Екологія

Змінюється світ, змінюємося ми, змінюються наші велосипеи і тільки ДЕМОКРАТІЇ на Велокиєві не було та не буде.
Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Екологія

Повідомлення lisapedist » 13.9.19 09:20

Колеги, вітаю!

Не знаю чи мешкаєте ви у Дарницькому районі і яка у вас ситуація з повітрям, але тут, на ПОХ - ПОВНІШИЙ П%%%%ЦЬ!!!!!!
Через день воняє з Вирлиці так, що якщо не встиг за 5 хвилин з початку воніва зачинити вікно - йди спати у іншу кімнату.
Це жах, це треш.
Останні дні додалося ще й тхнення горілого - чи то торф горить, чи (що більш правдоподібно виглядає) - станція аерації у Бортнічах.
А ще є озеро Гарячка, куди звозять золу з Дарницької ТЕЦ і яке виглядає як "чорна кава по-турецьки", а не як вода і через яке забруднилося вщент озеро Сонячне, яке ще років 8-10 тому було чистим і у якому можна було сміливо купатися.

Нижче я додаю посилання на петицію.
Я розумію, що по-перше, вона не торкається усіх болючих питань, а по-друге, може не стосуватися вас особисто.
Але тим не менш, це хоч якийсь рух.
Тому буду дуже вдячний, якщо ви її підпишете, а якщо є можливість розкидаєте далі по чатах домів, районів і т.д.

Для мене взагалі велика загадка, як район на 300 тис. людей не може зібрати 10 тис. підписів, але маємо те що маємо.
Тому прошу допомоги, гадаю саме у такому форумі як цей спілкуються люди, яким екологія потрібна більше за багатьох інших.

Зазделегідь дякую усім небайдужим!

Власне, петиція:
https://petition.president.gov.ua/petit ... dR-oE_tozY


ps Розумію також, що усі питання двоякі і спірні, але прохання не перетворювати цю тему на обговорення "чи варто". Мета цього посту - зібрати необхідну кількість підписів.
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Повернутись до “Пісочниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей