Giro d'Italia - 2013

Все починалося з шосе. Про це ніхто не повинен забути.
Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Giro d'Italia - 2013

Повідомлення Vadim Bus » 4.5.13 17:31

.....................
Востаннє редагувалось 19.8.13 12:53 користувачем Vadim Bus, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
BIGPapa
* * *
Повідомлень: 268
З нами з: 20.1.12 14:40
Стать: чол
Звідки: город-герой Киев, Оболонь

Re: Giro d'Italia - 2013

Повідомлення BIGPapa » 4.5.13 17:58

Ну наконец-то. :good: Будет теперь что посмотреть. 8)
Фундаментальная тяга человечества к знанию - достаточное основание для продолжения поисков.
Стивен Хокинг

полная и локальная покраска автомобилей, рихтовка, ремонт бамперов. телефон в профиле. велобратству скидка.

Аватар користувача
Antonio XP
* * * *
Повідомлень: 737
З нами з: 27.12.05 20:46
Стать: чол
Звідки: Киев. Троещина

Re: Giro d'Italia - 2013

Повідомлення Antonio XP » 4.5.13 19:05

Смотреть можно как минимум из-за того что б увидеть подиум-герл и ко. которые как всегда на Джиро лично для меня симпатичны (даже не всем нравящаяся ведущая Педротти).
Зображення
А вообще Джиро особенный гран-тур (для меня даже выше Тура).

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Giro d'Italia - 2013

Повідомлення Vadim Bus » 4.5.13 19:58

Файна краля :good:

а тут Славкові казочки , щоб не робити копіпаст.
http://velolive.com/velo_name/yaroslav_ ... ml#comment

Може у когось є фінішне відео, вчепіть ПЛЗ

Аватар користувача
Antonio XP
* * * *
Повідомлень: 737
З нами з: 27.12.05 20:46
Стать: чол
Звідки: Киев. Троещина

Re: Giro d'Italia - 2013

Повідомлення Antonio XP » 4.5.13 20:29

Этап 1 Неаполь-Неаполь 130 км.
phpBB [video]

Алексей84
* * * *
Повідомлень: 672
З нами з: 10.4.10 20:58
Стать: чол

Re: Giro d'Italia - 2013

Повідомлення Алексей84 » 4.5.13 20:36

Ну наконец-то. :good: Будет теперь что посмотреть. 8)
А мне то,что начинается после классик,уже както не очень. :unknown:

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: Giro d'Italia - 2013

Повідомлення 8RydeR » 4.5.13 23:09

Поздоровався з Ярославом.

Ярослав перед етапом сказав, що настрій бойовий.

Я йому побажав успіхів.

А потім дізнався, що він упав. :(
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Giro d'Italia - 2013

Повідомлення Vadim Bus » 4.5.13 23:14

Поздоровався з Ярославом.

Ярослав перед етапом сказав, що настрій бойовий.

Я йому побажав успіхів.

А потім дізнався, що він упав. :(
Вова зроби пару есклюзивних фоток для ВК , з Яріком, та просто на свій смак .. Класнюче дійство їхня джира.

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: Giro d'Italia - 2013

Повідомлення 8RydeR » 4.5.13 23:33

Не фоткав.

Скажу так: за гонкою слідкувати набагато ефективніше по телевізору. Там все показують, розказують, повторюють.

Безпосередньо тут приємно було подивитися на все це, відчути на собі, але воно не варте того, щоб їхати світ за очі. Я тут - я сів в електричку і поїхав подивитися. Далеко не поїхав би.

Вразило, як їде пелотон. Пелотон шумить, як поїзд. Під пелотоном дрижить земля. І пелотон дуже живий, там люди розмовляють, їдять, сміються, махають фанатам.

Вразило те, що я бачив раніше по телевізору, але не пробирало так до мозга костєй. Чувак у голубій формі (команду забув), який майже на початку гонки впав і потім доганяв пелотон.
Так от, він весь побитий, на зубах кров, а він лупить в гору в нижньому хваті зі швидкістю 100500 кілометрів на годину.

Коли хтось викинув флягу, я не добіг 5 метрів, щоб її забрати - мене випередили.
Але я знайшов ковпачок від фляги, синій з зеленим (Мовістар?). На ковпачку намальовані дві точки коректором. Згадав той анекдот, де:
- миколо, а що у тебе в флязі?
- компот.
- А, тоді у мене чай з лимоном!

В пелотоні не заморочуються засовуванням фантіков від батончиків і гелей у кишені. :)
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Giro d'Italia - 2013

Повідомлення Vadim Bus » 4.5.13 23:42

Не фоткав.

Скажу так: за гонкою слідкувати набагато ефективніше по телевізору. Там все показують, розказують, повторюють.

Безпосередньо тут приємно було подивитися на все це, відчути на собі, але воно не варте того, щоб їхати світ за очі. Я тут - я сів в електричку і поїхав подивитися. Далеко не поїхав би.

Вразило, як їде пелотон. Пелотон шумить, як поїзд. Під пелотоном дрижить земля. І пелотон дуже живий, там люди розмовляють, їдять, сміються, махають фанатам.

Вразило те, що я бачив раніше по телевізору, але не пробирало так до мозга костєй. Чувак у голубій формі (команду забув), який майже на початку гонки впав і потім доганяв пелотон.
Так от, він весь побитий, на зубах кров, а він лупить в гору в нижньому хваті зі швидкістю 100500 кілометрів на годину.

Коли хтось викинув флягу, я не добіг 5 метрів, щоб її забрати - мене випередили.
Але я знайшов ковпачок від фляги, синій з зеленим (Мовістар?). На ковпачку намальовані дві точки коректором. Згадав той анекдот, де:
- миколо, а що у тебе в флязі?
- компот.
- А, тоді у мене чай з лимоном!

В пелотоні не заморочуються засовуванням фантіков від батончиків і гелей у кишені. :)
Дякую , напиши ще якщо будеш там тусити .
Як шумить пелотон мабуть всі чули, але такий пелотон зірковий я на Джиро, мало хто чув.
а по ТВ такі краще дивитись ти правий . В цьому сенсі велоспорт є дуже залежним від якості подачі

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Giro d'Italia - 2013

Повідомлення Vadim Bus » 5.5.13 09:56

Взяв з Велолайву про вчорашні події
і про анонс ТТТ на острові Соренто ,

вчора Ярослав падав , на Велолайві можна глянути світлини, в якому він зараз стані ... нажаль, нажаль, нажаль http://velolive.com/velo_race/giro/4867 ... art-2.html
Сегодня был первый этап – самый напряженный, как и на любой многодневной гонке. Жарко, выпил немерено бачков, поскоростился, что аж жопа дымила))). Проехали мы критериумную гонку, четыре круга с горочкой и остальные восемь равнинные. Пацаны из Квик Степа работали весь день, не рисковали, держали отрыв и в конце вывезли Кевендиша как надо. Наши ребята тоже старались, ногу проверили и заехали в десятке. Сегодня гонка прошла в бешенном темпе, только успел поздороваться со всеми и погнали. Мы уже знаем, что здесь дороги плохие и очень скользкие, особенно страшно, когда здесь идет дождь, дорожное полотно становится как лед. Для всего пелотона задача максимум проехать эти три-четыре этапа, не расслабляясь, ведь даже на равном повороте колеса скользят. Поверьте, это не легкое дело 200 км быть постоянно сконцентрированным на дороге. Может, кто-то помнит этапы, когда здесь ехали под дождем, а в здешних некоторых деревнях дорога умощена брусчаткой и ю-ху, рули, педали, матюки. Так вот, зная это, я сегодня лошара, решил, что офигенный мастер спуска и на втором круге начал обгонять группу, перемещаться в головку, короче взял вправо, поскользнулся и упал. Открыл глаза весь поцарапанный, но не сломанный. Встал и поехал дальше. Еду ругаюсь на себя, смотрю весь разорванный, как бомж – это раз! Подъехал к группе, меня доктор помыл, разрезал велотрусы, чтобы не натирали. Едем дальше по ровной дороге, я уже не выделываюсь, пригорюнился. Решил попить воды, слышу, впереди пищат тормоза вовсю – есть, падение. Я пока выбросил бачек, дотянулся до тормозов и как балерина влетел в эту кучу, мастерски отбросив вел в одну сторону, а сам остался на ногах – это два. По рации мне сказали сидеть в конце и отдыхать, но сзади сидеть было тяжело, потому, что народ на поворотах снимался, а мы в конце «мотылялись» как флажки. Поэтому я перебрался вперед и был рядом с Кизерловски. За два-три круга до финиша увидел, что наших впереди осталось двое – Хондо и Низзоло. Решил им помочь и полез вперед, когда был на 15-16 позиции, на повороте с десятой позиции начали сыпаться пацаны. Я чтобы в эту кучу не въехать, погнал прямо и втиснулся между двумя ограждениями, упал, сзади пацаны влетели, завалили растяжку лежим, загораем – это три. Взял велик, тихо сел и поехал. Стыдно, на первом этапе упасть три раза! Как ни крути, а я профи – падал сам и никого не завалил. Вот как бывает, когда с утра получаешь сообщение: "…главное, не падать!"

Завтра у нас очень трудный день – командная разделка. Все мы прекрасно понимаем, что командная разделка должна быть круг 15-20 километров по ровной, хорошей дороге, на разделочных велосипедах. Что мы имеем на нынешней Джиро – для красочности картинки организаторы решают провести командную гонку на острове, протяженность не более 15 километров. Из-за того, что там ни равнины, ни хорошей дороги, все ломают голову на каких велосипедах ехать. Некоторые команды мудрят – первую тройку пустить на обычных великах, остальных на разделочных. Возможности поменять на острове руль, насадки нет, так как грузовики туда не едут. И из-за одной 17 километровой разделки, мы встаем в 7 часов утра, чтобы добраться на пароме на остров и там тыняться до 3х часов дня. Затем плывем на пароме в Соренто и следующий день на этапе не будет автобусов. Вот такие пасхальные куличи, ребятки :)

Хочу всех поздравить с Великим праздником Пасхи! Пеките паски, красьте яйца и все у Вас будет хорошо!

P.S. Да, и скушайте за меня кусочек!

Аватар користувача
TIGOR
*********
Повідомлень: 4881
З нами з: 24.3.06 20:17
Стать: чол
Звідки: Киев, проспект Победы

Re: Giro d'Italia - 2013

Повідомлення TIGOR » 5.5.13 10:57

Вразило, як їде пелотон. Пелотон шумить, як поїзд. Під пелотоном дрожить земля. І пелотон дуже живий, там люди розмовляють, їдять, сміються, махають фанатам.
Кто не слышал "шорох колёс" в группе из двух сотен человек, тот не поймёт. :yes
Нельзя дважды войти в одну и ту же воду,
но можно многократно лететь по одной и той же дороге...

Аватар користувача
TIGOR
*********
Повідомлень: 4881
З нами з: 24.3.06 20:17
Стать: чол
Звідки: Киев, проспект Победы

Re: Giro d'Italia - 2013

Повідомлення TIGOR » 5.5.13 11:49

У нас профі гонкі (рейсовий гори Зонт пар) збирає всього 50 учасників.. З них 5-6 приїхали за призами, решта дітей із спорт шкіл нагнали і колишніх спортсменів хто гарно збергіся.. Як їх утримати в одній групі? та ще щоб візуально вийшло двісті осіб ???? ....
Даже любительские всесоюзные гонки "PELOTON" собирали до 600 человек,
и в группу допускали только первых 120 участников по результатам разделки.

А, шорох колес можно услышать в группе и из 50-ти человек, если покрытие идеальное.
Самое главное, чтобы ни у кого ничего не скрипело и не чвакало,
и колеса были накачаны под 9-ку (или 10-ку на трубках).
И сидели в группе плотно.
Когда группа едет со скоростью больше 40 км/ч, встречный ветер отсекает все лишние звуки,
и слышен только звук отрывающихся покрышек от асфальта.
Шиыыыы.....
И чем больше гонщиков, тем сильнее этот звук.
Колёса "шипят", как вырвавшийся воздух из компрессора.
А за группой идет воздушный поток, который загибает листья на деревьях у дороги.

Помню, первые восхищенные возгласы Сергея MyLove(a) и Пашки Jogger(a),
впервые услышавшие этот шорох колес на участке Николаев - Одесса в шоссейной группе...

Приходите 25 мая на гонку-критериум на Крещатик.
Станьте у заградительного баннера, и сами все услышите.
Но, гораздо приятней ехать в группе, и наслаждаться этим звуком до конца гонки.
Нельзя дважды войти в одну и ту же воду,
но можно многократно лететь по одной и той же дороге...

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Giro d'Italia - 2013

Повідомлення Vadim Bus » 5.5.13 12:25

Якщо можна то далі по темі...
Видалив своє повідомлення, щоб не викликати жахливий оффтоп.
Про романтику шуму коліс і всесоюзні гонки краще на "спеціалізованих" ресурсах.
тут якось про Джиро.

Мапа сьогоднішнього етапу про який повідав Славко
Зображення


Одному мені здалося що італійській тур яскравіший, стильніший і якийсь ультра патріотичний ? :duma:
Принаймні візуально з медіа..

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: Giro d'Italia - 2013

Повідомлення 8RydeR » 5.5.13 12:32

Між іншим, забавний казус.

У мене тут вчорашній номер "La Gazzetta dello sport", котра, як відомо, організовує Джіро.

І тут написано "Per motivi logistici domani la Carovana non farà la tappa di Ischia", що в перекладі означає "Через причини, пов'язані з логістикою, завтра Караван не їде етап на острові Іскья".
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Giro d'Italia - 2013

Повідомлення Vadim Bus » 5.5.13 12:43

Між іншим, забавний казус.

У мене тут вчорашній номер "La Gazzetta dello sport", котра, як відомо, організовує Джіро.

І тут написано "Per motivi logistici domani la Carovana non farà la tappa di Ischia", що в перекладі означає "Через причини, пов'язані з логістикою, завтра Караван не їде етап на острові Іскья".
О да.... НА байкпорталі таку "лохогонку" паклоннєгі сашагрей засипали б флудом...
Ха , а де ж тоді проводитимуть Тим ТАйм Тріал? :duma:

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: Giro d'Italia - 2013

Повідомлення 8RydeR » 5.5.13 12:52

Я так зрозумів, що газета облажалася і написала дурницю.
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Giro d'Italia - 2013

Повідомлення Vadim Bus » 5.5.13 12:59

Я так зрозумів, що газета облажалася і написала дурницю.
Ну тоді нас чекає те про що Славко писав,
Все мы прекрасно понимаем, что командная разделка должна быть круг 15-20 километров по ровной, хорошей дороге, на разделочных велосипедах. Что мы имеем на нынешней Джиро – для красочности картинки организаторы решают провести командную гонку на острове, протяженность не более 15 километров. Из-за того, что там ни равнины, ни хорошей дороги, все ломают голову на каких велосипедах ехать. Некоторые команды мудрят – первую тройку пустить на обычных великах, остальных на разделочных. Возможности поменять на острове руль, насадки нет, так как грузовики туда не едут. И из-за одной 17 километровой разделки, мы встаем в 7 часов утра, чтобы добраться на пароме на остров и там тыняться до 3х часов дня. Затем плывем на пароме в Соренто и следующий день на этапе не будет автобусов. Вот такие пасхальные куличи, ребятки

Аватар користувача
Old Scratch
* * * *
Повідомлень: 703
З нами з: 3.9.07 10:41
Стать: чол
Звідки: Kyiv, Solomyanka.

Re: Giro d'Italia - 2013

Повідомлення Old Scratch » 5.5.13 13:06

8RydeR, а є можливість записати відео, коли пелотон проноситься поруч ? Звичайно вживу це не зрівнянно з відео, але все одно було б цікаво)
1й етап жестяковий. Я ще не бачив такої кількості падінь і проколів на одному етапі. Париж-Рубе відпочиває )
Де можна глянути склади команд ? Щось не бачив Конту, Сагана. Канчеллара начебто участі не бере ?
Пока ноги крутят - крути!

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Giro d'Italia - 2013

Повідомлення Vadim Bus » 5.5.13 13:14

тут є вся інформація, і обновлюють оперативно
http://www.steephill.tv/giro-d-italia/#rosters

це перший етап
Stage 1 Results
GBR 1 CAVENDISH, Mark (OMEGA PHARMA - QUICK-STEP) 2:58:38
ITA 2 VIVIANI, Elia (CANNONDALE PRO CYCLING)
FRA 3 BOUHANNI, Nacer (FDJ)
ITA 4 NIZZOLO, Giacomo (RADIOSHACK LEOPARD)
AUS 5 GOSS, Matthew Harley (ORICA GREENEDGE)
ESP 6 VENTOSO ALBERDI, Francisco José (MOVISTAR TEAM)
GBR 7 BLYTHE, Adam (BMC RACING)
AUS 8 HOWARD, Leigh (ORICA GREENEDGE) + 3
GER 9 HONDO, Danilo (RADIOSHACK LEOPARD)
AUS 10 LANCASTER, Brett (ORICA GREENEDGE) + 12
GER 11 DEGENKOLB, John (ARGOS-SHIMANO) + 18
ITA 12 PAOLINI, Luca (KATUSHA)
GRE 13 TAMOURIDIS, Ioannis (EUSKALTEL EUSKADI)
ITA 14 ROSA, Diego (ANDRONI GIOCATTOLI)
LTU 15 NAVARDAUSKAS, Ramunas (GARMIN SHARP)
ITA 16 FERRARI, Roberto (LAMPRE-MERIDA)
RSA 17 HUNTER, Robert (GARMIN SHARP)
EST 18 KANGERT, Tanel (ASTANA PRO TEAM)
ITA 19 MARCATO, Marco (VACANSOLEIL-DCM)
KAZ 20 ZEITS, Andrey (ASTANA PRO TEAM)

General Classification after Stage 1
GBR 1 CAVENDISH, Mark (OMEGA PHARMA - QUICK-STEP) 2:58:18
ITA 2 VIVIANI, Elia (CANNONDALE PRO CYCLING) + 8
FRA 3 BOUHANNI, Nacer (FDJ) + 12
GER 4 HONDO, Danilo (RADIOSHACK LEOPARD) + 19
ITA 5 NIZZOLO, Giacomo (RADIOSHACK LEOPARD) + 20
AUS 6 GOSS, Matthew Harley (ORICA GREENEDGE)
ESP 7 VENTOSO ALBERDI, Francisco José (MOVISTAR TEAM)
GBR 8 BLYTHE, Adam (BMC RACING)
AUS 9 HOWARD, Leigh (ORICA GREENEDGE) + 23
AUS 10 LANCASTER, Brett (ORICA GREENEDGE) + 32


І пейзажі теж є )) http://www.grassyknolltv.com/2013/giro- ... 135453.jpg
Востаннє редагувалось 5.5.13 13:16 користувачем Vadim Bus, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
8RydeR
*********
Повідомлень: 2591
З нами з: 2.5.09 20:43
Skype: eight.ryder
Стать: чол
Звідки: м. Харківська

Re: Giro d'Italia - 2013

Повідомлення 8RydeR » 5.5.13 13:15

Я був тільки на етапі, який був у місті поруч зі мною. На інші етапи я не поїду.
Під час вчорашнього етапу я не фотографував і не знімав відео. :)

І в газеті, в списку учасників, Контадора, Сагана і Канчеллару я не бачу.
http://www.endomondo.com/profile/9638657
любой велосипедист вам скажет, что шея - это вынос мозга

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Giro d'Italia - 2013

Повідомлення Vadim Bus » 5.5.13 16:43

Адський етап,
градієнти по 10%.. :crazy: Еускатель посипалось

Славко із Радіоснекомм стартонули

Стартонула Оріка Грінеж

Аватар користувача
Old Scratch
* * * *
Повідомлень: 703
З нами з: 3.9.07 10:41
Стать: чол
Звідки: Kyiv, Solomyanka.

Re: Giro d'Italia - 2013

Повідомлення Old Scratch » 5.5.13 17:11

А хто на даний час вважається кращим "раздєльщіком": Вігінс, Канчеллара, Тоні Мартін ? Пам`ятаю, як в минулорічному тур де франсі Вігінс не залишив шансів Канчелларі.
Пока ноги крутят - крути!

Vadim Bus
*********
Повідомлень: 8392
З нами з: 28.4.09 10:28

Re: Giro d'Italia - 2013

Повідомлення Vadim Bus » 5.5.13 23:36

А хто на даний час вважається кращим "раздєльщіком": Вігінс, Канчеллара, Тоні Мартін ? Пам`ятаю, як в минулорічному тур де франсі Вігінс не залишив шансів Канчелларі.
Канчелара в чистому виді поки що найкращий, Тур де Франс це не мірило.. НА турі Фабіан возить воду і всяких худорлявих безперспективних хлопців, очікувати від нього розділку на Турі не серйозно.
Він себе дуже чітко реалізує в одноденних гонках, це як раз показник. Здатність так відпрацювати, як цього року на РУбе, дана не кожному, в перемогу було вкладено фантастичну волю і терпець.

А чому всі мовчать про це - ніпанятно шо, під назвою командна гонка? :duma:

Аватар користувача
lost-fx
* *
Повідомлень: 164
З нами з: 5.1.11 06:04
Стать: чол

Re: Giro d'Italia - 2013

Повідомлення lost-fx » 10.5.13 18:07

Нибали в 5 секундах от розовой майки.

"Сэра" из Скай - в топ-20 не видно

завтра будет ОЧЕНЬ интересная 55 км разделка.


Повернутись до “Герої асфальту”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей