Темна конячка 2014 р.н.

Для фотографій і комплектації кастомних роверiв веложителiв, з подальшим обговоренням їх з іншими користувачами ...
Аватар користувача
tosha
* * * * *
Повідомлень: 1632
З нами з: 4.1.07 17:52
Skype: tosha125
Стать: чол
Звідки: город-герой Киев, Южный квартал

Re: Темна конячка 2014 р.н.

Повідомлення tosha » 20.4.15 09:57

Становиться важче ніж на крести, зробив собі ресивер :), але стоїть, не травить... Варіант з встановлення спочатку камери теж не канає, коли спускаєш тиск, корд вищьолкується. Старий варіант зачеплення корда мені здається кращим, ніякого профіта від хуклесс я не помітив, а гємору з встановленням додалося. Самі ж карбонові обода - пісня, жорсткі та легкі. Як би зараз вибирав би, то брав би тіж самі карбообода, але з зачепами.
Хоча ж в тебе ресивер є, тобто поставити не проблема.
Злые собаки нyжны, чтобы отгонять добрых людей..

Аватар користувача
TreNeR
* * * *
Повідомлень: 616
З нами з: 5.6.09 19:54
Стать: чол
Звідки: Луцьк

Re: Темна конячка 2014 р.н.

Повідомлення TreNeR » 20.4.15 10:30

Ресівер тра переробляти. Не вистачає обєму тої банки щоб поставити нормально. Треба мінімум 5 літрів(буду шукати балон від вогнегасника :)). Про обода зрозумів, дякую. Для себе бачу такий варіант - 240 + cx ray + карбо як в тебе. Але це буде скоріш вже на наступний сезон, бо це потягне на добрий кусок грошей, а їх завжди не вистачає. Зараз маю хупси на крестах. Досить непогані колеса.
Як би зараз вибирав би, то брав би тіж самі карбообода, але з зачепами.
Я щось на таки не натрапляв :(
где упал, там и финиш

Аватар користувача
tosha
* * * * *
Повідомлень: 1632
З нами з: 4.1.07 17:52
Skype: tosha125
Стать: чол
Звідки: город-герой Киев, Южный квартал

Re: Темна конячка 2014 р.н.

Повідомлення tosha » 20.4.15 12:59

Ресівер тра переробляти. Не вистачає обєму тої банки щоб поставити нормально. Треба мінімум 5 літрів(буду шукати балон від вогнегасника :)). Про обода зрозумів, дякую. Для себе бачу такий варіант - 240 + cx ray + карбо як в тебе. Але це буде скоріш вже на наступний сезон, бо це потягне на добрий кусок грошей, а їх завжди не вистачає. Зараз маю хупси на крестах. Досить непогані колеса.
Як би зараз вибирав би, то брав би тіж самі карбообода, але з зачепами.
Я щось на таки не натрапляв :(
В мене ДТ240 стоять у парі з крестами, тренувальний вілсет, а також для виїзду в гори. З карбоободами стоять Трейлмеховські втулки, які зараз в валюті коштують зовсім мало. Висновки по ним робити ще зарано, але з сервісом у хлопців все гаразд. Якщо на наступний рік збиратимеш колеса, то слідкуй за цим виробником.
Злые собаки нyжны, чтобы отгонять добрых людей..

Аватар користувача
tosha
* * * * *
Повідомлень: 1632
З нами з: 4.1.07 17:52
Skype: tosha125
Стать: чол
Звідки: город-герой Киев, Южный квартал

Re: Темна конячка 2014 р.н.

Повідомлення tosha » 20.4.15 13:13

Злые собаки нyжны, чтобы отгонять добрых людей..

Аватар користувача
TreNeR
* * * *
Повідомлень: 616
З нами з: 5.6.09 19:54
Стать: чол
Звідки: Луцьк

Re: Темна конячка 2014 р.н.

Повідомлення TreNeR » 20.4.15 13:34

Так, я читав твою жежешечку ;) Катальщик з мене ніякий, ні на що не вистачає часу, так що в мене буде один вілсет. На Трейлмехі дивився, але 240-ві перевірені часом, надійні і легки втулки. Але буде ближче до діла то буду думати що і до чого :)
ЗІ за жежешечкою слідкую ;)
где упал, там и финиш

Аватар користувача
TreNeR
* * * *
Повідомлень: 616
З нами з: 5.6.09 19:54
Стать: чол
Звідки: Луцьк

Re: Темна конячка 2014 р.н.

Повідомлення TreNeR » 20.4.15 20:06

Ну і одна із причин задумування над новим вілсетом - гучність хопа. Вдень взагалі не напружує, але я активно катаю нічні велоквести, і вночи хопи "палять кантору" :) Тому треілмехі теж не розглядаються як приоритетні.
где упал, там и финиш

Аватар користувача
Katod
* * *
Повідомлень: 251
З нами з: 11.11.10 21:15
Стать: чол

Re: Темна конячка 2014 р.н.

Повідомлення Katod » 21.4.15 13:15

Читаю жжшечку. Дуже порадувало слово "съэкономить" через твердий знак :)
Але без жартів, цікаво і інформаційно.
Дякую

Аватар користувача
TreNeR
* * * *
Повідомлень: 616
З нами з: 5.6.09 19:54
Стать: чол
Звідки: Луцьк

Re: Темна конячка 2014 р.н.

Повідомлення TreNeR » 3.5.15 19:05

Як би зараз вибирав би, то брав би тіж самі карбообода, але з зачепами.
Наприклад такі або такі?
где упал, там и финиш

Аватар користувача
TreNeR
* * * *
Повідомлень: 616
З нами з: 5.6.09 19:54
Стать: чол
Звідки: Луцьк

Re: Темна конячка 2014 р.н.

Повідомлення TreNeR » 4.5.15 09:30

Ще питання. Якщо тиск впаде покришка залишиться на свому місці? Вона защолкується як накачуєш?
где упал, там и финиш

Аватар користувача
tosha
* * * * *
Повідомлень: 1632
З нами з: 4.1.07 17:52
Skype: tosha125
Стать: чол
Звідки: город-герой Киев, Южный квартал

Re: Темна конячка 2014 р.н.

Повідомлення tosha » 5.5.15 09:59

Ще питання. Якщо тиск впаде покришка залишиться на свому місці? Вона защолкується як накачуєш?
Бачив більш дешеві пропозиції ніж у ЛайтБайсикл, але вирішив не ризикувати і брати саме в них, хоч і трошки дорожче. Для кантрі я би брав самі легші, для більш жорсткого катання - поширше. Якщо спускаєш тиск, то покра зі свого місця уходить, не залишається, але при встановленні защілкується.
Злые собаки нyжны, чтобы отгонять добрых людей..

Аватар користувача
TreNeR
* * * *
Повідомлень: 616
З нами з: 5.6.09 19:54
Стать: чол
Звідки: Луцьк

Re: Темна конячка 2014 р.н.

Повідомлення TreNeR » 5.5.15 10:09

Це не дуже цікаво :( На крестах навіть якщо тиск впав, покра нормально тримається. Виходить на хуклісі докачати кишеньковим насосом не вийде.
где упал, там и финиш

Аватар користувача
tosha
* * * * *
Повідомлень: 1632
З нами з: 4.1.07 17:52
Skype: tosha125
Стать: чол
Звідки: город-герой Киев, Южный квартал

Re: Темна конячка 2014 р.н.

Повідомлення tosha » 5.5.15 12:16

Саме так... при чому така ж сама ситуація з ровалами хуклесс... Сама система зачеплення мені не сподобалась, примарне збільшення зчеплення з грунтом та зменшення вібрацій за рахунок обсягу балону покришки я не відчув.
Злые собаки нyжны, чтобы отгонять добрых людей..

Аватар користувача
TreNeR
* * * *
Повідомлень: 616
З нами з: 5.6.09 19:54
Стать: чол
Звідки: Луцьк

Re: Темна конячка 2014 р.н.

Повідомлення TreNeR » 5.5.15 13:48

Ну в мене ще є час на подумати :) Ти які безкамерні ніпеля заюзав? І як з доставкою з Китаю? Слали одразу обидва обода чи по одному? І як митниця, не чіпала?
где упал, там и финиш

Аватар користувача
tosha
* * * * *
Повідомлень: 1632
З нами з: 4.1.07 17:52
Skype: tosha125
Стать: чол
Звідки: город-герой Киев, Южный квартал

Re: Темна конячка 2014 р.н.

Повідомлення tosha » 5.5.15 14:25

Ну в мене ще є час на подумати :) Ти які безкамерні ніпеля заюзав? І як з доставкою з Китаю? Слали одразу обидва обода чи по одному? І як митниця, не чіпала?
Ніпеля в мене FunWorks, які вдвічі легші за Notubes, але ж то задроцтво, Notubes - теж добрі. Китайці вислали обидва відразу та занизили інвойс, як ми з ними домовлялися, тому питань у митниці не було.
Злые собаки нyжны, чтобы отгонять добрых людей..

Аватар користувача
TreNeR
* * * *
Повідомлень: 616
З нами з: 5.6.09 19:54
Стать: чол
Звідки: Луцьк

Re: Темна конячка 2014 р.н.

Повідомлення TreNeR » 5.5.15 14:30

Зрозумів, дякую. До речі вичитав інфу, що безкамерність більше залежить від полок, куди стають покришки, ніж від хуків.
Ось з вєломанії
Я уж позабыл, что надо для тебя найти ссылку, забаненный в гугле немецкий трейлрайдер :)


Хуклесс тублесс реди обод
Зображення

Просто тублесс реди с "хуками" ))
Зображення

Ни разу не тублесс реди, вот почему могло сорвать покрышку, мтх обод
Зображення
где упал, там и финиш

Аватар користувача
tosha
* * * * *
Повідомлень: 1632
З нами з: 4.1.07 17:52
Skype: tosha125
Стать: чол
Звідки: город-герой Киев, Южный квартал

Re: Темна конячка 2014 р.н.

Повідомлення tosha » 5.5.15 14:33

З безкамерністю все гаразд, тримає, не травить. Але
Якщо спускаєш тиск, то покра зі свого місця уходить, не залишається, але при встановленні защілкується.
при чому така ж сама ситуація з ровалами хуклесс... Сама система зачеплення мені не сподобалась, примарне збільшення зчеплення з грунтом та зменшення вібрацій за рахунок обсягу балону покришки я не відчув.
Злые собаки нyжны, чтобы отгонять добрых людей..

Аватар користувача
TreNeR
* * * *
Повідомлень: 616
З нами з: 5.6.09 19:54
Стать: чол
Звідки: Луцьк

Re: Темна конячка 2014 р.н.

Повідомлення TreNeR » 5.5.15 14:49

Зрозумів. Ще питання по іншим колесам(ті що на ДТ). Там довжина шприх різна, чи однакова? ДТшний калькулятор дає різницю в 4 мм на перед(290 і 286) і однакові назад(287). Хоча чомусь є різниця в довжині при виборі різних шприх.
где упал, там и финиш

Аватар користувача
tosha
* * * * *
Повідомлень: 1632
З нами з: 4.1.07 17:52
Skype: tosha125
Стать: чол
Звідки: город-герой Киев, Южный квартал

Re: Темна конячка 2014 р.н.

Повідомлення tosha » 6.5.15 10:43

Зрозумів. Ще питання по іншим колесам(ті що на ДТ). Там довжина шприх різна, чи однакова? ДТшний калькулятор дає різницю в 4 мм на перед(290 і 286) і однакові назад(287). Хоча чомусь є різниця в довжині при виборі різних шприх.
По довжині шприх на тих колесах не можу дати точної інфи, тому що замовляв готовий вілсет у німців з Єкшн-спортс(дуже цікаво по ціні вийшло). Запасні шприхи докупав окремо, але не те, що видав калькулятор, а те, що наміряв механік для таких самих колес, точної довжини не пам'ятаю, різниця з калькулятором 2мм, сусідні типорозміри.

Доречі, у ДТ з'явився новий речет 54Т, так шо гуглі.

Поїздив у горах на старому вілсеті, при їзді різниці між ДТ-речетом 36Т(кут 10градусів) і Трейлмеховськім речетом на 60Т(кут 6градусів) не відчував особливо, за 4дні було тільки 2провала, які я відчув, а так тіж самі відчуття, старий ДТ-речет 18Т - це взагалі хлам. Але при балансуванні на світлофорах дуже відчувається перевага трейлмехівського речета, питання тільки - чи воно потрібно? Зате вуха від ДТ не болять. Якщо новий ДТ-речет на 54Т не буде сипатися, то це дуже гарна перспектива. Але ціна, яку я бачив, на нього 110$ лише за речет. Тому в плані ціноцтворення Трейлмехі поза конкуренцією, також сервіс в них на висоті, хлопці дбають про репутацію.
Злые собаки нyжны, чтобы отгонять добрых людей..

Аватар користувача
tosha
* * * * *
Повідомлень: 1632
З нами з: 4.1.07 17:52
Skype: tosha125
Стать: чол
Звідки: город-герой Киев, Южный квартал

Re: Темна конячка 2014 р.н.

Повідомлення tosha » 6.5.15 10:44

Зрозумів. Ще питання по іншим колесам(ті що на ДТ). Там довжина шприх різна, чи однакова? ДТшний калькулятор дає різницю в 4 мм на перед(290 і 286) і однакові назад(287). Хоча чомусь є різниця в довжині при виборі різних шприх.
По довжині шприх на тих колесах не можу дати точної інфи, тому що замовляв готовий вілсет у німців з Екшн-спортс(непогано по ціні вийшло). Запасні шприхи докупав окремо, але не те, що видав калькулятор, а те, що наміряв механік для таких самих коліс, точної довжини не пам'ятаю, різниця з калькулятором 2мм, сусідні типорозміри.

Доречі, у ДТ з'явився новий речет 54Т, так шо гуглі.

Поїздив у горах на старому вілсеті, при їзді різниці в плані провалів між ДТ-речетом 36Т(кут 10градусів) і Трейлмеховськім речетом на 60Т(кут 6градусів) не відчував, за 4дні було тільки 2провала, які я помітив, а так тіж самі відчуття, старий ДТ-речет на 18Т - це взагалі хлам. Але при балансуванні на світлофорах дуже відчувається перевага трейлмехівського речета, питання тільки - чи воно потрібно? Зате вуха від ДТ не болять. Якщо новий ДТ-речет на 54Т не буде сипатися, то це дуже гарна перспектива. Але ціна, яку я бачив, на нього 110$ лише за речет. Тому в плані ціноцтворення Трейлмехі поза конкуренцією, також сервіс в них на висоті, хлопці дбають про репутацію.
Злые собаки нyжны, чтобы отгонять добрых людей..

Аватар користувача
TreNeR
* * * *
Повідомлень: 616
З нами з: 5.6.09 19:54
Стать: чол
Звідки: Луцьк

Re: Темна конячка 2014 р.н.

Повідомлення TreNeR » 6.5.15 10:57

Ще не зустрічав 54т речета, але погуглю;) По трейлмеху - ти в Київі, тобі простіше. По ціні - знайшов 240ві за 210 евро і речет за 50 на байк24. Можливо до осені будуть якісь знижки. Я всежтаки налаштувався на 240-ві ;)
где упал, там и финиш

Аватар користувача
tosha
* * * * *
Повідомлень: 1632
З нами з: 4.1.07 17:52
Skype: tosha125
Стать: чол
Звідки: город-герой Киев, Южный квартал

Re: Темна конячка 2014 р.н.

Повідомлення tosha » 6.5.15 11:06

Ще не зустрічав 54т речета, але погуглю;) По трейлмеху - ти в Київі, тобі простіше. По ціні - знайшов 240ві за 210 евро і речет за 50 на байк24. Можливо до осені будуть якісь знижки. Я всежтаки налаштувався на 240-ві ;)
Подивись ДТ 350-ті, це ті ж самі 240-і тільки значно дешевші і трошки, але не принципово, важчі...Я би віддав їм перевагу якщо вже ДТ.
Злые собаки нyжны, чтобы отгонять добрых людей..

Аватар користувача
TreNeR
* * * *
Повідомлень: 616
З нами з: 5.6.09 19:54
Стать: чол
Звідки: Луцьк

Re: Темна конячка 2014 р.н.

Повідомлення TreNeR » 6.5.15 11:11

Як варіант, але тоді вже можна не морочитися а лишити хопи. По вазі те саме вийде. Ну загалом є час і натхнення, а там буде видно :)
где упал, там и финиш

Аватар користувача
TreNeR
* * * *
Повідомлень: 616
З нами з: 5.6.09 19:54
Стать: чол
Звідки: Луцьк

Re: Темна конячка 2014 р.н.

Повідомлення TreNeR » 21.5.15 19:47

Привіт ще раз. Ще одне питання. А ти за доставку ободів з Китаю платив?
где упал, там и финиш

Аватар користувача
tosha
* * * * *
Повідомлень: 1632
З нами з: 4.1.07 17:52
Skype: tosha125
Стать: чол
Звідки: город-герой Киев, Южный квартал

Re: Темна конячка 2014 р.н.

Повідомлення tosha » 22.5.15 08:51

Привіт ще раз. Ще одне питання. А ти за доставку ободів з Китаю платив?
Так, вийшло приблизно так: 165+165+86(доставка)+16(якийсь там 4% податок пейпела)
Злые собаки нyжны, чтобы отгонять добрых людей..

Аватар користувача
TreNeR
* * * *
Повідомлень: 616
З нами з: 5.6.09 19:54
Стать: чол
Звідки: Луцьк

Re: Темна конячка 2014 р.н.

Повідомлення TreNeR » 22.5.15 09:03

Тобто якщо платити напряму з карти то вийде трохи дешевше? І ще питання, хто збирав? Збирали з тензометром?
где упал, там и финиш


Повернутись до “Мiй велосипед”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей