Отказались обслуживать в Киевстаре , потому что был с великом.

Змінюється світ, змінюємося ми, змінюються наші велосипеи і тільки ДЕМОКРАТІЇ на Велокиєві не було та не буде.
Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Отказались обслуживать в Киевстаре , потому что был с великом.

Повідомлення Трям » 4.5.21 00:35

Несколько раз заезжал к вам на веле, всегда закатывал его вовнутрь, ставил возле входа и никогда никто не высказывал никакого недовольства по этому поводу, несмотря на то, что помещение у вас действительно небольшое. Очень приятно такое отношение, продолжайте в том же духе :friends:
Ви звертаєтесь до мене, а текст про магазин, до якого я не маю відношення другий рік :gerl:
Може спробуєте ще раз перечитати мій пост ( посилання) :roll:
Зображення

Аватар користувача
Максим Козуб
* * *
Повідомлень: 243
З нами з: 9.8.16 00:28
Стать: чол
Контактна інформація:

Re: Отказались обслуживать в Киевстаре , потому что был с великом.

Повідомлення Максим Козуб » 4.5.21 00:47

Несколько раз заезжал к вам на веле, всегда закатывал его вовнутрь, ставил возле входа и никогда никто не высказывал никакого недовольства по этому поводу, несмотря на то, что помещение у вас действительно небольшое. Очень приятно такое отношение, продолжайте в том же духе :friends:
Ви звертаєтесь до мене, а текст про магазин, до якого я не маю відношення другий рік :gerl:
Може спробуєте ще раз перечитати мій пост ( посилання) :roll:
Валентине, я от думаю, може, той останній абзац людина писала вже про "Велодім", а не про "Велокиїв"?

VooDoo
*********
Повідомлень: 3571
З нами з: 22.3.04 20:36

Re: Отказались обслуживать в Киевстаре , потому что был с великом.

Повідомлення VooDoo » 4.5.21 08:19

...
ТС, прекратите уже. Сходите к платному юристу и проконсуьтируйтесь, правомерно ли Вас попросили вывести велосипед из магазина.
Совет "супер". Платный юрист на то и платный, чтобы говорить за бабло то, что хочет услышать клиент.
Які ж глибокі узагальнення... у тебе вочевидь "дивне" уявлення про "платних юристів" ©.
... само понятие закона работает через Опу???
Звідки ти взяв, що закон на твоїй стороні? Якщо не полінувався зняти "відосіки" © (як же це нагадує гру, котру продовжує виконувати янЄлох), то міг би навести норму закону, яку порушив продавець, а також її тлумачення. Питання не вивчав та не сперечаюся по суті, але глобально складно собі уявляю реалізацію ситуації, коли кожний зі своїм велосипедом на свій розсуд почне заходити в "кіоски" чи супермаркети без завдання незручностей іншим.
В суд? Украинский? Шутите?
З тобою ніхто не жартував. Якщо вирішиш звернутися з позовом, то ця "дрібна" справа з якимось умовним дилером ФО-Пом про відшкодування моральної шкоди не приверне уваги "великих інтересів" і буде розлядатися в загальному порядку, хоча не зрозуміло про що розмовляти з людиною, яка в конкретному випадку нібито совкова бабця на ринку зі старту без будь-яких аргументів на свою користь верещить в інеті про зрадную зраду та масонську змову феодалів-олігархів разом з КС...
не хотят поддержать даже лайком и комментом меня на Ютубе

Украинец=моя хата с краю....

Жлобокиевстаровцы молчат

Уже неинтересно, беспределом в Украине никого уже не удивишь". И это страшно.И с каждым годом всё хуже.

от отсутствия государства, как такового. Есть имитация государства, фикция.На деле- феодально-олигархический строй. Конституция, законы-для лохов, а по сути- как барин скажет, так и будет.
Поэтому КС может себе позволить просто наложить кучу на жалобы, обращения, видео, факты- просто не видеть их.Всё равно холоп ничего не сделает, законов нет.

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Отказались обслуживать в Киевстаре , потому что был с великом.

Повідомлення Трям » 4.5.21 09:13


Може спробуєте ще раз перечитати мій пост ( посилання) :roll:
Валентине, я от думаю, може, той останній абзац людина писала вже про "Велодім", а не про "Велокиїв"?
[/quote]

Упс.
Логічно
Тоді вибачаюся :dash2:
Хоча насправді в реальності веломагазин з ростом популярності фізично не здатен прийняти в середину всіх одночасно ) там місце для двох велосипедів, навіть карбончик довелося прибрати.
Але ми знайшли вихід.
Зображення
За тиждень ще дофарбуємо стіни, відкриємо другі двері ( службовий вхід) та в підвалі зробимо "костьову" парковку на три місця ( під наглядом механіка ) :friends:
Зображення

Аватар користувача
alexandrxxl
* * * * *
Повідомлень: 1329
З нами з: 5.10.08 12:43
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Отказались обслуживать в Киевстаре , потому что был с великом.

Повідомлення alexandrxxl » 4.5.21 17:16

... помнить эту ситуацию как урок и в дальнейшем хоть какой-нибудь замок с собой брать...
Може простіше заплатки та запасну камеру?
Може ще таксі з великим багажником в якому запасний ровер лежить ?
Цеж якщо до магазина не пускають з велосипедом то завжди можна викликати таксі , завезти на ньому велосипед додому , потім повернутись на таксі до магазину і спокійно зайти без велосипеда, купити що треба і на таксі повернутись за велосипедом , після чого, на таксі, повернутись разом з велосипедом у початкову точку до магазину, і продовжити поїздку велосипедом .Всеж просто ?


Повернутись до “Пісочниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей