Вісімнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 21-22.05.16

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Вісімнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 21-22.05.16

Повідомлення Sveta » 28.4.16 14:16

Увага! :volna:

В суботу та неділю, 21 та 22 травня 2016 року в парку Дубки, м. Київ відбудуться Вісімнадцяті Дитячі велоперегони «Ми – чемпіони!». Проводяться змагання на швидкість серед дітей віком 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років та 10 років.

Всіх запрошуємо прийняти участь в цій радісній події! :)

В перший день змагань, 21 травня (субота) приймають участь гонщики категорій «6 років» та молодші. У другий день змагань, 22 травня (неділя) приймають участь гонщики категорій «7 років» та старші.

Положення про проведення перегонів «Ми – чемпіони!» - тут правила, про знання яких Ви ставите свій підпис в Декларації

Розклад змагань
Порядок виходу гонщиків на старт - індивідуальний розклад, вказується час закінчення реєстрації та час старту
Розклад додаткових змагань
Порядок виходу гонщиків на старт на додаткові перегони

Попередня реєстрація - з 2 по 15 травня, обов'язкова - закриита!
Попередня реєстрація - Мами - на старті, 22 травня

Фото на плакат - надіслайте фото до 12 травня

Що планується під час змагань

Подія у facebook Вісімнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" (травень) 2016
Подія на bikeportal Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" (травень) 2016

Чекаємо на допомогу батьків, волонтерів та партнерів! Волонтерська допомога на перегонах, маршальська служба, спонсорська фінансова підтримка, пропозиції для створення фонду подарунків, участь у суботнику, професійні пост релізи, висвітлювання події у фото та відео сюжетах, залучення TV, моральна підтримка, захист та ідеї для розвитку.

Прес-анонс
Прихований текстпоказати
Прес-анонс - Понад 800 дітей від 2-х до 14-ти років вийдуть на старт весняних велоперегонів «Ми – чемпіони!»
У вихідні, 21 та 22 травня, київський парк Дубки перетвориться на місце для активного сімейного відпочинку. Тут пройдуть 18-ті дитячі велоперегони «Ми – чемпіони!». На старт вийдуть більш ніж 600 юних гонщиків віком від 3-х до 10-ти років.

Розклад змагань:
21 травня – старти дітей віком 3-6 років,
22 травня– старти дітей віком 7-10 років.
Заїзди з 10:30 до 18:30.

Учасники проходять різні дистанції: круги по 230 м (до 6 років) та 400 м (7-10 років). Це незвичайні змагання! Тут немає подіуму, медалі та подарунки отримує кожен учасник та кожен учасник відчуває себе чемпіоном!

Велоперегони "Ми – чемпіони!» – це громадська ініціатива. Організатори першими в Україні провели відкриті аматорські велозмагання для дітей. І якщо в 2007 році в перших перегонах взяли участь 18 маленьких гонщиків, то за чотири дні змагань весною 2016 загалом на старт вийдуть більш ніж 800 дітей віком від 2 до 14 років. В квітні вже відбулися змагання юніорів та малюків та 200 дітлахів вже отримали медалі та "чемпіонське" звання! Нам є чим пишатись, в жодній країні світу немає подібних змагань! Правила та формат цих дитячих велоперегонів народилися саме тут – в парку Дубки м. Києва. Незвичайні змагання підтримує Київська міська адміністрація і небайдужі до активного та здорового способу життя компанії та особи.

Місце проведення: м. Київ, парк Дубки (Сирець). Проходить двічі на рік.
Більше інформації: http://www.velokiev.com/forum/viewforum.php?f=76, https://www.facebook.com/GonkaMyChempiony
За додатковою інформацією,і акредитацією звертайтеся, будь ласка, до
Світлани Шатохіної, моб. 067-505-36-86, e-mail:velodeti@ukr.net
Фото Фото Наталія Висоцька
Зображення
(Незмінна цитата :)
Шановні батьки! Ви повинні бути готовими до наслідків перегонів :)
- Ваша дитина не буде знімати медаль навіть під час сну;
- замучить Вас питаннями «коли вже будуть наступні перегони? та« чи встигли Ви зареєструватися?»;
- тягнутиме на тренування чи «покататися», коли у Вас вже немає сил;
- розповідатиме всім своїм друзям, що саме він був чемпіоном;
- три дні після перегонів ходитиме вдома у велошоломі.
Якщо є питання або бажання допомогти з організацією змагань звертайтеся:

Контакти
Світлана Шатохіна Shato 067 505-36-86 - загальне керівництво та співпраця з партнерами, velodeti@ukr.net
Світлана Юсипенко Sveta 098 441-25-49 - реєстрація та порядок проведення змагань, yus2006@ukr.net

В цій темі можна задавати питання і одержувати відповіді. Тут будуть даватися додаткові об'яви для батьків. Слідкуйте за темою!

Відгуки та фото про перегони 8 вересня 2007 року, 31 травня 2008 року, 13 вересня 2008 року, 30 травня 2009 року, 12 вересня 2009 року, 22 травня 2010 року, 11-12 вересня 2010 року, 21-22 травня 2011 року, 10-11 вересня 2011 року, 19-20 травня 2012 року, 8-9 вересня 2012 року, 18-19 травня 2013 року, 14-15 вересня, 5 жовтня 2013 року, 26 квітня, 17-18 травня 2014 року, 6-7 вересня, 4 жовтня 2014 року, Котигорошки 26 квітня 2015 року, 25 квітня, 16-17 травня 2015 року, 12-13 вересня 2016 року, Юніори 23 жовтня 2016 року, Котигорошки 24 жовтня 2016 року.

Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Вісімнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 21-22.05.16

Повідомлення Sveta » 28.4.16 14:16

Розрахунковий час заїзда на круговій трасі - 10 хвилин, починаючи з категорії «9 років - дівчата» - 12 хвилин. Нагородження буде проводитися після кожного заїзду на спеціально організованій Галявині Нагородження (поза трасою і паралельно з гонкою, не перериваючи її). У тих випадках, якщо супроводжуючим батькам необхідно знаходиться одночасно і на нагородженні, і на трасі, наприклад, старти двох дітей в сім'ї підряд - звертайтеся до організаторів, приймемо рішення на місці. Прохання не йти з Галявини Нагородження відразу після нагородження дитини, почекайте поки не будуть нагороджені всі учасники заїзда, підтримаєте всіх дітей!
Трасу відкривають для тренувань за оголошенням суддів: 1) перед початком змагань, 2) під час перерв, і, 3) в тому випадку, якщо попередні заїзди закінчилися раніше запланованого часу. Тренувальні заїзди можна проводити поза трасою у будь-який час! Даний розклад є загальним - зверніть увагу, що нижче опублікований індивідуальний розклад: в списку Порядок виходу гонщиків на старт для кожного учасника вказаний час закінчення реєстрації (потрібно зареєструватися до цього часу), номер заїзду (орієнтовно +- 1), час старту (орієнтовно). Останні заїзди в категоріях можуть початися трохи раніше, ніж вказано, якщо на момент вказанного часу закінчення реєстрації з'явилися всі учасники.


Захід сонція в ці дні близько 20:40.

Розклад змагань 21 травня 2016
Прихований текстпоказати
можливі зміни

Тренувальні заїзди - траса буде відкрита для тренувань до початку змагань, у перерви та перед стартами категорій, якщо буде можливість

Категорія «Біговел 3 роки»
реєстрація з 10:20 до 11:30
старти та нагородження з 10:50 до 12:00

Категорія «Велосипед 3 роки»
реєстрація з 11:30 до 11:50
старти та нагородження з 12:00 до 12:20

Категорія «Біговел 4 роки»
реєстрація з 11:50 до 12:30
старти та нагородження с 12:20 до 13:00

Категорія «Біговел 5 років»
реєстрація з 12:30 до 12:50
старти та нагородження с 13:00 до 13:10

1-а перерва для суддів 10 хв з 13:10 до 13:20 скасована, буде по можливості

Категорія «Велосипед 4 роки»
реєстрація з 12:40 до 13:40
старти та нагородження з 13:10 до 14:10

Перерва 30 хв з 14:10 до 14:40. Далі старти тільки на велосипедах.

Категорія «5 років - дівчата»
реєстрація з 14:10 до 14:50
старти та нагородження з 14:40 до 15:20

Категорія «5 років - хлопці»
реєстрація з 14:50 до 16:10
старти та нагородження з 15:20 до 16:50

2-га перерва для суддів 10 хв з 16:50 до 17:00 скасована, буде по можливості

Категорія «6 років - дівчата»
реєстрація з 16:20 до 17:00
старти та нагородження з 16:50 до 17:30

Категорія «6 років - хлопці»
реєстрація з 17:00 до 18:20
старти та нагородження з 17:30 до 19:00
Розклад змагань 22 травня 2016
Прихований текстпоказати
можливі зміни

Тренувальні заїзди - траса буде відкрита для тренувань до початку змагань, у перерви та перед стартами категорій, якщо буде можливість

Категорія «7 років - дівчата»
реєстрація з 10:00 до 10:40
старти та нагородження з 10:30 до 11:10

Категорія «7 років - хлопці»
реєстрація з 10:40 до 12:00
старти та нагородження з 11:10 до 12:30

1-га перерва для суддів 10 хв з 12:30 до 12:40 скасована, буде по можливості

Категорія «8 років - дівчата»
реєстрація з 12:00 до 12:40
старти та нагородження з 12:30 до 13:10

Категорія «8 років - хлопці»
реєстрація з 12:40 до 14:00
старти та нагородження з 13:10 до 14:30

Перерва 30 хв з 14:30 до 15:00

Категорія «Мами» (1 заїзд)
реєстрація з 14:20 до 14:40
старти та нагородження з 15:00 до 15:10

Категорія «9 років - дівчата»
реєстрація з 14:40 до 15:10
старти та нагородження з 15:10 до 15:40

Категорія «9 років - хлопці»
реєстрація з 15:10 до 16:30
старти та нагородження з 15:40 до 17:00

2-га перерва для суддів 10 хв з 17:00 до 17:10 скасована, буде по можливості

Категорія «10 років - дівчата»
реєстрація з 16:30 до 17:00
старти та нагородження з 17:00 до 17:30

Категорія «10 років - хлопці»
реєстрація з 17:00 до 18:00
старти та нагородження з 17:30 до 18:30
Дистанції змагань для різних категорій дивіться у Положенні перегонів.

Категорія "Біговел 5 років" стартуватиме одразу після "Біговел 4 роки".
2016 весна Розклад_.PNG

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Вісімнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 21-22.05.16

Повідомлення Sveta » 28.4.16 14:16

Індивідуальний розклад (актуальн. 20 травня 18:00)
Прихований текстпоказати
Станом на 20 травня 18:00 на перегони заявлено:
760 учасники, + резерв 17, + резерв-новачки 61

21 травня, субота 413 учасники, + резерв 6, + резерв-новачки 37. Планується 46 заїздів.
22 травня, неділя 347 учасники, + резерв 11, + резерв-новачки 24. Планується 40 заїздів та 1 заїзд мам під час перерви.
Оновлення списку на 22 травня, 22:30
22 травня, неділя 379 учасники, + резерв 0, + резерв-новачки 24. Планується 40 заїздів та 1 заїзд мам під час перерви.

Насправді, список трохи переповнений...

Увага!
Для кожного учасника вказано: час закінчення реєстрації (треба зареєструватися до цього часу; якщо учасник прийде пізніше - він бере участь, але вважається таким, що запізнився і зміщується в наступні заїзди), номер заїзду (орієнтовно), час старту заїзду (орієнтовно). Для гонщиків других та наступних заїздів категорії краще прийти трохи раніше. Це допоможе сформувати повноцінні заїзди у разі можливої неявки інших учасників. Перестановки в сусідніх заїздах (обміни) вирішуються на місці в день старту. Номери на змаганнях можуть бути іншими!

Можливі зміни. Перегляньте свій розклад ще раз напередодні змагань!
В зв'язку з відреєстрацією напередодні змагань індивідуальний розклад редагується, зміни невеликі, але варті Вашої уваги. Номери можуть змінюватися!
Резервісти, зверніть увагу, Вам поступово надаються номери. В першу чергу учасникам "зі стажем", або нашим помічникам на перегонах.


Змагання відбудуться і в дощову погоду. Якщо дощитиме цілий день, то це значно зменшить кількість учасників. В цьому випадку - слідкуйте за основним розкладом, який буде наведено вище! Для гонщиків другої половини дня розклад буде "сжатий" і підтягнуйтий до часу 1 заїзду в категорії.

Порядок виходу гонщиків на старт 21 травня 2016
Прихований текстпоказати
Примітки. Порядок виходу на старт визначений 1) статтю, крім найменших, 2) діаметром коліс, 3) датою народження. Реєстраційний список і виписка грамот - українською мовою. Перевіряйте правопис! Перевірте інші дані (вік, діаметр). Якщо потрібні виправлення або є зауваження по розподілу заїздів, або відреєстрація - пишіть ПП, або в пошту yus2006@ukr.net, або в темі Попередня реєстрація.

Категорія «Біговел 3 роки» (7 заїздів) дистанція 1х230 м
RN Музиченко Єфім 2.7 8 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 10:50
1 Куркіна Марта 3 8 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 10:50
2 Частникова Влада 3 8 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 10:50
3 Саралiдзе Гiоргi 3 8 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 10:50
4 Коломійченко Роман Вишневе, Київської 3 8 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 10:50
5 Прасол Макар 3 8 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 10:50
6 Глоба Марія 3 8 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 10:50
7 Гречний Максим 3 8 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 10:50
8 Глебов Іван Чайки, Київської 3 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:00
9 Зуєв Омелян Донецьк PRO 3 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:00
10 Нога Максим 3 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:00
11 Мироненко Михайло 3 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:00
12 Сокур Олег Інфопульс 3 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:00
13 Яроменок Маркіян 3 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:00
RN Багатурiя Iлона 3 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:00
14 Даниленко Нікіта Вишневе, Київської 3 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:00
15 Лопатіна Катерина 3 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:00
16 Чертополох Денис 3 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 11:00
17 Задорожній Орест 2.5 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:10
18 Кравчук Сергій Коростишів, Житомирської 2.101 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:10
19 Даниленко Давід 2.101 14 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:10
20 Міхмель Данило 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:10
21 Ніколаєв Ярослав 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:10
22 Дзядевич Іван 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:10
23 Дяків Христина 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:10
24 Пунько Ярослав 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:10
25 Романюк Андрій 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:10
26 Сидоренко Гліб 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:10
27 Любенко Тимофій 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:10
28 Чайка Крістіна 3 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:10
29 Іванова Поліна 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:20
30 Пантюхов Владислав 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:20
31 Ситникова Надія 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:20
32 Пічкур Іван Бровари, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:20
33 Ніколенко Кирило 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:20
34 Лисаков Артур 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:20
35 Водоп'ян Іван 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:20
36 Гайдаєнко Нікіта 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:20
37 Жержерунова Варвара 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:20
38 Харченко Кайрос 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:20
RN Поліщук Вероніка 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:20
39 Саліхов Назар HAPPY KіDS 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 4 час старту: 11:20
40 Фоменко Владислав 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 5 час старту: 11:30
41 Дегтярьова Ніка 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 5 час старту: 11:30
42 Духовний Андрій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 5 час старту: 11:30
43 Шелевер Захар 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 5 час старту: 11:30
44 Хом'як Серафіма 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 5 час старту: 11:30
45 Бєлєтєєв Дмитро 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 5 час старту: 11:30
46 Горпіневич Макар Вишневе, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 5 час старту: 11:30
RN Полінков Олександр 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 5 час старту: 11:30
47 Пекарчук Софія 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 5 час старту: 11:30
48 Денисенко Гліб 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 5 час старту: 11:30
49 Дерев'янко Даніїл Ірпінь, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 5 час старту: 11:30
50 Рудик Степан 3 12 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 5 час старту: 11:30
51 Абдуллах Сафія Софіївська Борщагівка, Київської Інфопульс 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:40
RN Форощук Артем 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:40
RN Журба Ілля 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:40
52 Ставицький Святослав 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:40
53 Яковлев Тимофій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:40
54 Заяць Роман 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:40
55 Боденко Дарій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:40
56 Шеронов Олексій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:40
57 Тішаєв Андрій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:40
58 Тітов Ярослав 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 6 час старту: 11:40
59 Сіренко Лев 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 7 час старту: 11:50
RN Буграк Денис 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 7 час старту: 11:50
RN Тарасенко Еріка 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 7 час старту: 11:50
60 Бібченко Лія 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 7 час старту: 11:50
61 Лубніна Аліса 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 7 час старту: 11:50
62 Чернявська Мирослава 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 7 час старту: 11:50
63 Качкачішвілі Ніколоз 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 7 час старту: 11:50
64 Троцько Богдана Вишневе, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 7 час старту: 11:50
R Грязнов Светослав 3 12 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 7 час старту: 11:50
65 Самойленко Олексій 3 14 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 7 час старту: 11:50

Категорія «Велосипед 3 роки» (2 заїзди) дистанція 1х230 м
66 Гейченко Мю 3 8 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
RN Порецька Ева 2.9 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
RN Василенко Зореслава 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
67 Перевертун Катерина Забуччя, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
68 Гречана Софія 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
69 Самедінов Керім Вишневе, Київської Порцелян 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
70 Пуликовський Мірослав 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
71 Кучер Євангеліна Артеріум 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
72 Пахомов Єгор Лідер - Чемпіони 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
73 Кривенко Дар'я 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
74 Сташкевич Артем 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 12:00
75 Конотоп Олексій Вишневе, Київської 3 14 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
76 Соколов Артем 3 14 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
77 Лубнін Нікіта Артеріум 3 14 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
78 Слободенюк Поліна Інфопульс 3 14 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
79 Сташкевич Олексій 3 14 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
80 Зимбицька Катерина Інфопульс 3 16 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
81 Лесик Дмитро Пісківка, Київської 3 16 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
82 Чуб Злата 3 16 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
83 Дмитрієнко Юлія 3 16 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
84 Сипко Марія Артеріум 3 16 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10
85 Чугай Тимур Боярка, Київської 3 16 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:10

Категорія «Біговел 4 роки» (4 заїзди) дистанція 1х230 м
86 Короченцева Анастасiя 4 8 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 1 час старту: 12:20
87 Кругла Поліна Інфопульс 4 8 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 1 час старту: 12:20
88 Юсім Аріна 4 10 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 1 час старту: 12:20
R Дуброва Назар 4 10 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 1 час старту: 12:20
89 Басараб Назар 4 10 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 1 час старту: 12:20
90 Мусієнко Денис 4 10 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 1 час старту: 12:20
91 Малков Матвій 4 10 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 1 час старту: 12:20
92 Скомаровський Петро 4 10 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 1 час старту: 12:20
93 Гриньков Марк 4 10 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 1 час старту: 12:20
94 Лещенко Нікіта 4 10 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 1 час старту: 12:20
RN Катречко Артем 4 10 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 1 час старту: 12:20
95 Чуян Дмитро Петрівське, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 2 час старту: 12:30
96 Копилова Ніка 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 2 час старту: 12:30
97 Мазур Вадим 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 2 час старту: 12:30
98 Шпак Михайло HAPPY KіDS 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 2 час старту: 12:30
99 Верлан Михаїл 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 2 час старту: 12:30
100 Лісовий Гордій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 2 час старту: 12:30
101 Бублей Матвiй 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 2 час старту: 12:30
102 Сергієнко Данило 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 2 час старту: 12:30
103 Усенко Катерина Інфопульс 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 2 час старту: 12:30
104 Бондар Артем 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 2 час старту: 12:30
105 Шевцова Злата Харків 4 12 час закінчення реєстрації: 12:10 заїзд: 2 час старту: 12:30
106 Брагіда Ярослав 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:40
107 Севастьянов Єгор Княжичі, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:40
108 Маслов Олександр 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:40
RN Литвиненко Дмитро 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:40
109 Гвоздік Артєм 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:40
110 Куманський Любомир 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:40
111 Гнатюк Данило 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:40
112 Мусієнко Дмитро 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:40
113 Кривошей Андрій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:40
114 Куцак Михайло 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:40
115 Салацька Олександра 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 3 час старту: 12:40
116 Петровська Софія Ірпінь, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 4 час старту: 12:50
117 Осипенко Костянтин Бровари, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 4 час старту: 12:50
118 Носенко Андрій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 4 час старту: 12:50
119 Сайко Ілля 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 4 час старту: 12:50
120 Євдокименко Володимир Інфопульс 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 4 час старту: 12:50
121 Расько Ян 4 12 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 4 час старту: 12:50
122 Стрижов Назар Вишневе, Київської 4 14 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 4 час старту: 12:50
123 Камінський Гліб 4 16 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 4 час старту: 12:50
124 Коваленко Антон 4 16 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 4 час старту: 12:50
125 Мірошніченко Мартін 4 16 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 4 час старту: 12:50
RN Розовик Артeм Софіївська Борщагівка, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 4 час старту: 12:50
126 Розумяк Ангеліна 4 16 час закінчення реєстрації: 12:30 заїзд: 4 час старту: 12:50

Категорія «Біговел 5 років» (1 заїзд) дистанція 1х230 м
127 Ніколенко Анастасія 5 12 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 1 час старту: 13:00
128 Кравцова Олександра 5 12 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 1 час старту: 13:00
129 Голець Давид 5 12 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 1 час старту: 13:00
130 Владіміров Ярослав 5 12 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 1 час старту: 13:00
131 Кучма Олександр 5 12 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 1 час старту: 13:00
132 Куркін Нікіта 5 12 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 1 час старту: 13:00
133 Глоба Марк 5 12 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 1 час старту: 13:00
134 Шаповалов Нікіта 5 12 час закінчення реєстрації: 12:50 заїзд: 1 час старту: 13:00

Категорія «Велосипед 4 роки» (6 заїздів) дистанція 1х230 м
135 Грініченко Олексій 4 12 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 1 час старту: 13:10
136 Іонов Андрій 4 12 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 1 час старту: 13:10
137 Хомякова Ксенія 4 12 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 1 час старту: 13:10
138 Золотар Софія 4 12 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 1 час старту: 13:10
139 Волченко Мірра 4 12 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 1 час старту: 13:10
140 Олійник Валерія 4 12 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 1 час старту: 13:10
141 Освальд Домінік 4 12 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 1 час старту: 13:10
RN Арсланов Лев 4 12 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 1 час старту: 13:10
142 Федоренко Макар 4 14 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
RN Музиченко Єгор 4 14 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
143 Головань Всеволод 4 14 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
144 Пузанков Іван Інфопульс 4 14 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
145 Поліщук Гліб 4 14 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
146 Медвідь Анастасія 4 14 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
147 Валеватий Василь 4 14 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
148 Гортопан Олексій Лідер - Чемпіони 4 14 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
149 Швець Ілля 4 14 час закінчення реєстрації: 13:00 заїзд: 2 час старту: 13:20
150 Ануфрієв Олег 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
151 Лівшиць Тамара 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
152 Олексенко Каріна HAPPY KіDS 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
153 Денисов Олексій Молнія 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
154 Чікіта Тимур 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
155 Ісічко Лев 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
156 Остаповський Євгеній 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
157 Хіміченко Домініка 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
158 Манзюк Роман 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
159 Хорошилов Євгеній 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
160 Кириленко Мілана 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
161 Зюков Іван 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
RN Юрлов Андрій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:30
162 Адамюк Артем HAPPY KіDS 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
163 Іванченко Максим 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
164 Січкаренко Дарина 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
165 Завірюха Андрій Софіївська Борщагівка, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
166 Нестерук Анна 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
RN Горбенко Ірина 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
167 Гоменюк Ростислав Амігос 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
168 Нестерова Валерія 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
169 Поліщук Роман 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
170 Костюк Амалія Турбо 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
171 Четверик Іван Ірпінь, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 4 час старту: 13:40
172 Мусієнко Олександра 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
173 Карпінський Стефан 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
174 Запорожко Ульяна 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
175 Півторак Олексій 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
RN Мозган Ярослав 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
176 Сухомовський Максим 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
177 Цімох Артур Пісківка, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
RN Порецький Лев 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
178 Хом'як Захар 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
179 Паламарчук Борис 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
180 Філіпенко Петро 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
181 Мельник Роман 4 16 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 13:50
182 Маренець Єгор 4 18 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
183 Величко Назарій Інфопульс 4 18 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
184 Анніков Артем Молнія 4 18 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
185 Шевченко Максим 4 18 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
186 Чемер Лев 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
187 Замковой Ярослав Райдуга 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
188 Колесник Олексій 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
189 Корнієнко Микита 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
190 Кравчинський Еміль 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00
191 Старченко Іван Інфопульс 4 20 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 6 час старту: 14:00

Далі старти тільки на велосипедах. Хлопці та дівчата стартують окремо.

Категорія «5 років - дівчата» (4 заїзди) дистанція 2х230 м
RN Лозко Катерина 5 14 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
192 Лахман Еля Райдуга 5 14 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
193 Коваль Марія 5 14 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
194 Рудиченко Ганна 5 14 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
RN Маркітан Валерія Ірпінь, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
195 Нечай Єва Лідер - Чемпіони 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
196 Демченко Марія Молнія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
197 Рябенко Єлизавета 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 1 час старту: 14:40
198 Мазурик Анна 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
199 Моркотун Євгенія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
200 Макарчук Вероніка 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
201 Сятненко Поліна 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
202 Нешта Анастасія Лідер - Чемпіони 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
203 Лесик Домініка Пісківка, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
204 Шувалова Мар'я Калита, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
205 Хаустова Марія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
206 Швець Вероніка Турбо 5 16 час закінчення реєстрації: 14:30 заїзд: 2 час старту: 14:50
207 Сакун Катерина 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
208 Молодченко Марія 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
209 Петричук Єва 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
210 Толкун Єва 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
211 Міхмель Вероніка 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
212 Бєлєтєєва Анна 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
213 Горбатенко Поліна 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
214 Лесечко Єлізавета 5 16 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 3 час старту: 15:00
215 Литвиненко-Коренюк Софія Соколята 5 18 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 4 час старту: 15:10
216 Берест Іванна 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 4 час старту: 15:10
217 Зеленська Людмила 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 4 час старту: 15:10
218 Подкоритова Єва Молнія 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 4 час старту: 15:10
219 Фоміних Вікторія Лісовичі, Київської Стріла 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 4 час старту: 15:10
220 Мальцева Софія SCOTT RC 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 4 час старту: 15:10
221 Марчук Анастасія 5 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 4 час старту: 15:10

Категорія «5 років - хлопці» (9 заїздів) дистанція 2х230 м
222 Безсмертний Семен 5 12 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:20
223 Малишев Олексій 5 14 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:20
224 Ключніков Георгій 5 14 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:20
225 Юревич Ярослав 5 14 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:20
226 Знахаренко Марк 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:20
227 Шамшур Роман Лідер - Чемпіони 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:20
228 Самочерних Святослав 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:20
229 Рец Володимир 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:20
RN Луценко Тимур 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 1 час старту: 15:20
230 Петровець Матвій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:30
231 Шатін Влас Райдуга 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:30
232 Кулик Макар 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:30
233 Свистун Даниїл Фастів, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:30
234 Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:30
235 Дерев'янко Єгор Ірпінь, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:30
R Хрещик Іван 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:30
236 Корчук Євген 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:30
237 Кондратьєв Ян 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:30
238 Кирпа Матвій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:10 заїзд: 2 час старту: 15:30
239 Побережець Павло 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:40
240 Нешта Денис Лідер - Чемпіони 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:40
241 Кохан Михайло 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:40
242 Дуброва Сергей 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:40
243 Соломаха Владислав 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:40
RN Соколи Артем 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:40
244 Сулима Марк 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:40
245 Ісічко Платон 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:40
246 Щур Назар Горенка, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:40
247 Кононцов Дмитро 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 3 час старту: 15:40
248 Головенець Артем 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
RN Бачинський Денис 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
249 Лукаш Михайло 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
250 Кустовський Артем Глеваха, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
251 Сорокін Костянтин Extreme Factory UKR 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
252 Сандул Володимир 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
253 Яковенко Єгор 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
254 Мироненко Антон 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
255 Пантюхов Нікіта 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
256 Швидкий Тимур 5 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 4 час старту: 15:50
257 Казмірчук Платон 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:00
258 Кравець Владислав 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:00
259 Толкун Єгор 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:00
260 Грицків Павло 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:00
261 Курташов Кирило 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:00
262 Златін Данило 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:00
263 Волокітін Ілля Молнія 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:00
264 Швень Тимофій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:00
265 Салацький Олексій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:00
266 Попович Артем Стріла 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 5 час старту: 16:00
267 Кравчук Іван 5 18 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:10
268 Ялинний Володимир 5 18 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:10
269 Воронін Ілля Молнія 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:10
270 Лєсков Даніл 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:10
271 Онищенко Кирило 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:10
272 Євдошенко Кіріл 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:10
273 Міхненко Володимир 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:10
274 Маркотенко Денис Діти Світла 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:10
275 Ященко Федір 5 20 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 6 час старту: 16:10
276 Барташук Артем 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 7 час старту: 16:20
277 Лепеха Назар 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 7 час старту: 16:20
278 Панченко Микола 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 7 час старту: 16:20
279 Калініченко Максим 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 7 час старту: 16:20
280 Поляков Роман 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 7 час старту: 16:20
281 Товстик Артем 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 7 час старту: 16:20
282 Капрал Єгор 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 7 час старту: 16:20
283 Шелест Євген 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 7 час старту: 16:20
284 Хазаров Артур 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 7 час старту: 16:20
285 Федчик Сергій Білогородка, Київської 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:30
286 Бойко Андрій 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:30
287 Конотоп Михайло Вишневе, Київської 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:30
RN Литовченко Яків 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:30
288 Козачок Євгеній 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:30
289 Шелест Юрій 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:30
290 Луць Маркіян 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:30
291 Вергун Андрій 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:30
292 Гриньов Ярослав 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 8 час старту: 16:30
293 Кондратенко Денис 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:40
294 Володимиров-Лихоліт Андрій 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:40
295 Гриценко Артем 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:40
296 Губа Григорій Умань, Черкаської 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:40
297 Громико Александер 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:40
298 Цимбалюк Назар Інфопульс 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:40
299 Лівшиць Леонід 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:40
300 Руденко Олександр 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:40
301 Школьний Лука 5 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 9 час старту: 16:40

Категорія «6 років - дівчата» (4 заїзди) дистанція 2х230 м
302 Губарєва Поліна Соколята 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 1 час старту: 16:50
303 Хранівська Ясна 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 1 час старту: 16:50
304 Шкребко Дар'я 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 1 час старту: 16:50
305 Дацюк Марія 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 1 час старту: 16:50
306 Макейчик Марія 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 1 час старту: 16:50
307 Несин Мирослава Соколята 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 1 час старту: 16:50
308 Бойчук Марія 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 1 час старту: 16:50
309 Веремієва Милана 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 1 час старту: 16:50
310 Лещук Єва 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 1 час старту: 16:50
311 Ісупова Катерина 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 1 час старту: 16:50
312 Артюх Мелана 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 2 час старту: 17:00
R Мордовіна Софія 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 2 час старту: 17:00
313 Баліцька Кіра 4 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 2 час старту: 17:00
314 Окрент Каріна 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 2 час старту: 17:00
315 Герлянд Катерина 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 2 час старту: 17:00
316 Сердитко Поліна 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 2 час старту: 17:00
317 Ґречна Еліна 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 2 час старту: 17:00
318 Сурма Марія 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 2 час старту: 17:00
319 Корчинська Іва 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 2 час старту: 17:00
320 Корчинська Ева 6 16 час закінчення реєстрації: 16:40 заїзд: 2 час старту: 17:00
321 Чуб Валерiя 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:10
322 Жукова Антоніна 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:10
323 Перевертун Анна Забуччя, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:10
324 Нестеренко Віра Діти Світла 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:10
RN Затуранова Софія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:10
325 Сіунова Єлизавета 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:10
RN Порецька Ана 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:10
326 Шкарупіна Валерія Переяслав-Хмельницький, Київської області 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:10
327 Герасименко Наталія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:10
328 Слотвінська Олександра 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 3 час старту: 17:10
329 Дідок Дар'я Гора, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:20
330 Кузнєцова Маргарита 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:20
331 Кудінова Марія Ірпінь, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:20
332 Кравчук Юлія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:20
333 Гуз Софія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:20
334 Фетісенко Вікторія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:20
RN Литовченко Софія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:20
335 Юкало Надія 6 24 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:20
336 Долинна Аліса 6 24 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:20
RN Доброван Софія 6 24 час закінчення реєстрації: 17:00 заїзд: 4 час старту: 17:20

Категорія «6 років - хлопці» (9 заїздів) дистанція 2х230 м
R Нестерук Назар Чайки, Київської Чайка 6 14 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
RN Ковкрак Матвій 6 14 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
337 Кушнір Захар Інфопульс 6 14 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
338 Півторак Микита 6 14 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
339 Рябошапка Кирило 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
340 Данилевич Денис Буча, Київської 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
341 Литвин Ілля 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
342 Мельниченко Матвій 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
RN Буграк Вадим 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
343 Самойлов Захар 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
344 Ворушило Олександр Чайки, Київської 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
345 Круковський Михайло 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:40
346 Чайка Євген 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:40
347 Савченко Тимофій 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:40
348 Білицький Олексій Чайки, Київської 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:40
349 Марич Федір Форсаж 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:40
RN Коваль Олексій Бровари, Київської 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:40
350 Стрєлов Гліб 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:40
RN Бондаренко Данiiл 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:40
RN Яковенко Захар 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:40
351 Галiтовський Владислав 6 16 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:40
352 Шостаковський Мирон 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 17:50
353 Морозович Назар Бровари, Київської 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 17:50
354 Самедінов Селім Вишневе, Київської Порцелян 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 17:50
355 Вертай Дмитро 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 17:50
356 Лобачов Матвій 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 17:50
357 Медведєв Артем 6 18 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 17:50
358 Попович Святослав Артеріум 6 18 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 17:50
R Саранча Тимофій 6 18 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 17:50
359 Сташкевич Андрій 6 18 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 17:50
360 Кононенко Єгор 6 18 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 17:50
361 Грініченко Роман 6 18 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 3 час старту: 17:50
362 Оленченко Єгор 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 4 час старту: 18:00
363 Шекера Максим Молнія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 4 час старту: 18:00
364 Рожков Тимур Соколята 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 4 час старту: 18:00
365 Левченко Святослав 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 4 час старту: 18:00
366 Косенко Максим 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 4 час старту: 18:00
367 Сидоренко Олексій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 4 час старту: 18:00
368 Захаров Андрій Турбо 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 4 час старту: 18:00
369 Шепель Данііл Бровари, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 4 час старту: 18:00
370 Орнатський Єгор 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 4 час старту: 18:00
371 Кіпчук Костянтин 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 4 час старту: 18:00
372 Горбаченко Антон 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:10
373 Снегірьов Тимур 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:10
374 Зябченко Ілля 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:10
RN Червінський Ілля Васильків, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:10
375 Перев'язко Дмитро 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:10
376 Максименко Даніїл 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:10
377 Кривенко Іван 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:10
378 Жидков Іван 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:10
379 Галатін-Павловський Олексій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 5 час старту: 18:10
380 Антонов Юрій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 6 час старту: 18:20
381 Шекера Костянтин Вишневе, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 6 час старту: 18:20
382 Баліцький Данило 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 6 час старту: 18:20
383 Корнієнко Михайло 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 6 час старту: 18:20
384 Кохан Ігор 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 6 час старту: 18:20
RN Iващенко Владислав 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 6 час старту: 18:20
385 Новіков Лев Ірпінь, Київської Інфопульс 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 6 час старту: 18:20
386 Розумяк Нікіта 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 6 час старту: 18:20
387 Горобей В'ячеслав 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 6 час старту: 18:20
RN Литвинов Давид 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 6 час старту: 18:20
388 Шаповал Тимофій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:00 заїзд: 6 час старту: 18:20
389 Єрмаков Ярослав Бровари, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:30
390 Гордієнко Андрій Амігос 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:30
391 Бражніков Тимофій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:30
392 Хоптовой Тимур 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:30
393 Кривов Данило 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:30
394 Шпитко Аскольд 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:30
395 Іваськів Ян Вишгород, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:30
396 Балашов Матвій Мотижин, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:30
397 Бакшеєв Микола Молнія 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 7 час старту: 18:30
398 Сашенко Тарас Проліски, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 8 час старту: 18:40
399 Шиманський Андрій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 8 час старту: 18:40
400 Канюк Андрій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 8 час старту: 18:40
401 Кошелєв Ярослав 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 8 час старту: 18:40
402 Горобцов Олександр 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 8 час старту: 18:40
403 Янковський Вадим 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 8 час старту: 18:40
404 Бобко Віктор 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 8 час старту: 18:40
405 Квітченко Іван 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 8 час старту: 18:40
406 Горобченко Дмитро Бориспіль, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 8 час старту: 18:40
407 Мельник Дмитро 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:50
408 Пащенко Андрій Глеваха, Київської 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:50
409 Матлак Владислав Артеріум 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:50
410 Уваров Михайло 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:50
411 Васильченко Назар Амігос 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:50
412 Кондратський Євген Молнія 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:50
413 Іванченко Георгій 6 24 час закінчення реєстрації: 18:20 заїзд: 9 час старту: 18:50
Порядок виходу гонщиків на старт 22 травня 2016
Прихований текстпоказати
Примітки. Порядок виходу на старт визначений 1) статтю, крім найменших, 2) діаметром коліс, 3) датою народження. Реєстраційний список і виписка грамот - українською мовою. Перевіряйте правопис! Перевірте інші дані (вік, діаметр). Якщо потрібні виправлення або є зауваження по розподілу заїздів, або відреєстрація - пишіть ПП, або в пошту yus2006@ukr.net, або в темі Попередня реєстрація.

Категорія «7 років - дівчата» (4 заїзди) дистанція 2х400 м
RN Василенко Маргарита 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
414 Назаренко Анна 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
RN Катрук Катерина Соколята 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
415 Бугай Аліна Артеріум 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
416 Ляшенко Софія Інфопульс 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
417 Шепель Катерина 4 18 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
RN Чехова Поліна Соколята 7 18 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
418 Криштофор Домініка 7 18 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
419 Криштофор Меланія 7 18 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
420 Литвиненко-Коренюк Анастасія Соколята 7 18 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
421 Базиленко Мар'яна Соколята 6 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
RN Ільєнко Аліса 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
422 Калина Вероніка 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
423 Рейнгардт Єва-Вікторія 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
424 Денисова Марія Молнія 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
425 Міхмель Аріна 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
RN Александрова Анна Соколята 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
426 Завалішина Радміла 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
427 Даньшина Ульяна 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
428 Кармолітова Єлизавета SCOTT RC 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
RN Деркач Анна Соколята 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
429 Гушта Кароліна 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
430 Лісовська Вероніка 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
431 Філіпенко Катерина 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
432 Войтенко Дар'я Соколята 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
433 Іщенко Олександра 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
434 Чернецька Ольга SCOTT RC 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
435 Ружицька Ольга 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
436 Бокань Єва 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
437 Дюденко Варвара Бровари, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
438 Паламарчук Мілана 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
439 Романюк Тетяна 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
440 Муравйова Анастасія Барси 7 20 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 3 час старту: 10:50
441 Рибка Софія 7 24 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00
442 Ручко Аврора 7 24 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00
443 Овечко Софія 7 24 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00
444 Кучер Олександра Артеріум 7 24 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00
445 Лєскова Ніка 7 24 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00
446 Демченко Софія Молнія 7 24 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00
447 Волжина Діана 7 24 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00
448 Весна Ева Молнія 7 24 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00
449 Саморай Валерія 7 24 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00
450 Нечипоренко Єва Інфопульс 7 24 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00
451 Прасол Катерина 7 24 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00
452 Картун Іванна 7 26 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00
453 Пінчук Єва 7 26 час закінчення реєстрації: 10:40 заїзд: 4 час старту: 11:00

Категорія «7 років - хлопці» (8 заїздів) дистанція 2х400 м
RN Батюшин Євгеній 7 14 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 1 час старту: 11:10
454 Текеянов Георгій 7 16 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 1 час старту: 11:10
455 Васильев Олександр 7 16 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 1 час старту: 11:10
456 Золотарський Родіон 7 16 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 1 час старту: 11:10
457 Золотарський Ілларіон 7 16 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 1 час старту: 11:10
RN Катречко Ігор 7 16 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 1 час старту: 11:10
RN Нагорнюк Олександр 7 16 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 1 час старту: 11:10
458 Павлюков Іван Васильків, Київської 7 18 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 1 час старту: 11:10
459 Павлюков Михайло Васильків, Київської 7 18 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 1 час старту: 11:10
460 Євсеєв Олег Артеріум 7 18 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 1 час старту: 11:10
RN Мартиновський Марк Бориспіль, Київської 7 18 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 1 час старту: 11:10
461 Какіашвілі Михайло 7 20 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 2 час старту: 11:20
RN Лук'янець Яромир 7 20 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 2 час старту: 11:20
462 Бочок Данило 7 20 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 2 час старту: 11:20
463 Латайко Арсеній 7 20 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 2 час старту: 11:20
464 Єрін Даніїл Вишгород, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 2 час старту: 11:20
465 Грігорович Олександр Молнія 7 20 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 2 час старту: 11:20
466 Бабич Дмитро 7 20 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 2 час старту: 11:20
467 Луць Святослав 7 20 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 2 час старту: 11:20
468 Гутієв Давід 7 20 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 2 час старту: 11:20
469 Сухонда Сергій Форсаж 7 20 час закінчення реєстрації: 11:00 заїзд: 2 час старту: 11:20
470 Барабанов Валерій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 3 час старту: 11:30
471 Школа Денис 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 3 час старту: 11:30
472 Коваленко Міхаіл 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 3 час старту: 11:30
473 Салацький Віктор 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 3 час старту: 11:30
474 Пурхало Кирил 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 3 час старту: 11:30
475 Сайковський Кирил 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 3 час старту: 11:30
476 Левшунов Андрій Українка, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 3 час старту: 11:30
477 Васильїв Семен Форсаж 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 3 час старту: 11:30
478 Шатін Святослав Райдуга 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 3 час старту: 11:30
479 Кондратенко Андрій Переяслав-Хмельницький, Київської області 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 4 час старту: 11:40
480 Пурхало Марк 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 4 час старту: 11:40
481 Костенко Артем 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 4 час старту: 11:40
482 Пустовойт Єгор Обухів, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 4 час старту: 11:40
483 Гальченко Ігор 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 4 час старту: 11:40
484 Сотніков Федір Молнія 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 4 час старту: 11:40
485 Мусієнко Нікіта 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 4 час старту: 11:40
486 Бірюк Дмитро 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 4 час старту: 11:40
487 Василенко Дмитро 7 20 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 4 час старту: 11:40
488 Севковський Арсеній 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
489 Авер'янов Iлля 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
490 Артюх Володимир 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
491 Коляда Іван 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
492 Яренко Владислав 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
493 Заяць Андрій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
RN Корольов Ігор 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
494 Микитюк Михайло 7 20 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 5 час старту: 11:50
495 Овчинников Яромир 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
496 Ясько Ярослав 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
497 Мірошніченко Гавриїл 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
RN Соколи Владислав 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
RN Школьний Артем 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
498 Лахман Максим Райдуга 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
499 Чугай Северин Боярка, Київської 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
500 Лубнін Тихон 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
501 Клімов Микола 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
502 Євдошенко Матвiй 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
503 Гермашев Олександр 7 24 час закінчення реєстрації: 11:40 заїзд: 6 час старту: 12:00
504 Мостицький Артур 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
505 Бобрусь Олексій Райдуга 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
506 Назаренко Тимофій 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
507 Шевчук Микита Райдуга 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
508 Карук Михайло 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
509 Меть Єгор 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
510 Чорний Степан Angara.іn.ua 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
511 Донець Арсеній 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
512 Злуніцин Валерій 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 7 час старту: 12:10
513 Чернявський Данііл Інфопульс 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20
RN Зеленков Михайло 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20
514 Метлицький Георгій 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20
515 Альошин Іван 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20
516 Кулик Нікіта 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20
517 Теліщук Максим Молнія 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20
518 Лазарев Нікіта Соколята 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20
519 Гресько Володимир 7 24 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20
520 Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 7 26 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20
521 Аубекеров Борис Бровари, Київської 7 26 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 8 час старту: 12:20

Категорія «8 років - дівчата» (5 заїздів) дистанція 2х400 м
522 Долгих Поліна Райдуга 8 16 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:30
523 Варивода Соломія Діти Світла 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:30
524 Кириленко Лілія 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:30
525 Соколова Мілана 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:30
526 Блоцька Марія 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:30
527 Ламаєва Ярослава 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:30
RN Медведєва Дар'я 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:30
528 Володимиренко Анна 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:30
529 Пономаренко Анастасія 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:40
530 Богданова Софія Княжичі, Київської 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:40
531 Лазарєва Софія 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:40
532 Логашова Марія 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:40
533 Кострицька Марія 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:40
534 Ковальчук Маргарита 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:40
535 Крищенко Поліна Амігос 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:40
536 Бакай Вероніка 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:40
537 Лапшова Анна 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:40
538 Малкова Майя 8 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:40
539 Буравльова Євгенія Артеріум 8 22 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:40
540 Єгорова Анастасія 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 12:50
541 Савенчук Дар'я 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 12:50
542 Столяр Вероніка 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 12:50
543 Каленіча Анастасія 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 12:50
544 Маркотенко Анастасія Діти Світла 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 12:50
545 Іванова Юлія Молнія 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 12:50
546 Мальцева Анастасія SCOTT RC 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 12:50
547 Захарова Маргарита Турбо 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 12:50
548 Піковська Софія 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 12:50
549 Шекера Анна Молнія 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 12:50
550 Пахольчук Вікторія Молнія 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 12:50
551 Кічата Софія 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:00
552 Резніченко Діана Артеріум 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:00
553 Довбушевська Маргарита 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:00
554 Швець Надія Турбо 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:00
555 Кузьмяк Кароліна 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:00
556 Лазарева Інна Соколята 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:00
557 Максимчук Ксенія 8 26 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:00
558 Бегеба Крістіна Молнія 8 26 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:00
559 Федоренко Віра Форсаж 8 26 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:00
560 Губа Поліна Умань, Черкаської 8 26 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:00

Категорія «8 років - хлопці» (7 заїздів) дистанція 2х400 м
561 Конашков Антон 8 16 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:20
562 Конашков Олексiй 8 16 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:20
563 Перепелиця Максим 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:20
564 Волобуєв Михайло 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:20
565 Залізнюк Михайло Боярка, Київської 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:20
566 Скрипець Михайло 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:20
567 Бібченко Єлисей 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:20
568 Кудінов Костянтин Ірпінь, Київської 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:20
569 Олесов Данііл Діти Світла 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:20
570 Лукаш Іван 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:20
571 Самойлов Роман 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:20
572 Шевчук Данило 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:30
573 Гаврилець Володимир 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:30
574 Міщенко Михайло Діти Світла 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:30
575 Антонов Михайло 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:30
576 Шеремет Тимур 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:30
577 Чернявський Михаїл Діти Світла 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:30
578 Бондарчук Нікіта 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:30
579 Овчаренко Денис Шалені бджілки 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:30
580 Медведенко Ілля 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:30
581 Руднєв Євгеній Артеріум 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:30
582 Євплов Даніл Форсаж 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 3 час старту: 13:40
583 Пугач Ілля 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 3 час старту: 13:40
584 Гаврилей Іван 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 3 час старту: 13:40
585 Потетнєв Олександр Вишневе, Київської 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 3 час старту: 13:40
RN Худяков Андрій 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 3 час старту: 13:40
586 Шуман Олексій 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 3 час старту: 13:40
587 Корчук Максим 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 3 час старту: 13:40
588 Кравчук Нікіта 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 3 час старту: 13:40
589 Володимиров-Лихоліт Олег 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 3 час старту: 13:40
590 Оверченко Нікіта 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 3 час старту: 13:40
591 Ісупов Єгор 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:50
592 Мальований Роман 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:50
593 Гуслистий Назар Турбо 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:50
594 Костюк Клим Турбо 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:50
595 Дебальчук Максим 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:50
596 Чекулаєв Роман Боярка, Київської 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:50
597 Нестеренко Михайло Діти Світла 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:50
598 Муравейник Олександр 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:50
599 Дубовой Артем 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:50
600 Романенко Роман Молнія 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:50
601 Василенко Ярослав Амігос 8 24 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 5 час старту: 14:00
602 Баров Нікіта Молнія 8 24 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 5 час старту: 14:00
603 Водоп'янов Кіріл 8 24 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 5 час старту: 14:00
604 Дида Ігор 8 24 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 5 час старту: 14:00
605 Муха Юрій 8 24 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 5 час старту: 14:00
606 Рябчун Дмитро 8 24 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 5 час старту: 14:00
RN Доброван Кирило 8 24 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 5 час старту: 14:00
607 Осадчий Тимофій 8 24 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 5 час старту: 14:00
608 Яковенко Данило 8 24 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 5 час старту: 14:00
609 Васильєв Назар Молнія 8 24 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 5 час старту: 14:00
610 Корнієнко Єгор 8 24 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 6 час старту: 14:10
611 Топехін Дмитро Амігос 8 24 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 6 час старту: 14:10
612 Таращенко Микола Ірпінь, Київської 8 24 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 6 час старту: 14:10
613 Ганічев Євген Ра 8 24 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 6 час старту: 14:10
614 Матвійчук Тимофій Ра 8 24 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 6 час старту: 14:10
615 Кравченко Юрій Ра 8 24 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 6 час старту: 14:10
616 Пінчук Костянтин Ра 8 24 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 6 час старту: 14:10
617 Кіцкай Костянтин Ра 8 24 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 6 час старту: 14:10
618 Заглада Мірон 8 24 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 6 час старту: 14:10
619 Гуз Михайло 8 24 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 6 час старту: 14:10
620 Сонько Єгор Турбо 8 26 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 7 час старту: 14:20
621 Корнієць Володимир 8 26 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 7 час старту: 14:20
622 Оніщенко Владислав 8 26 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 7 час старту: 14:20
623 Ручко Олексій 8 26 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 7 час старту: 14:20
624 Петренко Дмитро 8 26 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 7 час старту: 14:20
625 Чуйкін Максим Бровари, Київської 8 26 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 7 час старту: 14:20

Категорія «9 років - дівчата» (2 заїзди) дистанція 3х400 м
626 Школа Кароліна 9 20 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
627 Фоміних Марія Лісовичі, Київської Стріла 9 20 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
628 Паладій Катерина Ірпінь, Київської Порцелян 9 20 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
629 Ренчка Дарина Соколята 9 20 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
630 Фантич Марія 9 20 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
631 Журавська Вероніка Амігос 8 24 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
632 Москаленко Поліна 9 24 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
633 Єгорова Любов 9 24 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
634 Міхненко Ангеліна 9 24 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
RN Лапчинська Мілана 9 24 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
635 Черкас Ангеліна 9 24 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 1 час старту: 15:10
636 Зюкова Катерина 9 24 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:22
637 Коваленко Карина 9 24 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:22
638 Стебліна Валерія 9 24 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:22
RN Бабіна Марія 9 24 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:22
639 Кладієнко Вероніка 9 24 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:22
640 Цимбалюк Валерія 9 24 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:22
641 Гордієнко Анна Амігос 9 24 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:22
642 Ялинна Валерія 9 24 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:22
643 Соболєва Євгенія 9 26 час закінчення реєстрації: 15:00 заїзд: 2 час старту: 15:22

Категорія «9 років - хлопці» (6 заїздів) дистанція 3х400 м
644 Чабала Любомир 9 16 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:40
645 Кириєнко Богдан Артеріум 9 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:40
646 Хранівський Владислав 9 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:40
647 Карпенко Артем Лідер - Чемпіони 9 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:40
648 Хомяков Кирил 9 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:40
649 Андрієць Філіп Бровари, Київської 9 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:40
RN Дідок Володимир Гора, Київської 9 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:40
650 Немировський Максим 9 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:40
651 Петровський Павло Ірпінь, Київської 9 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:40
652 Никітін Олександр Лідер - Чемпіони 9 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 2 час старту: 15:52
653 Ремінний Максим 9 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 2 час старту: 15:52
654 Гайовий Костянтин 9 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 2 час старту: 15:52
655 Алексійчук Сергій Лідер - Чемпіони 9 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 2 час старту: 15:52
656 Демчук Станіслав 9 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 2 час старту: 15:52
657 Костюк Орест 9 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 2 час старту: 15:52
658 Чорноголовко Григорій 9 22 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 2 час старту: 15:52
659 Бондаренко Михайло Артеріум 9 22 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 2 час старту: 15:52
660 Будяк Олександр Бровари, Київської 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 16:04
661 Корольов Артем 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 16:04
662 Куц Андрій 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 16:04
RN Кобрін Максим 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 16:04
663 Ковтуцький Ігор Соколята 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 16:04
664 Шамшур Дмитро Лідер - Чемпіони 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 16:04
665 Гук Тарас 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 16:04
666 Довгич Євген 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 16:04
667 Сипко Микита Артеріум 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 16:04
668 Поліщук Артем Соколята 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 16:04
669 Москаленко Дмитро 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 16:04
670 Онопрієнко Дмитро 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:16
671 Пахомов Антон Лідер - Чемпіони 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:16
672 Бойко Денис 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:16
673 Леськів Григорій Українка, Київської 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:16
674 Марич Дмитро Форсаж 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:16
675 Горобей Михайло 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:16
676 Кільдішев Станіслав Амігос 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:16
677 Сологубов Олексій 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:16
678 Іванко Микола 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:16
679 Карлишев Роман 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:16
680 Ризванюк Лев Діти Світла 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:16
681 Копанєв Денис 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:16
682 Хотенко Микола 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:16
683 Мухин Артем 9 24 час закінчення реєстрації: 16:20 заїзд: 5 час старту: 16:28
684 Коцюба Едуард Райдуга 9 24 час закінчення реєстрації: 16:20 заїзд: 5 час старту: 16:28
685 Акішев Нікіта 9 24 час закінчення реєстрації: 16:20 заїзд: 5 час старту: 16:28
686 Павлусь Юлiй 9 24 час закінчення реєстрації: 16:20 заїзд: 5 час старту: 16:28
RN Петрушенко Климентiй 9 24 час закінчення реєстрації: 16:20 заїзд: 5 час старту: 16:28
687 Примаченко Захар Амігос 9 24 час закінчення реєстрації: 16:20 заїзд: 5 час старту: 16:28
688 Богданов Леонід 9 24 час закінчення реєстрації: 16:20 заїзд: 5 час старту: 16:28
689 Носан Максим 9 24 час закінчення реєстрації: 16:20 заїзд: 5 час старту: 16:28
690 Бондар Філіп 9 24 час закінчення реєстрації: 16:20 заїзд: 5 час старту: 16:28
691 Петриченко Дмитро 9 24 час закінчення реєстрації: 16:20 заїзд: 5 час старту: 16:28
692 Василенко Георгій Амігос 9 24 час закінчення реєстрації: 16:20 заїзд: 5 час старту: 16:28
693 Кокот Андрій Соколята 9 24 час закінчення реєстрації: 16:20 заїзд: 5 час старту: 16:28
694 Ручко Ілля 9 26 час закінчення реєстрації: 16:20 заїзд: 6 час старту: 16:40
695 Короченцев Володимир 9 26 час закінчення реєстрації: 16:20 заїзд: 6 час старту: 16:40
696 Васильченко Максим Амігос 9 26 час закінчення реєстрації: 16:20 заїзд: 6 час старту: 16:40
697 Мазур Дмитро 9 26 час закінчення реєстрації: 16:20 заїзд: 6 час старту: 16:40
698 Бабич Олександр Лідер - Чемпіони 9 26 час закінчення реєстрації: 16:20 заїзд: 6 час старту: 16:40
699 Новіков Микита Ірпінь, Київської Інфопульс 9 26 час закінчення реєстрації: 16:20 заїзд: 6 час старту: 16:40
700 Юдін Єгор 9 26 час закінчення реєстрації: 16:20 заїзд: 6 час старту: 16:40
701 Вергуненко Данііл 9 26 час закінчення реєстрації: 16:20 заїзд: 6 час старту: 16:40
702 Свергунов Назар 9 26 час закінчення реєстрації: 16:20 заїзд: 6 час старту: 16:40

Категорія «10 років - дівчата» (2 заїзди) дистанція 3х400 м
703 Потерлевич Дар'я 10 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 1 час старту: 17:00
704 Кувичка Аріна Інфопульс 10 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 1 час старту: 17:00
705 Коваленко Анна 10 24 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 1 час старту: 17:00
706 Гурбенко Марія 10 24 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 1 час старту: 17:00
707 Сидоренко Анна Вишневе, Київської 10 24 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 1 час старту: 17:00
708 Савенчук Марія 10 24 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 1 час старту: 17:00
709 Бобякіна Дар'я 10 24 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 1 час старту: 17:00
710 Лесечко Катерина 10 24 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 1 час старту: 17:00
711 Сотнікова Марія Молнія 10 26 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:12
712 Моцна Анна 10 26 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:12
713 Романюк Ірина 10 26 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:12
714 Прокіпчук Катерина Молнія 10 26 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:12
715 Луценко Кірія Буча, Київської 10 26 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:12
716 Москаленко Софія 10 26 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:12
717 Баранець Дар'я 10 26 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:12
718 Бережна Марія 10 26 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:12
719 Бакшеєва Дар'я Молнія 10 26 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:12
720 Скалозуб Валерія 10 27 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:12

Категорія «10 років - хлопці» (5 заїздів) дистанція 3х400 м
721 Кірчу Микола 10 20 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
722 Тменов Даниїл Райдуга 10 20 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
723 Тертицький Дмитро Лідер - Чемпіони 10 20 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
724 Дудченко Володимир Ніжин, Чернігівської 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
725 Приходько Данило 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
726 Таборов Ян 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
727 Карапина Вадим Ніжин, Чернігівської 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
728 Химорода Євгеній 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
729 Батічков В'ячеслав 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:30
730 Балашов Лев Мотижин, Київської 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:42
RN Бойко Ярослав 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:42
731 Чернявський Роман 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:42
732 Хаустов Іван 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:42
733 Донець Евгеній 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:42
734 Корольов Кирило 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:42
735 Рибка Кирило 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:42
736 Юрін Роман 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:42
737 Таращенко Михайло Ірпінь, Київської 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:42
738 Петренко Максим Інфопульс 10 24 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 3 час старту: 17:54
739 Лісовський Артур 10 24 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 3 час старту: 17:54
740 Федорченко Тимур Боярка, Київської 10 24 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 3 час старту: 17:54
741 Буняк Михаїл 10 24 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 3 час старту: 17:54
742 Чернявський Артем Порцелян 10 24 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 3 час старту: 17:54
743 Петрович Ніколай 10 24 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 3 час старту: 17:54
744 Онуфрієнко Владислав 10 24 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 3 час старту: 17:54
745 Соколов Максим 10 24 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 3 час старту: 17:54
746 Поліщук Ярослав Соколята 10 24 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 3 час старту: 17:54
747 Топехін Борис Амігос 10 24 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 3 час старту: 17:54
748 Зелінський Юрій Переяслав-Хмельницький, Київської області 10 26 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 4 час старту: 18:06
749 Іовенко Тимур 10 26 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 4 час старту: 18:06
750 Мартиненко Богдан 10 26 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 4 час старту: 18:06
751 Мальцев Богдан SCOTT RC 10 26 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 4 час старту: 18:06
752 Дубов Ілля 10 26 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 4 час старту: 18:06
753 Бевзюк Максим 10 26 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 4 час старту: 18:06
754 Антонов Іван 10 26 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 4 час старту: 18:06
755 Гуз Андрій 10 26 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 4 час старту: 18:06
756 Долинний Микита 10 26 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:18
757 Афанасьєв Євген 10 26 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:18
758 Васильєв Єгор Молнія 10 26 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:18
759 Шекера Артем Молнія 10 26 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:18
760 Чікіта Родіон 10 28 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:18
761 Носков Павло 10 29 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 5 час старту: 18:18

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Вісімнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 21-22.05.16

Повідомлення Sveta » 28.4.16 14:17

Увага! Гонщики що приймають участь в основних перегонах та додаткових перегонах на вибування в першу чергу змагаються в основних перегонах!
Розклад складений таким чином, щоб учасники встигли на додаткові змагання після участі у основних змаганнях.

Захід сонція в ці дні близько 20:40.

можливі зміни (уточнення)

Розклад додаткових змагань 21 травня 2016
Прихований текстпоказати
Категорія «Біговел 3 роки»
реєстрація з 11:40 до 12:00
старти та нагородження з 12:00 до 12:30

Категорія «Велосипед 3 роки»
реєстрація з 12:10 до 12:30
старти та нагородження з 12:30 до 13:00

Категорія «Біговел 4 роки»
реєстрація з 12:40 до 13:00
старти та нагородження с 13:00 до 13:30*

Примітка. Для пари гонщиків категорії «Біговел 5 роки» продовжено до 13:40

Перерва

Категорія «Велосипед 4 роки»
реєстрація з 14:10 до 14:30
старти та нагородження з 14:00 до 15:00

Далі старти тільки на велосипедах.

Категорія «5 років - дівчата»
реєстрація з 15:10 до 15:30
старти та нагородження з 15:30 до 16:00

Перерва

Категорія «5 років - хлопці»
реєстрація з 15:40 до 16:00 та з 16:10 до 17:00
старти та нагородження з 16:00 до 16:30 та з 16:30 до 17:30

Категорія «6 років - дівчата»
реєстрація з 17:10 до 17:30
старти та нагородження з 17:30 до 18:00

Категорія «6 років - хлопці»
реєстрація з 17:40 до 18:00 та з 18:10 до 18:30
старти та нагородження з 18:00 до 18:30 та з 18:30 до 19:00
Розклад додаткових змагань 22 травня 2016
Прихований текстпоказати
Категорія «7 років - дівчата»
реєстрація з 10:40 до 11:00
старти та нагородження з 11:00 до 11:30

Категорія «7 років - хлопці»
реєстрація з 11:40 до 12:00 та з 12:10 до 12:30
старти та нагородження з 12:00 до 12:30 та з 12:30 до 13:00

Категорія «8 років - дівчата»
реєстрація з 12:40 до 13:00
старти та нагородження з 13:00 до 13:30

Перерва

Категорія «8 років - хлопці»
реєстрація з 13:40 до 14:00 та з 14:10 до 14:30
старти та нагородження з 14:00 до 14:30 та з 14:30 до 15:30

Перерва

Категорія «9 років - дівчата»
реєстрація з 15:30 до 15:50
старти та нагородження з 15:50 до 16:20

Перерва

Категорія «9 років - хлопці»
реєстрація з 16:10 до 16:30 та з 16:40 до 17:00
старти та нагородження з 16:30 до 17:00 та з 17:00 до 17:30

Категорія «10 років - дівчата»
реєстрація з 17:10 до 17:30
старти та нагородження з 17:30 до 18:00

Примітка. В категорії «10 років - дівчата» заявок немає, можуть починати стартувати хлопці.

Категорія «10 років - хлопці»
реєстрація з 17:40 до 18:00
старти та нагородження з 18:00 до 18:30 та з 18:30 до 19:00

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Вісімнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 21-22.05.16

Повідомлення Sveta » 28.4.16 14:17

Станом на 18 травня на додаткові перегони на вибування заявлено 206 учасників:
21 травня, субота 121 учасник
22 травня, неділя 85 учасників

Порядок виходу гонщиків на старт на додаткові перегони 21 травня 2016
Прихований текстпоказати
Довжина траси для усіх категорій 80...100 м. Гонщики що приймають участь в основних та додаткових перегонах приходять на додаткові після старту та нагородження в основних перегонах. Бажаючі прийняти участь можуть дореєструватися на місці в день змагань.

Категорія «Біговел 3 роки» - 18
Музиченко Єфім 2.7 8
Прасол Макар 3 8
Глоба Марія 3 8
Глебов Іван Чайки, Київської 3 10
Міхмель Данило 3 12
Ніколаєв Ярослав 3 12
Дзядевич Іван 3 12
Сидоренко Гліб 3 12
Любенко Тимофій 3 12
Лисаков Артур 3 12
Саліхов Назар HAPPY KіDS 3 12
Дерев'янко Даніїл Ірпінь, Київської 3 12
Рудик Степан 3 12
Тітов Ярослав 3 12
Буграк Денис 3 12
Тарасенко Еріка 3 12
Кримець Вероніка 3 12
Чернявська Мирослава 3 12

Категорія «Велосипед 3 роки» - 4
Порецька Ева 2.9 12
Пахомов Єгор Лідер - Чемпіони 3 12
Соколов Артем 3 14
Дмитрієнко Юлія 3 16

Категорія «Біговел 4 роки» - 7
Мусієнко Денис 4 10
Гриньков Марк 4 10
Лісовий Гордій 4 12
Маслов Олександр 4 12
Куманський Любомир 4 12
Гнатюк Данило 4 12
Коваленко Антон 4 16

Категорія «Біговел 5 років» - 2
Кучма Олександр 5 12
Глоба Марк 5 12

Категорія «Велосипед 4 роки» - 22
Грініченко Олексій 4 12
Волченко Мірра 4 12
Іванченко Максим 4 12
Музиченко Єгор 4 14
Головань Всеволод 4 14
Чайковський Михайло 4 14
Гортопан Олексій Лідер - Чемпіони 4 14
Ануфрієв Олег 4 16
Лівшиць Тамара 4 16
Чікіта Тимур 4 16
Остаповський Євгеній 4 16
Манзюк Роман 4 16
Хорошилов Євгеній 4 16
Мацаєнко Михайло 4 16
Гоменюк Ростислав Амігос 4 16
Поліщук Роман 4 16
Цімох Артур Пісківка, Київської 4 16
Порецький Лев 4 16
Паламарчук Борис 4 16
Іванченко Маргарита 4 16
Чемер Лев 4 20
Кравчинський Еміль 4 20

Категорія «5 років - дівчата» - 10
Лозко Катерина 5 14
Нечай Єва Лідер - Чемпіони 5 16
Рябенко Єлизавета 5 16
Курна Дар'я 5 16
Нешта Анастасія Лідер - Чемпіони 5 16
Лесик Домініка Пісківка, Київської 5 16
Молодченко Марія 5 16
Міхмель Вероніка 5 16
Берест Іванна 5 20
Акішева Кіра 5 20

Категорія «5 років - хлопці» - 30
Малишев Олексій 5 14
Ключніков Георгій 5 14
Арслан Атаджан Даніель 5 16
Шамшур Роман Лідер - Чемпіони 5 16
Рец Володимир 5 16
Луценко Тимур 5 16
Петровець Матвій 5 16
Кулик Макар 5 16
Дерев'янко Єгор Ірпінь, Київської 5 16
Нешта Денис Лідер - Чемпіони 5 16
Сорокін Костянтин Extreme Factory UKR 5 16
Швидкий Тимур 5 16
Казмірчук Платон 5 16
Кравець Владислав 5 16
Грицків Павло 5 16
Златін Данило 5 16
Попович Артем Стріла 5 16
Ялинний Володимир 5 18
Онищенко Кирило 5 20
Маркотенко Денис Діти Світла 5 20
Барташук Артем 5 20
Калініченко Максим 5 20
Товстик Артем 5 20
Капрал Єгор 5 20
Хазаров Артур 5 20
Федчик Сергій Білогородка, Київської 5 20
Кравченко Михайло 5 20
Козачок Євгеній 5 20
Губа Григорій Умань, Черкаської 5 20
Лівшиць Леонід 5 20

Категорія «6 років - дівчата» - 10
Артюх Мелана 6 16
Окрент Каріна 6 16
Жукова Антоніна 6 20
Затуранова Софія 6 20
Сіунова Єлизавета 6 20
Порецька Ана 6 20
Дідок Дар'я Гора, Київської 6 20
Кравчук Юлія 6 20
Юкало Надія 6 24
Доброван Софія 6 24

Категорія «6 років - хлопці» - 19
Буграк Вадим 6 16
Савченко Тимофій 6 16
Білицький Олексій Чайки, Київської 6 16
Стрєлов Гліб 6 16
Яковенко Захар 6 16
Галiтовський Владислав 6 16
Морозович Назар Бровари, Київської 6 16
Вертай Дмитро 6 16
Червінський Ілля Васильків, Київської 6 18
Саранча Тимофій 6 18
Грініченко Роман 6 18
Левченко Святослав 6 20
Косенко Максим 6 20
Сидоренко Олексій 6 20
Кіпчук Костянтин 6 20
Перев'язко Дмитро 6 20
Кривов Данило 6 20
Шпитко Аскольд 6 20
Пащенко Андрій Глеваха, Київської 6 24
Порядок виходу гонщиків на старт на додаткові перегони 22 травня 2016
Прихований текстпоказати
Довжина траси для усіх категорій 80...100 м. Гонщики що приймають участь в основних та додаткових перегонах приходять на додаткові після старту та нагородження в основних перегонах. Бажаючі прийняти участь можуть дореєструватися на місці в день змагань.

Категорія «7 років - дівчата» - 6
Міхмель Аріна 7 20
Ружицька Ольга 7 20
Паламарчук Мілана 7 20
Лагода Ніколь 7 20
Кучер Олександра Артеріум 7 24
Картун Іванна 7 26

Категорія «7 років - хлопці» - 27
Васильев Олександр 7 16
Золотарський Родіон 7 16
Золотарський Ілларіон 7 16
Бабич Дмитро 7 20
Барабанов Валерій 7 20
Коваленко Міхаіл 7 20
Левшунов Андрій Українка, Київської 7 20
Мусієнко Нікіта 7 20
Пономар Ярослав 7 20
Севковський Арсеній 7 20
Авер'янов Iлля 7 20
Артюх Володимир 7 20
Яренко Владислав 7 20
Козирський Владислав 7 24
Ясько Ярослав 7 24
Соколи Владислав 7 24
Лубнін Тихон 7 24
Клімов Микола 7 24
Назаренко Тимофій 7 24
Карук Михайло 7 24
Осіпов Артем 7 24
Метлицький Георгій 7 24
Кулик Нікіта 7 24
Случанський Андрій 7 24
Гресько Володимир 7 24
Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 7 26
Аубекеров Борис Бровари, Київської 7 26

Категорія «8 років - дівчата» - 7
Блоцька Марія 8 20
Володимиренко Анна 8 20
Пономаренко Анастасія 8 20
Ковальчук Маргарита 8 20
Бакай Вероніка 8 20
Маркотенко Анастасія Діти Світла 8 24
Губа Поліна Умань, Черкаської 8 26

Категорія «8 років - хлопці» - 15
Перепелиця Максим 8 20
Волобуєв Михайло 8 20
Залізнюк Михайло Боярка, Київської 8 20
Олесов Данііл Діти Світла 8 20
Самойлов Роман 8 20
Петренко Дмитро 8 20
Корчук Максим 8 24
Кравчук Нікіта 8 24
Ісупов Єгор 8 24
Муравейник Олександр 8 24
Водоп'янов Кіріл 8 24
Доброван Кирило 8 24
Осадчий Тимофій 8 24
Корнієць Володимир 8 26
Чуйкін Максим Бровари, Київської 8 26

Категорія «9 років - дівчата» - 3
Бабіна Марія 9 24
Кладієнко Вероніка 9 24
Ялинна Валерія 9 24

Категорія «9 років - хлопці» - 17
Карпенко Артем Лідер - Чемпіони 9 20
Андрієць Філіп Бровари, Київської 9 20
Никітін Олександр Лідер - Чемпіони 9 20
Алексійчук Сергій Лідер - Чемпіони 9 20
Демчук Станіслав 9 20
Костюк Орест 9 20
Будяк Олександр Бровари, Київської 9 24
Таборських Іван 9 24
Шамшур Дмитро Лідер - Чемпіони 9 24
Пахомов Антон Лідер - Чемпіони 9 24
Бойко Денис 9 24
Акішев Нікіта 9 24
Петрушенко Климентiй 9 24
Примаченко Захар Амігос 9 24
Носан Максим 9 24
Короченцев Володимир 9 26
Бабич Олександр Лідер - Чемпіони 9 26

Категорія «10 років - дівчата» - 0

Категорія «10 років - хлопці» - 9
Тертицький Дмитро Лідер - Чемпіони 10 20
Таборов Ян 10 24
Батічков В'ячеслав 10 24
Чернявський Роман 10 24
Корольов Кирило 10 24
Соколов Максим 10 24
Мартиненко Богдан 10 26
Дубов Ілля 10 26
Чікіта Родіон 10 28

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Вісімнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 21-22.05.16

Повідомлення Sveta » 28.4.16 14:17

Погода у Києві

Прогноз на травень - accuweather
Прогноз на вихідні - accuweather
Прогноз на 2 тижня - gismeteo
Прогноз на 7 днів - Метеопост
Уточнений - rp5
Радар погоди

-----------------------------------------
Декларація учасника

Приклад заповненої декларації (травень 2014):
Зображення

Декларація учасника у одному екземплярі заповнюється окремо для кожної дитини одним з батьків/опікуном/тренером.
Файл, який потрібно завантажити, розархівувати, роздрукувати, прочитати, заповнити та принести на реєстрацію в день перегонів:
Для тих, хто не зміг зробите це заздалегідь, декларацію учасника можна буде заповнити на місці.

Завантажити бланк Декларації:
dekl.zip
(13.48 Кіб) Завантажено 162 разів
-----------------------------------------
Попередня реєстрація

Шановні батьки!

Якщо з моменту реєстрації у Вашої дитини змінився велосипед (діаметр коліс) - прохання повідомити про це завчасно в темі Попередня реєстрація, діти 3-10 років новим повідомленням, або в ПП Sveta. Буде менше плутанини на старті. В першу чергу в кожній категорії стартують гонщики на велосипедах з меншим діаметром коліс.

Якщо з моменту перегонів виявиться, що Ваша дитина не буде приймати участь (наприклад, у випадку від'їзду, хвороби тощо) - прохання відреєструватися в темі Попередня реєстрація, діти 3-10 років новим повідомленням, або в ПП Sveta, або на електронну адресу yus2006@ukr.net, або по телефону 098 4412549. Це важливо для організаторів, а також для тих учасників, які попадуть у резервний список. Ця інформація актуальна до останнього! В день перегонів - відправте смс-повідомлення на телефонний номер 098-4412549.

-----------------------------------------
Підготовка велосипеду та дитини до велоперегонів

-----------------------------------------
Карта трас та Як дістатися місця змагань

-----------------------------------------
Паркування

Паркувати машину бажано по вул. Бауманській (вул. Баумана) біля бібліотеки або по вул. Салютній біля спортшколи ім.В.Лобановського (тут більше місця та немає претензій від дирекції ресторану "Дубки", дивіться місця паркування позначені на карті). Крім того, є місця для паркування на майданчику між рестораном та залізничним мостом, заїзд з вул. Стеценка.
Заїзд автомобілем в парк заборонений!

-----------------------------------------
"Суботник"

Шановні батьки! Потрібні добровільні помічники для прибирання траси напередодні змагань. Також потрібна допомога в облаштуванні частини обладнання.
"Суботник" відбудеться у п'ятницю 20 травня в 18:00 перед змаганнями. Збір на стартовій галявині.
Організатор - Світлана Шатохіна Shato 067-5053686. Інструмент для прибирання траси та стартової галявини буде! Зображення Зображення

-----------------------------------------
О котрій годині приходити на змагання

Бажано приходити на початок реєстрації Вашої категорії, або так, щоб встигнути зареєструватися до часу закінчення реєстрації, який вказаний в індивідуальному розкладі - Порядку виходу гонщиків на старт - потрібно встигнути зареєструватися у виділений проміжок часу.

-----------------------------------------
Зверніть увагу на правила

Їзда по трасі без шолому під час змагань та тренувальних заїздів заборонена.

За фальстарт (початок руху раніше команди «руш») до результату учасника що стартує самостійно буде доданий штрафний час 1 секунда.

За груповий фальстарт (початок руху групи учасників раніше команди «руш») до результату кожного учасника групи буде доданий штрафний час 1 секунда.

За небезпечне підрізування, поштовхи, виштовхування інших учасників з траси, до результату учасника, який створював перешкоди, буде доданий штрафний час 3 секунди.

Учасники всіх категорій повинні стартувати без підтримки батьків. Необхідна підтримка забезпечується силами маршалів.

Супровід батьками учасників всіх категорій дозволений лише поза трасою за межами захисної стрічки. Переміщатися по трасі під час змагань батькам заборонено.

-------------------------
Що брати з собою на змагання

- Якщо по прогнозу передбачається холодна погода - рукавички, під шолом - шапочки, балаклави, флісові бандани, тепле взуття, шкарпетки, теплий одяг до/після старту.
- Якщо по прогнозу передбачається дощ - дощовики, куртки, парасольки, гумові чоботи до/після старту тощо. Затримуємо старти лише під час сильного дощу/зливи.
- Хто бажає поєднати змагання з "пікніком" - все для нього.
- Хто хоче комфорту беріть складані стільці.
- Фотоапарат, відеокамеру (або друзів с фотоапаратами/відеокамерами)
- Добрий настрій та бажання вболівати за свою та чужу дитину!
- Обов'язковий набір - Декларація учасника, внесок, шолом, велосипед.

-------------------------
Небезпеки

Як і в більшості парків міста в парку Дубки в траві можуть зустрічатися кліщі (у парку вивішена табличка - "обережно, іксодовий кліщ"). Як захистити себе і дитину? Обробіть одяг (верх шкарпеток, взуття, низ брюк) антикліщовим аерозолем. Захисний одяг (дівчаткам - колготи, хлопчикам - високі шкарпетки, щільно облягаючі штани), головний убір - бандана. На світлому одязі легше помітити кліща що рухається. Частіше оглядайте відкриті ділянки шкіри. При потребі звертайтесь до лікарів травмпункту.

-------------------------
Допомога батьків та волонтерів - запрошуємо долучитися до маршальської служби на перегонах! Будь ласка, приєднуйтесь! В день змагань звертайтеся з пропозиціями до відповідального Олексія Гордієнка. Будемо вдячні, якщо 1-2 години Вашого часу Ви заплануєте для чергування вздовж траси.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Вісімнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 21-22.05.16

Повідомлення Sveta » 5.5.16 09:11

Увага! Фото на плакат. Гонка «Ми - чемпіони!» 21-22 травня 2016 надіслати фото на плакат потрібно до 12 травня.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Вісімнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 21-22.05.16

Повідомлення Sveta » 10.5.16 22:07

Як проходила реєстрація:

Заплановані строки реєстрації з 2 по 15 травня
Складений та оновлений список реєстрації (R - резерв для тих, хто приймав участь раніше, RN - резерв новачки).
02.05: Основний список 467 учасників.
03.05: Основний список 609 учасників.
04.05: Основний список 713 учасників. Резерв-новачки 9. З 4 травня 15:00 реєстрація новачків обмежена (>650 учасників)
07.05: Основний список 760 учасників. Резерв 4. Резерв-новачки 44. На вибування 177. З 7 травня 9:00 реєстрація для всіх обмежена (>750 учасників)
09.05: Основний список 760 учасників. Резерв 8. Резерв-новачки 53. На вибування 189.
10.05: Основний список 772 учасників. Резерв 22. Резерв-новачки 70. На вибування 203. З 10 травня 22:00 реєстрація для всіх закрита, крім броні та партнерів (також обмежено).
11.05: Основний список 785 учасників. Резерв 25. Резерв-новачки 70. На вибування 204.
16.05: Основний список 787 учасників. Резерв 26. Резерв-новачки 69. На вибування 210.
17.05, 07:00: Основний список 783 учасників. Резерв 26. Резерв-новачки 69. На вибування 210.
17.05, 20:00: Основний список 776 учасників. Резерв 26. Резерв-новачки 68. На вибування 207.
18.05, 20:00: Основний список 769 учасників. Резерв 26. Резерв-новачки 65. На вибування 206.
19.05, 22:00: Основний список 775 учасників. Резерв 16. Резерв-новачки 64. На вибування 206.
20.05, 18:00: Основний список 760 учасників. Резерв 17. Резерв-новачки 61. На вибування 203.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Вісімнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 21-22.05.16

Повідомлення Sveta » 17.5.16 08:08

Складений та опублікований Індивідуальний розклад

Перевірте прізвище, категорію, діаметр коліс.

Визначте день та час старту. Напередодні (можуть бути деякі зміни), перегляньте розклад ще раз!

Відреєструйтесь, якщо Вас або тих, кого Ви реєстрували, не буде! (резерв досить великий).

Про всі виправлення, зауваження - сюди yus2006@ukr.net.

Картина з резервом ще може змінитися, слідкуйте!

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Вісімнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 21-22.05.16

Повідомлення Sveta » 17.5.16 08:13

Потрібна Ваша допомога:

Запрошуємо батьків, велошанувальників та небайдужих випробувати себе у ролі маршалів на велоперегонах.

Маршали – це навчені люди, які слідкують за порядком та безпекою на трасі та контролюють виконання правил перегонів гонщиками та вболівальниками, допомагають юним гонщикам в скрутних ситуаціях під час заїзду.

Вже четвертий рік поспіль найкращі представники велоклубу «Амігос» забезпечують порядок на наших трасах. Зараз важко уявити собі перегони «Ми – чемпіони!» без найуважніших, дружніх, найдобріших людей у яскравих жилетах! :friends:

Відчуйте і Ви себе справжніми «Амігосами» перегонів! Головний маршал перегонів «Ми – чемпіони!» Олексій Гордієнко видасть Вам яскравий жилет та розповість нескладні правила. Тих, хто відгукнеться та підтримає маршальську службу, будемо пригощати смачними самосами ;) .

Дякуємо кожному, хто вже долучався до допомоги. Приєднуйтесь і Ви, та звертайтеся у дні перегонів до Олексія! Це цікавий досвід!

Зображення

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Вісімнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 21-22.05.16

Повідомлення Sveta » 20.5.16 17:41

Станом на 20 травня 18:00 на перегони заявлено:
760 учасники, + резерв 17, + резерв-новачки 61

традиційно можу прогнозувати, що зареєстровані резервісти потраплять на перегони...

Список 1 дня (субота) закривається, всі виправлення в ручному режимі.

Зараз в Дубках проходить Генеральне прибирання траси, бажаючі можуть долучитися. На зв'язку в парку Світлана Шатохіна 067-505 3686

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Вісімнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 21-22.05.16

Повідомлення Sveta » 20.5.16 17:56

Що планується під час Вісімнадцятих дитячих велоперегонів «Ми - чемпіони!»

Основні перегони (кільцева траса)
Перегони на вибування (траса 100 метрів)
В неділю - заїзд мам

Детально розписано на сторінці у фейсбук:
Анімації

На території працюють

Подарункові партнери

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Вісімнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 21-22.05.16

Повідомлення Sveta » 20.5.16 18:49

Дякуємо Оксані Сьомці за оперативне фото траси,
траса в ПТ.PNG
траса в ПТ.PNG (307.93 Кіб) Переглянуто 3094 разів
Є калюжі, слід бути готовим до бризок! Підберіть підходящий одяг, або візьміть щось для перевдягання. Взуття посилене, або також взяти для перевзування щось.

Як тільки дощ проходить вода досить швидко уходить в грунт, але можуть залишитися місцями калюжі та улюблена багнюка.

Ввечері холодно

Хто завтра їде на цілий день, вдягайтесь тепло! (хоча й завтра обіцяють більш менш тепло, але ранок буде прохолодним)

--------------

Дякуємо помічникам на суботнику - родинам Уварових, Кравчуків, а саме мамі дівчинки Юлі, Маркотенко, Боденко ! :Rose:

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: Вісімнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 21-22.05.16

Повідомлення Sveta » 20.5.16 22:30

Всі резервісти - сміливо приходьте на змагання. Вас приймуть обов'язково. Номери Є!

Відгуки та фото


Повернутись до “Архив *Мы - чемпионы* 2007-...”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість