Вісімнадцяті
дитячі велоперегони "Ми - чемпіони!" (травень) 2016
наступне
21 травня 2016 року у перегонах взяли участь
383 учасника віком від 3 до 6 років в
48 заїздах.
22 травня 2016 року у перегонах взяли участь
313 учасників віком від 7 до 10 років в
42 заїздах. Стартував
1 заїзд мам - 12 учасниць.
Подробиці змагань, звіт за чотири дні перегонів, дитячі, юніорські, для малюків
Зареєстровано всього
1263 учасників (в т.ч. без попередньої реєстрації 36), відмова 4, неявка
357 (в т.ч. попередели заздалегідь
57, попередили напередодні та в дні перегонів
164). Неявка загальна 28,3%, знижена за рахунок попереджень про відмову до 12%. Явка без попередньої реєстрації 2,5%.
Вийшли на старти перегонів
901 юних гонщиків,
- в т.ч.
701 в Дитячих велоперегонах «Ми - чемпіони!» 21-22 травня 2015 (385 в суботу, 316 в неділю),
- в т.ч.
59 в Юніорських велоперегонах «Ми - чемпіони!» 23 квітня 2016,
- в т.ч.
141 в Велоперегонах для малюків «Котигорошки» 24 квітня 2016,
- в т.ч.
279 новачків,
- в т.ч.
226 дівчат та
551 хлопець.
31 учасник стартував в двох змаганнях,
4 учасники - у двох категоріях;
16 учасників стартували двічі (повторна спроба).
Наймасовіші категорії "Біговел 3 роки - 100 м" - 128 учасників, "7 років" - 110 учасників, "6 років" - 103 учасника.
Наймолодший учасник - 1 рік 6 міс, найстарший - 15 років.
Міста та селища (крім Києва):
Білогородка (1), Бориспіль (2), Боярка (3), Бровари (13), Васильків (3), Вишгород (2), Вишневе (10), Глеваха (2), Гомель Білорусь (1), Гора (2), Гореничі (1), Горенка (1), Донецьк (1), Забуччя (2), Ірпінь (9), Калита (2), Княжичі (2), Колонщина (1), Коростень Житомирської (1), Коростишів Житомирської (1), Коцюбинське (1), Кривий Ріг (1), Лісовичі (3), Мотижин (2), Ніжин Чернігівської (1), Обухів (3), Переяслав-Хмельницький (4), Петрівське (1), Пісківка (3), Погреби (1), Проліски (1), Софіївська Борщагівка (2), Українка (1), Умань (2), Фастів (1), Чайки (3).
Команди:
Angara.in.ua (2), Extreme Factory UKR (1), HAPPY KIDS (5), PRO (1), SCOTT RC (8), Амігос (15), Артеріум (12), Барси (1), Діти Світла (7), Лідер (6), Мирний атом (1), Молнія (16), Олені (2), Порцелян (3), Райдуга (7), Соколята (13), Спринт (6), Турбо (7), Форсаж (8), Шалені бджілки (1).
На Дитячих велоперегонах в суботу 21 травня проведено
48 заїздів, в неділю 22 травня -
42 заїздів та
1 заїзд мам (11 учасниць). На Юніорських велоперегонах 23 квітня проведено
10 заїздів,
1 заїзд мам (5 учасниць),
1 заїзд Зухвалих та Тат (9 учасників) та
3 заїзди Студентів (15 учасників). На Велоперегонах для малюків 24 квітня проведено
28 заїздів.
З осені 2007 року
3074 дітини стали учасниками дитячих велоперегонів "Ми - чемпіони!", середня кількість змагань на дитину 2,63.
Командний залік
- 2016 весна Медальний залік.PNG (14.79 Кіб) Переглянуто 24687 разів
- 2016 весна Діаграма.PNG (11.71 Кіб) Переглянуто 24111 разів
Хочемо привітати команди, які зібрали найбільшу кількість 1-2-3 місць - це команда
Молнія, абсолютний лідер у командному заліку - 28 місць, команди
Амігос та
Інфопульс - по 7 залікових місць. Додатково хочеться відзначити команду "новачків"
Інфопульс, яка в першому командному "бою" виборола таку велику кількість нагород. Командна боротьба надихає на підтримку один одного, вболівання та відчуття партнерства. Тож вітаємо всі команди, незалежно від зайнятого місця - Ви молодці! Так тримати!
Результати
21 травня 2016 року
Штраф +0:03 (3 сек) призначається через неправильні дії батьків, а саме за сильне виштовхування зі старту, силове протягування по трасі, старт завчасно (фальстарт), перешкоди іншим учасникам. Для учасників що стартують самостійно без допомоги батьків фальстарт штрафується +0:01 (1 сек).
Пояснення: НФ - не фінішував, НС - не стартував, ПК - поза конкурсом, нд - немає даних по часу
Біговел 3 роки - 230 м
1 круг 230 метрів, 7 заїздів, 67 учасників, старти з 10:501 заїзд
1 003 Саралідзе Гіоргі 3 10 1:24
2 005 Прасол Макар 3 8 1:35
3 002 Частникова Влада 3 8 1:37
4 097 Кернасовський Орест 3 8 1:39
5 007 Гречний Максим 3 8 1:41
6 006 Глоба Марія 3 8 1:42
7 001 Куркіна Марта 3 8 2:36
2 заїзд
1 013 Яроменок Маркіян 3 10 1:21
2 016 Чертополох Денис 3 10 1:29
3 009 Зуєв Омелян Донецьк PRO 3 10 1:32
4 010 Нога Максим 3 10 1:39
5 012 Сокур Олег Інфопульс 3 10 1:40
6 014 Даниленко Нікіта Вишневе, Київської 3 10 1:45
7 008 Глебов Іван Чайки, Київської 3 10 1:53
3 заїзд
1 020 Міхмель Данило 3 12 1:24
2 004 Коломійченко Роман Вишневе, Київської 3 12 1:27
3 024 Пунько Ярослав 3 12 1:31
4 025 Романюк Андрій 3 12 1:32
5 026 Сидоренко Гліб 3 12 1:33
6 027 Любенко Тимофій 3 12 1:41
7 018 Кравчук Сергій Коростишів, Житомирської 2.101 12 1:44
8 022 Дзядевич Іван 3 12 2:00
4 заїзд
1 037 Жержерунова Варвара 3 12 1:17
2 034 Лисаков Артур 3 12 1:25
3 031 Ситникова Надія 3 12 1:26
4 033 Ніколенко Кирило 3 12 1:27
5 028 Сеньків Семен 3 12 1:33
6 035 Водоп'ян Іван 3 12 1:37
7 029 Іванова Поліна 3 12 2:03
8 038 Харченко Кайрос 3 12 2:04
9 030 Пантюхов Владислав 3 12 2:14
10 032 Пічкур Іван Бровари, Київської 3 12 2:55
5 заїзд
1 042 Духовний Андрій 3 12 1:17
2 043 Шелевер Захар 3 12 1:26
3 096 Кулешов Тимур 3 12 1:28
4 039 Саліхов Назар HAPPY KіDS 3 12 1:29
5 023 Поліщук Вероніка 3 12 1:34
6 036 Гайдаєнко Нікіта 3 12 1:35
7 044 Хом'як Серафіма 3 12 1:35:30
8 040 Фоменко Владислав 3 12 1:42
8 140 Гончаренко Федір 3 12 1:42
9 015 Лопатіна Катерина 3 10 1:52
10 045 Бєлєтєєв Дмитро 3 12 1:53
11 041 Дегтярьова Ніка 3 12 1:54
6 заїзд
1 055 Боденко Дарій 3 12 1:03
2 056 Шеронов Олексій 3 12 1:14
3 052 Ставицький Святослав 3 12 1:18
4 046 Горпіневич Макар Вишневе, Київської 3 12 1:21
5 047 Пекарчук Софія 3 12 1:22
6 057 Тішаєв Андрій 3 12 1:25
6 054 Заяць Роман 3 12 1:25
7 053 Яковлев Тимофій 3 12 1:38
8 335 Журба Ілля 3 12 2:01
9 051 Абдуллах Сафія Софіївська Борщагівка, Київської Інфопульс 3 12 2:07
7 заїзд
1 059 Сіренко Лев 3 12 1:14
1 317 Тарасенко Еріка 3 12 1:14
2 065 Самойленко Олексій 3 14 1:17
3 063 Качкачішвілі Ніколоз 3 12 1:23
4 064 Троцько Богдана Вишневе, Київської 3 12 1:24
5 062 Чернявська Мирослава 3 12 1:25+0:01*
6 017 Кримець Вероніка 3 12 1:34
7 060 Бібченко Лія 3 12 1:43
8 061 Лубніна Аліса 3 12 2:10
9 233 Чикулай Іліан 3 12 2:47
10 066 Гейченко Мю 3 8 3:11
11 021 Ніколаєв Ярослав 3 12 3:19
12 341 Якименко Андрій 2.101 12 НФ
Велосипед 3 роки - 230 м
1 круг 230 метрів, 3 заїзди, 21 учасник1 заїзд
1 070 Пуликовський Мірослав 3 12 1:09
2 073 Кривенко Дар'я 3 12 1:14
3 096 Кулешов Тимур 3 12 1:21
4 074 Сташкевич Артем 3 12 1:34
5 071 Кучер Євангеліна Артеріум 3 12 1:42
6 019 Василенко Зореслава 3 12 1:44
7 105 Полінков Олександр 3 12 2:03
8 067 Перевертун Катерина Забуччя, Київської 3 12 3:11
9 068 Гречана Софія 3 12 3:41
2 заїзд
1 079 Сташкевич Олексій 3 14 1:48
2 233 Чикулай Іліан 3 14 2:15
3 076 Соколов Артем 3 14 2:26
4 075 Конотоп Олексій Вишневе, Київської 3 14 2:42
5 078 Слободенюк Поліна Інфопульс 3 14 3:22
6 077 Лубнін Нікіта Артеріум 3 14 4:05
3 заїзд
1 059 Сіренко Лев 3 16 1:10
2 083 Дмитрієнко Юлія 3 16 1:12
3 081 Лесик Дмитро Пісківка, Київської 3 16 1:32
4 080 Зимбицька Катерина Інфопульс 3 16 1:55
5 082 Чуб Злата 3 16 1:57
6 084 Сипко Марія Артеріум 3 16 3:00
Біговел 4 роки
1 круг 230 метрів, 4 заїзди, 35 учасників1 заїзд
1 090 Мусієнко Денис 4 10 1:03
2 091 Малков Матвій 4 10 1:07
3 089 Басараб Назар 4 10 1:09
4 092 Скомаровський Петро 4 10 1:15
5 094 Лещенко Нікіта 4 10 1:22
6 093 Гриньков Марк 4 10 1:22:30
7 341 Якименко Андрій 2.101 12 1:34 (повторно)
8 088 Юсім Аріна 4 10 1:41:30
9 087 Кругла Поліна Інфопульс 4 8 1:42
2 заїзд
1 101 Бублей Матвiй 4 12 1:04
2 098 Шпак Михайло HAPPY KіDS 4 12 1:17
3 095 Чуян Дмитро Петрівське, Київської 4 12 1:21
4 103 Усенко Катерина Інфопульс 4 12 1:29
5 106 Брагіда Ярослав 4 12 1:30
6 099 Верлан Михаїл 4 12 1:31
7 102 Сергієнко Данило 4 12 1:32
8 104 Бондар Артем 4 12 1:34
8 123 Камінський Гліб 4 12 1:34
3 заїзд
1 112 Мусієнко Дмитро 4 12 0:53
2 108 Маслов Олександр 4 12 1:09
3 011 Литвиненко Дмитро 4 12 1:10
4 110 Куманський Любомир 4 12 1:13
5 113 Кривошей Андрій 4 12 1:14
6 111 Гнатюк Данило 4 12 1:17
7 107 Севастьянов Єгор Княжичі, Київської 4 12 1:18
8 116 Петровська Софія Ірпінь, Київської 4 12 1:22
9 114 Куцак Михайло 4 12 1:26
4 заїзд
1 119 Сайко Ілля 4 12 1:02
2 117 Осипенко Костянтин Бровари, Київської 4 12 1:11
3 122 Стрижов Назар Вишневе, Київської 4 14 1:16
4 121 Расько Ян 4 12 1:22
5 118 Носенко Андрій 4 12 1:32
6 48 Смірнов Денис 4 12 1:50
7 120 Євдокименко Володимир Інфопульс 4 12 1:51
8 124 Коваленко Антон 4 12 2:17
Біговел 5 роки
1 круг 230 метрів, 1 заїзд, 9 учасників1 заїзд
1 50 Якименко Дмитро 5 12 0:56
2 132 Куркін Нікіта 5 12 1:00
3 129 Голець Давид 5 12 1:06
4 127 Ніколенко Анастасія 5 12 1:06:30
5 134 Шаповалов Нікіта 5 12 1:09
6 133 Глоба Марк 5 12 1:09+0:01* ф/с
7 130 Владіміров Ярослав 5 12 1:12
8 128 Кравцова Олександра 5 12 1:21
9 131 Кучма Олександр 5 12 1:34
Велосипед 4 роки
1 круг 230 метрів, 6 заїздів, 53 учасника1 заїзд
1 149 Швець Ілля 4 16 0:49
1 143 Головань Всеволод 4 14 1:01
2 144 Пузанков Іван Інфопульс 4 14 1:05
3 145 Чайковський Михайло 4 14 1:08
3 136 Іонов Андрій 4 12 1:16
4 148 Гортопан Олексій Лідер - Чемпіони 4 14 1:18
5 137 Хомякова Ксенія 4 12 2:17
6 146 Медвідь Анастасія 4 14 2:25
7 135 Грініченко Олексій 4 12 2:27
8 147 Валеватий Василь 4 14 2:29
9 138 Золотар Софія 4 12 2:46
2 заїзд
1 159 Хорошилов Євгеній 4 16 1:01
2 154 Чікіта Тимур 4 16 1:08
3 156 Остаповський Євгеній 4 16 1:08:30
4 164 Олексенко Каріна HAPPY KіDS 4 16 1:14
5 158 Манзюк Роман 4 16 1:22
5 153 Денисов Олексій Молнія 4 16 1:25
6 161 Зюков Іван 4 16 1:25:30
7 100 Лівшиць Тамара 4 16 1:58
8 157 Хіміченко Домініка 4 16 2:13
9 160 Кириленко Мілана 4 16 2:13:30
9 155 Ісічко Лев 4 16 2:13:30
3 заїзд
1 169 Поліщук Роман 4 16 0:50
2 167 Гоменюк Ростислав Амігос 4 16 1:04
3 125 Мірошніченко Мартін 4 16 1:21
4 126 Розумяк Ангеліна 4 16 1:22
5 142 Федоренко Макар 4 16 1:26
5 170 Костюк Амалія Турбо 4 16 1:27
6 162 Адамюк Артем HAPPY KіDS 4 16 1:30
7 171 Четверик Іван Ірпінь, Київської 4 16 1:33
8 163 Іванченко Максим 4 16 2:11
4 заїзд
1 177 Цімох Артур Пісківка, Київської 4 16 0:54:30
2 174 Запорожко Ульяна 4 16 0:55
3 175 Півторак Олексій 4 16 0:55:30
4 179 Паламарчук Борис 4 16 0:56
5 165 Завірюха Андрій Софіївська Борщагівка, Київської 4 16 0:59
6 173 Карпінський Стефан 4 16 1:00
7 176 Сухомовський Максим 4 16 1:01
8 85 Мозган Ярослав 4 16 1:08
5 заїзд
1 69 Іванченко Маргарита 4 16 0:58
2 185 Шевченко Максим 4 18 1:01
3 373 Консевич Іван 4 16 1:07
4 178 Хом'як Захар 4 16 1:13
5 172 Мусієнко Олександра 4 16 1:35
6 181 Мельник Роман 4 16 1:38
6 заїзд
1 187 Замковой Ярослав Райдуга 4 20 0:48
2 190 Кравчинський Еміль 4 20 0:53
3 191 Старченко Іван Інфопульс 4 20 0:54
4 182 Маренець Єгор 4 18 0:59
5 186 Чемер Лев 4 20 1:02
6 183 Величко Назарій Інфопульс 4 18 1:09
7 184 Анніков Артем Молнія 4 18 1:12
8 188 Колесник Олексій 4 20 1:14
Примітка. В 5-6 заїздах - ідеально №185 мав їхати в 6-му заїзді. В 6 заїзді мали "підтягнути" №182 до 3-го місця.
5 років - дівчата
2 круги 230 метрів, 3 заїзди, 24 учасниці1 заїзд
1 203 Лесик Домініка Пісківка, Київської 5 16 1:54
2 196 Демченко Марія Молнія 5 16 2:02
2 193 Коваль Марія 5 14 2:04
3 205 Хаустова Марія 5 16 2:04:30
4 197 Рябенко Єлизавета 5 16 2:09
5 202 Нешта Анастасія Лідер - Чемпіони 5 16 2:11
6 192 Лахман Еля Райдуга 5 14 2:26
7 199 Моркотун Євгенія 5 16 2:32
2 заїзд
1 204 Шувалова Мар'я Калита, Київської 5 16 1:51
2 210 Толкун Єва 5 16 1:53
3 207 Сакун Катерина 5 16 1:55
4 206 Швець Вероніка Турбо 5 16 2:01
5 200 Макарчук Вероніка 5 16 2:11
6 208 Молодченко Марія 5 16 2:19
7 212 Бєлєтєєва Анна 5 16 2:29+0:01* ф/с
8 201 Сятненко Поліна 5 16 4:27
9 214 Лесечко Єлізавета 5 16 4:37
3 заїзд
1 220 Мальцева Софія SCOTT RC 5 20 1:40
2 216 Берест Іванна 5 20 1:42
3 218 Подкоритова Єва Молнія 5 20 1:45
4 217 Зеленська Людмила 5 20 1:49
ПК 188 Колесник Олексій 4 20 1:51 (хлопець) (повторно)
5 219 Фоміних Вікторія Лісовичі, Київської Стріла 5 20 2:00
6 215 Литвиненко-Коренюк Софія Соколята 5 18 2:12
7 213 Горбатенко Поліна 5 16 2:13
5 років - хлопці
2 круги 230 метрів, 9 заїздів, 73 учасника1 заїзд
1 229 Рец Володимир 5 16 1:49
2 230 Петровець Матвій 5 16 1:50
3 224 Ключніков Георгій 5 16 1:51
4 231 Шатін Влас Райдуга 5 16 1:54
5 228 Самочерних Святослав 5 16 2:03
6 225 Юревич Ярослав 5 14 2:07
7 227 Шамшур Роман Лідер - Чемпіони 5 16 2:09
8 226 Знахаренко Марк 5 16 2:14
2 заїзд
1 234 Пасічник Гліб Коростень, Житомирської 5 16 1:32
2 241 Кохан Михайло 5 16 1:56
3 239 Побережець Павло 5 16 1:58
4 240 Нешта Денис Лідер - Чемпіони 5 16 2:02
5 238 Кирпа Матвій 5 16 2:03
6 232 Кулик Макар 5 16 2:08
7 236 Корчук Євген 5 16 2:17
8 237 Кондратьєв Ян 5 16 2:33
3 заїзд
1 248 Головенець Артем 5 16 1:41
2 246 Щур Назар Горенка, Київської 5 16 1:41:30
3 244 Сулима Марк 5 16 1:49
4 242 Дуброва Сергей 5 16 1:49:30
5 243 Соломаха Владислав 5 16 1:56
6 245 Ісічко Платон 5 16 2:11
7 247 Кононцов Дмитро 5 16 2:21
8 109 Соколи Артем 5 16 2:24
4 заїзд
1 251 Сорокін Костянтин Extreme Factory UKR 5 16 1:29
2 255 Пантюхов Нікіта 5 16 1:46
3 250 Кустовський Артем Глеваха, Київської 5 16 1:49
4 257 Казмірчук Платон 5 16 1:50
5 249 Лукаш Михайло 5 16 1:54
6 252 Сандул Володимир 5 16 2:02
7 253 Яковенко Єгор 5 16 2:16
8 86 Бачинський Денис 5 16 2:53
5 заїзд
1 260 Грицків Павло 5 16 1:33
2 261 Курташов Кирило 5 16 1:40
3 259 Толкун Єгор 5 16 1:50
4 266 Попович Артем Стріла 5 16 1:57
5 139 Рибачук Анатолій 5 18 1:59
6 263 Волокітін Ілля Молнія 5 16 2:02
7 268 Ялинний Володимир 5 18 2:10
8 267 Кравчук Іван 5 18 2:27
6 заїзд
1 276 Барташук Артем 5 20 1:35
2 269 Воронін Ілля Молнія 5 20 1:41
3 272 Євдошенко Кіріл 5 20 1:45
4 274 Маркотенко Денис Діти Світла 5 20 1:49
5 275 Ященко Федір 5 20 1:52
6 271 Онищенко Кирило 5 20 1:53
7 277 Лепеха Назар 5 20 1:54
8 270 Лєсков Даніл 5 20 1:58
9 273 Міхненко Володимир 5 20 2:03
7 заїзд
1 281 Товстик Артем 5 20 1:30
2 283 Шелест Євген 5 20 1:35
3 278 Панченко Микола 5 20 1:39
4 279 Калініченко Максим 5 20 1:43
5 258 Кравець Владислав 5 16 1:45:30
6 282 Капрал Єгор 5 20 1:46
7 280 Поляков Роман 5 20 1:56
8 256 Швидкий Тимур 5 16 2:05
8 заїзд
1 290 Луць Маркіян 5 20 1:32
2 288 Козачок Євгеній 5 20 1:35
3 285 Федчик Сергій Білогородка, Київської 5 20 1:35:30
4 287 Конотоп Михайло Вишневе, Київської 5 20 1:37
5 279 Калініченко Максим 5 20 1:38 (повторно)
6 289 Шелест Юрій 5 20 1:38:30
7 58 Литовченко Яків 5 20 1:46
8 286 Бойко Андрій 5 20 1:48
9 284 Хазаров Артур 5 20 1:55
9 заїзд
1 293 Кондратенко Денис 5 20 1:29
2 294 Володимиров-Лихоліт Андрій 5 20 1:30
3 295 Гриценко Артем 5 20 1:38
4 300 Руденко Олександр 5 20 1:41
5 296 Губа Григорій Умань, Черкаської 5 20 1:43
6 299 Лівшиць Леонід 5 20 1:53
7 291 Вергун Андрій 5 20 1:55
8 298 Цимбалюк Назар Інфопульс 5 20 4:30
6 років - дівчата
2 круги 230 метрів, 5 заїздів, 32 учасниці1 заїзд
1 211 Міхмель Вероніка 5 16 1:50
2 306 Макейчик Марія 6 16 1:52
3 305 Дацюк Марія 6 16 1:54
4 302 Губарєва Поліна Соколята 6 16 2:00
5 303 Хранівська Ясна 6 16 2:08
6 313 Баліцька Кіра 4 16 2:13
7 307 Несин Мирослава Соколята 6 16 2:14
2 заїзд
1 312 Артюх Мелана 6 16 1:45
2 316 Сердитко Поліна 6 16 1:54
3 318 Сурма Марія 6 16 1:58
4 314 Окрент Каріна 6 16 2:08
5 311 Ісупова Катерина 6 16 2:18
6 310 Лещук Єва 6 16 2:30
3 заїзд
1 326 Шкарупіна Валерія Переяслав-Хмельницький, Київської області 6 20 1:32
2 322 Жукова Антоніна 6 20 1:33+0:01* ф/с
3 327 Герасименко Наталія 6 20 1:34
4 325 Сіунова Єлизавета 6 20 1:40
5 323 Перевертун Анна Забуччя, Київської 6 20 1:47
6 324 Нестеренко Віра Діти Світла 6 20 1:51
7 321 Чуб Валерiя 6 20 2:01
4 заїзд
1 329 Дідок Дар'я Гора, Київської 6 20 1:25
2 333 Гуз Софія 6 20 1:50
3 328 Слотвінська Олександра 6 20 2:00
4 330 Кузнєцова Маргарита 6 20 2:03
5 332 Кравчук Юлія 6 20 2:03:30
НФ 331 Кудінова Марія Ірпінь, Київської 6 20 НФ
5 заїзд
1 150 Доброван Софія 6 24 1:42
1 166 Василенко Маргарита 6. 20 1:42:30
2 072 Литовченко Софія 6. 20 1:47:30
3 189 Любарська Софія 6 24 1:48
3 331 Кудінова Марія Ірпінь, Київської 6 20 1:55
4 336 Долинна Аліса 6 24 1:57
5 334 Фетісенко Вікторія 6. 20 1:58
6 років - хлопці
2 круги 230 метрів, 10 заїздів, 72 учасника1 заїзд
1 346 Чайка Євген 6 16 1:28
2 344 Ворушило Олександр Чайки, Київської 6 16 1:38
3 345 Круковський Михайло 6 16 1:41
4 343 Самойлов Захар 6 16 1:45
5 339 Рябошапка Кирило 6 16 1:46
6 347 Савченко Тимофій 6 16 1:56
7 337 Кушнір Захар Інфопульс 6 14 2:00
8 338 Півторак Микита 6 14 2:11
2 заїзд
1 355 Вертай Дмитро 6 16 1:38
2 180 Бондаренко Данiiл 6 16 1:40
3 349 Марич Федір Форсаж 6 16 1:41
4 352 Шостаковський Мирон 6 16 1:41:30
5 353 Морозович Назар Бровари, Київської 6 16 1:42
6 342 Мельниченко Матвій 6 16 1:42:30
7 351 Галiтовський Владислав 6 16 1:43
8 350 Стрєлов Гліб 6 16 1:58
9 115 Заноз Клим 6 16 2:03
10 168 Коваль Олексій Бровари, Київської 6 16 2:13
3 заїзд
1 359 Сташкевич Андрій 6 18 1:27
2 358 Попович Святослав Артеріум 6 18 1:31
2 194 Саранча Тимофій 6 18 1:31
3 361 Грініченко Роман 6 18 1:36
4 360 Кононенко Єгор 6 18 1:42
5 198 Яковенко Захар 6 18 1:58
4 заїзд
1 369 Шепель Данііл Бровари, Київської 6 20 1:24
2 363 Шекера Максим Молнія 6 20 1:33
3 364 Рожков Тимур Соколята 6 20 1:36
4 366 Косенко Максим 6 20 1:36:30
5 362 Оленченко Єгор 6 20 1:39
6 365 Левченко Святослав 6 20 1:48
7 386 Розумяк Нікіта 6 16 1:50
8 368 Захаров Андрій Турбо 6 20 1:50:30
НФ 367 Сидоренко Олексій 6 20 НФ
5 заїзд
1 377 Кривенко Іван 6 20 1:24
2 379 Галатін-Павловський Олексій 6 20 1:29
3 195 Червінський Ілля Васильків, Київської 6 20 1:29:30
4 376 Максименко Даніїл 6 20 1:33
5 370 Орнатський Єгор 6 20 1:53
6 209 Жовтун Данило 5 20 2:10
7 372 Горбаченко Антон 6 20 2:12
НФ 374 Зябченко Ілля 6 20 НФ
6 заїзд
1 385 Новіков Лев Ірпінь, Київської Інфопульс 6 20 1:30
2 049 Литвинов Давид 6 20 1:41
3 382 Баліцький Данило 6 20 1:44
4 387 Горобей В'ячеслав 6 20 1:49
5 141 Пересунько Денис 6 20 1:50
6 378 Жидков Іван 6 20 2:01
7 380 Антонов Юрій 6 20 2:29
НФ 384 Кохан Ігор 6 20 НФ
7 заїзд
1 387 Горобей В'ячеслав 6 20 1:30
2 390 Гордієнко Андрій Амігос 6 20 1:33
3 221 Iващенко Владислав 6 20 1:35
4* 388 Шаповал Тимофій 6 20 нд
4 389 Єрмаков Ярослав Бровари, Київської 6 20 1:37
5 384 Кохан Ігор 6 20 1:38
6 393 Кривов Данило 6 20 2:01
7 367 Сидоренко Олексій 6 20 2:06
Примітка. *Підіння на фініші призначено 4 місце.
8 заїзд
1 398 Сашенко Тарас Проліски, Київської 6 20 1:26
2 397 Бакшеєв Микола Молнія 6 20 1:29
3 400 Канюк Андрій 6 20 1:32
4 402 Горобцов Олександр 6 20 1:38
5 399 Шиманський Андрій 6 20 1:45
6 396 Балашов Матвій Мотижин, Київської 6 20 2:21
9 заїзд
1 404 Бобко Віктор 6 20 1:27
2 403 Янковський Вадим 6 20 1:30
3 406 Горобченко Дмитро Бориспіль, Київської 6 20 1:30:30
4 222 Біляченко Ілля 6 20 1:33
5 405 Квітченко Іван 6 20 1:34
10 заїзд
1 411 Васильченко Назар Амігос 6 24 1:20
2 412 Кондратський Євген Молнія 6 24 1:25
3 408 Пащенко Андрій Глеваха, Київської 6 24 1:27
4 413 Іванченко Георгій 6 24 1:33:30
5 410 Уваров Михайло 6 24 1:34
6 407 Мельник Дмитро 6 24 1:34:30
7 409 Матлак Владислав Артеріум 6 24 1:36
Результати
22 травня 2016 року
Штраф +0:03 (3 сек) призначається через неправильні дії батьків, а саме за сильне виштовхування зі старту, силове протягування по трасі, старт завчасно (фальстарт), перешкоди іншим учасникам. Для учасників що стартують самостійно без допомоги батьків фальстарт штрафується +0:01 (1 сек). Штраф за небезпечне підрізування та перешкоди іншим учасникам +0:03 (3 сек).
Пояснення: НФ - не фінішував, НС - не стартував, ПК - поза конкурсом, нд - немає даних по часу
7 років - дівчата
2 круги 400 метрів, 5 заїздів, 39 учасниць1 заїзд
1 401 Сідаш Поліна 7 16 3:48
2 254 Чехова Поліна Соколята 7 18 3:50
3 420 Литвиненко-Коренюк Анастасія Соколята 7 18 3:53
4 223 Катрук Катерина Соколята 7 16 4:24
НФ 414 Назаренко Анна 7 16 НФ
2 заїзд
1 422 Калина Вероніка 7 20 2:59
2 424 Денисова Марія Молнія 7 20 3:17
3 425 Міхмель Аріна 7 20 3:34
4 423 Рейнгардт Єва-Вікторія 7 20 3:33+0:03*
5 416 Ляшенко Софія Інфопульс 7 20 3:51
6 421 Базиленко Мар'яна Соколята 6 20 4:01
НФ 414 Назаренко Анна 7 16 НФ (повторно)
3 заїзд
1 426 Завалішина Радміла 7 20 3:03
2 265 Крупнікова Надія 7 20 3:04
3 235 Александрова Анна Соколята 7 20 3:09
4 297 Городнікова Ольга 7 20 3:11
5 430 Лісовська Вероніка 7 20 3:23:30
6 262 Деркач Анна Соколята 7 20 3:24
7 427 Даньшина Ульяна 7 20 3:45
НФ 429 Гушта Кароліна 7 24 НФ
4 заїзд
1 264 Лагода Ніколь 7 20 2:51
2 436 Бокань Єва 7 20 2:56
3 439 Романюк Тетяна 7 20 3:11
4 433 Іщенко Олександра 7 20 3:14
5 435 Ружицька Ольга 7 20 3:17
6 438 Паламарчук Мілана 7 20 3:34
7 437 Дюденко Варвара Бровари, Київської 7 20 3:44
8 432 Войтенко Дар'я Соколята 7 20 3:50
5 заїзд
1 442 Ручко Аврора 7 24 2:28
2 441 Рибка Софія 7 24 2:55
3 440 Муравйова Анастасія Барси 7 24 2:57
4 429 Гушта Кароліна 7 24 3:02 (повторно)
5 444 Кучер Олександра Артеріум 7 24 3:02:30
6 445 Лєскова Ніка 7 24 3:07
7 443 Овечко Софія 7 24 3:15
7 років - хлопці
2 круги 400 метрів, 9 заїздів, 70 учасників1 заїзд
1 458 Павлюков Іван Васильків, Київської 7 18 3:08
2 354 Мартиновський Марк Бориспіль, Київської 7 18 3:13
3 460 Євсеєв Олег Артеріум 7 18 3:27
4 459 Павлюков Михайло Васильків, Київської 7 18 3:29
5 356 Батюшин Євгеній 7 14 3:39
6 454 Текеянов Георгій 7 16 3:46
7 455 Васильев Олександр 7 16 3:59
8 457 Золотарський Ілларіон 7 16 4:00
9 456 Золотарський Родіон 7 16 4:41
Примітка. 16-ті не "піднімали" до призових через велику різницю в результатах. Переможці на рівні 3:16, Рекорд 3:04.
2 заїзд
1 469 Сухонда Сергій Форсаж 7 20 2:36
2 465 Грігорович Олександр Молнія 7 20 2:42
3 467 Луць Святослав 7 20 2:48
4 463 Латайко Арсеній 7 20 2:58
5 464 Єрін Даніїл Вишгород, Київської 7 20 2:58:30
6 462 Бочок Данило 7 20 3:02
7 466 Бабич Дмитро 7 20 3:06
8 371 Лук'янець Яромир 7 20 3:13
НФ 468 Гутієв Давід 7 20 НФ
3 заїзд
1 476 Левшунов Андрій Українка, Київської 7 20 2:36
2 474 Пурхало Кирил 7 20 2:36:30
3 470 Барабанов Валерій 7 20 2:42
4 319 Нагорнюк Олександр 7 20 2:52
5 472 Коваленко Міхаіл 7 20 2:54
6 471 Школа Денис 7 20 2:54:30
7 479 Кондратенко Андрій Переяслав-Хмельницький, Київської області 7 20 2:58
8 468 Гутієв Давід 7 20 3:03 (повторно)
9 475 Сайковський Кирил 7 20 3:06
10 478 Шатін Святослав Райдуга 7 20 3:08
4 заїзд
1 486 Бірюк Дмитро 7 20 2:33
2 484 Сотніков Федір Молнія 7 20 2:33:30
3 482 Пустовойт Єгор Обухів, Київської 7 20 2:48
4 481 Костенко Артем 7 20 2:57
5 483 Гальченко Ігор 7 20 3:07+0:01* ф/с
6 487 Василенко Дмитро 7 20 3:18:30
7 381 Криворучко Нікіта 7 20 3:19
8 485 Мусієнко Нікіта 7 20 3:21
НФ 480 Пурхало Марк 7 20 НФ
5 заїзд
1 488 Севковський Арсеній 7 20 2:37
2 480 Пурхало Марк 7 20 2:38 (повторно)
3 493 Заяць Андрій 7 20 2:41
4 491 Коляда Іван 7 20 3:06
5 492 Яренко Владислав 7 20 3:09
5 494 Микитюк Михайло 7 20 3:09
6 348 Корольов Ігор 7 20 3:13
7 489 Авер'янов Iлля 7 20 3:16
6 заїзд
1 501 Клімов Микола 7 24 2:37
2 503 Гермашев Олександр 7 24 2:45
3 505 Бобрусь Олексій Райдуга 7 24 3:06
4 502 Євдошенко Матвiй 7 24 3:07
5 497 Мірошніченко Гавриїл 7 24 3:09
6 504 Мостицький Артур 7 24 3:40
НФ 477 Соколи Владислав 7 24 НФ
НФ 498 Лахман Максим Райдуга 7 24 НФ
НФ 309 Школьний Артем 7 24 НФ
7 заїзд
1 508 Карук Михайло 7 24 2:41
2 511 Донець Арсеній 7 24 2:52
3 510 Чорний Степан Angara.іn.ua 7 24 3:06
4 506 Назаренко Тимофій 7 24 3:09
5 519 Гресько Володимир 7 24 3:10
6 509 Меть Єгор 7 24 3:18
7 507 Шевчук Микита Райдуга 7 24 3:25
8 заїзд
1 517 Теліщук Максим Молнія 7 24 2:35
2 513 Чернявський Данііл Інфопульс 7 24 2:36:30
3 514 Метлицький Георгій 7 24 2:37
4 512 Злуніцин Валерій 7 24 2:47
5 516 Кулик Нікіта 7 24 3:10
6 309 Школьний Артем 7 24 3:11 (повторно)
9 заїзд
1 520 Тарасенко Олексій Гомель, Білорусь 7 26 2:17
2 461 Случанський Андрій 7 24 2:39
3 308 Осіпов Артем 7 24 2:44
4 521 Аубекеров Борис Бровари, Київської 7 26 3:03
5 375 Хобта Іван 7 24 3:17
6 518 Лазарев Нікіта Соколята 7 24 3:30
8 років - дівчата
2 круги 400 метрів, 4 заїзди, 33 учасниці1 заїзд
1 530 Богданова Софія Княжичі, Київської 8 20 2:53
2 557 Максимчук Ксенія 8 20 3:04
3 526 Блоцька Марія 8 20 3:08
4 529 Пономаренко Анастасія 8 20 3:09
5 525 Соколова Мілана 8 20 3:34
6 524 Кириленко Лілія 8 20 3:34:30
7 315 Медведєва Дар'я 8 20 3:39
8 523 Варивода Соломія Діти Світла 8 20 3:51
9 527 Ламаєва Ярослава 8 20 5:13
2 заїзд
1 536 Бакай Вероніка 8 20 2:35
2 538 Малкова Майя 8 20 2:42
3 534 Ковальчук Маргарита 8 20 2:55
4 535 Крищенко Поліна Амігос 8 20 3:01
5 537 Лапшова Анна 8 20 3:24
6 533 Кострицька Марія 8 20 4:20
7 531 Лазарєва Софія 8 20 4:50
8 418 Шепель Катерина 4 18 4:53 (час 1 кола)
3 заїзд
1 549 Шекера Анна Молнія 8 24 2:28
2 540 Єгорова Анастасія 8 24 3:34
3 547 Захарова Маргарита Турбо 8 24 3:35
4 542 Столяр Вероніка 8 24 3:49
5 544 Маркотенко Анастасія Діти Світла 8 24 3:51:30
6 340 Кутняхова Уляна 8 24 3:52
7 539 Буравльова Євгенія Артеріум 8 24 3:03
8 545 Іванова Юлія Молнія 8 24 3:04
4 заїзд
1 558 Бегеба Крістіна Молнія 8 26 2:22
1 554 Швець Надія Турбо 8 24 2:28
2 560 Губа Поліна Умань, Черкаської 8 26 2:37
2 550 Пахольчук Вікторія Молнія 8 24 2:38
3 553 Добушевська Маргарита 8 24 2:59
4 551 Кічата Софія 8 24 3:03
5 559 Федоренко Віра Форсаж 8 26 3:17
6 556 Лазарева Інна Соколята 8 24 3:21
8 років - хлопці
2 круги 400 метрів, 7 заїздів, 59 учасників1 заїзд
1 569 Олесов Данііл Діти Світла 8 20 2:27
2 567 Бібченко Єлисей 8 20 2:33
3 565 Залізнюк Михайло Боярка, Київської 8 20 2:35
4 564 Волобуєв Михайло 8 20 2:41
5 566 Приймаченко Микита 8 20 2:52
6 568 Кудінов Костянтин Ірпінь, Київської 8 20 3:23
7 292 Шкорин Олександр 7 16 3:55
8 562 Конашков Олексiй 8 16 4:09
9 561 Конашков Антон 8 16 4:31
2 заїзд
1 578 Бондарчук Нікіта 8 20 2:38
2 572 Шевчук Данило 8 20 2:42
2 570 Лукаш Іван 8 20 2:42
3 581 Руднєв Євгеній Артеріум 8 20 2:55
4 575 Антонов Михайло 8 20 2:55:30
5 577 Чернявський Михаїл Діти Світла 8 20 3:01
6 571 Самойлов Роман 8 20 3:01:30
7 574 Міщенко Михайло Діти Світла 8 20 3:13
8 573 Гаврилець Володимир 8 20 3:45
3 заїзд
1 588 Кравчук Нікіта 8 24 2:26
2 585 Потетнєв Олександр Вишневе, Київської 8 24 2:39
3 500 Лубнін Тихон 7 24 2:50
4 587 Корчук Максим 8 24 2:52
5 583 Пугач Ілля 8 24 2:56
6 582 Євплов Даніл Форсаж 8 24 2:59
7 591 Ісупов Єгор 8 24 3:12
8 584 Гаврилей Іван 8 24 3:25
9 586 Шуман Олексій 8 24 3:54
4 заїзд
1 600 Романенко Роман Молнія 8 24 2:28
2 594 Костюк Клим Турбо 8 24 2:32
3 597 Нестеренко Михайло Діти Світла 8 24 2:33
4 592 Мальований Роман 8 24 2:44
5 593 Гуслистий Назар Турбо 8 24 2:50
6 596 Чекулаєв Роман Боярка, Київської 8 24 3:00
7 595 Дебальчук Максим 8 24 3:12
НФ 599 Дубовой Артем 8 24 НФ
5 заїзд
1 602 Баров Нікіта Молнія 8 24 2:24
2 603 Водоп'янов Кіріл 8 24 2:30
3 610 Корнієнко Єгор 8 24 2:34:30
4 417 Доброван Кирило 8 24 2:35
5 606 Рябчун Дмитро 8 24 2:37
6 608 Яковенко Данило 8 24 2:48
7 604 Дида Ігор 8 24 2:49
8 607 Осадчий Тимофій 8 24 2:51:30
9 605 Муха Юрій 8 24 2:52
6 заїзд
1 616 Пінчук Костянтин Ра 8 24 2:20
2 609 Васильєв Назар Молнія 8 24 2:26
3 611 Топехін Дмитро Амігос 8 24 2:42
4 615 Кравченко Юрій Ра 8 24 2:46
5 618 Заглада Мірон 8 24 2:46:30
6 599 Дубовой Артем 8 24 2:53 (повторно)
7 614 Матвійчук Тимофій Ра 8 24 2:54
8 612 Таращенко Микола Ірпінь, Київської 8 24 2:55
9 619 Гуз Михайло 8 24 3:00
10 613 Ганічев Євген Ра 8 24 3:45
7 заїзд
1 624 Петренко Дмитро 8 26 2:22
2 623 Ручко Олексій 8 26 2:35
3 625 Чуйкін Максим Бровари, Київської 8 26 2:35:30
4 622 Оніщенко Владислав 8 26 2:46
5 620 Сонько Єгор Турбо 8 26 3:11
6 619 Гуз Михайло 8 24 3:20 (повторно)
НФ 621 Корнієць Володимир 8 26 НФ
Мами
2 круги 400 метрів, 1 заїзд, 11 учасниць1 заїзд
1 546 Водоп'янова Євгенія - мама Кіріла 26 2:16
2 490 Плотнікова Наталія - мама Марії 26 2:27
3 394 Сідаш Ольга - мама Поліни 26 2:33
4 563 Ручко Анна - мама Альоші 26 2:34
5 391 Красонтович Євгенія - мама Єви та Іллі 26 2:41
6 383 Строкач Ірина 26 2:41:30
7 431 Кролевецька Єкатерина - мама Марії 26 2:43
8 392 Таращенко Світлана - мама Колі та Міші 26 2:45
9 419 Плінська Алла - мама Георгія 24 2:45:30
10 434 Андрієць Олена - мама Філіпа 26 2:49
11 473 Осадча Тетяна - мама Тимофія 24 3:40
9 років - дівчата
3 круги 400 метрів, 2 заїзди, 19 учасниць1 заїзд
1 635 Черкас Ангеліна 9 24 3:48
2 633 Єгорова Любов 9 24 3:51
3 495 Лапчинська Мілана 9 24 4:07
4 632 Москаленко Поліна 9 24 4:07:30
5 634 Міхненко Ангеліна 9 24 4:08
6 631 Журавська Вероніка Амігос 8 24 4:12
7 627 Фоміних Марія Лісовичі, Київської Стріла 9 20 4:36
8 626 Школа Кароліна 9 20 4:46
9 628 Паладій Катерина Ірпінь, Київської Порцелян 9 20 4:47
10 630 Фантич Марія 9 20 4:52
2 заїзд
1 641 Гордієнко Анна Амігос 9 24 3:44
2 637 Коваленко Карина 9 24 4:00
3 643 Соболєва Євгенія 9 26 4:20
4 639 Кладієнко Вероніка 9 24 4:23
5 636 Зюкова Катерина 9 24 4:32
6 428 Тафічук Євгенія 9 24 4:33
7 642 Ялинна Валерія 9 24 4:54
8 638 Стебліна Валерія 9 24 4:55
9 395 Бабіна Марія 9 24 5:07
9 років - хлопці
3 круги 400 метрів, 6 заїздів, 44 учасника1 заїзд
1 654 Гайовий Костянтин 9 20 3:51
2 649 Андрієць Філіп Бровари, Київської 9 20 4:13
3 656 Демчук Станіслав 9 20 4:14
4 646 Хранівський Владислав 9 20 4:41
5 655 Алексійчук Сергій Лідер - Чемпіони 9 20 4:50
НФ 648 Хомяков Кирил 9 20 НФ
2 заїзд
1 589 Володимиров-Лихоліт Олег 8 24 3:53
2 662 Куц Андрій 9 24 3:59
3 453 Довгич Євген 9 24 4:08
4 664 Шамшур Дмитро Лідер - Чемпіони 9 24 4:17
5 661 Корольов Артем 9 24 4:19
6 665 Гук Тарас 9 24 4:39
7 644 Чабала Любомир 9 25 4:39:30
8 663 Ковтуцький Ігор Соколята 9 24 5:24
3 заїзд
1 673 Бойко Денис 9 24 3:38
2 617 Корх Ерік 8 24 3:42
3 675 Горобей Михайло 9 24 3:45
4 668 Поліщук Артем Соколята 9 24 3:56
5 671 Пахомов Антон Лідер - Чемпіони 9 24 4:14
6 669 Москаленко Дмитро 9 24 4:14:30
7 674 Марич Дмитро Форсаж 9 24 4:16
8 670 Онопрієнко Дмитро 9 24 4:39
4 заїзд
1 676 Кільдішев Станіслав Амігос 9 24 3:34
2 685 Акішев Нікіта 9 24 3:37
3 686 Павлусь Юлiй 9 24 3:40
4 660 Гушта Мар'ян 9 24 3:51
5 679 Карлишев Роман 9 24 3:58
6 678 Іванко Микола 9 24 4:00
7 684 Коцюба Едуард Райдуга 9 24 4:29
8 659 Бондаренко Михайло Артеріум 9 22 4:36
5 заїзд
1 690 Бондар Філіп 9 24 3:39
2 688 Богданов Леонід 9 24 3:42
3 691 Петриченко Дмитро 9 24 3:47
4 689 Носан Максим 9 24 3:57
5 693 Кокот Андрій Соколята 9 24 3:58
6 687 Примаченко Захар Амігос 9 24 4:10
7 598 Петрушенко Климентiй 9 24 4:49
6 заїзд
1 699 Новіков Микита Ірпінь, Київської Інфопульс 9 26 3:39
2 357 Тетеря Денис 9 26 3:59
3 301 Вергуненко Данііл 9 26 4:00
4 694 Ручко Ілля 9 26 4:14
5 700 Юдін Єгор 9 26 4:28
6 696 Васильченко Максим Амігос 9 26 4:29
НФ 543 Свергунов Назар 9 26 НФ
10 років - дівчата
3 круги 400 метрів, 3 заїзди, 15 учасниць1 заїзд
1 528 Сидоренко Анна Вишневе, Київської 10 24 3:27
2 552 Коваленко Анна 10 24 3:32
3 576 Лесечко Катерина 10 24 4:13
4 541 Потерлевич Дар'я 10 20 4:17
5 532 Гурбенко Марія 10 24 4:55
2 заїзд
1 629 Прокіпчук Катерина Молнія 10 26 3:30
2 555 Моцна Анна 10 26 3:58
3 800 Романюк Ірина 10 26 4:04
4 590 Москаленко Софія 10 26 4:14
5 499 Бобякіна Дар'я 10 26 4:14:30
3 заїзд
1 640 Сотнікова Марія Молнія 10 26 3:18
2 515 Бакшеєва Дар'я Молнія 10 26 3:50
3 645 Баранець Дар'я 10 26 4:02
4 580 Чікіта Єлизавета 9 28 4:18
5 647 Бережна Марія 10 26 4:45
10 років - хлопці
3 круги 400 метрів, 5 заїздів, 37 учасників1 заїзд
1 799 Кірчу Микола 10 20 нд
1 496 Таборов Ян 10 24 нд
2 796 Химорода Євгеній 10 24 нд
3 304 Тменов Даниїл Райдуга 10 24 нд
3 579 Батічков В'ячеслав 10 24 нд
4 601 Приходько Данило 10 24 нд
5 657 Карапина Вадим Ніжин, Чернігівської 10 24 нд
6 548 Балашов Лев Мотижин, Київської 10 24 нд
2 заїзд
1 522 Корольов Кирило 10 24 3:31
2 415 Донець Евгеній 10 24 3:44
3 677 Юрін Роман 10 24 3:48
4 797 Рибка Кирило 10 24 3:55:30
5 738 Петренко Максим Інфопульс 10 24 3:56
6 447 Таращенко Михайло Ірпінь, Київської 10 24 3:56:30
7 792 Хаустов Іван 10 24 4:18
3 заїзд
1 744 Онуфрієнко Владислав 10 24 3:40
2 747 Топехін Борис Амігос 10 24 3:51
3 745 Соколов Максим 10 24 3:53
4 740 Федорченко Тимур Боярка, Київської 10 24 3:53:30
5 746 Поліщук Ярослав Соколята 10 24 3:55
6 741 Буняк Михаїл 10 24 4:05
7 750 Мартиненко Богдан 10 24 4:22
8 742 Чернявський Артем Порцелян 10 24 4:23
9 798 Бойко Ярослав 10 24 5:06
4 заїзд
1 753 Бевзюк Максим 10 26 3:30
2 755 Гуз Андрій 10 26 3:52
3 749 Іовенко Тимур 10 26 3:58
4 754 Антонов Іван 10 26 3:59
5 748 Зелінський Юрій Переяслав-Хмельницький, Київської області 10 26 4:01
6 756 Долинний Микита 10 26 4:05
7 751 Мальцев Богдан SCOTT RC 10 26 4:12
5 заїзд
1 761 Носков Павло 10 29 3:01
2 758 Васильєв Єгор Молнія 10 26 3:17
3 760 Чікіта Родіон 10 28 3:28
4 757 Афанасьєв Євген 10 26 3:50
5 752 Дубов Ілля 10 26 3:53
6 795 Пересунько Даніїл 10 26 4:43