П'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 06-07.09.14

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

П'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 06-07.09.14

Повідомлення Sveta » 19.8.14 11:57

Увага! :volna:

В суботу та неділю, 6 та 7 вересня 2014 року в парку Дубки, м. Київ відбудуться П’ятнадцяті Дитячі велоперегони «Ми – чемпіони!». Проводяться змагання на швидкість серед дітей віком 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років та 10 років.

Всіх запрошуємо прийняти участь в цій радісній події! :)

В перший день змагань, 6 вересня (субота) приймають участь гонщики категорій «6 років» та молодші. У другий день змагань, 7 вересня (неділя) приймають участь гонщики категорій «7 років» та старші.

Положення про проведення перегонів «Ми – чемпіони!» - тут правила, про знання яких Ви ставите свій підпис в Декларації

Розклад змагань
Порядок виходу гонщиків на старт - вказується час закінчення реєстрації та час старту
Порядок виходу гонщиків на старт на додаткові перегони

Попередня реєстрація - з 25 серпня, обов'язкова! з 2 вересня закрита.
Попередня реєстрація - Юніори 11-14 років, змагання 4 жовтня - з 15 вересня, обов'язкова!
Попередня реєстрація - Мами

Візьміть з собою на змагання ще часточку Добра!

Що планується під час змагань

Чекаємо на допомогу батьків, волонтерів та партнерів! Волонтерська допомога на перегонах, маршальська служба, спонсорська фінансова підтримка, пропозиції для створення фонду подарунків, участь у суботнику, професійні пост релізи, висвітлювання події у фото та відео сюжетах, моральна підтримка, захист та ідеї для розвитку.

Фото Nataliya Vysotskaya 17 травня 2014
Зображення
(Незмінна цитата)
Уважаемые родители! Вы должны быть готовы к последствиям гонки: :)
- ваше чадо не будет месяц снимать медаль даже во сне;
- начнет терроризировать «ну когда же, наконец, будет следующая гонка!?»;
- будет тянуть кататься для тренировки, когда у вас уже нет сил;
- будет рассказывать всем своим друзьям, что именно он был чемпионом;
- продолжит три дня после гонки ходить по дому в велошлеме.
Якщо є питання або бажання допомогти з організацією змагань звертайтеся:

Світлана Шатохіна Shato 067 505-36-86 - загальне керівництво та співпраця з партнерами
Світлана Юсипенко Sveta 098 441-25-49 - реєстрація та порядок проведення змагань

В цій темі можна задавати питання і одержувати відповіді. Тут будуть даватися додаткові об'яви для батьків. Слідкуйте за темою!

Відгуки та фото про перегони 8 вересня 2007 року, 31 травня 2008 року, 13 вересня 2008 року, 30 травня 2009 року, 12 вересня 2009 року, 22 травня 2010 року, 11-12 вересня 2010 року, 21-22 травня 2011 року, 10-11 вересня 2011 року, 19-20 травня 2012 року, 8-9 вересня 2012 року, 18-19 травня 2013 року, 14-15 вересня, 5 жовтня 2013 року, 26 квітня, 17-18 травня 2014 року.

Рекорди перегонів "Ми - чемпіони!"

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: П'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 06-07.09

Повідомлення Sveta » 19.8.14 11:59

Увага! Категорії «Біговел 3 роки» та «3 роки» мають два варіанти трас 100 м (відрізок траси перегонів на вибування) та 230 м (традиційне коло). Розрахунковий час заїзда на трасі 100 м - 5 хвилин. Старти на трасі 230 м почнуться раніше, ніж закінчаться старти на трасі 100 м. В цей час будуть працювати дві суддівські бригади. Розрахунковий час заїзда на круговій трасі - 10 хвилин, починаючи з категорії «9 років - дівчата» - 12 хвилин. Нагородження буде проводитися після кожного заїзду на спеціально організованій Галявині Нагородження (поза трасою і паралельно з гонкою, не перериваючи її). У тих випадках, якщо супроводжуючим батькам необхідно знаходиться одночасно і на нагородженні, і на трасі, наприклад, старти двох дітей в сім'ї підряд - звертайтеся до організаторів, приймемо рішення на місці. Прохання не йти з Галявини Нагородження відразу після нагородження дитини, почекайте поки не будуть нагороджені всі учасники заїзда, підтримаєте всіх дітей!
Трасу відкривають для тренувань за оголошенням суддів: 1) перед початком змагань, 2) під час перерв, і, 3) в тому випадку, якщо попередні заїзди закінчилися раніше запланованого часу. Тренувальні заїзди можна проводити поза трасою у будь-який час! Даний розклад є загальним - зверніть увагу, що нижче в списку Порядок виходу гонщиків на старт для кожного учасника вказаний час закінчення реєстрації (потрібно зареєструватися до цього часу), номер заїзду (орієнтовно +- 1), час старту (орієнтовно). Останні заїзди в категоріях можуть початися трохи раніше, ніж вказано, якщо на момент вказанного часу закінчення реєстрації з'явилися всі учасники.


Розклад змагань 6 вересня 2014
Spoiler
Show
тренувальні заїзди - траса буде відкрита для тренувань до початку змагань, у перерви та перед стартами категорій, якщо буде можливість

Категорія «Біговел 3 роки - 100 м»
реєстрація з 10:20 до 11:20
старти та нагородження з 10:50 до 11:50

Категорія «Велосипед 3 роки - 100 м»
реєстрація з 11:30 до 12:00
старти та нагородження з 12:00 до 12:40

Змагання на трасі 100 м продовжуються, і вже починаються змагання на трасі 230 м. Траса 100 м звільняється для додаткових перегонів на вибування з 12:40.

Категорія «Біговел 3 роки - 230 м»
реєстрація з 11:20 до 11:50
старти та нагородження з 11:50 до 12:20

Категорія «Велосипед 3 роки - 230 м»
реєстрація з 11:50 до 12:20
старти та нагородження з 12:20 до 12:40

Категорія «Біговел 4 роки»
реєстрація з 12:10 до 12:40
старти та нагородження с 12:40 до 13:20

Категорія «Велосипед 4 роки»
реєстрація з 12:40 до 14:10
старти та нагородження з 13:20 до 14:50

Перерва 30 хв з 14:50 до 15:20. Далі старти тільки на велосипедах.

Категорія «5 років - дівчата»
реєстрація з 14:40 до 15:20
старти та нагородження з 15:20 до 15:50

Категорія «5 років - хлопці»
реєстрація з 15:20 до 16:30
старти та нагородження з 15:50 до 17:00

2-га перерва для суддів 10 хв з 17:00 до 17:10

Категорія «6 років - дівчата»
реєстрація з 16:40 до 17:10
старти та нагородження з 17:10 до 17:40

Категорія «6 років - хлопці»
реєстрація з 17:10 до 18:10
старти та нагородження з 17:40 до 18:50
Розклад змагань 7 вересня 2014

Категорія «7 років - дівчата»
реєстрація з 10:00 до 10:30
старти та нагородження з 10:30 до 11:10

Категорія «7 років - хлопці»
реєстрація з 10:30 до 11:50
старти та нагородження з 11:10 до 12:30

Категорія «8 років - дівчата»
реєстрація з 12:00 до 12:40
старти та нагородження з 12:40 до 13:00

Категорія «8 років - хлопці»
реєстрація з 12:40 до 13:30
старти та нагородження з 13:10 до 14:10

Перерва 30 хв з 14:10 до 14:40

Категорія «Мами» (1 заїзд)
реєстрація з 14:10 до 14:30
старти та нагородження з 14:30 до 14:50

Категорія «9 років - дівчата»
реєстрація з 14:30 до 14:50
старти та нагородження з 14:50 до 15:30

Категорія «9 років - хлопці»
реєстрація з 14:50 до 16:10
старти та нагородження з 15:30 до 16:40

2-га перерва для суддів 10 хв з 16:40 до 16:50

Категорія «10 років - дівчата»
реєстрація з 16:20 до 16:50
старти та нагородження з 16:50 до 17:20

Категорія «10 років - хлопці»
реєстрація з 16:50 до 17:20
старти та нагородження з 17:20 до 18:10

Дистанції змагань для різних категорій дивіться у Положенні перегонів.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: П'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 06-07.09

Повідомлення Sveta » 19.8.14 12:02

Станом на 5 вересня 19:00 на перегони заявлено:
6 вересня, субота 432 учасники + 2 резерв. Планується 17 заїздів на короткій трасі та 38 кругових заїздів.
7 вересня, неділя 318 учасники + 0 резерв. Планується 35 кругових заїздів та 1 заїзд мам під час перерви.
Загалом 750 учасників + 2 резерв.

Увага!
Для кожного учасника вказано: час закінчення реєстрації (треба зареєструватися до цього часу; якщо учасник прийде пізніше - він бере участь, але вважається таким, що запізнився і зміщується в наступні заїзди), номер заїзду (орієнтовно), час старту заїзду (орієнтовно). Для гонщиків других та наступних заїздів категорії краще прийти трохи раніше. Це допоможе сформувати повноцінні заїзди у разі можливої неявки інших учасників. Перестановки в сусідніх заїздах (обміни) вирішуються на місці в день старту. Номери на змаганнях будуть іншими!

Можливі зміни

Порядок виходу гонщиків на старт 6 вересня 2014
Spoiler
Show
Примітки. Порядок виходу на старт визначений 1) статтю, крім найменших, 2) діаметром коліс, 3) датою народження. Реєстраційний список і виписка грамот - українською мовою. Перевіряйте правопис! Перевірте інші дані (вік, діаметр). Якщо потрібні виправлення або є зауваження по розподілу заїздів - пишіть ПП, або в пошту yus2006@ukr.net, або в темі Попередня реєстрація.

Категорія «Біговел 3 роки» (11 заїздів) дистанція 100 м
1 Капрал Іван 1.101 8 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 10:50
2 Кулешов Тимур 1.101 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 10:50
3 Стрілець Назар 1.11 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 10:50
4 Дерев'янко Даніїл Ірпінь, Київської 2 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 10:50
5 Шпитко Ліонель 2 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 1 час старту: 10:50
6 Чуян Дмитро 2.4 8 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 10:56
7 Зайцева Зоя 2.4 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 10:56
8 Білогуров Юрій 2.4 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 10:56
9 Ковальов Артем 2.6 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 10:56
10 Дуброва Назар 2.6 10 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 2 час старту: 10:56
11 Борса Ярослав 2.1 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:02
12 Кудашев Всеволод 2.1 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:02
13 Заяць Роман 2.2 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:02
14 Уткін Дмитро 2.2 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:02
15 Чугай Тимур Боярка, Київської 2.4 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 3 час старту: 11:02
16 Шпак Михайло HAPPY KIDS 2.4 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:08
17 Луговець Дмитро 2.4 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:08
18 Копилова Ніка 2.4 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:08
19 Луценко Олег Ірпінь, Київської 2.5 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:08
20 Рудюк Марк 2.5 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 4 час старту: 11:08
21 Головня Максим 2.5 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:14
22 Іонов Андрій 2.6 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:14
23 Сергієнко Данило 2.6 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:14
24 Слуцький Тимофій 2.6 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:14
25 Скидан Артем HAPPY KIDS 2.6 12 час закінчення реєстрації: 10:50 заїзд: 5 час старту: 11:14
26 Олексенко Каріна HAPPY KIDS 2.5 14 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 6 час старту: 11:20
27 Копейчикова Єва 3 10 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 6 час старту: 11:20
28 Гундоров Роман 3 10 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 6 час старту: 11:20
29 Будь Володимир 3 10 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 6 час старту: 11:20
30 Моркотун Євгенія 3 10 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 6 час старту: 11:20
31 Кравцова Олександра 3 10 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 7 час старту: 11:26
32 Восколуп Софія 3 10 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 7 час старту: 11:26
33 Маноха Сергій 2.9 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 7 час старту: 11:26
34 Адамюк Артем HAPPY KIDS 2.9 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 7 час старту: 11:26
35 Долянівський Ігор 2.101 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 7 час старту: 11:26
36 Тітаренко Софія Біла Церква, Київської 2.101 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 8 час старту: 11:32
37 Шевцов Денис 2.101 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 8 час старту: 11:32
38 Бучкова Анна 2.11 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 8 час старту: 11:32
39 Артюх Сергій 2.101 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 8 час старту: 11:32
40 Мусієнко Дмитро Ірпінь, Київської 2.101 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 8 час старту: 11:32
41 Седлачик Орест 2.11 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 9 час старту: 11:38
42 Дроб'язко Родіон Обухів, Київської 2.11 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 9 час старту: 11:38
43 Корнієнко Микита 2.11 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 9 час старту: 11:38
44 Левін Ярема Боярка, Київської 2.11 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 9 час старту: 11:38
45 Нєстерова Валерія 2.11 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 9 час старту: 11:38
46 Курило Назар 2.11 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 10 час старту: 11:44
47 Шулежко Данило 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 10 час старту: 11:44
48 Картоножкін Светослав 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 10 час старту: 11:44
49 Ветох Софія Артеріум 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 10 час старту: 11:44
50 Слодзік Євгеній Ірпінь, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 10 час старту: 11:44
51 Коваленко Гліб 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 11 час старту: 11:50
52 Слуцький Єгор 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 11 час старту: 11:50
53 Шишкова Емілія 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 11 час старту: 11:50
54 Голець Давид 3 12 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 11 час старту: 11:50
55 Дядюк Єлизавета 3 16 час закінчення реєстрації: 11:20 заїзд: 11 час старту: 11:50

Категорія «Велосипед 3 роки» (6 заїздів) дистанція 100 м
56 Ахматова Анастасія 3 8 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:00
57 Черненко Марія Артеріум 2.101 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:00
58 Онуфрієва Анна 2.11 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:00
59 Алєксєєва Марія Колонщина, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:00
60 Нешта Анастасія Лідер 3 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 1 час старту: 12:00
61 Кайтановська Аліна 3 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:06
62 Шамшур Роман Лідер 3 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:06
63 Нешта Денис Лідер 3 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:06
64 Скоробогатов Устим Діти Світла 3 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 2 час старту: 12:06
65 Сандул Володимир 3 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 3 час старту: 12:12
66 Яковенко Єгор 3 12 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 3 час старту: 12:12
67 Гортопан Олексій Лідер 3 14 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 3 час старту: 12:12
68 Міхненко Володимир 3 14 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 3 час старту: 12:12
69 Власюк Анна 3 16 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 4 час старту: 12:18
70 Нечай Єва Лідер 3 16 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 4 час старту: 12:18
71 Данілова Ілона 3 16 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 4 час старту: 12:18
72 Лук'янець Ангеліна Соколята 3 16 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 4 час старту: 12:18
73 Трофимець Євгенія 3 16 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 5 час старту: 12:24
74 Поліщук Софія Соколята 3 16 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 5 час старту: 12:24
75 Білогурова Валентина 3 16 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 5 час старту: 12:24
76 Гусак Дмитро 3 16 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 5 час старту: 12:24
77 Лисюк Олександр 3 16 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 6 час старту: 12:30
78 Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 3 16 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 6 час старту: 12:30
79 Панченко Микола 3 16 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 6 час старту: 12:30
80 Мироненко Антон 3 16 час закінчення реєстрації: 12:00 заїзд: 6 час старту: 12:30

Категорія «Біговел 3 роки» (3 заїзди) дистанція 1х230 м
81 Розумяк Ангеліна 3 10 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 11:50
82 Ніколенко Анастасія 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 11:50
83 Рябенко Єлизавета 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 11:50
84 Петрович Анастасія 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 11:50
85 Ярова Злата 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 11:50
86 Яроцька Катерина 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 11:50
87 Гоменюк Ростислав 2.11 10 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 11:50
88 Іванченко Максим 2.9 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 11:50
89 Куманський Любомир 2.101 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 11:50
90 Поліщук Роман 2.11 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 1 час старту: 11:50
91 Шевченко Максим 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:00
92 Коваленко Платон 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:00
93 Прокопчук Антон 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:00
94 Дзема Давід 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:00
95 Матвiйчук Егор 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:00
96 Пасальський Олексій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:00
97 Маркотенко Денис Діти Світла 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:00
98 Дерев'янко Єгор Ірпінь, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:00
99 Шостак Кирил 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:00
100 Ященко Федір 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 2 час старту: 12:00
101 Лепеха Назар 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 3 час старту: 12:10
102 Кочубей Кирилло 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 3 час старту: 12:10
103 Кирич Юрій 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 3 час старту: 12:10
104 Щур Назар Горенка, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 3 час старту: 12:10
105 Милованов Михайло 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 3 час старту: 12:10
106 Сорокін Костянтин 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 3 час старту: 12:10
107 Нестеренко Михайло 3 12 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 3 час старту: 12:10
108 Стойкевич Дмитро 3 14 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 3 час старту: 12:10
109 Луценко Олексій 3 16 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 3 час старту: 12:10

Категорія «Велосипед 3 роки» (2 заїзди) дистанція 1х230 м
110 Акішева Кіра 3 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:20
111 Швець Вероніка Турбо 3 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:20
112 Степченко Катерина 3 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:20
113 Войтішина Поліна 3 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:20
114 Цімох Артур Пісківка, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:20
115 Шатiн Влас Райдуга 3 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:20
116 Дубина Андрій Коцюбинське, Київської 3 12 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:20
117 Шелест Юрій 3 14 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 1 час старту: 12:20
118 Копій Єва Забір'я, Київської 3 16 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:30
119 Кузьменко Нікіта Артеріум 3 16 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:30
120 Єжов Ілля 3 16 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:30
121 Рагоза Тимур 3 16 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:30
122 Рагоза Костянтин 3 16 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:30
123 Брик Григорій 3 16 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:30
124 Капрал Єгор 3 16 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:30
125 Шелест Євген 3 16 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:30
126 Великородний Кирил 3 16 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:30
127 Кустовський Артем Глеваха, Київської 3 16 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:30
128 Мальцева Софія SCOTT RC 3 20 час закінчення реєстрації: 12:20 заїзд: 2 час старту: 12:30

Категорія «Біговел 4 роки» (4 заїзди) дистанція 1х230 м
129 Лахман Еля Райдуга 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
130 Осадча Єва 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
131 Толкун Єва 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
132 Рак Анастасiя 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
133 Коваль Марія 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
134 Гарцилова Анастасія Артеріум 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
135 Гулий Катерина 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
136 Фетисенко Вікторія 5 10 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
137 Козачок Євгеній 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
138 Швидкий Тимур 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
139 Кваша Тимофій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
140 Владимиров Андрій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
141 Додонов Ерік 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
142 Кулик Ілля 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
143 База Арсеній Олександр Ірпінь, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
144 Литвин Ілля 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 13:00
145 Сидоренко Олексій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 13:00
146 Зябченко Ілля 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 13:00
147 Максименко Даніїл 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 13:00
148 Ареф'єв Михайло Капітанівка, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 13:00
149 Сокур Андрій Ірпінь, Київської Порцелян 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 13:00
150 Коротков-Калітенко Ніколай 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 13:00
151 Рогоза Роман 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 3 час старту: 13:00
152 Галатін-Павловський Олексій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:10
153 Антонов Юрій 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:10
154 Немтінов Лука Вишгород, Київської 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:10
155 Сантаровіч Олег 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:10
156 Стрєлов Гліб 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:10
157 Онищенко Костянтин 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:10
158 Розумяк Нікіта 4 12 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:10
159 Гриценко Артем 4 14 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 4 час старту: 13:10

Категорія «Велосипед 4 роки» (9 заїздів) дистанція 1х230 м
160 Пустовiт Полiна 4 12 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 1 час старту: 13:20
161 Хранівська Ясна 4 12 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 1 час старту: 13:20
162 Шкребко Дар'я 4 12 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 1 час старту: 13:20
163 Макейчик Марія 4 12 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 1 час старту: 13:20
164 Бойчук Марія 4 12 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 1 час старту: 13:20
165 Сіунова Єлизавета 4 12 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 1 час старту: 13:20
166 Паріпса Катерина 4 12 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 1 час старту: 13:20
167 Рудиченко Ганна 4 14 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 1 час старту: 13:20
168 Балицька Катерина 4 14 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 1 час старту: 13:20
169 Гусєєва Арина 4 14 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 1 час старту: 13:20
RN Шадріна Таіс 4 14 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 1 час старту: 13:20
170 Міхмель Вероніка 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 2 час старту: 13:30
171 Горбатенко Поліна 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 2 час старту: 13:30
172 Губарева Поліна Соколята 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 2 час старту: 13:30
173 Лесечко Єлізавета 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 2 час старту: 13:30
174 Бєлик Анна-Мария 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 2 час старту: 13:30
175 Міщук Соломія 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 2 час старту: 13:30
176 Лукінюк-Валєєва Мілана 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 2 час старту: 13:30
177 Несин Мирослава Соколята 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 2 час старту: 13:30
178 Можаровська Софія 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 2 час старту: 13:30
179 Пінчук Марина 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 2 час старту: 13:30
180 Лещук Єва 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 2 час старту: 13:30
181 Борса Ольга 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:40
182 Енедi Лусiя 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:40
183 Мордовіна Софія 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:40
184 Богданова Анна 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:40
185 Пісна Таісія 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:40
186 Куценко Маргарита 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:40
187 Грипас Анастасія Гостомель, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:40
188 Полонська Анна 4 16 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:40
189 Онуфрієва Аліна 4 18 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:40
190 Савіна Софія 4 20 час закінчення реєстрації: 13:20 заїзд: 3 час старту: 13:40
191 Говоров Гліб 4 12 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 4 час старту: 13:50
192 Зайцев Тимофій 4 12 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 4 час старту: 13:50
193 Рябошапка Кирило 4 12 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 4 час старту: 13:50
194 Мельниченко Матвій 4 12 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 4 час старту: 13:50
195 Самойлов Захар 4 12 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 4 час старту: 13:50
196 Смертенко Назар Молнія 4 12 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 4 час старту: 13:50
197 Круковський Михайло 4 12 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 4 час старту: 13:50
198 Жидков Іван 4 12 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 4 час старту: 13:50
199 Громико Александер 4 14 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 14:00
200 Моргун Ілля Dream team 4 14 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 14:00
201 Парчевський Віталій 4 14 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 14:00
202 Кушнир Захар 4 14 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 14:00
RN Лоренц Мартин 4 14 час закінчення реєстрації: 13:40 заїзд: 5 час старту: 14:00
203 Пантюхов Нікіта 4 16 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 6 час старту: 14:10
204 Гриньов Ярослав 4 16 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 6 час старту: 14:10
205 Кондратенко Денис 4 16 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 6 час старту: 14:10
206 Вакулiн Євген Райдуга 4 16 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 6 час старту: 14:10
207 Марченко Антон Боярка, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 6 час старту: 14:10
208 Толкун Єгор 4 16 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 6 час старту: 14:10
209 Губанов Дмитро 4 16 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 6 час старту: 14:10
210 Плескун Кирил 4 16 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 6 час старту: 14:10
211 Руденко Олександр 4 16 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 6 час старту: 14:10
212 Фесенко Микита 4 16 час закінчення реєстрації: 14:00 заїзд: 6 час старту: 14:10
213 Іванов Лука 4 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 7 час старту: 14:20
214 Юдін Артьом 4 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 7 час старту: 14:20
215 Мельник Дмитро 4 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 7 час старту: 14:20
216 Захаров Андрій Турбо 4 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 7 час старту: 14:20
217 Кравець Тімур 4 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 7 час старту: 14:20
218 Медведев Артем 4 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 7 час старту: 14:20
219 Шимов Гліб Одеса 4 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 7 час старту: 14:20
220 Кіпчук Костянтин 4 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 7 час старту: 14:20
221 Ворушило Олександр Чайки, Київської Чайка 4 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 7 час старту: 14:20
222 Андрєєв Іван 4 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 7 час старту: 14:20
223 Корчун Іван Райдуга 4 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 8 час старту: 14:30
224 Савченко Тимофій 4 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 8 час старту: 14:30
225 Вишняк Ігор 4 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 8 час старту: 14:30
226 Марич Федір Форсаж 4 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 8 час старту: 14:30
227 Матлак Владислав Артеріум 4 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 8 час старту: 14:30
228 Орлов Клим 4 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 8 час старту: 14:30
229 Бінько Марк 4 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 8 час старту: 14:30
230 Балашкевич Данііл 4 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 8 час старту: 14:30
231 Левін Орест Боярка, Київської 4 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 8 час старту: 14:30
232 Гордієнко Андрій Амігос 4 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 8 час старту: 14:30
233 Шпитко Аскольд 4 16 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 8 час старту: 14:30
234 Шекера Максим Молнія 4 18 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 9 час старту: 14:40
235 Попович Святослав Артеріум 4 18 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 9 час старту: 14:40
236 Сташкевич Андрій 4 18 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 9 час старту: 14:40
237 Рожков Тимур Соколята 4 20 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 9 час старту: 14:40
238 Кривенко Іван 4 20 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 9 час старту: 14:40
239 Шаповал Тимофій 4 20 час закінчення реєстрації: 14:10 заїзд: 9 час старту: 14:40

Категорія «5 років - дівчата» (3 заїзди) дистанція 2х230 м
240 Кармолітова Єлизавета SCOTT RC 5 14 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 1 час старту: 15:20
241 Кузнєцова Маргарита 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 1 час старту: 15:20
242 Долинна Аліса 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 1 час старту: 15:20
243 Кравчук Юлія 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 1 час старту: 15:20
244 Висоцька Олена 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 1 час старту: 15:20
245 Сурма Марія 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 1 час старту: 15:20
246 Гуз Софія 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 1 час старту: 15:20
247 Счастна Валерія 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 2 час старту: 15:30
248 Калина Вероніка 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 2 час старту: 15:30
249 Міхмель Аріна 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 2 час старту: 15:30
250 Рибка Софія 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 2 час старту: 15:30
251 Губарєва Олександра 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 2 час старту: 15:30
252 Майборода Анна Порцелян 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 2 час старту: 15:30
253 Кучер Олександра Артеріум 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 2 час старту: 15:30
254 Волжина Діана 5 16 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 2 час старту: 15:30
255 Дмитрук Катерина 5 18 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:40
256 Купрієнко Злата Софіївська Борщагівка, Київської 5 18 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:40
257 Даньшина Ульяна 5 20 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:40
258 Хаврюченко Поліна 5 20 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:40
259 Лісовська Вероніка 5 20 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:40
260 Давидченко Алiна 5 24 час закінчення реєстрації: 15:20 заїзд: 3 час старту: 15:40

Категорія «5 років - хлопці» (7 заїздів) дистанція 2х230 м
261 Сергієнко Ігор 5 14 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 1 час старту: 15:50
262 Лахман Максим Райдуга 5 14 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 1 час старту: 15:50
263 Іваськів Ян Вишгород, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 1 час старту: 15:50
264 Самедінов Селім Порцелян 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 1 час старту: 15:50
265 Ястреб Мар'ян Бровари, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 1 час старту: 15:50
266 Сокол Ігор 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 1 час старту: 15:50
267 Семенюк Антон 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 1 час старту: 15:50
268 Камбулов Єгор 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 1 час старту: 15:50
269 Кононенко Єгор 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 1 час старту: 15:50
270 Бiлецький Тiмур Гореничі, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:00
271 Слободенюк Ілля 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:00
272 Висоцький Леонід 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:00
273 Горобцов Олександр 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:00
274 Васильченко Назар Амігос 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:00
275 Квітченко Іван 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:00
276 Какіашвілі Михайло 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:00
277 Васильев Олександр 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:00
278 Єрін Даніїл Вишгород, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:00
279 Семенов Андрій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:00
280 Текеянов Георгий 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 2 час старту: 16:00
281 Заглада Тіхон 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 16:10
282 Ясько Ярослав 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 16:10
283 Гутієв Давід 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 16:10
284 Барабанов Валерій 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 16:10
285 Білецький Іван 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 16:10
286 Чугай Северин Боярка, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 16:10
287 Гермашев Олександр 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 16:10
288 Пустовойт Єгор Обухів, Київської 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 16:10
289 Севрук Максім 5 16 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 16:10
290 Степченко Георгій 5 16 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 4 час старту: 16:20
291 Шустинський Вадим 5 16 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 4 час старту: 16:20
292 Бірюк Дмитро 5 16 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 4 час старту: 16:20
293 Шевчук Микита Юні переможці 5 16 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 4 час старту: 16:20
294 Карук Михайло 5 16 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 4 час старту: 16:20
295 Іваненко Семен 5 16 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 4 час старту: 16:20
296 Іванов Марк 5 16 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 4 час старту: 16:20
297 Єжов Іван 5 16 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 4 час старту: 16:20
298 Чорний Степан Angara.in.ua 5 16 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 4 час старту: 16:20
299 Лобачов Матвій 5 16 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 4 час старту: 16:20
300 Семенець Даніїл 4 18 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 5 час старту: 16:30
301 Грініченко Роман 5 18 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 5 час старту: 16:30
302 Новокщенов Іван 5 18 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 5 час старту: 16:30
303 Павлюков Михайло Васильків, Київської 5 18 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 5 час старту: 16:30
304 Павлюков Іван Васильків, Київської 5 18 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 5 час старту: 16:30
305 Трофимчук Арсеній Бровари, Київської 5 18 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 5 час старту: 16:30
306 Мойсеєнко Артем 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 5 час старту: 16:30
307 Заморський Степан 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 5 час старту: 16:30
308 Сашенко Тарас Проліски, Київської 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 5 час старту: 16:30
309 Горобченко Дмитро Бориспіль, Київської 5 20 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 5 час старту: 16:30
310 Латайко Арсеній 5 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:40
311 Максимів Олександр 5 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:40
312 Торубара Богдан 5 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:40
313 Коваленко Міхаіл 5 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:40
314 Смирнов Єгор 5 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:40
315 Ревенко Володимир 5 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:40
316 Пурхало Марк 5 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:40
317 Пурхало Кирилл 5 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:40
318 Лубнін Тихон 5 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:40
319 Левшунов Андрій Українка, Київської 5 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:40
320 Шатiн Святослав Райдуга 5 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 6 час старту: 16:40
321 Гейко Арсеній 5 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 7 час старту: 16:50
322 Гальченко Ігор 5 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 7 час старту: 16:50
323 Ларіонов Володимир 5 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 7 час старту: 16:50
324 Копій Роберт Забір'я, Київської 5 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 7 час старту: 16:50
325 Сотніков Федір Молнія 5 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 7 час старту: 16:50
326 Лещенко Єгор 5 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 7 час старту: 16:50
327 Бердник Данiiл 5 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 7 час старту: 16:50
328 Єгоров Єгор 5 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 7 час старту: 16:50
329 Палухін Анатолій 5 20 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 7 час старту: 16:50
330 Лукашкiн Кирил 5 24 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 7 час старту: 16:50
331 Васильєв Георгій 5 24 час закінчення реєстрації: 16:30 заїзд: 7 час старту: 16:50

Категорія «6 років - дівчата» (3 заїзди) дистанція 2х230 м
332 Шкляр Марія 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:10
333 Шевчук Софія Юні переможці 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:10
334 Романюк Тетяна 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:10
335 Виногородська Катерина 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:10
336 Дегтяр Ніка 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:10
337 Муравйова Анастасія Барси 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:10
338 Нікітіна Поліна 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:10
339 Нікітіна Софія 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:10
340 Маркотенко Анастасія Діти Світла 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:10
341 Богданова Софія 6 16 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 1 час старту: 17:10
342 Волинець Ірина Шалені бджілки 6 18 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:20
343 Василенко Діана 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:20
344 Чернецька Ольга SCOTT RC 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:20
345 Іщенко Олександра 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:20
346 Бокань Єва 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:20
347 Чепьолкіна Вероніка Dream team 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:20
348 Єгорова Анастасія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:20
349 Брандибура Христина 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:20
350 Дідик Владислава 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:20
351 Матковська Ксенія Соколята 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 2 час старту: 17:20
352 Шекера Ганна Молнія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:30
353 Страфун Ірина 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:30
354 Федоренко Віра 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:30
355 Пономаренко Анастасія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:30
356 Лазарєва Софія 6 20 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:30
357 Плескун Анастасія 6 24 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:30
358 Мальцева Анастасія SCOTT RC 6 24 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:30
359 Кравченко Софія 6 24 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:30
360 Бегеба Крістіна Молнія 6 26 час закінчення реєстрації: 17:10 заїзд: 3 час старту: 17:30

Категорія «6 років - хлопці» (7 заїздів) дистанція 2х230 м
361 Кайтановський Владислав 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:40
362 Альошин Іван 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:40
363 Гусєєв Гордій 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:40
364 Зорін Данило 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:40
365 Гресько Володимир 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:40
366 Шевчук Степан 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:40
367 Бровченко Дмитро Діти Світла 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:40
368 Ердт Юрій 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:40
369 Єршов Тимофій 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:40
370 Цаль Андрій 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:40
371 Шевчук Данило 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:40
372 Кондрашов Олександр SCOTT RC 6 16 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:40
373 Малюженко Захар 6 14 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 1 час старту: 17:40
374 Севковський Арсеній 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 17:50
375 Говенко Іван 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 17:50
376 Бєлик Іван 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 17:50
377 Свінцов Лев 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 17:50
378 Артюх Володимир 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 17:50
379 Романюк Тимофій Форсаж 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 17:50
380 Заяць Андрій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 17:50
381 Микитюк Михайло 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 17:50
382 Рябов Степан Турбо 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 17:50
383 Родіонов Микола 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 17:50
384 Осталецький Григорій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 17:50
385 Пугач Ілля 6 20 час закінчення реєстрації: 17:40 заїзд: 2 час старту: 17:50
386 Зелюнко Андрій 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 3 час старту: 18:00
387 Івашко Микита 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 3 час старту: 18:00
388 Потетнєв Олександр Вишневе, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 3 час старту: 18:00
389 Ігнатов Євгеній 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 3 час старту: 18:00
390 Лісниченко Євген 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 3 час старту: 18:00
391 Владимиров Олег 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 3 час старту: 18:00
392 Залізнюк Михайло Боярка, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 3 час старту: 18:00
393 Чигарєв Олег 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 3 час старту: 18:00
394 Масенков Микита 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 3 час старту: 18:00
395 Шевцов Данило 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 3 час старту: 18:00
396 Сонько Єгор Турбо 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 3 час старту: 18:00
397 Мальований Роман 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 3 час старту: 18:00
398 Гуслистий Назар Турбо 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 4 час старту: 18:10
399 Оленченко Євгеній 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 4 час старту: 18:10
400 Чекулаєв Роман Боярка, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 4 час старту: 18:10
401 Пилипенко Дмитро Шалені бджілки 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 4 час старту: 18:10
402 Нестеренко Михайло Діти Світла 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 4 час старту: 18:10
403 Собков Ілля 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 4 час старту: 18:10
404 Курбашнов Арсеній 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 4 час старту: 18:10
405 Олєсов Данііл Діти Світла 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 4 час старту: 18:10
406 Алєксєєв Андрій Колонщина, Київської 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 4 час старту: 18:10
407 Скоробогатов Ілля Діти Світла 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 4 час старту: 18:10
408 Голоднік Леонід 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 4 час старту: 18:10
409 Гаврільченко Олександр 6 20 час закінчення реєстрації: 17:50 заїзд: 4 час старту: 18:10
410 Романенко Роман Молнія 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 5 час старту: 18:20
411 Баров Микита Молнія 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 5 час старту: 18:20
412 Гаврилець Володимир 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 5 час старту: 18:20
413 Міщук Назарій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 5 час старту: 18:20
414 Водоп'янов Кіріл 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 5 час старту: 18:20
415 Міщенко Михайло 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 5 час старту: 18:20
416 Муха Юрій 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 5 час старту: 18:20
417 Чернявський Михайло Діти Світла 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 5 час старту: 18:20
418 Рябчун Дмитро 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 5 час старту: 18:20
419 Іонов Антон 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 5 час старту: 18:20
420 Петренко Дмитро 6 20 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 5 час старту: 18:20
421 Рижов Максим Турбо 6 24 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 6 час старту: 18:30
422 Базинюк Марк 6 24 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 6 час старту: 18:30
423 Шульга Богдан 6 24 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 6 час старту: 18:30
424 Пісной Ілля 6 24 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 6 час старту: 18:30
425 Костюк Клим Турбо 6 24 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 6 час старту: 18:30
426 Поважнюк Максим Турбо 6 24 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 6 час старту: 18:30
427 Хилько Богдан 6 24 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:40
428 Муравщик Дмитро 6 24 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:40
429 Кучеренко Нікіта 6 24 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:40
430 Симоновський Ігнат 6 24 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:40
431 Дида Ігор 6 24 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:40
432 Шеремет Тимур 6 24 час закінчення реєстрації: 18:10 заїзд: 7 час старту: 18:40
Порядок виходу гонщиків на старт 7 вересня 2014
Spoiler
Show
УВАГА! Список оновлено станом на 6 вересня 23:00. Суттєвих змін не було.

Примітки. Порядок виходу на старт визначений 1) статтю, 2) діаметром коліс, 3) датою народження. Реєстраційний список і виписка грамот - українською мовою. Перевіряйте правопис! Перевірте інші дані (вік, діаметр). Якщо потрібні виправлення або є зауваження по розподілу заїздів - пишіть ПП, або в пошту yus2006@ukr.net, або в темі Попередня реєстрація.

Категорія «7 років - дівчата» (4 заїзди) дистанція 2х400 м
433 Щербакова Єкатерина 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
434 Горбатова Олеся 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
435 Немтінова Софія Вишгород, Київської 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
436 Романець Софія 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
437 Терещенко Віра 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
438 Крищенко Поліна Амігос 7 16 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 1 час старту: 10:30
439 Федусенко Марія 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
440 Ковальчук Маргарита 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
441 Кічата Софія 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
442 Захарова Маргарита Турбо 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
443 Борець Аліса 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
444 Буравльова Євгенія Артеріум 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
445 Павлюк Маргарита Вишневе, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
446 Боброва Анна 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
447 Журавська Вероніка 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 2 час старту: 10:40
448 Носкова Марія 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
449 Юрченко Валерія 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
450 Міхненко Ангеліна 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
451 Пономарьова Домініка Соколята 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
452 Пасальська Влада 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
453 Паладій Катерина Ірпінь, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
454 Цесарська Дар'я 7 20 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 3 час старту: 10:50
455 Лук'янець Анастасія Соколята 7 24 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 4 час старту: 11:00
456 Швець Надія Турбо 7 24 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 4 час старту: 11:00
457 Седлачик Софія 7 24 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 4 час старту: 11:00
458 Левченко Дар'я 7 24 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 4 час старту: 11:00
459 Коваленко Карина 7 24 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 4 час старту: 11:00
460 Гарцилова Марія Артеріум 7 24 час закінчення реєстрації: 10:30 заїзд: 4 час старту: 11:00

Категорія «7 років - хлопці» (8 заїздів) дистанція 2х400 м
461 Оверченко Нікіта 6 16 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 1 час старту: 11:10
462 Медведенко Ілля 7 16 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 1 час старту: 11:10
463 Яковенко Данило 7 16 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 1 час старту: 11:10
464 Чабала Любомир 7 16 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 1 час старту: 11:10
465 Мар'єнко Євгеній Амігос 7 16 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 1 час старту: 11:10
466 Кириєнко Богдан Артеріум 7 18 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 1 час старту: 11:10
467 Буряк Антон Шалені бджілки 7 18 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 1 час старту: 11:10
468 Ручко Олексій 6 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 2 час старту: 11:20
469 Бондарчук Нікіта 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 2 час старту: 11:20
470 Овчаренко Денис Шалені бджілки 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 2 час старту: 11:20
471 Гиренко Ілля Шалені бджілки 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 2 час старту: 11:20
472 Соловйов Антон Шалені бджілки 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 2 час старту: 11:20
473 Китайчук Олександр 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 2 час старту: 11:20
474 Капрал Нiкiта 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 2 час старту: 11:20
475 Васильєв Назар Молнія 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 2 час старту: 11:20
476 Сьомка Артем Амігос 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 2 час старту: 11:20
477 Семенов Володимир 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:30
478 Руднєв Євгеній Артеріум 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:30
479 Дубовий Іван 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:30
480 Гуз Михайло 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:30
481 Семенов Олексій Амігос 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:30
482 Чумак Дмитро 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:30
483 Немченко Марк 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:30
484 Попов Тімур 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:30
485 Тіньков Данііл 7 20 час закінчення реєстрації: 11:10 заїзд: 3 час старту: 11:30
486 Борисов Олександр 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 4 час старту: 11:40
487 Хранівський Владислав 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 4 час старту: 11:40
488 Бондаренко Михайло Артеріум 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 4 час старту: 11:40
489 Карпенко Артем Лідер 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 4 час старту: 11:40
490 Шевченко Максим Згурівка, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 4 час старту: 11:40
491 Бадеха-Корнілов Ярослав 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 4 час старту: 11:40
492 Андрієць Філіп Бровари, Київської 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 4 час старту: 11:40
493 Кожевніков Матвій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 4 час старту: 11:40
494 Ручко Ілля 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 4 час старту: 11:40
495 Сипко Микита Артеріум 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 5 час старту: 11:50
496 Поліщук Артем Соколята 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 5 час старту: 11:50
497 Васильченко Максим Амігос 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 5 час старту: 11:50
498 Торубара Дмитро 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 5 час старту: 11:50
499 Сафаров Костянтин 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 5 час старту: 11:50
500 Ремінний Максим 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 5 час старту: 11:50
501 Арістов Тимофій Соколята 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 5 час старту: 11:50
502 Сандул Олексій 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 5 час старту: 11:50
503 Шевчук Тарас 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 5 час старту: 11:50
504 Хальзов Iлля 7 20 час закінчення реєстрації: 11:30 заїзд: 5 час старту: 11:50
505 Кравчук Нікіта 6 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 6 час старту: 12:00
506 Ковальов Марк Чайки, Київської 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 6 час старту: 12:00
507 Корнієнко Єгор 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 6 час старту: 12:00
508 Топехін Дмитро Амігос 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 6 час старту: 12:00
509 Заглада Мірон 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 6 час старту: 12:00
510 Поповіченко Володимир 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 6 час старту: 12:00
511 Тихонов Олександр 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 6 час старту: 12:00
512 Кошик Тимур 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 6 час старту: 12:00
513 Лагутін Роман Амігос 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 6 час старту: 12:00
514 Куц Андрій 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 6 час старту: 12:00
515 Шамшур Дмитро Лідер 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 6 час старту: 12:00
516 Старіковський Максим 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 7 час старту: 12:10
517 Кучугура Данило 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 7 час старту: 12:10
518 Кривенко Іван Вишгород, Київської 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 7 час старту: 12:10
519 Москаленко Дмитро 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 7 час старту: 12:10
520 Онопрієнко Дмитро 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 7 час старту: 12:10
521 Пахомов Антон Лідер 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 7 час старту: 12:10
522 Бойко Денис 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 7 час старту: 12:10
523 Марич Дмитро Форсаж 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 7 час старту: 12:10
524 Кільдишев Станіслав Амігос 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 7 час старту: 12:10
525 Сологубов Олексій 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 7 час старту: 12:10
526 Копанєв Денис 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 7 час старту: 12:10
527 Кірьяков Іван 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 8 час старту: 12:20
528 Пузирін Олександр 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 8 час старту: 12:20
529 Борса Роман 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 8 час старту: 12:20
530 Соломчук Максим 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 8 час старту: 12:20
531 Дятлов Дмитро Артеріум 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 8 час старту: 12:20
532 Кравець Артур 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 8 час старту: 12:20
533 Конишев Олександр 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 8 час старту: 12:20
534 Акішев Нікіта 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 8 час старту: 12:20
535 Нарійчук Олександр 7 24 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 8 час старту: 12:20
536 Гультай Станіслав 7 26 час закінчення реєстрації: 11:50 заїзд: 8 час старту: 12:20

Категорія «8 років - дівчата» (2 заїзди) дистанція 2х400 м
537 Сулацкова Уляна Вишневе, Київської 8 20 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
538 Крючкова Богдана 8 20 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
539 Мауріна Олександра 8 20 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
540 Скалозуб Валерія 8 20 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
541 Галаган Софія Артеріум 8 20 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
542 Романюк Ірина 8 20 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
543 Гусєєва Марія 8 20 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
544 Баранець Дар'я 8 20 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 1 час старту: 12:40
545 Гордієнко Анна Амігос 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
546 Северина Ольга Боярка, Київської 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
547 Коваленко Вероніка Боярка, Київської 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
548 Сотнікова Марія Молнія 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
549 Кривченко Поліна 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
550 Ткаченко Марія 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
551 Мудрік Лада 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
552 Богданова Олександра 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
553 Кульчинська Соломія 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
554 Коваленко Анна 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
555 Сидоренко Анна Вишневе, Київської 8 24 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
556 Моцна Анна 8 26 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50
557 Москаленко Софія 8 26 час закінчення реєстрації: 12:40 заїзд: 2 час старту: 12:50

Категорія «8 років - хлопці» (6 заїздів) дистанція 2х400 м
558 Апіянц Іван 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:10
559 Костюк Орест 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:10
560 Бондар Філіп 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:10
561 Балаценко Никита 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:10
562 Кірчу Микола 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:10
563 Приходько Данила 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:10
564 Дем'яненко Денис 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:10
565 Тменов Даниїл Райдуга 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:10
566 Тертицький Дмитро Лідер 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:10
567 Клименко Григорій Dream team 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 1 час старту: 13:10
568 Антонов Іван 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:20
569 Песиголовець Нікіта 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:20
570 Авдєєнко Дмитро 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:20
571 Вiнiченко Олексiй 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:20
572 Петренко Максим 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:20
573 Русаченко Артем 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:20
574 Сьомка Віктор Амігос 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:20
575 Лозовий Денис 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:20
576 Любека Iван 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:20
577 Шкарупілий Орест 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:20
578 Свиргунов Назар 8 20 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 2 час старту: 13:20
579 Борік Олександр 8 24 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:30
580 Богданов Леонід 8 24 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:30
581 Шевчук Григорій Юні переможці 8 24 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:30
582 Костильов Іван Артеріум 8 24 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:30
583 Тищук Микола Мирний атом 8 24 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:30
584 Петриченко Дмитро 8 24 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:30
585 Шаповал Адріан 8 24 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:30
586 Юрчук Юрій 8 24 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:30
587 Дзюба Владислав 8 24 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:30
588 Кривченко Борис 8 24 час закінчення реєстрації: 13:10 заїзд: 3 час старту: 13:30
589 Дудченко Володимир Ніжин, Чернігівської 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:40
590 Лещенко Кирил 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:40
591 Хіморода Евгєн 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:40
592 Батічков В'ячеслав 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:40
593 Говоров Антоній 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:40
594 Мальцев Богдан SCOTT RC 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:40
595 Величко Давид 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:40
596 Крупський Тимофій 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:40
597 Стасюк Євгеній 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:40
598 Грищенко Антон 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 4 час старту: 13:40
599 Карапина Вадим Ніжин, Чернігівської 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:50
600 Стрижак Олександр 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:50
601 Юрін Роман 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:50
602 Сиротич Юліан 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:50
603 Шарий Олександр 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:50
604 Брик Михайло 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:50
605 Лісовський Артур 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:50
606 Федорченко Тимур 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:50
607 Єфремов Максім 8 24 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 5 час старту: 13:50
608 Свергунов Назар 8 26 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 6 час старту: 14:00
609 Куличенко Тимур 8 26 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 6 час старту: 14:00
610 Шаблій Богдан 8 26 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 6 час старту: 14:00
611 Опанасенко Андрій 8 26 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 6 час старту: 14:00
612 Китайчук Іван 8 26 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 6 час старту: 14:00
613 Гонта Тимофій Лідер 8 26 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 6 час старту: 14:00
614 Гонта Матвій Лідер 8 26 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 6 час старту: 14:00
615 Гуз Андрій 8 26 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 6 час старту: 14:00
616 Бурима Марк 8 26 час закінчення реєстрації: 13:30 заїзд: 6 час старту: 14:00

Категорія «9 років - дівчата» (3 заїзди) дистанція 3х400 м
617 Засоба Олена 9 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 1 час старту: 14:50
618 Чаюн Карина 9 20 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 1 час старту: 14:50
619 Горобцова Карина 9 24 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 1 час старту: 14:50
620 Бобякіна Дар'я 9 24 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 1 час старту: 14:50
621 Говенко Лілія 9 24 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 1 час старту: 14:50
622 Лесечко Катерина 9 24 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 1 час старту: 14:50
623 Седлачик Іванна 9 24 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 1 час старту: 14:50
624 Голядинець Вікторія Соколята 9 24 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 1 час старту: 14:50
625 Шелепова Дар'я 9 24 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 1 час старту: 14:50
626 Терещенко Валерія 9 24 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 1 час старту: 14:50
627 Сергачова Анастасія 9 24 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 1 час старту: 14:50
628 Коротка Ксенія Соколята 9 24 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 2 час старту: 15:02
629 Хропачова Дар'я 9 24 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 2 час старту: 15:02
630 Дембiк Анастасія Райдуга 9 24 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 2 час старту: 15:02
631 Юрченко Єлизавета 9 24 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 2 час старту: 15:02
632 Арістова Анастасія Соколята 9 24 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 2 час старту: 15:02
633 Пасальська Поліна 9 24 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 2 час старту: 15:02
634 Сидоренко Вероніка 9 24 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 2 час старту: 15:02
635 Квіташ Вероніка Молнія 9 24 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 2 час старту: 15:02
636 Дідик Марія 9 24 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 2 час старту: 15:02
637 Пінчук Світлана 9 26 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 2 час старту: 15:02
638 Чепьолкіна Аліса Dream team 9 26 час закінчення реєстрації: 14:50 заїзд: 2 час старту: 15:02

Категорія «9 років - хлопці» (6 заїздів) дистанція 3х400 м
639 Бабун Даніл Форсаж 9 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:30
640 Кирич Валерiй 9 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:30
641 Войтко Вадим 9 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:30
642 Великожон Микита 9 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:30
643 Голоднік Володимир 9 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:30
644 Білецький Дмитро 9 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:30
645 Тамоян Тимур 9 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:30
646 Шевченко Максим Соколята 9 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:30
647 Малинко Данило 9 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:30
648 Янчук Вадим Соколята 9 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:30
649 Єременко Данило 9 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:30
650 Бондарчук Даніїл 9 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:30
651 Горбатенко Владислав 9 20 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 1 час старту: 15:30
652 Щербацький Олександр Мирний атом 8 24 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 2 час старту: 15:42
653 Суворов Михайло 9 24 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 2 час старту: 15:42
654 Долинний Микита 9 24 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 2 час старту: 15:42
655 Петрович Нiколай 9 24 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 2 час старту: 15:42
656 Онуфрієнко Владислав 9 24 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 2 час старту: 15:42
657 Шаріпов Микола Ніжин, Чернігівської 9 24 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 2 час старту: 15:42
658 Постоєв Олександр 9 24 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 2 час старту: 15:42
659 Нікітін Лев 9 24 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 2 час старту: 15:42
660 Панасюк Єгор 9 24 час закінчення реєстрації: 15:30 заїзд: 2 час старту: 15:42
661 Васильєв Єгор Молнія 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 15:54
662 Поліщук Ярослав Соколята 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 15:54
663 Топехін Борис Амігос 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 15:54
664 Шекера Артем Молнія 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 15:54
665 Муха Олександр 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 15:54
666 Достовалов Ігор 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 15:54
667 Махиня Ігор 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 15:54
668 Дігтяренко Данило 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 15:54
669 Борін Андрій 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 3 час старту: 15:54
670 Чигрин Артем 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:06
671 Фабуляк Дмитро 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:06
672 Рубцов Іван Молнія 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:06
673 Бабенко Максим 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:06
674 Тєрєхов Максим 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:06
675 Пугач Тихон 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:06
676 Левченко Ярослав 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:06
677 Куліда Артур 9 24 час закінчення реєстрації: 15:50 заїзд: 4 час старту: 16:06
678 Мокін Григорій Молнія 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 5 час старту: 16:18
679 Микитченко Матвій 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 5 час старту: 16:18
680 Зелюнко Денниель 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 5 час старту: 16:18
681 Пузирін Дмитро 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 5 час старту: 16:18
682 Гордієнко Владислав Артеріум 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 5 час старту: 16:18
683 Поліщук Дмитро Гореничі, Київської Соколята 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 5 час старту: 16:18
684 Нарійчук Володимир 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 5 час старту: 16:18
685 Гуманіцький Андрій 9 24 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 5 час старту: 16:18
686 Сіянко Ельдар 9 26 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 6 час старту: 16:30
687 Кольцов Олег 9 26 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 6 час старту: 16:30
688 Гриньов Богдан 9 26 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 6 час старту: 16:30
689 Садовніков Антон 9 26 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 6 час старту: 16:30
690 Пономарьов Даніїл Соколята 9 26 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 6 час старту: 16:30
691 Демченко Ярослав 9 26 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 6 час старту: 16:30
692 Шамшур Вадим Крюківщина, Київської Лідер 9 26 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 6 час старту: 16:30
693 Малько Іван 9 26 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 6 час старту: 16:30
694 Северинчик Олександр 9 26 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 6 час старту: 16:30
695 Абдуллін Ігор 9 26 час закінчення реєстрації: 16:10 заїзд: 6 час старту: 16:30

Категорія «10 років - дівчата» (2 заїзди) дистанція 3х400 м
696 Малютіна Олександра 10 20 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 1 час старту: 16:50
697 Короткова-Калітенко Дар'я 10 24 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 1 час старту: 16:50
698 Степанян Анастасія 10 24 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 1 час старту: 16:50
699 Гуз Юлія 10 24 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 1 час старту: 16:50
700 Мнухіна Марина 10 24 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 1 час старту: 16:50
701 Муравщик Анастасія 10 24 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 1 час старту: 16:50
702 Борець Мілена 10 24 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 1 час старту: 16:50
703 Моргун Влада Dream team 10 24 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 1 час старту: 16:50
704 Шевчук Каріна 10 26 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:02
705 Марченко Мирослава 10 26 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:02
706 Степанян Поліна 10 26 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:02
707 Матвієнко Анна 10 26 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:02
708 Юдіна Ульяна Angara.in.ua 10 26 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:02
709 Клименко Олександра 10 26 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:02
710 Лиштва Анастасія 10 26 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:02
711 Шелудченко Даріна 10 26 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:02
712 Горностай Марія Амігос 10 26 час закінчення реєстрації: 16:50 заїзд: 2 час старту: 17:02

Категорія «10 років - хлопці» (4 заїзди) дистанція 3х400 м
713 Бойчук Максим 10 20 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:20
714 Прибінський Антон 10 20 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:20
715 Бобров Андрій 10 20 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:20
716 Паріпса Валерій 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:20
717 Моркотун Артем 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:20
718 Лутай Микита 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:20
719 Іванюк Назар 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:20
720 Врагов Іван 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:20
721 Сіунов Олександр 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:20
722 Костенко Микита Порцелян 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 1 час старту: 17:20
723 Хатковий Іван 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:32
724 Марусенко Тимофій 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:32
725 Коваленко Євген 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:32
726 Ільйов Дмитро 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:32
727 Андрійчук Дмитро 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:32
728 Петренко Олександр 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:32
729 Житинський Олександр 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:32
730 Теленченко Олексій 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:32
731 Дембiк Вiталiй Райдуга 10 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:32
732 Залізнюк Федір Боярка, Київської 11 24 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 2 час старту: 17:32
733 Шапіро Дмитро 10 26 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 3 час старту: 17:44
734 Васильєв Володимир 10 26 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 3 час старту: 17:44
735 Олещенко Ілля 10 26 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 3 час старту: 17:44
736 Третяк Антон 10 26 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 3 час старту: 17:44
737 Тараканов Артем SCOTT RC 10 26 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 3 час старту: 17:44
738 Романюк Іван Форсаж 10 26 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 3 час старту: 17:44
739 Шкребко Артем 10 26 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 3 час старту: 17:44
740 Діденко Дмитро 10 26 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 3 час старту: 17:44
741 Сандалов Іван Dream team 10 26 час закінчення реєстрації: 17:20 заїзд: 3 час старту: 17:44


Декілька заїздів що сформовані зі змішаними діаметрами (наприклад, 20 та 24) будуть переглянуті на місці в день змагань, в залежності від явки учасників. В любому випадку при такій великій заявленій кількості учасників (та й по правилам) ми не маємо змоги формувати заїзди менш ніж з 5-ти учасників. Дякуємо за порозуміння.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: П'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 06-07.09

Повідомлення Sveta » 19.8.14 12:03

Погода у Києві

Прогноз на вересень - accuweather
Прогноз на вихідні - accuweather
Прозноз на 2 тижня - gismeteo
Прогноз на 7 днів - Метеопост
Поточний прогноз - meteoprog
Уточнений - rp5

-----------------------------------------
Декларація учасника

Приклад заповненої декларації (травень 2014):
Зображення

Декларація учасника у одному екземплярі заповнюється окремо для кожної дитини одним з батьків/опікуном/тренером.
Файл, який потрібно завантажити, розархівувати, роздрукувати, прочитати, заповнити та принести на реєстрацію в день перегонів:
dekl.zip
(13.37 Кіб) Завантажено 118 разів
Для тих, хто не зміг зробите це заздалегідь, декларацію учасника можна буде заповнити на місці.
-----------------------------------------
Попередня реєстрація

Шановні батьки!

Якщо з моменту реєстрації у Вашої дитини змінився велосипед (діаметр коліс) - прохання повідомити про це завчасно в темі Попередня реєстрація новим повідомленням, або в ПП Sveta. Буде менше плутанини на старті. В першу чергу в кожній категорії стартують гонщики на велосипедах з меншим діаметром коліс.

Якщо з моменту перегонів виявиться, що Ваша дитина не буде приймати участь (наприклад, у випадку від'їзду, хвороби тощо) - прохання відреєструватися в темі Попередня реєстрація новим повідомленням, або в ПП Sveta, або на електронну адресу yus2006@ukr.net, або по телефону 098 4412549. Це важливо для організаторів, а також для тих учасників, які попадуть у резервний список. Ця інформація актуальна до останнього! В день перегонів - відправте смс-повідомлення на телефонний номер 098-4412549.

-----------------------------------------
Підготовка велосипеду та дитини до велоперегонів

-----------------------------------------
Карта трас та Як дістатися місця змагань

-----------------------------------------
Паркування

Паркувати машину бажано по вул. Бауманській (вул. Баумана) біля бібліотеки або по вул. Салютній біля спортшколи ім.В.Лобановського (тут більше місця та немає претензій від дирекції ресторану "Дубки", дивіться місця паркування позначені на карті). Крім того, є місця для паркування на майданчику між рестораном та залізничним мостом, заїзд з вул. Стеценка.

-----------------------------------------
"Суботник"

Шановні батьки! Потрібні добровольні помічники для прибирання траси напередодні змагань.
"Суботник" відбудеться у п'ятницю 5 вересня в 18:00. Збір на стартовій галявині.
Організатор - Світлана Шатохіна Shato 067-5053686. Інструмент для прибирання траси та стартової галявини буде! Зображення Зображення

-----------------------------------------
О котрій годині приходити на змагання

Бажано приходити на початок реєстрації Вашої категорії, але не пізніше вказаного індивідуально в Порядку вихода гонщиків на старт часу закінчення реєстрації - потрібно встигнути зареєструватися у виділений проміжок часу.

-----------------------------------------
Зверніть увагу на правила

Їзда по трасі без шолому під час змагань та тренувальних заїздів заборонена.

За фальстарт (початок руху раніше команди «руш») до результату учасника що стартує самостійно буде доданий штрафний час 1 секунда.

За груповий фальстарт (початок руху групи учасників раніше команди «руш») до результату кожного учасника групи буде доданий штрафний час 1 секунда.

За небезпечне підрізування, поштовхи, виштовхування інших учасників з траси, до результату учасника, який створював перешкоди, буде доданий штрафний час 3 секунди.

Учасники всіх категорій повинні стартувати без підтримки батьків. Необхідна підтримка забезпечується силами маршалів.

Супровід батьками учасників всіх категорій дозволений лише поза трасою за межами захисної стрічки. Переміщатися по трасі під час змагань батькам заборонено.

-------------------------
Що брати з собою на змагання:

- Якщо по прогнозу передбачається холодна погода - рукавички, під шолом - шапочки, балаклави, флісові бандани, тепле взуття, шкартпетки, теплий одяг до/післе старту.
- Якщо по прогнозу передбачається дощ - дощовики, куртки, парасольки, гумові чоботи до/післе старту тощо. Затримуємо старти лише під час сильного дощу/зливи.
- Хто бажає поєднати змагання з "пікніком" - все для нього.
- Хто хоче комфорту беріть складані стільці.
- Фотоапарат, відеокамеру (або друзів с фотоапаратами/відеокамерами)
- Добрий настрій та бажання вболівати за свою та чужу дитину!
- Обов'язковий набір - Декларація учасника, внесок, шолом, велосипед.

Зображення

-------------------------
Небезпеки:

Як і в більшості парків міста в парку Дубки в траві можуть зустрічатися кліщі (у парку вивішена табличка - "обережно, іксодовий кліщ"). Як захистити себе і дитину? Обробіть одяг (верх шкарпеток, взуття, низ брюк) антикліщовим аерозолем. Захисний одяг (дівчаткам - колготи, хлопчикам - високі шкарпетки, щільно облягаючі штани), головний убір - бандана. На світлому одязі легше помітити кліща що рухається. Частіше оглядайте відкриті ділянки шкіри. При потребі звертайтесь до лікарів травмпункту.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: П'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 06-07.09

Повідомлення Sveta » 19.8.14 12:15

Порядок виходу на старт на додаткові перегони 6 вересня
Spoiler
Show
Довжина траси для усіх категорій 100 м.
Старти в суботу 6 вересня розпочнуться о 12:30 - після завершення стартів основних перегонів категорій "Біговел 3 роки - 100 м" і "3 роки - 100 м". Гонщики що приймають участь в основних та додаткових перегонах приходять на додаткові після старту та нагородження в основних перегонах.

Біговел 3 роки, старти з 12:30
Увага! Якщо основні змагання на трасі 100 м не закінчаться до цього часу, то старти в цій категорії відбудуться скоріш за все тільки для тих гонщиків, хто не потрапить на основні змагання
Дуброва Назар 2.6 10
Гундоров Роман 3 10
Будь Володимир 3 10
Копейчикова Єва 3 10
Кулешов Тимур 1.101 12
Скидан Артем HAPPY KIDS 2.6 12
Маноха Сергій 2.9 12
Іванченко Максим 2.9 12
Долянівський Ігор 2.101 12
Тітаренко Софія Біла Церква, Київської 2.101 12
Куманський Любомир 2.101 12
Салацька Олександра 2.11 12
Шулежко Данило 3 12
Картоножкін Светослав 3 12
Прокопчук Антон 3 12
Дзема Давід 3 12
Слодзік Євгеній Ірпінь, Київської 3 12
Рябенко Єлизавета 3 12
Маркотенко Денис Діти Світла 3 12
Слуцький Єгор 3 12
Дерев'янко Єгор Ірпінь, Київської 3 12
Ященко Федір 3 12
Шишкова Емілія 3 12
Кирич Юрій 3 12
Ярова Злата 3 12
Нестеренко Михайло 3 12

Велосипед 3 роки
Увага! Якщо основні змагання на трасі 100 м не закінчаться до цього часу, то старти в цій категорії відбудуться скоріш за все тільки для тих гонщиків, хто не потрапить на основні змагання
Цімох Артур Пісківка, Київської 3 12
Шамшур Роман Лідер 3 12
Нешта Денис Лідер 3 12
Нешта Анастасія Лідер 3 12
Скоробогатов Устим Діти Світла 3 12
Гортопан Олексій Лідер 3 14
Шелест Юрій 3 14
Нечай Єва Лідер 3 16
Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 3 16
Лук'янець Ангеліна Соколята 3 16
Капрал Єгор 3 16
Шелест Євген 3 16
Поліщук Софія Соколята 3 16
Мальцева Софія SCOTT RC 3 20

Біговел 4 роки, старти з 13:20
Швидкий Тимур 4 12
Кулик Ілля 4 12
Салацький Олексій 4 12
Литвин Ілля 4 12
Сидоренко Олексій 4 12
Немтінов Лука Вишгород, Київської 4 12
Стрєлов Гліб 4 12

Велосипед 4 роки
Хранівська Ясна 4 12
Міхмель Вероніка 4 16
Губарева Поліна Соколята 4 16
Несин Мирослава Соколята 4 16
Борса Ольга 4 16
Енедi Лусiя 4 16
Рябошапка Кирило 4 12
Громико Александер 4 14
Парчевський Віталій 4 14
Шимов Гліб Одеса 4 16
Кіпчук Костянтин 4 16
Гордієнко Андрій Амігос 4 16
Шпитко Аскольд 4 16
Матлак Владислав Артеріум 4 16
Кривенко Іван 4 20

5 років - дівчата
Сурма Марія 5 16
Міхмель Аріна 5 16
Давидченко Алiна 5 24

5 років - хлопці
Кононенко Єгор 5 16
Семенов Андрій 5 16
Текеянов Георгий 5 16
Заглада Тіхон 5 16
Ясько Ярослав 5 16
Гутієв Давід 5 16
Севрук Максім 5 16
Карук Михайло 5 16
Грініченко Роман 5 18
Павлюков Михайло Васильків, Київської 5 18
Павлюков Іван Васильків, Київської 5 18
Трофимчук Арсеній Бровари, Київської 5 18
Заморський Степан 5 20

6 років - дівчата
Нікітіна Поліна 6 16
Нікітіна Софія 6 16
Маркотенко Анастасія Діти Світла 6 16
Єрмак Анна 6 16
Чернецька Ольга SCOTT RC 6 20
Бокань Єва 6 20
Матковська Ксенія Соколята 6 20
Пономаренко Анастасія 6 20
Мальцева Анастасія SCOTT RC 6 24

6 років - хлопці
Бровченко Дмитро Діти Світла 6 16
Кондрашов Олександр SCOTT RC 6 16
Севковський Арсеній 6 20
Бєлик Іван 6 20
Заяць Андрій 6 20
Оленченко Євгеній 6 20
Скоробогатов Ілля Діти Світла 6 20
Гаврилець Володимир 6 20
Чернявський Михайло Діти Світла 6 20
Петренко Дмитро 6 20
Порядок виходу на старт на додаткові перегони 7 вересня
Spoiler
Show
Довжина траси для усіх категорій 100 м.
Старти в неділю 7 вересня розпочнуться об 11:00. Гонщики що приймають участь в основних та додаткових перегонах приходять на додаткові після старту та нагородження в основних перегонах.

7 років - дівчата, старти з 11:00, орієнтовно
Гайшук Амелі 7 16
Немтінова Софія Вишгород, Київської 7 16
Ковальчук Маргарита 7 20
Пономарьова Домініка Соколята 7 20
Цесарська Дар'я 7 20
Лук'янець Анастасія Соколята 7 24

7 років - хлопці
Чабала Любомир 7 16
Капрал Нiкiта 7 20
Семенов Володимир 7 20
Борисов Олександр 7 20
Хранівський Владислав 7 20
Карпенко Артем Лідер 7 20
Поліщук Артем Соколята 7 20
Арістов Тимофій Соколята 7 20
Кравчук Нікіта 6 24
Заглада Мірон 7 24
Шамшур Дмитро Лідер 7 24
Пахомов Антон Лідер 7 24
Бойко Денис 7 24
Кільдишев Станіслав Амігос 7 24
Копанєв Денис 7 24
Пузирін Олександр 7 24
Борса Роман 7 24
Соломчук Максим 7 24
Акішев Нікіта 7 24
Нарійчук Олександр 7 24

8 років - дівчата
Крючкова Богдана 8 20
Гордієнко Анна Амігос 8 24
Коваленко Анна 8 24
Кульчинська Соломія 8 24

8 років - хлопці
Костюк Орест 8 20
Кірчу Микола 8 20
Дем'яненко Денис 8 20
Тертицький Дмитро Лідер 8 20
Вiнiченко Олексiй 8 20
Щербацький Олександр Мирний атом 8 24
Тищук Микола Мирний атом 8 24
Хіморода Евгєн 8 24
Батічков В'ячеслав 8 24
Мальцев Богдан SCOTT RC 8 24
Величко Давид 8 24
Лісовський Артур 8 24
Єфремов Максім 8 24
Свергунов Назар 8 26
Шаблій Богдан 8 26
Гонта Тимофій Лідер 8 26
Гонта Матвій Лідер 8 26
Бурима Марк 8 26

9 років - дівчата
Щаслива Юлія 9 20
Голядинець Вікторія Соколята 9 24
Коротка Ксенія Соколята 9 24
Арістова Анастасія Соколята 9 24

9 років - хлопці
Кирич Валерiй 9 20
Поляков Максим 9 20
Суворов Михайло 9 24
Постоєв Олександр 9 24
Поліщук Ярослав Соколята 9 24
Шевченко Максим Соколята 9 24
Квасніцький Остап 9 24
Пузирін Дмитро 9 24
Поліщук Дмитро Гореничі, Київської Соколята 9 24
Нарійчук Володимир 9 24
Гуманіцький Андрій 9 24
Сіянко Ельдар 9 26
Пономарьов Даніїл Соколята 9 26
Шамшур Вадим Крюківщина, Київської Лідер 9 26

10 років - дівчата
Шелудченко Даріна 10 26
Горностай Марія Амігос 10 26

10 років - хлопці
Ільків Гнат Соколята 10 24
Паріпса Валерій 10 24
Моркотун Артем 10 24
Коваленко Євген 10 24
Шапіро Дмитро 10 26
Третяк Антон 10 26
Тараканов Артем SCOTT RC 10 26
Spoiler
Show
Новачки, що реєструвалися після закриття реєстрації та не повідомили, чи будуть брати участь в перегонах на вибування
поки що нікуди не вписані


Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: П'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 06-07.09

Повідомлення Sveta » 19.8.14 22:26

Увага! Гонщики що приймають участь в основних перегонах та додаткових перегонах на вибування в першу чергу змагаються в основних перегонах!
Розклад складений таким чином, щоб учасники встигли на додаткові змагання після участі у основних змаганнях. Час заходу сонця в ці дні близько 19:30.

Розклад змагань на додаткові перегони 6 вересня
Spoiler
Show
Категорія «Біговел 3 роки»
реєстрація з 12:10 до 12:30
старти та нагородження з 12:30 до 12:50

Категорія «Велосипед 3 роки»
реєстрація з 12:30 до 12:50
старти та нагородження з 12:50 до 13:10

Категорія «Біговел 4 роки»
реєстрація з 13:00 до 13:20
старти та нагородження с 13:20 до 13:40

Перерва

Категорія «Велосипед 4 роки»
реєстрація з 14:20 до 14:40
старти та нагородження з 14:40 до 15:00

Далі старти тільки на велосипедах.

Категорія «5 років - дівчата»
реєстрація з 15:10 до 15:30
старти та нагородження з 15:30 до 16:00

Категорія «5 років - хлопці»
реєстрація з 15:40 до 16:00 та з 16:10 до 16:30
старти та нагородження з 16:00 до 16:30 та з 16:30 до 17:00

Перерва

Категорія «6 років - дівчата»
реєстрація з 17:10 до 17:30
старти та нагородження з 17:30 до 18:00

Категорія «6 років - хлопці»
реєстрація з 17:40 до 18:00 та з 18:10 до 18:30
старти та нагородження з 18:00 до 18:30 та з 18:30 до 19:00
Розклад змагань на додаткові перегони 7 вересня

Категорія «7 років - дівчата»
реєстрація з 10:40 до 11:00
старти та нагородження з 11:00 до 11:30

Категорія «7 років - хлопці»
реєстрація з 11:40 до 12:00 та з 12:10 до 12:30
старти та нагородження з 12:00 до 12:30 та з 12:30 до 13:00

Категорія «8 років - дівчата»
реєстрація з 12:40 до 13:00
старти та нагородження з 13:00 до 13:30

Перерва

Категорія «8 років - хлопці»
реєстрація з 13:40 до 14:00 та з 14:10 до 14:30
старти та нагородження з 14:00 до 14:30 та з 14:30 до 15:00

Перерва

Категорія «9 років - дівчата»
реєстрація з 15:40 до 16:00
старти та нагородження з 16:00 до 16:30

Категорія «9 років - хлопці»
реєстрація з 16:10 до 16:30 та з 16:40 до 17:00
старти та нагородження з 16:30 до 17:00 та з 17:00 до 17:30

Категорія «10 років - дівчата»
реєстрація з 17:10 до 17:30
старти та нагородження з 17:30 до 18:00

Перерва

Категорія «10 років - хлопці»
реєстрація з 18:10 до 18:30
старти та нагородження з 18:30 до 19:00

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: П'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 06-07.09

Повідомлення Sveta » 26.8.14 14:30

Шановні учасники Дитячих велоперегонів «Ми – чемпіони!», а саме батьки, діти, вболівальники та всі небайдужі! В цей час для нашої країни є особлива потреба в повсякденній підтримці та взаємовиручці людей. Організатори змагань мають намір встановити на час чергових перегонів біля палатки реєстрації три чарівні скриньки-коробки.

Візьміть з собою на змагання ще часточку Добра!

Перша скринька-коробка – для дитячих малюнків з побажаннями нашим українським воїнам, які захищають рідну землю, та пораненим воякам, які зараз лікуються у госпіталях. Малюнки будуть передані волонтерській групі «Народний тил», вул. Жилянська, 68. Приносьте малюнки з собою, або малюйте разом з дітьми у парку. Чекаємо на яскраві патріотичні малюнки що піднімуть настрій нашим хлопцям та будуть їм служити оберегами!

Друга скринька-коробка – для невеликих подарунків що наповнять «Посилки Доброти» для підтримки дітей загиблих військових. Подарунки будуть передані Катерині Єгорушкіній (Kateryna Yegorushkina), з ініціативи якої почався такий проект. Приносьте з собою терапевтичні добрі книжки, блокноти мрій, музичні диски, дитячі журнали, іграшки ручної роботи, хендмейд прикраси для дівчат-підлітків, цікаві ігри, інше «на Ваш розсуд (головне - тепле, душевне)». «Дуже хотілося б, аби ці дітки відчули любов і підтримку кожного з нас, щоб знали - їхні батьки - справжні герої! А янголи зовсім поряд...»

Третя скринька-коробка – для шкільного «добра» для підтримки школярів з сімей вимушених переселенців. Приносьте з собою всяке канцелярське знаряддя у кількості від одного та більше, що звичайно купуєте дітям до школи. Із слів волонтерки Лесі Литвинової виділимо такі потреби «Чем ближе 1 сентября, тем чаще просят канцтовары, ранцы и любое подобие школьной формы». Речі будуть передані «Волонтерській сотні» , на склад за адресою Фролівська, 9/11.

Зображення

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: П'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 06-07.09

Повідомлення Sveta » 26.8.14 22:32

Опрацьовані заявки, які надійшли до 9:00 2 вересня.

Складений та оновлений список реєстрації (R - резерв для тих, хто приймав участь раніше, RN - резерв новачки).
26.08: Основний список 540 учасників.
27.08: Основний список 675 учасників. На вибування 147.
28.08: Основний список 720 учасників. Резерв-новачки 8. На вибування 162.
29.08: Основний список 742 учасників. Резерв-новачки 12. На вибування 166.
30.08: Основний список 753 учасників. Резерв-новачки 14. На вибування 167.
02.09: Основний список 771 учасників. Резерв-новачки 22. На вибування 171.
03.09: Основний список 776 учасників (в т.ч., з резервом). Резерв 2. Резерв-новачки 22. На вибування 171.
04.09: Основний список 774 учасників (в т.ч., з резервом). Резерв 1. Резерв-новачки 23. На вибування 171.

Spoiler
Show
Попередній список учасників на основні перегони
Попередній список учасників на додаткові перегони
#crazy_pilot
Шановні батьки!
Обов'язково перевірте, чи внесені Ваші діти в Попередній список учасників на основні перегони. Якщо так - перевірте дані (Фамиля-Имя, Прізвище-Ім'я, категорію, вік, діаметр). Для дітей категорії "Біговел 3 роки" та "Велосипед 3 роки" перевірте вибір траси 100 м/230м. Якщо в список Ваші діти не потрапили або потрібні виправлення - пишіть ПП, або на ел.пошту yus2006@ukr.net, або в темі Попередня реєстрація, діти 3-10 років. Перевірте, чи внесені Ваші діти в Попередній список учасників на додаткові перегони, якщо Ви планували брати участь в цих перегонах.
Шановні батьки!
Не забудьте відреєструватися, якщо Ваші плани змінилися і Ви не прийдете на змагання.

Дуже важливо знятися з реєстрації (і резервістам також), якщо Ви не прийдете на змагання. Бажано зробити це заздалегідь, якщо відомо, але і напередодні, і в день змагань це можна і треба зробити (sms-повідомлення на тел. 0984412549 вказати Прізвище-Ім'я та вік дитини, яка не зможе прийти)!

Будь ласка, контролюйте явку друзів, яких Ви реєстрували.
Spoiler
Show
З 27 серпня 9:00
Реєстрація всіх в категорії «Біговел 3 роки - 100 м», «Велосипед 3 роки - 100 м» закрита! (зареєстровано більш ніж 70 учасників)
Реєстрація новачків в категорії «Біговел 3 роки - 230 м», «Велосипед 3 роки - 230 м» закрита!
Реєстрація новачків в інші категорії обмежена! Приймаються тільки виправлення/зміни та відреєстрація.
Spoiler
Show
З 28 серпня 9:00
Реєстрація всіх в категорії «Біговел 3 роки - 100 м», «Велосипед 3 роки - 100 м» закрита
Реєстрація новачків всіх категорій закрита (зареєстровано більш ніж 650 учасників). Приймаються тільки виправлення/зміни та відреєстрація.
Spoiler
Show
З 29 серпня 9:00
Реєстрація новачків закрита (зареєстровано більше 750 учасників). Приймаються тільки виправлення/зміни та відреєстрація.
Реєстрація учасників "зі стажем" обмежена (зареєстровано більше 750 учасників). Можете залишати свої заявки, але записуватиму в резерв.
З 2 вересня 9:00 реєстрація закрита. Приймаються тільки виправлення/зміни та відреєстрація.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: П'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 06-07.09

Повідомлення Sveta » 1.9.14 13:02

Ось такий мотивуючий лист отримала :)
...вчера поехал с товарищем и нашими мелкими в дубки погонять на велах
в 13-00 там собралось столько родителей с детьми на велосипедах - капец просто
народ тренируется
жэсть!

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: П'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 06-07.09

Повідомлення Sveta » 1.9.14 14:06

Фото з дитячого заїзду на аматорських велоперегонах з маунтенбайку «ПДН-Пан - 2014» 30 серпня 2014

До речі, патріотичне вбрання вітається

Зображення

Зображення

Аватар користувача
Stepik
* * * * *
Повідомлень: 1549
З нами з: 20.7.05 15:15
Стать: чол
Звідки: Київ, Троя -> Борщагівка

Re: П'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 06-07.09

Повідомлення Stepik » 1.9.14 16:49

Яка вартість участі в перегонах? Бо мені щось повилазило - знайти не можу.
Все частіше слова "юзай пошук" набувають сенсу "йди в *опу"....
Страшні московські воші, а ще страшніші українські гниди (с)Симон Петлюра

Аватар користувача
Foxx
* * *
Повідомлень: 258
З нами з: 17.8.09 20:42
Стать: чол
Звідки: Київ, Борщагівка
Контактна інформація:

Re: П'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 06-07.09

Повідомлення Foxx » 1.9.14 17:49

Stepik,
Реєстраційний внесок – 70 грн. За кожну наступну дитину з сім'ї – 50 грн. Для тих, хто реєструється в день старту без попередньої реєстрації - 80 грн.
див. http://www.velokiev.com/forum/viewtopic ... 45#p811363


Не знал, куда будет правильно написать, отпишусь здесь.
Был сегодня в Дубках. Трассу 100-метровки полностью перекрывает крона упавшего дерева.

UPD...своими силами вполне можно убрать. На трассе только верхушка кроны, ствол на полянке рядом. Т.е. веток много но мелких, не бревна )). Нужна бензопила и/или топорик.
Dixi

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: П'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 06-07.09

Повідомлення Sveta » 2.9.14 08:32

Перевіряйте списки попередньої реєстрації станом на 2 вересня

З 2 вересня 9:00 реєстрація закрита. Приймаються тільки виправлення/зміни та відреєстрація.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: П'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 06-07.09

Повідомлення Sveta » 3.9.14 01:09

Складені такі списки станом на 3 вересня:

Порядок виходу гонщиків на старт - вказується час закінчення реєстрації та час старту
Порядок виходу гонщиків на старт на додаткові перегони

Аватар користувача
Akuna_Matata
* * *
Повідомлень: 251
З нами з: 14.3.11 13:54
Стать: чол
Звідки: Киев, (Нивки, Сырец)

Re: П'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 06-07.09

Повідомлення Akuna_Matata » 3.9.14 09:29

Возьму сегодня вечерком с собой пилу и топорик, попробую чего-нибудь сообразить с этим поваленным деревом. Буду там где-то в 19-15 (19-30).

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: П'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 06-07.09

Повідомлення Sveta » 3.9.14 13:34

Akuna_Matata Спасибо Вам большое! С ветками лучше решать до субботника.

Наш суботник традиційно в п'ятницю о 18:00 на стартовій галявині. Світлана Шатохіна 067 505-36-86. Чекаємо помічників на підготовку траси та стартової галявини!

На фото Світлана Шатохіна :)
Зображення

--------------------------------

Маршальську службу підтримки порядку на наших перегонах вже вкотре забезпечують небайдужі велоаматори з велоклубу "Амігос". Щиро дякуємо їм!

Кожного разу ми запрошуємо батьків підтримати наших маршалів. Це, по-перше, важлива допомога в організації наших перегонів, по-друге, можливість поспілкуватися з цікавими людьми, а по-третє, і це мабуть основне - зробити перегони приємними та базпечними для наших дітей!

Тому ще раз оголошуємо - потрібна підтримка маршальскої служби. Шановні батьки та велолюбителі! Зголошуйтесь на чергування вздовж траси (біля 1..2 години Вашого вільного часу) - підходьте до намету маршалів в день змагань, Вас проінструктують, вдягнуть у яскравий жилет та нададуть права слідкувати за порядком на наших перегонах!

Це ду-уже почесна посада, особливо в очах Вашої дитини!)

Фото велоклубу "Амігос" 17-18 травня 2014
amigos.png
amigos.png (322.88 Кіб) Переглянуто 5753 разів

Аватар користувача
Akuna_Matata
* * *
Повідомлень: 251
З нами з: 14.3.11 13:54
Стать: чол
Звідки: Киев, (Нивки, Сырец)

Re: П'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 06-07.09

Повідомлення Akuna_Matata » 3.9.14 21:36

Розтягли з Тарасом (Foxx) половину завалу. Зламав одну пилку (вона мені ніколи не подобалась) :good: Без бензопили трішки довго і тяжко, але нічого. Думаю, за завтрашній вечір дорозгрібаємо решту гілляччя. Такі справи! ;)

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: П'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 06-07.09

Повідомлення Sveta » 4.9.14 07:58

У кого з бензопилою є можливість допомогти хлопцям сьогодні (04.09) ввечері, будь ласка, будемо вдячні!

Аватар користувача
Akuna_Matata
* * *
Повідомлень: 251
З нами з: 14.3.11 13:54
Стать: чол
Звідки: Киев, (Нивки, Сырец)

Re: П'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 06-07.09

Повідомлення Akuna_Matata » 4.9.14 13:41

Вже бензопила не треба. Сьогодні ударно попрацював сокирою ;) На десерт (сьогоднішній вечір) залишив одну товсту гілляку і купу дрібних гілок і листя, які фактично вже можна загрібати граблями.
З іншого боку, якщо бензопила таки буде - то це добре, адже можна трохи окультурити решту дерева, щоб нічого нікому не заважало.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: П'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 06-07.09

Повідомлення Sveta » 4.9.14 20:35

Пишет Foxx.
было:
Зображення

стало:
Зображення

Осталось граблями разгрести кучи мелких веточек и листьев.
Обошлись без бензопилы - присоединилось еще двое пап из числа родителей, тренировавших детей к гонке
(папы - сила! :yes ).
Спасибо, друзья! :friends:

Аватар користувача
Akuna_Matata
* * *
Повідомлень: 251
З нами з: 14.3.11 13:54
Стать: чол
Звідки: Киев, (Нивки, Сырец)

Re: П'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 06-07.09

Повідомлення Akuna_Matata » 4.9.14 21:39

Всегда пожалуйста! ;)

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: П'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 06-07.09

Повідомлення Sveta » 5.9.14 10:55

Що планується під час П'ятнадцятих дитячих велоперегонів «Ми - чемпіони!»
  • Основні перегони (кільцева траса)
    Перегони для найменших 2–3 роки (траса 100 метрів)
    Перегони на вибування (траса 100 метрів)
    7 вересня заїзд мам
Анімації:
6 вересня: чекаємо на Олександра та його лялькового друга Петрика з лялькового театру «PUP.t.i. и Петрик», Саша пообіцяв прийти
7 вересня: анімаційний майданчик «Бюро дитячих свят «УмпаЛумп»

Лотерея:
Кожного дня під вечір розігрується подарунок - дитячий велорюкзак та подарунковий сертіфікат від «CoolKids». Квитки шукайте на реєстрації.

На території працюють:
Безкоштовний буфет для дітей: вода/кулери від «Еталон», чай, печиво від організаторів перегонів
«Лісова кухня»: смачна їжа, що приготована в котлах на вогнищі, дуже популярна на наших перегонах.
З 12:30 продаж самосів (чудо-пиріжків) - традиційної велокиївської смакоти. Дякуємо Faхegio за ідею, яка стала візитівкою змагань у Дубках!
Кофе-машини. Традиційно працюють дві машини від «Авто Кава».
На території під час перегонів працює машина швидкої допомоги «Медиком», яку забезпечує фармацевтична корпорація «Артеріум».
Охорона. Нас охороняє компанія «Комсервіс». Дякуємо за підтримку нашого заходу.
Туалет. Організатори забезпечують 3 кабінки біотуалетів.
Страхування. Цього разу не проводиться. Нагадуємо, що катання на "шаленій гірці" повинно проводитися під наглядом батьків.
Уточнюється! - На перегонах можна буде придбати шоломи, рукавички та інші велосипедні корисності від ТМ «BBB» та велоодяг для юних гонщиків.

Наші партнери:
ТОВ «Актив Трейд». Наймолодшим дітям 2-3 роки обіцяють невеликі подарунки від «Будинку іграшок».
«Пізнайко». У кожної дитини в подарунку буде журнал «Пізнайко» чи «Професор Крейд». Можна буде купити інші номери журналів.
Також організаторів виручить деякий запас подарунків з попередніх перегонів від ТМ «BBB».
Порядок на трасі та в таборі забезпечує велоклуб «Амігос».
Оригінальні поліграфічні подарунки від дизайн-студії та типографії «Салютіс Принт», яка крім подарунків виконує печать номерів та грамот.
«Фішер Україна» буде друкувати фотографії Вашої дитини прямо на місці події.

На протязі обох днів змагань можна отримати консультації по підготовці дитини до змагань та курс швидкої їзди від тренера-викладача велосипедного спорту Ф.С.Т. "України" Карпенко Микити Миколаєвича.

Наші акції:
Приймаємо дитячі малюнки, подаруночки та канцелярські товари - «Подарунки Доброти».

Команда «Ми - чемпіони!» – це велолюбителі, батьки, співробітники наших партнерів та всй небайдужі. До нашої команди може долучитися будь-який бажаючий. Ви отримаєте не менше радості, даруючи іі дітям!
Бажаємо усім отримати свій шматочок позитива, радості та гарних спогадів на нашій «території щастя»!

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: П'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 06-07.09

Повідомлення Sveta » 5.9.14 18:09

Увага! На ці перегони на перший день - суботу зареєстровано на 50 дітей більше в порівнянні з весняними перегонами (а вони були рекордні по явці та достатньо напруженими). Тому організатори залишають за собою право не приймати на перегонах дітей без попередньої реєстрації, навіть якщо будуть вільні номери.
Всі прийнятим у список резервістам виділені номери, тому відкидайте хвилювання, та приходьте на перегони.

Ще раз нагадую, хто не зможе прийти - повідомте на електронну адресу yus2006@ukr.net, або по телефону 098 4412549. Це важливо для організаторів, щоб старти відбувалися без затримки. Ця інформація актуальна до останнього! В день перегонів - відправте смс-повідомлення на телефонний номер 098-4412549.

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: П'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 06-07.09

Повідомлення Sveta » 5.9.14 19:56

Щиро дякумо всім тим, хто прийшов на "суботник", в першу чергу нашому головному маршалу Олексію Гордієнко lexx, а також його помічникам, всім батькам, хто прийшов на допомогу! :Rose:

Світлана Шатохіна відзвонилася на виході з парку - "Прийшло багато людей, трассу прибрали за півгодини до ідеального стану".

Аватар користувача
Sveta
модератор
Повідомлень: 2442
З нами з: 18.7.03 16:52
Стать: жін
Звідки: Київ

Re: П'ятнадцяті Дитячі велоперегони "Ми - чемпіони" 06-07.09

Повідомлення Sveta » 6.9.14 21:59

Оновлений Порядок виходу гонщиків на старт 7 вересня

Відгуки та фото


Повернутись до “Архив *Мы - чемпионы* 2007-...”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей