06.05.2017 (R) и Легенди Карпат - озеро Синевир і Долина нарцисів 06.05 - 09.05.2017

Для організації комерційних покатушек. Теми без узгодження з адміністрацією, видаляються за замовчуванням.
Аватар користувача
fanatt
* * * * *
Повідомлень: 1492
З нами з: 5.6.08 23:26
Skype: sergiy-koval
Стать: чол
Звідки: Хмельницький

06.05.2017 (R) Легенди Карпат - озеро Синевир і Долина нарцисів 06.05 - 09.05.2017

Повідомлення fanatt » 24.2.17 21:14

06.05.2017

Маршрут: Воловець- Міжгір'я - Колочава - Хуст - Мукачеве

Місце збору: 18:00 Київ-пасс
Старт: 08:00
Час фінішу: 18:00
Місце фінішу: Мукачево
Кілометраж: 230
Темп: помірний
Зв'язок: 0688329690 - Олександр, 0678561128 - Сергій
Чотириденний велотур Карпатами і Закарпаттям. У вас буде чудова нагода побачити багато пам'яток природи, культури і архітектури і ознайомитися з побутом, життям і традиціями людей, які живуть у цих краях. Час для подорожі обрано не випадково - початок травня - чудова пора, коли природа прокидається після зими, і дерева та квіти радують очі своїм цвітінням. Оскільки календар потішив нас чотирма вихідними, то у нас буде можливість поєднати два основних об'єкти подорожі - озеро Синевир і Долина нарцисів в Карпатському біосферному заповіднику. Тур розпочинається в гірському селищі Воловець, де є залізнична станція і зупиняються потяги з Києва, Одеси, Дніпра, Харкова, Львова. Також є комфортне автомобільне сполучення, дорогою М06 через Нижні і Верхні Ворота.

http://rovertour.com.ua/uk/our-tours/le ... -nartsisiv


Реєстрація

Зареєстровано: 3
Учасники:
Востаннє редагувалось 12.4.17 15:22 користувачем fanatt, всього редагувалось 6 разів.
Нічого немає випадкового в житті, усе пов'язане і переплетене єдиним світлом Неба, і кожна дрібничка має свою доцільність. Коли я постану із праху, то поведу за собою світ.

Аватар користувача
fanatt
* * * * *
Повідомлень: 1492
З нами з: 5.6.08 23:26
Skype: sergiy-koval
Стать: чол
Звідки: Хмельницький

Re: 06.05.2017 (R) и Легенди Карпат - озеро Синевир і Долина нарцисів 06.05 - 09.05.2017

Повідомлення fanatt » 24.2.17 21:16

У вартість туру включено:
Проживання;
Екскурсійна програма;
Послуги вело інструктора;
Медична аптечка;
Страховка учасників.

У вартість туру не входить:

Прокат велосипедів і шоломів;
Харчування.

Формат: ночівлі у готелі.

Вартість: 1800 ГРН

1 день - 50км Воловець - Міжгір'я

Маршрут розпочнемо від залізничної станції Воловець у напрямку невеликого перевалу, яких ми здолаємо декілька під час туру. Після нетривалого підйому нам відкриється прекрасна панорама Карпат. Далі тихою сільською дорогою дістанемося водоспада Шипіт, який каскадами спадає з 14-метрової висоти. У сонячний день краплі води переливаються немов діаманти і сяють різними барвами. А ще ми почуємо цікаву легенду про назву. Вічна тема - кохання...
Знову сідлаємо коней і в дорогу. Від села Пилипець долиною річки Рипенка їдемо у Міжгір'я, де на нас чекає смачна вечеря і ночівля в готелі.

Зображення

2 день - 60 км Міжгір'я - Колочава
Сніданок і ранкова кава у поєднанні з кристально чистим гірським повітрям надихнуть нас до другого дня нашої подорожі,який розпочнемо з подолання Синевирського перевалу,найважчого і найкрутішого в Карпатах. З вершини видно все навкруги на десятки кілометрів, а вище нас тільки хмари, почуття неймовірні. Бонусом буде довгий спуск (7 км) до села Синевир. Турботу про безпеку руху ніхто не відміняв - треба обов'язково перевірити гальма. Ще десяток кілометрів уздовж гірської річки і перед нашими очима відкриється легендарне озеро Синевир, яке має ще одну назву - Морське Око. Дивовижна природа і прекрасний краєвид тільки посприяють вашій фотосесії. Далі за планом подорожі ми відправимося у Колочаву - одне з найбільших сіл у Карпатах з великою кількістю музеїв і пам'яток історії. Саме тут на вас очікує приємний сюрприз...

Зображення
Зображення

3 день - 60 км Колочава - Хуст
Почнемо день з оглядової екскурсіїї і візитом до двох музеїв, а потім вирушимо з Колочави у напрямку Хуста.За рельєфом це буде день відпочинку - весь час дорога буде йти донизу і педалі не треба буде крутити так інтенсивно, як в перші два дні. По дорозі ми побачимо велике гірське водосховище на річці Теребля з сучасною плотиною для виробництва електроенергії . Хвойний ліс, чиста водойма,гори і свіже повітря приваблють числених туристів у цю місцевість. Ну а далі - родзинка нашого туру - Долина нарцисів в Карпатському біосферному заповіднику. Це унікальне природне місце, яке ви не побачите більше ніде у світі. Сюди приїжджають тисячі туристів, щоб побачити цвітіння цієї квітки, занесеної у Червону книгу. Ну і як завжди карпатська легенда....
Ночувати будемо у Хусті в 5 км від Долини і аромат нарцисів буде ще довго супроводжувати нас.

Зображення

4 день - 60 км Хуст - Мукачеве
Це буде подорож дорогами Закарпаття від Хуста до Мукачева. Ми проїдемо селами краю і на власні очі побачимо життя і побут місцевих жителів і почуємо їх неповторну колоритну мову. На завершення туру - екскурсія у замок Паланок, який розташований на високому пагорбі вулканічного походження. За майже тисячу років свого існування тут відбувалося дуже багато історичних подій, про що нам розкажуть досвідчені гіди. Також плануємо проїхати на роверах вулицями Мукачева з оглядинами міста. Закінчуємо наш велотур на залізничному вокзалі.
Нічого немає випадкового в житті, усе пов'язане і переплетене єдиним світлом Неба, і кожна дрібничка має свою доцільність. Коли я постану із праху, то поведу за собою світ.

Аватар користувача
pro1alex
* *
Повідомлень: 144
З нами з: 3.6.13 20:22
Skype: pro1alex
Стать: чол
Звідки: Киев. Голосуха

Re: 06.05.2017 (R) и Легенди Карпат - озеро Синевир і Долина нарцисів 06.05 - 09.05.2017

Повідомлення pro1alex » 7.4.17 15:24

Місця там чудові. Був там, і ще хочу туди. :girl_in_love

Тим більше разом з Вами Сергію уже давно не катав. :friends:

Тому, доки є місця в групі, і є квитки на поїзд, то прошу дозволу на соучастіє в цьому безобразії :crazy:
:molba:
Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving. ( Albert Einstein )
2014 - 2100 km
2015 - 3254 km
2016 - 2126 km
2017 - 4200 km

Аватар користувача
fanatt
* * * * *
Повідомлень: 1492
З нами з: 5.6.08 23:26
Skype: sergiy-koval
Стать: чол
Звідки: Хмельницький

Re: 06.05.2017 (R) и Легенди Карпат - озеро Синевир і Долина нарцисів 06.05 - 09.05.2017

Повідомлення fanatt » 9.4.17 19:19

Місця там чудові. Був там, і ще хочу туди. :girl_in_love

Тим більше разом з Вами Сергію уже давно не катав. :friends:

Тому, доки є місця в групі, і є квитки на поїзд, то прошу дозволу на соучастіє в цьому безобразії :crazy:
:molba:

Звісно!! Завжди раді !! :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :friends:
Нічого немає випадкового в житті, усе пов'язане і переплетене єдиним світлом Неба, і кожна дрібничка має свою доцільність. Коли я постану із праху, то поведу за собою світ.


Повернутись до “Комерцiйнi походи”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість