COVID-19: без паніки! "Велосипеди не кашляють" (с)

Змінюється світ, змінюємося ми, змінюються наші велосипеи і тільки ДЕМОКРАТІЇ на Велокиєві не було та не буде.
Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: COVID-19: без паніки! "Велосипеди не кашляють" (с)

Повідомлення Varyat » 5.4.20 14:04

Грета Тунберг аплодує. Каштани і лісові звірушки тепер не заразяться :).
Яку х-ню тільки не придумаєш, щоб імітувати боротьбу з коронавірусом. В черговий раз привіт зеленим.
Окрім шоу, вони ніхрена більше робити не вміють. Це професійне. Клоуни. Шоу на Санжарах не закінчилось. То був лише анонс.

ps. А шашличників однозначно треба в лісопарковій шугати. Бажано шумовими гранатами біля вуха. Якщо не доходить... І штрафами також.
Для всіх інших просто дотримання дистанції без кучкування. Чому не можна все по уму зробити?
Mason Lemberg

Лол. А вони дійсно відправили патрулі в парки)
Біля парку купа людей без масок, в незрощумілому МАФі поруч продавчиня продає хліб в масці на бороді і без рукавичок, але головне, щоб людей без масок не було в парку!

Нарешті каштани захищені від коронавірусу!

Дякуємо за турботу, державні мужі!
https://www.facebook.com/mason.lemberg/ ... 1196830167
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Uda4nik
*********
Повідомлень: 2578
З нами з: 23.7.09 00:58
Стать: чол
Звідки: Донецк -> Киев, Борщаговка

Re: COVID-19: без паніки! "Велосипеди не кашляють" (с)

Повідомлення Uda4nik » 5.4.20 15:47

ps. А шашличників однозначно треба в лісопарковій шугати. Бажано шумовими гранатами біля вуха. Якщо не доходить... І штрафами також.
Для всіх інших просто дотримання дистанції без кучкування. Чому не можна все по уму зробити?
Та можна. Я б теж встановив правила - гуляти можна, сидіти не можна, навіть на лавках, або на лавках не більше однієї особи.

А з іншого боку - от встановили наприклад "розумні" обмеження (ті що для розумних людей :) ) умовно "п`ятого рівня". Але наш "мудрий нарід" дотримується їх приблизно наполовину.
А якщо встановити "диктаторські" обмеження умовно 10 рівня, нарід їх все одно буде виконувати наполовину і на виході матимемо той самий п`ятий рівень, якого було б достатньо для запобігання поширенню інфекції, якби вимоги "заходів 5 рівня" виконували всі та завжди.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: COVID-19: без паніки! "Велосипеди не кашляють" (с)

Повідомлення Varyat » 5.4.20 17:21

нарід їх все одно буде виконувати наполовину і на виході матимемо той самий п`ятий рівень,
О, старий армійський метод. Пиздити треба для профілактики, а не потім :). А як же демократія?
Чи демократія тільки для розумних людей?
А де тих розумних набрати, якщо 73% конформістів псують всю статистику?
Капець. Так і до диктатури договоритися можна...

Мені більше подобаються мої анархічні методи (які внизу в підпису): "живи як хочеш, але іншим не заважай". Не заважай жити. Не заважай померти. Хто як хоче... Ідеально. І нікого не напрягає. Свобода для розумних. І свобода для дураків.

Хоча в нас зараз нарід розділився не на розумних і дураків, а на панікерів і пофігістів. А розумні якраз посередині.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: COVID-19: без паніки! "Велосипеди не кашляють" (с)

Повідомлення Varyat » 5.4.20 23:35

Шоу продовжується. Ну, Зеленський же обіцяв, що буде весело :). "Улыбаемся и машем" (С).

Стаття класна. В десятку. Навіть нічого додати (фанатам зеленого кварталу в черговий раз привіт):
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... &__tn__=-R

Зображення

Якщо хтось ще не бачив Винника на сайті мінздраву :dash2:, то ось. Головний вірусолог України, чо.
Тицяєм, щоб відео пішло.

phpBB [media]
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: COVID-19: без паніки! "Велосипеди не кашляють" (с)

Повідомлення Varyat » 6.4.20 00:19

Йшов третій тиждень карантину, ми викручувались як могли :).

Кажуть, що фото з Липецька. Але то не суттєво, звідки - ідеї в інтернеті розлітаються як пиріжки. Уявляю, що буде, як про таке карантинне ноу-хау довідаються любителі шашликів :ROFL:.
Блін, а справді, хороша ідея, а я то думав, куди б піти розважитись сьогодні у свій день народження? Все закрито... І навіть з лісом засада :duma:. Сходжу, мабуть, зранку за дровами, мангал десь в кладовці валяється... Головне, маску не забути, дах - громадська же ж територія :)

Зображення
https://www.facebook.com/hujolviv/photo ... &__tn__=-R
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24321
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: COVID-19: без паніки! "Велосипеди не кашляють" (с)

Повідомлення Трям » 6.4.20 00:57

Як, не будучи президентом, залишатися Президентом.
Spoiler
Show
Як зняти рекламний ролік на пів-години ( півнометражний фільм) про свою "благодійність" і потім крутити його по всім каналам ?
:duma:
Та ну нах... просто купка лайна, яка не така велика, як ЗЕ ..
і м х о


Карантин у Швеції
Зображення

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: COVID-19: без паніки! "Велосипеди не кашляють" (с)

Повідомлення Varyat » 6.4.20 02:18

Як зняти рекламний ролік на пів-години ( півнометражний фільм) про свою "благодійність" і потім крутити його по всім каналам ?
:duma:
Ну, реклама - рушій прогресу. Піаряться всі, від стоматологів і продавців велосипедів до політиків. Нічого поганого в тому нема.Тільки дурак себе не похвалить...

Але все воно якось, хоч трохи через жопу, але при Пороху таки робилось. А зараз навіть через жопу не робиться ніхрена. Одне суцільне шоу. Причому зовсім не смішне. Навіть поржати з їхньої недолугості вже не хочеться. Ар'єв дуже влучно всю ту срань назвав "авторитарним ідіотизмом".

ps. Щодо Швеції. Швеція - унікальна. І дуже організована. Почитайте в інтернетах, як вони переходили на правосторонній рух з лівостороннього 3 вересня 1967 року. Просто переїхали в один час на протилежну сторону вулиці і продовжили рух. За весь той день не сталося жодної! аварії. Наскільки все було для цього підготовлено і розтлумачено!

У нас з короною буде друга статистика і зовсім не така як в Швеції. Ось тренди, від яких ми ні на грам не відхиляємось, в порівнянні з іншими, якщо звести графіки в одну точку, починаючи відлік з першого десятка летальних:

Зображення

Джерело:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 451&type=3
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Вячеслав Фотограф
* * * *
Повідомлень: 726
З нами з: 30.1.11 22:12
Стать: чол
Звідки: Киев- Нивки

Re: COVID-19: без паніки! "Велосипеди не кашляють" (с)

Повідомлення Вячеслав Фотограф » 6.4.20 09:09

"Як, не будучи президентом, залишатися Президентом."
Он вор, преступник и бандит.Единственное его отличие от зелёной сопли-он не жалок. Не стоит приводить показушные фото вора в пример.
Все относительно........

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: COVID-19: без паніки! "Велосипеди не кашляють" (с)

Повідомлення Varyat » 6.4.20 10:55


Он вор, преступник и бандит.Единственное его отличие от зелёной сопли-он не жалок.
Я люблю оперувати фактами, а не домислами. В арабській мові при означенні будь-якого дієслова в реченні завжди вказується - ти це сам бачив, чи тобі хтось розказав. Дуже хороша мова :). Так от, з Порохом я особисто не знайомий, спільних друзів нема, достовірних фактів "вор, преступник и бандит" я також не зустрічав, а емоційним розповідям інших людей я не довіряю з дитинства, люди брешуть у 100% випадків в залежності від своєї мотивації в поточний момент (а мотивація є завжди, ніхто нічого не робить просто так, завжди є мотив / ну окрім "корисних ідіотів", які настільки тупі, що навіть своєї тупості не можуть усвідомити). Чому я маю їм вірити?

Будуть факти - поговоримо. Поки що на фоні інших наших президентів Порох поза конкуренцією. Своїм розумом, хитрістю і наполегливістю. Які можна використати як для добрих справ, так і навпаки. Пороху 50 на 50 я можу довіряти, до теперішніх лідерів :duma: нації довіри - ноль. Але маємо, що маємо. Вибрали - то хай працюють. Головне, їх трохи віжками притримувати і частіше батогом бити. Щоб не брикалися.

ps. як не дивно, але серед величезного кагалу моїх друзів, з якими мені подобається спілкуватися, жоден, абсолютно жоден не голосував за Зе. Всі голосували виключно за Пороха. Ми попередньо не домовлялися :). Воно само якось так вийшло.
Востаннє редагувалось 6.4.20 11:23 користувачем Varyat, всього редагувалось 2 разів.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

qwertyq
новичок
новичок
Повідомлень: 101
З нами з: 10.1.14 17:07

Re: COVID-19: без паніки! "Велосипеди не кашляють" (с)

Повідомлення qwertyq » 6.4.20 11:22

"Як, не будучи президентом, залишатися Президентом."
Он вор, преступник и бандит.Единственное его отличие от зелёной сопли-он не жалок. Не стоит приводить показушные фото вора в пример.
Это мнение 55% "розумників" которые его в свое время выбрали? У меня стойкое подозрение, что это были одни и те же люди, а история, как и положено, повторяется дважды: первый раз в виде трагедии, второй — в виде фарса.
Так от, з Порохом я особисто не знайомий, спільних друзів нема, достовірних фактів "вор, преступник и бандит" я також не зустрічав, а емоційним розповідям інших людей я не довіряю з дитинства, люди брешуть у 100% випадків в залежності від своєї мотивації в поточний момент (а мотивація є завжди, ніхто нічого не робить просто так, завжди є мотив / ну окрім "корисних ідіотів", які настільки тупі, що навіть своєї тупості не можуть усвідомити). Чому я маю їм вірити?
Ну, например, отцу родному мне брехать резона нет, а он Пороха не только знал, как земляка, но и плотно с ним работал в 90-х, на почве компьютеризации. Уже тогда было понятно, что это за скотиняка.
Будуть факти - поговоримо. Поки що на фоні інших наших президентів Порох поза конкуренцією. Своїм розумом, хитрістю і наполегливістю. Які можна використати як для добрих справ, так і навпаки. Пороху 50 на 50 я можу довіряти, до теперішніх лідерів :duma: нації довіри - ноль. Але маємо, що маємо. Вибрали - то хай працюють. Головне, їх трохи віжками притримувати і частіше батогом бити. Щоб не брикалися.
А якщо вони нас?
- А нас то за шо?
:D

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: COVID-19: без паніки! "Велосипеди не кашляють" (с)

Повідомлення Varyat » 6.4.20 11:34

Не хвалюся, але в мене є досить хороша риса. Безпринципність. Не в тому сенсі, що в мене немає принципів, а в тому, що якщо міняється фактаж і назбирується достатньо доказів проти ідеї, яку я вважав правильною, я спокійнісінько ту ідею викину на смітник і візьму нову, яка відповідає реальному стану речей. Я не тримаюся за авторитети, незалежно від їх авторитетності. Доведете, що Порох засранець - пошлю його нафіг (але в ряди зеленінців все одно не запишусь, нічого там ловити, я з довбойобами не дружу).

Поки що то лише слова. А словам я не довіряю. Наскільки б аргументовано вони не звучали. Це просто слова. Вібрація повітря.
Востаннє редагувалось 6.4.20 15:42 користувачем Varyat, всього редагувалось 3 разів.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Вячеслав Фотограф
* * * *
Повідомлень: 726
З нами з: 30.1.11 22:12
Стать: чол
Звідки: Киев- Нивки

Re: COVID-19: без паніки! "Велосипеди не кашляють" (с)

Повідомлення Вячеслав Фотограф » 6.4.20 11:35

"як не дивно, але серед величезного кагалу моїх друзів, з якими мені подобається спілкуватися"
Я не хожу на выборы вообще после Кравчука. И не пойду, пока не появится аналог Ли Куан Ю.Все остальное- просто другие виды дерьма.Это мой выбор и я лично на 1000% уверен в его правильности. Но сейчас обсуждение уйдёт в сторону от КВ.
Давайте лучше обсудим, если ты едешь один на веле без маски, проезжая транзитом через парк, - то положен штраф от любимой державы, или нет?
Все относительно........

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: COVID-19: без паніки! "Велосипеди не кашляють" (с)

Повідомлення Varyat » 6.4.20 11:59

Лі Куан Ю нас не врятує. Для цього потрібні сумарні зусилля всього народу. Мені завжди були дивні такі підходи, що прийде якийсь чарівник і все для мене (і за мене) порішає. То казка.
А самого Лі Куан Ю наш нарід просто обісре традиційно, як завжди. Бо багато вимагав і мало давав. Нація халявщиків. Чого Зеленського обрали? Бо багато халяви наобіцяв...

А "транзитом через парк" прикольне формулювання. Цікаво, чи вдасться його донести до умів наряду поліції, які "при ісполнєнії" і взагалі "у нас тут карантин, а ви нарушаєте".
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Puente
* * *
Повідомлень: 273
З нами з: 12.7.13 12:58
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: COVID-19: без паніки! "Велосипеди не кашляють" (с)

Повідомлення Puente » 6.4.20 13:10

Так Лі Куан Лі з точки зору демократії традиційної - диктатор просто ... Не кажучи вже про різки ...
Ну а про карантин сьогодні почув шматок розмови по Першому - та к якщо вас зупинять з претензіями - зразу викликати адвоката ( хоч свого , хоч безкоштовного ) - і він дуже швидко з поліцією розбереться ... Це якщо якісь такі питання - не явно прописані - типу транзитом . чи куди йдеш ...

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: COVID-19: без паніки! "Велосипеди не кашляють" (с)

Повідомлення Varyat » 6.4.20 14:16

Так Лі Куан Лі з точки зору демократії традиційної
Блядь. Народ. Не вийобуйтесь. Сидіть вдома. В мене сьогодні день народження :drinks:. Навіть на дах не поліз. Шашлики робити./. Трохи морозить (опалення, правда, відключили - холодно). Сиджу вдома, п'ю коньяк, закусюю домашніми шашличками з духовки.. Нормуль. Головне вижити в цьому апокаліпсисі. А потім ми ще покрутим педальки! Всім не кашляти!
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Вячеслав Фотограф
* * * *
Повідомлень: 726
З нами з: 30.1.11 22:12
Стать: чол
Звідки: Киев- Нивки

Re: COVID-19: без паніки! "Велосипеди не кашляють" (с)

Повідомлення Вячеслав Фотограф » 6.4.20 15:43

"п'ю коньяк, закусюю домашніми шашличками з духовки."
С Днюхой! :)
Все относительно........

Аватар користувача
Onore
* *
Повідомлень: 57
З нами з: 20.1.08 20:15
Стать: чол
Звідки: Соломенка

Re: COVID-19: без паніки! "Велосипеди не кашляють" (с)

Повідомлення Onore » 6.4.20 18:00

Зображення

Статистика ни о чем в виду разного кол. тестов.

https://en.wikipedia.org/wiki/COVID-19_ ... by_country

По поводу парков, проехался - Соломенский парк, все спокойно гуляют, кто-то даже спит, за час по дороге ни одного поличейского
… …

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: COVID-19: без паніки! "Велосипеди не кашляють" (с)

Повідомлення Varyat » 6.4.20 19:22

Найоптимістичніший тост на моєму дні народження (онлайн, звісно): той, хто має здихнути - він ніколи не виживе, а той, хто має вижити, він ніколи не здихне. Ну то віват. Будем жити. По крайній мірі, в віртуалці. Там всі безсмертні.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: COVID-19: без паніки! "Велосипеди не кашляють" (с)

Повідомлення Varyat » 6.4.20 19:24

С Днюхой! :)
Дякую. І Вам не пчихати. І тримати правильний каденс! :) Ніякий вірус не дожене.
Статистика ни о чем в виду разного кол. тестов.
Поживем - побачим. Ніхто не має відповідей. Ніхто з цією фігнею ще не стикався. Висновки будем робити потім. Ті хто виживе. І не обісреться. І Вам не кашляти. І навіть не пчихати...
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Uda4nik
*********
Повідомлень: 2578
З нами з: 23.7.09 00:58
Стать: чол
Звідки: Донецк -> Киев, Борщаговка

Re: COVID-19: без паніки! "Велосипеди не кашляють" (с)

Повідомлення Uda4nik » 6.4.20 23:54

Я не хожу на выборы вообще
І тому будь-яка ваша думка про політику і політиків важить значно менше, ніж думка виборців зеленського (навіть тих, хто "папріколу").
З цього і треба було починати.

qwertyq
новичок
новичок
Повідомлень: 101
З нами з: 10.1.14 17:07

Re: COVID-19: без паніки! "Велосипеди не кашляють" (с)

Повідомлення qwertyq » 7.4.20 09:42

Я не хожу на выборы вообще
І тому будь-яка ваша думка про політику і політиків важить значно менше, ніж думка виборців зеленського (навіть тих, хто "папріколу").
З цього і треба було починати.
Вот я, как сознательный гражданин, их регулярно посещаю, правда ни за одного обраного не голосовал. Та даже если бы и голосовал, что, регулярность смен рыл у кормушки как-то влиет на благополучие народа? Напомню цитату: "Если бы от выборов что-то зависело, то нам бы не позволили в них участвовать". Так что Фотограф просто более рационально тратит свободное время. #crazy_pilot

Аватар користувача
Вячеслав Фотограф
* * * *
Повідомлень: 726
З нами з: 30.1.11 22:12
Стать: чол
Звідки: Киев- Нивки

Re: COVID-19: без паніки! "Велосипеди не кашляють" (с)

Повідомлення Вячеслав Фотограф » 7.4.20 10:28

"І тому будь-яка ваша думка про політику і політиків важить значно менше"
Вот често, долго думал над смыслом этой фразы :)
Моя точка зрения для нашей власти вообще никакого значения не имеет и нисколько не весит.Я это понял ещё лет 35- тому назад после 15-ти лет в армии, включая ДРА, и так далее .Поэтому- для меня держава-отдельно, я -отдельно .Исключения? Да пжалста. :) Пусть покажут, как надо родину любить. Не расскажут!!!, а именно покажут.Пример. Служить в АТО почётно? Престижно? Оки.Нема питань.
Хочу видеть сына парашенко, самого зелю, его другана лысого, сына авакова и прочую шоблу на передовой.Не в артиллерии за 50 км. от линии фронта, а в первой линии окопов. Тогда и мне не зазорно пойти вслед за Лидером, ещё разок на старости лет послужить очередной родине. И так во всех сферах. Нет этого? Идут на 3 буквы вместе со своими всеми законами и призывами. Цинично, зато правдиво. Но мы опять сейчас уйдём в сторону.
Интересное мнение по КВ от велопутешественника. https://www.facebook.com/boga4/posts/10158425517132268
Востаннє редагувалось 7.4.20 10:31 користувачем Вячеслав Фотограф, всього редагувалось 2 разів.
Все относительно........

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: COVID-19: без паніки! "Велосипеди не кашляють" (с)

Повідомлення Varyat » 7.4.20 10:29

"Если бы от выборов что-то зависело, то нам бы не позволили в них участвовать".
Тобто, тупорилі зєлєбобіки самі прийшли до влади? Їм Порох 73% намалював? Поки ще був при владі... Просто зміна поколінь?

Хороша спроба виборців зеленої соплі зняти з себе відповідальність за те, що зараз відбувається... :58:
Цинично, зато правдиво.
Згоден. Лідер має бути попереду війська, а не ховатися під спідницею жінки чи халатиком Мендель.

Ну, якого собі лідера вибрали - з таким і йдіть в бій. Мрійники і любителі зеленої халяви.

В'ячеслав, Ви також від цього не сховаєтесь, навіть попри пафосні фрази "я тут ні при чому, я навіть на вибори не ходив". Ми зараз всі в одній лодці. З недолугим наполєоном на чолі.

Стосовно коронавірусу. Є протиепідемічні міроприємства і є дії зеленої влади. То різні речі. Епідеміологія в пріоритеті. Не можна в боротьбі проти зелених придурків валити епідеміологію.
Навіть якщо вам та зелена влада сильно не подобається, як і мені. Часом, під впливом зовнішніх факторів, навіть попри свою тупорилість - вони приймають правильні протиепідемічні рішення.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
alexandrxxl
* * * * *
Повідомлень: 1329
З нами з: 5.10.08 12:43
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: COVID-19: без паніки! "Велосипеди не кашляють" (с)

Повідомлення alexandrxxl » 7.4.20 12:34

Хто не голосує проти - той голосує за, навіть якщо він не бере участі у виборах.

qwertyq
новичок
новичок
Повідомлень: 101
З нами з: 10.1.14 17:07

Re: COVID-19: без паніки! "Велосипеди не кашляють" (с)

Повідомлення qwertyq » 7.4.20 12:57

Тобто, тупорилі зєлєбобіки самі прийшли до влади? Їм Порох 73% намалював? Поки ще був при владі... Просто зміна поколінь?
Еще раз, персоналии что в Раде, что в кресле президента не имеют ни малейшего значения, пока выражают интересы конкретного правящего класса. И эти интересы с интересами 73% имеют очень мало общего. Так что замена злого царя на доброго и наоборот ничего по сути не меняет.
Хороша спроба виборців зеленої соплі зняти з себе відповідальність за те, що зараз відбувається... :58:
Это точно не ко мне :58:
Хто не голосує проти - той голосує за, навіть якщо він не бере участі у виборах.
Так ведь Противсіх уже давно исключили из бюллетеней :cry:
Востаннє редагувалось 7.4.20 13:30 користувачем qwertyq, всього редагувалось 3 разів.


Повернутись до “Пісочниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей