко Роман ВДНГ Молнія 8 24 2:17
2 568 Костюк Клим Турбо 8 24 2:22
3 565 Гуслистий Назар Турбо 8 24 2:23
4 571 Нестеренко Михайло Діти Світла 8 24 2:23:30
5 569 Оленченко Євгеній 8 24 2:32
6 572 Дубовой Артем 8 24 2:36
7 574 Файнгольд Юлій 8 24 2:37
8 567 Кравченко Юрій 3-Б 8 24 2:51

6 заїзд
1 575 Баров Нікіта ВДНГ Молнія 8 24 2:15
2 576 Водоп'янов Кіріл 8 24 2:15:30
3 579 Іонов Антон 8 24 2:28
4 577 Дида Ігор 8 24 2:28:30
5 580 Рябчун Дмитро 8 24 2:32
6 573 Резніченко Поль Ілларіон 8 24 2:35
7 578 Муха Юрій 8 24 2:46

7 заїзд
1 581 Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 7 26 2:05
2 583 Заяць Андрій 8 26 2:19
3 585 Корнієць Володимир 8 26 2:27
4 587 Оніщенко Владислав 8 26 2:36
5 582 Мусієнко Артем Біговел 8 26 2:53
6 584 Зарудний Матвiй 8 26 2:59
7 586 Сандалов Тимофій Інфопульс 8 26 3:00
Мами
2 круги 400 метрів, 1 заїзд, 10 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 583 Заяць Ірина - мама Андрія та Романа 26 2:05
2 146 Плотнікова Наталія - мама Марії Амігос 26 2:12
3 498 Литвинцева Олена - мама Юлії 26 2:14
4 252 Шпак Тетяна - мама Міши HAPPY KіDS 29 2:14:30
5 148 Антонова Євгенія - мама Вероніки Журавської 26 2:18
6 545 Плінська Алла - мама Георгія 24 2:19
7 522 Гресько Ніна - мама Володимира 24 2:27
8 464 Зюкова Марія - мама Катерини, Івана та Паші 24 2:32
9 008 Закревська Наталя - мама Олександра Шкаленка 26 2:43
10 149 Шевченко Ірина - мама Маші 26 2:50
9 років - дівчата
3 круги 400 метрів, 5 заїздів, 32 учасниці
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 591 Бакай Вероніка 9 20 3:39
2 592 Малкова Майя 9 20 3:50
3 595 Цесарська Дар'я 9 20 4:16
4 589 Ковальчук Маргарита 9 20 4:17
5 593 Школа Кароліна 9 20 4:19:30
6 594 Поліщук Анастасія 9 20 4:20
7 590 Василенко Злата Нові Петрівці, Київської 9 20 4:39

2 заїзд
1 602 Щербакова Єкатерина 9 24 3:45
2 599 Резніченко Діана Артеріум 9 24 4:29
3 601 Лазарева Інна Соколята 9 24 4:32
4 598 Кічата Софія 9 24 5:02
5 596 Калябіна Катерина 9 24 5:17
6 597 Шелепова Марія 9 24 5:19
НФ 600 Добушевська Маргарита 3-Б 9 24 НФ

3 заїзд
1 610 Швець Надія Турбо 9 24 3:38
2 608 Шевченко Марія 9 24 3:47
3 605 Москаленко Поліна 9 24 3:48
4 607 Бойчук Марта 3-Б 9 24 3:56
5 609 Міхненко Ангеліна 9 24 3:58
6 604 Журавська Вероніка Амігос 9 24 4:01
7 603 Бойцова Олександра 9 24 4:47

4 заїзд
1 611 Черкас Ангеліна 9 24 3:31
2 613 Зюкова Катерина 9 24 3:59
3 614 Криворог Марія 9 24 4:11
4 600 Добушевська Маргарита 3-Б 9 24 4:11:30 (повторно)
5 615 Леоненко Олександра 9 24 4:13
6 612 Пасальська Влада 9 24 4:20
7 23 Шабаліна Христина 9 26 4:21
8 616 Кладієнко Вероніка 9 24 4:27

5 заїзд
ПК б/н Андрієць Єва Бровари, Київської 15 26 3:21 (поза конкурсом)
1 620 Іщук Ніна 9 26 4:00
2 619 Оборська Світлана 9 26 4:20
3 617 Петренко Яна 9 26 4:21
4 023 Шабаліна Христина 9 26 4:22 (повторно)
9 років - хлопці
3 круги 400 метрів, 7 заїздів, 47 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 621 Бондарчук Нікіта 9 20 3:42
2 624 Андрієць Філіп Бровари, Київської 9 20 4:01
3 622 Руднєв Євгеній Артеріум 9 20 4:13
4 623 Хомяков Кирил 9 20 4:45
5 150 Степанок Кирил 9 20 5:08

2 заїзд
1 631 Ковальов Марк Чайки, Київської 9 24 3:31
2 560 Володимиров-Лихоліт Олег 8 24 3:31:30
3 634 Топехін Дмитро Амігос 9 24 3:48
4 637 Присяжнюк Нікіта 9 24 3:53
5 630 Осадчий Тимофій 9 24 3:58
6 147 Гурський Михайло 8 24 4:21
7 635 Михальчук Євген 9 24 4:38
НФ 632 Васильєв Назар ВДНГ Молнія 9 24 НФ

3 заїзд
1 638 Мошковський Денис 9 24 3:25:30
2 642 Пінчук Костянтин 3-Б 9 24 3:25+0:01*
3 644 Куц Андрій 9 24 3:35:30
4 640 Будяк Олександр Бровари, Київської 9 24 3:36
5 645 Таборських Іван 9 24 3:49
5 639 Поповіченко Володимир 9 24 3:49
6 647 Шамшур Дмитро Лідер 9 24 4:20
НФ 641 Чабала Любомир 9 24 НФ

4 заїзд
1 651 Макаренко Максим Біла Церква, Київської 9 24 3:12
2 632 Васильєв Назар ВДНГ Молнія 9 24 3:34 (повторно)
3 650 Поліщук Артем Соколята 9 24 3:50
4 648 Довгич Євген 9 24 3:33+0:03**
5 653 Пахомов Антон Лідер 9 24 3:54
6 655 Яхно Максим 9 24 4:00
7 652 Москаленко Дмитро 9 24 4:01
НФ 654 Бойко Денис 9 24 НФ

5 заїзд
1 657 Кільдішев Станіслав Амігос 9 24 3:26
2 656 Горобей Михайло 9 24 3:30+0:01*
3 659 Карлишев Роман 9 24 3:34
4 658 Сологубов Олексій 9 24 3:38
5 641 Чабала Любомир 9 24 4:04 (повторно)
6 660 Якимишен Владислав 9 24 4:08
7 662 Копанєв Денис 9 24 5:12

6 заїзд
1 654 Бойко Денис 9 24 3:30 (повторно)
2 566 Акішев Нікіта 9 24 3:30:30
3 678 Іванов Олександр ВДНГ Молнія 9 24 3:46
4 665 Сілкін Дмитро 9 24 3:59
5 664 Коцюба Едуард Райдуга 9 24 4:08
6 663 Кравчук Сергій 3-Б 9 24 4:21

7 заїзд
1 669 Петренко Дмитро 9 26 3:10
2 671 Бадеха-Корнілов Ярослав 9 26 3:26
3 676 Новіков Микита Ірпінь, Київської Інфопульс 9 26 3:31
4 672 Васильченко Максим Амігос 9 26 3:32
5 675 Гайовий Костянтин 9 26 3:33
6 674 Арістов Тимофій Соколята 9 26 3:36
7 677 Чернецький Ілля 9 26 3:47
8 681 Заглада Мірон 9 29 4:13
10 років - дівчата
3 круги 400 метрів, 2 заїзда, 12 учасниць
Прихований текстпоказати
1 687 Сидоренко Анна Вишневе, Київської 10 24 3:15
2 684 Гордієнко Анна Амігос 10 24 3:20
3 685 Сулацкова Уляна Вишневе, Київської 10 24 3:20:30
4 682 Цимбалюк Валерія 10 24 4:47
5 683 Каюк Олександра 10 24 5:10

2 заїзд
1 690 Сотнікова Марія ВДНГ Молнія 10 26 3:05
2 691 Прокіпчук Катерина ВДНГ Молнія 10 26 3:34
3 689 Васильєва Діана 10 26 3:39
4 686 Потерлевич Дар'я 10 26 3:47
5 688 Соболєва Євгенія 10 26 3:53
6 692 Москаленко Софія 10 26 3:54
7 693 Баранець Дар'я 10 26 5:06
10 років - хлопці
3 круги 400 метрів, 4 заїзда, 21 учасник
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 696 Богданов Леонід 10 24 3:38
2 699 Приходько Данило 10 24 3:46:30
3 695 Примаченко Захар Амігос 10 24 3:47
4 697 Зелінський Філіп 10 24 3:48
5 698 Кокот Андрій Соколята 10 24 3:57

2 заїзд
1 702 Донець Евгеній 10 24 3:38
2 708 Собкович Олексій 10 24 3:47
3 701 Говоров Антоній 10 24 3:48
НФ 707 Федорченко Тимур Боярка, Київської 10 24 НФ
НФ 706 Петренко Максим Інфопульс 10 24 НФ

3 заїзд
1 712 Амбружевич Станіслав Софіївська Борщагівка Артеріум 10 26 3:27
2 715 Дубов Ілля 10 26 3:27:30
3 713 Додонов Роман 10 26 3:33
4 709 Степанов Іван 10 26 3:43
5 710 Вергуненко Данііл 10 26 3:45
6 711 Свергунов Назар 10 26 3:50

4 заїзд
1 588 Хоменчук Ярослав 10 26 3:21
2 706 Петренко Максим Інфопульс 10 24 3:35
3 717 Антонов Іван 10 26 3:34+0:03*
4 718 Колодяжний Євген 10 26 3:36
5 707 Федорченко Тимур Боярка, Київської 10 24 3:40
6 716 Олійник Владислав 10 26 3:42
7 720 Гуз Андрій 10 26 3:44

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результати. Переможці та призери перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 20.9.16 14:41

Дев'ятнадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" - загальний залік наступне

Загальний залік 10 вересня
Прихований текстпоказати
1х230 м

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 8"
дівчата
1 003 Демчук Поліна Ірпінь, Київської 2:15
хлопці
1 008 Сологуб Марк 1:17
2 006 Повшедний Ілля 1:27
3 001 Слизьконіс Іван Обухів, Київської 1:32
4 007 Клікун Адріан 1:33
5 004 Чернов Михайло Колонщина, Київської 1:46

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 10"
дівчата
1 009 Міщенко Анастасія 1:44
1 010 Ющук Поліна 1:44
хлопці
1 017 Чертополох Денис 1:10+0:01*
2 015 Саралідзе Гіоргі 1:16
3 005 Сосєдов Арсенiй 1:28
4 018 Яроменок Маркіян 1:29
5 011 Щирба Захар 2:05
6 019 Леоненко Дмитро 3:04

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 12"
дівчата
1 071 Петрусенко Олександра 1:13
2 050 Аврутіна Ольга 1:24
3 057 Поліщук Вероніка 1:32
4 060 Дегтярьова Ніка 1:39
5 044 Мотузенко Олена 1:48
6 049 Куркіна Марта 2:08
хлопці
1 068 Бабенко Макар 1:07
2 061 Духовний Андрій 1:08
3 043 Романюк Андрій 1:11
4 045 Сидоренко Гліб 1:14
5 041 Заворотній Іван 1:14:30
6 030 Гриценко Максим 1:16
7 026 Вакулін Геннадій Райдуга 1:18
7 037 Завалішин Яромир 1:18
7 067 Кулешов Тимур 1:18
8 051 Гончаренко Федір 1:19
8 053 Лисаков Артур 1:19
8 027 Алексєєнко Тимофій 1:19
9 066 Бєлєтєєв Дмитро 1:20
10 035 Жирнов Тимофій 1:21
10 040 Пунько Ярослав 1:21
11 034 Малишенко Дмитро 1:22
12 079 Дамірлі Рафаель 1:24
13 033 Умен Іван Інфопульс 1:25
13 064 Хавін Матвій 1:25
14 013 Гудзь Олександр 1:26
14 063 Хавін Гліб 1:26
15 054 Хаврюта Макар Бровари, Київської 1:27
16 046 Любенко Тимофій 1:27:30
17 056 Пелехань Артем Бровари, Київської 1:30
18 031 Ігнатов Тимофій 1:31
19 102 Гончаренко Захар 1:32
19 059 Фоменко Владислав 1:32
20 038 Ніколаєв Ярослав HAPPY KіDS 1:33
20 058 Саліхов Назар HAPPY KіDS 1:33
21 022 Чибеліс Даниіл 1:34
22 039 Нечай Владислав 1:36
23 029 Сторож Давид 1:39
24 016 Прокопенюк Богдан 1:41
25 072 Уртаєв Остап 1:44
26 048 Пантюхов Владислав 1:49
27 024 Русанов Гліб 2:06
28 032 Бевзицький Артем Інфопульс 2:06

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 14"
дівчата
1 075 Тарідонова Катерина 1:18
2 074 Коберська Маргарита 1:32

Велосипед 3 роки та молодше - 230 м, 12"
дівчата
1 084 Кучер Євангеліна Артеріум 1:17
2 078 Василенко Зореслава 1:18
3 083 Самойленко Арiна 2:01
4 081 Мозоль Марія Колонщина, Київської 2:06
хлопці
1 341 Шумаєв Платон 1:19
2 082 Тарасенко Назар Боярка, Київської 1:27
3 085 Полінков Олександр 1:46
4 077 Шамборовський Арсеній 2:26
- 076 Френкель Михайло НФ

Велосипед 3 роки та молодше - 230 м, 14"
дівчата
1 089 Дубова Софія 1:48
хлопці
1 087 Соколов Артем 1:05
2 053 Лисаков Артур 1:13
3 088 Соловйов Микита 1:22
4 086 Конотоп Олексій Вишневе, Київської 1:51

Велосипед 3 роки та молодше - 230 м, 16"
дівчата
1 094 Зимбицька Катерина Інфопульс 1:43
хлопці
1 095 Пуликовський Мірослав 0:52
2 067 Кулешов Тимур 0:58
3 092 Кернасовський Орест 1:00
4 093 Чикулай Іліан 1:27
5 096 Городецький Богдан Інфопульс 2:48

Велосипед 3 роки та молодше - 230 м, 18"
хлопці
1 096 Городецький Богдан Інфопульс 2:48

Біговел 4 роки - 230 м, 8"
дівчата
1 098 Кругла Поліна Інфопульс 1:36

Біговел 4 роки - 230 м, 10"
дівчата
1 100 Юсім Аріна 1:15
хлопці
1 101 Малков Матвій 1:04

Біговел 4 роки - 230 м, 12"
дівчата
1 121 Шевцова Злата Харків 1:04
2 116 Копилова Ніка 1:06
3 124 Олійник Валерія 1:22
4 113 Бібченко Лія HAPPY KіDS 1:26
5 112 Кримець Вероніка 1:27
6 129 Саманцова Єва 1:32
7 120 Усенко Катерина Інфопульс 1:45
8 114 Лубніна Аліса 1:47
9 012 Слободенюк Поліна Інфопульс 2:09
хлопці
1 126 Малюга Іван Бровари, Київської 1:00
2 123 Литвиненко Дмитро 1:01
3 014 Яременко Тимофій 1:03
3 127 Гнатюк Данило 1:03
4 002 Платонов Фiлiп 1:04:30
5 107 Красюк Святослав 1:07
6 110 Тітов Ярослав 1:09
7 106 Чумаш Кирило 1:12
7 125 Куманський Любомир 1:12
8 103 Ткачук Михайло 1:12:30
9 109 Тішаєв Андрій 1:13
10 122 Коваленко Антон Немішаєве, Київської 1:15
11 119 Солімчук Олександр 1:16
12 130 Смірнов Денис 1:17
13 105 Журба Ілля 1:24
14 117 Ніколенко Давид 1:28

Біговел 4 роки - 230 м, 14"
хлопці
1 132 Стрижов Назар Вишневе, Київської 1:12
2 131 Гречний Максим 1:27

Біговел 5 років - 230 м, 10"
хлопці
1 134 Майданчук Назарій Макарів, Київської 1:06

Біговел 5 років - 230 м, 12"
хлопці
1 021 Місюра Марко 1:05
2 135 Євдокименко Володимир Інфопульс 1:31
3 136 Кучма Олександр 1:49

Велосипед 4 роки - 230 м, 12"
дівчата
1 143 Хомякова Ксенія 2:00
хлопці
1 137 Клименчук Гордій 1:09
2 140 Пашківський Антон 1:11
3 142 Чуян Дмитро Хотов, Київської 1:15
4 141 Сташкевич Артем 1:16
5 144 Алексєєнко Марк 1:18

Велосипед 4 роки - 230 м, 14"
дівчата
1 153 Медвідь Анастасія 1:45
хлопці
1 152 Чайковський Михайло 1:04
2 149 Сташкевич Олексій 1:06
3 154 Валеватий Василь 1:07
4 150 Самойленко Олексій 1:10
5 146 Нагорняк Марк 1:11
6 147 Лубнін Нікіта Артеріум 1:19
7 148 Макарчук Іван 1:20

Велосипед 4 роки - 230 м, 16"
дівчата
1 197 Костюк Амалія Турбо 0:49
2 156 Клюєва Ярослава SCOTT RC 1:00
3 188 Січкаренко Дарина 1:01
4 159 Дмитрієнко Юлія HAPPY KіDS 1:03
4 167 Олексенко Каріна HAPPY KіDS 1:03
5 184 Столяр Іванна 1:07
6 157 Чуб Злата 1:08
7 177 Хіміченко Домініка 1:46
8 186 Дутчак Софія Інфопульс 1:48
9 162 Сипко Марія Артеріум 2:19
10 108 Тарковська Олександра 2:20
хлопці
1 195 Поліщук Роман 0:47
2 168 Іонов Андрій 0:50
3 139 Пахомов Єгор Лідер 0:52
3 158 Сіренко Лев 0:52
4 161 Яцульчак Максим 0:53
4 194 Гром Іван 0:53
5 163 Шостак Михайло 0:55
5 182 Сафаров Максим 0:55
6 173 Головань Всеволод 0:55:30
7 192 Слободяник Анатолій 0:56
8 178 Манзюк Роман 0:57
8 189 Завірюха Андрій Софіївська Борщагівка, Київської 0:57
9 160 Сілкін Олексій 0:58
9 175 Остаповський Євгеній 0:58
9 193 Артюх Сергій 0:58
10 191 Лісовий Владислав 0:59
11 172 Ковальов Мірон Чайки, Київської 1:00
12 080 Горох Леонід 1:01
13 185 Владимиров Ілля 1:02
14 187 Мірошніченко Мартін 1:03
15 170 Заяць Роман 1:04
15 171 Денисов Олексій ВДНГ Молнія 1:04
15 180 Зюков Іван 1:04
16 001 Концевич Іван 1:06
17 183 Іщук Геннадій 1:08
18 181 Плескач Владислав 1:09
19 164 Шпак Михайло HAPPY KіDS 1:16
20 196 Мельник Роман 1:25
21 174 Метлицький Савелій 1:38
22 190 Іванченко Максим 2:42
- 169 Петренко Роман НФ

Велосипед 4 роки - 230 м, 18"
дівчата
1 200 Шепель Катерина 2:09
хлопці
1 198 Маренець Єгор 0:51
2 199 Рудік Назарій 0:55

Велосипед 4 роки - 230 м, 20"
дівчата
1 202 Кривенко Дар'я 0:55
хлопці
1 205 Замковой Ярослав Райдуга 0:47
2 207 Корнієнко Микита 0:50
3 203 Сергієнко Данило 0:53
4 206 Колесник Олексій 0:54:30
5 204 Кривошеєв Леонід 0:57

2х230 м

5 років - 2х230 м, 12"
дівчата
1 208 Іванова Валентина ВДНГ Молнія 2:35

5 років - 2х230 м, 14"
хлопці
1 242 Кочубей Кирило 1:51
2 238 Гортопан Олексій Лідер 2:04
3 236 Расько Ян 2:05
4 239 Смирнов Назар Діти Світла 2:28

5 років - 2х230 м, 16"
дівчата
1 223 Войтішина Поліна 1:33
2 209 Мусієнко Олександра 1:46
3 217 Макарчук Вероніка 1:48
4 220 Нешта Анастасія Лідер 1:49
5 218 Демченко Марія ВДНГ Молнія 1:48:30+0:01*
6 221 Хаустова Марія 1:52
7 219 Шишкова Емілія 1:53
8 216 Кравцова Олександра 1:53+0:01*
9 215 Рябенко Єлизавета 1:56
9 222 Лазун Катерина 1:56
10 211 Тептюк Емілія 1:59
11 213 Ніколенко Анастасія 2:07
12 002 Ветох Софія Артеріум 2:09
13 212 Розумяк Ангеліна 2:13
хлопці
1 278 Сорокін Костянтин Extreme Factory UKR 1:26
2 263 Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 1:27
3 274 Головенець Артем 1:29
4 259 Рец Володимир 1:34
5 257 Ренжин Вадим Мукачево, Закарпатської 1:35
6 276 Куркін Нікіта 1:37
7 266 Керея Юрій 1:38
7 270 Нешта Денис Лідер 1:38
8 272 Соломаха Владислав 1:39
9 271 Дуброва Сергій 1:40
10 273 Щур Назар Горенка, Київської 1:41
11 277 Кустовський Артем Глеваха, Київської 1:42
12 249 Цімох Артур Пісківка, Київської 1:44
13 256 Куліков Павел 1:45
13 005 Федоренко Глєб 1:45
14 007 Андросович Кирило 1:46
15 254 Шамшур Роман Лідер 1:47
16 250 Сумленний Нікіта 1:48
17 267 Філіпенко Дмитро 1:48+0:01*
17 246 Півторак Олексій 1:49
18 244 Четверик Іван Ірпінь, Київської 1:51
19 275 Андріященко Назар 1:53
20 261 Леонов Тимур 1:54
21 280 Вайданіч Максим 3-Б 1:56
22 247 Сайко Ілля 2:05
23 262 Свистун Даниїл Фастів, Київської 2:07
24 243 Шеронов Олексій 2:09
25 268 Голець Давид 2:20
26 251 Пахомов Андрій 2:31

5 років - 2х230 м, 18"
хлопці
1 004 Кривопляс Назар 1:33
2 281 Розгон-Фаррем Фредерік 1:48

5 років - 2х230 м, 20"
дівчата
1 020 Кухарчук Аліса 1:28
2 234 Мальцева Софія SCOTT RC 1:30
2 232 Шувалова Мар'я Калита, Київської 1:30
3 233 Швець Вероніка Турбо 1:31
4 229 Зеленська Людмила 1:35
5 003 Хмара Олеся 1:37
6 225 Берест Іванна 1:40
7 228 Моркотун Євгенія 1:41
8 227 Захараш Таісія ВДНГ Молнія 1:48
9 224 Щербакова Аріна ВДНГ Молнія 1:53
10 230 Святненко Поліна 2:42
хлопці
1 307 Федчик Сергій Білогородка, Київської 1:22
2 306 Шелест Юрій 1:24+0:01*
2 305 Товстик Артем 1:25
3 299 Шелест Євген 1:28
3 009 Мельник Данііл Амігос 1:28
4 288 Онищенко Кирило 1:29
5 286 Воронін Ілля ВДНГ Молнія 1:30:30
6 285 Кравчинський Еміль 1:31
6 300 Маліновський Павло 1:31
7 284 Старченко Іван Інфопульс 1:32
8 296 Барташук Артем 1:34
8 304 Поляков Роман 1:34
9 291 Шатін Влас Райдуга 1:34:30
10 282 Болтовський Данило 1:35
10 293 Маркотенко Денис Діти Світла 1:35
10 302 Шульга Аркадій 1:35
11 289 Євдошенко Кіріл 1:37
12 008 Шкаленко Олександр 1:42
12 308 Голубенко Леонід Вишневе, Київської Cherry Sport Club 1:42
13 297 Загородній Кирил 1:43
13 301 Юревич Ярослав 1:43
14 290 Міхненко Володимир 1:48
14 294 Ященко Федір 1:48
15 309 Конотоп Михайло Вишневе, Київської 1:57
16 295 Олiйник Крiстiан 2:24
17 303 Гулеватий Тимофій 2:45

6 років - 2х230 м, 14"
хлопці
1 342 Нестерук Назар Чайки, Київської Чайка 2:00

6 років - 2х230 м, 16"
дівчата
1 320 Бойчук Марія 1:40
2 324 Герлянд Катерина 1:43
3 322 Лещук Єва 1:44
4 311 Толкун Єва 1:45
5 319 Несин Мирослава Соколята 1:49
6 317 Макейчик Марія 1:52
7 316 Дацюк Марія 1:53
8 312 Бєлєтєєва Анна 1:55
8 321 Присяжнюк Дарія 1:55
9 314 Губарєва Поліна Соколята 1:56
9 315 Шкребко Дар'я 1:56
10 323 Залужна Єва 1:58
11 011 Веремієва Милана 2:03
12 313 Чернишенко Міранда 2:14
13 318 Кропотко Поліна 2:16
хлопці
1 356 Чайка Євген 1:22
2 348 Курташов Кирило 1:25
2 352 Данилевич Денис Буча, Київської 1:25
3 354 Науменко Данііл 1:31
3 358 Морозович Назар Бровари, Київської 1:31
4 351 Рябошапка Кирило 1:33
5 355 Круковський Михайло 1:36
6 346 Толкун Єгор 1:37+0:01*
7 357 Кирлан Юрій 1:43
8 012 Сімонов Микита 1:47
9 353 Самойлов Захар 1:48
10 350 Попович Артем Стріла 1:49
11 347 Плотников Данило 2:03
12 343 Зеленов Ростислав Артеріум 2:08
13 142 Тупичка Денис 2:20

6 років - 2х230 м, 18"
дівчата
1 326 Перевертун Анна Забуччя, Київської 1:39
2 325 Литвиненко-Коренюк Софія Соколята 1:47
хлопці
1 361 Саранча Тимофій 1:21:30
2 360 Попович Святослав Артеріум 1:27
3 359 Юхновський Микола 1:46

6 років - 2х230 м, 20"
дівчата
1 334 Жукова Антоніна 1:23
2 328 Бурим Катерина Інфопульс 1:34
2 340 Куценко Маргарита 1:34
3 329 Лахман Еля Райдуга 1:35
4 335 Юкало Надія 1:37
5 336 Нестеренко Віра Діти Світла 1:38
6 333 Оверчук Зоряна 1:40
7 332 Чуб Валерiя 1:41
8 338 Сіунова Єлизавета 1:42
9 231 Коваленко Катерина 1:42:30
10 330 Осадча Єва 1:45
11 337 Тептюк Олександра 1:56
12 006 Майструк Аліна 1:56:30
1 331 Куницька Варвара 2:01
хлопці
1 392 Червінський Ілля Васильків, Київської 1:19:30
2 393 Кривенко Іван 1:20
2 010 Повшедний Іван 1:20
3 388 Шепель Данііл Бровари, Київської 1:21
3 398 Савченко Тимофій 1:21
3 408 Горобей В'ячеслав 1:21
4 399 Вишняк Ігор 1:21:30
5 144 Заболоцький Максим 1:22
5 389 Кіпчук Костянтин 1:22
5 410 Гордієнко Андрій Амігос 1:22
6 378 Завадський Максим 1:23
7 396 Галатін-Павловський Олексій 1:24
8 368 Кондратенко Денис 1:25
9 364 Ахундов Арсен 1:26
9 390 Горбаченко Антон 1:26
9 405 Яковенко Захар 1:26
10 362 Сташкевич Андрій 1:28
11 366 Горбенко Єгор 1:28:30
12 367 Гриньов Ярослав 1:30
12 370 Гриценко Артем 1:30
12 395 Жидков Іван 1:30
13 363 Козачок Євгеній 1:30:30
14 345 Марченко Антон Боярка, Київської 1:31
15 401 Шекера Максим ВДНГ Молнія 1:32
16 369 Володимиров-Лихоліт Андрій 1:33
16 380 Оленченко Єгор 1:33
16 404 Новіков Лев Ірпінь, Київської Інфопульс 1:33
17 377 Руденко Олександр 1:34
18 381 Рожков Тимур Соколята 1:35
18 384 Шекера Костянтин Вишневе, Київської 1:35
19 374 Василенко Олександр 1:36
19 143 Заболоцький Микита 1:36
19 409 Литвинов Давид 1:36
20 365 Пантюхов Нікіта 1:38
21 372 Громико Александер 1:39
22 376 Зінченко Олексій 1:40
23 407 Розумяк Нікіта 1:40
24 397 Антонов Юрій 1:41
25 375 Волокітін Ілля ВДНГ Молнія 1:43
26 394 Пересунько Денис 1:44
27 371 Ющук Богдан 1:50
27 385 Сидоренко Олексій 1:50

6 років - 2х230 м, 24"
хлопці
1 413 Пащенко Андрій Глеваха, Київської 1:24
2 412 Мельник Дмитро 1:28
3 411 Помєшкін Антон 1:37
Загальний залік 11 вересня
Прихований текстпоказати
1х230 м

7 років - 2х400 м, 16"
дівчата
1 210 Сердитко Поліна 3:20
2 226 Сурма Марія 3:37
3 240 Сідаш Поліна 3:41
4 214 Висоцька Олена Олені 3:45
хлопці
1 416 Тацій Назар 3:33
2 415 Висоцький Леонід Олені 3:49
3 414 Вакулін Євген Райдуга 3:58

7 років - 2х400 м, 18"
дівчата
1 241 Чехова Поліна Соколята 3:30
2 235 Посітко Дарина Інфопульс 3:46
3 245 Катрук Катерина Соколята НФ
хлопці
1 420 Євсеєв Олег Артеріум 3:03
2 421 Буташ Михайло 3:05
3 417 Грініченко Роман 3:06
4 419 Павлюков Михайло Васильків, Київської 3:09
5 418 Павлюков Іван Васильків, Київської 3:14

7 років - 2х400 м, 20"
дівчата
1 287 Завалішина Радміла 2:45+0:01*
2 248 Дідок Дар'я Гора, Київської 2:55:30
3 269 Денисова Марія ВДНГ Молнія 2:56
3 025 Крупнікова Надія 2:56
4 279 Александрова Анна Соколята 2:56:30
5 339 Коваленко Марія 2:59
5 344 Городнікова Ольга 2:59
6 310 Гавриловська Олександра 3:00
7 264 Рейнгардт Єва-Вікторія 3:03
8 265 Калина Вероніка 3:04
9 349 Тарасенко Єлизавета 3:12
10 292 Дзюбко Лідія Соколята 3:19
11 379 Войтенко Дар'я Соколята 3:28
12 255 Кравчук Юлія 3:41
13 258 Базиленко Мар'яна Соколята 4:21
14 260 Ільєнко Аліса 5:00
хлопці
1 458 Петін Олексій 2:25
2 459 Бірюк Дмитро 2:27
3 456 Пурхало Марк 2:28
4 444 Сухонда Сергій Форсаж 2:29
5 451 Шатін Святослав Райдуга 2:40:30
6 443 Карпенко Антон 2:41
6 457 Гальченко Ігор 2:41
6 455 Пустовойт Єгор Обухів, Київської 2:41
7 445 Барабанов Валерій 2:44
8 462 Артюх Ніколай Вінниця 2:45
9 425 Іваськів Ян Вишгород, Київської 2:46
9 441 Луць Святослав 2:46
10 436 Латайко Арсеній 2:47
10 446 Школа Денис 2:47
11 434 Вертай Дмитро 2:48
11 449 Левшунов Андрій Українка, Київської 2:48
11 454 Костенко Артем 2:48
12 427 Сашенко Тарас Проліски, Київської 2:49
13 426 Бакшеєв Микола ВДНГ Молнія 2:52
14 432 Горобцов Олександр 2:55
14 442 Криворог Георгій 2:55
14 453 Кондратенко Андрій Переяслав-Хмельницький, Київської області 2:55
15 438 Бабіч Дмитро 2:56
16 448 Пурхало Кирил 2:57
17 428 Ромась Дамир 2:59
17 433 Лагнюк Сергій 2:59
18 447 Смирнов Єгор Діти Світла 3:00
19 460 Криворучко Нікіта 3:03
20 440 Бойцов Дмитро 3:05
21 422 Шостаковський Мирон 3:07
22 431 Мотузенко Максим 3:08
23 461 Муха Аскольд 3:14
24 423 Кривов Данило 3:53
- 437 Григорович Олександр ВДНГ Молнія НФ

7 років - 2х400 м, 24"
дівчата
1 406 Весна Ева ВДНГ Молнія 2:31
2 403 Волжина Діана 2:38
3 402 Демченко Софія ВДНГ Молнія 2:49
4 400 Кучер Олександра Артеріум 2:54
5 391 Білецька Олександра 2:55
6 382 Власова Наталія 2:59
7 387 Рибка Софія 3:03
8 383 Доброван Софія 3:04
9 386 Лісова Діана 3:10
хлопці
1 476 Сотніков Федір ВДНГ Молнія 2:20
2 471 Лубнін Тихон 2:25
3 465 Васильченко Назар Амігос 2:29
4 480 Осіпов Артем 2:30
5 470 Лахман Максим Райдуга 2:38
6 463 Уваров Михайло 2:45
6 474 Бобрусь Олексій Райдуга 2:45
7 468 Мірошніченко Гавриїл 2:46
7 472 Євдошенко Матвiй 2:46
8 479 Карук Міхаіл 2:47
9 464 Зюков Павло 2:53
9 478 Меть Єгор 2:53
10 475 Назаренко Тимофій 3:03
11 467 Козирський Владислав 3:05
12 466 Заглада Тіхон 3:06
13 481 Савельєв Костянтин Соколята 3:43

8 років - 2х400 м, 16"
хлопці
1 522 Сотниченко Ілля 3:15

8 років - 2х400 м, 20"
дівчата
1 497 Володимиренко Анна 2:33
2 500 Богданова Софія Княжичі, Київської 2:34
3 490 Аврутіна Софія 2:36
4 493 Максимчук Ксенія 3-Б 2:39
5 487 Лагода Ніколь 2:40
6 499 Пономаренко Анастасія 2:41:30
7 495 Мазій Вероніка 2:42
8 488 Романюк Тетяна 2:57
9 496 Медведєва Дар'я 3:07
10 485 Дюденко Варвара Бровари, Київської 3:18
11 489 Литвиненко-Коренюк Анастасія Соколята 3:22
хлопці
1 527 Артюх Володимир 2:24
2 533 Бібченко Єлисей HAPPY KіDS 2:28
3 531 Волобуєв Михайло 2:37
3 535 Самойлов Роман 2:37
4 536 Альошин Іван 3-Б 2:46
5 532 Долінський Михайло Інфопульс 2:47
5 541 Чернявський Михаїл Діти Світла 2:47
6 524 Авер'янов Iлля 2:52
7 526 Оміді Арман 2:54
8 537 Савранський Християн 3-Б 2:59
9 534 Ремез Владислав Райдуга 3:51

8 років - 2х400 м, 24"
дівчата
1 510 Іванова Юлія ВДНГ Молнія 2:33
2 505 Єгорова Анастасія 2:35
3 028 Едокова Софія 2:36
4 503 Дегтяр Ніка 2:39
4 511 Пахольчук Вікторія ВДНГ Молнія 2:39
5 518 Мальцева Анастасія SCOTT RC 2:41
6 515 Каленіча Анастасія 3-Б 2:42
7 514 Новохатня Крістіна 3-Б 2:44
8 509 Столяр Вероніка 2:45
9 504 Муравйова Анастасія Барси 2:48:30
10 484 Чернецька Ольга SCOTT RC 2:49
11 501 Москаленко Юлiя 2:54
12 517 Полінкова Катерина 3:05
13 516 Ткачук Тетяна 3-Б 3:07
14 512 Маркотенко Анастасія Діти Світла 3:09
15 498 Літвінцева Юлія 3:14
16 502 Нечипоренко Єва Інфопульс 3:23
- 506 Данилюк Олександра НФ
хлопці
1 557 Кравчук Нікіта 2:10
2 575 Баров Нікіта ВДНГ Молнія 2:15
3 576 Водоп'янов Кіріл 2:15:30
4 570 Романенко Роман ВДНГ Молнія 2:17
5 568 Костюк Клим Турбо 2:22
6 565 Гуслистий Назар Турбо 2:23
7 571 Нестеренко Михайло Діти Світла 2:23:30
8 558 Макаров Олексiй 2:24
9 549 Теліщук Максим ВДНГ Молнія 2:27
10 545 Метлицький Георгій 2:27:30
11 562 Деуль Володимир 2:28
11 579 Іонов Антон 2:28
12 564 Мальований Роман 2:28:30
12 577 Дида Ігор 2:28:30
13 556 Потетнєв Олександр Вишневе, Київської 2:29
14 569 Оленченко Євгеній 2:32
14 580 Рябчун Дмитро 2:32
15 542 Чорний Степан Angara.іn.ua 2:34
16 543 Донець Арсеній 2:35
17 573 Резніченко Поль Ілларіон 2:35
18 572 Дубовой Артем 2:36
19 574 Файнгольд Юлій 2:37
20 554 Клімчук Арсеній 2:38
21 544 Аубекеров Борис Бровари, Київської 2:42
22 547 Злуніцин Валерій 2:43
22 551 Микитюк Михайло 2:43
23 578 Муха Юрій 2:46
24 555 Пугач Ілля 2:48
25 567 Кравченко Юрій 3-Б 2:51
26 552 Гресько Володимир 2:55
27 548 Каюк Тимофій 2:56

8 років - 2х400 м, 26"
дівчата
1 521 Шекера Анна ВДНГ Молнія 2:19
2 520 Бегеба Крістіна ВДНГ Молнія 2:23
хлопці
1 581 Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 2:05
2 583 Заяць Андрій 2:19
3 585 Корнієць Володимир 2:27
4 587 Оніщенко Владислав 2:36
5 582 Мусієнко Артем Біговел (к-да) 2:53
6 584 Зарудний Матвiй 2:59
7 586 Сандалов Тимофій Інфопульс 3:00

9 років - 3х400 м, 20"
дівчата
1 591 Бакай Вероніка 3:39
2 592 Малкова Майя 3:50
3 595 Цесарська Дар'я 4:16
4 589 Ковальчук Маргарита 4:17
5 593 Школа Кароліна 4:19:30
6 594 Поліщук Анастасія 4:20
7 590 Василенко Злата Нові Петрівці, Київської 4:39
хлопці
1 621 Бондарчук Нікіта 3:42
2 624 Андрієць Філіп Бровари, Київської 4:01
3 622 Руднєв Євгеній Артеріум 4:13
4 623 Хомяков Кирил 4:45
5 150 Степанок Кирил 5:08

9 років - 3х400 м, 24"
дівчата
1 611 Черкас Ангеліна 3:31
2 610 Швець Надія Турбо 3:38
3 602 Щербакова Єкатерина 3:45
4 608 Шевченко Марія 3:47
5 605 Москаленко Поліна 3:48
6 607 Бойчук Марта 3-Б 3:56
7 609 Міхненко Ангеліна 3:58
8 613 Зюкова Катерина 3:59
9 604 Журавська Вероніка Амігос 4:01
10 614 Криворог Марія 4:11
11 600 Добушевська Маргарита 3-Б 4:11:30
12 615 Леоненко Олександра 4:13
13 612 Пасальська Влада 4:20
14 616 Кладієнко Вероніка 4:27
15 599 Резніченко Діана Артеріум 4:29
16 601 Лазарева Інна Соколята 4:32
17 603 Бойцова Олександра 4:47
18 598 Кічата Софія 5:02
19 596 Калябіна Катерина 5:17
20 597 Шелепова Марія 5:19
хлопці
1 651 Макаренко Максим Біла Церква, Київської 3:12
2 638 Мошковський Денис 3:25:30
3 642 Пінчук Костянтин 3-Б 3:25+0:01
3 657 Кільдішев Станіслав Амігос 3:26
4 654 Бойко Денис 3:30
5 566 Акішев Нікіта 3:30:30
6 656 Горобей Михайло 3:30+0:01
6 631 Ковальов Марк Чайки, Київської 3:31
7 560 Володимиров-Лихоліт Олег 3:31:30
8 632 Васильєв Назар ВДНГ Молнія 3:34
8 659 Карлишев Роман 3:34
9 644 Куц Андрій 3:35:30
10 648 Довгич Євген 3:33+0:03*
10 640 Будяк Олександр Бровари, Київської 3:36
11 658 Сологубов Олексій 3:38
12 678 Іванов Олександр ВДНГ Молнія 3:46
13 634 Топехін Дмитро Амігос 3:48
14 645 Таборських Іван 3:49
14 639 Поповіченко Володимир 3:49
15 650 Поліщук Артем Соколята 3:50
16 637 Присяжнюк Нікіта 3:53
17 653 Пахомов Антон Лідер 3:54
18 630 Осадчий Тимофій 3:58
19 665 Сілкін Дмитро 3:59
20 655 Яхно Максим 4:00
21 652 Москаленко Дмитро 4:01
22 641 Чабала Любомир 4:04
23 660 Якимишен Владислав 4:08
23 664 Коцюба Едуард Райдуга 4:08
24 647 Шамшур Дмитро Лідер 4:20
25 147 Гурський Михайло 4:21
25 663 Кравчук Сергій 3-Б 4:21
26 635 Михальчук Євген 4:38
27 662 Копанєв Денис 5:12

9 років - 3х400 м, 26"
дівчата
1 620 Іщук Ніна 4:00
2 619 Оборська Світлана 4:20
3 617 Петренко Яна 4:21
3 023 Шабаліна Христина 4:21
хлопці
1 669 Петренко Дмитро 3:10
2 671 Бадеха-Корнілов Ярослав 3:26
3 676 Новіков Микита Ірпінь, Київської Інфопульс 3:31
4 672 Васильченко Максим Амігос 3:32
5 675 Гайовий Костянтин 3:33
6 674 Арістов Тимофій Соколята 3:36
7 677 Чернецький Ілля 3:47

9 років - 3х400 м, 29"
хлопці
1 681 Заглада Мірон 4:13

10 років - 3х400 м, 24"
дівчата
1 687 Сидоренко Анна Вишневе, Київської 3:15
2 684 Гордієнко Анна Амігос 3:20
3 685 Сулацкова Уляна Вишневе, Київської 3:20:30
4 682 Цимбалюк Валерія 4:47
5 683 Каюк Олександра 5:10
хлопці
1 706 Петренко Максим Інфопульс 3:35
2 696 Богданов Леонід 3:38
2 702 Донець Евгеній 3:38
3 707 Федорченко Тимур Боярка, Київської 3:40
4 699 Приходько Данило 3:46:30
5 695 Примаченко Захар Амігос 3:47
5 708 Собкович Олексій 3:47
6 697 Зелінський Філіп 3:48
6 701 Говоров Антоній 3:48
7 698 Кокот Андрій Соколята 3:57

10 років - 3х400 м, 26"
дівчата
1 690 Сотнікова Марія ВДНГ Молнія 3:05
2 691 Прокіпчук Катерина ВДНГ Молнія 3:34
3 689 Васильєва Діана 3:39
4 686 Потерлевич Дар'я 3:47
5 688 Соболєва Євгенія 3:53
6 692 Москаленко Софія 3:54
7 693 Баранець Дар'я 5:06
хлопці
1 588 Хоменчук Ярослав 3:21
2 712 Амбружевич Станіслав Софіївська Борщагівка, Київської Артеріум 3:27
3 715 Дубов Ілля 3:27:30
4 713 Додонов Роман 3:33
5 718 Колодяжний Євген 3:36
6 717 Антонов Іван 3:34+0:03
7 716 Олійник Владислав 3:42
8 709 Степанов Іван 3:43
9 720 Гуз Андрій 3:44
10 710 Вергуненко Данііл 3:45
11 711 Свергунов Назар 3:50

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результати. Переможці та призери перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 4.10.16 11:53

Юніорські велоперегони "Ми - чемпіони!" (жовтень) 2016 наступне

01 жовтня 2016 року у перегонах взяли участь 57 юних гонщиків.
Змагання тривали с 12:00 до 16:00. Розіграли 10 комплектів медалей у 10 заїздах.
Додатково проведені 4 заїзди: заїзд мам та 3 заїзди "зухвалих"

Результати
01 жовтня 2016 року

Для учасників що стартують самостійно фальстарт штрафується +0:01 (1 сек). Штраф за небезпечне підрізування та перешкоди іншим учасникам +0:03 (3 сек).

11-14 років - дівчата
3 круги по 650 метрів, 3 заїзди, 15 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 705 Сидоренко Анна Вишневе, Київської 10 24 4:57
2 724 Максимчук Марія 11 24 5:24
3 722 Щаслива Юлія 11 24 5:26
4 703 Деменюк Софія 9 20 7:50
5 721 Кувичка Аріна Інфопульс 11 20 7:58

2 заїзд
1 726 Сотнікова Марія ВДНГ Молнія 10 26 4:30
2 731 Хропачова Дар'я 11 26 5:02
3 625 Гордієнко Анна Амігос 10 26 5:13
4 727 Іванюха Ксенія Спринт 10 26 5:57
5 730 Шелепова Дар'я 11 26 6:18

3 заїзд
1 737 Юдіна Ульяна Мирний атом 12 26 4:20:30+0:01*
2 733 Прокіпчук Катерина ВДНГ Молнія 10 27 4:46
3 723 Булгакова Каріна 12 26 4:58
4 700 Мокранська Анастасія 12 26 6:00
5 736 Катрич Валерія 12 26 6:13
11-14 років - хлопці
3 круги по 650 метрів, 7 заїздів, 42 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 741 Пінчук Костянтин Райдуга 9 24 5:02
2 745 Петренко Максим Інфопульс 10 24 5:11
3 747 Єгоров Роман 11 24 5:32
4 743 Примаченко Захар Амігос 10 24 5:43
5 748 Шиманський Антон 11 24 5:45

2 заїзд
1 753 Єременко Данило 11 24 4:52:30
2 756 Клименчук Євгеній 11 24 4:53
3 752 Муха Олександр 11 24 4:57
4 759 Петренко Олександр Інфопульс 12 24 5:16
5 754 Пугач Тихон 11 24 5:17
6 755 Левченко Ярослав 11 24 6:22

3 заїзд
1 769 Шекера Артем ВДНГ Молнія 11 29 4:37
1 768 Гриньов Богдан 11 26 4:42
2 618 Тетеря Денис 10 26 5:21
3 762 Додонов Роман 10 27 5:40
4 761 Свергунов Назар 10 26 5:54
5 744 Рибка Кирило 10 26 6:29

4 заїзд
1 778 Третяк Антон 12 26 4:32:30
2 770 Садовніков Антон 11 26 4:35
2 771 Смалюк Михайло Спринт 11 26 4:35
3 775 Сіунов Олександр 12 26 4:44
4 767 Совершенний Сергій 11 26 6:59

5 заїзд
1 780 Мельничук Кіріл 12 26 4:23
2 777 Топоровський Андрій Спринт 12 26 4:25
3 796 Сухонда Андрій Форсаж 12 27 4:34
4 774 Фролов Євген Спринт 12 26 4:42
5 764 Трохимчук Дмитро Спринт 11 26 4:53
6 765 Сумленний Владислав 11 26 4:55

6 заїзд
1 790 Рибка Антон Спринт 13 26 3:53:30
2 781 Щербацький Олександр Мирний атом 10 26 4:02
3 788 Шутий Богдан 13 26 4:12
4 785 Гур'янов Артем Спринт 13 26 4:14
5 786 Савченко Олексій 13 26 4:18
6 784 Федотов Данило 13 26 4:43
НФ 783 Семенов Ілля 13 26 НФ (2 кола)

7 заїзд
1 789 Архипенко Максим Кривий Ріг 13 28 3:48
2 800 Клименко Назар 14 29 3:55
3 798 Ляшенко Дмитро 14 27 4:06
4 797 Фомічов Андрій 13 27 4:19
5 795 Богданов Сергій 14 26 4:20
6 791 Білецький Ростислав Нові Петрівці, Київської 14 26 4:34
7 793 Нагорняк Єгор 14 26 4:35
Мами
2 круги по 650 метрів, 1 заїзд, 8 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 793 Нагорняк Нелля - мама Єгора та Марка 26 1:37
2 625 Васильченко Ірина - мама Назара та Максима 26 1:41
3 748 Шаманська Анна - мама Антона 28 1:42
4 796 Сухонда Катерина - мама Сергія та Андрія 27 1:44
5 787 Клименко Наталя - мама Назара 26 1:46
6 704 Даниленко Анна 26 1:48
7 780 Цахло Ольга - мама Кирила 26 1:51
НФ 771 Смалюк Олена - мама Михайла 26 НФ
Зухвалі
2 круги по 650 метрів, 3 заїзди, 24 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 788 Шутий Богдан 13 26 3:01
2 726 Сотнікова Марія ВДНГ Молнія 10 26 3:03
3 741 Пінчук Костянтин Райдуга 9 24 3:18
4 725 [хлопець у білій футболці з написом 77] 26 3:19
5 771 Смалюк Михайло Спринт 11 26 3:20
6 б/н Гордієнко Андрій Амігос 6 20 3:54
7 748 Шиманський Антон 11 24 3:55
8 б/н Сіунова Єлизавета 6 20 4:18

2 заїзд
1 790 Рибка Антон Спринт 13 26 2:33:30
2 781 Щербацький Олександр Мирний атом 10 26 2:38:30
3 795 Богданов Сергій 14 26 2:57
4 796 Сухонда Андрій Форсаж 12 27 3:02
5 778 Третяк Антон 12 26 3:02:30
6 793 Нагорняк Єгор 14 26 3:07
7 б/н Сотніков Федір ВДНГ Молнія 7 24 3:29
8 727 Іванюха Ксенія Спринт 10 26 3:55

3 заїзд
1 780 Возняк Андрій 26 2:35 (тренер)
1 785 Гур'янов Артем Спринт 13 26 2:52
2 б/н [хлопець у червоно-білій футболці на спеші] 2:53
3 780 Мельничук Кіріл 12 26 2:59
4 765 Сумленний Владислав 11 26 3:29
5 б/н Сухонда Сергій Форсаж 7 20 3:35
6 727 Іванюха Ксенія Спринт 10 26 3:36
7 744 Рибка Кирило 10 26 3:37

якщо можна, відпишіться хлопці-зухвалі, прізвища яких ми не записали yus2006@ukr.net
Загальний залік 1 жовтня 2016
Прихований текстпоказати
3х650 м

11-14 років, 20"
дівчата
1 703 Деменюк Софія 7:50
2 721 Кувичка Аріна Інфопульс 7:58

11-14 років, 24"
дівчата
1 705 Сидоренко Анна Вишневе, Київської 4:57
2 724 Максимчук Марія 5:24
3 722 Щаслива Юлія 5:26
хлопці
1 753 Єременко Данило 4:52:30
2 756 Клименчук Євгеній 4:53
3 752 Муха Олександр 4:57
4 741 Пінчук Костянтин Райдуга 5:02
5 745 Петренко Максим Інфопульс 5:11
6 759 Петренко Олександр Інфопульс 5:16
7 754 Пугач Тихон 5:17
8 747 Єгоров Роман 5:32
9 743 Примаченко Захар Амігос 5:43
10 748 Шиманський Антон 5:45
11 755 Левченко Ярослав 6:22

11-14 років, 26"
дівчата
1 737 Юдіна Ульяна Мирний атом 4:20:30+0:01*
2 726 Сотнікова Марія ВДНГ Молнія 4:30
3 723 Булгакова Каріна 4:58
4 731 Хропачова Дар'я 5:02
5 625 Гордієнко Анна Амігос 5:13
6 727 Іванюха Ксенія Спринт 5:57
7 700 Мокранська Анастасія 6:00
8 736 Катрич Валерія 6:13
9 730 Шелепова Дар'я 6:18
хлопці
1 790 Рибка Антон Спринт 3:53:30
2 781 Щербацький Олександр Мирний атом 4:02
3 788 Шутий Богдан 4:12
4 785 Гур'янов Артем Спринт 4:14
5 786 Савченко Олексій 4:18
6 795 Богданов Сергій 4:20
7 780 Мельничук Кіріл 4:23
8 777 Топоровський Андрій Спринт 4:25
9 778 Третяк Антон 4:32:30
10 791 Білецький Ростислав Нові Петрівці, Київської 4:34
11 770 Садовніков Антон 4:35
11 771 Смалюк Михайло Спринт 4:35
11 793 Нагорняк Єгор 4:35
12 768 Гриньов Богдан 4:42
12 774 Фролов Євген Спринт 4:42
13 784 Федотов Данило 4:43
14 775 Сіунов Олександр 4:44
15 764 Трохимчук Дмитро Спринт 4:53
16 765 Сумленний Владислав 4:55
17 618 Тетеря Денис 5:21
18 761 Свергунов Назар 5:54
19 744 Рибка Кирило 6:29
20 767 Совершенний Сергій 6:59
21 783 Семенов Ілля НФ

11-14 років, 27.5-29"
дівчата
1 733 Прокіпчук Катерина ВДНГ Молнія 4:46
хлопці
1 789 Архипенко Максим Кривий Ріг 3:48
2 800 Клименко Назар 3:55
3 798 Ляшенко Дмитро 4:06
4 797 Фомічов Андрій 4:19
5 796 Сухонда Андрій Форсаж 4:34
6 769 Шекера Артем ВДНГ Молнія 4:37
7 762 Додонов Роман 5:40
Вітаємо юніорів-рекордсменів з рекордами: Сидоренко Анна (24"), Юдіна Ульяна (26") та Архипенко Максим (28") :good:
Високі результати всіх учасників надихають на нові перемоги!

Результати юніорів на bikeportal

Віртуальний загальний залік bikeportal
foto_bp.JPG
foto_bp.JPG (76.49 Кіб) Переглянуто 4137 разів

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результати. Переможці та призери перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 7.10.16 10:34

Велоперегони для малюків "Котигорошки" (жовтень) 2016 наступне

Розподіл досить масової категорії 2 роки на підгрупи виявилося вдалим рішенням. Так будемо робити і надалі, з "плаваючими" границями підгруп в залежності від вікового набору учасників. Найперші заїзди дітей до 2 років завжди будуть зі змішаними діаметрами коліс (так трапилося і цього разу) - тут вирішальним є вік дитини. З розподілом заїздів по діаметру коліс впоралися непогано. Хоча в одиночних випадках батьки новачків невірно визначили діаметри, тож у деяких заїздах є "сплески", які на місці вже було важко виправити. Також невідповідні діаметри в заїздах виникали у випадках запізнення учасників (всяке буває) та при дореєстрації на місці "не в свій заїзд". Дуже прикро що у 1-му заїзді один з малюків відмовився за настроєм стартувати, тож сподіваємося на наступні змагання у нього все буде добре. Ще нагадаю на майбутнє, що між заїздами інколи виникає невеличка "запасна" пауза, але з випередженням заїзди ми не випускаємо, щоб дочекатися всіх учасників, тож і цього разу намагалися максимально притримуватися запланованого розкладу. Дуже порадували маленькі велосипедисти. Хоча на цих змаганнях їх, в порівнянні з біговелістами, небагато, але майже всі вони стартували без бічних коліс! Це дуже круто!) Велика дяка суддівській бригаді на фініші - Тарас Гулеватий, Альона Юдіна, Ульяна Юдіна, нашому зв'язковому "старт-фініш" Сергій Богданов та ведучому на старті Володимир Кулачек - всі дуже чітко і якісно спрацювали. З розбором протоколів складнощів не виникло. Якщо є зауваження, пишіть. Штрафів не призначали. Батьки - молодці!

2 жовтня 2016 року на перегони прийшли 120 малюків віком від 1 рік 6 місяців до 4 років. Змагання тривали з 10:30 до 13:30. Проведено 27 заїздів.

Результати
2 жовтня 2016 року

Штраф +0:03 (3 сек) призначається через неправильні дії батьків, а саме за сильне виштовхування зі старту, силове протягування по трасі, старт завчасно (фальстарт), перешкоди іншим учасникам. Для учасників що стартують самостійно без допомоги батьків фальстарт штрафується +0:01 (1 сек).
Пояснення: * - див.примітки, НФ - не фінішував, НС - не стартував, ПК - поза конкурсом, нд - немає даних по часу

Інформація подана в такому порядку:
Місце - Стартовий номер - Прізвище_Ім'я - (Команда/Місто) - Вік - Діаметр - Час


Біговел 2 роки - 80 м
пряма 80 метрів, 14 заїздів, 64 учасника, старти з 10:30
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 18 Ромашкін Лев 2 8 1:40:30
2 19 Кучеренко Ярослав Інфопульс 2 10 1:59
3 14 Куркін Марк 1.5 6 2:19
НС 15 Яровий Артем Інфопульс 2 8 НС

2 заїзд
1 23 Калашник Лев 1.10 12 0:42:30
2 25 Корнієнко Віра 1.11 12 0:56
3 22 Делендик Данило Інфопульс 1.11 12 0:58
4 24 Москаленко Борислав 1.10 12 1:20

3 заїзд
1 26 Гелеверя Володимир Інфопульс 2.1 8 1:36
2 27 Рябошапка Єгор 2.1 6 1:41
3 29 Донецький Владислав 2.2 6 1:45

4 заїзд
1 30 Рибін Ілля 2.1 8 0:35
2 34 Гоменюк Іван Амігос 2.2 10 0:37
3 32 Долюк Тамара Вiкторiя 2.1 8 0:43
4 31 Предко Микола 2.1 8 2:20

5 заїзд
1 38 Євлаш Кристина 2.1 12 0:40
2 37 Маркуц Михайло 2.1 12 0:41:30
3 35 Головань Зоряна 2.1 12 0:52
4 36 Бучко Орест 2.1 12 0:56:30
5 28 Жидков Михайло 2.2 6 1:01

6 заїзд
1 42 Стрижаков Ілля 2.3 12 0:31:30
2 40 Ступницький Тiмур 2.3 12 0:33
3 41 Нікітін Олександр 2.3 12 1:08
4 39 Булбук Катерина 2.2 12 1:39

7 заїзд
1 47 Конішевська Маргарита 2.6 8 0:44:30
1 48 Патлай Ілля 2.8 8 0:44:30
2 44 Самойленко Іван 2.4 8 0:47
3 46 Мусієнко Ярослав 2.4 8 1:59

8 заїзд
1 50 Усик Марк 2.6 10 0:34
2 49 Скорецький Захар 2.4 10 0:37:30
3 53 Федів Юрій Мила, Київської 2.5 12 0:40
3 52 Костира Матвій 2.4 12 0:40
4 54 Ліповой Михайло Вишневе, Київської 2.6 12 0:40:30

9 заїзд
1 56 Нагула Ростислав Райдуга 2.6 12 0:42
2 59 Филипенко Єгор 2.7 12 0:47
3 60 Муляр Тимур 2.7 12 0:53
4 58 Пєснєв Платон 2.5 14 0:58

10 заїзд
1 67 Андрусенко Северин 2.8 12 0:31:30
2 65 Солдатов Данило 2.7 12 0:32
3 68 Гайдай Дем'ян 2.8 12 0:33:30
4 62 Селезньов Роман Обухів, Київської 2.7 12 0:39
5 71 Альбіт Гнат Мар'янівка, Київської 2.8 12 0:40
6 66 Нестеровський Михайло 2.8 12 0:41

11 заїзд
1 74 Гаврилов Роман 2.11 8 0:30
2 73 Шолудченко Дар'я 2.10 8 0:37
3 70 Барановський Тарас 2.9 8 0:40
4 72 Мущиніна Варвара 2.10 8 0:42
5 69 Юдіна Поліна 2.9 6 1:20

12 заїзд
1 55 Хасанов Адріан Буча, Київської 2.6 12 0:29
2 77 Товстик Анна 2.10 10 0:31
3 51 Іваненко Олександр 2.8 10 0:37:30
3 75 Кужель Павло 2.9 10 0:37:30
4 78 Нємчік Ніколь 2.11 12 0:39

13 заїзд
1 80 Мисловський Олександр Вінниця 2.9 12 0:33
2 79 Поліщук Максим 2.9 12 0:35
3 13 Івашина Михайло 2.1 10 1:03
4 83 Калина Олександр 2.10 12 1:23
5 17 Хижняк Андрій 2.10 10 3:50

14 заїзд
1 86 Лисенко Даниїл 2.10 12 0:32
2 90 Руднiков Леонiд 2.11 12 0:34
3 87 Гримуд Iван 2.10 12 0:35
4 89 Сердюк Костянтин Хотянівка, Київської 2.11 12 0:36
5 88 Данiлова Алiна 2.11 12 0:36:30
6 85 Яшкуль Давид 2.10 12 0:42
Біговел 3 роки - 80 м
пряма 80 метрів, 9 заїздів, 42 учасника, старти з 12:00
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 097 Лахманець Нікіта 3 8 0:26:30
2 094 Клікун Адріан 3 8 0:28
3 091 Погуляйко Ксенія 3 8 0:33
4 095 Онищенко Макар 3 8 0:34

2 заїзд
1 100 Григоров Олесь 3 10 0:28
2 099 Сосєдов Арсенiй 3 10 0:29
3 082 Маслов Іван 2.10 12 0:30
4 098 Щирба Захар 3 10 0:33
5 016 Кунгурцев Андрій 2.11 10 0:37
6 101 Соломчук Юлія 3 10 0:45

3 заїзд
1 104 Чертополох Денис 3 10 0:24
2 105 Леоненко Дмитро 3 10 0:28
3 103 Гаврилюк Аркадій 3 10 0:31
4 107 Федоренко Владислав Інфопульс 3 12 0:33
5 020 Жуков Павло 2.8 12 0:39

4 заїзд
1 111 Кулик Гліб 3 12 0:25:30
2 113 Вакулін Геннадій Райдуга 3 12 0:29
3 112 Шувалов Мирон Калита, Київської 3 12 0:33
4 109 Осіпчук Ілля 3 10 0:34

5 заїзд
1 115 Владимировський Микита 3 12 0:28:30
2 117 Кравчук Сергій Коростишів, Житомирської 3 12 0:30
3 118 Сторож Давид 3 12 0:31
4 116 Нарбут Ольга Ірпінь, Київської 3 12 0:36
5 110 Кисельов Костянтин 3 12 0:52

6 заїзд
1 126 Дяків Христина 3 12 0:27
2 120 Романюк Микола 3 12 0:28:30
3 124 Долюк Емма Валерiя 3 12 0:33:30
4 121 Мішустіна Олександра 3 12 0:35
5 122 Бевзицький Артем Інфопульс 3 12 0:42

7 заїзд
1 130 Завгородній Олександр 3 12 0:26
2 123 Носов Григорій 3 12 0:28:30
3 127 Нечай Владислав 3 12 0:30:30
4 128 Шульга Михайло 3 12 0:32
5 131 Іванова Поліна 3 12 0:33

8 заїзд
1 021 Кулешов Тимур 3 12 0:23
2 129 Пунько Ярослав 3 12 0:25
3 134 Лисаков Артур 3 12 0:27
4 133 Мартинюк Іван 3 12 0:31

9 заїзд
1 141 Духовний Андрій 3 12 0:23
2 165 Бєлєтєєв Дмитро 3 12 0:26
3 145 Гайдаєнко Нікіта 3 12 0:28
4 140 Дегтярьова Ніка 3 12 0:34
Велосипед 2-3 роки - 80 м
пряма 80 метрів, 4 заїзди, 14 учасників, старти з 13:00
Прихований текстпоказати
1 заїзд - без бічних колес
1 045 Кулешов Тимур 3 12 0:16:30
2 253 Делендик Тимофій Інфопульс 3 12 0:22:30
3 237 Кравчук Сергій Коростишів, Житомирської 3 12 0:24:30
4 043 Хасанов Адріан Буча, Київської 2.6 12 0:26:30
5 201 Валевата Надія 3 12 0:32

2 заїзд - два заліка - серед 14" та вело з бічними колесами
1 298 Соколов Артем 3 14 0:21
2 134 Лисаков Артур 3 14 0:23
1 179 Калiнiченко Георгiй 2.11 12-б 0:35:30
2 424 Коваль Микита 3 16-б 0:46

3 заїзд - два заліка - 3 та 4 роки
1 033 Салмай Лев 4 16 0:19
1 452 Яремич Ярослав 4 16 0:19
1 429 Кернасовський Орест 3 16 0:19:30
2 435 Харитонова Марина 3 16 0:28:30

3 заїзд
3 450 Городецький Богдан Інфопульс 3 16-б 0:57:30
(та ще двоє біговелістів поза конкурсом)

Примітки.
Заїзд 3. Прийняли двох 4 річок, планували прийняти поза конкурсом, але була можливість зробити окремий залік.
Заїзд 4. Вже при опрацюванні в протоколи записую 3 місце серед вело з бічними колесами.
Загальний залік 1 жовтня
Прихований текстпоказати
Примітка Залік складений без урахування діаметрів коліс та віку, для "інтересу". Чотирирічні учасники не внесені в цей залік.

Біговел
0:23 (Кулешов Тимур, Духовний Андрій)
0:24 (Чертополох Денис)
0:25 (Пунько Ярослав)
0:25,5 (Кулик Гліб)
0:26 (Завгородній Олександр, Бєлєтєєв Дмитро)
0:26,5 (Лахманець Нікіта)
0:27 (Дяків Христина, Лисаков Артур)
0:28 (Клікун Адріан, Григоров Олесь, Леоненко Дмитро, Гайдаєнко Нікіта)
0:28,5 (Владимировський Микита, Романюк Микола, Носов Григорій)
0:29 (Хасанов Адріан, Сосєдов Арсенiй, Вакулін Геннадій)
0:30 (Гаврилов Роман, Маслов Іван, Кравчук Сергій)
0:30,5 (Нечай Владислав)
0:31 (Товстик Анна, Гаврилюк Аркадій, Сторож Давид, Мартинюк Іван)
0:31,5 (Стрижаков Ілля, Андрусенко Северин)
0:32 (Солдатов Данило, Лисенко Даниїл, Шульга Михайло)
0:33 (Ступницький Тiмур, Мисловський Олександр, Погуляйко Ксенія, Щирба Захар, Федоренко Владислав, Шувалов Мирон, Іванова Поліна)
0:33,5 (Гайдай Дем'ян, Долюк Емма Валерiя)
0:34 (Усик Марк, Руднiков Леонiд, Онищенко Макар, Осіпчук Ілля, Дегтярьова Ніка)
0:35 (Рибін Ілля, Поліщук Максим, Гримуд Iван, Мішустіна Олександра)
0:36 (Сердюк Костянтин, Нарбут Ольга)
0:36,5 (Данiлова Алiна)
0:37 (Гоменюк Іван, Шолудченко Дар'я, Кунгурцев Андрій)
0:37,5 (Скорецький Захар, Іваненко Олександр, Кужель Павло)
0:38
0:39 (Селезньов Роман, Нємчік Ніколь, Жуков Павло)
0:40 (Євлаш Кристина, Федів Юрій, Костира Матвій, Альбіт Гнат, Барановський Тарас)
0:40,5 (Ліповой Михайло)
0:41 (Нестеровський Михайло)
0:41,5 (Маркуц Михайло)
0:42 (Нагула Ростислав, Мущиніна Варвара, Яшкуль Давид, Бевзицький Артем)
0:42,5 (Калашник Лев)
0:43 (Долюк Тамара Вiкторiя)
0:44
0:44,5 (Конішевська Маргарита, Патлай Ілля)
0:45 (Соломчук Юлія)
0:46
0:47 (Самойленко Іван, Филипенко Єгор)
0:48
0:49
0:50
0:51
0:52 (Головань Зоряна, Кисельов Костянтин)
0:53 (Муляр Тимур)
0:56 та більше (Корнієнко Віра, Бучко Орест, Делендик Данило, Пєснєв Платон, Жидков Михайло, Івашина Михайло, Нікітін Олександр, Москаленко Борислав, Юдіна Поліна, Калина Олександр, Гелеверя Володимир, Булбук Катерина, Ромашкін Лев, Рябошапка Єгор, Донецький Владислав, Кучеренко Ярослав, Мусієнко Ярослав, Куркін Марк, Предко Микола, Хижняк Андрій)

НС (Яровий Артем)

Велосипед
0:16,5 (Кулешов Тимур - без бічних коліс)
0:19,5 (Кернасовський Орест - без бічних коліс)
0:21 (Соколов Артем - без бічних коліс)
0:22,5 (Делендик Тимофій - без бічних коліс)
0:23 (Лисаков Артур - без бічних коліс)
0:24,5 (Кравчук Сергій - без бічних коліс)
0:26,5 (Хасанов Адріан - без бічних коліс)
0:28,5 (Харитонова Марина - без бічних коліс)
0:32 (Валевата Надія - без бічних коліс)
0:35,5 (Калiнiченко Георгiй – з бічними колесами)
0:46 (Коваль Микита – з бічними колесами)
0:57,5 (Городецький Богдан – з бічними колесами)
Вітаємо рекордсменів на цій трасі. Оновлено рекорди на велосипеді: Кулешов Тимур 12", Соколов Артем 14". Також Кулешову Тимуру вдалося оновити рекорд траси 16,5 с. Транспорт на якому він показав рекордний час - велосипед 12" без бічних коліс.

Звіт по реєстрації
Зареєстровано всього 162 учасників (в т.ч. без попередньої реєстрації 6, на другий старт 4), попередили про зняття зі змагань 22, не прийшли без попередження 20 (з них лише 8 новачків, тобто в цьому випадку новачки були більш організованими). В підсумку 120 учасник прийшов на змагання. Загальна неявка 26%, за рахунок попереджень 12%.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результати. Переможці та призери перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 25.4.17 08:31

Юніорські велоперегони "Ми - чемпіони!" (квітень) 2017 наступне

22 квітня 2017 року у перегонах взяли участь 59 юних гонщиків.
Змагання тривали с 12:00 до 16:00. Розіграли 12 комплектів медалей у 11 заїздах.
Додатково проведені 2 заїзди: заїзд мам та масовий заїзд "зухвалих"

Результати
22 квітня 2017 року

Для учасників що стартують самостійно фальстарт штрафується +0:01 (1 сек). Штраф за небезпечне підрізування та перешкоди іншим учасникам +0:03 (3 сек). - цього разу без штрафів)
Пояснення: * - див.примітки, НФ - не фінішував, НС - не стартував, ПК - поза конкурсом, нд - немає даних по часу

Інформація подана в такому порядку:
Місце - Стартовий номер - Прізвище_Ім'я - (Команда/Місто) - Вік - Діаметр - Час


11-14 років - дівчата
3 круги по 650 метрів, 3 заїзди, 15 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 704 Сотнікова Марія ВДНГ Молнія 10 26 5:08
2 701 Гордієнко Анна Амігос 10 26 5:32
1 703 Бабієнко Ксенія 11 24 6:11
3 706 Моцна Анна 11 26 6:55
3 702 Лесечко Катерина 11 24 7:03

2 заїзд
1 709 Сидоренко Анна Вишневе 11 26 4:52
2 708 Іванюха Ксенія Спринт 11 26 5:28
3 705 Потерлевич Дар'я 11 26 5:57
4 707 Москаленко Софія 11 26 6:18

3 заїзд
1 711 Прокіпчук Катерина ВДНГ Молнія 11 27 5:01
2 715 Булгакова Каріна 13 26 5:07
3 716 Гуз Юлія 13 26 5:21
2 717 Шостак Яна 13 24 6:31

Примітка. Окремий залік для гонщиць 1,3 заїзда, 24"
11-14 років - хлопці
3 круги по 650 метрів, 8 заїздів, 54 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 723 Макаренко Максим Біла Церква 10 24 4:56
2 718 Данильчук Тимофій 7 26 5:50
3 724 Москаленко Дмитро 10 24 6:29
4 749 Січкар Іван 8 24 6:39
5 722 Бойко Владислав 10 24 7:15
6 725 Шостак Дем'ян 10 20 7:24

2 заїзд
1 734 Шиманський Антон 11 24 6:18
2 730 Приходько Данило 11 24 6:54
3 729 Пінчук Костянтин Райдуга 9 24 7:01
3 727 Петрушенко Климентiй 10 24 7:31
НФ 728 Зелінський Філіп 10 24 НФ

3 заїзд
1 735 Корольов Кирило 11 24 5:12
2 739 Онуфрієнко Владислав 11 24 5:13
3 737 Федорченко Тимур Боярка 11 24 5:32
4 738 Остаповський Андрій 11 24 5:41
5 740 Погорєлов Дмитро 11 24 5:47
6 728 Зелінський Філіп 10 24 5:48 (повторно)
7 729 Пінчук Костянтин Райдуга 9 24 6:09 (повторно)

4 заїзд
1 743 Сахненко Ярослав 10 26 5:18
2 751 Рибка Кирило 11 26 5:42
3 746 Додонов Роман 10 27 5:57
4 750 Колодяжний Євгеній 11 26 6:11
5 742 Винниченко Олександр 10 27 6:13
6 748 Батічков В'ячеслав 11 24 6:21
7 712 Мацько Богдан 9 26 6:38

5 заїзд
1 757 Носков Павло 11 29 4:48
2 758 Шекера Артем ВДНГ Молнія 11 29 5:27
3 755 Афанасьєв Євген 11 26 5:45
4 756 Башлик Тимофій 12 27 6:16
5 754 Мацько Микита 11 26 7:30

6 заїзд
1 763 Костенко Микита Порцелян 13 24 4:44
2 761 Клименчук Євгеній 12 24 5:04
3 759 Єременко Данило 12 24 5:08
4 768 Годік Максим Спринт 12 26 5:32
5 769 Поміркований Костянтин 13 26 5:51

7 заїзд
1 776 Гур'янов Артем Спринт 13 26 4:18
2 771 Гриценко Ярослав Спринт 13 26 4:18:30
3 770 Третяк Антон 13 26 4:28
3 772 Мельничук Кіріл 13 26 4:28
4 774 Шульгін Микита 13 26 4:47
5 710 Кондратюк Вадим Артеріум 13 26 4:49

8 заїзд
1 779 Рибка Антон Спринт 14 26 4:14
2 784 Фомічов Андрій PLSU 14 27 4:22
3 777 Рочняк Владислав Спринт 14 26 4:27
4 778 Шутий Богдан 14 26 4:27:30
5 783 Сухонда Андрій Форсаж 13 27 4:54
6 775 Лозбенко Олексій 13 26 5:33
7 764 Ібадулаєв Артем 15 26 6:18
Мами
2 круги по 650 метрів, 1 заїзд, 7 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 721 Плескач Лілія - мама Данила 26 3:42
2 701 Кікалова Юлія 26 3:47
3 764 Янушевська Олена - мама Артема 26 4:00
4 720 Клименчук Тетяна - мама Євгена 24 4:03
5 714 Конотопцева Марина 26 4:16
6 713 Колодяжна Євгенія - мама Євгенія 26 4:33
7 708 Іванюха Тетяна - мама Ксенії 26 4:37
Зухвалі
2 круги по 650 метрів, 1 заїзд, 14 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 779 Рибка Антон Спринт 14 26 2:40
2 б/н Возняк Андрій 26 2:41
3 777 Рочняк Владислав Спринт 14 26 2:53
4 776 Гур'янов Артем Спринт 13 26 2:57
5 778 Шутий Богдан 14 26 3:01
6 771 Гриценко Ярослав Спринт 13 26 3:06
7 723 Макаренко Максим Біла Церква 10 24 3:35
8 768 Годік Максим Спринт 12 26 3:37
9 б/н Сухонда Сергій Форсаж 8 24 3:38
10 708 Іванюха Ксенія Спринт 11 26 3:54
11 701 Гордієнко Анна Амігос 10 26 4:03
12 764 Ібадулаєв Артем 15 26 нд
13 734 Шиманський Антон 11 24 4:10
14 750 Колодяжний Євгеній 11 26 4:26
Загальний залік 22 квітня 2017
Прихований текстпоказати
3х650 м

11-14 років, 24"
дівчата
1 703 Бабієнко Ксенія 6:11
2 717 Шостак Яна 6:31
3 702 Лесечко Катерина 7:03
хлопці
1 763 Костенко Микита Порцелян 4:44
2 723 Макаренко Максим Біла Церква 4:56
3 761 Клименчук Євгеній 5:04
4 759 Єременко Данило 5:08
5 735 Корольов Кирило 5:12
6 739 Онуфрієнко Владислав 5:13
7 737 Федорченко Тимур Боярка 5:32
8 738 Остаповський Андрій 5:41
9 740 Погорєлов Дмитро 5:47
10 728 Зелінський Філіп 5:48
11 729 Пінчук Костянтин Райдуга 6:09
12 734 Шиманський Антон 6:18
13 748 Батічков В'ячеслав 6:21
14 724 Москаленко Дмитро 6:29
15 749 Січкар Іван 6:39
16 730 Приходько Данило 6:54
17 722 Бойко Владислав 7:15
18 725 Шостак Дем'ян 7:24 (20")
19 727 Петрушенко Климентiй 7:31

11-14 років, 26"
дівчата
1 709 Сидоренко Анна Вишневе 4:52
2 711 Прокіпчук Катерина ВДНГ Молнія 5:01 (27.5")
3 715 Булгакова Каріна 5:07
4 704 Сотнікова Марія ВДНГ Молнія 5:08
5 716 Гуз Юлія 5:21
6 708 Іванюха Ксенія Спринт 5:28
7 701 Гордієнко Анна Амігос 5:32
8 705 Потерлевич Дар'я 5:57
9 707 Москаленко Софія 6:18
10 706 Моцна Анна 6:55
хлопці
1 779 Рибка Антон Спринт 4:14
2 776 Гур'янов Артем Спринт 4:18
3 771 Гриценко Ярослав Спринт 4:18:30
4 784 Фомічов Андрій PLSU 4:22 (27.5")
5 777 Рочняк Владислав Спринт 4:27
6 778 Шутий Богдан 4:27:30
7 770 Третяк Антон 4:28
7 772 Мельничук Кіріл 4:28
8 774 Шульгін Микита 4:47
9 757 Носков Павло 4:48 (29")
10 710 Кондратюк Вадим Артеріум 4:49
11 783 Сухонда Андрій Форсаж 4:54 (27.5")
12 743 Сахненко Ярослав 5:18
13 758 Шекера Артем ВДНГ Молнія 5:27 (29")
14 768 Годік Максим Спринт 5:32
15 775 Лозбенко Олексій 5:33
16 751 Рибка Кирило 5:42
17 755 Афанасьєв Євген 5:45
18 718 Данильчук Тимофій 5:50
19 769 Поміркований Костянтин 5:51
20 746 Додонов Роман 5:57 (27.5")
21 750 Колодяжний Євгеній 6:11
22 742 Винниченко Олександр 6:13 (27.5")
23 756 Башлик Тимофій 6:16 (27.5")
24 764 Ібадулаєв Артем 6:18
25 712 Мацько Богдан 6:38
26 754 Мацько Микита 7:30
Результати юніорів на bikeportal

Віртуальний загальний залік bikeportal
tabl_v2017.PNG
tabl_v2017.PNG (169.55 Кіб) Переглянуто 2300 разів

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результати. Переможці та призери перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 30.4.17 15:55

Велоперегони для малюків "Котигорошки" (квітень) 2017 наступне

З кожним разом набуваємо досвіду, і можна сказати, що ці перегони вже проводили по відпрацьованій схемі. Звачайно, є і будуть, деякі помилки, так званий людський фактор, але в цілому - все добре. Ткк, ми дуже сумуємо, коли у малюків щось не складається, і вони відмовляються стартувати (4-5 малюків були не в настрої змагатися цього дня), але загалом маємо своєрідний рекорд цих змагань: 155 учасників та 34 заїзди. За рахунок чіткої роботи всіх служб перегонів впоралися до 13:30, повністю вклалися в запланований графік, щей мали декілька перерв на тренувальні заїзди.
Дякуємо суддівській бригаді на фініші - Альона Юдіна, Наталія Циркунова (ідеальний протокол), Наталія, нашому зв'язковому "старт-фініш" Сергій Богданов та ведучому на старті Володимир Кулачек. Також дякуємо дівчатам на реєстрації та нагородженні - всі ланки процесу змагань працювали дуже злагоджено! Штрафів батькам не призначали - і це добре.


23 квітня 2017 року в перегонах прийняли участь 155 малюків віком від 1 рік 6 місяців до 4 років. Змагання тривали з 10:30 до 13:30. Проведено 34 заїзди.

Результати
23 квітня 2017 року

Штраф +0:03 (3 сек) призначається через неправильні дії батьків, а саме за сильне виштовхування зі старту, силове протягування по трасі, старт завчасно (фальстарт), перешкоди іншим учасникам. Для учасників що стартують самостійно без допомоги батьків фальстарт штрафується +0:01 (1 сек).
Пояснення: * - див.примітки, НФ - не фінішував, НС - не стартував, ПК - поза конкурсом, нд - немає даних по часу

Інформація подана в такому порядку:
Місце - Стартовий номер - Прізвище_Ім'я - (Команда/Місто) - Вік - Діаметр - Час


Біговел 2 роки - 80 м
пряма 80 метрів, 16 заїздів, 76 учасників, старти з 10:30
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 5 Лопатін Ярослав 1.11 6 1:04
2 2 Сердюк Ростислав Хотянівка, Київської 1.9 6 1:10
3 4 Соловей Єлизавета 1.11 6 1:21
4 3 Лисакова Мішель 1.9 6 2:17
5 1 Нємчік Мікєла 1.4 6 2:39

2 заїзд
1 8 Сльонкiн Михайло 1.11 8 0:46
2 6 Куркін Марк 2 6 1:13

3 заїзд
1 12 Гаєвський Артур 1.11 12 0:54
2 11 Журба Андрій 1.101 12 1:39
3 9 Гречишников Давид 2 12 1:45
4 10 Пенц Максим 1.7 12 1:51
5 7 Шостак Олексiй 2 6 3:14

4 заїзд
1 16 Замковий Радомир Щасливе, Київської Velociraptors 2.1 8 0:36
2 14 Погоріла Любава 2.2 6 0:51
3 13 Бондаренко Маркiян 2.2 6 0:55
4 15 Григоренко Ніна 2.3 6 1:37
НС 18 Ящук Іван Інфопульс 2.3 8 НС

5 заїзд
1 21 Кириленко Арсен 2.1 12 0:38
1 22 Непомнящий Тихон Бориспіль, Київської 2.1 12 0:38
2 20 Клімова Евеліна Вишгород, Київської 2.3 10 0:42
3 19 Ратушний Кирило 1.8 10 0:47
4 23 Непомняща Мiланiя Бориспіль, Київської 2.1 12 0:50

6 заїзд
1 24 Маркін Марк 2.1 12 0:32
2 28 Скоморох Михайло 2.3 12 0:39
3 26 Шапран Кирил 2.3 12 0:48
4 27 Міненко Сніжана 2.3 12 1:00
НС 25 Метлушко Микита 2.2 12 НС

7 заїзд
1 34 Яровий Артем Інфопульс 2.6 12 0:34
2 31 Расько Ніна 2.6 8 0:41
3 33 Капустинський Кирило 2.6 8 0:42
4 32 Тарідонов Демид 2.6 8 0:43
5 29 Панкевич Михайло 2.7 6 0:44

8 заїзд
1 40 Мельник Еміліан Тарасівка, Київської 2.8 10 0:40
2 37 Єгоров Ярослав 2.4 10 0:48
3 35 Стрижка Артем Інфопульс 2.7 12 0:57
4 39 Кумайгородська Інеса 2.5 10 1:02
5 38 Петров Олексій 2.4 10 3:01

9 заїзд
1 43 Глушенков Максим 2.5 12 0:34
2 47 Горчак Емілія 2.5 12 0:38
3 44 Москаленко Борислав 2.5 12 0:38:30
4 41 Михайленко Микола 2.4 12 0:51
5 45 Білецький Олексій Інфопульс 2.5 12 1:09
6 46 Корнієнко Віра 2.5 12 1:39
7 42 Грініченко Олександр 2.5 12 3:01

10 заїзд
1 53 Ахтямов Ілля 2.7 12 0:28
2 48 Делендик Данило Інфопульс 2.6 12 0:31
3 52 Яковлєв Ростислав 2.6 12 0:41
4 30 Жидков Михайло 2.8 6 0:45
5 50 Сборщиков Глєб 2.6 12 0:49

11 заїзд
1 54 Румянцев Марк Інфопульс 2.7 12 0:33
2 57 Кучеренко Ярослав Інфопульс 2.7 12 0:33:30
3 58 Кокодзєй Максим 2.7 12 0:37
4 56 Федоренко Матвiй 2.7 12 0:41
5 55 Шелухіна Василіса Бориспіль, Київської 2.7 12 0:56
6 59 Гелеверя Володимир Інфопульс 2.8 12 2:06

12 заїзд
1 61 Маркуц Михайло 2.8 12 0:32
2 62 Рябошапка Єгор 2.8 12 0:40
3 63 Євлаш Кристина 2.8 12 0:48
4 60 Головань Зоряна 2.8 12 0:53
4 65 Дудченко Поліна 2.8 12 0:53

13 заїзд
1 72 Данилюк Єлисей 2.9 12 0:28
2 66 Калюжна Аліса 2.9 8 0:28:30
3 73 Білоуско Марія Інфопульс 2.9 10 1:04
4 71 Гордієнко Борис 2.11 8 6:05

14 заїзд
1 78 Ступницький Тiмур 2.9 12 0:25
2 74 Скорецький Захар 2.11 10 0:26
3 75 Іванченко Катерина Юрівка, Київської 2.9 12 0:30
4 76 Сорокін Єгор Extreme Factory UKR 2.9 12 0:30:30
5 732 Чорний Назар 2.9 12 0:32
6 77 Кравчук Максим 2.9 12 0:36

15 заїзд
1 80 Сомов Олександр 2.9 12 0:32
2 81 Медіна Ярослав 2.101 12 0:40
3 83 Якобчук Максим 2.11 12 0:56
НС 79 Нікітін Олександр 2.9 12 НС

16 заїзд
1 133 Сердюк Костянтин Хотянівка, Київської 3 12 0:27
2 84 Костира Матвій 2.11 12 0:32
3 88 Мінаєв Артем 2.11 12 0:42
4 85 Полушкін Артем Інфопульс 2.11 12 0:43
5 87 Гресько В'ячеслав 2.11 12 1:02
Біговел 3 роки - 80 м
пряма 80 метрів, 14 заїздів, 65 учасників, старти з 12:00
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 89 Олесова Соломія 3 6 0:28
2 90 Удовиченко Іван 3 6 0:30
3 93 Патлай Ілля 3 8 0:32
4 92 Конішевська Маргарита 3 8 0:37
5 91 Кучма Катерина 3 10 1:32

2 заїзд
1 97 Гаврилов Роман 3 8 0:27
2 36 Кологривов Артем 3 8 0:29
3 95 Мущиніна Варвара 3 8 0:31
4 94 Барановський Тарас 3 8 0:34
5 96 Гамаля Юрій 3 8 0:39

3 заїзд
1 101 Сльонкiн Тимофiй 3 8 0:33
2 102 Дребот Мирон 3 8 0:38
3 103 Круковський Гліб 3 8 0:46

4 заїзд
1 105 Гладун Маркіян 3 10 0:25
2 104 Синюгін Олег 3 10 0:27
3 107 Музиченко Денис 3 10 0:29
4 108 Клішин Ростислав 3 10 0:33
5 106 Іваненко Олександр 3 10 0:35
6 67 Шашков Тимур 3 10 0:37

5 заїзд
1 111 Сосєдов Арсенiй 3 10 0:25
2 110 Павленко Давід 3 10 0:27
3 112 Григоров Олесь 3 10 0:30
4 136 Щирба Захар 3 10 0:31
5 109 Корсанюк Денис Хотів, Київської 3 10 0:34

6 заїзд
1 116 Ліповой Михайло Вишневе, Київської 3 12 0:27
2 49 Кужель Павло 3 10 0:29
3 114 Виноградов Іван 3 12 0:29:30
4 115 Станиславишин Сергій 3 12 0:34
5 117 Соколов Дмитро 3 12 0:40
6 736 Недоспасова Олена 3 12 1:13

7 заїзд
1 122 Андрусенко Северин 3 12 0:23
2 120 Сидоренко Устим 3 12 0:31
3 733 Мовчан Олександр 3 12 0:32
4 118 Муляр Тимур 3 12 0:34
5 119 Нечволодов Федір 3 12 0:37

8 заїзд
1 126 Шевцов Олександр 3 12 0:25
2 124 Сомов Владислав 3 12 0:27
3 128 Семко Роман 3 12 0:28
4 127 Ципотан Назар 3 12 0:30
5 125 Короткий Ілля 3 12 0:33
6 123 Гайдай Дем'ян 3 12 0:35

9 заїзд
1 130 Маслов Іванко 3 12 0:27
2 129 Тиндик Гліб 3 12 0:29:30
3 731 Риженко Іван 3 12 0:30
4 132 Русанов Гліб 3 12 0:31
5 726 Кондратенко Ілля 3 12 0:34

10 заїзд
1 137 Нємчік Ніколь 3 12 0:31
2 138 Авдєєнко Софія 3 12 0:32
3 139 Козлов Володимир 3 12 0:47

11 заїзд
1 143 Єгоров Алекс 3 12 0:24
2 142 Понур Нікіта 3 12 0:25
3 145 Шолєв Павло 3 12 0:28
4 140 Курагін Олександр Інфопульс 3 12 0:33

12 заїзд
1 147 Головченко Іван 3 12 0:23
2 146 Кравчук Сергій Коростишів, Житомирської 3 12 0:24
3 150 Романюк Микола 3 12 0:25
4 148 Сторож Давид 3 12 0:27
5 151 Мішустіна Олександра 3 12 0:31

13 заїзд
1 152 Клікун Адріан 3 12 0:23
2 155 Чайка Крістіна 3 12 0:28
3 153 Павлійчук Олександр 3 12 0:33

14 заїзд
1 157 Пунько Ярослав 3 12 0:23
2 159 Коберська Маргарита 3 14 0:26
3 158 Лисенко Даниїл 3 14 0:28
4 160 Лебедєва Лідія 3 14 0:41
Велосипед 2-3 роки - 80 м
пряма 80 метрів, 4 заїзди, 14 учасників, старти з 13:10
Прихований текстпоказати
1 заїзд - без бічних колес
1 745 Фоміних Тимофій Лісовичі, Київської Стріла 3 12 0:21
2 100 Кравчук Сергій Коростишів, Житомирської 3 12 0:24
3 741 Крупніков Олександр 3 12 0:29
4 752 Валевата Надія 3 12 0:30
5 64 Колотушкіна Валентина 3 12 1:07

2 заїзд - з бічними колесами
1 82 Шамборовський Арсеній 3 16 0:19
2 98 Авер'янов Нікіта 3 16 0:36
3 86 Коваль-Стріхар Микита 3 16 0:41

3 заїзд - без бічних колес
1 69 Товстик Анна 3 16 0:21
2 51 Маслов Ян 3 14 0:23
3 744 Колесник Іван 3 16 0:26

4 заїзд - без бічних колес
1 747 Сичевський Микита 3 16 0:21
2 17 Левковський Михайло 3 16 0:22
3 70 Кернасовський Орест 3 16 0:23
Загальний залік 23 квітня
Прихований текстпоказати
Примітка Залік складений без урахування діаметрів коліс та віку, для "інтересу".

Біговел
0:23 (Андрусенко Северин, Головченко Іван, Клікун Адріан, Пунько Ярослав)
0:24 (Єгоров Алекс, Кравчук Сергій)
0:25 (Гладун Маркіян, Понур Нікіта, Романюк Микола, Сосєдов Арсенiй, Ступницький Тiмур, Шевцов Олександр)
0:26 (Коберська Маргарита, Скорецький Захар)
0:27 (Гаврилов Роман, Ліповой Михайло, Маслов Іванко, Павленко Давід, Сердюк Костянтин, Синюгін Олег, Сомов Владислав, Сторож Давид)
0:28 (Ахтямов Ілля, Данилюк Єлисей, Лисенко Даниїл, Олесова Соломія, Семко Роман, Чайка Крістіна, Шолєв Павло)
0:28,5 (Калюжна Аліса)
0:29 (Кологривов Артем, Кужель Павло, Музиченко Денис)
0:29,5 (Виноградов Іван, Тиндик Гліб)
0:30 (Григоров Олесь, Іванченко Катерина, Риженко Іван, Удовиченко Іван, Ципотан Назар)
0:30,5 (Сорокін Єгор)
0:31 (Делендик Данило, Мішустіна Олександра, Мущиніна Варвара, Нємчік Ніколь, Русанов Гліб, Сидоренко Устим, Щирба Захар)
0:32 (Авдєєнко Софія, Костира Матвій, Маркін Марк, Маркуц Михайло, Мовчан Олександр, Патлай Ілля, Сомов Олександр)
0:33 (Чорний Назар, Клішин Ростислав, Короткий Ілля, Курагін Олександр, Павлійчук Олександр, Румянцев Марк, Сльонкiн Тимофiй)
0:33,5 (Кучеренко Ярослав)
0:34 (Барановський Тарас, Глушенков Максим, Кондратенко Ілля, Корсанюк Денис, Муляр Тимур, Станиславишин Сергій, Яровий Артем)
0:35 (Гайдай Дем'ян, Іваненко Олександр)
0:36 (Замковий Радомир, Кравчук Максим)
0:37 (Кокодзєй Максим, Конішевська Маргарита, Нечволодов Федір, Шашков Тимур)
0:38 (Горчак Емілія, Дребот Мирон, Кириленко Арсен, Непомнящий Тихон)
0:38,5 (Москаленко Борислав)
0:39 (Гамаля Юрій, Скоморох Михайло)
0:40 (Медіна Ярослав, Мельник Еміліан, Рябошапка Єгор, Соколов Дмитро)
0:41 (Лебедєва Лідія, Расько Ніна, Федоренко Матвiй, Яковлєв Ростислав)
0:42 (Капустинський Кирило, Клімова Евеліна, Мінаєв Артем)
0:43 (Полушкін Артем, Тарідонов Демид)
0:44 (Панкевич Михайло)
0:45 (Жидков Михайло)
0:46 (Круковський Гліб, Сльонкiн Михайло)
0:47 (Козлов Володимир, Ратушний Кирило)
0:48 (Євлаш Кристина, Єгоров Ярослав, Шапран Кирил)
0:49 (Сборщиков Глєб)
0:50 (Непомняща Мiланiя)
0:51 (Михайленко Микола, Погоріла Любава)
0:52
0:53 (Головань Зоряна, Дудченко Поліна)
0:54 (Гаєвський Артур)
0:55 (Бондаренко Маркiян)
0:56 (Шелухіна Василіса, Якобчук Максим)
0:57 (Стрижка Артем)
1:00 та більше (Міненко Сніжана, Гресько В'ячеслав, Кумайгородська Інеса, Білоуско Марія, Лопатін Ярослав, Білецький Олексій, Сердюк Ростислав, Куркін Марк, Недоспасова Олена, Соловей Єлизавета, Кучма Катерина, Григоренко Ніна, Журба Андрій, Корнієнко Віра, Гречишников Давид, Пенц Максим, Гелеверя Володимир, Лисакова Мішель, Нємчік Мікєла, Грініченко Олександр, Петров Олексій, Шостак Олексiй, Гордієнко Борис)

НС ((Метлушко Микита, Нікітін Олександр, Ящук Іван)

Велосипед
0:19 (Шамборовський Арсеній - з бічними колесами, їхав не спираючись на них)
0:21 (Сичевський Микита, Товстик Анна, Фоміних Тимофій)
0:22 (Левковський Михайло)
0:23 (Кернасовський Орест, Маслов Ян)
0:24 (Кравчук Сергій)
0:26 (Колесник Іван)
0:29 (Крупніков Олександр)
0:30 (Валевата Надія)
0:36 (Авер'янов Нікіта - з бічними колесами)
0:41 (Коваль-Стріхар Микита - з бічними колесами)
1:07 (Колотушкіна Валентина*)
І пам'ятаймо - у кожної дитини своя швидкість!)

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результати. Переможці та призери перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 26.5.17 06:41

Двдадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" (травень) 2017 наступне


20 травня 2017 року у перегонах взяли участь 407 учасника віком від 3 до 6 років в 48 заїздах.

21 травня 2017 року у перегонах взяли участь 260 учасників віком від 7 до 10 років в 40 заїздах. Стартував 1 заїзд мам - 12 учасниць.

Подробиці змагань, звіт за чотири дні перегонів, дитячі, юніорські, для малюків :kolobok:

Зареєстровано всього 1236 учасників (в т.ч. без попередньої реєстрації 33), відмова 0, неявка 352 (в т.ч. попередили заздалегідь 68, попередили напередодні та в дні перегонів 130). Неявка загальна 28,5%, знижена за рахунок попереджень про відмову до 12,5%. Явка без попередньої реєстрації 2,7%.

Вийшли на старти перегонів 883 юних гонщиків,
- в т.ч. 667 в Дитячих велоперегонах «Ми - чемпіони!» 20-21 травня 2017 (407 в суботу, 260 в неділю),
- в т.ч. 59 в Юніорських велоперегонах «Ми - чемпіони!» 22 квітня 2017,
- в т.ч. 157 в Велоперегонах для малюків «Котигорошки» 23 квітня 2017,
- в т.ч. 318 новачків, в т.ч. 230 дівчини та 653 хлопця,
- в т.ч. 6 учасників стартували у двох категоріях, 17 учасників стартували двічі (повторна спроба).
34 гонщика стартували в двох змаганнях.
Наймасовіші категорії "Біговел 3 роки - 100 м" - 144 учасника, "6 років" - 113 учасників, "5 років" - 105 учасників.
Наймолодший учасник - 1 рік 4 міс, найстарший - 15 років.

Міста та селища (крім Києва):
Біла Церква (1), Бориспіль (6), Боярка (5), Бровари (10), Буча (3), Вишгород (3), Вишневе (7), Вінниця (1), Ворзель (2), Гора (1), Горенка (2), Ірпінь (7), Калита (2), Коростень Житомирської (1), Коростишів Житомирської (1), Лісовичі (1), Мила (1), Миронівка (1), Мінськ, Білорусь (2), Мукачеве Закарпатської (1), Обухів (2), Петропавлівська Борщагівка (1), Пісківка (1), Проліски (1), Софіївська Борщагівка (2), Тарасівка (1), Хотів (1), Хотянівка (2), Чайки (3), Щасливе (2), Юрівка (1).

Команди:
3-Б (10), Cherry Sport Club (1), Extreme Factory UKR (1), HAPPY KIDS (6), PLSU (1), SCOTT RC (4), Sportkids (1), Velociraptors (15), Амігос (7), Артеріум (9), Дідорівка (1), Діти Світла (5), Інфопульс (35), Лідер (7), Молнія - ВДНГ (15), Порцелян (3), Соколята (5), Спринт (6), Стріла (1), Турбо (5), Форсаж (2).

На Дитячих велоперегонах в суботу 20 травня проведено 48 заїздів, в неділю 21 травня - 40 заїздів та 1 заїзд мам (12 учасниць). На Юніорських велоперегонах 22 квітня проведено 11 заїздів, 1 заїзд мам (7 учасниць), 1 заїзд Зухвалих (14 учасників). На Велоперегонах для малюків 23 квітня проведено 34 заїзди.

З осені 2007 року 3661 дитини стали учасниками дитячих велоперегонів "Ми - чемпіони!", середня кількість змагань на дитину 2,66.

Командний залік
2017 весна Медальний залік.PNG
2017 весна Медальний залік.PNG (15.23 Кіб) Переглянуто 1129 разів
2017 весна Діаграма.PNG
Результати
20 травня 2017 року

Штраф +0:03 (3 сек) призначається через неправильні дії батьків, а саме за сильне виштовхування зі старту, силове протягування по трасі, старт завчасно (фальстарт), перешкоди іншим учасникам. Для учасників що стартують самостійно без допомоги батьків фальстарт штрафується +0:01 (1 сек).
Пояснення: НФ - не фінішував, НС - не стартував, ПК - поза конкурсом, нд - немає даних по часу

Біговел 3 роки - 230 м
1 круг 230 метрів, 7 заїздів, 58 учасників, старти з 10:30
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 006 Слизьконіс Іван Обухів, Київської 3 8 1:29
2 008 Гайдамаченко Вадим 3 8 1:34
3 007 Мущиніна Варвара 3 8 1:43
4 002 Тарідонов Демид 2.8 8 2:07
5 001 Склабинський Степан 2.5 8 2:13
6 009 Гамаля Юрій 3 8 нд

2 заїзд
1 012 Синюгін Олег Гатне, Київської 3 10 1:20
2 015 Дегтяр Давид 3 10 1:22
3 020 Сосєдов Арсенiй 3 10 1:28
4 018 Корсанюк Денис Хотів, Київської 3 10 1:35
5 010 Скорецький Захар 2.11 10 1:35:30
6 013 Биков Еван 3 10 1:52

3 заїзд
1 023 Ступницький Тiмур 2.101 12 1:28
2 024 Стрижаков Ілля 2.11 12 1:29
3 022 Кусков Ян 2.101 12 1:32
4 028 Мінаєв Артем 3 12 1:33
5 029 Федів Юрій Мила, Київської Velociraptors 3 12 1:39
6 026 Якобчук Максим 3 12 1:41
7 027 Кошелєв Ілля 3 12 1:46
8 025 Костира Матвій 3 12 1:47
9 021 Гвоздєв Тіхон 2.9 12 1:56
10 039 Чорномаз Давид 3 12 4:19

4 заїзд
1 036 Пустовідко Олександр 3 12 1:16
2 037 Сомов Владислав 3 12 1:18
3 033 Филипенко Єгор 3 12 1:22
4 031 Нагула Ростислав Velociraptors 3 12 1:38
5 067 Сорокін Єгор Extreme Factory UKR 2.101 12 1:49
6 032 Соколов Дмитро 3 12 1:52
7 753 Кожухар Ярослав 3 12 1:56
8 030 Конішевська Маргарита 3 14 2:03
9 062 Буняк Дмитро 3 12 2:06

5 заїзд
1 046 Классковська Ульяна Мінськ, Білорусь Sportkids 3 12 1:08
2 043 Чибеліс Даниіл 3 12 1:09
3 050 Уртаєв Остап 3 12 1:30
4 044 Русанов Гліб 3 12 1:32
5 049 Нємчік Ніколь 3 12 1:38
6 048 Руднiков Леонiд 3 12 1:40
7 045 Риженко Іван 3 12 1:46
НС 040 Маслов Іванко 3 12 НС

6 заїзд
1 054 Євтушенко Матвій Бровари, Київської 3 12 1:11
1 056 Єгоров Алекс 3 12 1:11
2 057 Дамірлі Рафаель 3 12 1:12
3 053 Вакарук Кіра 3 12 1:14
4 052 Пісковий Данііл 3 12 1:24
4 059 Луговик Микита 3 12 1:24
5 051 Щирба Захар 3 12 1:25
6 055 Понур Нікіта 3 12 1:34
7 058 Гільчук Марія 3 12 1:58

7 заїзд
1 063 Романюк Микола 3 12 1:11
2 068 Жирнов Тимофій 3 12 1:14
3 069 Лисенко Даниїл 3 14 1:15
4 064 Ющук Поліна 3 12 1:21
5 070 Гриценко Максим 3 14 1:22
6 066 Клікун Адріан 3 12 1:23
7 142 Єрмоленко Катерина 3 12 1:44
8 065 Бевзицький Артем Інфопульс 3 12 1:48
9 060 Владимировський Микита 3 12 1:55
10 017 Шашков Тимур 3 10 3:41
Велосипед 3 роки - 230 м
1 круг 230 метрів, 2 заїзди, 16 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 075 Василенко Зореслава 3 12 1:10
2 077 Сапов Дмитрій 3 14 1:27
3 071 Хасанов Адріан Буча, Київської 3 12 1:31
4 076 Ковальов Іван 3 14 1:36
5 073 Калiнiченко Георгiй 3 12 1:44
6 074 Комелькова Анна Буча, Київської 3 12 1:49

2 заїзд
1 084 Гудзь Олександр 3 16 0:56
2 003 Клішин Федор 3 16 0:58
2 088 Ільйова Влада 3 18 0:58
3 083 Каришев Петро Інфопульс 3 16 1:02
4 079 Мисловський Олександр Вінниця 3 16 1:15
5 080 Куценко Тимофій 3 16 1:26
6 085 Шувалов Мирон Калита, Київської 3 16 1:34
7 071 Хасанов Адріан Буча, Київської 3 12 1:37
8 087 Нарбут Ольга Ірпінь, Київської 3 16 1:39
9 082 Долінська Неллі Інфопульс 3 16 2:07
Біговел 4 роки
1 круг 230 метрів, 4 заїзди, 41 учасник
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 095 Чертополох Денис 4 10 1:01
2 100 Басенко Микита 4 10 1:02
3 089 Прасол Макар 4 8 1:12
4 093 Нога Максим 4 10 1:15
5 035 Поліщук Катерина 3 12 1:24
6 090 Міщенко Анастасія Діти Світла 4 10 1:29
7 092 Роман Кирило Буча, Київської 4 10 1:30

2 заїзд
1 106 Романюк Андрій 4 12 1:05
2 104 Пунько Ярослав 4 12 1:12
3 103 Гончаренко Захар Ірпінь, Київської 4 12 1:12:30
4 101 Ніколаєв Ярослав HAPPY KіDS 4 12 1:15
4 107 Вакулін Геннадій Velociraptors 4 12 1:15
5 110 Міцкевич Максим 4 12 1:19
6 102 Онищенко Макар 4 12 1:27
7 004 Рахуба Олексій 4 12 1:28
8 108 Іванова Поліна 4 12 1:32
9 109 Пантюхов Владислав 4 12 1:41
10 047 Іванюха Анастасія 3 12 1:44
11 111 Куркіна Марта 4 12 1:45

3 заїзд
1 119 Духовний Андрій 4 12 1:00
2 112 Пічкур Іван Бровари, Київської 4 12 1:10
3 115 Хаврюта Макар Бровари, Київської 4 12 1:11
4 146 Тітов Ельдар 4 12 1:11:30
5 120 Мінаєв Дмитро Боярка, Київської 4 12 1:12
6 114 Склабинський Григорій 4 12 1:20
7 118 Дегтярьова Ніка 4 12 1:22
8 091 Горшков Дмитрій 4 10 1:24
9 116 Пелехань Артем Бровари, Київської 4 12 1:29
10 121 Федоренко Владислав Інфопульс 4 12 1:31
11 113 Лахманець Нікіта 4 12 1:58

4 заїзд
1 122 Бабенко Макар 4 12 1:00:30
2 132 Яроменок Маркіян 4 16 1:01
2 126 Тарасенко Еріка 4 12 1:02
3 174 Кулешов Тимур 4 12 1:05
3 130 Печков Єлисей Мінськ, Білорусь Sportkids 4 14 1:05
4 123 Прокопенко Денис 4 12 1:09
5 131 Тарідонова Катерина 4 14 1:11
6 125 Тішаєв Андрій 4 12 1:13
7 129 Дмитрук Вероніка 4 12 1:17
8 127 Кримець Вероніка 4 12 1:19
9 128 Бібченко Лія HAPPY KіDS 4 12 1:20
Біговел 5 років
1 круг 230 метрів, 1 заїзд, 7 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 135 Гнатюк Данило 5 12 0:59
2 016 Погребной Георгій 5 12 0:59:30
3 133 Коваленко Антон 5 12 1:11
4 134 Кругла Поліна Інфопульс 5 12 1:16
5 034 Патлай Ілля 3 8 1:30
6 211 Алєксєєнко Вікторія 5 12 1:30:30
7 137 Горячий Захар 5 12 1:31
Велосипед 4 роки
1 круг 230 метрів, 8 заїздів, 70 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 147 Делендик Тимофій Інфопульс 4 12 1:11
2 143 Яременчук Денис 4 12 1:19
3 140 Завгородній Олександр 4 12 1:23
4 151 Дубова Варвара 4 12 1:24
5 148 Полінков Олександр 4 12 1:25
6 141 Шолудько Артем 4 12 1:33
7 144 Самойленко Арiна 4 12 2:10

2 заїзд
1 158 Кернасовський Орест 4 16 0:59
2 138 Стрижов Назар Вишневе, Київської 5 14 1:06 (біговел)
2 169 Печков Єлисей Мінськ, Білорусь Sportkids 4 16 1:09
3 155 Нагорняк Марк 4 14 1:10
4 156 Слободенюк Поліна Інфопульс 4 14 1:10:30
5 153 Погорілий Святослав Амігос 4 14 1:21
6 152 Соповський Костянтин 4 14 1:24
7 081 Авер'янов Нікіта 3 16 1:34
8 160 Коваль-Стріхар Микита 4 16 1:46
9 038 Ухо Тимофій 4 16 2:13

3 заїзд
1 165 Сидоренко Гліб 4 16 0:57
2 167 Лисаков Артур 4 16 1:03
3 164 Аврутіна Ольга 4 16 1:05
4 162 Нечай Владислав 4 16 1:11
5 011 Чикулай Іліан 4 16 1:13
6 166 Гончаренко Федір 4 16 1:14
7 161 Кононцов Юрій 4 16 1:26
8 163 Шульга Михайло 4 16 1:31
9 014 Найдова Софія 4 16 1:34
10 145 Глушенко Єлизавета 4 16 1:59
НФ 005 Сніжко Олексій 3 16 НФ

4 заїзд
1 178 Горох Леонід 4 16 0:51
2 019 Кимлик Микита Ворзель, Київської 4 16 0:53
3 174 Кулешов Тимур 4 16 0:54
4 157 Макарчук Іван 4 14 1:04
5 168 Зимбицька Катерина Інфопульс 4 16 1:11
6 170 Байдоха Йенсен Оливер 4 16 1:13
7 172 Лазор Олександр 4 16 1:16
8 171 Андрієнко Тимофій 4 16 1:20
9 173 Дубинченко Кіра 4 16 1:41

5 заїзд
1 042 Пуликовський Мірослав 4 16 0:51
1 181 Ігнатенко Ярослав Ворзель, Київської 4 16 0:51
2 177 Воропай Іван Вишгород, Київської 4 16 0:54
3 184 Чуб Злата 4 16 0:57
4 176 Зубашенко Олексій 4 16 1:02
5 175 Борисов Андрій 4 16 1:02:30
6 183 Заяць Роман 4 16 1:03
7 180 Лубнін Нікіта Артеріум 4 16 1:24
8 179 Пархоменко Ілля 4 16 2:00

6 заїзд
1 190 Шеронов Олексій 4 16 0:45
2 191 Сіренко Лев 4 16 0:46
3 186 Боденко Дарій 4 16 0:50
4 188 Біляков Іван 4 16 0:53
5 187 Синюгін Степан SCOTT RC 4 16 1:04
6 179 Пархоменко Ілля 4 16 1:12 (повторно)
7 185 Сухота Ерік Інфопульс 4 16 1:31
8 192 Лопатіна Катерина 4 16 2:05

7 заїзд
1 196 Яременко Тимофій 4 16 0:48
2 198 Яцульчак Максим 4 16 0:52
3 194 Байбуза Даніель 4 16 0:53
4 195 Дмитрієнко Юлія HAPPY KіDS 4 16 1:06
5 197 Лубніна Аліса 4 16 1:20
6 200 Гайнутдінов Георгій 4 18 1:22
7 193 Воронович Андрій 4 16 1:29
8 201 Петрусенко Олександра 4 18 1:35

8 заїзд
1 205 Пуликовський Мірослав 4 20 0:42
2 041 Кулешов Тимур 4 20 0:45
3 061 Сіренко Лев 4 20 0:46
4 206 Пашківський Антон 4 20 0:51
5 204 Бойко Ярослав ВДНГ Молнія 4 20 0:52
6 072 Рибалко Артур 4 18 0:52:30
7 202 Кузьменков Владислав 4 20 0:59
8 207 Пронтенко Роман 4 20 1:04
9 203 Коваленко Андрій Velociraptors 4 20 1:08
10 208 Кривенко Дар'я 4 20 1:13
5 років - дівчата
2 круга по 230 метрів, 3 заїзда, 18 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 217 Олищук Вероніка 5 16 1:50
2 218 Міненко Дарія 5 16 1:56
3 216 Січкаренко Дарина Софіївська Борщагівка, Київської 5 16 2:06
4 214 Столяр Іванна 5 16 2:17
5 212 Нестерук Анна 5 14 2:44
6 094 Сурмило Валерія 5 16 3:33
7 215 Пешко Марія Інфопульс 5 16 5:07

2 заїзд
1 224 Патлай Поліна 5 16 1:42
2 222 Семко Дар'я 5 16 1:44
3 219 Тептюк Емілія 5 16 1:49
4 223 Горшкова Міра 5 16 1:59
5 357 Шестак Уляна 5 16 2:03
6 220 Березан Поліна 5 16 2:22

3 заїзд
1 231 Мусієнко Олександра 5 20 1:33
2 233 Іванченко Маргарита 5 20 1:33:30
3 230 Нестерова Валерія 5 20 1:34
4 226 Бейко Марія 5 18 2:45
5 227 Юсім Аріна 5 20 3:15
5 років - хлопці
2 круга по 230 метрів, 9 заїздів, 85 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 239 Чайковський Михайло 5 14 1:52
2 236 Малков Матвій 5 12 1:58
3 241 Валеватий Василь 5 14 2:05
4 240 Бєланов Євген 5 14 2:11
5 242 Волохонський Артем 5 14 2:18
6 235 Тютюнник Андрій 5 12 2:35

2 заїзд
1 252 Зубков Олексій 5 16 1:41
2 247 Ковальов Мірон Чайки, Київської 5 16 1:45
3 244 Бублей Матвiй 5 16 1:48
4 243 Яремич Ярослав 5 16 1:49
5 249 Головань Всеволод 5 16 1:50
6 250 Остаповський Євгеній 5 16 1:51
7 251 Маленков Лаврін 5 16 1:57
8 246 Дронік Марко 5 16 2:08
9 248 Метлицький Савелій 5 16 2:09

3 заїзд
1 262 Дегтяр Руслан 5 16 1:44
2 237 Риженко Володимир 5 16 1:49
3 258 Владимиров Ілля 5 16 1:49:30
4 257 Плескач Владислав 5 16 2:00
5 260 Мірошніченко Мартін 5 16 2:02
6 238 Поліщук Глєб 5 16 2:05
7 254 Кожан Роман 5 16 2:08
8 256 Зюков Іван 5 16 2:16
9 259 Адамюк Артем HAPPY KіDS 5 16 2:18
10 150 Шпак Михайло HAPPY KіDS 5 16 2:19

4 заїзд
1 182 Спіцин Матвій 5 16 1:32
2 266 Слободяник Анатолій 5 16 1:39
3 249 Головань Всеволод 5 16 1:40 (повторно)
4 096 Бруль Тимофiй 5 16 1:49
5 261 Шпак Дмитро 5 16 1:51
6 078 Четверик Іван Ірпінь, Київської 5 16 1:52
7 263 Маслов Олександр 5 16 1:57
8 099 Шпорт Марк 5 16 1:58
9 264 Іванченко Максим 5 16 1:59
10 267 Товмосян Тигран 5 16 2:28

5 заїзд
1 274 Мозган Ярослав 5 16 1:38
2 270 Гоменюк Ростислав Амігос 5 16 1:42
3 273 Півторак Олексій 5 16 1:43
4 105 Колодяжний Олексій 5 16 1:48
5 278 Процун Іван 5 16 1:50
6 277 Куно Артем 5 16 1:51
7 265 Завірюха Андрій Софіївська Борщагівка, Київської 5 16 1:53
8 272 Маковський Кіріл 5 16 1:56
9 275 Сайко Ілля 5 16 1:59
10 097 Косяк Лев 5 16 2:07
11 271 Мельник Роман 5 16 2:09

6 заїзд
1 286 Шкляренко Андрій 5 18 1:41
2 281 Маренець Єгор 5 18 1:46
3 268 Гром Іван 5 16 1:48
3 282 Сгадов Артем 5 18 1:48
4 210 Кривошей Андрій 5 18 1:54
5 280 Грініченко Олексій 5 18 1:57
6 283 Величко Назарій Інфопульс 5 18 2:04
7 284 Рудік Назарій 5 18 2:04:30
8 189 Пасальський Олексій 5 16 2:32
9 313 Ткаченко Ілля 5 16 2:38
10 117 Скорик Марк 5 16 2:55

7 заїзд
1 295 Замковой Ярослав Щасливе, Київської Velociraptors 5 20 1:28
2 297 Артюх Сергій 5 20 1:32
3 291 Пузанков Іван Інфопульс 5 20 1:38
4 293 Михайленко Гліб 5 20 1:42
5 294 Андрієнко Олексій 5 20 1:43
6 290 Сергієнко Данило 5 20 1:47
7 289 Міхальцов Микита Бровари, Київської 5 20 2:05
8 288 Колесник Лев 5 20 2:06
9 287 Єременко Віктор Артеріум 5 20 2:07
10 296 Колесник Олексій 5 20 2:08

8 заїзд
1 303 Поліщук Роман 5 20 1:32
2 306 Болтовський Данило 5 20 1:32:30
3 301 Яцемирський Мірон 5 20 1:33
3 299 Лісовий Владислав 5 16 1:34
4 086 Цуркан Єгор 5 20 1:35
5 302 Корнієнко Микита 5 20 1:35:30
6 296 Колесник Олексій 5 20 1:36:30 (повторно)
7 300 Копачевський Євгеній 5 20 2:09
8 304 Скомаровський Петро 5 20 2:15
9 298 Куманський Любомир 5 20 4:15

9 заїзд
1 307 Анніков Артем ВДНГ Молнія 5 20 1:27
2 098 Кшапко Микола 5 20 1:28
3 209 Вавілін Тимур 5 20 1:32
4 124 Рудой Артемій Інфопульс 5 20 1:35
5 312 Гортопан Олексій Лідер 5 20 1:40
6 309 Цімох Артур Пісківка, Київської 5 20 1:45
7 283 Величко Назарій Інфопульс 5 18 1:48 (повторно)
8 308 Сухомовський Максим 5 20 1:54
9 310 Станішевський Терентій 5 20 2:02
10 279 Рослик Ростислав 5 20 2:06
11 304 Скомаровський Петро 5 20 2:09 (повторно)
12 255 Пєструіл Кірілл 5 16 нд
6 років - дівчата
2 круга по 230 метрів, 4 заїзда, 33 учасниці
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 322 Толкун Єва 6 16 1:31
2 320 Костенко Наталія Порцелян 6 16 1:48
3 321 Хаустова Марія 6 16 1:49
4 213 Костенко Єлизавета Порцелян 6 16 1:53
5 315 Рябенко Єлизавета 6 16 1:55
6 323 Балашова Аліса 6 16 1:56
7 319 Тищенко Юлія 6 16 2:04
8 314 Ніколенко Анастасія 6 16 2:05
9 318 Макарчук Вероніка 6 16 2:14
10 199 Ярова Злата 6 16 2:33
НФ 316 Сомова Марія 6 16 НФ

2 заїзд
1 331 Хмара Олеся 6 20 1:27
2 333 Коваленко Катерина 6 20 1:33
2 332 Моркотун Євгенія 6 20 1:33
3 329 Бондаренко Марія 6 20 1:35
4 330 Полушкіна Злата Інфопульс 6 20 1:36
5 317 Кравцова Олександра 6 20 1:45
6 325 Нічаєнко Анна 6 18 1:58
7 326 Шамоніна Дар'я Інфопульс 6 18 2:33
8 328 Хорькова Мiлана 6 18 2:37

3 заїзд
1 221 Кийкова Софія 6 20 1:25
2 339 Швець Вероніка Турбо 6 20 1:28
3 336 Подкоритова Єва ВДНГ Молнія 6 20 1:29
4 338 Шувалова Мар'я Калита, Київської 6 20 1:30
5 337 Кухарчук Аліса 6 20 1:35
6 334 Нешта Анастасія Лідер 6 20 1:42
7 340 Каришева Надія Інфопульс 6 20 1:51

4 заїзд
1 345 Коваль Марія 6 20 1:36
2 342 Лахман Еліна Velociraptors 6 20 1:38
2 225 Войко Софія 6 20 1:38
3 343 Осадча Єва 6 20 1:39
4 344 Куницька Варвара 6 20 1:44
5 232 Плисюк Анна 6 20 1:48
6 років - хлопці
2 круга по 230 метрів, 10 заїздів, 82 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 358 Нешта Денис Лідер 6 16 1:41
2 348 Самочерних Святослав 6 16 1:42
3 350 Кулаков Тимофій 6 16 1:49
4 354 Бузань Марк Петропавлівська Борщагівка 6 16 1:52
5 360 Кочубей Кирило 6 16 1:53
6 359 Зотін Ярослав 6 16 1:56
7 349 Скуратівський Радомир 6 16 2:03
8 376 Коваленко Гліб 6 16 2:14

2 заїзд
1 366 Кравець Владислав 6 16 1:38
2 361 Щур Назар Горенка, Київської 6 16 1:40
3 364 Дмитрук Максим 6 16 1:40:30
4 368 Златін Данило 6 16 1:41
5 363 Нешин Семен Інфопульс 6 16 1:43
6 228 Підлужний Гліб 6 16 1:46
НФ 362 Куркін Нікіта 6 16 НФ

3 заїзд
1 374 Куліков Павел 6 20 1:22
2 373 Іванець Марк 6 18 1:35
3 311 Старченко Іван Інфопульс 5 20 1:35:30
4 372 Шрам Ладимир 6 18 1:43
5 371 Гончаров Віктор Бориспіль, Київської 6 18 1:45
6 362 Куркін Нікіта 6 16 1:45:30 (повторно)
7 369 Знайченко Тимофій 6 18 1:46
8 370 Вайданіч Максим 6 18 1:51
9 229 Ільчишин Єлізар 6 20 1:53

4 заїзд
1 380 Онищенко Кирило 6 20 1:20
2 375 Ренжин Вадим Мукачеве, Закарпатської 6 20 1:27
3 377 Воронін Ілля ВДНГ Молнія 6 20 1:28
4 386 Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 6 20 1:30
4 384 Шатін Влас Velociraptors 6 20 1:30
5 379 Рец Володимир 6 20 1:32
6 381 Євдошенко Кіріл 6 20 1:36
6 378 Шамшур Роман Лідер 6 20 1:36
7 385 Янченко Данило 6 20 1:43
8 383 Міхненко Володимир 6 20 1:50

5 заїзд
1 395 Скіпа Даніїл SCOTT RC 6 20 1:24
2 393 Пастушенко Назар 6 20 1:27
3 396 Маліновський Павло 6 20 1:29
4 387 Маркотенко Денис Діти Світла 6 20 1:31
5 397 Навроцький Іван 6 20 1:42
6 390 Кондратьєв Ян 6 20 1:43
7 388 Шостак Кирил 6 20 1:45
8 394 Лепеха Назар 6 20 1:46
9 389 Олiйник Крiстiан 6 20 2:18

6 заїзд
1 392 Мельник Данііл Амігос 6 20 1:22
2 407 Товстик Артем 6 20 1:24
3 404 Ісічко Платон 6 20 1:31
4 398 Шкаленко Олександр 6 20 1:32
5 402 Соколовський Назар 6 20 1:35
6 403 Сулима Марк 6 20 1:36
7 405 Калініченко Максим 6 20 1:37
8 401 Гулеватий Тимофій 6 20 2:15
9 406 Шевченко Тимофій 6 20 2:16

7 заїзд
1 410 Шелест Євген 6 20 1:24
2 416 Голубенко Леонід Вишневе, Київської Cherry Sport Club 6 20 1:30
3 245 Філіп'єв Данііл 6 20 1:31
4 409 Андріященко Назар 6 20 1:31:30
5 415 Лукаш Михайло 6 20 1:35
6 413 Дроздов Олексій 6 20 1:38
7 411 Федоренко Глєб 6 20 1:52
8 408 Кононцов Дмитро 6 20 1:59
НФ 414 Бачинський Денис 6 20 НФ

8 заїзд
1 420 Шелест Юрій 6 20 1:19
2 424 Кондратенко Денис 6 20 1:22
3 234 Ліпчанчук Владислав Боярка, Київської 6 20 1:24
4 422 Ахундов Арсен 6 20 1:27
5 421 Луць Маркіян 6 20 1:30
6 427 Громико Александер 6 20 1:34
7 417 Стоєцький Даніїл Лідер 6 20 1:39
8 425 Гриценко Артем 6 20 1:47
9 423 Пантюхов Нікіта 6 20 1:51

9 заїзд
1 269 Сорокін Костянтин Дідорівка 6 20 1:13
2 428 Толкун Єгор 6 20 1:21
3 386 Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 6 20 1:22 (повторно)
4 429 Грицків Павло 6 20 1:24
5 430 Дзендзелюк Данил 6 20 1:25
6 434 Завадський Максим 6 20 1:27
7 433 Сухопара Артур 6 20 1:28
8 432 Лебедєв Тимофій 6 20 1:34
9 431 Зінченко Олексій 6 20 1:47

10 заїзд
1 439 Курташов Кирило 6 24 1:20
2 440 Нестеров Іван 6 24 1:20:30
3 437 Швидкий Тимур 6 24 1:24
4 435 Іваненко Іван Вишневе, Київської 6 24 1:31
5 438 Вакулін Євгеній Velociraptors 6 24 1:49
Результати
21 травня 2017 року

Штраф +0:03 (3 сек) призначається через неправильні дії батьків, а саме за сильне виштовхування зі старту, силове протягування по трасі, старт завчасно (фальстарт), перешкоди іншим учасникам. Для учасників що стартують самостійно без допомоги батьків фальстарт штрафується +0:01 (1 сек). Штраф за небезпечне підрізування та перешкоди іншим учасникам +0:03 (3 сек).
Пояснення: НФ - не фінішував, НС - не стартував, ПК - поза конкурсом, нд - немає даних по часу

7 років - дівчата
2 круги 400 метрів, 4 заїзда, 28 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 448 Соловйова Софія 7 18 3:00
1 446 Сурма Марія 7 16 3:34
2 447 Давгаль Вікторія 7 18 3:35
2 445 Залужна Єва 7 16 3:36
3 451 Посітко Дарина Інфопульс 7 18 3:38
3 443 Несин Мирослава Соколята 7 16 3:44

2 заїзд
1 455 Жукова Антоніна 7 20 2:45
2 458 Сіунова Єлизавета 7 20 2:49
3 454 Макейчик Марія 7 20 2:51
4 449 Шумська Єва Інфопульс 7 20 3:10
5 459 Куценко Маргарита 7 20 3:11
6 453 Оверчук Зоряна 7 20 3:16
7 452 Чуб Валерiя 7 20 3:29
НФ 457 Тептюк Олександра 7 20 НФ

3 заїзд
1 464 Дем'янець Єлізавета 7 20 2:45
2 469 Гуз Софія 7 20 2:52
3 462 Дідок Дар'я Гора, Київської 7 20 2:54
4 463 Герлянд Катерина 7 20 3:13
5 460 Воронцова Марина 7 20 3:13:30
6 465 Кудінова Марія Ірпінь, Київської 7 20 3:22
7 468 Борисенко Софія 7 20 3:22:30
8 466 Кравчук Юлія 7 20 3:24
9 461 Бондарчук Марія 7 20 3:50

4 заїзд
1 470 Бєлєтєєва Анна 6 24 2:58
2 473 Дмитрук Катерина 7 24 3:08
3 471 Можаровська Софія 7 24 3:09
4 441 Крилова Анастасія 7 24 3:11
5 472 Шумська Анна 7 24 3:12
7 років - хлопці
2 круги 400 метрів, 9 заїздів, 62 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 479 Морозович Назар Бровари, Київської 7 16 3:11
2 478 Стрєлов Гліб 7 16 3:39
3 474 Сантаровіч Олег 7 16 3:58
4 285 Мірошніков Данил 7 16 3:59
5 477 Коваль Олексій Бровари, Київської 7 16 4:26

2 заїзд
1 482 Сорокін Костянтин Дідорівка 6 20 2:29
2 481 Кохан Михайло 6 20 2:47
3 495 Арнаут Андрій 7 20 2:58
4 484 Рябошапка Кирило 7 20 3:03
5 486 Юдін Артьом 7 20 3:12
6 485 Гладій Богдан Інфопульс 7 20 3:23
7 442 Кухаренко Матвій 7 20 3:37

3 заїзд
1 488 Шепель Данііл Бровари, Київської 7 20 2:40
2 496 Жидков Іван 7 20 2:48
3 491 Федяй Іван Горенка, Київської 7 20 2:52
4 492 Горбаченко Антон 7 20 2:57
5 487 Сидоренко Олексій 7 20 3:01
6 494 Максименко Даніїл 7 20 3:02
7 444 Нестерук Владислав 7 20 3:11

4 заїзд
1 502 Вишняк Ігор 7 20 2:26
2 497 Галатін-Павловський Олексій 7 20 2:41
3 501 Савченко Тимофій 7 20 2:41:30
4 499 Найдьонов Кирило 7 20 3:06
5 498 Антонов Юрій 7 20 3:22
6 504 Шекера Костянтин Вишневе, Київської 7 20 3:28
7 500 Волков Єгор 7 20 3:36
8 503 Гончаренко Олег Боярка, Київської 7 20 нд

5 заїзд
1 508 Саранча Тимофій 7 20 2:44
2 505 Кохан Ігор 7 20 2:47
3 510 Горобей В'ячеслав 7 20 2:49
4 511 Шостаковський Мирон 7 20 2:52
5 506 Іванченко Максим 7 20 3:06
6 507 Новіков Лев Ірпінь, Київської Інфопульс 7 20 3:13
НФ 515 Сашенко Тарас Проліски, Київської 7 20 НФ
НФ 513 Іваськів Ян Вишгород, Київської 7 20 НФ

6 заїзд
1 519 Бобко Віктор 7 20 2:40:30
2 513 Іваськів Ян Вишгород, Київської 7 20 2:41 (повторно)
2 521 Горобченко Дмитро Бориспіль, Київської 7 20 2:41
3 518 Кошелєв Ярослав 7 20 2:48
4 503 Гончаренко Олег Боярка, Київської 7 20 2:49 (повторно)
5 520 Онищенко Олександр ВДНГ Молнія 7 20 3:00
НФ 515 Сашенко Тарас Проліски, Київської 7 20 НФ (повторно)

7 заїзд
1 512 Гордієнко Андрій Амігос 7 24 2:35
2 525 Фугело Артем 7 24 2:36
3 523 Шекера Максим ВДНГ Молнія 7 24 2:41
4 530 Зубашенко Максим 7 24 2:49
5 526 Дегтяр Тимур 7 24 2:51
6 529 Ворушило Олександр Чайки, Київської 7 24 3:04
7 524 Мельник Дмитро 7 24 3:38
8 527 Жабінець Андрій 7 24 3:45

8 заїзд
1 539 Уваров Михайло 7 24 2:33
2 537 Сташкевич Андрій 7 24 2:36
3 534 Iващенко Владислав 7 24 2:36:30
4 535 Бондаренко Данiiл 7 24 3:06:30
5 532 Самосват Кipiл 7 24 3:06
6 540 Зюков Павло 7 24 3:17
7 536 Єременко Руслан Артеріум 7 24 3:26
8 533 Ващук Денис 7 24 3:35

9 заїзд
1 547 Данильчук Тимофій 7 26 2:25
1 542 Васильченко Назар Амігос 7 24 2:26
2 548 Грініченко Роман 7 27 2:35
2 541 Горобцов Олександр 7 24 2:35:30
3 526 Дегтяр Тимур 7 24 2:45 (повторно)
4 545 Іванченко Георгій 7 24 2:47
5 546 Олищук Максим 7 26 3:09
6 543 Лазарев Нікіта Соколята 7 24 3:11
8 років - дівчата
2 круги 400 метрів, 4 заїзда, 26 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 556 Завалішина Радміла 8 20 2:51
2 552 Рейнгардт Єва-Вікторія 8 20 3:02
3 553 Коляда Вікторія 8 20 3:16
4 557 Кармолітова Єлизавета SCOTT RC 8 20 3:19
5 550 Пісня Катерина 9 18 3:26
6 555 Василенко Маргарита 8 20 3:45
7 554 Єрмакова Стефанія 8 20 3:59

2 заїзд
1 581 Лагода Ніколь 8 20 2:40
2 560 Коваленко Марія 8 20 2:53
3 641 Городнікова Ольга 8 20 3:04
4 561 Тарасенко Єлизавета 8 20 3:22
5 562 Войтенко Дар'я Соколята 8 20 3:34
6 559 Варданян Надія 8 20 3:34:30
7 558 Попова Катерина 8 20 9:43

3 заїзд
1 573 Кучер Олександра Артеріум 8 24 2:46
2 572 Білецька Олександра 8 24 2:49
3 568 Лісова Діана 8 24 2:52
4 571 Рибка Софія 8 24 2:57
5 567 Бучко Дарина 8 24 3:14
6 569 Луценко Марія 8 24 3:16

4 заїзд
1 578 Дегтяр Ніка 8 24 2:30
2 579 Прасол Катерина 8 24 2:34
3 575 Волжина Діана 8 24 3:15
4 577 Саморай Валерія 8 24 3:18
5 580 Мащенко Марiя 8 26 3:28
6 574 Катрук Катерина Соколята 8 24 3:31
8 років - хлопці
2 круги 400 метрів, 6 заїздів, 47 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 589 Шатін Святослав Velociraptors 8 20 2:37
2 586 Луць Святослав 8 20 2:41
3 585 Бабіч Дмитро 8 20 2:43
4 588 Толстіков Богдан 8 20 2:44
5 584 Васильев Олександр 8 20 2:46
6 587 Барабанов Валерій 8 20 2:50
7 582 Сарафінюк Марк Бориспіль, Київської 8 16 2:51
8 590 Пустовойт Єгор Обухів, Київської 8 20 2:52
9 583 Буташ Михайло 8 18 3:13

2 заїзд
1 591 Петін Олексій 8 20 2:19
НФ 592 Бірюк Дмитро 8 20 НФ
2 597 Альошин Іван 3-Б 8 20 2:35
3 450 Мурзін Захар 8 20 2:35:30
4 598 Корольов Ігор 8 20 2:43
5 595 Севковський Арсеній 8 20 2:43:30
6 593 Єжов Іван 8 20 2:51
7 599 Сафонов Євгеній 8 20 2:58
8 600 Родіонов Микола 8 20 3:05
9 135 Попхадзе Михайло 7 20 3:47

3 заїзд
1 604 Сухонда Сергій Форсаж 8 24 2:22
2 603 Карпенко Антон 8 24 2:27
3 149 Міхно Владислав 8 24 2:33
4 606 Лахман Максим Velociraptors 8 24 2:34
5 607 Сайковський Кирил 8 24 2:35
6 601 Різніченко Андрій 8 24 2:38
7 610 Євдошенко Матвiй 8 24 2:44
8 594 Проценко Денис 8 24 2:51

4 заїзд
1 616 Сотніков Федір ВДНГ Молнія 8 24 2:24
2 456 Ліпчанчук Вадим Боярка, Київської 8 24 2:31
3 614 Федієнко Антон 8 24 2:31:30
4 613 Копилов Олесь 8 24 2:42
5 615 Бобрусь Олексій Velociraptors 8 24 2:46
6 617 Шевчук Микита Velociraptors 8 24 2:46:30
7 612 Костенко Артем 8 24 2:53
8 611 Гермашев Олександр 8 24 3:16

5 заїзд
1 624 Теліщук Максим ВДНГ Молнія 8 24 2:24
2 618 Тонкошкур Максим 8 24 2:29
3 620 Метлицький Георгій 8 24 2:29:30
4 621 Случанський Андрій 8 24 2:32
5 623 Злуніцин Валерій 8 24 2:32:30
6 625 Микитюк Михайло 8 24 2:49
7 622 Рижов Максим Турбо 8 24 2:59

6 заїзд
1 632 Заяць Андрій 8 26 2:16
2 630 Байдоха Йенсен Ніколай 8 26 2:33
3 628 Карнаух Ілля 8 26 2:33:30
4 627 Криворучко Нікіта 8 26 2:44
5 629 Авер'янов Iлля 8 26 2:45
Мами
2 круги 400 метрів, 1 заїзд, 12 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 136 Заяць Ірина - мама Андрія та Романа 2:10
2 139 Плотнікова Наталія - мама Марії Амігос 26 2:16
3 б/н Севковська Ганна - мама Арсенія 26 2:27
4 475 Габзовська Тетяна - мама Христини 26 2:32
5 134 Ручко Анна - мама Олексія 26 2:36
6 292 Коляда Марія - мама Вікторії та Ірини 26 2:54
7 154 Бондаренко Наталія - мама Данііла 26 2:55
8 253 Рибка Олена - мама Антона, Кирила та Соні 26 2:59
9 276 Арнаут Ярослава - мама Валерії та Андрія 26 3:00
10 149 Сайковська Тетяна - мама Кирила 24 3:15
11 159 Гончарова Валерія - мама Віктора 26 3:18
НФ 305 Шевчук Марина - мама Микити 24 НФ
9 років - дівчата
3 круги 400 метрів, 5 заїздів, 27 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 638 Малкова Майя 9 20 3:50
2 637 Бакай Вероніка 9 20 3:51
3 635 Пономаренко Анастасія 9 20 4:19
4 634 Максимчук Ксенія 3-Б 9 20 4:19:30
5 633 Брандибура Христина 9 20 5:09

2 заїзд
1 644 Удовиченко Анна 9 24 4:20
2 651 Маркотенко Анастасія Діти Світла 9 24 4:21
3 643 Онищенко Каріна 9 24 4:23
4 642 Месропян Даніела 9 24 4:34
5 156 Шабаліна Христина 9 26 5:13

3 заїзд
1 656 Кострицька Марія 3-Б 9 24 4:01
2 652 Ткачук Тетяна 3-Б 9 24 4:03
3 658 Кічата Софія 9 24 4:09
4 654 Полінкова Катерина 9 24 5:01
5 657 Гольска Марія Артеріум 9 24 6:01

4 заїзд
1 660 Швець Надія Турбо 9 24 3:48
2 662 Щербакова Єкатерина 9 24 3:55
3 659 Добушевська Маргарита 3-Б 9 24 4:21
4 661 Лазарева Інна Соколята 9 24 4:48
5 663 Журавська Вероніка Амігос 9 20 5:07

5 заїзд
1 667 Шекера Анна ВДНГ Молнія 9 26 3:27
2 489 Володимиренко Анна 9 26 3:50
3 639 Стародубцева Софія 9 24 3:50:30
4 664 Аврутіна Софія 9 26 4:05
5 154 Новікова Поліна 9 26 4:10
6 645 Грабовець Марія SCOTT RC 9 26 5:11
НФ 668 Арнаут Валерія 9 26 НФ
9 років - хлопці
3 круги 400 метрів, 7 заїздів, 40 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 676 Бондарчук Нікіта 9 20 3:57
2 483 Сіренко Владислав 8 20 3:59
3 669 Бібченко Єлисей HAPPY KіDS 9 20 4:00
4 672 Савранський Християн 3-Б 9 20 4:17
5 673 Міщенко Михайло Діти Світла 9 20 4:29
6 677 Руднєв Євгеній Артеріум 9 20 4:34
7 674 Стельмах Єгор 9 20 4:48
8 670 Ремез Владислав Velociraptors 9 20 5:03

2 заїзд
1 680 Кравчук Нікіта Вишневе, Київської 9 24 3:26
2 679 Худяков Андрій 9 24 3:47
3 684 Деуль Володимир 9 24 3:49
4 681 Макаров Олексiй 9 24 3:52
4 668 Арнаут Валерія 9 26 4:48 (повторно-дівчата)
5 678 Пугач Ілля 9 24 4:53
6 682 Ердт Юрій 9 24 4:53:30

3 заїзд
1 691 Олесов Данііл Діти Світла 9 24 3:33
2 689 Романенко Роман ВДНГ Молнія 9 24 3:36
3 686 Гуслистий Назар Турбо 9 24 3:45
4 688 Дебальчук Максим 9 24 4:01
5 687 Журавський Михайло 9 24 4:06
6 690 Кудінов Костянтин Ірпінь, Київської 9 24 5:09

4 заїзд
1 694 Баров Нікіта ВДНГ Молнія 9 24 3:30
2 697 Потетнєв Олександр Вишневе, Київської 9 24 3:37
3 692 Лукаш Іван 9 24 3:46
4 693 Шевчук Данило 9 24 4:09
5 696 Муха Юрій 9 24 4:11

5 заїзд
1 698 Ковальов Марк Чайки, Київської 9 24 3:30
2 531 Дубовий Іван 9 24 3:43
3 144 Пінчук Костянтин 3-Б 9 24 3:43:30
4 699 Корнієнко Єгор Турбо 9 24 3:44
НФ 490 Кравченко Юрій 3-Б 9 24 НФ

6 заїзд
1 514 Ружинський Артем 9 26 3:28
2 516 Оніщенко Владислав 9 26 3:55
3 327 Марищук Максим Бровари, Київської 9 26 3:57
4 490 Кравченко Юрій 3-Б 9 24 3:59 (повторно)
5 551 Деревянко Костянтин 9 26 3:59:30
6 549 Шараненков Лук'ян Інфопульс 9 26 5:25

7 заїзд
1 347 Петренко Дмитро 9 29 3:23
2 121 Федоренко Дмитро 9 26 3:45
3 131 Ручко Олексій 9 26 3:46
4 099 Мора Руслан 9 26 4:42
5 517 Кучеренко Нікіта Інфопульс 9 26 нд
10 років - дівчата
3 круги 400 метрів, 2 заїзди, 11 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
ПК 475 Коваленко Анна 11 24 3:34
1 480 Міхненко Ангеліна 10 24 3:59
2 576 Москаленко Поліна 10 24 4:06
3 509 Бойчук Марта 3-Б 10 24 4:27
4 346 Зюкова Катерина 10 24 4:37
5 538 Островерха Оксана 10 24 4:56

2 заїзд
ПК б/н Юдіна Ульяна 13 26 3:03
1 565 Сотнікова Марія ВДНГ Молнія 10 26 3:04
2 566 Гордієнко Анна Амігос 10 26 3:31
3 528 Славінська Анастасія Миронівка, Київської 10 26 3:42
ПК 522 Моцна Анна 11 26 4:14
НС 341 Коляда Ірина 10 26 НС
10 років - хлопці
3 круги 400 метрів, 3 заїзди, 19 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 563 Куц Андрій 10 24 3:44
2 640 Москаленко Дмитро 10 24 4:04
2 626 Андрієць Філіп Бровари, Київської 10 24 4:04
3 608 Шамшур Дмитро Лідер 10 24 4:07
1 596 Сопілка Максим 10 20 4:40
2 605 Шостак Дем'ян 10 20 4:43
3 141 Кушнір Дмитро 3-Б 10 20 5:35

2 заїзд
1 544 Бойко Денис 10 24 3:28
2 564 Зелінський Філіп 10 24 3:32
3 570 Горобей Михайло 10 24 3:34
4 619 Рихальський Іван Артеріум 10 24 3:51
5 493 Коцюба Едуард Velociraptors 10 24 4:26
6 609 Петрушенко Климентiй 10 24 4:33

3 заїзд
ПК 514 Ружинський Артем 9 26 3:20
1 646 Павлусь Юлiй 10 26 3:27
2 647 Новіков Микита Ірпінь, Київської Інфопульс 10 26 3:33
3 602 Гайовий Костянтин 10 26 3:33:30
4 636 Бабич Олександр Лідер 10 26 3:36
5 631 Свергунов Назар 10 26 3:49
6 476 Кириєнко Богдан Артеріум 10 26 3:51

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результати. Переможці та призери перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 28.5.17 21:49

Двадцяті дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" - загальний залік наступне

Загальний залік 20 травня
Прихований текстпоказати
1х230 м

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 8"
дівчата
1 007 Мущиніна Варвара 1:43
хлопці
1 006 Слизьконіс Іван Обухів, Київської 1:29
2 034 Патлай Ілля 1:30
3 008 Гайдамаченко Вадим 1:34
4 002 Тарідонов Демид 2:07
5 001 Склабинський Степан 2:13
- 009 Гамаля Юрій нд

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 10"
хлопці
1 012 Синюгін Олег Гатне, Київської 1:20
2 015 Дегтяр Давид 1:22
3 020 Сосєдов Арсенiй 1:28
4 018 Корсанюк Денис Хотів, Київської 1:35
5 010 Скорецький Захар 1:35:30
6 013 Биков Еван 1:52
7 017 Шашков Тимур 3:41

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 12"
дівчата
1 046 Классковська Ульяна Мінськ, Білорусь Sportkids 1:08
2 053 Вакарук Кіра 1:14
3 064 Ющук Поліна 1:21
4 035 Поліщук Катерина 1:24
5 049 Нємчік Ніколь 1:38
6 142 Єрмоленко Катерина 1:44
6 047 Іванюха Анастасія 1:44
7 058 Гільчук Марія 1:58
хлопці
1 043 Чибеліс Даниіл 1:09
2 054 Євтушенко Матвій Бровари, Київської 1:11
2 056 Єгоров Алекс 1:11
2 063 Романюк Микола 1:11
3 057 Дамірлі Рафаель 1:12
4 068 Жирнов Тимофій 1:14
5 036 Пустовідко Олександр 1:16
6 037 Сомов Владислав 1:18
7 033 Филипенко Єгор 1:22
8 066 Клікун Адріан 1:23
9 052 Пісковий Данііл 1:24
9 059 Луговик Микита 1:24
10 051 Щирба Захар 1:25
11 023 Ступницький Тiмур 1:28
12 024 Стрижаков Ілля 1:29
13 050 Уртаєв Остап 1:30
14 022 Кусков Ян 1:32
14 044 Русанов Гліб 1:32
15 028 Мінаєв Артем 1:33
16 055 Понур Нікіта 1:34
17 031 Нагула Ростислав Velociraptors 1:38
18 029 Федів Юрій Мила, Київської Velociraptors 1:39
19 048 Руднiков Леонiд 1:40
20 026 Якобчук Максим 1:41
21 027 Кошелєв Ілля 1:46
21 045 Риженко Іван 1:46
22 025 Костира Матвій 1:47
23 065 Бевзицький Артем Інфопульс 1:48
24 067 Сорокін Єгор Extreme Factory UKR 1:49
25 032 Соколов Дмитро 1:52
26 060 Владимировський Микита 1:55
27 021 Гвоздєв Тіхон 1:56
27 753 Кожухар Ярослав 1:56
29 062 Буняк Дмитро 2:06
30 039 Чорномаз Давид 4:19

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 14"
дівчата
1 030 Конішевська Маргарита 2:03
хлопці
1 069 Лисенко Даниїл 1:15
2 070 Гриценко Максим 1:22

Велосипед 3 роки та молодше - 230 м, 12"
дівчата
1 075 Василенко Зореслава 1:10
2 074 Комелькова Анна Буча, Київської 1:49
хлопці
1 071 Хасанов Адріан Буча, Київської 1:31
2 073 Калiнiченко Георгiй 1:44

Велосипед 3 роки та молодше - 230 м, 14"
хлопці
1 077 Сапов Дмитрій 1:27
2 076 Ковальов Іван 1:36

Велосипед 3 роки та молодше - 230 м, 16"
дівчата
1 087 Нарбут Ольга Ірпінь, Київської 1:39
2 082 Долінська Неллі Інфопульс 2:07
хлопці
1 084 Гудзь Олександр 0:56
2 003 Клішин Федор 0:58
3 083 Каришев Петро Інфопульс 1:02
4 079 Мисловський Олександр Вінниця 1:15
5 080 Куценко Тимофій 1:26
6 085 Шувалов Мирон Калита, Київської 1:34
6 081 Авер'янов Нікіта 1:34

Велосипед 3 роки та молодше - 230 м, 18"
дівчата
1 088 Ільйова Влада 0:58

Біговел 4 роки - 230 м, 8"
хлопці
1 089 Прасол Макар 1:12

Біговел 4 роки - 230 м, 10"
дівчата
1 090 Міщенко Анастасія Діти Світла 1:29
хлопці
1 095 Чертополох Денис 1:01
2 100 Басенко Микита 1:02
3 093 Нога Максим 1:15
4 091 Горшков Дмитрій 1:24
5 092 Роман Кирило Буча, Київської 1:30

Біговел 4 роки - 230 м, 12"
дівчата
1 126 Тарасенко Еріка 1:02
2 129 Дмитрук Вероніка 1:17
3 127 Кримець Вероніка 1:19
4 128 Бібченко Лія HAPPY KіDS 1:20
5 118 Дегтярьова Ніка 1:22
6 108 Іванова Поліна 1:32
7 111 Куркіна Марта 1:45
хлопці
1 119 Духовний Андрій 1:00
2 122 Бабенко Макар 1:00:30
3 106 Романюк Андрій 1:05
3 174 Кулешов Тимур 1:05
4 123 Прокопенко Денис 1:09
5 112 Пічкур Іван Бровари, Київської 1:10
6 115 Хаврюта Макар Бровари, Київської 1:11
7 146 Тітов Ельдар 1:11:30
8 104 Пунько Ярослав 1:12
8 120 Мінаєв Дмитро Боярка, Київської 1:12
9 103 Гончаренко Захар Ірпінь, Київської 1:12:30
10 125 Тішаєв Андрій 1:13
11 101 Ніколаєв Ярослав HAPPY KіDS 1:15
11 107 Вакулін Геннадій Velociraptors 1:15
12 110 Міцкевич Максим 1:19
13 114 Склабинський Григорій 1:20
14 102 Онищенко Макар 1:27
15 004 Рахуба Олексій 1:28
16 116 Пелехань Артем Бровари, Київської 1:29
17 121 Федоренко Владислав Інфопульс 1:31
18 109 Пантюхов Владислав 1:41
19 113 Лахманець Нікіта 1:58

Біговел 4 роки - 230 м, 14"
дівчата
1 131 Тарідонова Катерина 1:11
хлопці
1 130 Печков Єлисей Мінськ, Білорусь Sportkids 1:06

Біговел 4 роки - 230 м, 16"
хлопці
1 132 Яроменок Маркіян 1:01

Біговел 5 років - 230 м, 12"
дівчата
1 134 Кругла Поліна Інфопульс 1:16
2 211 Алєксєєнко Вікторія 1:30:30
хлопці
1 135 Гнатюк Данило 0:59
2 016 Погребной Георгій 0:59:30
3 133 Коваленко Антон 1:11
4 137 Горячий Захар 1:31

Біговел 5 років - 230 м, 14"
хлопці
1 138 Стрижов Назар Вишневе, Київської 1:06

Велосипед 4 роки - 230 м, 12"
дівчата
1 151 Дубова Варвара 1:24
2 144 Самойленко Арiна 2:10
хлопці
1 147 Делендик Тимофій Інфопульс 1:11
2 143 Яременчук Денис 1:19
3 140 Завгородній Олександр 1:23
4 148 Полінков Олександр 1:25
5 141 Шолудько Артем 1:33

Велосипед 4 роки - 230 м, 14"
дівчата
1 156 Слободенюк Поліна Інфопульс 1:10:30
хлопці
1 157 Макарчук Іван 1:04
2 155 Нагорняк Марк 1:10
3 153 Погорілий Святослав Амігос 1:21
4 152 Соповський Костянтин 1:24

Велосипед 4 роки - 230 м, 16"
дівчата
1 184 Чуб Злата 0:57
2 164 Аврутіна Ольга 1:05
3 195 Дмитрієнко Юлія HAPPY KіDS 1:06
4 168 Зимбицька Катерина Інфопульс 1:11
5 197 Лубніна Аліса 1:20
6 014 Найдова Софія 1:34
7 173 Дубинченко Кіра 1:41
8 145 Глушенко Єлизавета 1:59
9 192 Лопатіна Катерина 2:05
хлопці
1 190 Шеронов Олексій 0:45
2 191 Сіренко Лев 0:46
3 196 Яременко Тимофій 0:48
4 186 Боденко Дарій 0:50
5 178 Горох Леонід 0:51
5 042 Пуликовський Мірослав 0:51
5 181 Ігнатенко Ярослав Ворзель, Київської 0:51
6 198 Яцульчак Максим 0:52
7 019 Кимлик Микита Ворзель, Київської 0:53
7 188 Біляков Іван 0:53
7 194 Байбуза Даніель 0:53
8 174 Кулешов Тимур 0:54
8 177 Воропай Іван Вишгород, Київської 0:54
9 165 Сидоренко Гліб 0:57
10 158 Кернасовський Орест 0:59
11 176 Зубашенко Олексій 1:02
12 175 Борисов Андрій 1:02:30
13 167 Лисаков Артур 1:03
13 183 Заяць Роман 1:03
14 187 Синюгін Степан SCOTT RC 1:04
15 169 Печков Єлисей Мінськ, Білорусь Sportkids 1:09
16 162 Нечай Владислав 1:11
17 179 Пархоменко Ілля 1:12
18 011 Чикулай Іліан 1:13
18 170 Байдоха Йенсен Оливер 1:13
19 166 Гончаренко Федір 1:14
20 172 Лазор Олександр 1:16
21 171 Андрієнко Тимофій 1:20
22 180 Лубнін Нікіта Артеріум 1:24
23 161 Кононцов Юрій 1:26
24 193 Воронович Андрій 1:29
25 163 Шульга Михайло 1:31
25 185 Сухота Ерік Інфопульс 1:31
26 160 Коваль-Стріхар Микита 1:46
27 38 Ухо Тимофій 2:13
28 005 Сніжко Олексій НФ

Велосипед 4 роки - 230 м, 18"
дівчата
1 201 Петрусенко Олександра 1:35
хлопці
1 072 Рибалко Артур 0:52:30
2 200 Гайнутдінов Георгій 1:22

Велосипед 4 роки - 230 м, 20"
дівчата
1 208 Кривенко Дар'я 1:13
хлопці
1 205 Пуликовський Мірослав 0:42
2 041 Кулешов Тимур 0:45
3 061 Сіренко Лев 0:46
4 206 Пашківський Антон 0:51
5 204 Бойко Ярослав ВДНГ Молнія 0:52
6 202 Кузьменков Владислав 0:59
7 207 Пронтенко Роман 1:04
8 203 Коваленко Андрій Velociraptors 1:08

2х230 м

5 років - 2х230 м, 12"
хлопці
1 236 Малков Матвій 1:58
2 235 Тютюнник Андрій 2:35

5 років - 2х230 м, 14"
дівчата
1 212 Нестерук Анна 2:44
хлопці
1 239 Чайковський Михайло 1:52
2 241 Валеватий Василь 2:05
3 240 Бєланов Євген 2:11
4 242 Волохонський Артем 2:18

5 років - 2х230 м, 16"
дівчата
1 224 Патлай Поліна 1:42
2 222 Семко Дар'я 1:44
3 219 Тептюк Емілія 1:49
4 217 Олищук Вероніка 1:50
5 218 Міненко Дарія 1:56
6 223 Горшкова Міра 1:59
7 357 Шестак Уляна 2:03
8 216 Січкаренко Дарина Софіївська Борщагівка, Київської 2:06
9 214 Столяр Іванна 2:17
10 220 Березан Поліна 2:22
11 094 Сурмило Валерія 3:33
12 215 Пешко Марія Інфопульс 5:07
хлопці
1 182 Спіцин Матвій 1:32
2 299 Лісовий Владислав 1:34
3 274 Мозган Ярослав 1:38
4 266 Слободяник Анатолій 1:39
5 249 Головань Всеволод 1:40
6 252 Зубков Олексій 1:41
7 270 Гоменюк Ростислав Амігос 1:42
8 273 Півторак Олексій 1:43
9 262 Дегтяр Руслан 1:44
10 247 Ковальов Мірон Чайки, Київської 1:45
11 244 Бублей Матвiй 1:48
11 105 Колодяжний Олексій 1:48
11 268 Гром Іван 1:48
12 243 Яремич Ярослав 1:49
12 237 Риженко Володимир 1:49
12 096 Бруль Тимофiй 1:49
13 258 Владимиров Ілля 1:49:30
14 278 Процун Іван 1:50
15 250 Остаповський Євгеній 1:51
15 261 Шпак Дмитро 1:51
15 277 Куно Артем 1:51
16 078 Четверик Іван Ірпінь, Київської 1:52
17 265 Завірюха Андрій Софіївська Борщагівка, Київської 1:53
18 272 Маковський Кіріл 1:56
19 251 Маленков Лаврін 1:57
19 263 Маслов Олександр 1:57
20 099 Шпорт Марк 1:58
21 264 Іванченко Максим 1:59
21 275 Сайко Ілля 1:59
22 257 Плескач Владислав 2:00
23 260 Мірошніченко Мартін 2:02
24 238 Поліщук Глєб 2:05
25 097 Косяк Лев 2:07
26 246 Дронік Марко 2:08
26 254 Кожан Роман 2:08
27 248 Метлицький Савелій 2:09
27 271 Мельник Роман 2:09
28 256 Зюков Іван 2:16
29 259 Адамюк Артем HAPPY KіDS 2:18
30 150 Шпак Михайло HAPPY KіDS 2:19
31 267 Товмосян Тигран 2:28
32 189 Пасальський Олексій 2:32
33 313 Ткаченко Ілля 2:38
34 117 Скорик Марк 2:55
- 255 Пєструіл Кірілл нд

5 років - 2х230 м, 18"
дівчата
1 226 Бейко Марія 2:45
хлопці
1 286 Шкляренко Андрій 1:41
2 281 Маренець Єгор 1:46
3 282 Сгадов Артем 1:48
3 283 Величко Назарій Інфопульс 1:48
4 210 Кривошей Андрій 1:54
5 280 Грініченко Олексій 1:57
6 284 Рудік Назарій 2:04:30

5 років - 2х230 м, 20"
дівчата
1 231 Мусієнко Олександра 1:33
2 233 Іванченко Маргарита 1:33:30
3 230 Нестерова Валерія 1:34
4 227 Юсім Аріна 3:15
хлопці
1 307 Анніков Артем ВДНГ Молнія 1:27
2 295 Замковой Ярослав Щасливе, Київської Velociraptors 1:28
2 098 Кшапко Микола 1:28
3 297 Артюх Сергій 1:32
3 303 Поліщук Роман 1:32
3 209 Вавілін Тимур 1:32
4 306 Болтовський Данило 1:32:30
5 301 Яцемирський Мірон 1:33
6 086 Цуркан Єгор 1:35
6 124 Рудой Артемій Інфопульс 1:35
7 302 Корнієнко Микита 1:35:30
7 311 Старченко Іван Інфопульс 1:35:30
8 296 Колесник Олексій 1:36:30
9 291 Пузанков Іван Інфопульс 1:38
10 312 Гортопан Олексій Лідер 1:40
11 293 Михайленко Гліб 1:42
12 294 Андрієнко Олексій 1:43
13 309 Цімох Артур Пісківка, Київської 1:45
14 290 Сергієнко Данило 1:47
15 308 Сухомовський Максим 1:54
16 310 Станішевський Терентій 2:02
17 289 Міхальцов Микита Бровари, Київської 2:05
18 288 Колесник Лев 2:06
18 279 Рослик Ростислав 2:06
19 287 Єременко Віктор Артеріум 2:07
20 304 Скомаровський Петро 2:09
20 300 Копачевський Євгеній 2:09
21 298 Куманський Любомир 4:15

6 років - 2х230 м, 16"
дівчата
1 322 Толкун Єва 1:31
2 320 Костенко Наталія Порцелян 1:48
3 321 Хаустова Марія 1:49
4 213 Костенко Єлизавета Порцелян 1:53
5 315 Рябенко Єлизавета 1:55
6 323 Балашова Аліса 1:56
7 319 Тищенко Юлія 2:04
8 314 Ніколенко Анастасія 2:05
9 318 Макарчук Вероніка 2:14
10 199 Ярова Злата 2:33
11 316 Сомова Марія НФ
хлопці
1 366 Кравець Владислав 1:38
2 361 Щур Назар Горенка, Київської 1:40
3 364 Дмитрук Максим 1:40:30
4 358 Нешта Денис Лідер 1:41
4 368 Златін Данило 1:41
5 348 Самочерних Святослав 1:42
6 363 Нешин Семен Інфопульс 1:43
7 362 Куркін Нікіта 1:45:30
8 228 Підлужний Гліб 1:46
9 350 Кулаков Тимофій 1:49
10 354 Бузань Марк Петропавлівська Борщагівка 1:52
11 360 Кочубей Кирило 1:53
12 359 Зотін Ярослав 1:56
13 349 Скуратівський Радомир 2:03
14 376 Коваленко Гліб 2:14

6 років - 2х230 м, 18"
дівчата
1 325 Нічаєнко Анна 1:58
2 326 Шамоніна Дар'я Інфопульс 2:33
3 328 Хорькова Мiлана 2:37
хлопці
1 373 Іванець Марк 1:35
2 372 Шрам Ладимир 1:43
3 371 Гончаров Віктор Бориспіль, Київської 1:45
4 369 Знайченко Тимофій 1:46
5 370 Вайданіч Максим 1:51

6 років - 2х230 м, 20"
дівчата
1 221 Кийкова Софія 1:25
2 331 Хмара Олеся 1:27
3 339 Швець Вероніка Турбо 1:28
4 336 Подкоритова Єва ВДНГ Молнія 1:29
5 338 Шувалова Мар'я Калита, Київської 1:30
6 333 Коваленко Катерина 1:33
6 332 Моркотун Євгенія 1:33
7 329 Бондаренко Марія 1:35
7 337 Кухарчук Аліса 1:35
8 330 Полушкіна Злата Інфопульс 1:36
8 345 Коваль Марія 1:36
9 342 Лахман Еліна Velociraptors 1:38
9 225 Войко Софія 1:38
10 343 Осадча Єва 1:39
11 334 Нешта Анастасія Лідер 1:42
12 344 Куницька Варвара 1:44
13 317 Кравцова Олександра 1:45
14 232 Плисюк Анна 1:48
15 340 Каришева Надія Інфопульс 1:51
хлопці
1 269 Сорокін Костянтин Дідорівка 1:13
2 420 Шелест Юрій 1:19
3 380 Онищенко Кирило 1:20
4 428 Толкун Єгор 1:21
5 374 Куліков Павел 1:22
5 392 Мельник Данііл Амігос 1:22
5 424 Кондратенко Денис 1:22
5 386 Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 1:22
6 395 Скіпа Даніїл SCOTT RC 1:24
6 407 Товстик Артем 1:24
6 410 Шелест Євген 1:24
6 234 Ліпчанчук Владислав Боярка, Київської 1:24
6 429 Грицків Павло 1:24
7 430 Дзендзелюк Данил 1:25
8 375 Ренжин Вадим Мукачеве, Закарпатської 1:27
8 393 Пастушенко Назар 1:27
8 422 Ахундов Арсен 1:27
8 434 Завадський Максим 1:27
9 377 Воронін Ілля ВДНГ Молнія 1:28
9 433 Сухопара Артур 1:28
10 396 Маліновський Павло 1:29
11 384 Шатін Влас Velociraptors 1:30
11 416 Голубенко Леонід Вишневе, Київської Cherry Sport Club 1:30
11 421 Луць Маркіян 1:30
12 387 Маркотенко Денис Діти Світла 1:31
12 404 Ісічко Платон 1:31
12 245 Філіп'єв Данііл 1:31
13 409 Андріященко Назар 1:31:30
14 379 Рец Володимир 1:32
14 398 Шкаленко Олександр 1:32
15 427 Громико Александер 1:34
15 432 Лебедєв Тимофій 1:34
16 402 Соколовський Назар 1:35
16 415 Лукаш Михайло 1:35
17 381 Євдошенко Кіріл 1:36
17 378 Шамшур Роман Лідер 1:36
17 403 Сулима Марк 1:36
18 405 Калініченко Максим 1:37
19 413 Дроздов Олексій 1:38
20 417 Стоєцький Даніїл Лідер 1:39
21 397 Навроцький Іван 1:42
22 385 Янченко Данило 1:43
22 390 Кондратьєв Ян 1:43
23 388 Шостак Кирил 1:45
24 394 Лепеха Назар 1:46
25 425 Гриценко Артем 1:47
25 431 Зінченко Олексій 1:47
26 383 Міхненко Володимир 1:50
27 423 Пантюхов Нікіта 1:51
28 411 Федоренко Глєб 1:52
29 229 Ільчишин Єлізар 1:53
30 408 Кононцов Дмитро 1:59
31 401 Гулеватий Тимофій 2:15
32 406 Шевченко Тимофій 2:16
33 389 Олiйник Крiстiан 2:18
34 414 Бачинський Денис НФ

6 років - 2х230 м, 24"
хлопці
1 439 Курташов Кирило 1:20
2 440 Нестеров Іван 1:20:30
3 437 Швидкий Тимур 1:24
4 435 Іваненко Іван Вишневе, Київської 1:31
5 438 Вакулін Євгеній Velociraptors 1:49
Загальний залік 21 травня
Прихований текстпоказати
2х400 м

7 років - 2х400 м, 16"
дівчата
1 446 Сурма Марія 3:34
2 445 Залужна Єва 3:36
3 443 Несин Мирослава Соколята 3:44
хлопці
1 479 Морозович Назар Бровари, Київської 3:11
2 478 Стрєлов Гліб 3:39
3 474 Сантаровіч Олег 3:58
4 285 Мірошніков Данил 3:59
5 477 Коваль Олексій Бровари, Київської 4:26

7 років - 2х400 м, 18"
дівчата
1 448 Соловйова Софія 3:00
2 447 Давгаль Вікторія 3:35
3 451 Посітко Дарина Інфопульс 3:38

7 років - 2х400 м, 20"
дівчата
1 455 Жукова Антоніна 2:45
1 464 Дем'янець Єлізавета 2:45
2 458 Сіунова Єлизавета 2:49
3 454 Макейчик Марія 2:51
4 469 Гуз Софія 2:52
5 462 Дідок Дар'я Гора, Київської 2:54
6 449 Шумська Єва Інфопульс 3:10
7 459 Куценко Маргарита 3:11
8 463 Герлянд Катерина 3:13
9 460 Воронцова Марина 3:13:30
10 453 Оверчук Зоряна 3:16
11 465 Кудінова Марія Ірпінь, Київської 3:22
12 468 Борисенко Софія 3:22:30
13 466 Кравчук Юлія 3:24
14 452 Чуб Валерiя 3:29
15 461 Бондарчук Марія 3:50
16 457 Тептюк Олександра НФ
хлопці
1 502 Вишняк Ігор 2:26
2 482 Сорокін Костянтин Дідорівка 2:29
3 488 Шепель Данііл Бровари, Київської 2:40
4 519 Бобко Віктор 2:40:30
5 497 Галатін-Павловський Олексій 2:41
5 513 Іваськів Ян Вишгород, Київської 2:41
5 521 Горобченко Дмитро Бориспіль, Київської 2:41
6 501 Савченко Тимофій 2:41:30
7 508 Саранча Тимофій 2:44
8 481 Кохан Михайло 2:47
8 505 Кохан Ігор 2:47
9 496 Жидков Іван 2:48
9 518 Кошелєв Ярослав 2:48
10 510 Горобей В'ячеслав 2:49
10 503 Гончаренко Олег Боярка, Київської 2:49
11 491 Федяй Іван Горенка, Київської 2:52
11 511 Шостаковський Мирон 2:52
12 492 Горбаченко Антон 2:57
13 495 Арнаут Андрій 2:58
14 520 Онищенко Олександр ВДНГ Молнія 3:00
15 487 Сидоренко Олексій 3:01
16 494 Максименко Даніїл 3:02
17 484 Рябошапка Кирило 3:03
18 499 Найдьонов Кирило 3:06
18 506 Іванченко Максим 3:06
19 444 Нестерук Владислав 3:11
20 486 Юдін Артьом 3:12
21 507 Новіков Лев Ірпінь, Київської Інфопульс 3:13
22 498 Антонов Юрій 3:22
23 485 Гладій Богдан Інфопульс 3:23
24 504 Шекера Костянтин Вишневе, Київської 3:28
25 500 Волков Єгор 3:36
26 442 Кухаренко Матвій 3:37
27 515 Сашенко Тарас Проліски, Київської НФ

7 років - 2х400 м, 24"
дівчата
1 470 Бєлєтєєва Анна 2:58
2 473 Дмитрук Катерина 3:08
3 471 Можаровська Софія 3:09
4 441 Крилова Анастасія 3:11
5 472 Шумська Анна 3:12
хлопці
1 542 Васильченко Назар Амігос 2:26
2 539 Уваров Михайло 2:33
3 512 Гордієнко Андрій Амігос 2:35
4 541 Горобцов Олександр 2:35:30
5 525 Фугело Артем 2:36
5 537 Сташкевич Андрій 2:36
6 534 Iващенко Владислав 2:36:30
7 523 Шекера Максим ВДНГ Молнія 2:41
8 526 Дегтяр Тимур 2:45
9 545 Іванченко Георгій 2:47
10 530 Зубашенко Максим 2:49
11 529 Ворушило Олександр Чайки, Київської 3:04
12 532 Самосват Кipiл 3:06
13 535 Бондаренко Данiiл 3:06:30
14 543 Лазарев Нікіта Соколята 3:11
15 540 Зюков Павло 3:17
16 536 Єременко Руслан Артеріум 3:26
17 533 Ващук Денис 3:35
18 524 Мельник Дмитро 3:38
19 527 Жабінець Андрій 3:45

7 років - 2х400 м, 26"
хлопці
1 547 Данильчук Тимофій 2:25
2 546 Олищук Максим 3:09

7 років - 2х400 м, 27,5"
хлопці
1 548 Грініченко Роман 2:35

8 років - 2х400 м, 16"
хлопці
1 582 Сарафінюк Марк Бориспіль, Київської 2:51

8 років - 2х400 м, 18"
дівчата
1 550 Пісня Катерина 3:26
хлопці
1 583 Буташ Михайло 3:13

8 років - 2х400 м, 20"
дівчата
1 581 Лагода Ніколь 2:40
2 556 Завалішина Радміла 2:51
3 560 Коваленко Марія 2:53
4 552 Рейнгардт Єва-Вікторія 3:02
5 641 Городнікова Ольга 3:04
6 553 Коляда Вікторія 3:16
7 557 Кармолітова Єлизавета SCOTT RC 3:19
8 561 Тарасенко Єлизавета 3:22
9 562 Войтенко Дар'я Соколята 3:34
10 559 Варданян Надія 3:34:30
11 555 Василенко Маргарита 3:45
12 554 Єрмакова Стефанія 3:59
13 558 Попова Катерина 9:43
хлопці
1 591 Петін Олексій 2:19
2 597 Альошин Іван 3-Б 2:35
3 450 Мурзін Захар 2:35:30
4 589 Шатін Святослав Velociraptors 2:37
5 586 Луць Святослав 2:41
6 585 Бабіч Дмитро 2:43
6 598 Корольов Ігор 2:43
7 595 Севковський Арсеній 2:43:30
8 588 Толстіков Богдан 2:44
9 584 Васильев Олександр 2:46
10 587 Барабанов Валерій 2:50
11 593 Єжов Іван 2:51
12 590 Пустовойт Єгор Обухів, Київської 2:52
13 599 Сафонов Євгеній 2:58
14 600 Родіонов Микола 3:05
15 135 Попхадзе Михайло 3:47
16 592 Бірюк Дмитро НФ

8 років - 2х400 м, 24"
дівчата
1 578 Дегтяр Ніка 2:30
2 579 Прасол Катерина 2:34
3 573 Кучер Олександра Артеріум 2:46
4 572 Білецька Олександра 2:49
5 568 Лісова Діана 2:52
6 571 Рибка Софія 2:57
7 567 Бучко Дарина 3:14
8 575 Волжина Діана 3:15
9 569 Луценко Марія 3:16
10 577 Саморай Валерія 3:18
11 574 Катрук Катерина Соколята 3:31
хлопці
1 604 Сухонда Сергій Форсаж 2:22
2 616 Сотніков Федір ВДНГ Молнія 2:24
2 624 Теліщук Максим ВДНГ Молнія 2:24
3 603 Карпенко Антон 2:27
4 618 Тонкошкур Максим 2:29
5 620 Метлицький Георгій 2:29:30
6 456 Ліпчанчук Вадим Боярка, Київської 2:31
7 614 Федієнко Антон 2:31:30
8 621 Случанський Андрій 2:32
9 623 Злуніцин Валерій 2:32:30
10 149 Міхно Владислав 2:33
11 606 Лахман Максим Velociraptors 2:34
12 607 Сайковський Кирил 2:35
13 601 Різніченко Андрій 2:38
14 613 Копилов Олесь 2:42
15 610 Євдошенко Матвiй 2:44
16 615 Бобрусь Олексій Velociraptors 2:46
17 617 Шевчук Микита Velociraptors 2:46:30
18 625 Микитюк Михайло 2:49
19 594 Проценко Денис 2:51
20 612 Костенко Артем 2:53
21 622 Рижов Максим Турбо 2:59
22 611 Гермашев Олександр 3:16

8 років - 2х400 м, 26"
дівчата
1 580 Мащенко Марiя 3:28
хлопці
1 632 Заяць Андрій 2:16
2 630 Байдоха Йенсен Ніколай 2:33
3 628 Карнаух Ілля 2:33:30
4 627 Криворучко Нікіта 2:44
5 629 Авер'янов Iлля 2:45

3х400 м

9 років - 3х400 м, 20"
дівчата
1 638 Малкова Майя 3:50
2 637 Бакай Вероніка 3:51
3 635 Пономаренко Анастасія 4:19
4 634 Максимчук Ксенія 3-Б 4:19:30
5 663 Журавська Вероніка Амігос 5:07
6 633 Брандибура Христина 5:09
хлопці
1 676 Бондарчук Нікіта 3:57
2 483 Сіренко Владислав 3:59
3 669 Бібченко Єлисей HAPPY KіDS 4:00
4 672 Савранський Християн 3-Б 4:17
5 673 Міщенко Михайло Діти Світла 4:29
6 677 Руднєв Євгеній Артеріум 4:34
7 674 Стельмах Єгор 4:48
8 670 Ремез Владислав Velociraptors 5:03

9 років - 3х400 м, 24"
дівчата
1 660 Швець Надія Турбо 3:48
2 639 Стародубцева Софія 3:50:30
3 662 Щербакова Єкатерина 3:55
4 656 Кострицька Марія 3-Б 4:01
5 652 Ткачук Тетяна 3-Б 4:03
6 658 Кічата Софія 4:09
7 644 Удовиченко Анна 4:20
8 651 Маркотенко Анастасія Діти Світла 4:21
8 659 Добушевська Маргарита 3-Б 4:21
9 643 Онищенко Каріна 4:23
10 642 Месропян Даніела 4:34
11 661 Лазарева Інна Соколята 4:48
12 654 Полінкова Катерина 5:01
13 657 Гольска Марія Артеріум 6:01
хлопці
1 680 Кравчук Нікіта Вишневе, Київської 3:26
2 694 Баров Нікіта ВДНГ Молнія 3:30
2 698 Ковальов Марк Чайки, Київської 3:30
3 691 Олесов Данііл Діти Світла 3:33
4 689 Романенко Роман ВДНГ Молнія 3:36
5 697 Потетнєв Олександр Вишневе, Київської 3:37
6 531 Дубовий Іван 3:43
7 144 Пінчук Костянтин 3-Б 3:43:30
8 699 Корнієнко Єгор Турбо 3:44
9 686 Гуслистий Назар Турбо 3:45
10 692 Лукаш Іван 3:46
11 679 Худяков Андрій 3:47
12 684 Деуль Володимир 3:49
13 681 Макаров Олексiй 3:52
14 490 Кравченко Юрій 3-Б 3:59
15 688 Дебальчук Максим 4:01
16 687 Журавський Михайло 4:06
17 693 Шевчук Данило 4:09
18 696 Муха Юрій 4:11
19 678 Пугач Ілля 4:53
20 682 Ердт Юрій 4:53:30
21 690 Кудінов Костянтин Ірпінь, Київської 5:09

9 років - 3х400 м, 26"
дівчата
1 667 Шекера Анна ВДНГ Молнія 3:27
2 489 Володимиренко Анна 3:50
3 664 Аврутіна Софія 4:05
4 154 Новікова Поліна 4:10
5 668 Арнаут Валерія 4:48
6 645 Грабовець Марія SCOTT RC 5:11
7 156 Шабаліна Христина 5:13
хлопці
ПК 514 Ружинський Артем 3:20
1 514 Ружинський Артем 3:28
2 121 Федоренко Дмитро 3:45
3 131 Ручко Олексій 3:46
4 516 Оніщенко Владислав 3:55
5 327 Марищук Максим Бровари, Київської 3:57
6 551 Деревянко Костянтин 3:59:30
7 99 Мора Руслан 4:42
8 549 Шараненков Лук'ян Інфопульс 5:25
- 517 Кучеренко Нікіта Інфопульс нд

9 років - 3х400 м, 29"
хлопці
1 347 Петренко Дмитро 3:23

10 років - 3х400 м, 20"
хлопці
1 596 Сопілка Максим 4:40
2 605 Шостак Дем'ян 4:43
3 141 Кушнір Дмитро 3-Б 5:35

10 років - 3х400 м, 24"
дівчата
ПК 475 Коваленко Анна 3:34
1 480 Міхненко Ангеліна 3:59
2 576 Москаленко Поліна 4:06
3 509 Бойчук Марта 3-Б 4:27
4 346 Зюкова Катерина 4:37
5 538 Островерха Оксана 4:56
хлопці
1 544 Бойко Денис 3:28
2 564 Зелінський Філіп 3:32
3 570 Горобей Михайло 3:34
4 563 Куц Андрій 3:44
5 619 Рихальський Іван Артеріум 3:51
6 640 Москаленко Дмитро 4:04
6 626 Андрієць Філіп Бровари, Київської 4:04
7 608 Шамшур Дмитро Лідер 4:07
8 493 Коцюба Едуард Velociraptors 4:26
9 609 Петрушенко Климентiй 4:33

10 років - 3х400 м, 26"
дівчата
ПК б/н Юдіна Ульяна 3:03
1 565 Сотнікова Марія ВДНГ Молнія 3:04
2 566 Гордієнко Анна Амігос 3:31
3 528 Славінська Анастасія Миронівка, Київської 3:42
ПК 522 Моцна Анна 4:14
хлопці
1 646 Павлусь Юлiй 3:27
2 647 Новіков Микита Ірпінь, Київської Інфопульс 3:33
3 602 Гайовий Костянтин 3:33:30
4 636 Бабич Олександр Лідер 3:36
5 631 Свергунов Назар 3:49
6 476 Кириєнко Богдан Артеріум 3:51

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результати. Переможці та призери перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 16.9.17 17:00

Двадцять перші дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" (вересень) 2017 наступне


9 вересня 2017 року у перегонах взяли участь 374 учасника віком від 3 до 6 років в 46 заїздах.

10 вересня 2017 року у перегонах взяли участь 238 учасників віком від 7 до 10 років в 33 заїздах. Стартував 1 заїзд мам - 9 учасниць.

Подробиці змагань, звіт за чотири дні перегонів, дитячі, юніорські, для малюків :kolobok:

...


Результати
9 вересня 2017 року

Штраф +0:03 (3 сек) призначається через неправильні дії батьків, а саме за сильне виштовхування зі старту, силове протягування по трасі, старт завчасно (фальстарт), перешкоди іншим учасникам. Для учасників що стартують самостійно без допомоги батьків фальстарт штрафується +0:01 (1 сек).
Пояснення: НФ - не фінішував, НС - не стартував, ПК - поза конкурсом, нд - немає даних по часу

Місце | № | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час

Біговел 3 роки - 230 м
1 круг 230 метрів, 7 заїздів, 65 учасників, старти з 10:30
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 011 Гаврилов Роман 3 8 1:14
2 010 Патлай Ілля 3 8 1:30
3 005 Тарідонов Демид 2.10 8 1:30:30
4 006 Нікітенко Роман 3 8 1:44:30
5 002 Куманський Михайло 2.8 8 1:45
6 004 Капустинський Кирило 2.10 8 2:31
НФ 003 Склабинський Степан 2.10 8 НФ

2 заїзд
1 020 Корсанюк Денис Хотів, Київської 3 10 1:10
2 018 Дегтяр Давид 3 10 1:15
3 015 Гоменюк Іван Амігос 3 10 1:18
4 016 Биков Еван 3 10 1:24
5 026 Любуцін Данило 3 10 1:24:30
6 013 Чабан Федір Боярка, Київської 3 10 1:31
7 017 Іваненко Олександр 3 10 1:48
8 003 Склабинський Степан 2.10 8 1:52 (повторно)
9 036 Касьян Євгеній 3 10 1:57
10 001 Чоловський Давид 2.7 8 1:59
11 014 Зюков Ілля 3 10 2:06

3 заїзд
1 009 Олесова Соломія 3 12 1:18
2 030 Гвоздєв Тіхон 3 12 1:29
3 028 Владіміров Лев 3 12 1:36
4 027 Нікітіна Марія 3 12 1:39
5 025 Севрук Роман 2.10 12 1:44
6 007 Бочаров Тимофій 3 12 1:47
7 023 Пустовий Андрій Святопетрівське, Київської 2.5 12 1:53
8 034 Рябошапка Єгор 3 12 1:54
9 022 Пенц Максим 2 12 2:32
НФ 031 Захаров Олександр Маквін 3 12 НФ
НФ 033 Євлаш Кристина 3 12 НФ

4 заїзд
1 041 Ступницький Тiмур 3 12 1:14
2 040 Сорокін Єгор 3 12 1:16
3 042 Нікітін Олександр 3 12 1:20
4 045 Кірічек Гліб 3 12 1:23
5 031 Захаров Олександр Маквін 3 12 1:25 (повторно)
6 037 Кусков Ян 3 12 1:31
7 038 Данилюк Єлисей 3 12 1:31:30
8 044 Скорецький Захар 3 12 1:58
9 039 Старіков Ярослав 3 12 2:11
НФ 035 Рубан Тихон 3 12 НФ
НФ 033 Євлаш Кристина 3 12 НФ (повторно)

5 заїзд
1 055 Цубера Денис Хуст, Закарпатської 3 12 1:11
2 066 Максимович Софія 3 12 1:15
3 047 Поляков Давид 3 12 1:17
4 050 Виноградов Іван 3 12 1:24
5 049 Мінаєв Артем 3 12 1:24:30
6 057 Селезньов Роман Обухів, Київської 3 12 1:30
7 056 Горват Костянтин 3 12 1:32
8 051 Плотніков Микита 3 12 1:35
9 053 Соколов Дмитро 3 12 1:44
10 052 Нагула Ростислав Мила, Київської Velociraptors 3 12 1:54

6 заїзд
1 067 Чибеліс Даниіл 3 12 1:07
2 061 Пустовідко Олександр 3 12 1:08
3 060 Муха Денис 3 12 1:14
4 062 Шевцов Олександр 3 12 1:16
5 035 Рубан Тихон 3 12 1:22 (повторно)
6 069 Русанов Гліб 3 12 1:24
7 021 Кожевніков Філіпп 3 12 1:28
8 063 Шульга Анна 3 12 1:29
9 032 Буняк Дмитро 3 12 1:44
10 058 Кожухар Ярослав 3 12 1:46

7 заїзд
1 075 Заєзжай Назарій Бровари, Київської 3 12 1:07
2 073 Щирба Захар 3 12 1:14
3 070 Ющук Поліна 3 12 1:14:30
4 072 Уртаєв Остап 3 12 1:20
5 024 Болтарак Назар 3 12 1:25
6 043 Авдєєнко Софія 3 12 1:27
7 079 Павленко Артем Софіївська Борщагівка, Київської 3 14 1:29
8 076 Маєвський Семен 3 14 1:59
НФ 029 Мороз Іван 2.7 8 НФ
Велосипед 3 роки - 230 м
1 круг 230 метрів, 2 заїзди, 18 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 008 Цубера Денис Хуст, Закарпатської 3 16 1:05
1 019 Чумак Степан 3 12 1:06
2 088 Поліщук Максим 3 16 1:08
2 084 Смірнов Борис 3 14 1:11
3 082 Ковальов Іван 3 14 1:16
4 087 Гайдай Дем'ян 3 16 1:19
5 083 Кагановський Данiiл 3 14 1:22
6 086 Овчарик Нікіта 3 16 2:15
7 085 Думчева Вікторія 3 16 2:25

1 заїзд
1 095 Стогній Назар 3 16 0:52
2 090 Товстик Анна 3 16 0:57
3 093 Калiнiченко Георгiй 3 16 0:58
4 098 Ільйова Влада 3 18 1:02
5 096 Авер'янов Нікіта 3 16 1:03
6 092 Куницький Ніколас Чайки, Київської 3 16 1:05
7 089 Мисловський Олександр Вінниця 3 16 1:27
8 094 Шатковський Борис 3 16 1:34
9 091 Мущиніна Варвара 3 16 2:32
Біговел 4+ роки
1 круг 230 метрів, 4 заїзди, 36 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 102 Чертополох Денис 4 12 1:03
2 105 Прищепа Артемій Одеса 4 12 1:11
3 103 Єгоров Алекс 4 12 1:12
4 108 Сторож Давид 4 12 1:12:30
5 106 Кравчук Сергій Коростишів, Житомирської 4 12 1:18
6 109 Прокопенюк Богдан 4 12 1:20
7 012 Омельченко Данило 4 12 1:22
8 100 Шустинська Наталі 4 12 1:34
9 099 Омельченко Алiса 4 8 1:35
10 064 Папакіна Злата 3 12 1:51
11 196 Дубова Софія 4 10 2:19
12 046 Яндріхінський Лев 2.8 12 2:26

2 заїзд
1 113 Чайка Крістіна 4 12 1:11
2 117 Баклан Данило Софіївська Борщагівка, Київської 4 12 1:11:30
3 114 Онищенко Макар 4 12 1:13
4 118 Маслюков Ростислав 4 12 1:14
5 119 Пічкур Іван Бровари, Київської 4 12 1:16
6 115 Глебов Іван Чайки, Київської 4 12 1:17
7 112 Жирнов Тимофій 4 12 1:18
8 111 Шеремет Микита 4 12 1:27
9 101 Коваленко Софія 4 10 1:49

3 заїзд
1 129 Бабенко Макар 4 12 0:55
2 120 Лахманець Нікіта 4 12 0:58
3 124 Хавін Матвій 4 12 1:03
4 122 Духовний Андрій 4 12 1:04
5 123 Хавін Гліб 4 12 1:10
6 128 Тітов Ельдар 4 12 1:10:30
7 121 Склабинський Григорій 4 12 1:16
8 127 Мінаєв Дмитро Боярка, Київської 4 12 1:18
9 125 Зазулiн Дмитро 4 12 1:21

4 заїзд
1 140 Гнатюк Данило 5 12 0:56
1 134 Тарідонова Катерина 4 14 1:04
2 139 Кругла Поліна Інфопульс 5 12 1:04:30
3 138 Бородаченко Олександр 5 12 1:07
3 133 Гриценко Максим 4 14 1:18
4 131 Ковальчук Ярослава 3 14 2:32
Велосипед 4 роки
1 круг 230 метрів, 7 заїздів, 55 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 147 Марценюк Володимир 4 14 0:57
2 149 Котляренко Макар 4 14 0:57:30
3 065 Мітяєв Олександр 4 14 0:59
1 144 Завалішин Яромир 4 12 1:04
2 145 Завгородній Олександр 4 12 1:13
4 150 Дегтярьова Ніка 4 14 1:19
3 142 Романов Антон 4 12 1:22
5 143 Комелькова Анна Буча, Київської 4 12 1:25
6 054 Кравчук Сергій Коростишів, Житомирської 4 12 1:27
7 146 Полінков Олександр 4 12 1:31
8 148 Тян Сергій 4 14 2:08

2 заїзд
1 159 Кернасовський Орест 4 16 0:48
2 156 Шамборовський Арсеній 4 16 0:49
3 161 Сичевський Микита 4 16 0:52
4 157 Чоларiя Мiхаiл 4 16 0:58
5 158 Приходько Павло 4 16 1:02
6 154 Луговик Микита 4 16 1:04
6 160 Ніколаєв Ярослав HAPPY KіDS 4 16 1:04
7 155 Кочнєва Марта 4 16 1:11

3 заїзд
1 164 Дяків Христина 4 16 0:55
2 165 Нечай Владислав 4 16 0:59
3 068 Снопкова Дар'я 4 16 1:00
4 166 Шульга Михайло 4 16 1:16
5 170 Іванова Поліна 4 16 1:28
6 168 Міщенко Анастасія Діти Світла 4 16 1:33
7 162 Коваль-Стріхар Нікіта 4 16 1:41
8 171 Кононір Ганна 4 16 1:57

4 заїзд
1 181 Освальд Мартін 4 16 0:52
2 183 Подгорний Артем 4 16 0:54
3 179 Височанський Гнат Вишневе, Київської 4 16 0:58
4 182 Шелевер Захар 4 16 0:59
5 163 Кононцов Юрій 4 16 1:12
6 059 Косарєв Максим 4 16 1:12:30
7 174 Лисаков Артур 4 16 1:15
8 176 Хаврюта Макар Бровари, Київської 4 16 1:19

5 заїзд
1 189 Сакун Дмитро 4 16 0:46
2 191 Делендик Тимофій Інфопульс 4 16 0:52
3 185 Стрілець Назар 4 16 0:56
4 190 Обухов Тимофій 4 16 0:56:30
5 188 Кучер Євангеліна Артеріум 4 16 0:59
6 184 Бєлєтєєв Дмитро 4 16 0:59:30
7 152 Шувалов Мирон Калита, Київської 4 16 1:02

6 заїзд
1 192 Кимлик Микита Ворзель, Київської 4 16 0:49
2 194 Воропай Іван Вишгород, Київської 4 16 0:51
3 136 Савченко Єгор 4 16 1:02
4 187 Валевата Надія 4 16 1:04
5 199 Аврутіна Ольга 4 16 1:07
6 193 Топчій Іванна 4 16 1:13
7 195 Гайнутдінов Георгій 4 18 1:13
8 198 Бойко Захарій 4 16 1:23

7 заїзд
1 204 Пуликовський Мірослав 4 20 0:40
2 126 Кулешов Тимур 4 20 0:44
3 205 Семинько Ілля Кривий Ріг 4 20 0:45
4 71 Бойко Ярослав ВДНГ Молнія 4 20 0:49
5 200 Соловйов Микита 4 20 0:54
5 років - дівчата
2 круги по 230 метрів, 2 заїзда, 14 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 209 Чуб Злата 5 16 1:44
2 213 Копилова Ніка 5 16 1:46
3 211 Дмитрієнко Юлія HAPPY KіDS 5 16 1:50
4 215 Шевцова Анастасія 5 16 2:19
5 207 Слободенюк Полiна 5 14 2:20
6 212 Лубніна Аліса 5 16 2:32
7 210 Федієнко Юлія 5 16 2:59
8 221 Хіміченко Домініка 5 16 3:09
НФ 214 Яковенко Юлія 5 16 НФ

2 заїзд
1 220 Костюк Амалія Турбо 5 20 1:30
2 218 Маєвська Ольга 5 20 1:37
3 217 Кривенко Дар'я 5 20 1:41
4 216 Клюєва Ярослава SCOTT RC 5 20 1:43
5 219 Юсім Аріна 5 20 2:03
5 років - хлопці
2 круги по 230 метрів, 11 заїздів, 86 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 228 Ігнатенко Ярослав Ворзель, Київської 5 16 1:34
1 225 Чайковський Михайло 5 14 1:42
2 226 Клименчук Гордій 5 16 1:50
3 077 Чикулай Іліан 4 16 2:02
4 227 Лубнін Нікіта Артеріум 5 16 2:08
2 097 Карпенко Ілля 5 14 2:09
3 223 Макарчук Іван 5 14 2:12
5 224 Брегіда Костянтин 5 14 2:18
6 222 Нечушкін Михайло 5 12 2:53

2 заїзд
1 236 Турчанінов Михайло 5 16 1:32
2 237 Яцульчак Максим 5 16 1:34
3 232 Пахомов Єгор Лідер 5 16 1:36
4 233 Шульгін Андрій 5 16 1:38
5 234 Тітов Ярослав 5 16 1:44
6 048 Яндріхінський Філіпп 5 16 1:49
7 235 Бірюк Артем 5 16 1:54
8 231 Смірнов Михайло 5 16 1:55
9 230 Ковбасинський Марк 5 16 2:21

3 заїзд
1 081 Осипчук Артем 5 16 1:41
2 242 Ковальчук Ярослав 5 16 1:44
2 246 Максимов Микита 5 16 1:44
3 243 Яремич Ярослав 5 16 1:45
4 247 Метлицький Савелій 5 16 1:47
5 244 Деуль Ілля 5 16 1:48
6 241 Чупринко Олег 5 16 1:52
7 239 Шпак Михайло HAPPY KіDS 5 16 2:04
8 240 Присяжнюк Семен 5 16 2:16

4 заїзд
1 256 Федянін Дмитро 5 16 1:34
2 255 Плескач Владислав 5 16 1:37
3 254 Зюков Іван 5 16 1:48
4 252 Зубков Олексій 5 16 1:48:30
5 248 Головань Всеволод 5 16 1:49
6 249 Остаповський Євгеній 5 16 1:49:30
7 253 Кожан Роман 5 16 1:55
8 258 Маслов Олександр 5 16 2:18
9 251 Валеватий Василь 5 16 2:26

5 заїзд
1 270 Гром Іван 5 16 1:30
2 265 Лісовий Владислав 5 16 1:32
3 260 Малков Матвій 5 16 1:43
4 267 Копачевський Євгеній 5 16 1:44
5 263 Шпак Дмитро 5 16 1:44:30
6 262 Бордовський Ростислав 5 16 1:52
7 373 Романов Денис 5 16 1:56
8 261 Степанок Олег 5 16 2:20

6 заїзд
1 273 Гоменюк Ростислав Амігос 5 16 1:32:30
2 275 Колодяжний Олексій 5 16 1:33
3 074 Козловський Віталій 5 16 1:35
4 278 Сташкевич Артем 5 18 1:57
5 274 Курчинський Георгій 5 16 2:05
6 272 Яровой Євген 5 16 2:07
7 276 Дурицький Павло 5 16 2:11
8 271 Маслов Назар 5 16 2:14

7 заїзд
1 284 Спіцин Матвій 5 18 1:32
2 282 Маренець Єгор 5 18 1:42
3 279 Сташкевич Олексій 5 18 1:44
4 283 Кривошей Андрій 5 18 1:45
5 280 Фурсенко Ілля 5 18 1:48
6 281 Грініченко Олексій 5 18 1:48:30

8 заїзд
1 291 Сіренко Лев 5 20 1:33
2 205 Семинько Ілля Кривий Ріг 4 20 1:35
3 286 Нагорняк Марк 5 20 1:42
4 287 Заяць Роман 5 20 1:43
5 292 Байбуза Даніель 5 20 1:44
6 290 Пашківський Антон 5 20 1:50
7 285 Прасол Макар 5 20 1:52
НФ 288 Боденко Дарій 5 20 НФ

9 заїзд
1 298 Іонов Андрій 5 20 1:19
2 288 Боденко Дарій 5 20 1:21 (повторно)
3 299 Прiсняк Герман Вільногірськ, Дніпропетровської 5 20 1:33
4 297 Базилюк Іван 5 20 1:35
5 295 Кисельов Микита 5 20 1:39
6 294 Єременко Віктор Артеріум 5 20 1:40
7 300 Кириченко Нестор 5 20 1:48
8 296 Міхальцов Микита Бровари, Київської 5 20 1:49

10 заїзд
1 306 Михайленко Гліб 5 20 1:40
2 302 Пузанков Іван Інфопульс 5 20 1:40:30
3 307 Плюта Олексій ВДНГ Молнія 5 20 1:41
4 305 Владимиров Ілля 5 20 1:41:30
5 309 Рослик Ростислав 5 20 1:43
6 304 Манзюк Роман 5 20 1:56
НФ 311 Кірік Святослав 5 20 НФ
НФ 303 Філіпов Єгор 5 20 НФ

11 заїзд
1 314 Артюх Сергій 5 20 1:28
2 316 Ремінний Марк 5 20 1:29
3 317 Корнієнко Микита 5 20 1:29:30
4 315 Яцемирський Мірон 5 20 1:32
5 320 Поліщук Роман 5 20 1:38
6 303 Філіпов Єгор 5 20 1:38:30 (повторно)
7 311 Кірік Святослав 5 20 1:41 (повторно)
8 313 Куманський Любомир 5 20 1:49
9 319 Рожков Артем Соколята 5 20 1:50
6 років - дівчата
2 круги по 230 метрів, 3 заїзда, 22 учасниці
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 325 Семко Дар'я 6 16 1:38
2 107 Молодченко Марія 6 16 1:39
3 326 Патлай Поліна 6 16 1:47
4 337 Нічаєнко Анна 6 18 1:49
5 331 Макарчук Вероніка 6 16 1:52
6 324 Березан Поліна 6 16 2:14
7 335 Гаєва Єлизавета 6 16 2:28

2 заїзд
1 338 Мусієнко Олександра 6 20 1:27
2 349 Подкоритова Єва ВДНГ Молнія 6 20 1:28
3 344 Хмара Олеся 6 20 1:28:30
4 341 Ніколенко Анастасія 6 20 1:40
5 343 Полушкіна Злата Інфопульс 6 20 1:41
6 340 Подгорна Анастасiя 6 20 1:43
7 345 Моркотун Євгенія 6 20 1:48
8 339 Алєксєєнко Вікторія 6 20 1:52

3 заїзд
1 353 Швець Вероніка Турбо 6 20 1:24
2 350 Шувалова Мар'я Калита, Київської 6 20 1:29
3 355 Поліщук Софія Соколята 6 20 1:32
3 354 Мальцева Софія SCOTT RC 6 20 1:32
4 336 Тиндик Єва Соколята 6 20 1:40
5 334 Якименко Єва 6 20 1:40:30
6 080 Гордієнко Поліна Амігос 6 20 1:47
6 років - хлопці
2 круги по 230 метрів, 10 заїздів, 74 учасники
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 368 Ключніков Георгій 6 16 1:26
2 366 Самочерних Святослав 6 16 1:34
3 363 Риженко Володимир 6 16 1:41
4 362 Освальд Домінік 6 16 1:41:30
5 360 Височанський Макарій Вишневе, Київської 6 16 1:46
6 367 Коваленко Гліб 6 16 1:54
7 264 Пащенко Михайло 5 16 1:57
НФ 359 Косяк Лев 6 16 НФ

2 заїзд
1 375 Щур Назар Горенка, Київської 6 16 1:26
2 229 Куркін Нікіта 6 16 1:28
3 374 Нешта Денис Лідер 6 16 1:33
4 369 Леонов Тимур 6 16 1:41
5 378 Кустовський Артем Глеваха, Київської Інфопульс 6 16 1:41:30
6 376 Гордієнко Владислав 6 16 1:42
7 370 Слуцький Єгор 6 16 1:42:30
8 371 Бузань Марк Петропавлівська Борщагівка 6 16 1:55

3 заїзд
1 320 Поліщук Роман 5 20 1:26 (повторно)
1 343 Полушкіна Злата Інфопульс 6 20 1:29 (повторно)
1 382 Кравчук Іван 6 18 1:38
2 381 Смирнов Назар Діти Світла 6 18 1:42
3 383 Гончаров Віктор Бориспіль, Київської 6 18 1:47
4 358 Хмелюк Кирило 6 18 1:59

4 заїзд
1 385 Болтовський Данило 6 20 1:24
2 393 Анніков Артем ВДНГ Молнія 6 20 1:24:30
3 387 Вавілін Тимур 6 20 1:25
4 389 Решетник Назар 6 20 1:26
5 392 Кшапко Микола 6 20 1:26:30
6 390 Городецький Станіслав 6 20 1:30
7 386 Кравчинський Еміль 6 20 1:35
8 388 Онопрієнко Денис 6 20 1:39
9 384 Четверик Іван Ірпінь, Київської 6 20 1:39:30

5 заїзд
1 402 Шамшур Роман Лідер 6 20 1:31
2 400 Третяков Платон 6 20 1:31:30
3 396 Сумленний Нікіта 6 20 1:32
4 394 Цімох Артур Пісківка, Київської 6 20 1:33
5 250 Гончаренко Захар 6 20 1:34
6 398 Куно Артем 6 20 1:39
7 401 Ільчишин Єлізар 6 20 1:47
8 245 Арсланов Лев 6 20 1:48
9 395 Расько Ян 6 20 1:49

6 заїзд
1 408 Онищенко Кирило 6 20 1:19
2 412 Шатін Влас Velociraptors 6 20 1:25
3 406 Рец Володимир 6 20 1:27
4 409 Євдошенко Кіріл 6 20 1:27:30
5 407 Кулаков Тимофій 6 20 1:41
6 415 Некоз Натан 6 20 1:43
7 411 Міхненко Володимир 6 20 1:44
8 410 Петровець Матвій 6 20 1:45
9 405 Крамаренко Борис 6 20 1:48

7 заїзд
1 104 Якименко Дмитро 6 20 1:15
2 419 Мельник Данііл Амігос 6 20 1:19
3 426 Калініченко Максим 6 20 1:26
4 416 Керея Юрій 6 20 1:27
5 238 Дніпровський Ілля 6 20 1:27:30
6 443 Скіпа Даніїл SCOTT RC 6 20 1:33
7 418 Владіміров Ярослав 6 20 1:44

8 заїзд
1 424 Сулима Марк 6 20 1:25
2 430 Товстик Артем 6 20 1:26
3 435 Сударєв Олег 6 20 1:29
4 434 Дроздов Олексій 6 20 1:29:30
5 429 Шелест Євген 6 20 1:34
6 432 Андріященко Назар 6 20 1:35

9 заїзд
1 433 Шелест Юрій 6 20 1:18
2 439 Бойко Андрій Бровари, Київської 6 20 1:18:30
3 078 Цуркан Єгор Одеса 5 18 1:26
4 437 Філіп'єв Данііл 6 20 1:27
5 436 Лукаш Михайло 6 20 1:28
6 431 Кононцов Дмитро 6 20 1:32
7 259 Шеронов Олексій 5 20 1:32:30

10 заїзд
1 429 Шелест Євген 6 20 1:22:30 (повторно)
2 257 Школьний Лука 6 24 1:23
3 444 Соломаха Владислав 6 24 1:26
4 447 Головенець Артем 6 24 1:26:30
5 441 Півторак Олексій 6 24 1:33
6 446 Кошовий Олександр 6 24 1:50
7 442 Дрижай Тимофій 6 24 1:56
НФ 445 Гулеватий Тимофій 6 24 НФ
10 вересня 2017 року

Штраф +0:03 (3 сек) призначається через неправильні дії батьків, а саме за сильне виштовхування зі старту, силове протягування по трасі, старт завчасно (фальстарт), перешкоди іншим учасникам. Для учасників що стартують самостійно без допомоги батьків фальстарт штрафується +0:01 (1 сек).
Пояснення: НФ - не фінішував, НС - не стартував, ПК - поза конкурсом, нд - немає даних по часу

Місце | № | Прізвище_Ім'я | Місто | Команда | Вік | Діаметр | Час

7 років - дівчата
2 круги по 400 метрів, 3 заїзди, 22 учасниці, старти з 10:40
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 454 Соловйова Софія 7 16 3:01
2 453 Залужна Єва 7 16 3:22
3 456 Литвиненко-Коренюк Софія Соколята 7 18 3:38
3 452 Несин Мирослава Соколята 7 16 3:53
4 451 Побединська Катерина 7 16 4:11

2 заїзд
1 468 Сіунова Єлизавета 7 20 2:42
2 460 Куницька Варвара 7 20 2:53
3 458 Волосян Олександра 7 20 3:06
4 462 Коваль Марія 7 20 3:10
5 450 Костенко Єлизавета Порцелян 7 20 3:17
6 461 Плисюк Анна 7 20 3:28
7 463 Губарєва Поліна Соколята 7 20 3:33
8 467 Шостак Діана 7 20 3:56
НФ 310 Табінська Ольга 7 20 НФ

3 заїзд
1 472 Бєлєтєєва Анна 7 24 2:39
2 466 Жукова Антоніна 7 24 2:45
3 457 Войтішина Поліна 6 24 2:46
1 471 Дідок Дар'я Гора, Київської 7 20 2:55
2 469 Яблонська Марія 7 20 3:05
4 464 Дацюк Марія 7 24 3:11
5 473 Савиченко Марія 7 24 3:40
6 470 Борисенкова Кiра 7 20 4:07
7 років - хлопці
2 круги по 400 метрів, 9 заїздів, 72 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 477 Баранівський Ілля 7 16 2:59
2 486 Щербаков Іван 7 18 3:01
2 475 Мірошніков Данил 7 16 3:01:30
3 476 Стрєлов Гліб 7 16 3:02
4 474 Кирлан Юрій 7 16 3:03
5 478 Яблонський Тихон 6 18 4:11
5 479 Яблонський Олександр 9 18 5:22

2 заїзд
1 484 Сорокін Костянтин Дідорівка 6 20 2:26
2 485 Ліпчанчук Владислав Боярка, Київської 7 20 2:30
3 483 Кохан Михайло 6 20 2:31
4 487 Кисельов Тимур 7 20 2:32
5 490 Гриценко Артем 7 20 2:37
6 489 Кириченко Кір 7 20 2:45
7 482 Скидан Ярослав 6 20 2:54
8 488 Канюка Данііл 7 20 2:56
9 268 Поляков Роман 6 20 2:56:30

3 заїзд
1 502 Арнаут Андрій 7 20 2:47
2 494 Аітов Микита 7 20 2:47:30
3 501 Рябошапка Кирило 7 20 2:52
4 492 Громико Александер 7 20 2:56
5 491 Ющук Богдан 7 20 3:03
6 503 Лахно Віктор 7 20 3:04
7 498 Завадський Максим 7 20 3:09
8 493 Толкун Єгор 7 20 3:27
НФ 497 Сухопара Артур 7 20 НФ

4 заїзд
1 511 Кривенко Іван 7 20 2:36
2 508 Мицканюк Макар Артеріум 7 20 2:37
3 507 Федяй Іван Горенка, Київської 7 20 2:42
4 504 Рожков Тимур Соколята 7 20 2:47
5 510 Перев'язко Дмитро 7 20 3:03
6 509 Зябченко Ілля 7 20 3:08
7 512 Бойко Михайло 7 20 3:09
НФ 312 Пономаренко Дмитро 7 20 НФ

5 заїзд
1 518 Савченко Тимофій 7 20 2:36
2 497 Сухопара Артур 7 20 2:38 (повторно)
3 516 Найдьонов Кирило 7 20 2:45
4 517 Топчій Богдан 7 20 2:51
5 498 Завадський Максим 7 20 2:52 (повторно)
6 506 Сидоренко Олексій 7 20 2:59
7 500 Тупичка Денис 7 20 3:07
8 515 Антонов Юрій 7 20 3:10
9 513 Міняйло Яромир 7 20 3:18

6 заїзд
1 519 Вишняк Ігор 7 20 2:23
2 521 Кохан Ігор 7 20 2:38
3 527 Саранча Тимофій 7 20 2:40
4 523 Іванченко Максим 7 20 2:48
5 531 Морозович Назар Бровари, Київської 7 20 2:48:30
6 526 Яковенко Захар 7 20 2:51
7 525 Чалий Станіслав 7 20 2:52
8 528 Даценко Андрій Бровари, Київської Лідер 7 20 2:55
9 530 Литвинов Давид 7 20 3:13

7 заїзд
1 532 Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 6 24 2:26
2 540 Нестеров Іван 7 24 2:27
3 534 Журавльов Іван 7 24 2:27:30
4 538 Захаров Платон 7 24 2:38
5 535 Кондратенко Денис 7 24 2:38:30
6 533 Швидкий Тимур 7 24 2:42
7 536 Гарманов Микола 7 24 2:50
8 539 Златін Данило 7 24 2:59
8 537 Помєшкін Антон 7 24 2:59

8 заїзд
1 543 Шекера Максим ВДНГ Молнія 7 24 2:29
2 545 Фугело Артем 7 24 2:29:30
3 542 Дзендзелюк Данил 7 24 2:42
4 546 Попович Святослав Артеріум 7 24 2:53
5 541 Снопков Ярослав 7 24 3:04
6 547 Сухоруков Богдан 7 24 4:01

9 заїзд
1 481 Делано Деніел 7 26 2:24
1 559 Сташкевич Андрій 7 24 2:24:30
2 550 Кириченко Артем 7 24 2:29
ПК (3) 537 Помєшкін Антон 7 24 2:48 (повторно)
3 561 Карлінський Владислав 7 26 2:55
4 553 Ващук Денис 7 24 2:55:30
5 548 Маєвський Роман 7 24 2:59
6 440 Шевченко Михайло 7 20 3:08
7 557 Єременко Руслан Артеріум 7 24 3:14
8 років - дівчата
2 круги по 400 метрів, 4 заїзди, 23 учасниці
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 449 Толкун Єва 7 20 3:11
2 567 Кріксунова Кіра 8 20 3:15
1 563 Сурма Марія 8 16 3:18
2 301 Ніколенко Ліана 7 20 3:18:30
3 564 Шевченко Власта SCOTT RC 8 20 3:44
НФ 565 Базиленко Мар'яна Соколята 8 20 НФ

2 заїзд
1 289 Дем'янець Єлізавета 8 20 2:27:30
2 570 Завалішина Радміла 8 20 2:28
3 565 Базиленко Мар'яна Соколята 8 20 2:46 (повторно)
4 573 Коляда Вікторія 8 20 3:01
5 572 Войтенко Дар'я Соколята 8 20 3:11
6 569 Якименко Аліна 8 20 3:46

3 заїзд
1 583 Кучер Олександра Артеріум 8 24 2:36
2 579 Денисова Марія ВДНГ Молнія 8 24 2:37
3 580 Рибка Софія 8 24 2:42
4 578 Лісова Діана 8 24 2:48
4 574 Сердитко Поліна 8 24 2:48
5 581 Пінчук Владислава 8 24 3:03

4 заїзд
1 584 Алєксієнко Марія 8 24 2:15
2 585 Весна Ева 8 24 2:15:30
3 293 Городнікова Ольга 8 26 2:40
3 269 Табінська Маргарита 8 24 2:49
4 587 Селезньова Дар'я Обухів, Київської 8 26 2:50
5 575 Рослик Мілана 8 24 3:44
8 років - хлопці
2 круги по 400 метрів, 6 заїздів, 41 учасник
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 592 Бобко Віктор 8 20 2:28
2 590 Сашенко Тарас Проліски, Київської 8 20 2:41:30
3 595 Прияцелюк Архип 8 20 2:42
4 591 Думчев Юрій 8 20 2:42:30
5 593 Пилипенко Леонід 8 20 2:43
6 589 Іваськів Ян Вишгород, Київської 8 20 2:45
НФ 596 Ткаченко Денис 8 20 НФ

2 заїзд
1 597 Барабанов Валерій 8 20 2:27
2 599 Толстіков Богдан 8 20 2:30
3 598 Смирнов Єгор Діти Світла 8 20 2:31
4 601 Шатін Святослав Velociraptors 8 20 2:35+0:01*
5 596 Ткаченко Денис 8 20 2:37 (повторно)
6 602 Бардач Андрiй 8 20 2:37:30
7 308 Асафтей Денис 8 20 2:42
8 600 Клешньов Михайло 8 20 3:04

3 заїзд
1 608 Петін Олексій 8 20 2:19
2 609 Бірюк Дмитро 8 20 2:23
3 610 Мурзін Захар 8 20 2:26
4 603 Гальченко Ігор 8 20 2:36
5 605 Білетченко Тимофій 8 20 2:49
6 606 Лунін Арістарх 8 20 3:00
НФ 604 Севрук Максім 8 20 НФ

4 заїзд
1 618 Сухонда Сергій Форсаж 8 24 2:23
2 616 Міхно Владислав 8 24 2:31
3 615 Бабіч Дмитро 8 24 2:38
4 617 Лук'янов Ілля Бориспіль, Київської 8 24 2:42
5 620 Дорошенко Владислав 8 24 2:48
6 614 Лазарєв Нікіта Бориспіль, Київської Соколята 8 24 3:04

5 заїзд
1 631 Сотніков Федір ВДНГ Молнія 8 24 2:20
2 632 Ліпчанчук Вадим Боярка, Київської 8 24 2:30
3 629 Бобрусь Олексій Velociraptors 8 24 2:40
4 623 Євдошенко Матвiй 8 24 2:45
5 110 Копилов Олесь 8 24 2:41
6 621 Сайковський Кирил 8 24 2:42
7 604 Севрук Максім 8 20 2:57 (повторно)
8 607 Шустинський Вадим 8 24 3:51

6 заїзд
1 627 Федієнко Антон 8 24 2:26
2 636 Криворучко Нікіта 8 26 2:26:30
2 634 Карук Міхаіл 8 24 2:27
3 637 Грініченко Роман 8 27 2:31
3 633 Меть Єгор 8 24 2:33
4 594 Куколь Кліментій 8 26 2:41
5 625 Тацій Назар 8 24 2:55
Мами
2 круги по 400 метрів, 1 заїзд, 9 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 321 Заяць Ірина 26 2:12
2 328 Пилипенко Анна 26 2:14
3 318 Зелінська Ірина 26 2:21
4 332 Плінська Алла 26 2:21:30
5 329 Грабовець Олександра 26 2:30
6 327 Шекера Людмила 26 2:33
7 330 Кірієнко Ганна 26 2:35
8 322 Рибка Олена 26 2:52
9 323 Прасол Юлія 24 3:28
9 років - дівчата
3 круги по 400 метрів, 2 заїзди, 13 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 644 Прасол Катерина 9 24 4:00
2 643 Дегтяр Ніка 9 24 4:06
3 646 Месропян Даніела 9 24 4:18
1 638 Лагода Ніколь 9 20 4:18:30
4 645 Муравйова Анастасія Барси 9 24 4:45
5 648 Полінкова Катерина 9 24 4:49
2 639 Литвиненко-Коренюк Анастасія Соколята 9 18 4:50

2 заїзд
1 653 Шекера Анна ВДНГ Молнія 9 26 3:18
1 333 Онищенко Каріна 9 24 3:56
2 438 Журавльова Тетяна 9 24 4:06
ПК 578 Лісова Діана 8 24 4:10 (повторно)
3 651 Грабовець Марія SCOTT RC 9 26 4:26
3 649 Логашова Марія 4-Б 9 24 4:39
НФ 654 Пахольчук Вікторія ВДНГ Молнія 9 26 НФ
9 років - хлопці
3 круги по 400 метрів, 4 заїзди, 31 учасник
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 660 Артюх Володимир 9 24 3:34:30
2 663 Теліщук Максим ВДНГ Молнія 9 24 3:35
1 657 Волобуєв Михайло 9 20 3:40
3 658 Метлицький Георгій 9 24 3:40:30
4 661 Случанський Андрій 9 24 3:41
2 662 Лінчук Микита 9 20 4:09
НФ 130 Смірнов Денис 5 16 нд (1 коло)

2 заїзд
1 667 Кравчук Нікіта Вишневе, Київської 9 24 3:21
2 670 Романенко Роман ВДНГ Молнія 9 24 3:26
3 671 Костюк Клим Турбо 9 24 3:31
4 672 Олесов Данііл Діти Світла 9 24 3:33
5 668 Мальований Роман 9 24 3:42
6 664 Микитюк Михайло 9 24 4:18
НФ 669 Кравченко Юрій 4-Б 9 24 НФ

3 заїзд
1 677 Баров Нікіта ВДНГ Молнія 9 24 3:27
2 342 Потетнєв Олександр Вишневе, Київської 9 24 3:34
3 673 Цегельнюк Даніїл 9 24 3:37
4 669 Кравченко Юрій 4-Б 9 24 3:39 (повторно)
5 680 Іонов Антон 9 24 3:39:30
6 676 Шевчук Данило 9 24 3:44
7 675 Лукаш Іван 9 24 3:44:30
8 679 Муха Юрій 9 24 3:56
9 674 Дубовой Артем 9 24 4:12

4 заїзд
1 689 Ружинський Артем 9 26 3:23
2 684 Заяць Андрій 9 26 3:30
3 683 Прохоров Петро 9 26 3:44
4 686 Марищук Максим Бровари, Київської 9 26 3:54
5 688 Кошовий Андрій 9 26 3:56
6 690 Оніщенко Владислав 9 26 3:57
7 687 Лактіонов Валентин 9 26 4:07
8 685 Данилiн Богдан 9 26 4:36
9 681 Авер'янов Iлля 9 26 4:37
10 років - дівчата
3 круги по 400 метрів, 2 заїзди, 12 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 695 Швець Надія Турбо 10 24 3:41
1 692 Малкова Майя 10 20 3:46
2 697 Щербакова Єкатерина 10 24 3:49
3 700 Міхненко Ангеліна 10 24 3:49:30
4 693 Кічата Софія 10 24 3:54
5 699 Сізова Варвара 10 24 4:09
6 696 Лазарєва Інна Бориспіль, Київської Соколята 10 24 4:58
7 698 Островерха Оксана 10 24 5:04

2 заїзд
ПК 710 Моцна Анна 11 29 3:49
1 702 Арнаут Валерія 10 26 4:10
2 708 Коляда Ірина 10 26 4:39
НФ 706 Шевченко Марія 10 26 НФ
10 років - хлопці
3 круги по 400 метрів, 3 заїзди, 24 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 720 Калінкін Максим 10 24 3:41
2 721 Андрієць Філіп Бровари, Київської 10 24 3:46
1 706 Шевченко Марія 10 26 3:46:30 (повторно)
3 717 Бардач Артем 10 24 3:54
4 715 Корнієнко Єгор Турбо 10 24 3:59
1 712 Шостак Дем'ян 10 20 4:07
2 711 Іваненко Дмитро 10 20 4:13
5 718 Корольов Артем 10 24 4:24

2 заїзд
1 724 Макаренко Максим Біла Церква, Київської 10 24 3:08
ПК 732 Федорченко Тимур 11 24 3:23:30
ПК 640 Зелінський Філіп 11 24 3:24
ПК 733 Сєнькін Андрій 11 24 3:35
2 723 Поліщук Артем Соколята 10 24 3:35:30
3 725 Москаленко Дмитро 10 24 3:56
4 722 Шамшур Дмитро Лідер 10 24 3:56:30
5 731 Петрушенко Климентiй 10 24 3:59
6 730 Коцюба Едуард Velociraptors 10 24 4:08

3 заїзд
1 743 Петренко Дмитро 10 29 3:08
ПК 689 Ружинський Артем 9 26 3:14 (повторно)
1 741 Нарійчук Олександр 10 26 3:14:30
2 740 Павлусь Юлій 10 26 3:16:30
3 736 Арістов Тимофій Соколята 10 26 3:25
4 726 Пахомов Антон Лідер 10 26 3:29
5 116 Федоренко Дмитро 9 26 3:36
6 738 Винниченко Олександр 10 26 3:49
7 132 Титаренко Артем 10 26 4:27

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результати. Переможці та призери перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 19.9.17 11:54

Двадцять перші дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" - загальний залік наступне

Загальний залік 9 вересня
Прихований текстпоказати
1х230 м

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 8"
хлопці
1 011 Гаврилов Роман 1:14
2 010 Патлай Ілля 1:30
3 005 Тарідонов Демид 1:30:30
4 006 Нікітенко Роман 1:44:30
5 002 Куманський Михайло 1:45
6 003 Склабинський Степан 1:52
7 001 Чоловський Давид 1:59
8 004 Капустинський Кирило 2:31
9 029 Мороз Іван НФ

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 10"
хлопці
1 020 Корсанюк Денис Хотів, Київської 1:10
2 018 Дегтяр Давид 1:15
3 015 Гоменюк Іван Амігос 1:18
4 016 Биков Еван 1:24
5 026 Любуцін Данило 1:24:30
6 013 Чабан Федір Боярка, Київської 1:31
7 017 Іваненко Олександр 1:48
8 036 Касьян Євгеній 1:57
9 014 Зюков Ілля 2:06

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 12"
дівчата
1 070 Ющук Поліна 1:14:30
2 066 Максимович Софія 1:15
3 009 Олесова Соломія 1:18
4 043 Авдєєнко Софія 1:27
5 063 Шульга Анна 1:29
6 027 Нікітіна Марія 1:39
7 033 Євлаш Кристина НФ
хлопці
1 067 Чибеліс Даниіл 1:07
1 075 Заєзжай Назарій Бровари, Київської 1:07
2 061 Пустовідко Олександр 1:08
3 055 Цубера Денис Хуст, Закарпатської 1:11
4 041 Ступницький Тiмур 1:14
4 060 Муха Денис 1:14
4 073 Щирба Захар 1:14
5 040 Сорокін Єгор 1:16
5 062 Шевцов Олександр 1:16
6 047 Поляков Давид 1:17
7 042 Нікітін Олександр 1:20
7 072 Уртаєв Остап 1:20
8 035 Рубан Тихон 1:22
9 045 Кірічек Гліб 1:23
10 050 Виноградов Іван 1:24
10 069 Русанов Гліб 1:24
11 049 Мінаєв Артем 1:24:30
12 031 Захаров Олександр Маквін 1:25
12 024 Болтарак Назар 1:25
13 021 Кожевніков Філіпп 1:28
14 030 Гвоздєв Тіхон 1:29
15 057 Селезньов Роман Обухів, Київської 1:30
16 037 Кусков Ян 1:31
17 038 Данилюк Єлисей 1:31:30
18 056 Горват Костянтин 1:32
19 051 Плотніков Микита 1:35
20 028 Владіміров Лев 1:36
21 025 Севрук Роман 1:44
21 053 Соколов Дмитро 1:44
21 032 Буняк Дмитро 1:44
22 058 Кожухар Ярослав 1:46
23 007 Бочаров Тимофій 1:47
24 023 Пустовий Андрій Святопетрівське, Київської 1:53
25 034 Рябошапка Єгор 1:54
25 052 Нагула Ростислав Мила, Київської Velociraptors 1:54
26 044 Скорецький Захар 1:58
27 039 Старіков Ярослав 2:11
28 022 Пенц Максим 2:32

Біговел 3 роки та молодше - 230 м, 14"
хлопці
1 079 Павленко Артем Софіївська Борщагівка, Київської 1:29
2 076 Маєвський Семен 1:59

Велосипед 3 роки та молодше - 230 м, 12"
хлопці
1 019 Чумак Степан 1:06

Велосипед 3 роки та молодше - 230 м, 14"
хлопці
1 084 Смірнов Борис 1:11
2 082 Ковальов Іван 1:16
3 083 Кагановський Данiiл 1:22

Велосипед 3 роки та молодше - 230 м, 16"
дівчата
1 090 Товстик Анна 0:57
2 085 Думчева Вікторія 2:25
3 091 Мущиніна Варвара 2:32
хлопці
1 095 Стогній Назар 0:52
2 093 Калiнiченко Георгiй 0:58
3 096 Авер'янов Нікіта 1:03
4 008 Цубера Денис Хуст, Закарпатської 1:05
4 092 Куницький Ніколас Чайки, Київської 1:05
5 088 Поліщук Максим 1:08
6 087 Гайдай Дем'ян 1:19
7 089 Мисловський Олександр Вінниця 1:27
8 094 Шатковський Борис 1:34
9 086 Овчарик Нікіта 2:15

Велосипед 3 роки та молодше - 230 м, 18"
дівчата
1 098 Ільйова Влада 1:02

Біговел 4 рок, 8"
дівчата
1 099 Омельченко Алiса 1:35

Біговел 4 роки, 10"
дівчата
1 101 Коваленко Софія 1:49
2 196 Дубова Софія 2:19

Біговел 4 роки, 12"
дівчата
1 113 Чайка Крістіна 1:11
2 100 Шустинська Наталі 1:34
3 064 Папакіна Злата 1:51
хлопці
1 129 Бабенко Макар 0:55
2 120 Лахманець Нікіта 0:58
3 102 Чертополох Денис 1:03
3 124 Хавін Матвій 1:03
4 122 Духовний Андрій 1:04
5 123 Хавін Гліб 1:10
6 128 Тітов Ельдар 1:10:30
7 105 Прищепа Артемій Одеса 1:11
8 117 Баклан Данило Софіївська Борщагівка, Київської 1:11:30
9 103 Єгоров Алекс 1:12
10 108 Сторож Давид 1:12:30
11 114 Онищенко Макар 1:13
12 118 Маслюков Ростислав 1:14
13 119 Пічкур Іван Бровари, Київської 1:16
13 121 Склабинський Григорій 1:16
14 115 Глебов Іван Чайки, Київської 1:17
15 106 Кравчук Сергій Коростишів, Житомирської 1:18
15 112 Жирнов Тимофій 1:18
15 127 Мінаєв Дмитро Боярка, Київської 1:18
16 109 Прокопенюк Богдан 1:20
17 125 Зазулiн Дмитро 1:21
18 012 Омельченко Данило 1:22
19 111 Шеремет Микита 1:27
20 046 Яндріхінський Лев 2:26

Біговел 4 роки, 14"
дівчата
1 134 Тарідонова Катерина 1:04
2 131 Ковальчук Ярослава 2:32
хлопці
1 133 Гриценко Максим 1:18

Біговел 5 років, 12"
дівчата
1 139 Кругла Поліна Інфопульс 5 12 1:04:30
хлопці
1 140 Гнатюк Данило 0:56
2 138 Бородаченко Олександр 1:07

Велосипед 4 роки, 12"
дівчата
1 143 Комелькова Анна Буча, Київської 1:25
хлопці
1 144 Завалішин Яромир 1:04
2 145 Завгородній Олександр 1:13
3 142 Романов Антон 1:22
4 054 Кравчук Сергій Коростишів, Житомирської 1:27
5 146 Полінков Олександр 1:31

Велосипед 4 роки, 14"
дівчата
1 150 Дегтярьова Ніка 1:19
хлопці
1 147 Марценюк Володимир 0:57
2 149 Котляренко Макар 0:57:30
3 065 Мітяєв Олександр 0:59
4 148 Тян Сергій 2:08

Велосипед 4 роки, 16"
дівчата
1 164 Дяків Христина 0:55
2 188 Кучер Євангеліна Артеріум 0:59
3 068 Снопкова Дар'я 1:00
4 187 Валевата Надія 1:04
5 199 Аврутіна Ольга 1:07
6 155 Кочнєва Марта 1:11
7 193 Топчій Іванна 1:13
8 170 Іванова Поліна 1:28
9 168 Міщенко Анастасія Діти Світла 1:33
10 171 Кононір Ганна 1:57
хлопці
1 189 Сакун Дмитро 0:46
2 159 Кернасовський Орест 0:48
3 156 Шамборовський Арсеній 0:49
3 192 Кимлик Микита Ворзель, Київської 0:49
4 194 Воропай Іван Вишгород, Київської 0:51
5 161 Сичевський Микита 0:52
5 181 Освальд Мартін 0:52
5 191 Делендик Тимофій Інфопульс 0:52
6 183 Подгорний Артем 0:54
7 185 Стрілець Назар 0:56
8 190 Обухов Тимофій 0:56:30
9 157 Чоларiя Мiхаiл 0:58
9 179 Височанський Гнат Вишневе, Київської 0:58
10 165 Нечай Владислав 0:59
10 182 Шелевер Захар 0:59
11 184 Бєлєтєєв Дмитро 0:59:30
12 158 Приходько Павло 1:02
12 152 Шувалов Мирон Калита, Київської 1:02
12 136 Савченко Єгор 1:02
13 154 Луговик Микита 1:04
13 160 Ніколаєв Ярослав HAPPY KіDS 1:04
14 163 Кононцов Юрій 1:12
15 059 Косарєв Максим 1:12:30
16 174 Лисаков Артур 1:15
17 166 Шульга Михайло 1:16
18 176 Хаврюта Макар Бровари, Київської 1:19
19 198 Бойко Захарій 1:23
20 162 Коваль-Стріхар Нікіта 1:41

Велосипед 4 роки, 18"
хлопці
1 195 Гайнутдінов Георгій 1:13

Велосипед 4 роки, 20"
хлопці
1 204 Пуликовський Мірослав 0:40
2 126 Кулешов Тимур 0:44
3 205 Семинько Ілля Кривий Ріг 0:45
4 071 Бойко Ярослав ВДНГ Молнія 0:49
5 200 Соловйов Микита 0:54

2х230 м

5 років, 12"
хлопці
1 222 Нечушкін Михайло 2:53

5 років, 14"
дівчата
1 207 Слободенюк Полiна 2:20
хлопці
1 225 Чайковський Михайло 1:42
2 097 Карпенко Ілля 2:09
3 223 Макарчук Іван 2:12
4 224 Брегіда Костянтин 2:18

5 років, 16"
дівчата
1 209 Чуб Злата 1:44
2 213 Копилова Ніка 1:46
3 211 Дмитрієнко Юлія HAPPY KіDS 1:50
4 215 Шевцова Анастасія 2:19
5 212 Лубніна Аліса 2:32
6 210 Федієнко Юлія 2:59
7 221 Хіміченко Домініка 3:09
8 214 Яковенко Юлія НФ
хлопці
1 270 Гром Іван 1:30
2 236 Турчанінов Михайло 1:32
2 265 Лісовий Владислав 1:32
3 273 Гоменюк Ростислав Амігос 1:32:30
4 275 Колодяжний Олексій 1:33
5 228 Ігнатенко Ярослав Ворзель, Київської 1:34
5 237 Яцульчак Максим 1:34
5 256 Федянін Дмитро 1:34
6 074 Козловський Віталій 1:35
7 232 Пахомов Єгор Лідер 1:36
8 255 Плескач Владислав 1:37
9 233 Шульгін Андрій 1:38
10 081 Осипчук Артем 1:41
11 260 Малков Матвій 1:43
12 234 Тітов Ярослав 1:44
12 242 Ковальчук Ярослав 1:44
12 246 Максимов Микита 1:44
12 267 Копачевський Євгеній 1:44
13 2 263 Шпак Дмитро 1:44:30
14 243 Яремич Ярослав 1:45
15 247 Метлицький Савелій 1:47
16 244 Деуль Ілля 1:48
16 254 Зюков Іван 1:48
17 252 Зубков Олексій 1:48:30
18 048 Яндріхінський Філіпп 1:49
18 248 Головань Всеволод 1:49
19 249 Остаповський Євгеній 1:49:30
20 226 Клименчук Гордій 1:50
21 241 Чупринко Олег 1:52
21 262 Бордовський Ростислав 1:52
22 235 Бірюк Артем 1:54
23 231 Смірнов Михайло 1:55
23 253 Кожан Роман 1:55
24 373 Романов Денис 1:56
25 077 Чикулай Іліан 2:02
26 239 Шпак Михайло HAPPY KіDS 2:04
27 274 Курчинський Георгій 2:05
28 272 Яровой Євген 2:07
29 227 Лубнін Нікіта Артеріум 2:08
30 276 Дурицький Павло 2:11
31 271 Маслов Назар 2:14
32 240 Присяжнюк Семен 2:16
33 258 Маслов Олександр 2:18
34 261 Степанок Олег 2:20
35 230 Ковбасинський Марк 2:21
36 251 Валеватий Василь 2:26

5 років, 18"
хлопці
1 078 Цуркан Єгор Одеса 1:26
2 284 Спіцин Матвій 1:32
3 282 Маренець Єгор 1:42
4 279 Сташкевич Олексій 1:44
5 283 Кривошей Андрій 1:45
6 280 Фурсенко Ілля 1:48
7 281 Грініченко Олексій 1:48:30
8 278 Сташкевич Артем 1:57

5 років, 20"
дівчата
1 220 Костюк Амалія Турбо 1:30
2 218 Маєвська Ольга 1:37
3 217 Кривенко Дар'я 1:41
4 216 Клюєва Ярослава SCOTT RC 1:43
5 219 Юсім Аріна 2:03
хлопці
1 298 Іонов Андрій 1:19
2 288 Боденко Дарій 1:21
3 320 Поліщук Роман 1:26
4 314 Артюх Сергій 1:28
5 316 Ремінний Марк 1:29
6 317 Корнієнко Микита 1:29:30
7 315 Яцемирський Мірон 1:32
8 291 Сіренко Лев 1:33
8 299 Прiсняк Герман Вільногірськ, Дніпропетровської 1:33
9 205 Семинько Ілля Кривий Ріг 1:35
9 297 Базилюк Іван 1:35
10 320 Поліщук Роман 1:38
11 303 Філіпов Єгор 1:38:30
12 295 Кисельов Микита 1:39
13 294 Єременко Віктор Артеріум 1:40
14 306 Михайленко Гліб 1:40
15 302 Пузанков Іван Інфопульс 1:40:30
16 307 Плюта Олексій ВДНГ Молнія 1:41
16 311 Кірік Святослав 1:41
17 305 Владимиров Ілля 1:41:30
18 286 Нагорняк Марк 1:42
19 287 Заяць Роман 1:43
19 309 Рослик Ростислав 1:43
20 292 Байбуза Даніель 1:44
21 300 Кириченко Нестор 1:48
22 296 Міхальцов Микита Бровари, Київської 1:49
22 313 Куманський Любомир 1:49
23 290 Пашківський Антон 1:50
23 319 Рожков Артем Соколята 1:50
24 285 Прасол Макар 1:52
25 304 Манзюк Роман 1:56

5 років, 16"
дівчата
1 325 Семко Дар'я 1:38
2 107 Молодченко Марія 1:39
3 326 Патлай Поліна 1:47
4 331 Макарчук Вероніка 1:52
5 324 Березан Поліна 2:14
6 335 Гаєва Єлизавета 2:28
хлопці
1 368 Ключніков Георгій 1:26
1 375 Щур Назар Горенка, Київської 1:26
2 229 Куркін Нікіта 1:28
3 374 Нешта Денис Лідер 1:33
4 366 Самочерних Святослав 1:34
5 363 Риженко Володимир 1:41
5 369 Леонов Тимур 1:41
6 362 Освальд Домінік 1:41:30
6 378 Кустовський Артем Глеваха, Київської Інфопульс 1:41:30
7 376 Гордієнко Владислав 1:42
8 370 Слуцький Єгор 1:42:30
9 360 Височанський Макарій Вишневе, Київської 1:46
10 367 Коваленко Гліб 1:54
11 371 Бузань Марк Петропавлівська Борщагівка 1:55
12 264 Пащенко Михайло 1:57
13 359 Косяк Лев НФ

5 років, 18"
дівчата
1 337 Нічаєнко Анна 1:49
хлопці
1 382 Кравчук Іван 1:38
2 381 Смирнов Назар Діти Світла 1:42
3 383 Гончаров Віктор Бориспіль, Київської 1:47
4 358 Хмелюк Кирило 1:59

5 років, 20"
дівчата
1 353 Швець Вероніка Турбо 1:24
2 338 Мусієнко Олександра 1:27
3 349 Подкоритова Єва ВДНГ Молнія 1:28
4 344 Хмара Олеся 1:28:30
5 350 Шувалова Мар'я Калита, Київської 1:29
5 343 Полушкіна Злата Інфопульс 1:29
6 355 Поліщук Софія Соколята 1:32
6 354 Мальцева Софія SCOTT RC 1:32
7 341 Ніколенко Анастасія 1:40
7 336 Тиндик Єва Соколята 1:40
8 334 Якименко Єва 1:40:30
9 343 Полушкіна Злата Інфопульс 1:41
10 340 Подгорна Анастасiя 1:43
11 080 Гордієнко Поліна Амігос 1:47
12 345 Моркотун Євгенія 1:48
13 339 Алєксєєнко Вікторія 1:52
хлопці
1 104 Якименко Дмитро 1:15
2 433 Шелест Юрій 1:18
3 439 Бойко Андрій Бровари, Київської 1:18:30
4 408 Онищенко Кирило 1:19
4 419 Мельник Данііл Амігос 1:19
5 429 Шелест Євген 1:22:30
6 385 Болтовський Данило 1:24
7 393 Анніков Артем ВДНГ Молнія 1:24:30
8 387 Вавілін Тимур 1:25
8 412 Шатін Влас Velociraptors 1:25
8 424 Сулима Марк 1:25
9 389 Решетник Назар 1:26
9 426 Калініченко Максим 1:26
9 430 Товстик Артем 1:26
10 392 Кшапко Микола 1:26:30
11 406 Рец Володимир 1:27
11 416 Керея Юрій 1:27
11 437 Філіп'єв Данііл 1:27
12 409 Євдошенко Кіріл 1:27:30
12 238 Дніпровський Ілля 1:27:30
13 436 Лукаш Михайло 1:28
14 435 Сударєв Олег 1:29
15 434 Дроздов Олексій 1:29:30
16 390 Городецький Станіслав 1:30
17 402 Шамшур Роман Лідер 1:31
18 400 Третяков Платон 1:31:30
19 396 Сумленний Нікіта 1:32
19 431 Кононцов Дмитро 1:32
20 259 Шеронов Олексій 1:32:30
21 394 Цімох Артур Пісківка, Київської 1:33
21 443 Скіпа Даніїл SCOTT RC 1:33
22 250 Гончаренко Захар 1:34
22 429 Шелест Євген 1:34
23 386 Кравчинський Еміль 1:35
23 432 Андріященко Назар 1:35
24 388 Онопрієнко Денис 1:39
24 398 Куно Артем 1:39
25 384 Четверик Іван Ірпінь, Київської 1:39:30
26 407 Кулаков Тимофій 1:41
27 415 Некоз Натан 1:43
28 411 Міхненко Володимир 1:44
28 418 Владіміров Ярослав 1:44
29 410 Петровець Матвій 1:45
30 401 Ільчишин Єлізар 1:47
31 245 Арсланов Лев 1:48
31 405 Крамаренко Борис 1:48
32 395 Расько Ян 1:49

5 років, 24"
хлопці
1 257 Школьний Лука 1:23
2 444 Соломаха Владислав 1:26
3 447 Головенець Артем 1:26:30
4 441 Півторак Олексій 1:33
5 446 Кошовий Олександр 1:50
6 442 Дрижай Тимофій 1:56
7 445 Гулеватий Тимофій НФ
Загальний залік 10 вересня
Прихований текстпоказати
2х400 м

7 років, 16"
дівчата
1 454 Соловйова Софія 3:01
2 453 Залужна Єва 3:22
3 452 Несин Мирослава Соколята 3:53
4 451 Побединська Катерина 4:11
хлопці
1 477 Баранівський Ілля 2:59
2 475 Мірошніков Данил 3:01:30
3 476 Стрєлов Гліб 3:02
4 474 Кирлан Юрій 3:03

7 років, 18"
дівчата
1 456 Литвиненко-Коренюк Софія Соколята 3:38
хлопці
1 486 Щербаков Іван 3:01
2 478 Яблонський Тихон 4:11
3 479 Яблонський Олександр 5:22

7 років, 20"
дівчата
1 468 Сіунова Єлизавета 2:42
2 460 Куницька Варвара 2:53
3 471 Дідок Дар'я Гора, Київської 2:55
4 469 Яблонська Марія 3:05
5 458 Волосян Олександра 3:06
6 462 Коваль Марія 3:10
7 449 Толкун Єва 3:11
8 450 Костенко Єлизавета Порцелян 3:17
9 461 Плисюк Анна 3:28
10 463 Губарєва Поліна Соколята 3:33
11 467 Шостак Діана 3:56
12 470 Борисенкова Кiра 4:07
13 310 Табінська Ольга НФ
хлопці
1 519 Вишняк Ігор 2:23
2 484 Сорокін Костянтин Дідорівка 2:26
3 485 Ліпчанчук Владислав Боярка, Київської 2:30
4 483 Кохан Михайло 2:31
5 487 Кисельов Тимур 2:32
6 511 Кривенко Іван 2:36
6 518 Савченко Тимофій 2:36
7 490 Гриценко Артем 2:37
7 508 Мицканюк Макар Артеріум 2:37
8 497 Сухопара Артур 2:38
8 521 Кохан Ігор 2:38
9 527 Саранча Тимофій 2:40
10 507 Федяй Іван Горенка, Київської 2:42
11 489 Кириченко Кір 2:45
11 516 Найдьонов Кирило 2:45
12 502 Арнаут Андрій 2:47
12 504 Рожков Тимур Соколята 2:47
13 494 Аітов Микита 2:47:30
14 523 Іванченко Максим 2:48
15 531 Морозович Назар Бровари, Київської 2:48:30
16 517 Топчій Богдан 2:51
16 526 Яковенко Захар 2:51
17 501 Рябошапка Кирило 2:52
17 498 Завадський Максим 2:52
17 525 Чалий Станіслав 2:52
18 482 Скидан Ярослав 2:54
19 528 Даценко Андрій Бровари, Київської Лідер 2:55
20 488 Канюка Данііл 2:56
20 492 Громико Александер 2:56
21 268 Поляков Роман 2:56:30
22 506 Сидоренко Олексій 2:59
23 491 Ющук Богдан 3:03
23 510 Перев'язко Дмитро 3:03
24 503 Лахно Віктор 3:04
25 500 Тупичка Денис 3:07
26 509 Зябченко Ілля 3:08
26 440 Шевченко Михайло 3:08
27 512 Бойко Михайло 3:09
28 515 Антонов Юрій 3:10
29 530 Литвинов Давид 3:13
30 513 Міняйло Яромир 3:18
31 493 Толкун Єгор 3:27
32 312 Пономаренко Дмитро НФ

7 років, 24"
дівчата
1 472 Бєлєтєєва Анна 2:39
2 466 Жукова Антоніна 2:45
3 457 Войтішина Поліна 2:46
4 464 Дацюк Марія 3:11
5 473 Савиченко Марія 3:40
хлопці
1 559 Сташкевич Андрій 2:24:30
2 532 Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 2:26
3 540 Нестеров Іван 2:27
4 534 Журавльов Іван 2:27:30
5 543 Шекера Максим ВДНГ Молнія 2:29
5 550 Кириченко Артем 2:29
6 545 Фугело Артем 2:29:30
7 538 Захаров Платон 2:38
8 535 Кондратенко Денис 2:38:30
9 533 Швидкий Тимур 2:42
9 542 Дзендзелюк Данил 2:42
10 537 Помєшкін Антон 2:48
11 536 Гарманов Микола 2:50
12 546 Попович Святослав Артеріум 2:53
13 553 Ващук Денис 2:55:30
14 539 Златін Данило 2:59
14 548 Маєвський Роман 2:59
15 541 Снопков Ярослав 3:04
16 557 Єременко Руслан Артеріум 3:14
17 547 Сухоруков Богдан 4:01

7 років, 26"
хлопці
1 481 Делано Деніел 2:24
2 561 Карлінський Владислав 2:55

8 років, 16"
дівчата
1 563 Сурма Марія 3:18

8 років, 20"
дівчата
1 289 Дем'янець Єлізавета 2:27:30
2 570 Завалішина Радміла 2:28
3 565 Базиленко Мар'яна Соколята 2:46
4 573 Коляда Вікторія 3:01
5 572 Войтенко Дар'я Соколята 3:11
6 567 Кріксунова Кіра 3:15
7 301 Ніколенко Ліана 3:18:30
8 564 Шевченко Власта SCOTT RC 3:44
9 569 Якименко Аліна 3:46
хлопці
1 608 Петін Олексій 2:19
2 609 Бірюк Дмитро 2:23
3 610 Мурзін Захар 2:26
4 597 Барабанов Валерій 2:27
5 592 Бобко Віктор 2:28
6 599 Толстіков Богдан 2:30
7 598 Смирнов Єгор Діти Світла 2:31
8 601 Шатін Святослав Velociraptors 2:35+0:01*
8 603 Гальченко Ігор 2:36
9 596 Ткаченко Денис 2:37
10 602 Бардач Андрiй 2:37:30
11 590 Сашенко Тарас Проліски, Київської 2:41:30
12 595 Прияцелюк Архип 2:42
12 308 Асафтей Денис 2:42
13 591 Думчев Юрій 2:42:30
14 593 Пилипенко Леонід 2:43
15 589 Іваськів Ян Вишгород, Київської 2:45
16 605 Білетченко Тимофій 2:49
17 604 Севрук Максім 2:57
18 606 Лунін Арістарх 3:00
19 600 Клешньов Михайло 3:04

8 років, 24"
дівчата
1 584 Алєксієнко Марія 2:15
2 585 Весна Ева 2:15:30
3 583 Кучер Олександра Артеріум 2:36
4 579 Денисова Марія ВДНГ Молнія 2:37
5 580 Рибка Софія 2:42
6 578 Лісова Діана 2:48
6 574 Сердитко Поліна 2:48
7 269 Табінська Маргарита 2:49
8 581 Пінчук Владислава 3:03
9 575 Рослик Мілана 3:44
хлопці
1 631 Сотніков Федір ВДНГ Молнія 2:20
2 618 Сухонда Сергій Форсаж 2:23
3 627 Федієнко Антон 2:26
4 634 Карук Міхаіл 2:27
5 632 Ліпчанчук Вадим Боярка, Київської 2:30
6 616 Міхно Владислав 2:31
7 633 Меть Єгор 2:33
8 615 Бабіч Дмитро 2:38
9 629 Бобрусь Олексій Velociraptors 2:40
10 110 Копилов Олесь 2:41
11 617 Лук'янов Ілля Бориспіль, Київської 2:42
11 621 Сайковський Кирил 2:42
12 623 Євдошенко Матвiй 2:45
13 620 Дорошенко Владислав 2:48
14 625 Тацій Назар 2:55
15 614 Лазарєв Нікіта Бориспіль, Київської Соколята 3:04
16 607 Шустинський Вадим 3:51

8 років, 26"
дівчата
1 293 Городнікова Ольга 2:40
2 587 Селезньова Дар'я Обухів, Київської 2:50
хлопці
1 636 Криворучко Нікіта 2:26:30
2 594 Куколь Кліментій 2:41

8 років, 27.5"
1 637 Грініченко Роман 2:31

Мами, 24"
1 323 Прасол Юлія 3:28

Мами, 26"
1 321 Заяць Ірина 2:12
2 328 Пилипенко Анна 2:14
3 318 Зелінська Ірина 2:21
4 332 Плінська Алла 2:21:30
5 329 Грабовець Олександра 2:30
6 327 Шекера Людмила 2:33
7 330 Кірієнко Ганна 2:35
8 322 Рибка Олена 2:52

3х400 м

9 років, 18"
дівчата
1 639 Литвиненко-Коренюк Анастасія Соколята 4:50

9 років, 20"
дівчата
1 638 Лагода Ніколь 4:18:30
хлопці
1 657 Волобуєв Михайло 3:40
2 662 Лінчук Микита 4:09

9 років, 24"
дівчата
1 333 Онищенко Каріна 3:56
2 644 Прасол Катерина 4:00
3 643 Дегтяр Ніка 4:06
4 438 Журавльова Тетяна 4:06
ПК 578 Лісова Діана 4:10
5 646 Месропян Даніела 4:18
6 649 Логашова Марія 4-Б 4:39
7 645 Муравйова Анастасія Барси 4:45
8 648 Полінкова Катерина 4:49
хлопці
1 667 Кравчук Нікіта Вишневе, Київської 3:21
2 670 Романенко Роман ВДНГ Молнія 3:26
3 677 Баров Нікіта ВДНГ Молнія 3:27
4 671 Костюк Клим Турбо 3:31
5 672 Олесов Данііл Діти Світла 3:33
6 342 Потетнєв Олександр Вишневе, Київської 3:34
7 660 Артюх Володимир 3:34:30
8 663 Теліщук Максим ВДНГ Молнія 3:35
9 673 Цегельнюк Даніїл 3:37
10 669 Кравченко Юрій 4-Б 3:39
11 680 Іонов Антон 3:39:30
12 658 Метлицький Георгій 3:40:30
13 661 Случанський Андрій 3:41
14 668 Мальований Роман 3:42
15 676 Шевчук Данило 3:44
16 675 Лукаш Іван 3:44:30
17 679 Муха Юрій 3:56
18 674 Дубовой Артем 4:12
19 664 Микитюк Михайло 4:18

9 років, 26"
дівчата
1 653 Шекера Анна ВДНГ Молнія 3:18
2 651 Грабовець Марія SCOTT RC 4:26
3 654 Пахольчук Вікторія ВДНГ Молнія НФ
хлопці
1 689 Ружинський Артем 3:23 (ПК - 3:14)
2 684 Заяць Андрій 3:30
3 683 Прохоров Петро 3:44
4 686 Марищук Максим Бровари, Київської 3:54
5 688 Кошовий Андрій 3:56
6 690 Оніщенко Владислав 3:57
7 687 Лактіонов Валентин 4:07
8 685 Данилiн Богдан 4:36
9 681 Авер'янов Iлля 4:37

10 років, 20"
дівчата
1 692 Малкова Майя 3:46
хлопці
1 712 Шостак Дем'ян 4:07
2 711 Іваненко Дмитро 4:13

10 років, 24"
дівчата
1 695 Швець Надія Турбо 3:41
2 697 Щербакова Єкатерина 3:49
3 700 Міхненко Ангеліна 3:49:30
4 693 Кічата Софія 3:54
5 699 Сізова Варвара 4:09
6 696 Лазарєва Інна Бориспіль, Київської Соколята 4:58
7 698 Островерха Оксана 5:04
хлопці
1 724 Макаренко Максим Біла Церква, Київської 3:08 м
ПК 732 Федорченко Тимур 3:23:30 м
ПК 640 Зелінський Філіп 3:24 м
ПК 733 Сєнькін Андрій 3:35 м
2 723 Поліщук Артем Соколята 3:35:30 м
3 720 Калінкін Максим 3:41 м
4 721 Андрієць Філіп Бровари, Київської 3:46 м
5 717 Бардач Артем 3:54 м
6 725 Москаленко Дмитро 3:56 м
7 722 Шамшур Дмитро Лідер 3:56:30 м
8 715 Корнієнко Єгор Турбо 3:59 м
8 731 Петрушенко Климентiй 3:59 м
9 730 Коцюба Едуард Velociraptors 4:08 м
10 718 Корольов Артем 4:24 м

10 років, 26"
дівчата
1 706 Шевченко Марія 3:46:30
2 702 Арнаут Валерія 4:10
3 708 Коляда Ірина 4:39
хлопці
1 741 Нарійчук Олександр 3:14:30
2 740 Павлусь Юлій 3:16:30
3 736 Арістов Тимофій Соколята 3:25
4 726 Пахомов Антон Лідер 3:29
5 116 Федоренко Дмитро 3:36
6 738 Винниченко Олександр 3:49
7 132 Титаренко Артем 4:27

10 років, 29"
дівчата
ПК 710 Моцна Анна 3:49
хлопці
1 743 Петренко Дмитро 3:08

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Результати. Переможці та призери перегонів "Ми - чемпіони!"

Повідомлення Sveta » 8.10.17 12:21

Юніорські велоперегони "Ми - чемпіони!" (вересень) 2017 наступне

30 вересня 2017 року у перегонах взяли участь 44 юних гонщиків.
Змагання тривали с 12:00 до 16:00. Розіграли 9 комплектів медалей у 9 заїздах.
Додатково проведені 3 заїзди: заїзд тат, мам та заїзд "зухвалих"

Результати
30 вересня 2017 року

Для учасників що стартують самостійно фальстарт штрафується +0:01 (1 сек). Штраф за небезпечне підрізування та перешкоди іншим учасникам +0:03 (3 сек). - цього разу без штрафів
Пояснення: * - див.примітки, НФ - не фінішував, НС - не стартував, ПК - поза конкурсом, нд - немає даних по часу

Інформація подана в такому порядку:
Місце - Стартовий номер - Прізвище_Ім'я - (Команда/Місто) - Вік - Діаметр - Час


11-14 років - дівчата
3 круги по 650 метрів, 2 заїзди, 11 учасниць
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 709 Сотнікова Марія ВДНГ Молнія 11 26 4:50
2 705 Гордієнко Анна Амігос 11 26 5:13
3 788 Шевченко Марія 10 26 5:24
4 707 Славінська Анастасія Миронівка, Київської 11 26 5:41
5 701 Міхненко Ангеліна 10 24 6:03
6 704 Соболєва Євгенія 11 26 6:07

2 заїзд
1 714 Прокіпчук Катерина ВДНГ Молнія 11 27 4:33
2 727 Юдіна Ульяна 13 26 4:36
3 713 Сидоренко Анна Вишневе, Київської 11 26 4:56
4 716 Сулацкова Уляна Вишневе, Київської 11 29 5:09
НФ 719 Моцна Анна 11 29 НФ
11-14 років - хлопці
3 круги по 650 метрів, 7 заїздів, 33 учасника
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 735 Куц Андрій 10 24 5:51
2 739 Довгич Євген 10 24 5:57
3 734 Чурубров Микола 10 24 6:00
4 728 Ліснічук Даниіл 7 24 6:38
5 737 Бойко Владислав 10 24 6:51

2 заїзд
1 742 Зелінський Філіп 11 24 5:10
2 751 Мельников Михайло 11 24 5:41
3 744 Москаленко Дмитро 10 24 6:09
4 748 Петрушенко Климентiй 11 24 6:15
5 750 Приходько Данило 11 24 6:49

3 заїзд
1 754 Єременко Данило 12 24 4:53:30
2 756 Клименчук Євгеній 12 24 4:54
3 752 Петренко Максим Інфопульс 11 24 5:37

4 заїзд
1 763 Носков Андрій ВДНГ Молнія 10 26 4:49
2 762 Сахненко Ярослав 10 26 5:11
3 761 Крикливий Ігор 10 26 5:33
4 765 Додонов Роман 11 27 5:35
НФ 747 Білетченко Ілля 11 26 НФ

5 заїзд
1 768 Корольов Кирило 11 26 4:54
2 766 Батічков В'ячеслав 11 26 5:01
3 769 Рибка Кирило 11 26 5:28
4 747 Білетченко Ілля 11 26 5:29 (повторно)
5 771 Шиманський Антон 12 28 5:30
НФ 758 Петренко Олександр Інфопульс 13 26 НФ
ПК б/н Проф Ч 26 нд

6 заїзд
1 703 Онуфрієнко Владислав SoloМандри 12 27 4:58
2 779 Костенко Микита Порцелян 13 26 5:03
3 772 Шекера Артем ВДНГ Молнія 12 29 5:32
4 775 Бiлобаба Олександр 12 26 5:32:30
НФ 776 Нарійчук Володимир 12 26 НФ

7 заїзд
1 786 Шутий Богдан 14 26 4:15
2 787 Фомічов Андрій PLSU 14 27 4:16
2 784 Мельничук Кіріл 13 26 4:16
3 782 Сухонда Андрій Форсаж 13 27 4:38
4 778 Сидоренко Віктор ВДНГ Молнія 13 26 5:29
Тата
1 круг по 650 метрів, 1 заїзд, 7 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 705 Гордієнко Олексій - тато Андрія та Ані 26 1:22
2 б/н Бiлобаба Андрій - тато Олександра 26 1:25
3 758 Шевченко Антон - тато Марії 26 1:27
4 771 Шиманський Олександр - тато Антона 28 1:27:30
5 787 Фомичов Едуард - тато Андрія 27 1:28
6 б/н Тимощук Микола 26 1:29
7 784 Мельничук - тато Кіріла 26 1:37
Мами
1 круг по 650 метрів, 1 заїзд, 4 учасниці
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 729 Зелінська Ірина - мама Філіпа 26 нд
2 782 Сухонда Катерина - мама Сергія та Андрія 27 нд
3 788 Юсипенко Світлана - мама Ані 26 нд
ПК б/н Юдіна Ульяна 13 26 нд
Зухвалі
2 круги по 650 метрів, 1 заїзд, 8 учасників
Прихований текстпоказати
1 заїзд
1 705 Тимощук Микола ? 26 2:57
2 786 Шутий Богдан 14 26 2:57:30
3 б/н Юдіна Ульяна 13 26 2:58
4 782 Сухонда Андрій Форсаж 13 27 3:12
5 б/н Паляниця Кіріл ? 26 3:21
6 742 Зелінський Філіп 11 24 3:21:30
7 788 Шевченко Марія 10 26 3:38
НФ б/н Сухонда Сергій Форсаж 8 24 НФ
Загальний залік 30 вересня 2017
Прихований текстпоказати
3х650 м

11-14 років, 24"
дівчата
1 701 Міхненко Ангеліна 6:03
хлопці
1 754 Єременко Данило 4:53:30
2 756 Клименчук Євгеній 4:54
3 742 Зелінський Філіп 5:10
4 752 Петренко Максим Інфопульс 5:37
5 751 Мельников Михайло 5:41
6 735 Куц Андрій 5:51
7 739 Довгич Євген 5:57
8 734 Чурубров Микола 6:00
9 744 Москаленко Дмитро 6:09
10 748 Петрушенко Климентiй 6:15
11 728 Ліснічук Даниіл 6:38
12 750 Приходько Данило 6:49
13 737 Бойко Владислав 6:51

11-14 років, 26"
дівчата
1 714 Прокіпчук Катерина ВДНГ Молнія 4:33 (27.5")
2 727 Юдіна Ульяна 4:36
3 709 Сотнікова Марія ВДНГ Молнія 4:50
4 713 Сидоренко Анна Вишневе, Київської 4:56
5 716 Сулацкова Уляна Вишневе, Київської 5:09 (29")
6 705 Гордієнко Анна Амігос 5:13
7 788 Шевченко Марія 5:24
8 707 Славінська Анастасія Миронівка, Київської 5:41
9 704 Соболєва Євгенія 6:07
10 719 Моцна Анна НФ (29")
хлопці
1 786 Шутий Богдан 4:15
2 784 Мельничук Кіріл 4:16
2 787 Фомічов Андрій PLSU 4:16 (27.5")
3 782 Сухонда Андрій Форсаж 4:38 (27.5")
4 763 Носков Андрій ВДНГ Молнія 4:49
5 768 Корольов Кирило 4:54
6 703 Онуфрієнко Владислав SoloМандри 4:58 (27.5")
7 766 Батічков В'ячеслав 5:01
8 779 Костенко Микита Порцелян 5:03
9 762 Сахненко Ярослав 5:11
10 769 Рибка Кирило 5:28
11 747 Білетченко Ілля 5:29
11 778 Сидоренко Віктор ВДНГ Молнія 5:29
12 771 Шиманський Антон 5:30 (28")
13 772 Шекера Артем ВДНГ Молнія 5:32 (29")
14 775 Бiлобаба Олександр 5:32:30
15 761 Крикливий Ігор 5:33
16 765 Додонов Роман 5:35 (27.5")
17 758 Петренко Олександр Інфопульс НФ
17 776 Нарійчук Володимир НФ
Результати юніорів на bikeportal

Віртуальний загальний залік bikeportal
foto_bp2.PNG
foto_bp2.PNG (29.62 Кіб) Переглянуто 397 разів


Повернутись до “Дитяча гонка "Ми - чемпіони"”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість