ПОЛОЖЕННЯ про проведення велоперегонів «Ми - чемпіони!»

Діти - наше майбутнє. Міцні діти - впевненість у майбутньому
Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

ПОЛОЖЕННЯ про проведення велоперегонів «Ми - чемпіони!»

Повідомлення Sveta » 20.2.09 12:09

--> Перейти до Карта трас та Як дістатися до місця перегонів
--> Перейти до Положення про проведення перегонів для малюків «Котигорошки». Починаючи з весни 2015 року заїзди для малюків на трасі 80 м відокремлені та проводяться в додатковий день змагань.
--> Перейти до Положення про проведення юніорських перегонів «Ми – чемпіони!». Починаючи з осені 2013 року юніорські заїзди відокремлені та проводяться в додатковий день змагань.
--> Перейти до Положення про проведення додаткових перегонів на вибування. Починаючи з весни 2012 року крім традиційних основних кільцевих перегонів проводяться додаткові перегони на вибування.

Використання матеріалів даного розділу - тексту Положення, Декларації, формату перегонів в цілому тощо просимо узгоджувати з Оргкомітетом перегонів «Ми – чемпіони!». При використанні матеріалів просимо вказувати джерело Дитячі велоперегони «Ми - чемпіони!». Копіювання тексту Положення на інші сайти для анонсування подій не бажане, якщо необхідно - давайте посилання на Положення drive.google

Положення про проведення дитячих перегонів «Ми – чемпіони!»
19-20 травня 2018 року
________________________________________________________


1. Загальні положення
Дитячі перегони в парку Дубки (м. Київ) організовані з метою розвитку і підтримки у дітей інтересу до їзди на велосипеді і пропаганди здорового способу життя (у дорослих :) ). Загальне керівництво і організацію перегонів здійснює Оргкомітет перегонів – Світлана Шатохіна та Світлана Юсипенко, ГО «Дитячі велоперегони «Ми – чемпіони!», в співпраці з Олексієм Гордієнком, велоклуб «Амігос».

2. Допуск до участі в перегонах
Дитячі велоперегони – змагання на швидкість серед дітей 3 років, 4 років, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років, 10 років.

До старту допускаються учасники на будь-яких велосипедах і бiговелах (безпедальних велосипедах), технічний стан яких відповідає загальноприйнятим нормам. Відповідальність за технічний стан велосипедів лежить на батьках учасників. У категоріях «6 років» і молодше дозволено використання додаткових бічних коліс. Не допускаються гонщики на машинках-толокарах.

Наявність шолому – обов'язкова. Шолом повинен бути відповідного розміру, застібнутий та правильно (щільно) закріплений на голові учасника. Їзда по трасі без шолома під час змагань і тренувальних заїздів заборонена. Учасник з розстібнутим шоломом чи шоломом, який зсунувся на очі чи на потилицю, зупиняється маршалами та знімається з заїзду.

Під час реєстрації батьки учасників заповнюють письмовий дозвіл наступного змісту:

Декларація учасника дитячих велоперегонів «Ми – чемпіони!» м. Київ
Я, ___________________________________________________, батько / мати / опікун / тренер
учасника дитячих велоперегонів _______________________________ несу особисту відповідальність за дотримання дитиною правил безпеки під час змагань і претензій до організаторів мати не буду. Даю згоду на обробку і зберігання вказаних персональних даних про дитину для забезпечення організації велоперегонів і ведення їх статистики. З правилами проведення змагань ознайомлений(-а) та зобов'язуюсь їх виконувати.
Дата __________ Підпис ___________ Паспорт № _______________
Контакти (e-mail, телефон) _______


Завантажити бланк Декларації з drive.google

3. Порядок реєстрації
Реєстрація на змагання здійснюється в два етапи - попередня реєстрація, яка відкривається за три (восени - за два тижні) до початку змагань для складання реєстраційних списків та визначення порядку виходу гонщиків на старт, і основна реєстрація - на місці проведення перегонів в день старту. Попередня реєстрація є обов’язковою та триває два тижня. Вона може бути обмежена чи закрита раніше, якщо кількість зареєстрованих учасників досягла певної кількості. При наборі на Дитячі велоперегони більше, ніж 650 учасників обмежується реєстрація для новачків, при наборі більше, ніж 750 учасників обмежується реєстрація для всіх гонщиків. Учасники, які подають заявки пізніше, записуються в резервний список. Прийом будь-яких заявок на участь припиняється якщо резервний список перевищує 100 осіб. Якщо зареєстрована дитина не буде приймати участь у змаганнях, батьки повинні повідомити про це організаторів. При відмові від участі у змаганнях без попередження, організатори залишають за собою право не реєструвати дитину на наступні змагання, або реєструвати в резервний список.
При реєстрації батьки вказують:

1*. Прізвище Ім'я дитини
2*. Повна дата народження дитини
3*. Категорія
4*. Діаметр коліс велосипеда (біговела)
5. Місто, селище (для приїжджих)
6. Команда
7*. Контакти батьків

_____
Пункти, відмічені *, - обов'язкові для реєстрації.


При одержанні номера в день старту батьки учасників повинні в обов'язковому порядку надати заповнену Декларацію учасника, і при необхідності надати документ, що засвідчує особу і дату народження дитини. Діти молодше 3-х років реєструються в категорії «3 роки». Не дозволяється реєстрація в молодшій за віком категорії. Якщо це обумовлено особливими обставинами, то після допуску організаторами накладається додаткове обмеження: учаснику невідповідного віку призначаються місця, починаючи з 4-го, незалежно від показаного результату. Перенесення в старшу за віком категорію обумовлюється з організаторами. Реєстрація проводиться окремо для категорій згідно з «Розкладом змагань». Організатори залишають за собою право обмежити кількість гонщиків для кожної вікової категорії. На перегони допускаються лише заздалегідь зареєстровані гонщики. На розсуд організаторів і за наявності вільних номерів до перегонів можуть допускатися до 5-ти осіб не зареєстрованих заздалегідь через поважні причини.

Реєстраційний внесок – 150* грн. За кожну наступну дитину з сім'ї – 120 грн. Для тих, хто реєструється в день старту без попередньої реєстрації - 170 грн.
_____
*Внесок сплачується у день змагань під час основної реєстрації. При відмові дитини виходити на старт, внесок повертається батькам. Сума внеску призначається організаторами і обумовлена витратами на проведення змагань та підтримку проекту. Реєстрація на змагання (попередня та основна) означає, що батьки згодні з сумою внеску, умовами та правилами змагань, які викладені в даному Положенні.

Учасник отримує стартовий номер, який потрібно закріпити на кермі велосипеда таким чином, щоб номер учасника було чітко видно суддям на фініші. Якщо номер на кермо супроводжується номером-наліпкою, то номер-наліпка чіпляється на шолом чи одяг гонщика. Після фінішу номери залишаються учасникам.
В заїзді стартують 6..8 гонщиків(залежно від кількості учасників у віковій групі). В окремих випадках кількість учасників в заїзді може бути збільшена до 10..12 при умові розташування гонщиків на стартовій лінії в один ряд. Для категорій «5 років» і старше формуються окремі заїзди для дівчаток і хлопчиків.

4. Порядок проходження дистанції
Дистанція змагань є замкнутим колом завдовжки 230 м (маленький) – для категорій «3 роки», «4 роки», «5 років» і «6 років», замкнутим колом завдовжки 400 м (великий) – для категорій «7 років», «8 років», «9 років» і «10 років».

- Дистанція для категорій «3 роки» та «4 роки» – 1 коло по 230 м.
- Дистанція для категорій «5 років» та «6 років» – 2 кола по 230 м.
- Дистанція для категорій «7 років» та «8 років» – 2 кола по 400 м.
- Дистанція для категорій «9 років» та «10 років» – 3 кола по 400 м.

У «Розкладі змагань» вказується час стартів (див. окремий лист). Заїзди в кожній категорії проходять по черзі один за одним. Кількість заїздів в кожній категорії визначається після закінчення реєстрації. При випередженні графіка перед стартом чергової категорії оголошуються тренувальні заїзди.

Орієнтовний розклад змагань (уточнений залежить від набору учасників):
1-й день змагань, субота
  • «Біговел 3 роки» – старти з 10:30
    «Велосипед 3 роки» – старти з 11:30
    «Біговел 4 роки», «Біговел 5 років» – старти з 12:00
    «Велосипед 4 роки» – старти з 13:00
    «5 років – дівчата» – старти з 14:30
    «5 років – хлопці» – старти з 15:00
    «6 років – дівчата» – старти з 16:30
    «6 років – хлопці» – старти з 17:00
2-й день змагань, неділя
  • «7 років – дівчата» – старти з 10:30
    «7 років – хлопці» – старти з 11:00
    «8 років – дівчата» – старти з 12:30
    «8 років – хлопці» – старти з 13:00
    «9 років – дівчата» – старти з 15:00
    «9 років – хлопці» – старти з 15:30
    «10 років – дівчата» – старти з 17:00
    «10 років – хлопці» – старти з 17:30
Старт учасників відбувається за командою «на старт, увага, руш». Учасники починають рух за командою «руш». Заплигувати на ходу в сідло заборонено. Час учасника в заїзді фіксується суддями на фініші. Місце учасника в кожному заїзді визначається показаним часом або порядком фінішу. Місце учасника у фінішному протоколі може бути змінене при призначенні штрафів. Діти-спортсмени і діти у віці старше 10 років беруть участь в загальних заїздах поза конкурсом або окремим заліком на розсуд організаторів. Не дозволяється старт в декількох категоріях. Повторний старт може бути дозволений за рішенням суддів.

Проходження дистанції перевіряється помічниками судді і маршалами, що знаходяться уздовж траси. Безпека і порядок на трасі підтримуються організаторами, маршалами і батьками. Учасники всіх категорій повинні стартувати без підтримки батьків. Необхідна підтримка забезпечується силами маршалів. Маршалам у момент старту заборонено затримувати учасників гонки, крім випадків, коли рух вперед може призвести до падіння учасника. Маршалам у момент старту заборонено виштовхувати вперед учасників гонки. За виштовхування зі старту або фальстарт (початок руху раніше команди «руш») з підтримкою до результату учасника буде додано штрафний час 3 секунди. За фальстарт до результату учасника, що стартує самостійно буде додано штрафний час 1 секунда. За груповий фальстарт (початок руху групи учасників раніше команди «марш») до результату кожного учасника групи буде додано штрафний час 1 секунда. Учасникові перегонів дозволяється обгін інших учасників з дотриманням правил безпеки. За небезпечне підрізування, поштовхи, виштовхування інших учасників з траси, перешкоди у вигляді виляння по трасі, до результату учасника, який створював перешкоди, буде додано штрафний час 3 секунди. В разі проходження будь-яких ділянок траси пішки, учасник не повинен створювати перешкоди іншим учасникам перегонів. Супровід батьками учасників всіх категорій дозволений лише поза трасою за межами захисної стрічки. Переміщатися по трасі під час змагань заборонено, під час заїзду на трасі можуть знаходитися лише учасники заїзду та маршали, які повинні дотримуватися правил безпеки та знаходитися поза траєкторією руху учасників заїзду. Якщо учасникові потрібна допомога, на трасу з дотриманням правил безпеки для надання допомоги можуть виходити маршали і (в екстрених випадках) батьки. При цьому батьки не повинні створювати перешкод іншим учасникам перегонів. За створення перешкод до результату учасника, батьки якого створювали перешкоди, буде додано штрафний час 3 секунди. За штовхання та тягнення учасника вздовж траси, буде додано штрафний час 3 секунди. За грубі порушення можуть призначатися місця, починаючи з 4-го, незалежно від показаного результату.

Після перетину лінії фінішу учасник повинен проїхати в напрямку руху уздовж траси знижуючи швидкість, без різкого гальмування, зійти з велосипеда та попрямувати в зону нагородження. Якщо учасник заїзду сходить з дистанції, то номер учасника та причина зупинки повідомляється суддям на фініші.

За порушення порядку проходження дистанції і правил безпеки (ходіння батьків і дітей по трасі під час заїзду), за створення перешкод учасникам перегонів - штраф. Паління в зоні проведення змагань заборонене. Смітити заборонено.

Швидку медичну допомогу забезпечують організатори. Передбачається страхування учасників категорій «7 років» та старших.
_____
При отриманні учасником травм та після огляду та надання першої допомоги лікарями, що чергують на змаганнях, для подальшої медичної допомоги слід звертатися в травмпункт "Охматдит" вул. В'ячеслава Чорновола, 28/1.

5. Порядок нагородження
Нагородження учасників проводиться відразу після закінчення кожного заїзду. Кількість заїздів згрупованих для нагородження може бути змінена на розсуд організаторів. Кожний учасник змагань отримує медаль та грамоту. В якості додаткового заохочення учасникам може бути вручений пакет з сувенірною продукцією від подарункових партнерів.

6. Їжа та розваги
Організатори надають питну воду, одноразові стаканчики. Для перегонів тривалістю більше 4 годин забезпечують наявність туалетних кабін. Їжу для пiслягоночних розваг кожен привозить на свій розсуд. Вживання спиртних напоїв заборонене.

-----------
Якщо наш досвід та наші ідеї надихнули Вас на проведення подібних заходів у Вашому місті чи при використанні матеріалів (тексту Положення, Декларації, формату перегонів в цілому тощо) просимо вказувати джерело Дитячі велоперегони «Ми - чемпіони!»
Spoiler
Show
Прежде чем выкладывать новые материалы нашей гонки, хочется высказаться:

Проводить велогонки для детей, дарить радость детям – благородный и порой нелегкий труд. Но уже на протяжении года мы испытываем неоднозначные чувства, с одной стороны, что наша гонка как успешное и нужное мероприятие послужила хорошим примером, а с другой стороны, что формат нашей гонки без какого-либо упоминания источника «принят за основу» агенцією пригод «Дивосвіт» при проведении Всеукраїнських дитячих велоперегонів «Дивогонка».

Жаль, что фраза З.Бургонской «Зокрема хочу особисто подякувати: Організаторам київської велогонки "Ми - чемпіони" за методичну підтримку» так и осела в архивах сайта Велокиев. Надеемся, что при дальнейшем использовании нашего опыта, идей и материалов (а мы не стоим на месте) имя нашей гонки хотя бы будет упоминаться на сайте Агенції пригод «Дивосвіт».

С уважением, организаторы гонки «Мы – чемпионы!»

Зображення

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: ПОЛОЖЕННЯ про проведення велоперегонів «Ми - чемпіони!»

Повідомлення Sveta » 20.2.09 12:11

Траси

Парк "Дубки". Траси дитячих велоперегонів "Ми - чемпіони!" на топокарті ФСО
зелений відрізок 80..100 м, червоне коло 230 м (маленьке), коралове коло 400 м (велике), малинове коло 650 м (юніорське)

Позначені рекомендовані місця стоянок для автомобілів, шляхи підходу до місця старту і зони, де потрібні оголошення "Обережно, перегони!".
У перший день Дитячих велоперегонів розмічається тільки маленьке коло. У другий день - розмічається велике коло. Обидва дні розмічена траса додаткових перегонів на вибування - пряма ділянка довжиною 80..100 м, саме ця траса використовується під час Велоперегонів для малюків "Котигорошки". Юніорське коло розмічається під час Юніорських перегонів. Дитячі та Юніорські велоперегони - Старт, Велоперегони для малюків "Котигорошки" та перегони на вибування під час Дитячих велоперегонів - Старт 2.
fso123_100.JPG
Парк "Дубки". Траси дитячих велоперегонів "Ми - чемпіони!" на Google maps
червоне коло 230 м (маленьке), коралове коло 400 м (велике), малинове коло 650 м (юніорське)
ddd123.jpg
Точні адреси для GPS

Координати стартової галявини для Google maps Україна +50° 28' 30.00", +30° 25' 32.00" (50.475000, 30.425556) - див. точку старту на карті maps.google

Пішки:
- Від метро Сирець 500 м
- Від входу в парк зі сторони Дитячої бібліотеки 350 м. Сюди можна дістатися автомобілем.

Найближчі точні адреси
:
- вул. Салютна 41 (ДЮФШ ім. Лобановського)
- вул. Януша Корчака (колишня Баумана), 60 (Національна бібліотека України для дітей)
- вул. Стеценка, 1 (ресторан Дубки)

Власні авто потрібно залишати за межами парку. Шлагбаум відкривається лише в дні перегонів для авто, які привозять обладнання.

Як дістатися?

Від метро Сирець

Місце проведення велоперегонів "Ми - чемпіони!" на карті метро від І.Скляревського
Show
Зображення
З виходу метро наліво, проходите вздовж вул. Стеценка під залізничним мостом. Одразу за ним - стежка в парк - це магістральна стежка від метро до житлових масивів на вул.Салютна та Корчака/Баумана). Після входу в парк починається невеликий підйом вгору рівчаком, після підйому - рівно та від магістральної стежки повертаєте правіше у напрямку галявини. Там - траса та намет реєстрації.

Від входу в парк зі сторони Дитячої бібліотеки

Минаєте плакат "Маршрут здоров'я", орієнтуючись по стрілкам на деревах, заходите вглиб парку. Після того, як пройдете футбольне поле (воно знаходиться зліва від Вашого шляху), прямо вздовж стежки проходите ділянку траси другого дня Дитячих та Юніорських велоперегонів близько 150 м та повертаєте правіше у напрямку галявини, де встановлений намет реєстрації. Якщо потрібно потрапити на Велоперегони для малюків чи перегони на вибування - зразу за стадіоном повертаєте наліво на велику галявину, за нею - траса та намет реєстрації.

Автомобілем

Паркувати машину бажано по вул. Януша Корчака (колишня Баумана) біля Дитячої бібліотеки або по вул. Салютній біля спортшколи ім.В.Лобановського - тут більше місця та немає претензій від дирекції ресторану "Дубки", місця паркування позначені на карті. Крім того, є місця для паркування на майданчику між рестораном та залізничним мостом, заїзд з вул. Стеценка.

Електропоїздом

Можна й міською електричкою! Залізнична платформа Сирець (напрямок Дарниця - Київ-Петрівка- Київ-Волинський - Дарниця).
Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)
Spoiler
Show
Напрямок Дарниця - Київ-Петрівка - Київ-Волинський - Дарниця - для мешканців Дарниці та Троєщини на перегони, для мешканців Борщагівки з перегонів.
Напрямок Дарниця - Київ-Волинський - Київ-Петрівка - Дарниця - для мешканців Борщагівки на перегони, для Дарниці та Троєщини з перегонів.
1.jpg
1.jpg (527.71 Кіб) Переглянуто 38697 разів
Провезення дитячого велосипеда в метро

В метро можна провозити дитячий велосипед, а ось на підлітковому потрібно зняти переднє колесо, запакувати в чохол чи загорнути в поліетилен - тобто, перетворити "дорослий" велосипед в багаж.

3. Пасажири мають право безкоштовно перевозити
- дітей до семирічного віку;
- лижі, ковзани та риболовні вудочки в належній упаковці, дитячі велосипеди, коляски, санки, музичні інструменти, дрібний садовий інвентар, птахів і дрібних тварин у клітках.


Опис парку
Фото
IMG_3488.JPG
IMG_3488.JPG (78.49 Кіб) Переглянуто 38840 разів
Сирецький гай. «Дубки».
(джерело progylka.kiev.ua)
Show
Візитна картка цього парку, як свідчить назва, - вікові дуби. Але флора цього місця не обмежується тільки ними. Багатству рослинного світу Сирецького гаю позаздрять багато столичних зон відпочинку: тут ростуть липи, граби, сосни, горіхи, вільха, верби, каштани, тополі. Також тут зустрічається рослина, знайома більшості жителів великого міста хіба що з пісень і казок, - будяк. «Дубки» скоріше схожі на ліс, ніж на парк. Тут майже немає асфальтових доріжок, але від цього місцевість тільки виграє. Ліс пересічений мальовничими ярами, а понад дорогою на його узліссі б'є природнє джерело. Незаймана природа цих місць дуже добре поєднується з міською інфраструктурою. Парк знаходиться біля станції метро, ​​а для зголоднілих прямо в лісі є ресторан «Дубки», побудований в стилі народної дерев'яної архітектури.
Сирецький лісопарк (Київ)
(джерело wikimapia.org)
Spoiler
Show
Сырецкая роща - это остатки бывших больших лиственных лесов, которые занимали территорию Киева. Находится в районе Сырца - исторической местности в Шевченковском и Подольском районах, которая получила название от реки Сырец (ее также называют Сырецким ручьем), которая берет начало недалеко от станции метро «Святошино» и впадает в Днепр в 2 км от киевской гавани.
Размещен вдоль ул. Стеценко, от ее пересечения с ул. Саратовской и до железнодорожных путей. Общая площадь парка - 175,6 га, в т.ч. в Шевченковском районе - 82,9 га и в Подольском - 92,7 га. Парковая территория граничит на юго-востоке по железной дороге с парком «Нивки» (восточная часть), а на севере - с Сырецким дендропарком.
Лесопарк был создан на базе существующих природных насаждений в 1952 году. Территория, на которой размещен парк, имеет пересеченный рельеф, достаточно оврагов. Через парк протекает Сырец, много источников, несколько живописных озер, они служат местами массового отдыха киевлян.
Парк был создан в ландшафтном стиле. Особенно ценными в парке являются уникальные вековые дубовые насаждения. В юго-восточной части рощи, кроме дуба, растут виковые сосны и липы. За последние десятилетия здесь высажено много других видов и форм деревьев: ель обыкновенная, березы, клены, граб, горькокаштан обыкновенный, орехи, ольха, ивы, тополя, еловцы, лещину и т. д. Подлесок обсажен декоративными цветущими черотополохами.
В роще выставлено большое количество лесной мебели, устроены уголки отдыха, детские площадки, фонтан с водой из источника. По ул. Стеценка, 1, находится ресторан "Дубки", выполненный в стиле народной деревянной архитектуры (архитектор В. Гопкало).

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Положення про проведення перегонів на вибування

Повідомлення Sveta » 4.9.12 09:09

Положення про проведення перегонів на вибування 19-20 травня 2018 року
________________________________________________________


1. Загальні положення
Перегони на вибування (спринт або дрег-рейсинг) в парку Дубки (м. Київ) проводяться як додаткові у рамках заходу Дитячі перегони "Ми – чемпіони!" і мають такі ж цілі, що й основний захід. Загальне керівництво і організацію перегонів здійснює Оргкомітет перегонів в співпраці з Іллєю Кулінічем.

2. Допуск до участі в перегонах
Дитячі велоперегони на вибування – змагання на швидкість серед дітей 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років, 10 років.
До старту допускаються учасники на будь-яких велосипедах і бiговелах (безпедальних велосипедах), технічний стан яких відповідає загальноприйнятим нормам. Відповідальність за технічний стан велосипедів лежить на батьках учасників. У категоріях «6 років» і молодше дозволено використання додаткових бічних коліс. Не допускаються гонщики на машинках-толокарах.

Наявність шолому – обов'язкова. Їзда по трасі без шолома під час змагань і тренувальних заїздів заборонена.

Під час реєстрації батьки учасників заповнюють письмовий дозвіл наступного змісту:

Декларація учасника дитячих велоперегонів «Ми – чемпіони!» м. Київ
Я, ___________________________________________________, батько /мати / опікун / тренер
учасника дитячих велоперегонів _______________________________ несу особисту відповідальність за дотримання дитиною правил безпеки під час змагань і претензій до організаторів мати не буду. Даю згоду на обробку і зберігання вказаних персональних даних про дитину для забезпечення організації велоперегонів і ведення їх статистики. З правилами проведення змагань ознайомлений(-а) та зобов'язуюсь їх виконувати.
Дата __________ Підпис___________ Паспорт № _______________


В першу чергу до змагання допускаються гонщики, що не потрапили на основні кільцеві перегони. Учасники, зареєстровані на основних кільцевих перегонах, допускаються за узгодженням з організаторами. Учасники, зареєстровані на основних кільцевих перегонах, декларацію другий раз не заповнюють.

3. Порядок реєстрації
Реєстрація на змагання здійснюється в два етапи - попередня реєстрація, яка відкривається за три тижні до початку змагань для складання реєстраційних списків і визначення порядку виходу гонщиків на старт, і основна реєстрація - на місці проведення перегонів в день старту.

При реєстрації батьки вказують:

1. Прізвище Ім'я дитини *
2. Дата народження дитини *
3. Вік дитини (на день перегонів) *
4. Діаметр коліс велосипеда (біговела) *
5. Місто, селище (для приїжджих)
6. Команда

------
Пункти, відмічені *, - обов'язкові для реєстрації.


Учасники без номера отримують стартовий номер. При одержанні номера в день старту батьки учасників повинні в обов'язковому порядку надати заповнену Декларацію учасника, і при необхідності надати документ, що засвідчує особу і дату народження дитини. Отриманий стартовий номер кріпиться на кермо велосипеда. Після фінішу номери залишаються учасникам. Учасникам, зареєстрованим на основних кільцевих перегонах, номер другий раз не видається.
Діти молодше 3-х років реєструються в категорії «3 роки». Не дозволяється реєстрація в молодшій за віком категорії. Особливі випадки (перенесення в старшу за віком категорію) обумовлюються з організаторами. Реєстрація проводиться окремо для категорій. Гонщики кожної вікової категорії діляться додатково на підкатегорії залежно від діаметру коліс велосипеда (біговела), а для категорій "5 років" і старше формуються окремі підкатегорії для дівчаток і хлопчиків. Якщо число зареєстрованих в підкатегорії менше, ніж 4-х учасника, то така підкатегорія об'єднується з суміжною в межах однієї вікової категорії. Якщо число зареєстрованих в категорії "Біговел 4 роки" менше, ніж 4-х учасника, то ця категорія об'єднується з категорією "Біговел 3 роки". За узгодженням з організаторами гонщики, що запізнилися, можуть реєструватися в старшій віковій категорії. Організатори залишають за собою право обмежити кількість гонщиків для кожної вікової категорії.

Реєстраційний внесок – 40 грн.

Для тренувальних заїздів реєстрація не проводиться і внесок не береться. Старти таких заїздів проводяться у вільний від гонки час під контролем батьків. При великій кількості зареєстрованих учасників перегонів на вибування тренувальні заїзди можуть бути скасовані.

4. Формування заїздів
Заїзд учасників складається з 2 чоловік. При формуванні пар для заїздів враховується підкатегорія учасників. Особливі випадки, такі як формування пар учасників різних підкатегорій, обумовлюються з організаторами. Якщо дозволяє ширина траси, кількість учасників в заїзді може бути збільшена до 3-х. Заїзди формуються після закінчення реєстрації для кожної вікової категорії.

5. Порядок проведення турніру на вибування
Для кожної категорії на розсуд організаторів може бути влаштований турнір по Олімпійській системі (з вибуванням після першої поразки). Змагання гонщиків категорій "4 роки" і молодше проводяться в один етап без турніру. Проведення турнірів рекомендується для учасників старших категорій, починаючи з категорії "5 років" і старше. При великій кількості учасників рекомендується врахувати підкатегорію гонщиків – для цього проводиться декілька турнірів для кожної підкатегорії окремо. Після кожного заїзду учасники що програли вибувають з боротьби, переможці проходять в наступний етап змагань. Учаснику що вийшов з турніру по своєму бажанню, зараховується програш. Переможцем турніру вважається учасник, що виграв усі етапи турніру.

Для проведення турніру складається турнірна таблиця, залежно від числа заявлених в категорії гонщиків.

6. Порядок проходження дистанції
Дистанція змагань для всіх категорій є коротким відрізком завдовжки 80...100 м.

У Положенні вказується орієнтовний час стартів (див. окремий лист «Розклад змагань перегонів на вибування»). Заїзди в кожній категорії слідують один за іншим. Кількість заїздів в кожній категорії визначається після закінчення реєстрації. При випередженні графіка перед стартом чергової категорії оголошуються тренувальні заїзди.

Для двоколісних велосипедів рекомендується старт з підтримкою незалежно від віку гонщика. Необхідна підтримка забезпечується силами маршалів. Старт учасників виконується по команді судді на старті "на старт, увага, марш". Учасники починають рух по команді "марш". Порядок фінішу в кожному заїзді фіксується в протоколі змагань суддею на фініші. Час фінішу учасників не фіксується. Переможець визначається для кожного заїзду окремо в порядку фінішу. Повторний старт для учасника може бути дозволений за рішенням суддів, наприклад, при падінні учасника або технічній проблемі. Якщо виявити переможця в заїзді не вдалося, проводиться повторний заїзд.

Проходження дистанції перевіряється помічниками судді і маршалами, що знаходяться уздовж траси. Безпека і порядок на трасі підтримуються організаторами, маршалами і батьками. Учасники всіх категорій повинні стартувати без підтримки батьків. Необхідна підтримка забезпечується силами маршалів. Маршалам заборонено у момент старту виштовхувати вперед учасників гонки. За виштовхування зі старту або фальстарт (початок руху раніше команди «руш») учаснику зараховується поразка. Учаснику перегонів дозволяється обгін інших учасників з дотриманням правил безпеки. За небезпечне підрізування, поштовхи, виштовхування інших учасників з траси, учаснику, який створював перешкоди, зараховується поразка. В разі проходження будь-яких ділянок траси пішки, учасник не повинен створювати перешкоди іншим учасникам перегонів. Супровід батьками учасників всіх категорій дозволений лише поза трасою за межами захисної стрічки. Переміщатися по трасі під час змагань заборонено, під час заїзду на трасі можуть знаходитися лише учасники заїзду. Якщо учасникові потрібна допомога, на трасу з дотриманням правил безпеки для надання допомоги можуть виходити маршали і батьки. При цьому батьки не повинні створювати перешкод іншим учасникам перегонів. За створення перешкод учаснику, батьки якого створювали перешкоди, зараховується поразка. За штовхання та тягнення учасника вздовж траси, учаснику зараховується поразка. Після перетину лінії фінішу учасник повинен проїхати в напрямку руху уздовж траси знижуючи швидкість, без різкого гальмування, та повернутися поза трасою на місце старту.

За порушення порядку проходження дистанції і правил безпеки (ходіння батьків і дітей по трасі під час заїзду), за створення перешкод учасникам перегонів – штраф. Паління в зоні проведення змагань заборонене. Смітити заборонено.

Швидку медичну допомогу забезпечують організатори. Передбачається страхування учасників

7. Порядок нагородження
Нагородження учасників проводиться відразу після закінчення кожного заїзду (чи після завершення першого круга турніру). Усі учасники першого круга змагань отримують подарунки. Учасники-переможці турнірів на вибування після закінчення кожного турніру отримують медаль і грамоту.

8. Їжа і пiслягоночнi радощі
Додаткові розваги проводяться у рамках дитячої гонки "Ми – чемпіони!". Вживання спиртних напоїв заборонене.
Вкладення
Вторая трасса.JPG
Вторая трасса.JPG (57.31 Кіб) Переглянуто 36158 разів

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Положення про проведення юніорських перегонів «Ми - чемпіони!»

Повідомлення Sveta » 1.4.14 15:30

Копіювання тексту Положення на інші сайти для анонсування подій не бажане, якщо необхідно - давайте посилання на Положення drive.google

Положення про проведення юніорських перегонів «Ми – чемпіони!»
21 квітня 2018 року
________________________________________________________


1. Загальні положення
Юніорські перегони в парку Дубки (м. Київ) організовані з метою розвитку і підтримки у дітей інтересу до їзди на велосипеді і пропаганди здорового способу життя (у дорослих :) ). Загальне керівництво і організацію перегонів здійснює Оргкомітет перегонів – Світлана Шатохіна та Світлана Юсипенко, ГО «Дитячі велоперегони «Ми – чемпіони!», в співпраці з Олексієм Гордієнком, велоклуб «Амігос».

2. Допуск до участі в перегонах
Юніорські велоперегони – змагання на швидкість серед дітей 11-14 років. За бажанням приймають участь діти віком 10 років.

До старту допускаються учасники на будь-яких велосипедах, технічний стан яких відповідає загальноприйнятим нормам. Відповідальність за технічний стан велосипедів лежить на батьках учасників.

Наявність шолому – обов'язкова. Їзда по трасі без шолома під час змагань і тренувальних заїздів заборонена. Учасник з розстібнутим шоломом чи шоломом, який зсунувся на очі чи на потилицю, зупиняється маршалами та знімається з заїзду.

Під час реєстрації батьки учасників заповнюють письмовий дозвіл наступного змісту:

Декларація учасника дитячих велоперегонів «Ми – чемпіони!» м. Київ
Я, ___________________________________________________, батько /мати / опікун / тренер
учасника дитячих велоперегонів _______________________________ несу особисту відповідальність за дотримання дитиною правил безпеки під час змагань і претензій до організаторів мати не буду. Даю згоду на обробку і зберігання вказаних персональних даних про дитину для забезпечення організації велоперегонів і ведення їх статистики. З правилами проведення змагань ознайомлений(-а) та зобов'язуюсь їх виконувати.
Дата __________ Підпис ___________ Паспорт № _______________
Контакти (e-mail) _______


Завантажити бланк Декларації з drive.google

3. Порядок реєстрації
Реєстрація на змагання здійснюється в два етапи - попередня реєстрація, яка відкривається за три тижні до початку змагань для складання реєстраційних списків і визначення порядку виходу гонщиків на старт, і основна реєстрація - на місці проведення перегонів в день старту. Попередня реєстрація є обов’язковою та триває два тижня. Вона може бути обмежена чи закрита раніше, якщо кількість зареєстрованих учасників досягла певної кількості. Прийом будь-яких заявок на участь припиняється якщо список зареєстрованих перевищує 150 осіб. Якщо зареєстрована дитина не буде приймати участь у змаганнях, батьки чи учасники повинні повідомити про це організаторів.

При реєстрації батьки вказують:

1. Прізвище Ім'я дитини *
2. Дата народження дитини *
3. Діаметр коліс велосипеда *
4. Місто, селище (для приїжджих)
5. Команда

_____
Пункти, відмічені *, - обов'язкові для реєстрації.


При одержанні номера в день старту батьки учасників повинні в обов'язковому порядку надати заповнену Декларацію учасника, і при необхідності надати документ, що засвідчує особу і дату народження дитини. Не дозволяється реєстрація в молодшій за віком категорії. Особливі випадки (перенесення в старшу за віком категорію) обумовлюються з організаторами. Реєстрація проводиться окремо для категорій (див. окремий лист «Розклад змагань»). Організатори залишають за собою право обмежити кількість гонщиків для кожної вікової категорії. На перегони допускаються лише заздалегідь зареєстровані гонщики. На розсуд організаторів і за наявності вільних номерів до перегонів можуть допускатися до 5-ти осіб не зареєстрованих заздалегідь через поважні причини.

Реєстраційний внесок – 150* грн.
_____
*Внесок сплачується у день змагань під час основної реєстрації. При відмові дитини виходити на старт, внесок повертається батькам. Сума внеску призначається організаторами і обумовлена витратами на проведення змагань та підтримку проекту. Реєстрація на змагання (попередня та основна) означає, що батьки згодні з сумою внеску, умовами та правилами змагань, які викладені в даному Положенні.

Учасник отримує стартовий номер, який потрібно закріпити на кермі велосипеда таким чином, щоб номер учасника було чітко видно суддям на фініші. Якщо номер на кермо супроводжується номером-наліпкою, то номер-наліпка чіпляється на шолом чи одяг гонщика. Після фінішу номери залишаються учасникам.

В заїзді стартують 6..8 гонщиків (залежно від кількості учасників у віковій групі). В окремих випадках кількість учасників в заїзді може бути збільшена до 10..12 при умові розташування гонщиків на стартовій лінії в один ряд. Формуються окремі заїзди для дівчат і хлопців. В залежності від кількості учасників може бути проведений додатковий розподіл на категорії по віку.

4. Порядок проходження дистанції
Дистанція змагань є замкнутим колом завдовжки 650 м (юніорське коло).

- Дистанція для категорії «11-14 років» - 3 кола по 650 м.

У «Розкладі змагань» вказується орієнтовний час стартів (див. окремий лист). Заїзди в кожній категорії слідують один за іншим. Кількість заїздів в кожній категорії визначається після закінчення реєстрації. При випередженні графіка перед стартом чергової категорії оголошуються тренувальні заїзди.

Орієнтовний розклад змагань (уточнений залежить від набору учасників):
1-й змагальний день, субота
  • «11-14 років» – старти з 12:00 до 15:30
Старт учасників виконується по команді «на старт, увага, руш». Учасники починають рух по команді «руш». Заплигувати на ходу в сідло заборонено. Час учасника в заїзді фіксується на фініші. Місце учасника в кожному заїзді визначається показаним часом або порядком фінішу. Місце учасника у фінішному протоколі може бути змінене при призначенні штрафів. Діти-спортсмени і діти у віці старше 14 років беруть участь в загальних заїздах поза конкурсом або окремим заліком на розсуд організаторів. Не дозволяється старт в декількох категоріях. Повторний старт може бути дозволений за рішенням суддів.

Проходження дистанції перевіряється помічниками судді і маршалами, що знаходяться уздовж траси. Безпека і порядок на трасі підтримуються організаторами, маршалами і батьками. Учасники всіх категорій повинні стартувати без підтримки батьків. Необхідна підтримка забезпечується силами маршалів. Маршалам заборонено у момент старту виштовхувати вперед учасників гонки. За виштовхування зі старту або фальстарт (початок руху раніше команди «руш») з підтримкою до результату учасника буде додано штрафний час 3 секунди. За фальстарт до результату учасника, що стартує самостійно буде додано штрафний час 1 секунда. За груповий фальстарт (початок руху групи учасників раніше команди «марш») до результату кожного учасника групи буде додано штрафний час 1 секунда. Учасникові перегонів дозволяється обгін інших учасників з дотриманням правил безпеки. За небезпечне підрізування, поштовхи, виштовхування інших учасників з траси, до результату учасника, який створював перешкоди, буде додано штрафний час 3 секунди. В разі проходження будь-яких ділянок траси пішки, учасник не повинен створювати перешкоди іншим учасникам перегонів. Супровід батьками учасників всіх категорій дозволений лише поза трасою за межами захисної стрічки. Переміщатися по трасі під час змагань заборонено, під час заїзду на трасі можуть знаходитися лише учасники заїзду. Якщо учасникові потрібна допомога, на трасу з дотриманням правил безпеки для надання допомоги можуть виходити маршали і батьки. При цьому батьки не повинні створювати перешкод іншим учасникам перегонів. За створення перешкод до результату учасника, батьки якого створювали перешкоди, буде додано штрафний час 3 секунди. За грубі порушення можуть призначатися місця, починаючи з 4-го, незалежно від показаного результату.

Після перетину лінії фінішу учасник повинен проїхати в напрямку руху уздовж траси знижуючи швидкість, без різкого гальмування, зійти з велосипеда та попрямувати в зону нагородження. Якщо учасник заїзду сходить з дистанції, то номер учасника та причина зупинки повідомляється суддям на фініші.

За порушення порядку проходження дистанції і правил безпеки (ходіння батьків і дітей по трасі під час заїзду), за створення перешкод учасникам перегонів - штраф та при повторних порушеннях відсторонення від змагань. Паління в зоні проведення змагань заборонене. Смітити заборонено.

Швидку медичну допомогу забезпечують організатори*. Передбачається страхування учасників.
_____
*При отриманні учасником травм та після огляду та надання першої допомоги лікарями, що чергують на змаганнях, для подальшої медичної допомоги слід звертатися в травмпункт "Охматдит" вул. В'ячеслава Чорновола, 28/1.

5. Порядок нагородження
Нагородження учасників проводиться відразу після закінчення кожного заїзду. Кількість заїздів згрупованих для нагородження може бути змінена на розсуд організаторів. Всі учасники отримують нагороди - медаль та грамоту. В якості додаткового заохочення учасникам може бути вручений пакет з сувенірною продукцією від подарункових партнерів. Учасники, що посіли призові місця, додатково нагороджуються подарунками від спонсорів.

6. Їжа і пiслягоночнi радощі
Організатори надають питну воду, одноразові стаканчики. Їжу для пiслягоночних радощів кожен привозить на свій розсуд. Вживання спиртних напоїв заборонене.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

ПОЛОЖЕННЯ про проведення перегонів дя малюків «Котигорошки»

Повідомлення Sveta » 1.4.15 01:45

Використання матеріалів даного розділу - тексту Положення, Декларації, формату перегонів в цілому тощо просимо узгоджувати з Оргкомітетом перегонів «Ми – чемпіони!». При використанні матеріалів просимо вказувати джерело Дитячі велоперегони «Ми - чемпіони!». Копіювання тексту Положення на інші сайти для анонсування подій не бажане, якщо необхідно - давайте посилання на Положення drive.google

Положення про проведення перегонів для малюків «Котигорошки»*
22 квітня 2018 року
________________________________________________________

*Перегони для малюків «Котигорошки» - це окремі змагання серед наймолодших учасників дитячих велоперегонів «Ми – чемпіони!» на дистанції 80 м.

1. Загальні положення
Дитячі перегони в парку Дубки (м. Київ) організовані з метою розвитку і підтримки у дітей інтересу до їзди на велосипеді і пропаганди здорового способу життя (у дорослих :) ). Загальне керівництво і організацію перегонів здійснює Оргкомітет перегонів – Світлана Шатохіна та Світлана Юсипенко, ГО «Дитячі велоперегони «Ми – чемпіони!», в співпраці з Олексієм Гордієнком, велоклуб «Амігос».

2. Допуск до участі в перегонах
Велоперегони для малюків – змагання на швидкість серед дітей 2 роки, 3 роки.

До старту допускаються учасники на будь-яких велосипедах і бiговелах (безпедальних велосипедах), технічний стан яких відповідає загальноприйнятим нормам. Відповідальність за технічний стан велосипедів лежить на батьках учасників. Дозволено використання додаткових бічних коліс. Не допускаються гонщики на машинках-толокарах та гонщики на велосипедах з ручкою для батьків.

Наявність шолому – обов'язкова. Їзда по трасі без шолома під час змагань і тренувальних заїздів заборонена.

Під час реєстрації батьки учасників заповнюють письмовий дозвіл наступного змісту:

Декларація учасника дитячих велоперегонів «Ми – чемпіони!» м. Київ
Я, ___________________________________________________, батько/ мати / опікун / тренер
учасника дитячих велоперегонів _______________________________ несу особисту відповідальність за дотримання дитиною правил безпеки під час змагань і претензій до організаторів мати не буду. Даю згоду на обробку і зберігання вказаних персональних даних про дитину для забезпечення організації велоперегонів і ведення їх статистики. З правилами проведення змагань ознайомлений(-а) та зобов'язуюсь їх виконувати.
Дата __________ Підпис ___________ Паспорт № _______________
Контакти (e-mail) _______


Завантажити бланк Декларації з drive.google

3. Порядок реєстрації
Реєстрація на змагання здійснюється в два етапи - попередня реєстрація, яка відкривається за три тижні до початку змагань для складання реєстраційних списків і визначення порядку виходу гонщиків на старт, і основна реєстрація - на місці проведення перегонів в день старту. Попередня реєстрація є обов’язковою та триває два тижні. Вона може бути обмежена чи закрита раніше, якщо кількість зареєстрованих учасників досягла певної кількості. Прийом будь-яких заявок на участь припиняється якщо список зареєстрованих перевищує 200 осіб. Якщо зареєстрована дитина не буде приймати участь у змаганнях, батьки повинні повідомити про це організаторів.

При реєстрації батьки вказують:

1. Прізвище Ім'я дитини *
2. Дата народження дитини *
3. Категорія - біговел чи велосипед *
4. Діаметр коліс біговела чи велосипеда *
5. Місто, селище (для приїжджих)
6. Команда

_____
Пункти, відмічені *, - обов'язкові для реєстрації.


При одержанні номера в день старту батьки учасників повинні в обов'язковому порядку надати заповнену Декларацію учасника, і при необхідності надати документ, що засвідчує особу і дату народження дитини. Діти молодше 3-х років реєструються в категорії «3 роки». Реєстрація проводиться окремо для категорій (див. окремий лист «Розклад змагань»). Організатори залишають за собою право обмежити кількість гонщиків для кожної вікової категорії. На перегони допускаються лише заздалегідь зареєстровані гонщики. На розсуд організаторів і за наявності вільних номерів до перегонів можуть допускатися до 5-ти осіб не зареєстрованих заздалегідь через поважні причини.

Реєстраційний внесок – 150* грн.
_____
*Внесок сплачується у день змагань під час основної реєстрації. При відмові дитини виходити на старт, внесок повертається батькам. Сума внеску призначається організаторами і обумовлена витратами на проведення змагань та підтримку проекту. Реєстрація на змагання (попередня та основна) означає, що батьки згодні з сумою внеску, умовами та правилами змагань, які викладені в даному Положенні.

Учасник отримує стартовий номер, який потрібно закріпити на кермі велосипеда таким чином, щоб номер учасника було чітко видно суддям на фініші. Якщо номер на кермо супроводжується номером-наліпкою, то номер-наліпка чіпляється на шолом чи одяг гонщика. Після фінішу номери залишаються учасникам.

В заїзді стартують 3..5 учасників. При необхідності кількість учасників в заїзді може бути збільшена до 7 гонщиків.

4. Порядок проходження дистанції
Дистанція змагань є відрізком завдовжки 80 м.

У «Розкладі змагань» вказується час стартів (див. окремий лист). Заїзди в кожній категорії проходять по черзі один за одним. Кількість заїздів в кожній категорії визначається після закінчення реєстрації. При випередженні графіка перед стартом наступної категорії оголошуються тренувальні заїзди.

Орієнтовний розклад змагань (уточнений залежить від набору учасників):
1-й змагальний день, неділя
  • «Бiговел 2 роки» – старти з 10:30
    «Бiговел 3 роки» – старти з 12:00
    «Велосипед 2-3 роки» – старти з 13:00
Старт учасників виконується по команді «на старт, увага, руш». Додатково команда «руш» дублюється змахом стартового прапорця. Учасники починають рух по команді «руш». Час учасника в заїзді фіксується на фініші. Місце учасника в кожному заїзді визначається показаним часом або порядком фінішу. Місце учасника у фінішному протоколі може бути змінене при призначенні штрафів. Місце учасника у фінішному протоколі також може бути змінене, якщо учасник фінішував за допомогою батьків (на руках у батьків) та випередив учасників, які фінішували самостійно, штрафи при цьому не призначаються, результат як рекорд не зараховується. Не дозволяється старт в декількох категоріях. Повторний старт може бути дозволений за рішенням суддів.

Проходження дистанції перевіряється помічниками судді і маршалами, що знаходяться уздовж траси. Безпека і порядок на трасі підтримуються організаторами, маршалами і батьками. Учасники-малюки можуть стартувати з підтримкою батьків. Батькам заборонено в момент старту виштовхувати вперед учасників гонки. За виштовхування зі старту або фальстарт (початок руху раніше команди «руш») за участю батьків до результату учасника буде додано штрафний час 3 секунди. За фальстарт до результату учасника, що стартує самостійно буде додано штрафний час 1 секунда. За груповий фальстарт (початок руху групи учасників раніше команди «марш») до результату кожного учасника групи буде додано штрафний час 1 секунда. За умов дотриманням правил безпеки дозволений супровід учасника одним з батьків. Супроводжуючі повинні рухатися якомога ближче до обмежувальної стрічки, тримаючи трасу вільною для проїзду малюків. Супроводжуючим заборонено рухатися спиною вперед. Учаснику перегонів дозволяється обгін інших учасників з дотриманням правил безпеки. За небезпечне підрізування, поштовхи, виштовхування інших учасників з траси, до результату учасника, який створював перешкоди, буде додано штрафний час 3 секунди. В разі проходження будь-яких ділянок траси пішки, учасник та його супроводжуючий не повинні створювати перешкоди іншим учасникам перегонів. Фотографи та ті, хто проводять відео-зйомку, повинні знаходитися впритул до обмежувальної стрічки або поза нею. Переміщатися по трасі під час змагань заборонено, під час заїзду на трасі можуть знаходитися лише учасники заїзду та супроводжуючі. Якщо учасникові потрібна допомога, на трасу з дотриманням правил безпеки для надання допомоги можуть виходити маршали і батьки. При цьому батьки не повинні створювати перешкод іншим учасникам перегонів. За створення перешкод до результату учасника, батьки якого створювали перешкоди, буде додано штрафний час 3 секунди. За штовхання та тягнення учасника вздовж траси, буде додано штрафний час 3 секунди. За грубі порушення можуть призначатися місця, починаючи з 4-го, незалежно від показаного результату.

Після перетину лінії фінішу учасник повинен проїхати в напрямку руху уздовж траси та попрямувати в зону нагородження.

За порушення порядку проходження дистанції і правил безпеки (ходіння батьків і дітей по трасі під час заїзду), за створення перешкод учасникам перегонів - штраф. Паління в зоні проведення змагань заборонене. Смітити заборонено.

Присутність бригади швидкої медичної допомоги на змаганнях серед малюків не передбачається.

5. Порядок нагородження
Нагородження учасників проводиться відразу після закінчення кожного заїзда. Всі учасники отримують нагороди - медаль та грамоту. В якості додаткового заохочення учасникам може бути вручений пакет з сувенірною продукцією від подарункових партнерів.

6. Їжа і пiслягоночнi радощі
Організатори надають воду та одноразові стаканчики. Їжу для пiслягоночних радощів кожен привозить на свій розсуд. Вживання спиртних напоїв заборонене.


Як дістатися місця змагань

Підбірка для велоперегонів "Котигорошки"

Зображення

Пішки:
- Від метро Сирець 500 м
- Від входу в парк зі сторони Дитячої бібліотеки 350 м. Сюди можна дістатися автомобілем.

Найближчі точні адреси:
- вул. Салютна 41 (ДЮФШ ім. Лобановського)
- вул. Я.Корчака, 60 (Національна бібліотека України для дітей)
- вул. Стеценка, 1 (ресторан Дубки)

Власні авто потрібно залишати за межами парку. Шлагбаум відкривається лише в дні перегонів для авто, які привозять обладнання.

-------------

До старту траси "Котигорошки" від метро Сирець 500 м

З виходу метро наліво, проходите вздовж вул. Стеценка під залізничним мостом. Одразу за ним - стежка в парк, це магістральна стежка від метро до житлових масивів на вул. Салютній та Я.Корчака. Після входу в парк починається невеликий підйом вгору рівчаком, після підйому - рівно та від магістральної стежки повертаєте праворуч у напрямку галявини. Ознака нашої присутності - траса та намет реєстрації.

------------

До старту траси "Котигорошки" від входу в парк зі сторони Дитячої бібліотеки 350 м.

Минаєте плакат "Маршрут здоров'я", орієнтуючись по стрілкам на деревах, заходите в глиб парку. Після того, як пройдете футбольне поле (воно знаходиться зліва від Вашого шляху), зразу повертаєте наліво на галявину, за нею - траса та намет реєстрації.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: ПОЛОЖЕННЯ про проведення перегонів «Ми - чемпіони!»

Повідомлення Sveta » 1.4.15 01:56

Додаткова інформація

Наша сторінка на facebook GonkaMyChempiony
Наш сайт MyChempiony

Про нас. Вся правда про перегони "Ми - чемпіони!")
Дошка пошани перегонів "Ми - чемпіони!"

Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"
Результати перегонів "Ми - чемпіони!"

Гонка. Ідеї, побажання
Навігатор по архіву


Додаткові побажання для батьків та учасників змагань

Якість проведення змагань залежить від усіх учасників процесу: організаторів, суддів, учасників, їх батьків, глядачів та вболівальників.

• Вчасно приходьте на реєстрацію, старти, нагородження.
• Допоможіть учасникам заздалегідь підготуватися до старту - прикріпіть на кермо велосипеда стартовий номер, перевірте, чи правильно надітий шолом.
• Номер повинен бути помітний суддями на відстані, а шолом підігнаний за розміром і застібнутий.
• Під час старту і фінішу учасників не виходьте на трасу, і не перебігайте стартовий коридор.
• Допомагаючи стартувати учасникам, не виштовхуйте їх зі старту. Допоможіть малюкові почати рух, а старшому гонщику - утримати рівновагу. За цим принципом, замінюючи батьків, надають допомогу маршали.
• Супроводжуючи малюків по трасі, не рухайтесь спиною вперед, дивіться під ноги. На Вашому шляху може опинитися хтось із учасників.
• Не залишайте велосипеди в межах траси, особливо в зоні стартового коридору.
• Не ставайте під час заїзду перед суддями. Якщо необхідно спілкуйтеся з суддями у паузах між заїздами.
• Не кидайте сміття і інші сторонні предмети на трасу і навколо неї - запитайте у організаторів, куди можна викидати сміття.
• Навчіть дитину правилам етикету гонок - щоб уникнути травм не можна підрізати, затискати, штовхати інших учасників змагання.
• Будьте активними вболівальниками. Ви можете голосно кричати, плескати у долоні, підтримувати рідних, знайомих і незнайомих учасників. Налаштуйте на гарний настрій дітей і себе.
• Не турбуйтеся, якщо Ваша дитина не зайняла перше місце, чи виступила на Ваш погляд невдало - похваліть за будь-який результат. Діти набагато спокійніше ставляться до невдач, ніж їхні батьки.
• Якщо учасник змагань отримав травму, зверніться до організаторів, які забезпечують швидку медичну допомогу.
• Виконуйте правила перегонів, підтримуйте громадський порядок і загальноприйняті норми поведінки.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: ПОЛОЖЕННЯ про проведення велоперегонів «Ми - чемпіони!»

Повідомлення Sveta » 28.4.16 15:10

Контакти

Світлана Шатохіна Shato 066 965-23-63, 067 505-36-86 - загальне керівництво та співпраця з партнерами, velodeti@ukr.net
Світлана Юсипенко Sveta 098 441-25-49 - реєстрація та порядок проведення змагань, yus2006@ukr.net 098 441-25-49 <--- відреєстрація, sms у дні змагань


Повернутись до “Дитяча гонка "Ми - чемпіони"”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей