Ранебаут или Trail-gator

иогрр
*
Повідомлень: 2
З нами з: 25.3.21 10:16
Стать: чол

Ранебаут или Trail-gator

Повідомлення иогрр » 25.3.21 10:18

Добрый день. Прошу поделиться опытом. Вводные - Сын , 120 см, 23 кг. Что выбрать Ранебаут или Trail-gator+велосипед? Покатушки планируются вплоть до 100 км за день. Есть опыт использования у кого-нибудь? Что будет понадежнее и попрактичнее?

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3962
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Ранебаут или Trail-gator

Повідомлення ВелоДім » 25.3.21 11:49

Ви впевнені, що всі зрозуміють про що мова ? :roll:
Зображення

иогрр
*
Повідомлень: 2
З нами з: 25.3.21 10:16
Стать: чол

Re: Ранебаут или Trail-gator

Повідомлення иогрр » 25.3.21 13:53

Докинуть фото?
53b163d72fc86.jpg
u_files_store_37_53546.jpg
Вкладення
53b163d72fc86.jpg
53b163d72fc86.jpg (36.3 Кіб) Переглянуто 1370 разів
u_files_store_37_53546.jpg

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Ранебаут или Trail-gator

Повідомлення Varyat » 26.3.21 06:18

Крайнім варіантом (велоприцеп в чистому вигляді) користуюся вже багато років. Виробництва Trek. Старшу відкатав, тепер меншу малечу катаю. За весь період зламався тільки ексцентрик, що кріпить раму прицепа до підсиділки велосипеда. Сам винуватий, дозатягувався, хотілось люфти забрати "в ноль", що недоцільно і нереально в зв'язку з наявністю пластикової втулки по типу сайлент-блока (без неї ніяк, метал буде терти до металу). ВК привіз мені той вузол. В подальшому проблем не виникало вже багато років. Інших претензій не маю, надійність конструкції на рівні фірмового дорослого велосипеда.

Конструкція з кріпленням дитячого велосипеда мені виглядає менш надійною. Тим більше для таких пробігів... Плюс - колеса малуваті, що буде критично для комфорту дитини на швидкостях дорослого велосипеда. Та й не зможе малий з Вашою швидкістю рухатись на дитячому велосипеді, якщо по ходу поїздки розбирати модульну конструкцію на дві, ну і трубу прийдеться з собою тягати... А інакше - навіщо та розбірна конструкція, якщо моноліт завжди міцніший? Конструктив підкупляє візуальною універсальністю, але на практиці краще буде мати і дитячий велосипед і велоприцеп. Приймати рішення Вам, я просто змалював своє бачення і свій досвід.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
chups
* *
Повідомлень: 199
З нами з: 10.9.08 00:38
Стать: жін
Звідки: Киев, Лесной

Re: Ранебаут или Trail-gator

Повідомлення chups » 26.3.21 10:27

Користувалась і тим і іншим. Якщо їздити ґрунтами, то Trail-gator категорично не рекомендую - від динамічних навантажень кріплення послабляються і дитячий велосипед починає перекособочувати. Там в принципі в інструкції зазначено, що воно не для ґрунтів. Карочє мені не зайшло. Як на мене, то це конструкція щоб дитину довезти до парку і там випустити кататися саму.
Стосовно ранебаут Varyat все детально написав, але мені не пощастило, причеп мені передали з москви (ще до війни, в Києві чекала-чекала, тай не дочекалась що завезуть) і виявилось шо отої пластикової втулки не поклали, і ще якоїсь деталі не було. Довелося використовувати частину кріплення з Trail-gator, ну такоє.
Додам, якщо дорослий велосипед малої ростовки, або низької геометрії, то трейлер буде чиплятися зіркою і педалями об коріння, бровки, тощо. А так в цілому робоча тема.
... Плюс - колеса малуваті,
там можна кріпити будь-який велік , не тільки 16'
Детство - это когда бежишь ночью из туалета и радуешься, что тебя никто не съел!!!


Повернутись до “Велобатьки”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей