Моя Сальса

Для фотографій і комплектації кастомних роверiв веложителiв, з подальшим обговоренням їх з іншими користувачами ...
DeadMaroz
* *
Повідомлень: 69
З нами з: 20.7.13 11:03
Стать: чол

Re: Моя Сальса

Повідомлення DeadMaroz » 23.11.14 10:36

Да я пошутил про 36)) А что за покрышка с ободом на видео? Система выглядит удобнее, но.. Так просто насосом не ставилось?

Аватар користувача
TreNeR
* * * *
Повідомлень: 616
З нами з: 5.6.09 19:54
Стать: чол
Звідки: Луцьк

Re: Моя Сальса

Повідомлення TreNeR » 23.11.14 10:52

Це рокетрон і крест. Тандер барти на ці крести ставляться насосом дуже просто, а рокетрони треба намилювати, розпрямляти і усіляко мудохатися. А тут раз і все ;)
где упал, там и финиш

Аватар користувача
tosha
* * * * *
Повідомлень: 1632
З нами з: 4.1.07 17:52
Skype: tosha125
Стать: чол
Звідки: город-герой Киев, Южный квартал

Re: Моя Сальса

Повідомлення tosha » 24.11.14 10:14

Зачет, инструкцию и спецификацию в студию :) Готов приобрести такое за разумные деньги. Выглядит добротно и основательно. :good:
Злые собаки нyжны, чтобы отгонять добрых людей..

Аватар користувача
TreNeR
* * * *
Повідомлень: 616
З нами з: 5.6.09 19:54
Стать: чол
Звідки: Луцьк

Re: Моя Сальса

Повідомлення TreNeR » 24.11.14 11:11

Да яка там інструкція і специфікація.Банка від водяного фільтра, кран для газа, пробка з вставленим автоніпелем, штуцер, шланг і ФУМ-лєнта. Тільки треба нормальну головку від насоса на кінець шланга втулити.
где упал, там и финиш

Аватар користувача
tosha
* * * * *
Повідомлень: 1632
З нами з: 4.1.07 17:52
Skype: tosha125
Стать: чол
Звідки: город-герой Киев, Южный квартал

Re: Моя Сальса

Повідомлення tosha » 24.11.14 11:26

ОФФТОП. Но судя по всему работаешь ты сантехником :)
Злые собаки нyжны, чтобы отгонять добрых людей..

Аватар користувача
TreNeR
* * * *
Повідомлень: 616
З нами з: 5.6.09 19:54
Стать: чол
Звідки: Луцьк

Re: Моя Сальса

Повідомлення TreNeR » 24.11.14 11:27

Взагалі не вгадав ;) Я звязківець :)
Банка валялась на балконі, я її покрутив в руках, зайшов на базар і докупив те що було треба. Треба просто підійти з здоровим глуздом до того і все ;)
где упал, там и финиш

Аватар користувача
TreNeR
* * * *
Повідомлень: 616
З нами з: 5.6.09 19:54
Стать: чол
Звідки: Луцьк

Re: Моя Сальса

Повідомлення TreNeR » 24.11.14 11:29

Як хочешь, можу намалювати шо і до чого.
Зображення
там де різьбові зеднання мотаємо білу лєнту. Тільки треба перепускний крапан на банці загерметизувати. Я просто закрутив туди болтик з прокладкою з камери.
где упал, там и финиш

Аватар користувача
TreNeR
* * * *
Повідомлень: 616
З нами з: 5.6.09 19:54
Стать: чол
Звідки: Луцьк

Re: Моя Сальса

Повідомлення TreNeR » 24.11.14 13:03

Замовив ще отакий шланг з головкою.
Зображення
где упал, там и финиш

Аватар користувача
AlisaKrasiveeNet
новичок
новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 26.11.14 15:43
Стать: жін

Re: Моя Сальса

Повідомлення AlisaKrasiveeNet » 26.11.14 15:45

Така цiкава рама

Аватар користувача
Ляльвер
* * * *
Повідомлень: 804
З нами з: 7.1.13 10:17
Стать: чол
Звідки: Киев/Голосеево

Re: Моя Сальса

Повідомлення Ляльвер » 5.12.14 11:46

Як хочешь, можу намалювати шо і до чого.
цікавить перехід штуцер----ніпель камери. відрізав носика на штуцері, нарізав різьбу всередині? :duma: виглядає не так :no:
Spoiler
Show
після реконструкції будинку лежить банка та газовий кран, гріх не скористатися :roll:

Аватар користувача
TreNeR
* * * *
Повідомлень: 616
З нами з: 5.6.09 19:54
Стать: чол
Звідки: Луцьк

Re: Моя Сальса

Повідомлення TreNeR » 5.12.14 11:50

Ні, це заскладно;) Треба було метчик, а його не було. Я обрізав штуцер, розширив отвір під сосок і вставив зсередини з прокладкою. А зверху притягнув гайкою. Я купив сосок у вигляді грибка.
Зображення
где упал, там и финиш

Аватар користувача
Ляльвер
* * * *
Повідомлень: 804
З нами з: 7.1.13 10:17
Стать: чол
Звідки: Киев/Голосеево

Re: Моя Сальса

Повідомлення Ляльвер » 5.12.14 11:56

Все логічно. зрозуміло. гайка має співпасти з ніпелем.дякую

Аватар користувача
leh.valensa
* * * *
Повідомлень: 553
З нами з: 3.6.09 01:48
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Моя Сальса

Повідомлення leh.valensa » 29.12.14 11:08

Респект TreNeR-у! :mushket: Сделал я себе такой же девайс - накачал бескамерку. Оно работает! :kolobok: Вместо газового крана использовал пистолет для компрессора:
Зображення
Пистолет уже имеет шланг под автонипель. В фиксатор шланга вставил переходник шредер->преста. По деньгам получается то же, что и с газовым краном + шланг.

После праздников постараюсь сделать видео о сборке девайса.

Аватар користувача
TreNeR
* * * *
Повідомлень: 616
З нами з: 5.6.09 19:54
Стать: чол
Звідки: Луцьк

Re: Моя Сальса

Повідомлення TreNeR » 29.12.14 11:17

Я шланг від насоса купив за 70 грн. Про пістолєт я теж думав, але як для домашнього використання пару разів на рік, піде і газовий кран ;) Я через перехідник пробував - травить, хоча покришка і стає.
где упал, там и финиш

Аватар користувача
leh.valensa
* * * *
Повідомлень: 553
З нами з: 3.6.09 01:48
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Моя Сальса

Повідомлення leh.valensa » 29.12.14 12:12

Я шланг від насоса купив за 70 грн. Про пістолєт я теж думав, але як для домашнього використання пару разів на рік, піде і газовий кран ;)
Пістолєт іде разом із шлангом. Коштує 150грн. Шланг(70грн.)+газовий кран(100грн.)=170грн, виходить навіть трохи дорожче, ніж пістолєт. Правда, я рахую по епіцентрівским цінам, хотів вчора купити газовий кран, але ціна (за Valtec-овский) кран мене приголомшила. Впевнений, по інтернету можна і дешевше знайти, але там і пістолєт також буде дешевше.
В любому варіанті - це набагато дешевше компрессора (1700грн. за самий дешевий), та й вдома таку байду нема куди ставити. А, крім накачки безкамерки, компрессор мені не потрібен. Тому твоя ідея - сама оптимальна!
Я через перехідник пробував - травить, хоча покришка і стає.
В перехіднику є маленьке гумове кілечко, десь 3мм в діаметрі. В мене воно випало, загубилось на столі, тому спочатку теж травило і покришка не ставала, травило через перехідник. Потім я кілечко знайшов, і все стало на свої місця. Певне, треба кілечко приклеїти до перехідника, щоб не губилось.

PS: Штуцер мені навіть не прийшлсь зпилювати. Його довжина виявилась коротшою, ніж довжина автоніпеля для автомобільних безкамерок. Підібрав штуцер із достатньо широким отвором, потім вставив ніпель у штуцер зсередини. Назовні виглядає тільки кінчик ніпеля з різьбою. Цього достатньо, щоб насадити головку насоса. Зате між ніпелем і водяним фільтром прийшлося вставити накидну головку від ключа, інакше ніпель падає всередину фільтра.

konst
*********
Повідомлень: 4118
З нами з: 27.7.11 11:33
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: Моя Сальса

Повідомлення konst » 29.12.14 12:23

Пистолеты есть в Ашане за что-то около ста гривен.
Возник вопрос: кто-то пробовал делать нечто подобное, но вместо банки использовать автомобильное колесо? А то банку нужно искать, а колеса лежат на балконе. Давление большое в него правда не вкачаешь, но объем там сильно побольше банки, может и выйдет чего. :duma:

Аватар користувача
TreNeR
* * * *
Повідомлень: 616
З нами з: 5.6.09 19:54
Стать: чол
Звідки: Луцьк

Re: Моя Сальса

Повідомлення TreNeR » 29.12.14 12:31

leh.valensa
так покажи свій девайс ;)
где упал, там и финиш

Аватар користувача
papa-pasya
* * * * *
Повідомлень: 1017
З нами з: 25.11.12 21:02
Стать: чол
Звідки: KieFF

Re: Моя Сальса

Повідомлення papa-pasya » 29.12.14 15:05

2 konst
[spoilerоффтоп]По тиску в колесі. Під час шиномонтажу іноді треба вкачати 4-5 атмосфер, щоб покришка сіла на диск.
По використанню, як ресивер. Використовували колесо для аерографа, була "проба пера" на старій роботі. Працювало. Але на автоколесі лише один ніпель, через який треба реалізувати спочатку закачку повітря( з цим проблем нема), а потім швидке його стравлювання ( цьому перешкоджає золотник та тонкий діаметр отвору ніпеля).
Тож спробувати можна, але здається мені, що "гемору" буде не менш, ніж у варіанті хлопців, а то й більше.[/spoiler]

Аватар користувача
leh.valensa
* * * *
Повідомлень: 553
З нами з: 3.6.09 01:48
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Моя Сальса

Повідомлення leh.valensa » 29.12.14 22:46

...Возник вопрос: кто-то пробовал делать нечто подобное, но вместо банки использовать автомобильное колесо? А то банку нужно искать, а колеса лежат на балконе. Давление большое в него правда не вкачаешь, но объем там сильно побольше банки, может и выйдет чего. :duma:
Ну вот, вроде у ребят получается:
https://www.youtube.com/watch?v=QDASqta7CQY
Насколько я понял, нипель они выкручивают. Можешь попробовать, раз колеса на балконе лежат. Но может давления не хватить, а больше 4-х атм., думаю, ты постремаешься в колесо вдувать (разве что тебе его не жалко). А вот в колбу водяного фильтра можно спокойно 7 атм. вдуть. Мне 5атм. оказалось мало, чтобы поставить: Racing Ralph 2.1" на ZTR Olympic, получилось только при 7атм.
С другой стороны, Nobby Nic 2.25" на ZTR Crest обычным напольным насосом поставил, никакого компрессора не надо. Т.е. много от обода и покрышки зависит.
leh.valensa
так покажи свій девайс ;)
После праздников покажу в деталях. ;) Щас просто времени нет - собираемся на Ужгород: http://www.velokiev.com/forum/viewtopic ... 1&t=148096

Аватар користувача
Ul@senko
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Кращий Органiзатор Покатушок Сезонiв 2012 - 2017
Повідомлень: 14973
З нами з: 2.4.10 22:07
Стать: жін
Звідки: Київ (Нивки, Сирець)

Re: Моя Сальса

Повідомлення Ul@senko » 29.12.14 22:50

Після Ужгорода і я спробую цю іграшку в дії *oops* .
До речі, а чому б не винести це обговорення в окрему тему?
Адже корисний аксесуар вийшов :good: .
Краще зноситися, аніж заіржавіти.

konst
*********
Повідомлень: 4118
З нами з: 27.7.11 11:33
Стать: чол
Звідки: Киев, Харьковский

Re: Моя Сальса

Повідомлення konst » 29.12.14 23:08

Но может давления не хватить, а больше 4-х атм., думаю, ты постремаешься в колесо вдувать (разве что тебе его не жалко). А вот в колбу водяного фильтра можно спокойно 7 атм. вдуть. Мне 5атм. оказалось мало, чтобы поставить: Racing Ralph 2.1" на ZTR Olympic, получилось только при 7атм.
По логике должно сильно зависеть не только от давления, но и от объема накачиваемой колбы или колеса. В результате открытия крана давление ж падает пропорционально увеличению общего объема и в случает большого автомобильного колеса это падение будет значительно меньше, чем у маленькой банки.

Это если в теории. На практике поковыряю на праздниках наверное. Если погода испортится, то вообще верняк. : )
На видео у ребят вообще кусок шланга без какой-либо головки, реально суровы.

Аватар користувача
TreNeR
* * * *
Повідомлень: 616
З нами з: 5.6.09 19:54
Стать: чол
Звідки: Луцьк

Re: Моя Сальса

Повідомлення TreNeR » 29.12.14 23:12

Я приблизно рахував обєм покришки. Виходило шось біля 3 літрів. Банка здається 2 літри. Я качаю в банку біля 6-7 атм. Виходить при вирівнюванні шось біля двох з хвостиком
ЗИ ніпель я викручував. Через нього не давало достатньо потужного імпульсу.
где упал, там и финиш

Аватар користувача
leh.valensa
* * * *
Повідомлень: 553
З нами з: 3.6.09 01:48
Стать: чол
Звідки: Киев

Re: Моя Сальса

Повідомлення leh.valensa » 7.1.15 21:06

Після Ужгорода і я спробую цю іграшку в дії *oops* .
До речі, а чому б не винести це обговорення в окрему тему?
Адже корисний аксесуар вийшов :good: .
Прошу. Створив нову тему, зняв відео: http://www.velokiev.com/forum/viewtopic ... 7&t=150124

Аватар користувача
TreNeR
* * * *
Повідомлень: 616
З нами з: 5.6.09 19:54
Стать: чол
Звідки: Луцьк

Re: Моя Сальса

Повідомлення TreNeR » 9.1.15 12:23

Трохи відійдемо від теми ресиверів ;) Фото на конкурс на вєломанії.
Зображення
где упал, там и финиш

Аватар користувача
qweer
www.velodom.kiev.ua
Повідомлень: 308
З нами з: 26.3.10 19:47
Стать: чол
Звідки: Горловка

Re: Моя Сальса

Повідомлення qweer » 9.1.15 17:27

ВеЛ красивый, фото не самое удачное.
Как ракурс так и исполнение. Темноватое. Фон мддда.. :(

ИМхОО
Зображення


Повернутись до “Мiй велосипед”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей