Порошенко VS Зеленский. Президентские выборы

Змінюється світ, змінюємося ми, змінюються наші велосипеи і тільки ДЕМОКРАТІЇ на Велокиєві не було та не буде.

За кого собираетесь голосовать во втором туре ?

Опитування закінчилось 27.4.19 12:44

Порошенко
31
76%
Зеленский
5
12%
Пойду на выборы, испорчу бюлетень
1
2%
Не пойду на выборы
4
10%
 
Всього голосів: 41

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко VS Зеленский. Президентские выборы

Повідомлення Varyat » 22.4.19 12:51


Всі ми будемо віддавати...
Це зрозуміло. Але ж хочеться познущатися :). Одна справа - віддавати не свої борги тим, хто з самого початку не вірив у всю цю затію з "новими обличчями" і нічого хорошого від нової влади не чекає. І зовсім інша - тим, кому Зєля так ненав'язливо поламає їхню зелену ідилію і віру в прогресивного реформатора/садильщика бариг/знижувальника тарифів/збільшувальника зарплат для вчителів до 4-х тисяч американськими гривнями.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

nayk
*
Повідомлень: 2
З нами з: 10.5.18 13:51
Стать: чол

Re: Порошенко VS Зеленский. Президентские выборы

Повідомлення nayk » 22.4.19 15:00


познущатися
З кого? Тут доволі адекватний форум. Всі дуже розуміють наслідки того що сталося і в що перетвориться наша держава найближчим часом. Для знущань можу скинути ссилку де намагався довести очевидні факти зебандерлогам. Там навіть діалогу не виходило. Враження як від людей під дією припаратів.

Аватар користувача
Uda4nik
*********
Повідомлень: 2578
З нами з: 23.7.09 00:58
Стать: чол
Звідки: Донецк -> Киев, Борщаговка

Re: Порошенко VS Зеленский. Президентские выборы

Повідомлення Uda4nik » 22.4.19 15:14


познущатися
З кого? Тут доволі адекватний форум. Всі дуже розуміють наслідки того що сталося і в що перетвориться наша держава найближчим часом.
Але ж і тут знайшлися п"ятеро приколістів. Припустимо, одного я можу знати, а хто ще четверо?

Аватар користувача
Slavyan
* * *
Повідомлень: 450
З нами з: 7.11.11 11:18
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Порошенко VS Зеленский. Президентские выборы

Повідомлення Slavyan » 22.4.19 17:04

Вы мне скажите, вам реально стало лучше жить?
Я при йоманом яныке мог себе много чего купить, а при Порохе-почти ни шиша, при том что как писали выше, я боле-менее был аполитичен.
Как и в принципе и сейчас. Че Вы пургу(простите :friends: ) несете?

Голосовалка кривая, где КГ/АМ? :p
Мне - лучше 8)
день як рiк (с)

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко VS Зеленский. Президентские выборы

Повідомлення Varyat » 23.4.19 08:04

Але ж і тут знайшлися п"ятеро приколістів.
Приколістів значно більше. Судячи із загальної статистики по Києву і співвідношенню симпатій по дільницях на інтерактивній карті. Просто не всі симпатики того чи іншого кандидата, точніше буде сказати - симпатики того чи іншого стратегічного курсу країни у цій темі відписалися. Власне, вони ще не зрозуміли дотепер, що голосують не за якусь конкретну особистість, а за комплексний стратегічний вектор. Да, команда Зеленського зробить красиву картинку для виборців у тих сферах, які дуже помітні і добре візуалізовуються для звичайного обивателя (не знаю, що там буде - газ, тарифи, проїзд, може зарплати або навіть велодоріжки ;) - та дофіга можна придумати, щоб зробити красиву картинку). Але це все зовнішня форма, а не зміст. А на фоні роздобрілого, розпареного і розслабленого "реформами" обивателя можна буде потихеньку рухати куди їм треба те, що не так помітно, причому як у внутрішній сфері, так і у зовнішній політиці. Тільки цікаво - куди? А цього вам ніхто не скаже. Маєте красиву картинку в телевізорі видимих успіхів - насолоджуйтесь і не патякайте лишнього...

Ну, як то кажуть батюшки в церкві, таким добре поставленим голосом - "Будьмо уважні!"
.
Vybory19.jpg
Ось, чого очікує більшість. Таблички з різних джерел. Але основні пункти розмістилися в тому самому порядку. Зниження тарифів - на першому місці. Зниження тарифів, Карл! Це найважливіша проблема, якою має займатися Президент і його команда! Зовнішня і внутрішня політика, економіка, освіта, медицина пофіг - головне - зниження тарифів. І ви хочете, щоб я плив в одній лодці з цією більшістю? :duma: Ну... мені таки прийдеться пливти у тій самій лодці... Але на їхній борт я однозначно не сяду! Мені доля держави і всіх атрибутів державності набагато важливіша, ніж оті їхні тарифи. Не тому, що я сильно багатий і мене тих пару тисяч гривен абсолютно не колишуть. Зовсім ні. Але треба розставляти приорітети раціонально, а не отак - давайте знизимо тарифи або що там ще, ліш бі мнє біло халасо, а там все реште пофіг, завалиться, то й завалиться. Ліш бі мнє біло халасо... А наступний за важливістю для народу пункт - усіх посадити! От що найбільше потрібно більшості для щастя :old: - знизити тарифи і щоб усі набридливі сусіди (і ненабридливі також, а то дивні вони якісь, підозрілі, мабуть за Пороха голосували :-x) сиділи в тюрмі. Ну а політики - само собою... Пасадіть. Усєх. А краще їх навіть розстріляти. Але тільки після зниження тарифів... А реште так - дрібниці... %)
Як би то так його сказати, щоб не сильно матюкатися? О, знайшов... Капець! :dash2:

Більшовики, блін, знову прийшли до влади :balalayka:. Знову ті самі люмпенські ідеї... Точно капець. Друге пришестя. І це в епоху інтернета... :o
Вєрной дорогой ідьотє, таваріщі! ЗеЛенінці.

Зображення
Зображення
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко VS Зеленский. Президентские выборы

Повідомлення Varyat » 23.4.19 10:36

Ого, тарифи вже знижувати Зеленський не буде - чули, що Разумков сказав: "тарифи це не прерогатива Президента". Да, і садити він також нікого не буде - це прерогатива суду... Людоньки, що ж це робиться? Опять наіпали? Лишилося ще Роттердам два плюса зробити і готовий третій майдан. Тільки зеленінці на Майдан не підуть, вони будуть тихо плакатися і скупляти "соль і спічкі". Хоча і без того у нового Президента купа рейтингових проблем. Рашка он ненав'язливо так дизпаливо прикрила, а "євробляхи" більше половини на дизелі. Ото як дизель виросте до рівня або й більше бензину - про порошенківську здирницьку розтаможку уже і згадувати ніхто не стане. Пєца - кака? Нуну... Подивимось, що буде дальше. Як каже ДідСвирид - "спокойно наблюдаєм". А ще грошики десь треба брати. На зарплати, на оборонку, на соціальну сферу, на рехворми... Або обдирати і дальше бідовий народ податками, або "розкуркулювати" середній клас. А чого не олігархів? А кого? Коломойського шолі? Який Зєлю привів у владу? Смєшно... Ага, і один он уже у єврея Коломойського Приват забрав :lol:. Так той хоч теж впливовим олігархом був. І мозгів там також вистачало... А Зєля хто? Дивно, але він також єврей... Но то таке... А які у нього важелі впливу на олігархів? Державницькі? А хто тою державою управляти буде? Може Зєля сам потягне? Він же економіст, юрист, політик. В глибині душІ... Смішні ви люди... Олігархи між собою завжди домовляться, а ви за їхні розборки перестріляєтесь.

Підозрюю, що Зеленському прийдеться домовлятися з усіма, як це робив Порох (а за це треба щось віддавати - здрастуй, корупція), або... Але яке або? При його-то компетенції і політичному досвіді... Те, що Зєлю усі привітали (окрім рашки, звісно, ті завжди хотять виглядати такими... особєнними) - це все красиво виглядає. Але то лише видима частина. Тепер усі будуть перетягувати одіяло на себе... І ззовні і всередині. І що наш хлопчик з отим усім буде робити? Побачимо... Спокойно наблюдаєм :). Але те що рейтинг відразу після дня інавгурації почне плавненько падати - це я точно знаю. По-іншому в Україні ніколи й не буває... Подивимось, який у нього буде рейтинг в процесі і на виході. Чи буде там хоча б отих 25%. А то прийдеться в ручному режимі таки знижувати тарифи. Хоча це й не його прерогатива... :D І брати кредити. І розказувати народу казки. Які ото навколо усі погані і як вони заважають йому робити рехворми... Інакше народ йому цього не простить. Бабки біля підїзду уже шушукаються. А він ще навіть не Президент... Тільки номінально.

Чи може хтось оптимістично надіється, що він одразу, як стане Президентом, запустить десятки політичних реформ і ВВП країни зразу підскочить на 20%? Отак от прямо сходу, з низького старту, в перших сто днів... Чи хоча б на 10%? Днів через двісті... Ну... Для початку зніміть рожеві, чи то пак - зелені окуляри.

А я почекаю. Трішки. Не дуже довго. Пару років. А може й менше. Коли ота більшість нарешті скаже: "І нафіга ми Пороха зняли? Хороший же ж Президент був..."

І то ми ще про зовнішню політику не балакали. Як ото наш Зєля з Путіним сам-на-сам розмовляти буде? Анекдоти 95-го кварталу йому розкаже?
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Maestro
*********
Повідомлень: 3618
З нами з: 6.2.05 00:36
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Порошенко VS Зеленский. Президентские выборы

Повідомлення Maestro » 23.4.19 21:16

Ul@senko: Спасибо за ответ, мы просто" используем" разные фломастеры, и так совпало, как случилось. (про финансовый "стан" и презика при нем)

Uda4nik: Спасибо, кредит я и тогда мог взять.

Аватар користувача
Maestro
*********
Повідомлень: 3618
З нами з: 6.2.05 00:36
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Порошенко VS Зеленский. Президентские выборы

Повідомлення Maestro » 23.4.19 21:22

2 Варят:
Не всем дано быть стоматологами, тарифы за коммуналку, это грабеж обычного населения. Порошенко-Вовк. Достаточно.

Хотя, я уверен, есть и бедные стоматологи, но это по моему скромному мнению.

пс.Добра всім порохоботам! Ви теж люди,авжеж?

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко VS Зеленский. Президентские выборы

Повідомлення Varyat » 23.4.19 22:05

2 Maestro
Мені тарифи також дорого. Але мова тут зовсім не про тарифи. І не про багатих чи бідних стоматологів. Я не хочу, наприклад, міняти свої ідеали на надкушений пряник з барського столу. У вигляді льготних тарифів чи інших подачок. Я цього не просив у Порошенка, а у Зеленського тим більше не буду. Западло клоуну кланятись. Мені в цьому плані сподобались Львів і львівська область - земляки просто послали Зеленського нахер. Їм національні ідеали і українська мова важливіші, ніж кусок хліба. Львів - браво! :good: А решта частина Галичини, на жаль, злилися в обмін на обісцяний зелений пряник. Не ті уже тепер бандерівці, не ті...

Так Зеленський тарифи і не знизить. І навіть не збирається - я ж постом вище про це писав. Насолоджуйтесь "новими обличчями": влада нова, а правила - стАрі. Це була просто передвиборна лапша на вуха. Для лохів. Щоб проголосували... Ну, починайте Зеленого уже матюкати. А то пацан сказал, но нє сдєлал. Слово своє не тримає. Ну, прямо як Порох :). А ще він обіцяв нові обличчя показати, ха-ха, я їх уже бачив, ці нові обличчя, ще при Янику біля корита терлись :lol:. А дехто - навіть при Кучмі... Один Разумков чого вартує, а там таких ще ціла орава. Будуть вам тарифи, будуть, трохи почекайте... :D Отак ненав'язливо і оптимістично шило на мило на виборах поміняли. Причому те мило іде в комплекті зі шнурочком. Зеленим. Відразу в петельку зав'язаним. Для зручності... Зате звершилась велика мрія народу - ми дійшли до комунізму "головне, щоб не Порох". Вангую, що скоро слово Зе перетвориться на матюк. "Зе тобі, а не тарифи", - приблизно так буде звучати.

Ванга намбер два: "Лол, посоны! Как я всех пранканул?" - перші слова новообраного на інавгурації (не моє, знайдено в інтернетах).
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко VS Зеленский. Президентские выборы

Повідомлення Varyat » 24.4.19 12:42

Непоганий такий аналіз. І попередній прогноз. Без надмірних емоцій, без всепропальства, без відвертих образ. Хоча доля іронії там є. Як і одвічний традиційний поділ на розумних і красивих. Але досить толерантно. Мені зайшло.

phpBB [media]
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Puente
* * *
Повідомлень: 273
З нами з: 12.7.13 12:58
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко VS Зеленский. Президентские выборы

Повідомлення Puente » 25.4.19 14:19

Ой - та цих аналізів завжди повно ... А дійсність з ними практично ніколи не має нічого спільного . І що буде робити Зеленський - взагалі навіть приблизно невідомо - бо насправді це все - величезний маховик з дуже великою інерцією . А ці наші депутати - взагалі орли - вони , наприклад , ось це же мовний закон спокійно ще у 14-15 могли прийняти . Тихо практично . А зараз вирішили не то "назло" , не то щоб показати , що так просто не буде - це ж просто така собі демонстрація .

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко VS Зеленский. Президентские выборы

Повідомлення Varyat » 1.5.19 08:54

Хтось противиться новим Судетам. І принципово, аж через Конституційний суд, доводить свою правоту.
https://www.facebook.com/yevhen.perebyi ... 8420131377

А хтось паспорти збирається всім бажаючим росіянам роздавати. Є у нас тут один любитель смішних симетричних відповідей.
Клоун це не професія. Це стиль життя.
https://www.radiosvoboda.org/a/news-put ... 10525.html

Росіяни мають нести відповідальність за свого президента. Так само, як усі німці понесли відповідальність за свого Гітлера - до цих пір ще контрибуції виплачують.
А не ховатися по інших країнах, під іншими паспортами. І в Україні, в тому числі. Паспорт України має видаватися лише за великі заслуги перед Україною, а не просто за якимось інфантильним бажанням суб'єкта. Тоді паспорт буде мати вагу і значимість. А не просто буде віртуальною туалетною "бамажкою" і розмінною монетою в політичних іграх. Зєля цього не зрозумів ще до цих пір. І ніхто його не надоумив...
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко VS Зеленский. Президентские выборы

Повідомлення Varyat » 3.5.19 00:08

img_5ccb29d1100a1.png
img_5ccb29d1100a1.png (49 Кіб) Переглянуто 2781 раз
https://www.facebook.com/mason.lemberg/ ... 3743114915
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Puente
* * *
Повідомлень: 273
З нами з: 12.7.13 12:58
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко VS Зеленский. Президентские выборы

Повідомлення Puente » 3.5.19 11:33

Вар"ят - Вам ще не набридло ? Ну от почнуться перші кроки Зеленського як президента - тоді можна буде подивитися . І то - реально десь за кілька місяців ( як люблять рахувати - за 100 днів ) . Поки що він ніяких помилок не зробив . Що від нього очікують незнати чого багато хто - це вже їх очікування , а не його обіцянки .
От до речі - про війну - яку треба зупинити . На сьогодні єдиний варіант ( він єдиним був весь час ) - миротворці ООН на лінії розмежування . Без будь-яких інших умов , на які Путін не піде . Невідомо - чи й так він піде ... Але це фактично варіанти Придністров"я - тобто про ті території треба забути на невідомо який час . Бо Путінський варіант автономії їх - тут нікого не влаштовує ... Чи зможуть наші політики ( чи наважаться ) озвучити цей варіант - невідомо ...

Аватар користувача
Uda4nik
*********
Повідомлень: 2578
З нами з: 23.7.09 00:58
Стать: чол
Звідки: Донецк -> Киев, Борщаговка

Re: Порошенко VS Зеленский. Президентские выборы

Повідомлення Uda4nik » 3.5.19 13:30

От до речі - про війну - яку треба зупинити . На сьогодні єдиний варіант ( він єдиним був весь час ) - миротворці ООН на лінії розмежування . Без будь-яких інших умов , на які Путін не піде . Невідомо - чи й так він піде ... Але це фактично варіанти Придністров"я - тобто про ті території треба забути на невідомо який час .
Диявол завжди в деталях.
На лінії розмежування та обов"язково - на окупованій росією частині кордону, іншого шляху припинити війну активні бойові дії нема і бути не може.
А ваш варіант - це саме варіант путіна (один з них).

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко VS Зеленский. Президентские выборы

Повідомлення Varyat » 4.5.19 20:26

Вар"ят - Вам ще не набридло ?
.
Не набридло.
Розкажу по секрету. Дівоче прізвище моєї матері - Гетьман. Я не відслідковував генеалогію, тому ніяких паралелей не проводжу. Хоча на пустому місці такі імена, мабуть, не виникають... І ви хочете, щоб я з такими базовими скілами возводив в ранг верховного отамана - якогось придворного клоуна? Чи проміняв свої духовні ідеали на шмат гнилої ковбаси?! Та я б себе поважати перестав :eek:. А дід мене би з того світу забанив...
Востаннє редагувалось 4.5.19 22:10 користувачем Varyat, всього редагувалось 1 раз.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Maksym
*********
Повідомлень: 5638
З нами з: 29.5.06 22:57
Стать: чол
Звідки: Київ, Куренівка

Re: Порошенко VS Зеленский. Президентские выборы

Повідомлення Maksym » 4.5.19 20:56

Роттердам+ наче ж лише до липня працює. І це ще Порошенко її скасував. Але Зеленський запише собі... Звісно внаслідок ліквідації Роттердам+ відбудеться здорожчання ринкової ціни електроенергії.

whynot
* *
Повідомлень: 151
З нами з: 12.9.11 01:53
Стать: чол

Re: Порошенко VS Зеленский. Президентские выборы

Повідомлення whynot » 5.5.19 00:58

Вар"ят - Вам ще не набридло ?
Чого це? Мені подобається, нехаї продовжує.
Ну от почнуться перші кроки Зеленського як президента - тоді можна буде подивитися . І то - реально десь за кілька місяців ( як люблять рахувати - за 100 днів ) . Поки що він ніяких помилок не зробив . Що від нього очікують незнати чого багато хто - це вже їх очікування , а не його обіцянки .
Хіба від нього є чого чекати -- він, здається, проголшен "сімволом". Чекати треба від регента.
От до речі - про війну - яку треба зупинити . На сьогодні єдиний варіант ( він єдиним був весь час ) - миротворці ООН на лінії розмежування . Без будь-яких інших умов , на які Путін не піде . Невідомо - чи й так він піде ... Але це фактично варіанти Придністров"я - тобто про ті території треба забути на невідомо який час . Бо Путінський варіант автономії їх - тут нікого не влаштовує ... Чи зможуть наші політики ( чи наважаться ) озвучити цей варіант - невідомо ...
Хм, ця категорічність здається знайомою.
--
А ти готовий до третьего майдану?

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко VS Зеленский. Президентские выборы

Повідомлення Varyat » 6.5.19 11:11

Mason Lemberg

Слуга народу хоче ввести декларування для народу.
Для нас старається.
Ну не беня ж податки платити має.
А якщо не маєте чим платити, то завжди можна віддати золоті коронки з зубів.
Епоха бідності закінчилася!
Ура!
.
Посилання на оригінал інтерв'ю з Данилом Гетьманцевим - головним податківцем Зеленського. Це той товариш, завдяки старанням якого Квартал95 чомусь виявився збитковим бізнесом і навіть не вийшов за доходами в нулі :ROFL:. Та й не тільки квартал там розгулявся - ігорний бізнес також не стояв в сторонці... Ех заживем тепер! Розміри податків зеленінці, до речі, не збираються знижувати. Як і пенсії підвищувати, кажуть - грошей нема... А комуналку вже давно не збираються. Так оце питання - якщо комуналка перевищує розмір вашої зарплати згідно декларації, то відразу ж постає питання: а за що ви їжу тоді купляєте? І де це ви заникали грошенята на жратву? Ану діліться, вражі діти! А квартиру за що купили? Якщо ваша задекларована зарплата не дозволяє на ту квартиру за все життя назбирати? Зарплату в конвертиках, кажете, отримували? А чим підтвердите, що це ваша зарплата? А може ви їх вкрали? Да-да, нада би вєрнуть... Можна квартирою...

Це ВАС особисто запитають, а не якогось там віртуального Порошенка-Коломойського-Ахметова-Фірташа. Вони ложили на ці запитання, їхні гроші давно в офшорах... А ви заплатите. Навіть, якщо не крали...

Янукович робив рейдерські захоплення лише бізнесу, а ці беруть ще круче - рейдернути зразу увесь народ. Щоб тепер уже ніхто не сховався...

Зрештою, чого я буду все розказувати - читайте інтерв'ю (73% - ви як там? ейфорія ще не вивітрилась? "Зе тобі, а не тарифи" ще рано говорити? ждем інавгурацію?):

https://censor.net.ua/resonance/3125278 ... _ekonomika
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Puente
* * *
Повідомлень: 273
З нами з: 12.7.13 12:58
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко VS Зеленский. Президентские выборы

Повідомлення Puente » 7.5.19 09:37

Ну нічого ж насправді нового ...
Вже було :
В "середньотермінового плану пріоритетних дій уряду до 2020 року", який був затверджений навесні 2017 року, також згадується "впровадження загального декларування доходів і витрат фізосіб і податкового контролю за відповідністю доходів і витрат громадян з використання непрямих методів" – як завдання на 2017 рік. Однак уже через пару місяців після прийняття документа прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що система загального декларування впроваджуватися не буде.

Кожна країна обирає свій спосіб боротьби з корупцією і з тіньовою економікою. У таких країнах, як Фінляндія, Австралія, Італія, Сінгапур та інші, введено обов'язкове декларування практично для всіх громадян (з деякими особливостями у кожної країни). У той же час в Бельгії, Італії, Латвії періодично проводять "нульове декларування".

Є й такі країни, де застосовуються обидва методи відразу. Це, наприклад, США, Німеччина, Франція, Швеція та Швейцарія.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко VS Зеленский. Президентские выборы

Повідомлення Varyat » 7.5.19 12:00

В ідеї загального декларування нема нічого поганого.
Але чого відразу взялися до "розкуркулювання" тих, в кого і так майже нічого немає?
Ну, насправді, ще не взялися, але вже зондують ґрунта, наскільки їм дозволять залізти в народну кишеню без тотального спротиву. Спротив пішов великий, навіть серед прихильників "зеленого вождя всіх обездолених і обікраних попередньою владою". Але то спротив чисто віртуальний, у всіляких фейсбуках - шоб потріндєть. На такий спротив великим рехворматорам можна просто забити, це приблизно, як корови мукають, коли їм їсти довго не дають...

Це з одного боку. З другого боку - народ таки дивний: вони вважають, що рівність усіх перед законом має стосуватися олігархів, прокурорів, депутатів, начальників усіх рівнів, і, в тому числі, їхнього власного "рабовласника", до якого вони ходять на роботу. Але тільки не їх самих... Вони ж прості трудяги, на зарплаті. Ага... Ото побачимо, що вони заспівають, коли їм прийдеться декларувати свої ліві доходи (якщо хтось думає, що це не про нього - то згадайте свої зарплати в конвертиках, оце і є лівий дохід, преміальні туди також можете зачислити, а ще шабашки і свєрхурочку, ну і про чайові не забудьте, а ще того, чой це ви на OLX нахаляву коляску дитячу продаєте, а чи помідорками зі свого городу на базарі просто так торгуєте - ану стаять, нада дєліться, чого це в декларації не записано?).
----------

PS. здається, назву теми пора би підкоректувати - По vs Зе наразі вже неактуально. Можна, наприклад, якось так назвати:

"Прагматики" проти "ідеалістів". Хроніка перших ста днів. Прогнози і результати.

pps. "прагматики" і "ідеалісти" - визначення не моє, так Дід Свирид обізвав відомі в народі категорії 25% і 73% в одному зі своїх постів.
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко VS Зеленский. Президентские выборы

Повідомлення Varyat » 18.5.19 09:34

73%, я вас вітаю. Нарешті вам назвали справжнє ім'я вашого нового президента. До кенгурації готові?

Про стокгольмський синдром у себе Мосейчук також сказала правду. І ця фігня не тільки в Мосейчук. Тепер я розумію, чому стільки народу проголосувало за Зеленського - у 73% виборців натуральний "стокгольмський синдром" (нехай принижують, лиш би не били; а як ще пожрати дадуть - то взагалі благодєтєлі). Країну захопили терористи?

До речі, панове стокгольмці, 2 млрд Коломойському коли збираєтеся віддавати? Чи ще не заробили? Ну так працюйте інтенсивніше, арбайтен-арбайтен, нічого ото по інтернетах сидіти, барин не може довго чекати.

phpBB [media]

phpBB [media]
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко VS Зеленский. Президентские выборы

Повідомлення Varyat » 18.5.19 20:48

Ой, у веселі часи живемо, панове. Здається, навіть при Януковичу Україна так Америці не свербіла.

Читаємо пости адвоката Трампа у твіттері. Чотири пости підряд і все про Україну. Ключове питання до нашого нового президента - чи буде Коломойський заарештований? Прямим текстом. Без всіляких натяків. Ніфіга собі однако :duma:. Мало нам було Росії, тепер ми ще до Америки ворогами станемо. Оце блін наш клоун запустив серіал... І той серіал ніхрена не гумористичний.

https://twitter.com/RudyGiuliani?fbclid ... d7XVd8E0q4
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Varyat
*********
Повідомлень: 6708
З нами з: 27.2.06 21:13
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Порошенко VS Зеленский. Президентские выборы

Повідомлення Varyat » 20.5.19 12:58

Прикупив собі на роботу медичний костюмчик, прикольний такий, м'ятно-зелений. Пацієнти через одного питаються - "то ви вже тепер за Зеленського?" :duma: Чисто подуріли люди з цією політикою... Ні, я не за Зеленського. Я за себе.

Зеленський мені костюма не купить. І роботу за мене робити не буде. І оплачувати її не буде також...
Сім заповідей старого анархіста (і вічно юного вар'ята в одній особі):

Людина народжується втомленою і живе для того, щоб відпочити.
Тільки творча праця достойна поваги.
Живи як хочеш, але іншим не заважай.
Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Життя треба прожити так, щоб не хотілося його прожити ще раз.
Яке б рішення ти не прийняв, воно все одно виявиться помилковим - згодом з'ясується, що було ще краще рішення.
Головною причиною смерті є життя.

Аватар користувача
Chevalier
* * *
Повідомлень: 488
З нами з: 21.9.08 22:07
Стать: чол
Звідки: Киев, Соломенка

Re: Порошенко VS Зеленский. Президентские выборы

Повідомлення Chevalier » 24.5.19 22:30

Выбрали -жрите!(с) Вадим Бас :ROFL: :ROFL:


Повернутись до “Пісочниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей