Ремонт смартфонів, Екран - сервіс

Змінюється світ, змінюємося ми, змінюються наші велосипеи і тільки ДЕМОКРАТІЇ на Велокиєві не було та не буде.
Аватар користувача
Gleg
*
Повідомлень: 35
З нами з: 31.8.06 12:52
Стать: чол
Звідки: Киевская обл., Макаровский р-н, с. Новоселки

Ремонт смартфонів, Екран - сервіс

Повідомлення Gleg » 10.3.20 16:59

Шановні веложителі міста, учасники форуму, є для Вас чудова пропозиція. Нажаль не є новиною досить часті пошкодження телефонів, смартфонів та інших гаджетів у велосипедистів звичайно по причині активного руху під час користування пристроями. В цей прикрий момент Вам на допомогу прийде сервіс-центр «Екран-сервіс». Фахівці сервісу в короткий термін відновлять Ваш гаджет максимально якісно, а головне Вас приємно здивує ціна ремонту. Важливо при подачі замовлення ремонту указати промо-код «Я з ВелоКиєва» і тоді Ви моментально отримаєте знижку 15 відсотків від всіх послуг сервісу, та від покупки аксесуарів в інтернет-магазині.
Сайт сервісу
http://zamena-ekrana.com.ua/
Інтернет-магазин
http://050.com.ua/

На всі питання буду намагатись відповісти в цій темі, а якщо не зможу, то фахівці сервісу завжди якісно допоможуть.

Аватар користувача
Gleg
*
Повідомлень: 35
З нами з: 31.8.06 12:52
Стать: чол
Звідки: Киевская обл., Макаровский р-н, с. Новоселки

Re: Ремонт смартфонів, Екран - сервіс

Повідомлення Gleg » 26.3.20 08:20

Є чудова новина, в умовах карантину сервісний центр продовжує працювати. Дотримуючись усіх умов карантину, працює кур'єрська доставка, а також є послуга швидкого ремонту, коли відбувається приймання та видача телефону на нейтральній території за правилами карантину.
Бажаємо всім міцного здоров'я!

Аватар користувача
Gleg
*
Повідомлень: 35
З нами з: 31.8.06 12:52
Стать: чол
Звідки: Киевская обл., Макаровский р-н, с. Новоселки

Re: Ремонт смартфонів, Екран - сервіс

Повідомлення Gleg » 5.7.20 09:24

Ні, не ремонтуєм, приймаємо на ремонт тільки мобільні пристрої


Повернутись до “Пісочниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей