Сторінка 1 з 1

Ранебаут или Trail-gator

Додано: 25.3.21 10:18
иогрр
Добрый день. Прошу поделиться опытом. Вводные - Сын , 120 см, 23 кг. Что выбрать Ранебаут или Trail-gator+велосипед? Покатушки планируются вплоть до 100 км за день. Есть опыт использования у кого-нибудь? Что будет понадежнее и попрактичнее?

Re: Ранебаут или Trail-gator

Додано: 25.3.21 11:49
ВелоДім
Ви впевнені, що всі зрозуміють про що мова ? :roll:

Re: Ранебаут или Trail-gator

Додано: 25.3.21 13:53
иогрр
Докинуть фото?
53b163d72fc86.jpg
u_files_store_37_53546.jpg

Re: Ранебаут или Trail-gator

Додано: 26.3.21 06:18
Varyat
Крайнім варіантом (велоприцеп в чистому вигляді) користуюся вже багато років. Виробництва Trek. Старшу відкатав, тепер меншу малечу катаю. За весь період зламався тільки ексцентрик, що кріпить раму прицепа до підсиділки велосипеда. Сам винуватий, дозатягувався, хотілось люфти забрати "в ноль", що недоцільно і нереально в зв'язку з наявністю пластикової втулки по типу сайлент-блока (без неї ніяк, метал буде терти до металу). ВК привіз мені той вузол. В подальшому проблем не виникало вже багато років. Інших претензій не маю, надійність конструкції на рівні фірмового дорослого велосипеда.

Конструкція з кріпленням дитячого велосипеда мені виглядає менш надійною. Тим більше для таких пробігів... Плюс - колеса малуваті, що буде критично для комфорту дитини на швидкостях дорослого велосипеда. Та й не зможе малий з Вашою швидкістю рухатись на дитячому велосипеді, якщо по ходу поїздки розбирати модульну конструкцію на дві, ну і трубу прийдеться з собою тягати... А інакше - навіщо та розбірна конструкція, якщо моноліт завжди міцніший? Конструктив підкупляє візуальною універсальністю, але на практиці краще буде мати і дитячий велосипед і велоприцеп. Приймати рішення Вам, я просто змалював своє бачення і свій досвід.

Re: Ранебаут или Trail-gator

Додано: 26.3.21 10:27
chups
Користувалась і тим і іншим. Якщо їздити ґрунтами, то Trail-gator категорично не рекомендую - від динамічних навантажень кріплення послабляються і дитячий велосипед починає перекособочувати. Там в принципі в інструкції зазначено, що воно не для ґрунтів. Карочє мені не зайшло. Як на мене, то це конструкція щоб дитину довезти до парку і там випустити кататися саму.
Стосовно ранебаут Varyat все детально написав, але мені не пощастило, причеп мені передали з москви (ще до війни, в Києві чекала-чекала, тай не дочекалась що завезуть) і виявилось шо отої пластикової втулки не поклали, і ще якоїсь деталі не було. Довелося використовувати частину кріплення з Trail-gator, ну такоє.
Додам, якщо дорослий велосипед малої ростовки, або низької геометрії, то трейлер буде чиплятися зіркою і педалями об коріння, бровки, тощо. А так в цілому робоча тема.
... Плюс - колеса малуваті,
там можна кріпити будь-який велік , не тільки 16'