Изготовление ПП. Где?

Змінюється світ, змінюємося ми, змінюються наші велосипеи і тільки ДЕМОКРАТІЇ на Велокиєві не було та не буде.
Аватар користувача
jeti
* * * *
Повідомлень: 739
З нами з: 7.5.08 21:59
Стать: чол

Изготовление ПП. Где?

Повідомлення jeti » 24.2.10 09:49

Может у кого-то есть выходы где можно заказывать одиночные экземпляры печатных плат, так чтоб это было дешевле чем, если идти в любую из контор что у нас доступны. Ато цены кусаются. Мне это очень редко надо, но иногда хочецца нормальную плату.
Интересует: 1-2 слоя, маска, металлизация переходных отверстий, обработка контура фрезой. Короче все как обычно, разве шо без шелкографии шоб дешевле было.

Аватар користувача
Dabrik
Модератор
Повідомлень: 535
З нами з: 7.9.03 22:50
Стать: чол
Звідки: Голосеево hills

Re: Изготовление ПП. Где?

Повідомлення Dabrik » 24.2.10 11:39

Это разве, что к кому нибудь на хвост упасть. Например делается комплект плат для устройства на одном листе и есть пару лишних квадратов куда всунуть твою платку. Но тут тоже попадаешь под зависимость от "родительских" заказов. Правда лично у меня в ближайшее время ничего такого не предвидицца, но если не решишь и время терпит маякну, може чего и выйдет.
Для выполнения задач от начальства создал себе файлик...
ВЖОПУ = Внутренний Журнал Обработки Поступающих Указаний (c)

Аватар користувача
ReAl
*
Повідомлень: 9
З нами з: 14.12.06 22:00
Стать: чол
Звідки: Бровари

Re: Изготовление ПП. Где?

Повідомлення ReAl » 24.2.10 12:33

Я якщо й роблю "одиничні екземпляри", то це 6..10 штук експериментальних зразків. Або якихось "технологічних" платок "для себе", ціна яких не сильно впливає на загальний стан.
Тому я роблю двошарові по $3 за кв.дм + $17 за комплект шаблонів незалежно від площі (два шаблони міді, два шаблони зеленки).
Чесно кажучи, навіть не знаю, як це на загальному фоні "наших контор" - мені просто зручно саме там - недалеко від (М) КПІ, де я однак часто буваю.
Якщо цікавить - ввечері вдома гляну контакти, з голови не пам'ятаю.

Аватар користувача
Uda4nik
*********
Повідомлень: 2578
З нами з: 23.7.09 00:58
Стать: чол
Звідки: Донецк -> Киев, Борщаговка

Re: Изготовление ПП. Где?

Повідомлення Uda4nik » 24.2.10 12:50

Электронмаш не рекомендую - они сильно подвели они нас с качеством последнего заказа.
Пробуем работать с "Радаром", но у нас тысячные заказы. Слышал хорошие отзывы про "Виаком".

Аватар користувача
jeti
* * * *
Повідомлень: 739
З нами з: 7.5.08 21:59
Стать: чол

Re: Изготовление ПП. Где?

Повідомлення jeti » 24.2.10 15:08

ReAl да, интересуют координаты.

Про Радар вроде хорошо говорят в плане качества, я пока там и заказал, но с ценообразованием как-то там не очень ясно, по той инфе шо доступна на сайте точно посчитать не выходит, насчитал одно а потом счет выставляют в разы больше, невыгодно конечно маленькие одиночные заказы.

Аватар користувача
kiv
 
Повідомлень: 6323
З нами з: 8.6.09 21:11
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Изготовление ПП. Где?

Повідомлення kiv » 24.2.10 19:06

Пробуем работать с "Радаром", но у нас тысячные заказы.
о, я там практиу проходил когда-то, помню платы будильников и вроде диал-апных модемов, на которых в итоге было написано "Маде ин Чина" -)

Аватар користувача
ReAl
*
Повідомлень: 9
З нами з: 14.12.06 22:00
Стать: чол
Звідки: Бровари

Re: Изготовление ПП. Где?

Повідомлення ReAl » 25.2.10 02:08

ReAl да, интересуют координаты.
Антощенко Володимир Анатолієвич, 578-2511. Це сдма
Ой, як гарно, думав пояснення писати де він і як, а тут знайшлося частково готове http://electronix.ru/forum/index.php?s= ... t&p=369295
Там де обведено чорним - прохідна наліво від провулку, на прохідній сказати "мені до Антощенко". За прохідною там трохи нижче будинок зі входом трохи вниз, піднятися на другий поверх, там наліво і ще наліво, черговому за столом повторити той же пароль і перші двері направо. Тільки подзвонити зарані, бо він не завжди є.
Я так зрозумів, що він не все робить поблизу себе, іноді "диспетчеризує". По виготовленню можуть бути варіанти "швидко" і "якісно". Як воно "швидко" не знаю, може маска гірша.
"якісно" - цілком нормально для дослідних зразків з корпусами з кроком 0.5мм (TQFP-100, SOT-363 і подібне). Замикань чи підтравів не пам’ятаю.
Зазвичай днів десять з маскою. Треба передзвонювати і бажано пошвидше забирати. Як зайдете - побачите ті два столи, завалені стосиками по 5..10..20 плат - вони його дратують :-)

Розрахунок по шаблонам так - $4 шаблон + $1 програма на свердлилку. Тобто на двошарову без маски або на одношарову з маскою шаблони мають бути $9. Одношарові плати робив один раз, ціну за дм2 не пам'ятаю, тим більше, що їх оплачував мій замовник (по безготівковому ціна йде десь грубо +ПДВ). Буз маски взагалі не робив.
Про Радар вроде хорошо говорят в плане качества, я пока там и заказал, но с ценообразованием как-то там не очень ясно.
А у всіх, у кого нормально робити тисячні замовлення - з одиничними біда. Хіба що ти регулярно робиш там десятки тисяч :-)

По Електронмашу згоден, у них наша звична біда була - "переформатування коаліції", завод назад під себе забрав те, що було "ПП Ода", частина народу пішла і з тих пір терміни і якість стали ще більш нестабільними.

Аватар користувача
jeti
* * * *
Повідомлень: 739
З нами з: 7.5.08 21:59
Стать: чол

Re: Изготовление ПП. Где?

Повідомлення jeti » 25.2.10 11:19

Спасибо за инфу :)

Аватар користувача
Eug
переворачиватель гвинпинов
переворачиватель гвинпинов
Повідомлень: 2001
З нами з: 19.1.03 01:08
Стать: чол
Звідки: Антарктида

Re: Изготовление ПП. Где?

Повідомлення Eug » 26.2.10 16:35

olimex.com - уже лет 7 у них заказываю, отличное качество и цена.
Бог создал труд и обезьяну
Чтоб получился человек.
А вот пингвина он не трогал -
Тот сразу вышел хорошо!


Повернутись до “Пісочниця”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 41 гість