Cube Hyde Race - моя прелєсть

Для фотографій і комплектації кастомних роверiв веложителiв, з подальшим обговоренням їх з іншими користувачами ...
urban_rider
*
Повідомлень: 8
З нами з: 5.9.17 09:02
Стать: чол

Cube Hyde Race - моя прелєсть

Повідомлення urban_rider » 5.9.17 09:49

Шануймося, панове

Навесні цього року придбав Cube Hyde Race у комплектації urban life configuration. Велом загалом задоволений. Практичний гібрид, що не потребує зайвого догляду.
Із безперечних плюсів:
+ планетарна втулка Alfine 8. Вистачає для всього. На відміну від Nexus-а, перемикання швидкі й точні. Надійність надзвичайна.
+ карбоновий ремінь. Ніякого миття, профілактики та регулярної заміни ланцюга. На додачу до цього ще й тиша.
+ жорстка та порівняно легка рама
+ добрий накат
+ без проблем ставиться гума 28х2". Що я і зробив, поставивши Schwalbe Big Apple
+ стокова вага ~10.5 кг
+ рігідна вилка із алюмінію
+ накат й нічогенька середня швидкість (навіть в новачків)

Мінуси:
- дуже й дуже жорсткий як для міського велосипеда. Воно не пристосоване для наших "доріг" (навіть для Києва)
- для гібрида все ж таки важкуватий
- гальма. стокова шиманівська гідравліка не додає впевненості на швидкості. Гальмівний шлях занадто довгий. Особливо за вологої погоди. Тут точно потрібна заміна

Вже зроблені модифікації:
+ педалі замінені на shimano saint. Так, знаю що даунхільні топталки. Але система підшипників на них надзвичайно довговічна (порівняно із волговськими промами). Вага невелика. А ергономіка просто чудова. Мабуть, багато із вас радитимуть контакти. Але я до них ще морально не готовий
+ стокові гріпси замінені на kls poison
+ передня оптика - infini super lava
+ задня оптика - Meilan X5
+ вже зазначена вище гума.

Прошу поради:
1. як й за рахунок чого зменшити вагу? Й чи варто це робити? Бюджет на модифікації- до 15К грн
2. які гальма є сенс сюди ставити?

Дякую за поради. Всім нам - теплої осені й довгого сезону.
20170819_090313.jpg

Аватар користувача
foxman
* * * * *
Повідомлень: 1372
З нами з: 15.10.04 11:48
Стать: чол
Звідки: Киев, Лесной

Re: Cube Hyde Race - моя прелєсть

Повідомлення foxman » 5.9.17 11:44

по тормозам - каких-нибудь Avid Elixir 5 должно хватить, при большой мощности тормозов эти покрышки будет просто срывать в занос. Можешь попробовать поменять колодки на металл - простые шимано просто преображаются от этого, но роторы быстро стираются.
Если и облегчать что-то так это колёса. А стоит ли - решать тебе. Чтобы потом не оказалось что в год пробег 1К, а стоимость вела 2-3К

Zeka
* * * * *
Повідомлень: 1410
З нами з: 9.6.09 15:59
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Cube Hyde Race - моя прелєсть

Повідомлення Zeka » 5.9.17 12:18

Тормоза может и притрутся, а может и придется заменить стоковые тормозные колодки на "более тормозящие", или банально прокачать.
Наверняка колеса чугунные, можно самосбор очень хороший заказать у мастеров, вилка карбоновая чуть отнимет массы и добавит виброгашения. Карборуль да карбоподседел тоже слегка помогут общему делу. Попробуйте не набивать покрышки до 3 и выше атмосфер, а поездить на давлении 1,7-2. Морально готовьтесь к переходу на контакты.
P. S. Поздно отправил сообщение, не заметив предыдущего ответа. Бюджет на модификации очень достойный, так можно и на карборамы посмотреть.

urban_rider
*
Повідомлень: 8
З нами з: 5.9.17 09:02
Стать: чол

Re: Cube Hyde Race - моя прелєсть

Повідомлення urban_rider » 5.9.17 13:01

по тормозам - каких-нибудь Avid Elixir 5 должно хватить, при большой мощности тормозов эти покрышки будет просто срывать в занос. Можешь попробовать поменять колодки на металл - простые шимано просто преображаются от этого, но роторы быстро стираются.
Если и облегчать что-то так это колёса. А стоит ли - решать тебе. Чтобы потом не оказалось что в год пробег 1К, а стоимость вела 2-3К
Дякую за слушну пораду. Теж разглядав Exilir 5. Гуму в занос відправити досить важко на мою думку. Але щось потужніше тут ставити дійсно нема сенсу.
Щодо коліс - вони на подвійних ободах Alexrims із закосом під "аеродинамічність". Легким мій нагальний вілсет дійсно назвати важко. Й тут виявляється ще один суттєвий недолік - величезна парусність при боковому вітрі. Думаю міняти вілсет. Але можливість катати "гравійку" й легке бездоріжжя (без жесті) є ключовою вимогою. Буду вдячний за конкретні рекомендації по вілсету. Мій накат за весну й літо складає 2800 км. Підбирав собі вел саме як commuting bike.
Тормоза может и притрутся, а может и придется заменить стоковые тормозные колодки на "более тормозящие", или банально прокачать.
Наверняка колеса чугунные, можно самосбор очень хороший заказать у мастеров, вилка карбоновая чуть отнимет массы и добавит виброгашения. Карборуль да карбоподседел тоже слегка помогут общему делу. Попробуйте не набивать покрышки до 3 и выше атмосфер, а поездить на давлении 1,7-2. Морально готовьтесь к переходу на контакты.
P. S. Поздно отправил сообщение, не заметив предыдущего ответа. Бюджет на модификации очень достойный, так можно и на карборамы посмотреть.
Дякую за відповідь. Гальма прокачані. Колодки також міняв. Справа не в технічному стані гальм й не в колоках. Просто потужність стокових гальм не в змозі оперативно зупиняти мій вел на швидкостях 35+. Тому розглядаю лишень варіант заміни.
На контактах я поки що боюся катати. Новачок. Хочай й намагаюсь прокачувати свої вело-скіли якомога швидше. Але щоденні райди по Києву на контактах будуть для мене занадто небезпечними. Впевнений, що одного дня перейду на контакти. Це логічний еволюційний крок. Але точно не в поточному й не в наступному сезонах.
Карбонову вилку розглядав. Й розглядати продовжую. Як і підседел. Але не хочется купувати кЕтай-карбон з Алі. Не вірю я в його якість. Буду вдячний за рекомендації щодо конкретних моделей. Так само як стововно керма\виноса. Карбонову раму не розглядаю. Кубівською цілком задоволений. Абсолютно нормальний алюміній. До того ж - карбон для планетарки й реміня буде космічно дорогим для мене. Змінювати ці компоненти я в жодному разі не хочу. Навіть заради зменшення ваги. Комфорт у використанні та обслуговуванні мені набагато важливіший. Кермо із виносом, вилку й підседел так, буду розглядати. Як і заміну вілсета. Але не раму.

P.S.: панове, а що скажете про заміну сідла на щось легше? Наразі розглядаю карбонову модель від Brooks. Чи варто це робити?

Аватар користувача
d.j.Denver
* * * * *
Повідомлень: 1084
З нами з: 16.9.10 23:34
Стать: чол
Звідки: Київ, Ліко-Град

Re: Cube Hyde Race - моя прелєсть

Повідомлення d.j.Denver » 5.9.17 13:48

Ваші "яблука" скільки важать?

Аватар користувача
foxman
* * * * *
Повідомлень: 1372
З нами з: 15.10.04 11:48
Стать: чол
Звідки: Киев, Лесной

Re: Cube Hyde Race - моя прелєсть

Повідомлення foxman » 5.9.17 13:52

big apple обычно чугунный, но вечный.
брать коммьютер и потом "легке бездоріжжя" - что-то пошло не так, хотя за ремень уважаю.

urban_rider
*
Повідомлень: 8
З нами з: 5.9.17 09:02
Стать: чол

Re: Cube Hyde Race - моя прелєсть

Повідомлення urban_rider » 5.9.17 13:56

Ваші "яблука" скільки важать?
28x2" пара важить 1860 г (930 г кожна). Порівняно із тоншими\вужчими напівсліками від того ж Continental це багацько. Але міняти гуму на легшу я точно не буду. Надійність, антипрокол, та універсальність (дозволяє катати як urban, так і нормальний off road) тут важливіші.

Zeka
* * * * *
Повідомлень: 1410
З нами з: 9.6.09 15:59
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Cube Hyde Race - моя прелєсть

Повідомлення Zeka » 5.9.17 13:57

Мій накат за весну й літо складає 2800 км
що скажете про заміну сідла на щось легше
С таким накатом лучше задуматься в первую очередь о удобстве седла, а не о его весе. Но тут вам поможет только ваш личный опыт.

urban_rider
*
Повідомлень: 8
З нами з: 5.9.17 09:02
Стать: чол

Re: Cube Hyde Race - моя прелєсть

Повідомлення urban_rider » 5.9.17 14:02

big apple обычно чугунный, но вечный.
брать коммьютер и потом "легке бездоріжжя" - что-то пошло не так, хотя за ремень уважаю.
cube hyde race по геометрії та початковій суті - гібрид-гравійник. Те, що Cube вирішив шляхом встановлення планетарки та ременя зробити із нього коммьютер, це вже інша справа. Я ж обирав саме цю модель зважаючи на універсальність. Оффроудні якості того, що вийшло, перевірені на практиці ~1500 км накату по Київській та Чернігівській областях за цей сезон. Як коммьютер він дозволяє мені тримати avs по місту на рівні 19.5 км\год. Загалом задоволений. Але потенціал далеко не вичерпаний. Тому й завів цей топік
С таким накатом лучше задуматься в первую очередь о удобстве седла, а не о его весе. Но тут вам поможет только ваш личный опыт.
Так, комфорт важливий. Але тут звик спиратися на вело-шорти. Придбав у червні Fox Racing. З тих пір м'якість сідла для мене другорядна. Про бруксів чув лише добрі відгуки. Тому й задався питанням - а чи варто вкладатися в карбонове сідло?

Аватар користувача
foxman
* * * * *
Повідомлень: 1372
З нами з: 15.10.04 11:48
Стать: чол
Звідки: Киев, Лесной

Re: Cube Hyde Race - моя прелєсть

Повідомлення foxman » 5.9.17 14:09

Странно, у меня (если верить сигмовскому спидометру) на подвесе 120/120 средняя 20.5 - 21 и катаю я мало в последнее время.
С точки зрения динамики вес колёс наиболее значим, если нету желания брать другую резину, я считаю, на этом стоит и остановиться.

urban_rider
*
Повідомлень: 8
З нами з: 5.9.17 09:02
Стать: чол

Re: Cube Hyde Race - моя прелєсть

Повідомлення urban_rider » 5.9.17 14:15

Странно, у меня (если верить сигмовскому спидометру) на подвесе 120/120 средняя 20.5 - 21 и катаю я мало в последнее время.
С точки зрения динамики вес колёс наиболее значим, если нету желания брать другую резину, я считаю, на этом стоит и остановиться.
Вага коліс важлива. Так. Але її на мою думку можна заменшити суттєво за рахунок ободів та спицовки. Щодо гуми - так, вона важка. Але дозволяє регулюванням тиску ефективно підлаштовувати вел до міста та оффроуду. Наразі я женусь більше за комфортом їзди та максимальною дальністью райдів. Швидкість тут важлива, але другорядна.

Аватар користувача
Rodder
* * * *
Повідомлень: 535
З нами з: 23.11.11 18:45
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Cube Hyde Race - моя прелєсть

Повідомлення Rodder » 7.11.17 15:27

нормальний вел з адекватною вагою, не бачу сенсу щось в ньому міняти
гальм теж має вистачати, якщо хочеться більшої потужності варто поставити ротори більшого діаметру
bikeportal.org.ua - сайт підтримки велозмагань

Аватар користувача
GRiNVi4
*********
Повідомлень: 2847
З нами з: 20.6.10 02:15

Re: Cube Hyde Race - моя прелєсть

Повідомлення GRiNVi4 » 7.11.17 18:37

Щодо гуми - так, вона важка. Але дозволяє регулюванням тиску ефективно підлаштовувати вел до міста та оффроуду.
Цікаво скільки конкретно качаеш на грунтах/на асфальті?


Повернутись до “Мiй велосипед”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей