Допоможіть обрати двоколісного друга

Придбати велосипед недорого тепер зовсім просто. Велосипедний магазин ВелоДім пропонує широкий асортимент аксесуарів та компонентів. Якісний сервіс. Інтернет-магазин.
Andriy_1
новичок
новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 16.5.19 09:57
Стать: чол

Допоможіть обрати двоколісного друга

Повідомлення Andriy_1 » 16.5.19 10:03

Доброго дня, форумчани!

Допоможіть обрати велосипед. Бюджет - 6000-7000 грн. Розумію, що це не багато, але хотілося б вижати максимум на дану суму)
Мені порекомендували ось цей https://allo.ua/ru/velosipedy/titan-rap ... -76-3.html Але у нього колеса в 26 дюймів. На мій зріст 186 см, мені здалося, що мало... Чи достатньо буде? Чи, взагалі, краще щось інше обрати в рамках даного бюджету? Поділіться досвідом))

Дякую!

Аватар користувача
lisapedist
* * * * *
Повідомлень: 1642
З нами з: 13.10.08 18:18
Стать: чол
Звідки: ПОХ

Re: Допоможіть обрати двоколісного друга

Повідомлення lisapedist » 17.5.19 07:12

розмір колес не має суттєвого значення, особливо якщо мова йде про бюджет.
29-ті колеса зараз просто у тренді, тому коштують більше. Років 5-10 тому майже всі катали на 26-х і не запарювалися.

що стосується наведеного вами вела - як на мене... таке... не варте уваги.
як мінімум вилка, гальма - взагалі хрєнь якась.
пошукайте краще БУ у нормальному стані або додайте грошей і купуйте новий нормальний велосипед, ніж із самого початку купувати хлам.
Мэнэ не цикавыть миныстерство туризму,
Я сам сэбэ турыст, я маю харызму!

Аватар користувача
Vylidu
*
Повідомлень: 5
З нами з: 17.5.19 11:32
Стать: чол

Re: Допоможіть обрати двоколісного друга

Повідомлення Vylidu » 18.6.19 10:35

Доброго дня, форумчани!

Допоможіть обрати велосипед. Бюджет - 6000-7000 грн. Розумію, що це не багато, але хотілося б вижати максимум на дану суму)
Мені порекомендували ось цей https://allo.ua/ru/velosipedy/titan-rap ... -76-3.html Але у нього колеса в 26 дюймів. На мій зріст 186 см, мені здалося, що мало... Чи достатньо буде? Чи, взагалі, краще щось інше обрати в рамках даного бюджету? Поділіться досвідом))

Дякую!
Советую взять за эти деньги б/у на том же ОЛХ. Да, не будет гарантии, но можно будет найти велики, которые в новом состоянии стоят от 10к и большее


Повернутись до “Велосипедний магазин "ВелоДім"”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей