11.11.2017 (R) Велотур навколо античного Кіпру

Для організації комерційних покатушек. Теми без узгодження з адміністрацією, видаляються за замовчуванням.
Аватар користувача
skorohod_club
*
Повідомлень: 33
З нами з: 19.2.15 21:43
Стать: чол
Звідки: Суми
Контактна інформація:

11.11.2017 (R) Велотур навколо античного Кіпру

Повідомлення skorohod_club » 8.2.17 09:24

11.11.2017

Маршрут: Ларнака-Айя-Напа-Саламін-Кантара-г.Пентадактілос-Кірінія-Гюзельюрт-Пахіаммос-Поліс-ущелина Авакас-Пано-Панайя-Продромос-Пано Платрес -Одоу-Ларнака

Місце збору: 08:00 Бориспіль
Старт: 08:00
Кілометраж: 650
Ґрунт/асфальт: 20/80
Темп: спокійний
Зв'язок: приватне повідомлення, usenkoav1983@gmail.com, тел. (066) 972-66-73 або (098) 588-11-98 Андрій, http://skorohod.pro

Реєстрація

Зареєстровано: 3
Учасники:
Востаннє редагувалось 9.9.17 12:34 користувачем skorohod_club, всього редагувалось 3 разів.

Аватар користувача
skorohod_club
*
Повідомлень: 33
З нами з: 19.2.15 21:43
Стать: чол
Звідки: Суми
Контактна інформація:

(R) Велотур навколо античного Кіпру

Повідомлення skorohod_club » 8.2.17 09:34

Вартість туру: 200 євро (5800 грн.)

У вартість туру входить:
- страховка
- оформлення візи (займаються організатори)
- дві доби проживання в апартаментах
- смачне 3-х разове гаряче різноманітне харчування
- підготовка продуктів і їх сушка для полегшення ваших рюкзаків (займаються організатори)
- суспільне спорядження: газове/бензинове обладнання, паливо, кухонне приладдя, gps навігатор, елементи живлення, похідний ремнабор, тент
- групова медична аптечка
- реєстрація походу в маршрутно-кваліфікаційій комісії (2 категорія складності)
- консультація та координація процесу покупки квитків
- детальна консультація по обладнанню велосипеда і особистого спорядження для походу
- послуги гіда-інструктора
- ексклюзивний пам'ятний сувенір кожному учаснику походу

У вартість туру НЕ входить:
- авіаквитки
- харчування в кафе і проживання в кемпінгах/готелях поза програмою тури
- екскурсії, входи в музеї, замки, заповідники (відвідання за бажанням і інтересам), а так само особисті витрати і покупка сувенірів.

ПРОГРАМА ПО ДНЯМ:
День 1
Ларнака- Айя-Напа (55 км)
У першій половині дня ми вже будемо на острові Кіпр. Збираємо велосипеди і вирушаємо до Ларнаки, де відвідаємо середньовічну османську фортецю. Але перш ніж потрапимо в цей історичний музей, ми побуваємо у мечеті Хала Султан Текке і заїдемо до солоного озера, де можна буде побачити граціозних фламінго. У цьому дивовижному місці ми і поснідаємо.
Після чого продовжимо рухатися уздовж середземноморського узбережжя, милуючись морськими пейзажами і набережними порожніх курортів. Адже пляжний сезон вже позаду і туристів в цей час мало. Фінішною крапкою в цей день буде мис Греко – найбільш східна точка острова Кіпр на якій знаходиться національний парк. Тут ми розіб'ємо табір. У цьому парку можна пройтися по мосту Грішників. Кажуть, що міст зруйнується тільки в тому випадку, якщо на нього ступить самий грішний чоловік на землі.
Зображення Зображення Зображення Зображення
День 2
Айя-Напа-Саламін (40 км)
З ранку ми ще будемо їхати по кіпрській частині острова, а незабаром проїхавши через контрольний пункт, потрапимо на турецьку частину. Наш шлях буде пролягати через місто-порт Фамагуста. У цьому місті у нас насичена програма. Ми відвідаємо фортецю Фамагуста, палац венеціанського губернатора, Мечеть Сінан Паші, а так само заїдемо в квартал міста Вароша. До турецького вторгнення він був популярним туристичним місцем, а потім став «містом-привидом». Залишивши місто і проїхавши трохи менше десяти кілометрів, ми відвідаємо найбільший і укріплений з полісів Кіпру - Саламін. Побувавши серед руїн Сламіно, продовжимо велотур і незабаром зупинимося на ніч на березі Середземного моря.
Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
День 3
Саламін-Кантара (40 км)
Розігрів м'язи їздою уздовж узбережжя, ми почнемо підніматися в Кірінійські гори. Вони не високі, зате дуже красиві і з них відкриваються неосяжні види на Середземне море. Сьогодні нам належить відвідати фортецю Кантара, яка знаходиться на схилах Кірінійських гір. Подальший шлях буде проходити по гірському хребту, а нашому погляду відкриється північне узбережжя острова Кіпр.
Зображення Зображення
День 4
Кантара-г.Пентадактілос (50 км)
Сьогодні продовжимо рухатися по гірському хребту Кірінй, споглядаючи панорами кіпрських гір. По дорозі відвідаємо позаброшенный монастир Антіфонтіс. Нам необхідно проїхатися до західної частини хребта до гори Пентадактілос (740 м), що в перекладі означає «п'ять пальців». У її підніжжя знаходиться велика галявина для кемпінгу, де ми і заночуємо.
Зображення Зображення
День 5
г.Пентадактілос-Кірінія (40 км)
У цей день ми залишаємо Кірінійські гори, які, по праву, вважаються найкрасивішою частиною острова Кіпр. Перед тим як спуститься до місця ночівлі в місті Гірне, ми відвідаємо розташовану високо в горах фортецю Буффавенто і один з найкрасивіших пам'яток готичної архітектури Кіпру Абатство Беллапаіс. Табір розіб'ємо на березі Середземного моря, за яким встигнемо скучити.
Зображення Зображення Зображення
День 6
Кірінія-Гюзельюрт (50 км)
Скупавшись в Середземному морі, продовжимо велотур по острову Кіпр. Вранці ми відвідаємо затишне портове місто Кірінія (Гірне) з міською гаванню і відправимося на екскурсію по Кірінійскій фортеці. Майже весь день будемо їхати вздовж узбережжя, борючись з перешкодами у вигляді мандаринових та апельсинових садів. До вечора почнемо підніматися на ночівлю до міста Гюзельюрт. Не доїжджаючи міста, зупиняємося на ночівлю в оливковому саду.
Зображення Зображення Зображення
День 7
Гюзельюрт-Пахіаммос (40 км)
Повернувшись на асфальт, будемо їхати в бік Середземного моря, милуючись узбережжям, яке за час походу стало таким звичним і рідним. Наш маршрут пролягає до руїн палацу Вуні, споруда якого датується V століттям до н.є. Після огляду палацу, вирушаємо до пропускного пункту. На цьому наша подорож по турецькій частині острова закінчено. Зібравшись з силами, вирушаємо на штурм чергового перевалу. Спустившись з нього, вирушаємо ночувати на морське узбережжя.
Зображення Зображення Зображення
День 8
Пахіаммос-Поліс (40 км)
У цей день ми маємо легкий переїзд в невелике місто в північно-західній частині острова Кіпр Поліс. Сьогодні ми позбавлені табірних турбот, так як ночівля у нас буде в готелі. Пообідавши і залишивши велосипеди в готелі, ми відправимося на Півострів Акамас – національний парк і об'єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Це місце є одним з найкрасивіших безлюдних і неосвоєних людиною місць на острові Кіпр. Нам належить прогулятися до купальні Афродіти і найвищої точки парку (375 м). З плоскою галявини нагорі відкриваються чудові види на весь півострів.
Зображення Зображення Зображення
День 9
Поліс-ущелина Авакас (45 км)
Підзарядивши всі свої електронні пристрої і набравшись сил, вирушаємо до Західної частини острова Кіпр. З ранку нам належить піднятися на перевал, а спустимося до моря і відразу потрапимо на чистий і піщаний пляж Лара. У сезон пляж закритий, оскільки в це місце припливають звідусіль черепахи і відкладають яйця. Наступною, не менш цікавою пам'яткою буде ущелина Авакас. Прогулявшись по руслу річки, що проходить між камінням, які місцями звужується до кількох метрів, знову повернемося на пляж, щоб розбити табір.
Зображення Зображення Зображення Зображення
День 10
Ущелина Авакас-Пано-Панайя (50 км)
Сьогодні ми віддаляємося від моря і наш шлях лежить в гори Троодоса. Весь день нас чекають підйоми, які час від часу чергуються зі спусками. Нагородою за наші старання будуть надихаючі види на міста, що залишилися далеко внизу на узбережжі з одного боку, а попереду нам відкриються гори. До них і лежить наш шлях.
Зображення Зображення Зображення
День 11
Пано-Панайя-Продромос (50 км)
Проїхавши останні кілометри по асфальту, ми покинемо його і подальшу ділянку шляху будемо їхати по гарній грунтовці. Сьогодні ми побачимо не один Венеціанський міст на своєму шляху. Всього налічується близько тринадцяти таких мостів, ми відвідаємо три з них. Вони були спеціально побудовані через повноводні річки Кіпру для транспортування вантажів в гавань Пафосу. Ночувати будемо на одній з обладнаних для пікніка стоянці.
Зображення Зображення Зображення
День 12
Продромос-Пано Платрес (50 км)
Продовжуємо колесити по горах Троодос. Незабаром ми опинимося в селі Продромос, де ми підемо на дослідження знаменитого старовинного готелю Беренгарія, який зараз стоїть покинутий і який оповитий легендами. По асфальту доїдемо до гори Олімбос, на саму гору підніматися не буде, оскільки на вершині знаходиться військова база і гора недоступна для туристів. Далі дорога буде приємніше, так як кожен підйом винагороджується спуском. Спустимося ми в село Пано Платрес і залишивши велосипеди, вирушимо до водоспаду Каледонія. Ночувати поїдемо на обладнане місце за містом.
Зображення Зображення Зображення Зображення
День 13
Пано Платрес-Одоу (50 км)
Покинувши грунтову ділянку, виїдемо на асфальт. Наше завдання на сьогодні покинути гори Тродоос і максимально наблизиться до фінішної точки. Не дивлячись на майбутні перевали на нашому шляху, їхати стане простіше, оскільки наші рюкзаки стали набагато легші, ніж в перші дні велотуру. Час від часу будемо проїжджати через гірські містечка. За одним з них ми зупинимося на ночівлю.
Зображення Зображення Зображення
День 14
Одоу-Ларнака (50 км)
Ось і підходить до завершення наш велотур по Кіпру. Сьогодні нас чекає затяжний спуск до самого моря. По дорозі зробимо зупинку біля стародавнього міста Хірокітія, якому не менше 9000 років. На під'їзді до Ларнаки ще заїдемо до церкви Панагія Ангелоктісті. Після відвідин церкви вирушимо в апартаменти, де проведемо ніч.
Зображення Зображення Зображення
День 15
Ларнака
Вранці буде час для прогулянки по місту і придбання сувенірів, а в обід вирушимо в аеропорт збирати велосипеди і очікувати перельоту додому.
Зображення Зображення Зображення

Аватар користувача
skorohod_club
*
Повідомлень: 33
З нами з: 19.2.15 21:43
Стать: чол
Звідки: Суми
Контактна інформація:

Re: <t>11.11.2017 (R) Велотур навколо античного Кіпру</t>

Повідомлення skorohod_club » 5.4.17 15:42

Начинаем покупку билетов. Спешите записаться в тур!

Аватар користувача
skorohod_club
*
Повідомлень: 33
З нами з: 19.2.15 21:43
Стать: чол
Звідки: Суми
Контактна інформація:

Re: <t>11.11.2017 (R) Велотур навколо античного Кіпру</t>

Повідомлення skorohod_club » 13.6.17 07:35

Появились дешевые билеты на даты велотура на Кипр. Начинаем покупку авиабилетов. По всем вопросам покупки билетов обращаться через личное сообщение или по телефону!

Аватар користувача
skorohod_club
*
Повідомлень: 33
З нами з: 19.2.15 21:43
Стать: чол
Звідки: Суми
Контактна інформація:

Re: <t>11.11.2017 (R) Велотур навколо античного Кіпру</t>

Повідомлення skorohod_club » 31.7.17 13:49

Продли себе лето и проведи незабываемые две недели на острове Кипр. Цена на билеты еще держится в разумных пределах, поэтому еще есть возможность присоединится к велотуру!

siryakiss
*
Повідомлень: 22
З нами з: 10.4.12 10:13
Стать: жін

Re: <t>11.11.2017 (R) Велотур навколо античного Кіпру</t>

Повідомлення siryakiss » 8.9.17 18:41

Добрый вечер! Как присоединиться к поездке?


Повернутись до “Комерцiйнi походи”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість