Продам спальник Trimm Highlander Б/У

"Для того, щоб продати щось непотрібне, треба спочатку купити щось непотрібне" ....
woha
*
Повідомлень: 42
З нами з: 6.4.12 13:57
Стать: чол
Звідки: Вінниця

Продам спальник Trimm Highlander Б/У

Повідомлення woha » 25.5.15 09:40

Спальник Trimm Highlander
Місто: Вінниця
Ціна: еквівалент 52 доларів
Купляв новим у 2012 році.
Універсальний спальний мішок, який може використовуватися протягом року - так каже виробник. Я би взимку на нього не покладався, бо комфорт +-2, це дуже мало для зими.

Анатомічна форма, невелика вага і розміри в складеному вигляді - це правда, як для синтетичного спальника.
Температурна шкала (зараз помінялася методика тестування, то ж за новими тестами - Со +2/Лі -3/Екс -20), але конструкція/матеріали такі самі:
Зображення
Спальник з можливістю парного з'єднання.
Ширина: 85 - грудь, 58 см - коліна, довжина - 215 (на зріст 185 см). В мене 183 - я би сказав, шо до 187 см в ньому можна спати.
Внутрішній матеріал: 100% polyester pongee, дуже приємний до тіла, більше схожий на Х/Б, ніж на синтетику.
Зовнішній матеріал: nylon DWR (water resistant)
Ізоляційний шар: 200 г/м2 (2х100 г/м2)
Молнія відкривається як з капюшону, так і від ніг.
Зображення
Зображення
Гарно зроблений капюшон - по перше затягується в маленьку дюрочку, так шо стирчить лише ніс
Зображення
По друге - як бачите є !працюючий! комірець для затягування кругом шиї, щоб, коли ворочаєшся, не задувало через капюшон. Бонусом - карманчик під шось дуже цінне.
Зображення
Я ночував в ньому мінімально при 0 гр в термокофті і штанах - було комфортно. Дуже не хотілось вилізати з нього з ранку.

В комплекті є компресійний мішок: 18 x 34/24 см (34 - без компресії, 24 - з компресією)

Повернутись до “Блошиний ринок”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей