Правий Сектор

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Правий Сектор

Повідомлення Moderator » 11.7.15 21:44

phpBB [video]


Зображення

https://www.facebook.com/pravysektorif?fref=photo

phpBB [video]


Зображення

НАДВАЖЛИВО!

ЗВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ!

Сьогодні в Україні сталась надзвичайна подія, що може змінити хід історії. В м.Мукачево на Закарпатті сотні ошалілих від безкарності бандитів ґвалтівника та наркоторговця регіонала Міхаіла Ланьо – на даний час депутата ВР України – спробували фізично знищити бійців "Правого сектору". В цій силовій акції взяли активну участь і бандити в міліцейських погонах, що перебувають на утриманні одіозного кума головного ворога українців – Віктора Медведчука.

Після запеклого бою вбито двох бійців "Правого сектору", поранено - четверо (з них двоє - важко). Забравши вбитих та поранених, підрозділ з боєм вирвався з оточення бандитів та відійшов у гори.

На даний час по бойовій тривозі піднімають спецназ для знищення наших побратимів. Якщо це відбудеться - почнеться незворотній процес. Ми не дозволимо нікому відстрілювати наших побратимів.

Наші вимоги: негайний публічний арешт депутата Ланьо, що брав безпосередню участь у події, всіх бандитів і силовиків, що відкривали вогонь, та тих, хто віддавав наказ.

Увесь Військово-політичний рух "Правий сектор" піднято по бойовій тривозі.

Звертаємось до українців підтримати справедливість у цей нелегкий час.

Звертаємось до побратимів по зброї стати для нас надійною опорою у боротьбі з бандитами.

Звертаємось до Збройних Сил України не брати участі у знищені тих, хто вчора з вами був у окопах.

Смерть бандитам!

Слава Україні!

11.07.2015 р. Б.

Провід ВПР «Правий сектор»

P.S. Закликаємо до якнайширшого поширення даного звернення http://pravyysektor.info/news/news/218/ ... arodu.html

‪#‎ДУК‬ ‪#‎ПравийСектор‬ ‪#‎ПС‬ ‪#‎Правий_сектор‬ ‪#‎Закарпаття‬ ‪#‎Мукачево‬

https://www.facebook.com/partyrightsector?fref=photo
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Правий Сектор

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 12.7.15 01:29

Володимир Мусяк

https://www.facebook.com/volodimir.musyak?fref=ts



Офіційна заява командира 17-го ЗБАТу ДУК ПС!!!

Наразі, поки ми, українські добровольці, захищаємо український народ та українські землі від зовнішнього агресора реваншисти та їх поплічники різних політичних кольорів намагаються будувати своє власне щастя на крові українських патріотів!!! Сьогодні у боротьбі з внутрішнім ворогом та їз псами системи загинуло двоє наших побратимів... Але ми, як українські націоналісти, добре пам'ятаємо свій Декалог, а саме один з пунктів "Пімсти смерть великих лицарів"!!!
Шановний український Народ, та нешанована мною псевдовладо, писати довго не буду й не можу, бо в Полтавському ЗБАТі ДУК ПС, як і у всіх інших наших підрозділах добровольців, оголошено повну бойову... Тож я виконувати Наказ!
І ще, ви пси злочинного режиму, чомусь я вас особисто на передових не бачив, і ваших діточок так само, тож не треба мені розповідати щось типу "ми тоже ваєвалі, ми тоже умєєм, давайтє нє ссоріться" й так далі. Кого ви хочете перемогти? Людей, які йшли добровільно захищати Україну, не зважаючи на те, що їм не було ніякої зарплати, ніякого статусу й так далі? Ви тварі, ви ніколи не переможете УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД!!!
Я, комбат 17-го ЗБАТу ДУК ПС Полтавщини друг Пірат наказую:
Всьому особовому складу, що перебуває на казармі, підготуватимя для виконання подальших наказів Командиру Корпусу друга Летуна.
Всім іншим підрозділам батальйону привести особовий склад у повну бойову готовність та чекати Наказу!
Також просимо усіх небайдужих та тверезомислячих людей всіляко підтримати наших бійців у цій несправедливій, але націозахисній війні, бо інакше, знищачи нас, вони доберуться і до Вас!!!
"Не треба нам ні слави, ні заплати,
Заплатою на розкіш боротьби,
Солодше нам у бою умирати,
Ніж жити в путах, мов німі раби..." (Гімн Українських Націоналістів)
СЛАВА УКРАЇНІ!!! СЛАВА УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ!!! СЛАВА НАЦІЇ!!! І СЛАВА ВСІМ ВАМ, ЗА КОГО МИ БОРОЛИСЯ, БОРЕМОСЯ І БУДЕМО БОРОТИСЯ!!!
З повагою, комбат 17-го ЗБАТу ДУК ПС друг Пірат.
Вкладення
11vb.jpg

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Правий Сектор

Повідомлення Трям » 12.7.15 02:05

phpBB [video]
Зображення

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Правий Сектор

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 12.7.15 16:03

Прес-конференція “Правого сектора” з приводу подій в Мукачево

http://ps-zahid.info/news/pres-konferen ... mukachevo/

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3962
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 13.7.15 01:33

Смотрю это я видео «оперативное» и ржу: подстава времен бандитских от 90-х

phpBB [video]


Прочитал мнение одного опытного человека на одном из форумов. Хотите верьте, хотите — нет, но к сведению принять полезно.
«Тупая подстава времен януковича.
Spoiler
Show
Смотрю это я видео «оперативное» и ржу: подстава времен бандитских от 90-х плюс януковича и гопников от ментов. Я слишком стар чтобы поверить про рояль в кустах и три камеры в разных местах города))))))))
В лихие 90-е такими подставами занимались менты, купленные, естественно.
Ну а теперь сухой анализ видео.
Видео начинается с обрезки предыдущего эпизода, на котором было видно, как и кто убил охранника.
Вопрос: зачем обрезали момент убийства? Ответ: Чтобы не было очевидно, как стоял охранник и откуда прилетела пуля. Ищи в убийстве косяк.
Вопрос2: Сколько времени находились в засаде машины с операторами? Ответа нет. Здесь тоже можно искать косяки.
ПС нервничает и это видно по поведению. Ланьо нервничает, но не боится.
Почему: убийство охранника — сигнал ему, а не ПС. И на ПС не должны были поднять дуло автомата. Их численность больше и по Ланьо стрелять не будут. По крайней мере в городе и рядом с местом их оседлости.
Вывод: стрелявшего в охранника ищите рядом с местом убийства.
Внимательно посмотри куда направлен пулемет ПС. Оттуда и стреляли по охраннику.
Пулемет направлен за красный забор — значит там опасность, весьма вероятно что выстрел был оттуда. Здесь нужно расследование.
После убийства охранника от ПС ждали адекватной реакции воевавшего человека — огонь в ответ. Камера не прерывалась на совещание (звонит телефон — камера выключается. Верный признак согласовывания действий.
Ребята молодцы кое-чему научились, хотя б молчать и прерывать съемку))))))))))), но не дождались.
Прервались на согласование действий и стали снимать дальше.
Моя ремарка — снимал профи и не один, у местных таких нет.
Ребята из ПС нервничают сильнее, кажется до них дошла разводка. Приехала скорая, забрала охранника, все спокойно ПС садится в машины, автоматная очередь на 4.26 сек. Со стороны ПС в воздух .
Появляются непонятные ребята на авто гражданских в брониках и касках и так знакомо приветственно машут рукой. Мне напомнило это один эпизод из прошлой жизни, но не важно.
Ребята из ПС ставят дымовуху для отхода. Грамотно.
Видео обрезано. Далее, их отъезд — спокойно едут. По звуку — выстрел слышен явно. Но не видно кто стрелял уже на выезде.
ПС останавливает машину, невооруженный руководитель выходит. Приподняв руки.
Вывод: он показывает что не вооружен и не надо больше стрелять.
ЗВУК! Минута 8.02-8.04 там звучит фраза шепотом, при внимательном прослушивании она звучит как «Звонок все тут» Из этого можно сделать вывод: что видео снимали и корректировали работу по группе людей в джипах одни и те же лица. Коррекция была дистанционной.
На 8.27 минуте заглушен двигатель. Это можно расценивать как сигнал. К чему угодно — к действию, к атаке, к тому что прибыли на место и спешить дальше некуда.
Минута 8.29-8.30 звонок телефона и выстрел из машины ПС. Со звуком здесь странности — частично затерт.
Далее съемка человека в красной рубашке и уход оператора с прямой линии огня. Разумно.
9.06-9.07 минуты смена кадра.
Далее я думаю уже не очень важно? Важнее что я обо всем этом думаю?
Это разводка, совместная разводка Ланьо и Медведчуковых ментов. ПС вели к такой развязке они максимально не давали повода, но менты решили додавить — обычная стратегия. Подстава продуманная, заготовленная заранее, с участием прессы и т.д. Видел по сети что у всех остальных шок».
Oleksiy Nesterenko

Почему я ВЕРЮ ПС!!!
Я видел как они НЕЗАКОННО выгнали главного БАНДИТА Украины — януковича!
Spoiler
Show
Я видел как они НЕЗАКОННО защищают Украину от российских оккупантов!
Я видел как они НЕЗАКОННО разбивают в хлам игровой бизнес киевских мусоров и прокураторов!
И этот перечень их НЕЗАКОННЫХ действий можно продолжать и действиями в Мукачево!
Зато наше государство все делает, БЛ@ТЬ, ЗАКОННО!
По ЗАКОНУ выпустили Мельника, по ЗАКОНУ отпустили хабарников из ГП, по Закону отпустили Клюева И.Т.Д.
И все это по ЗАКОНУ!!!
Господа Аваковы и ему подобные, вы сейчас можете на ПС все, что угодно лить, но Я вам не верю!

Роман Коломієць
ЗВЕРНЕННЯ ВПР "ПРАВИЙ СЕКТОР" ДО ВІЙСЬКОВИХ


Друзі і побратими!

Зображення

Більше року ми пліч-о-пліч воюємо на Сході, виборюючи свободу і незалежність України у нерівному протистоянні з ворогом. За цей час ми не раз і не два ділилися останнім шматком хліба або обоймою патронів, пізнали ціну дружбі і військовому побратимству.

Але доки ми проливаємо свою кров у окопах, зграя цинічних шахраїв продовжує грабувати і плюндрувати Україну. Ми всі знаємо, що нас чекає, коли ми повернемося додому після перемоги – розруха, занепад і бідність.

Ми, бійці ДУК ПС, вважаємо, що боротьба з цими мародерами не менш важлива, аніж із зовнішнім ворогом. Ми взяли на себе відповідальність стати до бою з корупцією, контрабандою, наркотрафіком та іншими ганебними злочинами, до яких мають пряму причетність вищі посадові особи нашої держави.

11 липня наші побратими, які пройшли війну і повернулися додому на Закарпаття, вступили в нерівний бій із місцевими кримінальними бандами, які діють під прикриттям та за підтримки міліції. Двоє бійців ДУК загинули. Загинули не від рук ворогів на Сході, а від рук озброєних бандитів та міліції у себе вдома.

На ліквідацію наших хлопців влада кинула усі сили: міліцію, спецназ, але не тільки. Ми маємо інформацію про те, що режим планує використати для знищення патріотів бійців ЗСУ, з якими ми пройшли важкими дорогами війни. Прямо зараз у бік Закарпаття рухають колони новенької військової техніки, якої так не вистачає вам і нам на Донбасі. Влада прагне перетворити військових, ветеранів війни, захисників Батьківщини на псів режиму, які ризикуватимуть своїм життям, доки владні мародери жирують і багатіють.

Єдине, чого боїться ця кримінальна влада – це єднання бійців ДУК і ЗСУ у спільному прагненні знищити режим мародерів. Влада намагається зіштовхнути нас, змусити стріляти один в одного, а не у справжніх ворогів України. Влада хоче, щоб між нами пролилася кров і більше ніколи ми не подали один одному руки.

Ми закликаємо вас не виконувати злочинних наказів. Побратимство на війні – це більше, ніж дружба. Багато хто це розуміє: ми вже маємо інформацію, що деякі військові підрозділи відмовилися виступати проти ДУК навіть під загрозою покарання.

ДУК і ЗСУ немає чого ділити. У нас спільна мета: побудова нової і справедливої держави. За це ми щодня ризикуємо своїм життям як на фронті, так і у тилу. І тільки разом ми переможемо.

Слава Україні!
Зображення

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Правий Сектор

Повідомлення Moderator » 13.7.15 10:51

Зображення

Viktor Bilan
Фотографии сделаны сегодня в 10:00, Стрый и село Плаве. Идут на Мукачево. Как там пишут? "Что делали джипы ПС за 1000 км. от фронта?". Наверное то же, что и бронетехника)))
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Правий Сектор

Повідомлення Велопортал » 13.7.15 12:56

Зображення

http://sectorpravdy.com/

- Подруго Галино, розкажіть, в чому суть конфлікту.

- Так, я думаю, конфлікт загострився після того, як хлопці стали виходити на чергування, вони перекривали шлях контрабанди і заважали корупційним схемам і за рахунок таких їх дій кримінальні авторитети Закарпаття втратили дуже великі суми грошей: хабарів не було, корупції не було, тому, звичайно, наші хлопці заважали «нормальній» життєдіяльності криміналітету і після того пан Лано призначив нам зустріч, але після того, як хлопці прийшли на ту зустріч, крім того, що їх чекали озброєні люди, бандити, крім того їх вже чекала озброєна до зубів міліція.

- Тобто бандити і міліція одночасно були? Разом?

- Так .

- Зрозуміло. А що відбулося далі?

- Далі, як уже розповідав наш комбат, друг Чесний, конфлікт у них виник, тому що сам Ланьо сказав: «область моя, влада моя» і тому подібне, почав прикриватися Медведчуком ну і так виникла перестрілка. Першими відкрили вогонь не правосекторівці.

- Зрозуміло. Що з нашими хлопцями? Що з нашими 200-ми, 300-ми?

- По-перше, хочу сказати, що зв’язку з ними ми практично не маємо, зв’язок мізерний, але нам відомо дійсно, що є жертви, є справді двоє загиблих хлопців, я, на жаль, не можу ще назвати їх імена чи позивні, ми ще не з’ясували до кінця цієї інформації. Маю на увазі, що стовідсотково є загиблі, але ми поки що не можемо точно сказати хто. Так само мені відомо про чотирьох поранених, один із них, до речі, у важкому стані, а троє решта дещо краще себе почувають. Ми всі молимо Бога, маємо надію на те, що з ними все буде добре. На щастя, з хлопцями перебуває наш польовий медик, тому хлопці до лікарні не доправлені, вони знаходяться зі своїми побратимами, але ми маємо надію, що наш медик має золоті руки, оскільки правда на нашій стороні, то все буде добре.

- Скажіть, як місто реагує на все те?

- Дуже по-різному. Але дуже приємно, що нам поступає надзвичайно багато дзвінків із пропозиціями якоїсь допомоги. Питають, чим нам допомогти і готові от уже допомагати, але, на жаль, ми зараз ще самі точно не знаємо, чим нам можна допомогти. Але є і такі люди, які, просто, навіть не замислюються над тим, чия правда, хто винен, хто не винен, що правильно, що не правильно, просто, в паніці, плачуться: «ой, що ж це в мене вдома твориться».

- Галю, я хочу, щоб ви передали хлопцям від нас, в інформаційний центр ДУК-інфо від учорашнього дня поступило більше двох десятків дзвінків від наших побратимів з фронту. Вони всіляко підтримують і кажуть: «передайте хлопцям, що ми з ними, хай тримаються, їх ніхто не покине». Дзвонять з «Айдару», дзвонять з «Азову», дзвонять з «Донбасу», приїжджало «Дніпро», дзвонять військові: 73-я, 72-га, 93-я бригада, 55-та, 95-та, тобто, щоб ви знали, вас підтримують, нас дуже багато людей підтримують., в тому числі і на фронті.

- Ми вам дуже вдячні і, до речі, так само, користуючись нагодою, я би хотіла подякувати від Закарпаття всім: запасним батальйонам, бо отримали вже дуже багато слів підтримки, і радує серце, що люди небайдужі до нас, до долі наших побратимів. Радують пікети, протести і так само слова підтримки, тисячі тих слів, вони зігрівають душу і дають силу боротися далі. І я обіцяю: боротися будемо до перемоги, до того часу, поки всі ми нарешті заживемо в Українській Соборній Самостійній Державі. До того моменту руки ми не опустимо. Ні в якому разі.
Зображення

Puente
* * *
Повідомлень: 273
З нами з: 12.7.13 12:58
Стать: чол
Звідки: Київ

Re: Правий Сектор

Повідомлення Puente » 13.7.15 14:16

До Бутусова ставлюся по-різному , але резюме в цьому випадку цілком правильне :


Юрий Бутусов
Проблему трагедии в Мукачево не решить несколькими строками в «Фейсбуке». Здесь много слоев. И много вопросов, на которые надо дать ответы:

1. Стоит ли устраивать войну в мирном городе? Стоит ли подвергать риску жизнь людей ради таких демонстративных вооруженных акций?

2. Решает ли проблему контрабанды в области переговоры группы вооруженных людей с одним из чиновников с пулеметом, гранатометом и автоматами? Или это проблема отношений между группами влияния?

3. Обеспечивает ли государство правосудие и борьбу с контрабандой?
Spoiler
Show
4. Как обеспечить возможность заниматься импортом в Украине, если у тебя нет «крыши « в полностью коррумпированных местных СБУ, МВД, ГФС, Госпогранслужбе, прокуратуре, судах?

5. Что сделано для формирования эффективной власти в приграничных областях, кто там правит - мафия контрабандистов или эффективная местная власть?

6. Имеет ли смысл рассчитывать, что государство будет строить систему власти на местах, и проведет реальную децентрализацию, построит профессиональные силовые структуры, или всем недовольным следует переходить к партизанской войне с неугодными чиновниками и депутатами?

7. Можно ли решить какие-либо государственные проблемы путем создания истерики и информационной войны в соцсетях и в СМИ? Или следует помнить, что все мы - граждане одной страны, и прежде чем оскорблять и поливать грязью того, чьи действия нам непонятны и неприятны, следует узнать мотивы? Или сразу разбежимся по разным окопам, чтобы не морочить друг другу голову?

8. Могут ли категории «законно- не законно « быть основой для дискуссии в стране, где закон не пользуется авторитетом даже среди власть имущих?

9. Будет ли еще стрельба и кровопролитие в приграничных областях, если мы, общество и государство не начнем что-либо немедленно изменять?

Как решить проблему Мукачево, с моей точки зрения:

1. Остановить военную операцию, группе «ПС « - сдать оружие тем представителям власти, которым они доверяют. Сейчас переговоры ведет лично глава СБУ Василий Грицак, за операцию отвечает Антитеррористический центр СБУ. У них большой опыт взаимодействия с «ПС «.

2. Публичный процесс и расследование трагедии. Тот, по чьей вине произошла перестрелка должен быть привлечен к уголовной ответственности. Расследование следует поручить первому замгенпрокура Давиду Сакварелидзе. Да, мы должны научиться решать такие проблемы через суд.

3. Публичный процесс по расследованию, кто из местных чиновников и депутатов причастен к контрабанде, с участием местной общественности.

4. Руководство Государственной фискальной службы и Службы безопасности в Закарпатье следует отправить в отставку немедленно - контрабанда и борьба с ней - это их прямая компетенция. Ответственность лежит и на совести этих чиновников, и они должны за это отвечать не прикрываясь должностями.

5. Проведение немедленной реформы в ключевых сферах в приграничных областях - прежде всего, создание дееспособных структур в милиции, фискальной службе, судах, прокуратуре, спецслужбе. Сокращение численности и повышение качества кадров, улучшение материальных условий. Об этом надо заявить и начать делать немедленно, и не только в Закарпатье.

6. Немедленно определить статус добровольческого движения в Украине, легализовать отряды патриотов в составе структур местной самообороны, и поставить в законные рамки вопросы хранения и применения боевого оружия. Отделить таким образом тех, кто хочет защищать Родину, от бандитов, которым оружие и форма нужны только для личной наживы.

7. Принять закон о легализации оружия для самообороны граждан.

http://glavcom.ua/articles/30830.html
Правда , не вірю , що так хтось буде робити ...

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Правий Сектор

Повідомлення Moderator » 13.7.15 22:59

phpBB [video]
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3962
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 14.7.15 00:26

Зображення Зображення

Як виглядає контрабанда сигарет у Закарпатті.

Зображення

***********************************
Правий Сектор Закарпаття (1 батальйон Дук)
https://www.facebook.com/groups/269932649868421/
У будинках закарпатських правасекторівців роблять масові обшуки!
Пси режиму розпочали репресії проти ДУКівців. Вчора та сьогодні за незрозумілих причин проводяться обшуки у помешканнях всіх наших побратимів, причетних та непричетних до подій у Мукачеві.
Не оминули навіть будинок капелана 1-го ЗБАТ ДУК ПС Василя Мандзюка.
Ми вважаємо такі дії неприпустимими і розцінюємо це як чергову спробу зламати ПС!
Зображення

Аватар користувача
Kellys Fan
* * * *
Повідомлень: 748
З нами з: 15.11.13 22:21
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення Kellys Fan » 15.7.15 14:46

Зображення

ПС

phpBB [video]
Зображення

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Правий Сектор

Повідомлення Moderator » 16.7.15 01:50

phpBB [video]
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3962
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 18.7.15 13:05

phpBB [video]
Зображення

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Правий Сектор

Повідомлення Moderator » 19.7.15 13:23

phpBB [video]
Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3962
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 20.7.15 00:39

phpBB [video]


*******************************

Пресса Украины
Нарколабораторию Ланьо маскировали под пельменный цех

Обнаружена и ликвидирована нарколаборатория преступной группировки «Брюк», к которому имеет отношение народный депутат Михаил Ланьо, действовала в селе Ключарки возле Мукачева.
Заведение преступники замаскировали под пельменный цех, а в лаборатории изготавливали особо опасный синтетический наркотик первентин. 8-)
Spoiler
Show
«Пресса Украины».

Нарколаборатория в селе Ключарки на Закарпатье была замаскирована под пельменное цех. В лаборатории изготавливали особо опасный синтетический наркотик первентин, который распространяли на территории области.

Руководил лабораторией правая рука нардепа М. Ланя с посивним «Тайсон». Сейчас он находится в розыске и, по некоторой информации, скрывается в Венгрии. При чем, в материалах прослушивания является телефонные переговоры с помощником нардепа, которые подтверждают непосредственную причастность М. Ланя к нарколаборатории.

Заметим, нарколабораторию обнаружили еще в мае месяце. Сделали это не милиционеры под руководством тогдашнего начальника УМВД в Закарпатской области Сергея Шаранича, а киевские СБУшники. Информация об этом происшествии в течение почти двух месяцев почему-то не оговаривалась.

Сегодня Служба безопасности Украины сообщила о наличие уголовных производств против членов преступной группировки, приближенных к депутату Верховной Рады Михаила Ланьо (группа "Воля народа"), по подозрению в торговле наркотиками в Закарпатской области.

«Еще ранее, начиная с января, зарегистрировано несколько уголовных производств против приближенных к так называемой группировки "Блюка". Эти уголовные производства на сегодня расследуются по факту незаконного оборота наркотиков», - сказал начальник Главного следственного управления СБУ Григорий Остафийчук.

Отметим, правоохранители задержали пятерых человек, причастных к нарколаборатории. Однако подозреваемые внесли залог и в настоящее время находятся на свободе.

Напомним, народный депутат Михаил Ланьо вместе с семьей и охраной пытался покинуть территорию Украины, несмотря на запрет выезда.
http://uapress.info/ru/news/show/86851/

****

Зображення

Журналісти ТСН спробували з'ясувати, які ж саме корупційні схеми діють на Закарпатті.
http://tsn.ua/groshi/zakarpatski-klani- ... 58743.html
к розповідає колишній керівник Чопської митниці Сергій Харченко, якщо контрабанда потрапляє на митницю то, щоб вона проїхала через неї, доведеться заплатити близько 35 тисяч доларів. "Ці всі гроші, якщо їх віддати клієнту, то це 35 000 доларів", - говорить Харченко. За його словами гроші здавали людям з Києва чи Одеси. Водночас, як зазначає громадський активіст Богдан Пилипів, все Закарпаття поділене на сфери впливу: екс-губернатор від "регіоналів" і досі контролює паливний бізнес, Мукачеве зав'язане на контрабанді цигарок, Хуст - наркотиків, а Великий Березний , що стоїть на польському і словацькому кордонах - на нелегальній міграції. Загалом тут налічується близько 12 кланів. "Всі клани, які приходять до влади у вигляді губернатора або голови облради – вони всі підтягають за собою всі свої клани, всі свої зв'язки, всю свою команду і ставлять на ті місця, де є розподіл кримінальних грошей. Вони між собою уживаються, тому що між ними є така прокладка, як СБУ і міліція... вони все те діло покривають", - розповідає Пилипів.
Зображення

Аватар користувача
Kellys Fan
* * * *
Повідомлень: 748
З нами з: 15.11.13 22:21
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення Kellys Fan » 20.7.15 15:48

Москаль начал борьбу с "Правым сектором", в армию будут забирать даже женщин, которые являются активистами "ПС" (ФОТО)


Сегодня, ужгородский военный комиссариат объявил списки уклонистов от мобилизации, странно но в список попала активистка "Правого сектора" Беата Мадяр.
Думаем Беата сильно не переживает, ведь она уже давно в расстрельных списках террористов "ДНР".
Браво Геннадий Геннадиевич!

Зображення
Зображення

Аватар користувача
Moderator
ОКО Всевидяче
ОКО Всевидяче
Повідомлень: 2005
З нами з: 22.6.07 16:46

Re: Правий Сектор

Повідомлення Moderator » 21.7.15 02:19

Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну.

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3962
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 21.7.15 16:40

Зображення


Выступил глава партии Андрей Тарасенко. Тезисы.
1. Не все кто был в проводе пс прошли испытание. Кто то ушел и стал милионером. Намек поняли ?
2. Кто то из пс говорил мы уйдем во власть и что то там изменим изнутри. Это ничего не дало. Люди к ушедшие стали частью системы.
3. Нужна революция

Выступил Стемпицкий, друг Летун, глава ДУК. Тезисы
1. Милиция с Йовбаками
2. Судьба нашей страны решается в Киеве.
3. Бойовиков титушек в мукачево около 400 чел. Они устроили засаду. Наши по наивности повелись что смогут дать отпор.
4. Погибло наших в Мукачево 2, ранено 5, сдались 4, остальные вышли из окружения. Там никого нет и ловить там некого.

Выступил член провода, друг Гатило.
1. Я бы никогда не вступил в партию пс, она не отвечает всем моим требованиям. Но есть одно но, лучше никого нет.
2. Наша задача и цель создать украинскую народную армию.
3. Пс пока не партия, не ооганизация, нам надо такими стать, пока это рух (движение)
4. Надо чистить наши ряды. Пока мы воюем враги разрушают нас. Найти силы и очистится.
5. Изменения надо начинать с себя.
6. Я против лозунгов и подигрывания кому то, другим полит силам. Или мы заставляем власть меняться или сносим ее.
7. На майдане те кто меньше кричали те больше делали.
Зображення

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3962
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 21.7.15 16:52

Командир 8 бата друг Червень. Сектор М, Широкино.
1. Пс стоит без ротаций больше всех. На нашу разведку расчитывают военные.
2. Широкино на 90% под сераратистами. У нас только две ключевые высоты. Высоты контролируют Азов, ПС, Донбасс.
3. Приказ Яроша , если будут сдавать Широкино занять круговую оборону и держать высоты до последнего.
4. База Пс в 37 км от передовой, у нас все незаконное, оружие, машины, бойцы. Воевать нам мешают.
5. Командиры всу отдают честь и слушают команды от пс в широкино как дань уважения и доверия к нашей работе там. Это боевое братство

https://www.facebook.com/tilizhenko?fref=nf

https://www.facebook.com/yashka.tsygankov?fref=ts
Зображення

Аватар користувача
Велопортал
адміністратор конференції
адміністратор конференції
Повідомлень: 2949
З нами з: 2.12.13 10:01
Контактна інформація:

Re: Правий Сектор

Повідомлення Велопортал » 22.7.15 16:54

МУКАЧЕВО-ДОКАЗИ: ПРАВИЙ СЕКТОР ПОТРАПИВ У ПАСТКУ

Неделю назад бойцов Правого Сектора подставила власть полностью интегрированная с криминалитетом. События развивались быстро. Настолько быстро, что сценаристы постановки допустили целый ряд грубых ошибок, которые быстро заметили думающие люди. Полное покрывательство криминалитета властью подтверждает то, что это действия были санкционированы первыми лицами страны: Порошенко, Яценюк, Аваков и Грицак. А сценарии в стиле 1-го канала России еще раз подтверждает, что руководство страны лишь имитирует борьбу с Российской аккупацией, а в реальности работает с ней в сговоре, играя в поддавки….
Правый сектор и добровольческие отряды — это большая угроза криминальному бизнесу интегрированному в государственные структуры и управление с ежегодным оборотом много триллионов гривен. На кону, у них триллионный бизнес, который распиливается по разным компаниям «при власти» и которым мешают люди радикально настроенные против коррупции, предательства и воровства. Имея такие огромные финансы, данная криминальная СИСТЕМА пытается использовать все подконтрольные СМИ (которых даже в Украине 98%) для того, чтоб очернить добровольцев и Правый Сектор, убрать их как потенциальную угрозу СИСТЕМЕ.
Правый сектор ведет не равную борьбу с огромной беспощадной криминальной машиной полностью интегрированной в государство. Предлагаю, поддержать СПРАВЕДЛИВОСТЬ и распространить реальную информацию о инциденте.
Маленькое расследование инцидента, произошедгего в Мукачево:

Зображення

Продовження та поглиблення попереднього аналізу, що обгрунтовує версії підготовленої для Правого Сектору пастки. Всі данні опубліковані блогом, автор якого досліджує та аналізує події війни в Україні на підставі відкритих даних:


читати ще ( багато)
Зображення

Аватар користувача
Moder # 7モ7 #
Страшний Модератор
Страшний Модератор
Повідомлень: 1893
З нами з: 24.7.07 17:14
Стать: чол
Звідки: отовсюди

Re: Правий Сектор

Повідомлення Moder # 7モ7 # » 26.7.15 01:12

Найстрашніший кошмар силовиків Закарпаття


Зображення


Галя – 23 роки, заміжня, освіта вища, професія – бухгалтер,

Оксана – 20 років, студентка медичного факультету УжНУ,

Юля – 22 роки, студентка фармацевтичного факультету УжНУ,

Таня – 24 роки, вища освіта, мед факультет УжНУ, інтерн.

Це – не фотомоделі у актуальному для нинішнього часу образі «мілітарі».

Це – ті самі карателі-правосєки Закарпаття, проти яких зараз ведеться справжня війна. І не тільки інформаційна.

Базу цих чарівних дівчаток в Ужгороді «пасуть» три кола спостерігачів: міліція, Служба Безпеки і йовбаки Ланя. Їх близьких тероризують обшуками, телефонними дзвінками і викликами на допити. Це – саме ті «бандити Правого сектора», що начебто мають , за версією нового-старого очільника закарпатських терен Г. Москаля, по 3-5 судимостей. Ось вони – «тупі, неосвічені, жорстокі». Молоденькі дівчатка, що разом із такими ж, як і вони, хлопчаками, зібрали ціле досьє про «подвиги» місцевої влади і бандитів-йовбаків. Це досьє було передано ними урядовій комісії. Керівник НВР ПС друг Прут дав більш як тридцять інтерв’ю місцевим і центральним ЗМІ з приводу недавніх подій у Мукачево.

Ви хоч одне з цих інтрев’ю бачили?

Звідки країна бере інформацію про трагедію в Мукачево? :dash2:

ПС

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3962
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 27.7.15 17:53

phpBB [video]
Зображення

Аватар користувача
Kellys Fan
* * * *
Повідомлень: 748
З нами з: 15.11.13 22:21
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення Kellys Fan » 31.7.15 17:27

Спікер ДУК "Правий сектор "Андрій Шараскін (Богема), щойно повернувся з фронту і надав ексклюзивний коментар інформаційному бюро "Правий". На його думку у Широкиному може виникнути ще один "котел":
"Свого часу в Донецькому аеропорту відбулась точно така ж сама ситуація, коли старожилів з тих, які там залишилися (79-та, 95-та бригади), їх відправили в ротаційному плані в інші зони відповідальності, а туди направили із щойно мобілізованих. Чим це все скінчилося, ми мали нагоду спостерігати. Тому ця історія повторюється, на жаль. Там (у Широкиному – ред.) ми можемо мати ще один "котел" та ще одну ескалацію конфлікту, з безглуздими смертями наших військових", – розповідає Андрій Шараскін (Богема).
Spoiler
Show
Нагадаємо, 28 липня бійці батальйону Національної гвардії "Донбас" залишили свої позиції у Широкиному. Морські піхотинці заступили на службу замість добровольчого батальйону. Питання створення буферної зони у зв'язку з цими подіями стає надалі актуальнішим. Нагадаємо, 22 липня Президент доручив Контактній групі негайно підписати угоду про 30-кілометрову буферну зону уздовж лінії зіткнення на Донбасі.
"Створення буферної зони між тимчасово-окупованою територією і рештою України призводить, по-перше, до постійно діючої виразки, на тілі України, по- друге, навіть до легітимізації у такий спосіб псевдо республік ДНР та ЛНР, і по-третє – це, знову ж таки, легітимізація присутності країни агресора на території України. Жителі буферної зони та бізнес, котрі нині там знаходяться, призвичаяться до нових обставин. Україна має відновлювати територіальну цілісність, а буферна зона цю проблему не вирішує. Відкритим лишиться і питання економічного розвитку регіону" – впевнений Андрій Шараскін.
"Богема" вважає , що усі в Україні усвідомлюють, що влада Порошенка, як це не парадоксально, тримається на тих російських солдатах, і тих бунтівниках ДНР і ЛНР, які з того боку воюють проти України: "Всі добре розуміють, якщо зовнішньої агресії не буде, то цю владу дуже швидко змістять. Ми не маємо права забувати ні на хвилину, ні на місяць, ні на жоден рік, про тих українців, що знаходяться там, про тих українців, які уже волають про перемогу, які в прифронтових територіях знаходяться, які просять: "Не залишайте нас, не зрадьте нас , Державо! Ми вас дуже просимо, не зрадьте нас!". Ми не маємо права залишати навіть на місяць своїх громадян там. Це держава, чи що це врешті решт?"
Питання про територіальну цілісність України спікер ДУК "Правий сектор" вважає першочерговим.
"Все, що потрібно Україні зараз, це врешті визначитися, чи ми будемо відстоювати нашу територіальну цілісність і незалежність, чи ні? Насправді це два основних запитання. Якщо ми будемо відстоювати свою територіальну цілісність незалежність нашої держави, робити її незалежною та суверенною, то тоді і ми, і всі інші готові направити всі зусилля на те, щоб вирішити це питання. Щоб відновити кордони, і розібратись всередині з економікою, політикою, зовнішньою політикою, зі всіма векторами, це з одного боку. З іншого боку, якщо ми не готові цього робити, то нехай ця влада, яка уже вибрала курс на неготовності до відновлення своїх кордонів, на неготовність відповідати за всі свої вчинки і обіцянки, яка натомість готова ділити країну і віддавати її, постійно йдучи на поступки і Євросоюзу, і Росії, то тоді нам треба визнати, що ця влада є антинародною, і антидержавною." – таку думку висловив спікер ДУК "Правий сектор" Андрій Шараскін (Богема).
Джерело: Інформаційне бюро "Правий"
phpBB [video]
Зображення

Аватар користувача
ВелоДім
SiteAdmin
Повідомлень: 3962
З нами з: 18.9.09 19:25
Стать: чол

Re: Правий Сектор

Повідомлення ВелоДім » 2.8.15 00:35

Галина Кундік‎
Головний Москаль України - головний руйнівник Закарпаття

Як шепнули на вушко Правому Сектору Закарпаття люди, наближені до новоспеченого Губернатора, регіонали повертаються до влади в області.

Найяскравіший приклад цьому - лобіювання Москалем на посаду або свого заступника, або голови Мукачівської РДА - Василя Пашкуляка.

Василь Пашкуляк - кум так званого "народного депутата" Ланя (а якщо називати речі своїми іменами - кримінального авторитета Блюка), батько Артура Пашкуляка, який і організовував "зустріч" ПС Закарпаття з Блюком.

Працював він і помічником нардепа Ланя, і заступником голови Мукачівської РДА під час режиму Януковича - і це тільки частина тих вирізок із біографії, відповідно до яких людина, на думку Москаля, достойна займати управлінські посади в області. Чого чекати Закарпаттю, якщо губернатор вибирає собі прибічників саме за такими критеріями?

Правий Сектор Закарпаття висловлює обурення стосовно даної ситуації. А заодно й нагадує пану губернатору про долю "легітимних Януковичів", з яких він старанно бере приклад.


Зображення
Зображення

Аватар користувача
Трям
Мауглi
Мауглi
Повідомлень: 24320
З нами з: 19.11.02 17:45
Стать: чол
Звідки: дитина всесвіту

Re: Правий Сектор

Повідомлення Трям » 3.8.15 11:27

phpBB [video]
Зображення


Повернутись до “Будуємо нову країну”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей