Сторінка 1 з 1

Колеса FireEye, KLS, Notubes, VK, Rodi, Shimano...

Додано: 20.11.17 14:12
ВелоКиїв
СТАРА ТЕМА
Усі, хто має багатий "велосипедний" досвід, знають, на що треба звертати у першу чергу увагу при виборі велосипеда або його апгрейду. Стовідсотково, після рами та вилки, колеса грають дуже велику роль. Чому? По-перше, саме колеса на передовій та отримують навантаження від ударів при наїзді на нерівності дороги та при бокових навантаженнях в поворотах. Колеса повинні бути жорсткі та міцні. По-друге, при всьому цьому, вони не повинні багато важити, інакше, їх буде складно розкрутити. Чим важче колесо, тим складніше його «розігнати», а від цього залежить яку середню швидкість ви будете мати та як швидко ви зможете розігнатися на старті (*особливо важливо для спортсменів або людей, які беруть участь у перегонах).
В магазині ВелоКиїв представлені надійні колеса відомих виробників у зборі, в залежності від ваших потреб, обирайте тут !:

Зображення

ДЛ

Re: Колеса FireEye, KLS, Notubes, VK, Rodi, Shimano...

Додано: 20.11.17 16:51
ВелоКиїв
Надійні та жорсткі колеса, зібрані на двостінних пістонірованих ободах виробника Mach1 та втулках X17 вже представлені у продажу в інтернет-магазині "Velodiped.com" або в магазині "ВелоКиїв" на вул. Комбайнерів 3А.

Колесо заднє Mach1 240 + X17 28" 36 спиць V-brake чорний
Зображення

Колесо заднє Mach1 X-Lite + X17 26" 32 спиць під диск чорний

Зображення

Колесо переднє Mach1 240 + X17 28" 36 спиць V-brake/disc чорний
Зображення

Колесо переднє Mach1 Karma+X17 (промислові підшипники) 29" 32 спиці чорний
Зображення