велосипед для 6 летнего ребенка - какие фирмы качество/цена

velodeti
новичок
новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 29.12.19 15:30

велосипед для 6 летнего ребенка - какие фирмы качество/цена

Повідомлення velodeti » 29.12.19 15:39

Подскажите, какую фирму велосипеда можно рассматривать, чтоб не чинить каждую неделю, но и цены не космос, мальчику 6 лет, думаю про 20 дюймов. ... мало смысла пока ребенок растет на сезон брать дорогрй велик и если бу- то на что обращать внимание при осмотре? Спасибо.

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: велосипед для 6 летнего ребенка - какие фирмы качество/цена

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 30.12.19 06:55

найкращі дитячі велосипеди це TREK
( ціна \ якість )
Зображення

Аватар користувача
Triz
* * * * *
Повідомлень: 1053
З нами з: 26.5.04 10:47
Стать: чол
Звідки: бомж

Re: велосипед для 6 летнего ребенка - какие фирмы качество/цена

Повідомлення Triz » 2.1.20 00:41

Подскажите, какую фирму велосипеда можно рассматривать, чтоб не чинить каждую неделю, но и цены не космос, мальчику 6 лет, думаю про 20 дюймов. ... мало смысла пока ребенок растет на сезон брать дорогрй велик и если бу- то на что обращать внимание при осмотре? Спасибо.
Я своєму 6-ти річному обрав ровер RoyalBaby Freestyle з колесами 20" :good: За половину вартості TREK ;) При майже порівнюваній якості :empathy

А якщо юзаний, то звертайте увагу на ВСЕ: стертість покришок, якість обертання та люфт коліс та каретки, вісімки на колесах, стертість гальмівних смуг на ободах коліс або стан гальмівних дисків, стертість гальмівних колодок, зусилля з яким натискаються гальма, стан гальмівних ручок, боуденів та тросів, ступінь розтягнення ланцюга, зношеність зірок, пошкодженя шкірзаму на сидінні, подряпини на рамі, тощо...
Герої не вмирають!

Аватар користувача
Black TREK
* * * * *
Повідомлень: 1122
З нами з: 6.5.11 20:13
Стать: чол
Звідки: Feofania Hill

Re: велосипед для 6 летнего ребенка - какие фирмы качество/цена

Повідомлення Black TREK » 2.1.20 23:36

недавно заказали себе такой http://interbike.com.ua/velosiped-20-ke ... 1YQAvD_BwE


Повернутись до “Велобатьки”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей