Сторінка 1 з 1

Табір для фрілансерів в Карпатах

Додано: 15.4.18 17:48
Lalartu
Шановне панство.

Хочу запросити всіх, хто працює віддалено, або має бажання тиждень-другий відпочити у Карпатах до закладу нового формату - колівінгу.
Формат закладу - проживання у міні-готелі неподалік Славського. Заїзди щотижня - у неділю і тривалістю в тиждень (можна і варто - кілька тижнів підряд). В цей час - активні події, комунікації і час для попрацювати. Щоденні майстер-класи, воркшопи різних напрямків, фізичні активності (основні пункти - катання велосипедом і походи в гори).
Неподалік є ДХ траси та крісельні підйомники. Беріть свої ровери, або ж скористайтеся тими, що чекатимуть на місці (щоправда, певно, не такі круті, як ваші).
Більш детально можна дізнатися на http://xatarsis.club

p.s.: хотілося б втілити в життя волонтерський проект із розвитку вело-туризму і вело-руху в Карпатах. Маркування трас, популяризація вело-активностей, оцифровування і введення в онлайн-бази наявних маршрутів. Якщо б набралася група людей, яка б хотіла це підтримати і попрацювати над цим - було б неймовірно круто.

Буду дуже радий бачити вело-ентузіастів у горах. Відповім на питання тут, або ж приватними повідомленнями.

Re: Табір для фрілансерів в Карпатах

Додано: 15.4.18 23:26
Велопортал
....ми теж будемо раді, якщо Ви свій сайт теж перекладете на українську...

Re: Табір для фрілансерів в Карпатах

Додано: 16.4.18 07:55
Lalartu
Дякую за пораду, задача "перекладання українською" є пріоритетною для нас, яку буде остаточно завершено після стабілізації дизайну сайту.