Лучше ли жизнь?

Змінюється світ, змінюємося ми, змінюються наші велосипеи і тільки ДЕМОКРАТІЇ на Велокиєві не було та не буде.
Аватар користувача
AVVAKUM
новичок
новичок
Повідомлень: 5880
З нами з: 25.4.07 17:07
Skype: avvakum_v
Стать: чол
Звідки: старая, старая Дарница

Re: Лучше ли жизнь?

Повідомлення AVVAKUM » 6.2.13 18:25

Вы серьезно считаете, что таких рычагов сейчас нет и они не применяются? Перечислю навскидку: бесконечные гражданско-освободительные войны на черном континенте, алкоголь и табак в купе с развалом медицины в постсовковых странах, активная пропаганда гомосятины в переразвитых странах, налог на детей в Поднебесной...

.
Это не рычаги, если они не дают заметного результата.
Для искусственного ограничения численности населения есть только два пути:
1. Ограничени раждаемости
2. ограничение продолжительности жизни.
Первый путь грозит серьезным экономическим кризисом, произойдет резкое старение нации. Колличество трудоспособного населения будет на много меньше пенсионеров, и малопродуктивных лиц предпенсионного возраста.
Второй путь вызовет социальный кризис.
Оба пути конечно сейчас обкатываются, но рычаги их реализации очень мягкие, практически не дающие результата. И будет страшно, когда будут задействованны высокоэффективные рычаги.ю И тем более они быдут жескими и не гуманными, чем больше затягивается время их введения
— В резюме вы указали, что вам не нравятся геи...
— Нет, скорее это я им.
— Вы нам не подходите.
— Вот видите? Я так и написал.

gylka
*********
Повідомлень: 2730
З нами з: 11.4.08 22:40
Стать: чол

Re: Лучше ли жизнь?

Повідомлення gylka » 6.2.13 18:56

" Наследование болезней - это процесс вероятностный" - для общества в целом да, для конкретного индивида - не очень.
Мабуть ти не зрозумів...
Ну от дивись на прикладі муковісцидозу (просто читав про нього не так давно). Це така доволі страшна хвороба, наслідується генетично від батьків з мутацією певного гену. Хвороба не лікується, але різними терапіями можна підтримувати організм і живуть зараз не набагато коротше життя, що і умовно здорова людина.
Людей з такою мутацією здається кожен сороковий чи кожен п"ятдесятий. Тобто в супермаркеті запросто з десяток таких людей буде. І це запросто можу бути я, або ти (на лобі ця мутація ніяк не проявляється :) ). От наприклад в цій темі відписалось мабуть 40 людей, так от швидше за все одна людина з цієї теми - з такою мутацією. :) Народитись з такою хворобою може дитина тільки коли обидва батьки з такою генною мутацією. І навіть коли обидва батьки з мутацією, то лише кожна четверта дитина буде хворою. Тобто 25% ймовірності. І тут невідомо, чи це перша дитина у такої пари буде хворою, чи умовна четверта. Якщо такі батьки хочуть лише одну дитину, то швидше за все вона буде здоровою (тобто 75% імовірність вона народиться здоровою). От про те, що наслідування - питання імовірності і пробував пояснити RealIce.

І методи діагностики імовірності деяких генетичних хвороб є (той же муковісцидоз). Люди здаються аналізи, у них перевіряють наявність мутації потрібного гену(ів). І якщо обидва потенційні мати і батько мають такі мутації то їм не рекомендують (але не забороняють, так як це дискримінація і т.д.) мати дітей і обрати або усиновлення, або донора сперми і т.д.
Просто не всі хвороби вивчені і поки такі тести дорогі, але очевидно ціна буде зменшуватись...

Аватар користувача
Eclipso
* * *
Повідомлень: 216
З нами з: 11.3.08 09:15
Стать: чол
Звідки: Оболонь (?)

Re: Лучше ли жизнь?

Повідомлення Eclipso » 7.2.13 09:55

Это не рычаги, если они не дают заметного результата.
Для искусственного ограничения численности населения есть только два пути:
1. Ограничени раждаемости
2. ограничение продолжительности жизни.
3. Массовый выпил человеков путем очередной мировой войны
вул. Вишгородська <---> [B2W] <---> вул. Смілянська

Аватар користувача
havrick
* * * * *
Повідомлень: 1010
З нами з: 10.11.12 17:02
Skype: dimetikon
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Лучше ли жизнь?

Повідомлення havrick » 22.3.13 08:33

4. Введение расстрела за неграмотность. :) очень поможет. очень.

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Лучше ли жизнь?

Повідомлення Vadim Bus » 9.4.13 01:54

4. Введение расстрела за неграмотность. :) очень поможет. очень.
ТА навіщо? в світі за останні 20 років російськомовних зменшилося на 80 мільйонів прекрасна динаміка, і як раз з того боку де треба.
А насильство навпаки залишає зверху моральних уродів,
пруф- історія СРСР від корки до корки

Аватар користувача
drren
* *
Повідомлень: 131
З нами з: 21.4.12 21:00
Skype: DrRen
Стать: чол
Звідки: Ужгород

Re: Лучше ли жизнь?

Повідомлення drren » 12.4.13 22:47

Всі пости "не асилил", але суть опусу зрозуміла... В продовження теми дуже рекомендую переглянути фільм "Интенсивная терапия", який у свій час став провальним в кінопрокатах у Америці, але для нас він тепер надзвичайно актуальний. На торентах є, дуже рекомендую.
Никогда ничего не замышляйте против России, ибо на любую вашу хитрость она ответит своей непредсказуемой глупостью.

Отто фон Бисмарк

Аватар користувача
RealIce
*********
Повідомлень: 2358
З нами з: 3.4.08 11:53
Skype: realicegsm
Стать: чол
Звідки: Киев, Севастопольская пл.

Re: Лучше ли жизнь?

Повідомлення RealIce » 13.4.13 09:42

Писавшие о "селекции" людей с наследственными бролезнями похоже думают что люди с пороками развития тяжелыми наследственными синдромами не умирают а начинают размножаться как кролики.
Просто реально угроза какая то.
Те то что люди с наследственными болезнями рождаются у вполне нормальных родителей (носителей рецессивных генов) им как то неведомо. Но давать советы космических масштабов это не мешает

И по поводу нехватки продовольствия и тп.
Еще очень долго это будет проблемаа не нехватки ресурсов а их распределения.

gylka
*********
Повідомлень: 2730
З нами з: 11.4.08 22:40
Стать: чол

Re: Лучше ли жизнь?

Повідомлення gylka » 13.4.13 11:03

Пардон за оффтоп
Писавшие о "селекции" людей с наследственными бролезнями похоже думают что люди с пороками развития тяжелыми наследственными синдромами не умирают а начинают размножаться как кролики.
Ну не як кролики, але як люди. :)
Пишуть же, що, да, загалом кількість "шкідливих" мутацій буде накопичуватись, люди будуть менш здоровими, більш тупими (так як, як правило, такі мутації негативно відбиваються і на розвитку мозку), але по-ідеї наука повинна знайти вихід як лікувати, як зробити середовище більш дебіл-friendly і т.д. :)

Аватар користувача
RealIce
*********
Повідомлень: 2358
З нами з: 3.4.08 11:53
Skype: realicegsm
Стать: чол
Звідки: Киев, Севастопольская пл.

Re: Лучше ли жизнь?

Повідомлення RealIce » 13.4.13 12:09

Пардон за оффтоп
Писавшие о "селекции" людей с наследственными бролезнями похоже думают что люди с пороками развития тяжелыми наследственными синдромами не умирают а начинают размножаться как кролики.
Ну не як кролики, але як люди. :)
Я имел ввиду что для человека с врожденной серьезной патологией размножение не на первом плане. Да и чаще вообще не возможно.
Те им запрещать размножение нет смысла - и так как то не очень.
Тестирование на генетические заболевания здоровых людей - это другое дело.

gylka
*********
Повідомлень: 2730
З нами з: 11.4.08 22:40
Стать: чол

Re: Лучше ли жизнь?

Повідомлення gylka » 13.4.13 12:26

Я имел ввиду что для человека с врожденной серьезной патологией размножение не на первом плане. Да и чаще вообще не возможно.
Как считаете скоро у Хокинга новые дети появятся?
Ти смієшся? :) У нього ТРИ дитини, здається.
Перший-неперший план - питання відносне, розмноження - інстинкт, воно часто на перших ролях. :) Якогось чувака з відносно серйозною хворобою, який не протягне до 30 років запросто може вистачити в 20 років на "зоряні 5хв" з дамою, якихось надзвичайних зусиль і розуму це не вимагає.
І це ж ти маєш на увазі якісь мегатяжкі випадки, але завжди є менш тяжкі - все ж відносно. Про заборону розмножуватись я ніде нічого не казав, це звичайно тупо і дискримінація.

А так, да, євгеніка - наше всьо! :lol:

Аватар користувача
RealIce
*********
Повідомлень: 2358
З нами з: 3.4.08 11:53
Skype: realicegsm
Стать: чол
Звідки: Киев, Севастопольская пл.

Re: Лучше ли жизнь?

Повідомлення RealIce » 13.4.13 12:38

Я имел ввиду что для человека с врожденной серьезной патологией размножение не на первом плане. Да и чаще вообще не возможно.
Как считаете скоро у Хокинга новые дети появятся?
Ти смієшся? :) У нього ТРИ дитини, здається.
Перший-неперший план - питання відносне, розмноження - інстинкт, воно часто на перших ролях. :) Якогось чувака з відносно серйозною хворобою, який не протягне до 30 років запросто може вистачити в 20 років на "зоряні 5хв" з дамою, якихось надзвичайних зусиль і розуму це не вимагає.
І це ж ти маєш на увазі якісь мегатяжкі випадки, але завжди є менш тяжкі - все ж відносно. Про заборону розмножуватись я ніде нічого не казав, це звичайно тупо і дискримінація.

А так, да, євгеніка - наше всьо! :lol:
Ну ты то понимаещ что Хокинг плохой пример - потому и убрал
Обычные люди с такими болячками не только не размножаются а и не выживают
Поверь -когда болен то на первом плане выживание а потом размножение.
Потому я уверен что размножение людей с наследственными болезнями в плане статистики это пшик. Как и угроза от этого.
И меры по ограничению не нужны.
А вот там про не тяжелые случаи - так тут недалеко именно до селекции с разрешением на размножение.

gylka
*********
Повідомлень: 2730
З нами з: 11.4.08 22:40
Стать: чол

Re: Лучше ли жизнь?

Повідомлення gylka » 13.4.13 12:48

Паоверь -когда болен то на первом плане выживание а потом размножение.
Не повірю. :) Люди і з нирковою недостатністю, і з поганим зором, і з раком, і глухі від народження і т.д. - всі вони роблять дітей. Ми постійно про секс думаємо, така природа.

Аватар користувача
RealIce
*********
Повідомлень: 2358
З нами з: 3.4.08 11:53
Skype: realicegsm
Стать: чол
Звідки: Киев, Севастопольская пл.

Re: Лучше ли жизнь?

Повідомлення RealIce » 13.4.13 12:51

Паоверь -когда болен то на первом плане выживание а потом размножение.
Не повірю. :) Люди і з нирковою недостатністю, і з поганим зором, і з раком, і глухі від народження і т.д. - всі вони роблять дітей. Ми постійно про секс думаємо, така природа.
А ты лучше не проверяй а поверь
Мы говорим просто повидемому про разные вещи
Инымси словами - размножение больных людей и так достаточно снижено чтоб представлять серьезную опасность распространения плохого генетического материала.
Тут реально так - для красиво поговорить на острую тему.
Большую угрозу несут другие внешние факторы как то экология, употребление в пищу веществ с мутогенными свойсвами итп
Ну и даже существующие болезни доказанно генетические это такой пшик в общей проблеме здоровья нации. Что даже говорить не стоит.

ЗЫ Не забывайте что их предлагали не много не мало стерлизовать для обеспечения здоровья нации. Звучит то крута. Че?

gylka
*********
Повідомлень: 2730
З нами з: 11.4.08 22:40
Стать: чол

Re: Лучше ли жизнь?

Повідомлення gylka » 13.4.13 13:18

А ты лучше не проверяй а поверь
Для чого? :) Ось у мене є двоє знайомих дівчат з поганим зором з дитинства - мають дітей. Дальні родичі наробили майже глухих дочок (там дід-бабка - глухі). Ті виростуть - нароблять ще. Навіть діабетик є (той що 1-го типу, аутоімунний), дітей поки немає, але не бачу причин чого їх не буде. :) І т.д. Впевнений, що в твоєму середовищі подібних випадків теж вистачає і самі ми теж мабуть не найздоровіші в світі, а тим не менше про секс я наприклад постійно думаю. :) Ось так глухі будуть робити дітей зі сліпими, їхні діти з тими у кого нирки слабше і в якомусь n-ому поколінні кількість людей зі слабшими функціями організму (сліпий, глухий, ниркова недостатність, діабет, там ще накладеться різних проблем і іт .д.) буде більше. Крім того там же з цими мутаціями все складно, коли декілька мутацій накладається то хз на що ще це впливатиме, і т.д.
Spoiler
Show
п.с. я пам"ятаю що судячи з твоїх постів ти чимось серйозним перехворів недавно. співчуваю. не знаю який у тебе досвід був при переживанні цього і "на якому місці там було розмноження", але мабуть не варто екстраполювати це на інших. кожен переживає проблему по-своєму.
ADD
ЗЫ Не забывайте что их предлагали не много не мало стерлизовать для обеспечения здоровья нации. Звучит то крута. Че?
Я ж кажу, стерилізація, євгеніка і газові камери - ось головні інструменти справжнього арійця! :p

Аватар користувача
RealIce
*********
Повідомлень: 2358
З нами з: 3.4.08 11:53
Skype: realicegsm
Стать: чол
Звідки: Киев, Севастопольская пл.

Re: Лучше ли жизнь?

Повідомлення RealIce » 13.4.13 13:31

п.с. я пам"ятаю що судячи з твоїх постів ти чимось серйозним перехворів недавно. співчуваю. не знаю який у тебе досвід був при переживанні цього і "на якому місці там було розмноження", але мабуть не варто екстраполювати це на інших. кожен переживає проблему по-своєму.
Опыт не сравнимый ни с чем и дает многое понять.
Поэтому поверь. Если речь не идет о соплях или очечках -9 (которые по большому счету на качество жизни не влияют если только нет задачи чистоты арийской рассы). То тут не до размножения.
Но речь таки не об этом. А о том что потенциально возможное размножение людей с болезнями не несет серьезной угрозы по сравнению с другими факторами.

PS Устал я от этой темы. Хватит. Пойду лучше кататься :D
Востаннє редагувалось 13.4.13 13:47 користувачем RealIce, всього редагувалось 2 разів.

gylka
*********
Повідомлень: 2730
З нами з: 11.4.08 22:40
Стать: чол

Re: Лучше ли жизнь?

Повідомлення gylka » 13.4.13 13:46

Опыт не сравнимый ни с чем и дает многое понять.
І що ж ти зрозумів? Профіль пише - 42 роки. В 20 років ти міг настругати 1000 дітей. І навіть зараз щось не віриться що не існує фізичної можливості взяти твій сперматозоід і провести штучне запліднення. Питання що це може не стоїть (стояло) в числі пріоритетних задач - це питання швидше психології, мотивації іт .д. Є і абсолютно здорові люди які не хочуть дітей і навіть сповідують целібат.
Если речь не идет о соплях или очечках -9 (которые по большому счету на качество жизни не влияют если только нет задачи чистоты арийской рассы). То тут не до размножения.
Ну аутоімунні діабетики ще років 100 тому не виживали, це було смертельно, а зараз навчились підтримувати життя ін"єкціями і все відносно ок. Може через якийсь час навчаться пересаджувати вирощену підшлункову і взагалі проблема сприйматиметься як зараз ти сприймаєш поганий зір - типу фігня, вдягнув окуляри і все більш-менш ок, зробив корекцію зору і взагалі все зашибісь.

Add.
PS Устал я от этой темы. Хватит. Пойду лучше кататься :D
і правда, щось чатік такий затишний вийшов. удачі :)

Аватар користувача
RealIce
*********
Повідомлень: 2358
З нами з: 3.4.08 11:53
Skype: realicegsm
Стать: чол
Звідки: Киев, Севастопольская пл.

Re: Лучше ли жизнь?

Повідомлення RealIce » 13.4.13 13:50

Опыт не сравнимый ни с чем и дает многое понять.
І що ж ти зрозумів?
Понял ценность жизни и глубину человеческой глупости.


С уровнем нашей медицины и выживаемостью больных серьезными заболеваниями на Украине. Наша нация должна быть самая здоровая. Больные то мрут, не размножаются

Ну так а вот это так вообще бред тянущий на личное оскорбление
Профіль пише - 42 роки. В 20 років ти міг настругати 1000 дітей. І навіть зараз щось не віриться що не існує фізичної можливості взяти твій сперматозоід і провести штучне запліднення. Питання що це може не стоїть (стояло) в числі пріоритетних задач - це питання швидше психології, мотивації іт .д. Є і абсолютно здорові люди які не хочуть дітей і навіть сповідують целібат.

gylka
*********
Повідомлень: 2730
З нами з: 11.4.08 22:40
Стать: чол

Re: Лучше ли жизнь?

Повідомлення gylka » 13.4.13 14:10

Ну так а вот это так вообще бред тянущий на личное оскорбление
Пробач за той приклад, надіюсь розумієш що не хотів образити, перечитав - дійсно фігня якась написана. треба багато писати, різних зворотів додавати щоб все це виглядало коректно, а влом. винен.
Все що я хотів сказати, що якщо у множини "умовно хворих людей" (навіть відносно тяжко хворих) існує фізична можливість продовжити рід (вона майже завжди є, якщо тільки не людина буквально ось зараз вже вмирає), то хоча б один з множини нею точно скористається. Прикладів - вагон.

Аватар користувача
Arina Rodionovna
старушка-няня
Повідомлень: 2168
З нами з: 24.2.04 17:11
Стать: жін
Звідки: Киев, Ленинградская пл.

Re: Лучше ли жизнь?

Повідомлення Arina Rodionovna » 25.4.13 06:22

На мое нытье у меня в журнале по торжественному поводу трехлетия моей аварии, одна из читательниц кинула мне ссылку на журнал девушки:

http://oh-whyme.livejournal.com/profile

Я с пяти утра сижу в этом журнале, слезы не высыхают у меня на щеках и я понимаю, как мне повезло, какой я просто умонепостижимый везунчик.

Я не настаиваю, чтобы вы читали ее журнал. Просто если вдруг вам покажется, что у вас в жизни "все плохо" и жизнь говно - вы (я) идиот.
Куда идем мы с Пятачком большой-большой секрет,
И не расскажем никому ибо сами понятия не имеем.

Аватар користувача
Arina Rodionovna
старушка-няня
Повідомлень: 2168
З нами з: 24.2.04 17:11
Стать: жін
Звідки: Киев, Ленинградская пл.

Re: Лучше ли жизнь?

Повідомлення Arina Rodionovna » 25.4.13 06:25

А это вот нам всем ответ на вопрос в сабжекте:

http://oh-whyme.livejournal.com/171496.html
Куда идем мы с Пятачком большой-большой секрет,
И не расскажем никому ибо сами понятия не имеем.

Аватар користувача
havrick
* * * * *
Повідомлень: 1010
З нами з: 10.11.12 17:02
Skype: dimetikon
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Лучше ли жизнь?

Повідомлення havrick » 25.4.13 09:27

Спасибо за ссылку.

Аватар користувача
kiv
 
Повідомлень: 6323
З нами з: 8.6.09 21:11
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Лучше ли жизнь?

Повідомлення kiv » 30.4.13 14:03

подумал об этой теме..

Ослепительный свет фар, оглушающий скрежет, пронзительная боль, абсолютная боль, затем теплый, манящий, чистый голубой свет. Джон почувствовал себя удивительно счастливым, молодым, свободным, он двинулся по направлению к лучистому сиянию.
Боль и темнота медленно вернулись. Джон медленно, с трудом открыл опухшие глаза. Бинты, какие–то трубки, гипс. Обеих ног как не бывало. Заплаканная жена.
— Тебя спасли, дорогой!
Август Салеми "Современная медицина"

Fint
* * * * *
Повідомлень: 1026
З нами з: 3.5.06 20:21
Стать: чол
Звідки: Київ, Троєщина

Re: Лучше ли жизнь?

Повідомлення Fint » 21.7.13 00:07

Зараз година ночі.
Вчора на веломарафоні в Боярці-24 загинула людина, зупинили змагання.
В новинах прізвище не вказано.
На форумі в "Се ля ві" - жодних змін.
Або на Боярці не було жодного велокиянина або велокиянки,
або це така солідарність велокиян настала... :duma:
Нехай щастить! (читати правильно)

Аватар користувача
Trion
*********
Повідомлень: 7465
З нами з: 26.2.05 17:42
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Лучше ли жизнь?

Повідомлення Trion » 21.7.13 00:25

Скарамуш от первого лица написал на корре чтобы не верили той галиматье, которую они скопипастили с журнализдких сми и грамотно разложил по полочкам события до и после.
На БП, где и было вывешено положение, с учётом косяков со сми написали почему не видят необходимости обсуждать это сейчас и закрыли тему.
У оргов и причастных сейчас задачи совершенно другого порядка, чтобы первым делом бежать на велокиев в раздел се-ля-ви.
И вот находится один человек, который даже не был на Б24 и решает всех поучить что надо делать и как правильно. Браво.

Fint
* * * * *
Повідомлень: 1026
З нами з: 3.5.06 20:21
Стать: чол
Звідки: Київ, Троєщина

Re: Лучше ли жизнь?

Повідомлення Fint » 21.7.13 00:47

Отримав у приваті інфу що тему випиляли вдень (здогадуюсь про причини).
Жодних закликів до обговорення у мене не було як і намагань когось повчати
(для цього є загартовані флудери).
Просто інфи не вистачає, яка по ідеї мала б бути.
Ну а закид про відсутність взагалі дитячий.
А взагалі кожен судить по собі.
Востаннє редагувалось 21.7.13 00:49 користувачем Fint, всього редагувалось 1 раз.
Нехай щастить! (читати правильно)


Повернутись до “Пісочниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей