8XX - электрички

форум для тих, хто збирається поїхати в похід на велосипедах
Аватар користувача
Uda4nik
*********
Повідомлень: 2578
З нами з: 23.7.09 00:58
Стать: чол
Звідки: Донецк -> Киев, Борщаговка

Re: 8XX - электрички

Повідомлення Uda4nik » 10.7.19 20:59

Дякую , це я вже дізнався в довідковій вокзалу.
Якщо при замовленні електронного квитка придбати разом з ним "перевізний на надлишок ваги" - це те саме що багажна квитанція? Бо там вага не вказується, а за правилами він має бути на еквівалент 20кг.
Щось він надто дешевий, той "перевізний" - всього 4 гривні.

Просто квитки вже придбали, і не один я :)

Аватар користувача
addonis
* * * * *
Повідомлень: 1244
З нами з: 26.4.11 12:49
Skype: Klimenko Andrew
Стать: чол
Звідки: Киев, Оболонь

Re: 8XX - электрички

Повідомлення addonis » 10.7.19 21:01

Дякую , це я вже дізнався в довідковій вокзалу.
Якщо при замовленні електронного квитка придбати разом з ним "перевізний на надлишок ваги" - це те саме що багажна квитанція? Бо там вага не вказується, а за правилами він має бути на еквівалент 20кг.
Щось він надто дешевий, той "перевізний" - всього 4 гривні.

Просто квитки вже придбали, і не один я :)
Недавно їздили в Неданчичі. Придбали багажку разом з квитком (можна потім ). Ціна 9 грн. Проблем не було
http://klimenkoam.livejournal.com/

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 8XX - электрички

Повідомлення Ul@senko » 10.7.19 21:26

Якщо при замовленні електронного квитка придбати разом з ним "перевізний на надлишок ваги" - це те саме що багажна квитанція? Бо там вага не вказується, а за правилами він має бути на еквівалент 20кг.
Щось він надто дешевий, той "перевізний" - всього 4 гривні.
зазвичай брали надлишок, але часом і в касі докупляли.
Так, багажка дешева. Але сила її неймовірна :D
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
MVM
* *
Повідомлень: 189
З нами з: 15.7.13 20:41
Стать: чол
Звідки: Киев, Соломенка

Re: 8XX - электрички

Повідомлення MVM » 14.7.19 14:09

Коли для оформлення багажки цьоця в касі почала друкувати електронний квиток, я почав робити щось на кшталт дихальної гімнастики. Потім ще 2-3 хвилини виписувала (друкувала, щось в журнал писала, робила помітки під копірку...) цю квитанцію :ROFL: :ROFL: :ROFL:
Розпитувала, чи буду розбирати, пакувати...
Зрештою виписала як "непортативна апаратура".

Зображення

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: 8XX - электрички

Повідомлення Ul@senko » 14.7.19 21:46

Совєршенно вєрно!
Багажка коштує менше, аніж сукупність ресурсів, затрачених на її створення.
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

Аватар користувача
dmytrof
* * *
Повідомлень: 400
З нами з: 5.4.12 13:16
Skype: dmytrof
Стать: чол
Звідки: Kyiv - Konotop

Re: 8XX - электрички

Повідомлення dmytrof » 31.7.19 12:25

У вагонах регіональних поїздів на місцях, спеціально обладнаних для розміщення велосипедів, перевезення велосипедів здійснюється з обов’язковою оплатою як за 20 кг багажу, що оформлюється квитанцією за формою ЛУ-12а чи перевізним документом, оформленим електронним способом
Це правило для електричок, що їдуть зі Львова, бо там є щось обладнане, а тут тільки тамбур. Якось вел - це не непортативна апаратура. Менше б таких розумників купляло ліві багажки, то менше б потім було гемора у тих, хто її не купив.

Аватар користувача
MVM
* *
Повідомлень: 189
З нами з: 15.7.13 20:41
Стать: чол
Звідки: Киев, Соломенка

Re: 8XX - электрички

Повідомлення MVM » 2.8.19 09:37

Велосипед - транспортний засіб, "сів та й поїхав". Це правило саме для велосипедів. Тобто якщо ставиш саме його в спеціально обладнане місце регіонального поїзду, то купуєш багажку.
Проте якщо його розібрати та спакувати в чохол і такий багаж за вагою <36 кг та за сумою трьох вимірів не перевищує 200 см - клачисна ручна поклажа. Хто зна, що там пасажир везе в тому баулі, аби не вибухівку. Крім того, розібраний вел - це купа його запчастин, а не транспортний засіб.
Коли їхав регіональним поїздом с Житомра до Козятина, велосипед був у тамбурі, проте не розібраний. Зійшов с потяга, сів - поїхав.
Комусь легше придбати багажку та не заморочуватись зі розбиранням-збиранням, комусь навпаки.
Щодо характиристики багажу в документі, є три опції: тварини, апаратура, вага >36 кг. Апаратура обирається методом виключення.
На останок: якщо місця, спеціально обладнані для розміщення велосипедів відсутні, провідник може відмовити в перевезенні транспортного засобу, доведеться вел спакувати.
Особисто мені легше сплатити близько 10 грн (транпспорт в Києві - 8 грн.), ніж возитися з розборкою ровера.


Повернутись до “Походи”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей