Мошенничество при продаже?

Змінюється світ, змінюємося ми, змінюються наші велосипеи і тільки ДЕМОКРАТІЇ на Велокиєві не було та не буде.
WAM85
*
Повідомлень: 45
З нами з: 24.12.14 14:53
Стать: чол

Мошенничество при продаже?

Повідомлення WAM85 » 10.3.15 12:32

Привіт! В нас ще не закрите питання по MAGNUS White 2010 ХТ з приводу тріщини на рамі! Нагадую домовлялися зідзвонитися 01.02.2015 р. і ти мав повернути кошти на ремонт рами, телефон ти не береш і на листи не відповідаєш.
Все ще надіюся на порядність і на те що ти виконаєш дані обіцянки! Чекаю дзвінка!!!

"Велосипед выставляется на продаж, цена для заинтересовавшего будет адекватная!! Возможнен барахол. Цена 8 тыс. грн. От себя даю гарантию на вел 1 год. Все что поломается ремонт за мой счет!!!"

Аватар користувача
ЯКУТ
* * * *
Повідомлень: 549
З нами з: 26.1.10 10:20
Стать: чол

Re: Продам велосипед BMW Cross Country

Повідомлення ЯКУТ » 24.3.15 11:33

Привіт! В нас ще не закрите питання по MAGNUS White 2010 ХТ з приводу тріщини на рамі! Нагадую домовлялися зідзвонитися 01.02.2015 р. і ти мав повернути кошти на ремонт рами, телефон ти не береш і на листи не відповідаєш.
Все ще надіюся на порядність і на те що ти виконаєш дані обіцянки! Чекаю дзвінка!!!

"Велосипед выставляется на продаж, цена для заинтересовавшего будет адекватная!! Возможнен барахол. Цена 8 тыс. грн. От себя даю гарантию на вел 1 год. Все что поломается ремонт за мой счет!!!"
Возвращай велосипед назад, я тебе отдаю деньги с компенсацией пересылки!!!
- Kellys MAGNUS White 2010 ПРОДАН -
- KTM STRADA 1000-
- UT4UQV -

WAM85
*
Повідомлень: 45
З нами з: 24.12.14 14:53
Стать: чол

Re: Продам велосипед BMW Cross Country

Повідомлення WAM85 » 31.3.15 12:44

Возвращай велосипед назад, я тебе отдаю деньги с компенсацией пересылки!!!
Ну ти що взагалі мене і інших за дебіла тримаєш, на серпень 2014 р 8400 грн (700дол) і зараз це різні гроші (+ ти врахуй що ти велосипед продавав 2 місяці, отже на той час ціну не маленьку виставив, бо якби ціна була занижена то велосипед в той же день забирають, а зараз 8400 це азимут на торнеї).
Скинути те що ти в пошту писав що Сергей не переживай, чуть-чуть потерпи???
Я Просто звик якщо людина дає слово то тримає його, а не обіцяє потім морозиться, а потім шукає відговорки, і боїться навіть телефон взяти, ще й за дебіла тримає!
Якут Обманює і не тримає слова, не раджу мати справу, людина не знає що таке чесність, порядність і гідність!

Опишу ситуацію.
Побачив в оголошені велосипед (який чесно говорячи «зачепив»), подзвонив Якуту, він розповів що велосипед в гарному стані (лише слід провести ТО), я уточний чи немає тріщин, вм’ятин, чи не потягнута цепочка, стан касети, шатунів, втулок, ніш вилки і т д. Якут сказав що на ногах вилки лише зверху посвітліли ноги (але це не потертість). Я уточнив чи дає він слово що велосипед дійсно в гарному стані він сказав так, і попросив бронь до кінця дня щоб я поміняв гроші (здав 700 дол), і щоб нікому не продав, бо я нга це спеціально міняю валюту, + домовилися що я скидаю всю суму авансом на карту приватбанку!
На велосипеді проїхав декілька покатушок, але вже в першій покатушці (тунель кохання, Базальтове, біля 100 км) виявилося що велосипед далеко не в такому стані як було сказано, а саме 1) дуал працював з щолчком і різким провалом, + переключення не чітке (як потім виявилося від великої виробітки в дуалах і від того що була виломана пластмаса), я передзвонив уточнив за даний нюанс, Якут сказав що це було так з самого початку і це не проблема 2) на вилці в процесі переборки виявилося що на ногах не лише посвітління але і є потертості і незначний люфт. 3) після ТО коліс майстер сказав втулках вже є маленька виробітка (зазначив що для таких коліс це не характерно і напевне від агресивного використання і від гонок) 4) цепочка вже була добре потягнута 5) на всіх елементах присутні царапини і потертості.
НУ ДА ПО ДАНИХ ЛАГАХ - САМ ВИНЕН, І НЕ ПРЕДЯВЛЯВ ПРЕТЕНЗІЙ, ХОЧ І СКАЗАВ ПРО НИХ ЯКУТУ, СКИНУВ ГРОШІ НА ПЕРЕД ПОВІРИВ НА СЛОВО (ПРОСТО ЗВИК ЩО НЕ ОБМАНЮЮТЬ У ВЕЛОСИПЕДНІЙ СФЕРІ)
6) На рамі є тріщина, видно що ще як мінімум з минулого року (бо під краску попала вода і появилася корозія) – це підтвердило 2 майстри, я набрав ЯКУТА і скинув фото, він сам погодився, що тріщина ще з часів його експлуатації, сказав висилай раму і документи ( я Вислав). Він сказав що Раму здав на землячку по гарантії, я уточнив щоб не затягнулося, ЯКУТ сказав що не переживай, за 2 тижні або вирішать питання з заміною рами, або поверне кошти на аналогічну раму. Пройшов місяць Якут говорив завтра, завтра бо щось на землячці вирішують. Через місяць я сказав що ми ж домовлялися що за місяць все вирішить він сказав ще трошки часу, після чого 2 місяці не брав телефон, лише по пошті відписував, що ще трішки. Потім я набрав з іншого телефону і Якут взяв телефон (хоча перед тим 3 дзвінки зробив з свого і він не брав), і сказав що почекай ще трішки, Потім знову перестав брати телефон, знову з іншого номера взяв і почав «морозиться» що він побачив що я барахолю його велосипед, що якби знав то не продавав би. Я обґрунтував що велосипед купувався для себе (скинув фото з покату шок, запропонував дати ніки людей які були на покатушках зі мною, і які бачили дані нюанси). Хоча й не розумію для чого було обґрунтовувати оскільки я купив і мені вирішувати що з ним робити(але Якуту щось требе було сказатищоб поморозитися), ну і по такій ціні його не вигідно було барахлити, я продавав всі деталі і вказував за всі нюанси, З потрачених 700 дол повернув 580 дол. тоді в чому суть барахолу??? + для барахолу мені було вигідніше і дешевше взяти велосипед за кордоном і продати тут (я ганяв машини і інколи привозив велосипед з закордону щоб компенсувати пальне). Потім знову 2 місяці Якут не брав телефон і не повертав раму, потім на пошту написав що Рама на Землячці піди забери, по гарантії не повернуть (причини не сказав, думаю тому що використовувалася в гонках).
Потім в середині січня дотелефонувався і домовилися, що 1 лютого подзвонити йому поверне 400 грн. на ремонт рами, бо зараз ЯКУТ не має коштів, (про те що спочатку обіцяв що або іншу раму, або кошти вже й говоритине хотів).

Нычого не повернув ы не бере телефон!
+ потім я знайшов в обявах, що він купив такуж раму келіса (тобто знав що є тріщина і хотів поміняти раму, але підвернувся момент, бо я скинув гроші на перед і за тріщину не сказав). Ну да ладно, такий обман потім боком вилазять в 10 разів.

WAM85
*
Повідомлень: 45
З нами з: 24.12.14 14:53
Стать: чол

Re: Продам велосипед BMW Cross Country

Повідомлення WAM85 » 31.3.15 12:45

Будьте-обережні, адмінів прошу розглянути ситуацію

Аватар користувача
Ichbin Dubist
* * * *
Повідомлень: 966
З нами з: 6.7.09 21:05
Skype: gnat_kuzovkov
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Продам велосипед BMW Cross Country

Повідомлення Ichbin Dubist » 31.3.15 14:23

WAM85 ситуацию обрисовал чётко

хотелось бы услышать комментарии ЯКУТ
"...ein Licht erhellt den Horizont erheb´ den Blick zum Morgengrauen.." (c) Der Prager Handgriff

Аватар користувача
tosha
* * * * *
Повідомлень: 1632
З нами з: 4.1.07 17:52
Skype: tosha125
Стать: чол
Звідки: город-герой Киев, Южный квартал

Re: Продам велосипед BMW Cross Country

Повідомлення tosha » 31.3.15 15:25

А что тут говорить, на лицо мошенничество и обман.
Злые собаки нyжны, чтобы отгонять добрых людей..

Аватар користувача
ЯКУТ
* * * *
Повідомлень: 549
З нами з: 26.1.10 10:20
Стать: чол

Re: Продам велосипед BMW Cross Country

Повідомлення ЯКУТ » 31.3.15 15:29

Я уже писал выше по поводу возврата велосипеда!!! Речь идет о Kellys Magnus 2010 г.
Бортовой журнал: viewtopic.php?f=19&t=92540

Вот мое объявления с Харьков-Туриста:

Велосипед участвовал практически во всех любительских велогонках, основные компоненты менялись каждый год на новые. На сегодня состояние на твердую 4 из 5. Есть потертости коцки и т.д.приобретенные за время эксплуатации. Проверка у любого веломеханика. Все компоненты работают отлично, колодки поставлю новые или отдам с старыми + керамические 2 комплекта в подарок. В этом году поставил новый ремкомплект в педали. Цепь, заднюю кассету,передние звезды менял перед новым годом 2013.
http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtop ... 2&t=203443

Как покупатель покупая и читая объявления не смотрит что написано??? След на вилке остался после химии на автомойке. Правый дуал где-то после года эксплуатации всегда так работал, меня это не беспокоило. Ты внимательно смотрел бортовой журнал и пробег колес??? Все написано чернім по белому, все замены компонентов, если надо я могу с polarpersonaltrener вытянуть инфу о пробеге.
По поводу новой рамы, она была куплена случайно так как данная модель рамы мне очень нравилась!!!
Я повторяю еще раз что о трещине на раме я узнал от тебя, новая рама никакого отношения к этому не имела!!! Много знакомых знало и видело как я к данному велосипеду относился, так что о том пишешь ты ерунду "виявилося що велосипед далеко не в такому стані як було сказано"
Я трещину на своей раме не видел. Рама действительно была в магазине на Землячки, ее менеджеры Kellys фотографировали и отсылали фото в Словакию по поводу смогут ли они(Словаки) ее заменить. Почему так долго давали ответ спроси в веломагазине.
Почему многие твои сообщения о барахоле данного велосипеда на ХТ удалены???
Велосипед я продавал человеку который будет на нем кататься а не барахолить и зарабатывать на этом.
Так что по поводу моих обещаний о ремонте рамы можешь забыть!!!
- Kellys MAGNUS White 2010 ПРОДАН -
- KTM STRADA 1000-
- UT4UQV -

Аватар користувача
tosha
* * * * *
Повідомлень: 1632
З нами з: 4.1.07 17:52
Skype: tosha125
Стать: чол
Звідки: город-герой Киев, Южный квартал

Re: Продам велосипед BMW Cross Country

Повідомлення tosha » 31.3.15 15:46

Прикольно выходит, продал человеку треснутую раму, еще и посылаешь... Респект, Якут.
Злые собаки нyжны, чтобы отгонять добрых людей..

WAM85
*
Повідомлень: 45
З нами з: 24.12.14 14:53
Стать: чол

Re: Продам велосипед BMW Cross Country

Повідомлення WAM85 » 31.3.15 16:29

Я трещину на своей раме не видел. Рама действительно была в магазине на Землячки, ее менеджеры Kellys фотографировали и отсылали фото в Словакию по поводу смогут ли они(Словаки) ее заменить. Почему так долго давали ответ спроси в веломагазине.
Почему многие твои сообщения о барахоле данного велосипеда на ХТ удалены???
Велосипед я продавал человеку который будет на нем кататься а не барахолить и зарабатывать на этом.
Так что по поводу моих обещаний о ремонте рамы можешь забыть!!!


1) Для чого брехати??? Барахолив я лише тому що велосипед ушатаний, а купляв я нормальний велосипед з твоїх слів. Я просто звик людині при продажі розповідати про всі дефекти, і при продажі всіх запчастин людині розповідав (тому в мене на турист харкові нема негативних відгуків).
Ми домовилися що з рамою вирішимо і я лише тоді почав барахолити, ти про це знаючи зараз пишеш що поверни вел я поверну гроші?? ти бачиш наскільки ти забрехався
Ти сам спочатку хотів барахолити велосипеда, в темі це є, а тепер це причина не відповідати за те що продав з тріснувшою рамою?? (але ти зрозумів що якщо продавати окремо то отримаєш ще менше бо кожна запчастина з дефектом, і її або не заберуть або за "меншу ціну", і дефект по кожній запчастині відразу побачать).
Я на велосипеді не заробив не копійки купив за 700 дол., продав все за 580 дол +ну ще маю раму з тріщиною (думаю ти розумієш що вона коштує менше 120 дол) питання в чому суть барахолу???
Для тебе(хоч ти й так знаєш і барахол це не причина це просто твоя відмазка), тому що я купував велосипед в гарному стані, а отримав ушатаний вел (за дуали ти писав чи казав що виломана втулка в дуалі через те він так працює?? що виробітка у втулках колес?? що на ногах не лише посвітління а й потертості і шат??
Всі мої теми з харків туристу видалені а не лише з твоїх запчастин, я завжди коли продавав річ з 2012 року видаляв , тому що продав річ тему закрив а людина всеодно пише яка ціна і т д). описував в якому стані, і запчастини з Твого келіса продавалися з дисконом на ушатаний стан, і людям я розповідав про дефекти!
Велосипед я продавал человеку который будет на нем кататься а не барахолить - це привід зняття відповідальності за продаж тріснувшої рами?? це вже виглядає як ідеотизм.
2) якби я його купив під барахол я на ньому не їздиби, я тобі скинув фото і ніки людей які були зі мною на покатушках і підтвердять (я велосипед брав лише із за того що він мені сподобався і брав собі, під барахол міг і можу купити кращі варіанти і дешевше)
3) Те що тріщина виникла за час твоєї експлуатації ти ж прекрасно розумієш?? (думаю і майстри з землячки це підтвердили)
4) к что по поводу моих обещаний о ремонте рамы можешь забыть - ти 7 місяців обіцяв, пудрив мізки, що зараз змінилося???
5) чому ти морозишся як не зрозуміло що і боїся взяти телефон, і спочатку коли я подзвонив з іншого номера чому сказав що небрав телефон тому що сімейні проблеми???
6) Для тебе якщо слово дав - його слід тримати, (якщо все не аргумент то ти ніде не вказував коли писав про гарантію що не барахолити).
Ввечері скину з пошти прінтскріни!
Будьте уважні з данимпродавцем слово дав слово забрав, для нього то пусті слова.

Аватар користувача
Kaxaus
* *
Повідомлень: 120
З нами з: 24.5.09 21:48
Стать: чол
Звідки: Киев, Ленинградская пл.

Re: Мошенничество при продаже?

Повідомлення Kaxaus » 31.3.15 19:46

Капец народ ну вы даете раздули из мухи слона, понимаю что обнаружить трещину не приятно, но уж больно не верится что брался вел для катания, а значит покупатель понимал что он стоит намного дороже и хотел поспикулировать перепродав его на разборку, велик классный и на мое мнение цена даже для годичной давности в 8000 тысяч смешная, перепродав половину деталей можно легко отбить сумму а вторая половина считай в подарок. Мое мнение это жлобство придираться, если берешь бу вещь надо понимать что могут быть подводные камни о которых и хозяин может не знать даже, так что обвинять в нечестности я бы не спешил, можно купить в магазине и рама треснет так что магазин мошенник??
всё что не делается, то не делается

WAM85
*
Повідомлень: 45
З нами з: 24.12.14 14:53
Стать: чол

Re: Мошенничество при продаже?

Повідомлення WAM85 » 31.3.15 21:17

Капец народ ну вы даете раздули из мухи слона, понимаю что обнаружить трещину не приятно, но уж больно не верится что брался вел для катания, а значит покупатель понимал что он стоит намного дороже и хотел поспикулировать перепродав его на разборку, велик классный и на мое мнение цена даже для годичной давности в 8000 тысяч смешная, перепродав половину деталей можно легко отбить сумму а вторая половина считай в подарок. Мое мнение это жлобство придираться, если берешь бу вещь надо понимать что могут быть подводные камни о которых и хозяин может не знать даже, так что обвинять в нечестности я бы не спешил, можно купить в магазине и рама треснет так что магазин мошенник??
Kaxaus не уважний, або не читав))
Я навів факти нечесності (не обвиняю, не припускаю, а констатую), + якщо уважно прочитаєте то побачите Що Якут не заперечив жодного факту з моїх слів, чому??
єдине на що він спирається, що я брав велосипед під барахол, а ось з його теми

ЯКУТ » 23.6.14 09:25
Велосипед выставляется на продаж, цена для заинтересовавшего будет адекватная!! Возможнен барахол. Цена 8 тыс. грн. От себя даю гарантию на вел 1 год. Все что поломается ремонт за мой счет!!!

Ще Вам потрібні факти?? Барахол для нього не є насправді принциповим, і не був виходячи з його слів про "Возможнен барахол"!!!
АЛЕ з барахла багато не набарахолиш, до прикладу - якщо чесно Вам скажуть за скільки ви Взялиб вилку з потертостями на ногах?? + люфтом і на верху ніг з посвітлінням, хоч це й фокс (за 2 місяці продалася за 150 дол більше не дали, а Ви далиб)?? чи дуали з одним який слід замінювати, а в іншого конкретніша виробітка ?? і так з усім.

З В барахолі він мене звинуватив в грудні, на що я йому скинув свої фото з покатушок на даному велосипеді (запитайте в Якута чи було таке), я міг знати що через 3 місяці в мене запросять фото, і спеціально їхав в покатушки по 100 км???
БАРАХОЛИВ ВЖЕ КОЛИ ПОБАЧИВ ТРІЩИНУ-ЩО СТАЛО ОСТАННЕЮ КАПЛЕЮ!

700 дол. на сьогодні 18400 грн (і на той час то не маленька ціна була, я вже писав що келіс продававався з 01.07 по 26.08 і така класна ціна чого ніхто не взяв за 2 місяці??? (думаю не потрібно більше писати про ціну, оскільки якщо вона шоколадна то в той же день забралиб)))

Я згідний за підводні камні і за бу, якби уважно читали то про це побачилиб (за це і не маю претензій по комплектусі то моя вина що платив авансом).
Але тріщина на рамі + автор давав гарантію на рік на ремонт +обіцяв повернути кошти за раму або замінити раму.
Суть пиатння не в підводних камнях, а в тому що Якут пообіцяв, потім почав морозитися, вигадувати що сімейні проблеми і в той же час з мого телефону не бере а з інших бере, потім передзвони тоді потім нема грошей пізніше (в той же час на форумі купує резину).

WAM85
*
Повідомлень: 45
З нами з: 24.12.14 14:53
Стать: чол

Re: Мошенничество при продаже?

Повідомлення WAM85 » 31.3.15 21:22

Капец народ ну вы даете раздули из мухи слона, понимаю что обнаружить трещину не приятно, но уж больно не верится что брался вел для катания, а значит покупатель понимал что он стоит намного дороже и хотел поспикулировать перепродав его на разборку, велик классный и на мое мнение цена даже для годичной давности в 8000 тысяч смешная, перепродав половину деталей можно легко отбить сумму а вторая половина считай в подарок. Мое мнение это жлобство придираться, если берешь бу вещь надо понимать что могут быть подводные камни о которых и хозяин может не знать даже, так что обвинять в нечестности я бы не спешил, можно купить в магазине и рама треснет так что магазин мошенник??
Для мене дане слово важить більше аніж гроші, я звик якщо дав слово то його слід тримати (і пишу це не із за грошей а щоб знали за людину), щоб зняти всі питання витяг, з переписки з пошти:

Сергей я же писал, что раму менять словаки отказались, она сейчас в Киеве в веломагазине 0443318090 это мастерская, так что или заварить, или заплатить тебе деньги. Я пока вне Киева по семейным причинам, буду на месте отзвонюсь.



8 дек. 2014, в 19:59, Сергій той що КСМ <ksm.85@list.ru> написал(а):

ок, просто де Ви пропали і що в магазині кажуть?


Mon, 8 Dec 2014 11:44:02 +0200 от Sergey Kravchuk <skyakut@gmail.com>:
Привет Сергей, постараюсь до НГ решить с тобой вопрос, я сильно извиняюсь за задержку.



6 дек. 2014, в 23:02, Сергій той що КСМ <ksm.85@list.ru> написал(а):

Привій
коли бедете в Києві?? і коли чекати дзвінка?
вже пройшло просто не мало часу??



Mon, 1 Dec 2014 07:49:06 +0200 от Sergey Kravchuk <skyakut@gmail.com>:
Cергей привет, раму не поменяли, я буду в Киеве, тебе отзвонюсь, не переживай !!!

2014-11-25 22:56 GMT+02:00 Сергій той що КСМ <ksm.85@list.ru>:
Привіт
що там з рамою??
я думаю не доведеться шукати)
пройшло вже 2 тижні як Ви мали набрати а телефон не берете і навіть на пошту нічого не пишете??

Аватар користувача
ЯКУТ
* * * *
Повідомлень: 549
З нами з: 26.1.10 10:20
Стать: чол

Re: Мошенничество при продаже?

Повідомлення ЯКУТ » 31.3.15 21:27

Ще Вам потрібні факти?? Барахол для нього не є насправді принциповим, і не був виходячи з його слів про "Возможнен барахол"!!!
АЛЕ з барахла багато не набарахолиш

А тебя не смущает что с Келлисом на продажу были выставленны Фокус и шоссер КТМ ??? Это типа я на барахоле Келлиса хотел больше заработать. Тогда мне разумно было-бы барахолить практически новый Фокус. До тебя вел хотели забрать за 9000 грн, я не продал так как чел занимался по его постам перепродажей.
Да и покрышки я никакие не покупаю.
Разговор ни о чем, я тебе написал свое решение!!

Вот по поводу 9000 грн:

Re: кейлис
Відправлено на: 6.8.14 14:35
ЯКУТ

Радж написав:
в том то и дело что разбераюсь я сам великами занемаюсь не один уже сам собрал и продал и барахолил так что в ценах что то понимаю!!! Ну хорошо давайте 9000 грн! у меня тоже сейчас стоит кейлис магнус только 2011 года весь полностью на ХТ 770 на 10 звезд!!! я его собрал за 8000 грн!!!
- Kellys MAGNUS White 2010 ПРОДАН -
- KTM STRADA 1000-
- UT4UQV -

Аватар користувача
Kaxaus
* *
Повідомлень: 120
З нами з: 24.5.09 21:48
Стать: чол
Звідки: Киев, Ленинградская пл.

Re: Мошенничество при продаже?

Повідомлення Kaxaus » 31.3.15 21:41

я не внимательный? факты вы привели ? ну тогда давайте по фактам, как вообще можно доказать что рама была треснута, а не треснула уже в процессе вашего использования,все что было изложено это просто слова которым должны верить слепо я так понимаю)) я вообще поражаюсь такой мелочности, мне было бы просто лень заниматься этими выяснениями на вашем месте,если бы я покупал бу вел на котором катали гонки я бы понимал что есть такое понятие как усталость рамы и все такое, я бы просто купил себе новую раму и на нее перекинул всю оборудку, получив при этом достойный вел за недорого.тем более проблема не критична, можно заварить, стоить наверно будет аж 500 грн, не такие деньги большие из за которых макать в грязь человека и тратить столько времени.
всё что не делается, то не делается

Аватар користувача
Kaxaus
* *
Повідомлень: 120
З нами з: 24.5.09 21:48
Стать: чол
Звідки: Киев, Ленинградская пл.

Re: Мошенничество при продаже?

Повідомлення Kaxaus » 31.3.15 21:50

не хочу никого ни защищать ни обвинять но мое мнение по таким вопросам одно, нужно смирится, сам очень много покупаю бу вещей разного рода и часто бывают нюансы, на них закрываю глаза ибо беру бу, это не магазин, где гарантии и все такое, и если пошлют то так мне и надо)))) иди бери новое в три дорого, это лотерея, а все хотят и рыбку съесть и сковородку не помыть )))
всё что не делается, то не делается

Аватар користувача
ЯКУТ
* * * *
Повідомлень: 549
З нами з: 26.1.10 10:20
Стать: чол

Re: Мошенничество при продаже?

Повідомлення ЯКУТ » 31.3.15 22:00

Да еще по новой раме и трещине в старой раме.
Лень искать когда я ее купил(новую раму в 21 ростовке Kellys Magnus
Вот письмо Юре Дятлу о продаже новой рамы на ресурсе Велокиев:

Re: Продажа рамы Kellys Magnus 2010 г.
Відправлено на: 18.3.14 19:43
Від: ДяТел
Кому: ЯКУТ

ЯКУТ написав:
Юр привет,хочу у Вас на форуме раму алю продать,брал как запасную,можно вывесить на продажу, не удалят??? Не ради коммерции а валяется без дела, может надо будет молодым гонцам... Спасибо.

Продам раму Kellys Magnus 2010 года совсем немножко б.у., ростовка 21" вес с петухом 1860 грамм,номер рамы K009264170,документов правда не могу найти, бело-черного цвета, самый удачный алю фрейсмет в линейке Kellys, никакое оборудование на раму не ставилось, рама покупалась себе как запасная, в связи с полным переходом на картон продаю за ненадобностью, есть небольшие потертости при транспортировке до металла на заднем левом верхнем пере, скол краски 2-3 мм возле кареточного узла на правом пере внизу,еле заметны очень мелкие ссадины на рулевом стакане, вообщем с расстояние полметра практически рама идеальна, если присмотреться то немного мелких царапин видно.Фото прилагаю.

Так получается что я с твоих слов WAM85 зная что у меня старая рама треснута продаю такую же новую и катаюсь подвергая себя риску на треснутой раме??? При том что у меня еще есть карбоновый Фокус !!
И продал я ее 18.3.14 а вел выставил на продажу 01.07.2014 позже снимался с продажи и снова выставлял я его 01.08.2014, все время катаясь на треснутой???
- Kellys MAGNUS White 2010 ПРОДАН -
- KTM STRADA 1000-
- UT4UQV -

WAM85
*
Повідомлень: 45
З нами з: 24.12.14 14:53
Стать: чол

Re: Мошенничество при продаже?

Повідомлення WAM85 » 31.3.15 22:19

Ще Вам потрібні факти?? Барахол для нього не є насправді принциповим, і не був виходячи з його слів про "Возможнен барахол"!!!
АЛЕ з барахла багато не набарахолиш

А тебя не смущает что с Келлисом на продажу были выставленны Фокус и шоссер КТМ ??? Это типа я на барахоле Келлиса хотел больше заработать. Тогда мне разумно было-бы барахолить практически новый Фокус. До тебя вел хотели забрать за 9000 грн, я не продал так как чел занимался по его постам перепродажей.
Да и покрышки я никакие не покупаю.
Разговор ни о чем, я тебе написал свое решение!!

я просто аргументую свої слова, а ти просто звинуватив мене безпідставно в тому що я його взяв під барахол (ти фото отримав де я на фоні велосипеда з покатушки. + ти ж моніторив мої пости з турист харкова і бачив що я сам продавав велосипеди за таку ж ціну на порядок кращі. Велосипед брав для себе лише із за того що складений з душею, по феншую і думав що в гарному стані, а за аналогічні гроші я брав і можу взяти за кордоном під барахол з кращою навіскою)
І тобі скидав ссилку (якщо треба з пошті глянь) http://www.rivelo.com.ua/forum/viewtopi ... 971#p36971, я сам збирав велосипед і знаю що це таке і продав його цілим (хоч було вигідніше розбарахолити,бо рука не піднімалася та й вел практично новий 2 т ), бо розумію що таке річ складена з душею, бо сам скдадав, і рука б не піднялася його розібрати якби він був нормальним.
Чого ж ти боявся взяти телефон і нормально поговорити?? про барахол ти знав ще осінню, в грудні ми говорили про те, я скинув фото, чому в січні пообіцяв що повернеш і набрати 1 лютого???
Найбільше не люблю коли люди обманюють, переливають з пустого в порожнє!
Гроші лиши собі, мені то не принципово,але хоч з собою стань чесним!
Все написане для того щоб ти зрозумів Чоловік якщо дає слово то тримає його...

WAM85
*
Повідомлень: 45
З нами з: 24.12.14 14:53
Стать: чол

Re: Мошенничество при продаже?

Повідомлення WAM85 » 31.3.15 22:41

я не внимательный? факты вы привели ? ну тогда давайте по фактам, как вообще можно доказать что рама была треснута, а не треснула уже в процессе вашего использования,все что было изложено это просто слова которым должны верить слепо я так понимаю)) я вообще поражаюсь такой мелочности, мне было бы просто лень заниматься этими выяснениями на вашем месте,если бы я покупал бу вел на котором катали гонки я бы понимал что есть такое понятие как усталость рамы и все такое, я бы просто купил себе новую раму и на нее перекинул всю оборудку, получив при этом достойный вел за недорого.тем более проблема не критична, можно заварить, стоить наверно будет аж 500 грн, не такие деньги большие из за которых макать в грязь человека и тратить столько времени.
Як думаєте, корозія під тріщиною може за 1-2 тижні чи навіть за 1 місяць на алюмінії утворитися??? запитайте майстрів, навіть на тій же землячці)))
Ну запитайте навіть думку самого Якута про тріщину, думаю якби в нього був хоч найменший сумнів він навіть не погодивсяб прийняти раму і вести дискусію.
мелочності тут немає (якби вона булаб я б відразу написав тут, у вересні (через 2 тижні що так і так надурив), тут питання принципу і надалі було не в самиш коштах а в порядності людини(спочатку я думав порядної людини), яка дала слово, але виявилося.

Зображення

Kaxaus - все что было изложено это просто слова которым должны верить слепо я так понимаю)) Ви не читаєте нічого а просто вигорожуєте якута, почитайте пост з пошти, що я виложив чому він вибачався, писав за заміну рами чи гроші???
і якщо займеєтеся, то знаєте в кінці сезону у вересні вигідніше барахолити якомога раніше (кожен день на вагу і в ціні), якби я мав те на меті при купівлі цього велосипеду то, я на наступний день його розібравби (знявби гальма і дуали) і побачивби тріщину, а так побачив через 3 тижні, коли здавав вилку в ТО ?? Де логіка???
думаю Ви все розумієте але щось слід писати

Аватар користувача
Kaxaus
* *
Повідомлень: 120
З нами з: 24.5.09 21:48
Стать: чол
Звідки: Киев, Ленинградская пл.

Re: Мошенничество при продаже?

Повідомлення Kaxaus » 31.3.15 22:54

никого я не выгораживаю, вы наверно так и не поняли, надо видимо смайлики ставить)) возможно она и была там раньше это все равно никак не доказывает того что было продано умышленно и что об этом знал продавец, это и не суть важно я хотел сказать другое что уровень проблемы изначально равен там 400-500 гривен заварить и забыть, а вы тут раздули демагогию, принципы и все такое)) ну смешно ей богу, если быть таким принципиальным я не знаю как жить тогда в таком мире))) никакого времени ни хватит на выяснение дел)) и это просто мое мнение ) никого не хочу обидеть, просто наблюдаю со стороны, любопытно а окажись вы в ситуации наоборот, как бы вы поступили?
искренне завидую..... столько свободного времени у людей )))
всё что не делается, то не делается

WAM85
*
Повідомлень: 45
З нами з: 24.12.14 14:53
Стать: чол

Re: Мошенничество при продаже?

Повідомлення WAM85 » 31.3.15 22:57

я скинув це фото якуту, як він сказав для землічки щоб по гарантії здати,
питання для чого а він це фото скидав зварщику, ще у вересні (можу скинути пост, я навіть ж не знав що він звертався ще у вересні 2014 року до зварщика) коли знав що рама на гарантії і що здає її по гарантії??? чи можливо вже знав (здогадувався) що випадок не гарантійний
і лише в грудні мав результат по тому що випадок не гарантійний??? де тут логіка?


Отправлено: 24.9.14 16:01
ЯКУТ
Добрый день, нужно очень красиво и аккуратно заварить раму баттированую, материал вроде алюминий 6061. Насколько сможете ювелирно положить шов так как место лицевое? Цена вопроса? Спасибо.

Mon, 1 Dec 2014 07:49:06 +0200 от Sergey Kravchuk <skyakut@gmail.com>:
Cергей привет, раму не поменяли, я буду в Киеве, тебе отзвонюсь, не переживай !!!

Більш не писатиму- і сліпому буде все ясно і зрозуміло де обман і хто бреше

Аватар користувача
Kaxaus
* *
Повідомлень: 120
З нами з: 24.5.09 21:48
Стать: чол
Звідки: Киев, Ленинградская пл.

Re: Мошенничество при продаже?

Повідомлення Kaxaus » 31.3.15 23:01

а если без шуток, Якут порядочный человек и уверен он искал с вами компромисс,не будь он таким он бы просто послал еще давно,и не вел бы тут вечерних бесед пытаясь оправдаться, или я не прав? ну вот что ему мешало так сделать?
учитесь договариваться, а не изливать друг на друга ...
всё что не делается, то не делается

WAM85
*
Повідомлень: 45
З нами з: 24.12.14 14:53
Стать: чол

Re: Мошенничество при продаже?

Повідомлення WAM85 » 31.3.15 23:16

никого я не выгораживаю, вы наверно так и не поняли, надо видимо смайлики ставить)) возможно она и была там раньше это все равно никак не доказывает того что было продано умышленно и что об этом знал продавец, это и не суть важно я хотел сказать другое что уровень проблемы изначально равен там 400-500 гривен заварить и забыть, а вы тут раздули демагогию, принципы и все такое)) ну смешно ей богу, если быть таким принципиальным я не знаю как жить тогда в таком мире))) никакого времени ни хватит на выяснение дел)) и это просто мое мнение ) никого не хочу обидеть, просто наблюдаю со стороны, любопытно а окажись вы в ситуации наоборот, как бы вы поступили?
искренне завидую..... столько свободного времени у людей )))
Проблема не зводиться до грошей)) Не все на них завязане) Ви напевне не були в німечині данії і взагалі закордоном). Те що ми маємо в країні - результат того що люди не тримають слова, обманюють і принципи нічого не варті. Якщо не почати боротися з обманом в будь яких формах тоді в нас нічого не зміниться, за гроші я написав ВИ знову не читали, хай будуть Якуту))
В мене слава Богу вистачає часу і на роботу і на відпочинок, і світ побачити і на покатушки і на лижі зимою катнути, але не все зводиться до грошей).
часу в мене напевне менше аніж у Вас я просто його правильно організовую)
Я якби пообіцяв слово стримавби (будь-що б не було) на вибір покупця повернувби гроші за раму, або повернувби аналогічну раму, не те що на ремонт рами (Ви б якби купували цілу раму, а отримали з тріщиною не предявилиб претензію продавцю і нічого не написалиб, якщо для Вас не принципово можемо помінятися на аналогічну цілу раму а я Вам з тріщиною?? (в чому принцип?? чи це не бред, а з Вашої логіки нормально ж)
в мене були 2 випадки що людині не сподобалися гальма і ще випадок що попросили повернути вилку назад (платили авансом мені на перед) я повертав гроші людям а вони мені вилку і гальма (у випадку з гальмами все було ок, просто людина вибрала іншу модель, з вилкою був мій баг, зверху ноги були цілі а я не перебирав, людина робила ТО а на одній нозі була потертість).

Аватар користувача
SilverS
ничего не осталось
ничего не осталось
Повідомлень: 3083
З нами з: 23.4.05 02:41
Стать: чол
Звідки: Киев,Харьковский

Re: Мошенничество при продаже?

Повідомлення SilverS » 31.3.15 23:17

"Порядочный человек" оправдывает наличие трещины которую ну ооочень трудно не заметить,тем что " а он его все-равно барахолит"! Шикарненько!
Типа купил машину :
" а,я забыл сказать там движок стуканул,но ты можешь салон распродать с нее...да и что ,при такой цене ты не заподозрил что я тебя на*пу?? :o Ну ты сам дурак,тогда что и говорить,давай пока...."
На месте автора я бы поменьше растекался мыслью по древу,много слов мало смысла... :gerl:

Аватар користувача
Kaxaus
* *
Повідомлень: 120
З нами з: 24.5.09 21:48
Стать: чол
Звідки: Киев, Ленинградская пл.

Re: Мошенничество при продаже?

Повідомлення Kaxaus » 31.3.15 23:44

а вы я вижу любитель делать выводы без фактов, при чем тут заграница, в которой я кстати побывал и бываю часто и много, но видимо вы лучше это знаете чем я)))) и если вы думаете что там все честные и порядочные видимо вы плохо владеете информацией, и лукавить не нужно что мол дело не в деньгах, все именно в них ибо если бы не стоял вопрос денег, вы бы как человек успешный умеющий распоряжаться временем )) купили бы новый велосипед, дабы покарать на нем новые европейские широты ))
всё что не делается, то не делается

Аватар користувача
Kaxaus
* *
Повідомлень: 120
З нами з: 24.5.09 21:48
Стать: чол
Звідки: Киев, Ленинградская пл.

Re: Мошенничество при продаже?

Повідомлення Kaxaus » 1.4.15 00:38

по поводу борьбы за справедливость ну это даже не смешно)) что мешает мошеннику продать, к примеру, а потом сменить акк и продолжать))) этот метод по моему пустая трата времени, пофлудить в чатике это конечно здорово, народ набежит по обсуждает и разбежится, никому нет дела до чужих проблем, хотите бороться с мошенниками не покупайте ворованные велы к примеру, коих в инете полно и пользуются спросом ибо наш народец любит дешево и по круче. мы как то удалились от темы вообщем, вы молодец конечно справедливость и все такое, так что желаю успехов в этом нелегком деле)
всё что не делается, то не делается


Повернутись до “Пісочниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей