помогите выбрать бойлер

Змінюється світ, змінюємося ми, змінюються наші велосипеи і тільки ДЕМОКРАТІЇ на Велокиєві не було та не буде.
Аватар користувача
meral
*********
Повідомлень: 3315
З нами з: 30.6.06 10:46
Стать: чол
Звідки: киев, севастопольская пл.

Re: помогите выбрать бойлер

Повідомлення meral » 4.3.14 11:40

ну так вот ваш варинат наиболее фиговый для бойлера. его надо консервировать и осматривать изнутри перед пуском если не пользуетесь.
время дает возможность Поиска, и ничего более.

Аватар користувача
avtokim
* * *
Повідомлень: 404
З нами з: 20.7.11 20:57
Стать: чол
Звідки: 17 км от планеты "Новая Земля"

Re: помогите выбрать бойлер

Повідомлення avtokim » 4.3.14 13:28

зачем?
ВЕЛ-ИНФИЦИРОВАН!

Аватар користувача
havrick
* * * * *
Повідомлень: 1010
З нами з: 10.11.12 17:02
Skype: dimetikon
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: помогите выбрать бойлер

Повідомлення havrick » 4.3.14 14:07

Spoiler
Show
http://boyr.io.u/88251/ Учите матчасть, господа! И будет Вам счастие!
Сайт прям 1-в-1 как ещё стопицот тыщ сайтов "как заработать 250 долларов в день сидя в интернете", "похудеть на гречке" и "увеличить грудь/член", с такими же прилизанными 3-13-20 отзывами "ой как на самом деле это круто работает". Ну постеснялись бы, ей-богу, уж сайт-то можно было и посовременнее сделать, менее палевный.
По делу, я тут мимо проходил, но затронулся насущным интересом - то есть внутри баков водяных фильтров, которые тоже из нержавейки, тоже должен стоять анод или бак рассыпется? Или в бойлере проблема в горячей воде, а в холодной пофиг?

Аватар користувача
Saxara
* * * *
Повідомлень: 896
З нами з: 19.1.11 11:18
Стать: жін
Звідки: Киев

Re: помогите выбрать бойлер

Повідомлення Saxara » 4.3.14 15:15

По делу, я тут мимо проходил, но затронулся насущным интересом - то есть внутри баков водяных фильтров, которые тоже из нержавейки, тоже должен стоять анод или бак рассыпется? Или в бойлере проблема в горячей воде, а в холодной пофиг?
:dash2: Вы хоть сами поняли, что написали?
Анод защищает бак самого нагревателя от коррозии. Его советуют/рекомендуют проверять раз в год, он имеет свойство "изнашиваться".
Насколько быстро он придет в негодность зависит от качество воды, и оттого насколько интенсивно используют бойлер.
Обычно, по гарантии от производителя (Горенье, напр.), предусмотрена 1 плановая проверка анода (14-18 месяцев использования), и если есть необходимость его замена.

Аватар користувача
havrick
* * * * *
Повідомлень: 1010
З нами з: 10.11.12 17:02
Skype: dimetikon
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: помогите выбрать бойлер

Повідомлення havrick » 4.3.14 20:04

А, ну значит я неправ :) спасибо!

Аватар користувача
nikon
* * * *
Повідомлень: 965
З нами з: 10.7.03 20:49
Skype: alexxnik
Стать: чол
Звідки: Kiev, Печерській bridge(поки ще не рухнув)

Re: помогите выбрать бойлер

Повідомлення nikon » 4.3.14 21:23

Спасибо, конечно, за мегаконсультацию, но практической пользы от подобного просвещения не вижу. Вопрос был "Какой бойлер брать?"

А ваше пренебрежительное отношение к остальным и навязчивая самореклама выглядит мягко говоря не лучшим образом. Тут конечно принято обсырать других и хвалить себя, но толку от этого...
Да, мистер, Вы так и не хрена не поняли. Я не собирался и никого не обсераю и себя не рекламирую а если вы так поняли мои обьяснения, так это "Ваша особиста думка".
А на вопрос "Что брать" или не брать - ответа нет!!!
Успеха Вам в очень нелегком и очень мучительном выборе: " Брать или не брать, вот в чем вопрос?!" :dash2:
Нема ума - считай калека!

gylka
*********
Повідомлень: 2730
З нами з: 11.4.08 22:40
Стать: чол

Re: помогите выбрать бойлер

Повідомлення gylka » 5.3.14 00:01

Вопрос был "Какой бойлер брать?"
Може це занадто спрощений погляд, але штука в тому що бойлер це пристрій за складністю десь біля електрочайника. І ти так само зайдеш в каталог і побачиш 1005000 моделей ПО СУТІ однакових чайників. Я так зрозумів що купувати плануєш бюджетний? Ну так купи не най-най-най-найдешевший, а просто якийсь середній з бюджетного діапазнову у яких хоча б в назві немає ієрогліфів і з 99% імовірністю ти отримаєш звичайний нормальний бойлер (господи, ну це просто бочка з теном і парою термостатів). Як обслуговувати - прочитаєш в інструкції, як підключати і устанавлювати - прочитаєш в інструкції (якщо нормально себе почуваєш з дрелем в руках і не страшно підключити три проводи). Ще можеш піти в якийсь DIY-магазин (типу "епіцентру") і там попитати "я ось чайник, не шарю, скажіть що треба щоб підлючити?", щоб тобі сказали які фітінги купити, які крани, фум стрічку і ще що там треба в твоєму випадку.
Люди обирають собі ноутбуки і автомобілі (пристрої в 100500 раз складніші ніж бойлер) просто за кольором, а тут якийсь бойлер... Удачі :)

Аватар користувача
Kadagazov
* * * * *
Повідомлень: 1525
З нами з: 1.4.10 17:48
Skype: kadagazov
Стать: чол
Звідки: борщаговка-берестейка

Re: помогите выбрать бойлер

Повідомлення Kadagazov » 5.3.14 08:20

Дякую, Олексій, ваша правда.

Просто обрати телефон або компьютер я можу за 3 хвилини, бо я на них знаюся. А з цим боюся помилитися, бо бойлер купляється на 5-7 років мінімум, і у випадку чого наслідки серйозніші (знизу дуже злий сусід, якого мі вже пару раз заливали) )

Питання «що брати» виглядає спрощенним відриві від обговорення вище. А на ділі я питаю про вибір з двох варіантів, http://bt.rozetka.com.ua/climate/boiler ... %2C145061/

На данний момент треба піти до магазину та подивитись, наскількі складніше чистити відкритий ТЕН на відміну від сухого.
Усі поради щодо якості встановлення і регулярності обслуговування взяв до уваги, і вважаю що обидва кандидати достатньо якісні (принаймні, ніхто не сказав нічого іншого). Отже питання лише у типі ТЕНу.

gylka
*********
Повідомлень: 2730
З нами з: 11.4.08 22:40
Стать: чол

Re: помогите выбрать бойлер

Повідомлення gylka » 5.3.14 16:02

А на ділі я питаю про вибір з двох варіантів, http://bt.rozetka.com.ua/climate/boiler ... %2C145061/
Я б подивився ще на робочий тиск електролюкса, бо немає інфи... Як правило в будинках потенційно 6-7 атм, але може десь і менше. До речі, на офсайті електролюкса немає ніякої інфи про бойлери, в пошуку на сайті не шукаються. :)
Про який тип тена то я вже писав що особисто для мене пофіг, в любому випадку раз в рік-два уб"єш на прочистку і оглядини аноду годину-дві. І навіть якщо тен і перегорає то на базарі за 100 грн купиш новий. Ну це моя особиста думка, для когось інший варіант може бути кращим. Досвіду з "сухим" у мене немає.


Повернутись до “Пісочниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей