Каретка, система - вопрос

Все починалося з шосе. Про це ніхто не повинен забути.
Аватар користувача
MSN
* *
Повідомлень: 132
З нами з: 10.11.07 03:26

Re: Каретка, система - вопрос

Повідомлення MSN » 30.4.09 21:59

Кампавский 115,5 можно заточить под Шимановский и обрезать торцы. Чисто теоретически :p

Аватар користувача
-ANDR-
*********
Повідомлень: 2144
З нами з: 3.10.05 14:46
Skype: andr_2112
Стать: чол
Звідки: АР Крым, г. Киев

Re: Каретка, система - вопрос

Повідомлення -ANDR- » 1.5.09 10:35

В кампи і шімано різні квадрати :).
Наскільки знаю, то поставити можна кампівську систему на шіманівський квадрат, але навпаки - шіманівську систему на кампівський квадрат, не вийде (провалиться).
Оппа... Спасибо. Не знал. Буду иметь ввиду...
На самом деле, как я смотрю по своему нынешнему положению (финансовому и не только), придется-таки взять Шиману (нужной длины, разумеется), жертвуя весом :(
берегите себя

Hopscotch
*
Повідомлень: 27
З нами з: 11.2.09 18:28

Re: Каретка, система - вопрос

Повідомлення Hopscotch » 3.5.09 13:02

В старих кампівських каталогах(ось тут http://www.campyonly.com/history/catalogs.html" onclick="window.open(this.href);return false;) знайшов, що є три стандарти нарізок кареток: англійський - 1,37"X24Tpi R/L(BCS), італійський - 36ммХ24F R/R та французький - М35Х1 R/R.
На кампівському квадраті менший кут пірамідальності і він вужчий. Тому на шимановську каретку(JIS) шатун стане на половину та буде хитатись.
Нарізки педалей бувають: метрична - М14Х1,25/М14Х1,25LH, та дюймова. Метрична трохи менша за діаметром, в шатунах можна перерізати на дюймову, та використовувати сучасні педалі.

Аватар користувача
-ANDR-
*********
Повідомлень: 2144
З нами з: 3.10.05 14:46
Skype: andr_2112
Стать: чол
Звідки: АР Крым, г. Киев

Re: Каретка, система - вопрос

Повідомлення -ANDR- » 6.5.09 11:06

Hopscotch, спасибо за ссылку и за инфу.

На счет стандартов резьб - каталоги на то и "старые", что кое что уже не используется ;)

А резьбу под педальки-таки перережем ;)
берегите себя


Повернутись до “Герої асфальту”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей