24.03.2007 24 БЕРЕЗНЯ 2007. Повторна акція протесту біля Ген

Аватар користувача
F.O.X.
*********
Повідомлень: 4003
З нами з: 19.11.02 17:45
Skype: constfox
Стать: чол
Звідки: Киев. Др. Народов

24.03.2007 24 БЕРЕЗНЯ 2007. Повторна акція протесту біля Ген

Повідомлення F.O.X. » 13.3.07 08:55

24.03.2007

Маршрут: Друзі!

Наша попередня акція, проведена 9 вересня 2006р. дала певні результати. Порушену кримінальну справу передано з Бориспольського РУ до Київської обласної прокуратури і зараз справа знаходиться у слідчому управлінні Київської області, Генпрокуратура начебто взяла цю справу під контроль.

Та, поза всяких сумнівів, справа затягується. На депутатське звернення мамі Ігоря надійшла відповідь-відписка з Обласної прокуратури, в якій повідомляється, що справа знаходиться в Київському НДІ судових експертиз на судово-автотехнічній та транспортно-трасологічній експертизі. Хоча велосипед нашого загиблого товариша досі знаходиться вдома у матері, ніхто ним не цікавився. Усі передбачені процесуальним законодавством терміни реагування давно збігли. Так само ніякої конретної інформації ні від обласної прокуратури, ні від обласного слідчого управління не можуть добитися і журналісти з продюсерської агенції "Закрита зона".

Тому ініціативна група вирішила провести повторну акцію протесту. Мета нинішньої акції - знову привернути увагу до справи якнайбільшої кількості ЗМІ, викликати резонанс, звернути увагу суспільства на бездіяльність наших правоохоронців. Нещодавно було призначено нового міністра МВС, тож маємо сподівання, що нові керівники міністерства, хоча б для того щоб проявити себе на своїх нових посадах, відреагують на наші заклики про встановлення справедливості. Врешті, вже пів-року минуло від часу проведення нашої першої акції біля Генпрокуратури, отже ми маємо всі права знову звернутися до високопоставлених чиновників і поцікавитися, як же просувається слідство у справі Ігоря Стрижакова, і чи дійсно Генпрокуратура контролює, як нам було обіцяно, хід справи?

Ми закликаємо всіх небайдужих до беззаконня і несправедливості людей, веложителів і не тільки, підтримати нашу другу акцію протесту, що відбудеться в суботу, 24 березня 2007р. з 10:00 до 12:00 біля Генеральної прокуратури України, за адресою вул. Різницька, 13/15 (на тому ж місці, де проводилась і перша акція, див.
http://velokiev.com/forum/viewtopic.php?t=29196
http://velokiev.com/forum/viewtopic.php?t=29450
http://velokiev.com/forum/viewtopic.php?t=29187).

Надішліть, будь ласка, лінк на це оголошення Вашим друзям та знайомим по icq або по e-mail, нас має бути багато.

Майже рік немає з нами Ігоря... Вшануймо його світлу пам'ять.


Регистрация
Зарегистрировано: 352
Участники:
Жить хочется лучше, а приходится веселее...

Аватар користувача
ROCKLORD
* * * *
Повідомлень: 674
З нами з: 27.10.06 17:19
Skype: O.ROCKLORD
Стать: чол
Звідки: місто-герой -КИЇВ!!! / (Оболонь\Троєщина)

Повідомлення ROCKLORD » 20.3.07 17:40

Здравствуйте товарищи! На прошлой неделе мне в голову пришла одна идея.. Не знаю, кто как отнесется, но все-же я думаю, что озвучить ее я должен, а там уж кто как отреагирует....
Она заключаеться в следующем: По-скольку данное "мероприятие" имеет цель (дальше цитата из "темы"): "знову привернути увагу до справи якнайбільшої кількості ЗМІ, викликати резонанс, звернути увагу суспільства на бездіяльність наших правоохоронців", то я вот подумал, что
можно предложить людям (т.е. - НАМ ), которые собираються приехать, учавствовать в акции - приехать на эту акцию по-возможности в ЧЕРНОЙ одежде. Я не имею в виду какие-то специальные халаты или еще-что-либо. А просто, если есть возможность, то к примеру, одеть НЕ САЛАТОВУЮ или БЕЛУЮ курточку- а ЧЕРНУЮ, если таковая есть, или хотя-бы другую - главное темную --- темный цвет одежды...
Вот... Мне кажеться, таким способом МЫ обратим бОльшее внимание...
Лично у меня самого пока нету Черной куртки - только черные штаны, шлем и перчатки, а куртка- темно-синяя - и я приеду в ней..... Что скажите товарищи, по-моему идея имеет шанс на жизнь!? Благодарю за уделенное время и надеюсь, многие поддержат эту идею! Всем успехов и .... надеюсь, до 24-го!
Востаннє редагувалось 21.3.07 17:41 користувачем ROCKLORD, всього редагувалось 1 раз.
Будь "легче" и ты станешь в этом Мире - весомее! (Фев.2015)

Revenant
*
Повідомлень: 2
З нами з: 8.9.06 17:56
Стать: чол

Повідомлення Revenant » 20.3.07 20:38

я и так в черном пожизни, поэтому поддерживаю

Аватар користувача
Бумер
* * *
Повідомлень: 274
З нами з: 30.9.04 06:46
Стать: чол
Звідки: оболонь,нивки.kiev.ua, 8/063/674-29-88

Повідомлення Бумер » 20.3.07 21:11

Да, правильно. Приеду в черном.
Сталевий кінь не їсть вівса,
А замість ніг два колеса :kolobok: :kolobok:

Аватар користувача
phasol
стройная блондинка
Повідомлень: 3188
З нами з: 16.4.03 13:01
Стать: жін
Звідки: velodom.kiev.ua

Повідомлення phasol » 21.3.07 00:16

велосипедист должен быть ярким, чтобы его видели автомобилисты. нет смысла показывать нечто другое в этот день. по моему скромному мнению
Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That's why it's called the present.

Зображення

Аватар користувача
ROCKLORD
* * * *
Повідомлень: 674
З нами з: 27.10.06 17:19
Skype: O.ROCKLORD
Стать: чол
Звідки: місто-герой -КИЇВ!!! / (Оболонь\Троєщина)

Повідомлення ROCKLORD » 21.3.07 00:18

велосипедист должен быть ярким, чтобы его видели автомобилисты. нет смысла показывать нечто другое в этот день. по моему скромному мнению
...... - вот именно по моему скромному мнению.... Этот день не обычный... А акция проходит в дневное время!! по моему скромному мнению! ;-) Пусть каждый сам решит. Я только подал идею.
P.S. Все-равно благодарю за высказанное мнение!
Будь "легче" и ты станешь в этом Мире - весомее! (Фев.2015)

Аватар користувача
phasol
стройная блондинка
Повідомлень: 3188
З нами з: 16.4.03 13:01
Стать: жін
Звідки: velodom.kiev.ua

Повідомлення phasol » 21.3.07 00:43

На акцию мы едем по дорогам. На акцию или нет - наличие всего "как оыбчно на дороге" должно быть :duma:

яркость не только для темного времени суток нужна, но тут это обсуждать не будем ...

Аватар користувача
Alex K
*
Повідомлень: 43
З нами з: 10.6.04 12:22
Стать: чол
Звідки: Киев, Ново-Беличи

Повідомлення Alex K » 21.3.07 12:24

К нам на акцию собираются присоединиться братья по двум колесам - байкеры на мотоциклах!
http://moto.kiev.ua/forum/?fname=genera ... 0#lastpost
От такие шатуны с педалями...

Аватар користувача
cunnilinux
*********
Повідомлень: 6851
З нами з: 19.9.04 10:10
Skype: chaonaut
Стать: чол
Звідки: киев, голосуха/ололонь

Повідомлення cunnilinux » 21.3.07 16:28

люди, а какой-то пресс-релиз кто-то делает?
если да, отзовитесь плз, чем скорее тем быстрее.
а то нечем ставить на уши знакомых журналистов.
ктулху прийде — порядок наведе

Аватар користувача
VVS
* * * * *
Повідомлень: 1497
З нами з: 15.10.04 08:38
Skype: v.siniy
Стать: чол
Звідки: Борщаговская слоноферма

Повідомлення VVS » 21.3.07 16:31

Мысль, будто конь без уздечки,
Вольно резвится, летит.
Даже валяясь на печке,
Мудрый всё время в пути.

Аватар користувача
zub
* * *
Повідомлень: 316
З нами з: 5.8.05 22:59
Skype: zzuubb2
Стать: чол
Звідки: Киев.Голосеево

Повідомлення zub » 21.3.07 22:18

Да и скутеристы должны подтянуться-
http://motoua.net/forum/index.php?showt ... entry59524

Аватар користувача
*DuDe*
* * * *
Повідомлень: 816
З нами з: 4.10.06 17:05
Стать: чол
Звідки: Київ, Голосієво

Повідомлення *DuDe* » 21.3.07 23:42

В продовження теми про темний одяг пропоную замінити його (хто бажає звийчайно) на чорну пов'язку на руці. Думаю кожен може знайти чим і як висловити свою небайдужість до цієї події і акції зокрема.
До того ж якщо такі пов'язки будуть у кожного це точно побачать всі!

Аватар користувача
ROCKLORD
* * * *
Повідомлень: 674
З нами з: 27.10.06 17:19
Skype: O.ROCKLORD
Стать: чол
Звідки: місто-герой -КИЇВ!!! / (Оболонь\Троєщина)

Повідомлення ROCKLORD » 22.3.07 17:18

В продовження теми про темний одяг пропоную замінити його (хто бажає звийчайно) на чорну пов'язку на руці. Думаю кожен може знайти чим і як висловити свою небайдужість до цієї події і акції зокрема.
До того ж якщо такі пов'язки будуть у кожного це точно побачать всі!
Поддерживаю...
Будь "легче" и ты станешь в этом Мире - весомее! (Фев.2015)

urbik
*********
Повідомлень: 2458
З нами з: 3.11.03 12:37
Стать: чол
Звідки: Киев, Новобеличи

Повідомлення urbik » 23.3.07 10:41

я куплю метров 100 черной ленты и нарежу по 50 см. обращайтесь на акции
Зображення

Аватар користувача
Dorian
*
Повідомлень: 4
З нами з: 17.3.06 13:07
Стать: чол
Звідки: Киев, Отрадный

Повідомлення Dorian » 23.3.07 17:36

Буду снимать фоторепортаж. Если нужны будут фото(в прессу, инет) обращайтесь icq 143 043 525 Дима

Аватар користувача
ROCKLORD
* * * *
Повідомлень: 674
З нами з: 27.10.06 17:19
Skype: O.ROCKLORD
Стать: чол
Звідки: місто-герой -КИЇВ!!! / (Оболонь\Троєщина)

Повідомлення ROCKLORD » 23.3.07 19:25

UP!!!!!
Будь "легче" и ты станешь в этом Мире - весомее! (Фев.2015)

Аватар користувача
ROCKLORD
* * * *
Повідомлень: 674
З нами з: 27.10.06 17:19
Skype: O.ROCKLORD
Стать: чол
Звідки: місто-герой -КИЇВ!!! / (Оболонь\Троєщина)

Повідомлення ROCKLORD » 23.3.07 19:45

АП! и, надеюсь, приедут ОЧЕНЬ многие из зарегившихся! До завтра!
Будь "легче" и ты станешь в этом Мире - весомее! (Фев.2015)

Profel
* *
Повідомлень: 109
З нами з: 22.3.04 16:39

Повідомлення Profel » 24.3.07 14:16

/////
Востаннє редагувалось 31.10.12 23:17 користувачем Profel, всього редагувалось 1 раз.

Freddy
*
Повідомлень: 4
З нами з: 7.2.07 16:04
Стать: чол

Повідомлення Freddy » 24.3.07 16:54


Аватар користувача
nutt
* *
Повідомлень: 149
З нами з: 9.3.07 20:49
Стать: чол
Звідки: Киев, Оболонь

Повідомлення nutt » 24.3.07 19:36

Только что в ТСН по 1+1 показали сюжет про сегодняшнюю акцию.

Аватар користувача
m3_pwr
* * *
Повідомлень: 276
З нами з: 3.9.05 20:25
Стать: чол
Звідки: Киев, Севастопольская площадь

Повідомлення m3_pwr » 24.3.07 20:23

Только что в ТСН по 1+1 показали сюжет про сегодняшнюю акцию.
Никто случайно не записал на комп это видео? :)
я бы кого-то маме вернул по гарантии :x

Аватар користувача
Net Scorpion
* * * *
Повідомлень: 666
З нами з: 14.7.04 13:14
Skype: net_scorpion
Стать: чол
Звідки: Стратегическое шоссе, Киев

Повідомлення Net Scorpion » 24.3.07 20:41

Disclamer:
Все по моему скромному мнению и никаких намеков. Здесь написано только то, что написано.

Аватар користувача
chaos
* *
Повідомлень: 89
З нами з: 16.10.04 22:51
Skype: eugenepylypenko
Стать: чол
Звідки: Бориспіль, Київ

Потрібні фото з акції

Повідомлення chaos » 24.3.07 21:13

Дякую всім за підтримку нашої акції. Разом ми можемо домогтися справедливості.

В мене є прохання до учасників акції, що проводили фотозйомку. Прохання дати лінк на фото, якщо такі будуть публікуватися в і-неті, або надіслати мені на пошту декілька вдалих фотографій. Це мені потрібно для нашої місцевої газети "Бориспільські вісті". Газетярі в курсі наших справ, я надіслав їм наш прес-реліз та інформаційний пакет, але на цю акцію у них не було змоги направити кореспондента.
Потрібно пару гарних фотографій з акції.
the sense of life is great and noble

Аватар користувача
Valera
* * * *
Повідомлень: 723
З нами з: 25.2.03 11:18
Стать: чол
Звідки: Kiev

Повідомлення Valera » 25.3.07 00:01

Спасибо всем приехавшим на Акцию у Генпрокуратуры. Всем кто подписал наше обращение, стойко держал плакаты, несмотря на холод, помогал в общении с журналистами.
Особая благодарность друзьям Игоря Диме(Profel) и Жене(Chaos), которые взяли на себя наибольшую часть работы по подготовке этой акции, Игорю Хижняку за помощь в изготовлении печатной продукции, а также всем остальным участникам инициативной группы.
Ну и наконец хочу поблагодарить ребят из Велокиевгруп - Сева, Валик, Юля, Костя .....спасибо.....
..ах да забыл сообщить - обращение в генпрокуратуру подписало 434 чел. .....еще с десяток подходили после того, как мы уже скололи подписные листы и вписали общее число подписавшихся....
и наконец - несколько раз меня сегодня спрашивали - считаю ли я что эти акции к чему то приведут? - я не знаю ответа на этот вопрос .....но знаю точно - если ничего не делать, то тогда, это точно ни к чему не приведет.....

Аватар користувача
mark
* * * * *
Повідомлень: 1476
З нами з: 22.4.04 15:10
Стать: чол
Звідки: Ukraine

Повідомлення mark » 25.3.07 00:21

Всё правильно, Валера, нужно делать.
Всем надеюсь понятно что мы можем собрать большую сумму, чем получили определенные чины, дать им на лапу - и дело решат в нашу пользу. Но выход ли это?

Пусть даже сегодня ничего не решат, но нам не будет стыдно перед своими детьми, или внуками, или правнуками когда они буду жить в цивилизованной стране...
Чем туманнее предсказания, тем чаще они сбываются.! ©Задорнов


Повернутись до “Се ля ви”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей